WILLIAM LEVY

NAROZEN: 29.8.1980 Cojimar, Havana, Německo

FAKTA: se svou partnerkou herečkou Elizabeth Gutierrez mají 2 děti - syna Christophera Alexandra (r.n.2006) a holčičku (r.n.2010)

 

  TELENOVELY: 

Mi Vida eres tu (2006)

Olvidarte Jamas (2006)

Acorralada (2007)

Pasion (2007)

NESPOUTANÝ ANDĚL (2008)

KOUZLO LÁSKY (2009)

Triunfo del amor (2010)

Mujeres asesinas (2010)

La tempestad (2013)


 

Juan Miguel San Román (Nespoutaný anděl)

 

Atraktivní mladý psychoanalytik z dobré rodiny je na svůj věk až příliš vážný. Není divu, protože i přes již jmenovaná pozitiva jeho osobnosti mu již několik let jeho duši zastírá temný přízrak z jeho minulosti. Je to něco, co považuje za své osobní selhání. Něco, na co nedokáže zapomenout, přestože by si to velmi přál. Něco, za co – a o tom je skálopevně přesvědčen - jednoho dne bolestně zaplatí. Možná právě tento smutek a výčitky zakořeněné hluboko v jeho nitru z něj dělají takového skvělého průvodce životem pro ty, kteří jsou na jeho pomoc odkázáni - jeho pacienti.  Ačkoli je vnitřně velmi silný - mnohem silnější, než sám tuší - jeho velkou slabostí, vlastně jedinou výjimkou je milovaná dcerka Mayita, se ukáže být krásná Marichuy a jeho láska k ní. S první manželkou Vivianou, Mayitinou mámou, se oženil velmi mladý po krátké známosti, a přestože jejich vzájemná náklonnost po čase vyprchala, zejména kvůli dcerce jejich vztah nikdy nevzdal. Teprve po její domnělé smrti se odvážil zamilovat do jiné ženy a opět věřit v štěstí - pak se ukázalo, že Viviana nezemřela a jeho duši zahalil nový mrak zoufalství a bolesti - ještě větší a temnější, než ten předešlý, protože ten ho odloučil od Marichuy, od ženy, kterou nikdy nepřestal milovat a v jejíž návrat do svého života nikdy nepřestal doufat …

 

 

Alejandro Lombardo (Kouzlo lásky)

 

Mladý, inteligentní a odvážný mladý muž, vychovaný v rodině z vyšší společenské třídy. Je sirotek z matčiny strany, která zemřela při jeho porodu. Vyrůstal se svým otcem, macechou Victorií a nevlastními sourozenci Raquel a Brunem, aniž by věděl, že mezi nimi je pokrevní pouto. Otec mu před smrtí předává vedení rodinného podniku Bienes Raices. Je obětí pokusu o vraždu připravenou Brunem, který chce zdědit rodinný majetek. Podaří se mu zachránit si život, vrátit se domů, kde mu oznamují, že má manželku, se kterou se oženil v tajnosti. Alejandro si na Marii José nepamatuje, v první chvíli přesvědčený, že má po útoku mezery v paměti. Ale jakmile Marii José uvidí, je mu jasné, že tu ženu v životě neviděl. Rozhodne se pokračovat ve hře, aby vypátral motivy zločinu a kdo všechno je do toho zapletený. Svou pozornost zaměřuje na svou mladou manželku a bratra Bruna, protože ti dva by měli z jeho smrti největší prospěch. I přes svoji nedůvěru a podezření, že Maria José spolu s jeho bratrem Brunem zločin spáchala, aniž by to chtěl nebo plánoval, zamiluje se do ní.

 

 

FOTKY