VICTORIA RUFFO

NAROZENA:  31.5.1962 Mexiko City, Mexiko

OSOBNÍ ŽIVOT: je vdaná a má tři děti

 

  TELENOVELY:   

Conflictos de un medico (1980)

      Al rojo vivo (1980)

      Quiereme siempre (1981)

      En busca del paraiso II (1982)

     La Fiera (1983)

      Juana Iris (1985)

    Victoria (1987)

       Simplemente Maria (1989)

       Capricho (1993)  

     Pobre nina rica (1995)

    Vivo por Elena (1998)

    Abrazame muy fuerte (200)

      MACECHA (2005)

VICTORIA (2007)

VE JMÉNU LÁSKY (2008)

Triunfo del amor (2010)

   

 

 

Maria San Roman (Macecha)

 Maria byla odsouzená na doživotí za vraždu Patricie. Po 20-ti letech je za dobré chování propuštěna a jejím jediným cílem je získat si svoje děti a odhalit skutečného vraha. Maria byla manželkou Estebana, ale po procesu se s ní, pro dobro jejich dětí rozvedl a ty žijí ve víře, že jejich matka zemřela. Maria si musí krok za krokem získat zpět vše, co ji bylo ukradeno ....

 

Victoria Santiesteban de Mendoza (Victoria)

Vždy byla typická žena v domácnosti a tento způsob života ji vyhovoval. Její největší a v podstatě jedinou ambicí bylo, aby její děti byly šťastné, manžel spokojený a úspěšný. V den jejich pětadvacátého výročí svatby zjistí, že ji manžel podvádí. Když ji manžel Enrique opustí kvůli jiné ženě, její svět postavený na iluzi o pokojném životě a bezpečném rodinném přístavu, se zhroutí. Náhle je nucená čelit něčemu, co doteď nedělala – stát na vlastních nohách, překročit svůj stín a věnovat svou energii a sílu naplnění svých vlastních snů a tužeb.

 

Macarena Espinoza de los Monteros (Ve jménu lásky)

Totálně ovládaná svojí sestrou Carlotou je Macarena přesvědčená, že může za smrt svého otce. To a bolest nad ztrátou milovaného muže, o kterém je přesvědčena, že zemřel, nemá vlastní vůli. Zjistila, že je těhotná a narodila se jí dcera Paloma. Pod nátlakem Carloty, aby si udrželi dobré jméno rodiny, vydávají Palomu za dceru jejich bratra Javiera. Po Javierově smrti, kdy se Carlota stává poručníkem Palomy, se Macarena vzchopí, aby mohla čelit Carlotině zlobě a chránit svou „neteř“ Palomu.

 

                    FOTKY