VICTOR NORIEGA

 

NAROZEN: 10.5.1972 Mexiko Cty, Mexiko

FAKTA: byl členem hudebního seskupení Garibaldi

 

  TELENOVELY: 

Rencor apasionado (1998)

                               Camila (1998)

                                ROSALINDA (1999)

                               Mujeres enganadas (1999)

                               VÁŠNIVÝ POLIBEK (2000)

                           VETŘELKYNĚ (2001)

                               MEZI LÁSKOU A NENÁVISTÍ (2002)

                               Nina amada mia (2003)

                               Bajo la misma piel (2003)

                             NEZKROTNÁ LUCIA (2004)

                             El amor no tiene precio (2005)

Peregrina (2005)

Palabra de mujer (2007)

NESPOUTANÝ ANDĚL (2008)

Hasta que el dinero nos separe (2009)

Dos hogares (2011)

Que bonito amor (2012

 

 

Alex Durantes (Rosalinda)

Když k němu poblázněná Rosalinda přijde krást, neudá ji policii, ale nechá ji ve svém domě. Zbaví ji Miseriase a začne pracovat na její kariéře zpěvačky. Rosalindě, která nezná svou minulost začne říkat Paloma. Zamiluje se do ní, i když ví, že jeho Paloma chová něžné city k Fernandu José. Přijde nato, že Paloma je vlastně Rosalinda, ale z obav, že by ji ztratil, pravdu tají. ta si však cestu na povrch najde a přátelství mezi Alexem a Rosalindou je v troskách. Rosalinda jen těžko hledá odpuštění pro Alexe, ale nakonec zůstávají přáteli a Alex si nachází novou lásku.

 

 

Daniel Diaz de Leon (Vášnivý polibek)

Zdvořilý a velmi citlivý mladý muž. Od dětství rád a velmi dobře maloval. Otec si však přál, aby kráčel v jeho šlépějích a stal se rovněž uznávaným architektem. Daniel souhlasil, protože ho velmi obdivoval. Neuznává sociální rozdíly a je tak odvážný, že se vytrvale bouří proti otci. Neustále se potýká s mnoha pochybnostmi a trápí ho žárlivost. A musí překonávat mnoho překážek, jen aby ubránil svou lásku k Azuceně.

 

 

Eduardo (Vetřelkyně)

Je doktorem, který pracuje ve věznici. Právě tam se seznámil s Vanessou a podal ji pomocnou ruku. Když ji z vězení propustili začali se scházet. Doktor ji požádal o ruku a ona z vděčnosti přijala. Dozvěděla se, že doktor umírá a to ji utvrdilo v přesvědčení vzít si ho. Jak řekla jeho matka, Vanessa je nadějí v jeho životě a šance prožít poslední dny šťastně. Eduardo začal mít záchvaty zuřivosti na svatební cestě a tak se museli předčasně vrátit. Výbuchy zuřivosti byly častější až se jednoho rána pokusil Vanessu zabít.

 

 

Paolo Sacristian (Mezi láskou a nenávistí)

Jeho bratr před časem poznal Anu Cristinu a její návrhářský talent a rozhodl se investovat do podniku Villarealových. Paolo přijíždí do města, aby dohlížel na investice rodiny. Sexy, krásný, bohatý a zamilovaný do Any Cristiny. I když ví, že jeho city nejsou opětovány, neváhá ji podat pomocnou ruku, kdykoliv ji potřebuje, rád totiž dělá Octaviovi naschvály a baví ho vzbuzovat v něm žárlivost.

 

 

Raul (Nezkrotná Lucia)

Raul je mladý, krásný, chudý kluk, který pomáhá strýčkovi v zahradnictví. Je zamilovaný do Lucie, ale padne do oka bohaté a nebezpečné Crystal, která se rozhodne mít ho jen pro sebe a Raul oslněn jejím bohatstvím a krásou, padá do nastražené pasti ....

 

 

Daniel Velarde (Nespoutaný anděl)

 

Mladý, sympatický a hezký muž. Je profesorem historie a bratrancem Marichuy, který přijíždí do města v době, kdy Marichuy oslepne. Líbí se mu Rocio a rád jí škádlí. Co se škádlívá, rádo se mívá a Daniel se do Rocio brzy zamiluje. Nějaký čas trvá než mu Rocio dá šanci, protože, i když už s Vicentem není, pořád má pro něj jistou slabost. Nakonec jeho žádosti o její ruku, navzdory Vicentemu, vyhoví …

 

 

FOTKY