SILVIA NAVARRO

NAROZENA: 14.9.1978 v Mexiku

ZÁJMY: tancování, zpěv

OSOBNÍ ŽIVOT: chodila s hercem Sergiem Basańezem

OBLÍBENÉ PITÍ: coca-cola

OBLÍBENÁ HUDBA: Shakira, Luis Miguel nebo  Ricky Martin

 

  TELENOVELY: 

PERLA (1998)

     Catalina y Sebastián (1999)

    La Calle de las novias (2000)

      HŘÍŠNÁ LÁSKA (2001)

      PLAMEN POCHYBNOSTI (2002)

                                         La Heredera (2004)

               Montecristo (2006)

LÁSKA NEUMÍRÁ (2008)

Cuando me enamoro (2010)

Lidia de amor (2012)

 

 

Perla (Perla)

Perla je mladá dívka žijící v internátní škole. Nemá rodinu a tak se stává nejlepší přítelkyní Julietty, dívky, kterou její bohatá rodina poslala do školy. Když Julieta otěhotní s Robertem Valderamou a ten jen svede a opustí, rozhodnou se otcem dítěte prohlásit chamtivého správce školy. Dědeček Juliety se o všem doví a posílá pro Julietu i jejího chlapečka. Perla se vydává na cestu s nimi, ale mají nehodu a Julieta umírá. Perla se rozhodne vydávat za Julietu, aby měl chlapeček matku a chce pomstít kamarádku, protože jak se zdá, Roberto Valderama je blíž než by kdo čekal.

 

Paloma/Elena Olivares (Hříšná láska)

Paloma je mladou sběračkou kávy, která se zamiluje do  Diega Sancheze Sambrana. Protože se Diego musí vrátit do Londýna na nějaký čas, mladí milenci si přísahají, že se za rok znovu sejdou na haciendě. Paloma zjistí, že je těhotná a odjíždí do Londýna hledat Diega. Bohužel ho nenajde a ještě jo své dítě přichází. Vrací se tedy zpátky do Mexika, ale je pozdě Diego nepočkal a právě se oženil s Berenice.

 

Victoria (Plamen pochybnosti)

Victorie je hrdá, krásná mladá žena, která je zamilovaná do Gabriela, syna muže, jenž jak Victorie ví, zabil jejího otce. Nic z toho Victorie nemůže dokázat, ale jednou snad spravedlnosti bude učiněno za dost. Victorie je dědičkou stříbrných dolů, které Adolfo po smrti jejího otce před lety ukradl a prohlásil za svoje. Victorii, která se v té době připravovala na svatbu s Gabrielem donutil odjet. Nechal ji zbít a znásilnit a zničené Victorii nezbylo než z města v den svatby, odjet. Po měsících uzdravování je Victorie rozhodnutá vrátit se do městečka a sjednat spravedlnost. Bude mít dost síly a odvahy ? A co Gabriel, stále ji miluje nebo si našel jinou ?

 

Fernanda Elizalde Rivera (Láska neumírá)

Je mladší dcerou Gonzala Elizalde. Od dětství je zamilovaná do Eduarda. Jejich láska nebyla možná, protože se o to postarala Barbara. Po smrti Monserrat je Fernanda poslána na studia v Madridu. Po ukončení školy se vrací domů, aby se vdala za svého snoubence Damiana Gallarda, i když stále myslí na svou dětskou lásku, Eduarda ….

 

                                  FOTKY