SHERLYN

NAROZENA: 14.10.1985 Guadalajara, Jalisco, Mexiko

OBLÍBENÝ HUDEBNÍK: Celine Dion, Laura Pausini

OBLÍBENÉ JÍDLO: mexické jídlo, suši

OBLÍBENÝ UMĚLEC: Luis Felipe Tovar, Al Pacino, Robert De Niro, Dustin Hoffman, Patricia Reyes Spindola, Susan Sarandon

 

  TELENOVELY:

Agujetas de color de rosa (1994)

       Marisol (1996)

       Huracan (1998)

        Cuento de navidad (1999)

      Amor gitano (1999)

      OSUDOVÁ LÁSKA (2000)

   Mujer bonita (2001)

      VETŘELKYNĚ (2001)

        Clase 406 (2002)

      Corazones al limite (2004)

        OSUDOVÉ STŘETNUTÍ (2005)

Amor sin maquillaje (2007)

Fuego en la sangre (2008)

NESPOUTANÝ ANDĚL (2008)

Mujeres asesinas (2009)

REBELOVÉ NA STŘEDNÍ (2009)

Una Familia con Suerte (2011)

Amores verdaderos (2012)

 

 

Gina Sanvicente  (Osudová láska)

Je mladší sestrou Andrey. Chodí do školy a touží být slavná modelka. Podlehne proto naléhání malíře a stojí mu modelem. Malíř ji uspí a pak ji namaluje nahou. Gina se stydí to říci Andree a tak to tají. Zamiluje se do Cesara a začnou se scházet. Z vězení přichází Enrique Sanvicente, její otec. Ten je přesvědčen, že není jejím otcem, že matka Andrey a Giny měla poměr, z kterého vzešla Gina. Netuší, že mu lhali, aby o své mrtvé ženě pochyboval.

 

 

Maricruz Roldan  (Vetřelkyně)

Je nejmladší dcerou Aliria a Maximiliány. Její starší sourozenci jsou samostatní a dělají si, co chtějí. Proto Maximiliána zakáže Maricruz chodit ven, aby aspoň jedno dítě dělalo to, co si ona představuje. Když matka zjistí, že Maricruz se zamilovala a schází se s Aldem Junquerem, rozhodne se pro radikální krok. Nechává Maricruz zavřít do kláštera, aby se z ní stala jeptiška. 

 

 

Marina (Osudové střetnutí)

Marina je mladá dívka, kterou do paláce přivedla její rodina, aby se stala milenkou nějakého bohatého muže, jež o ní projeví zájem. Mariny se však ujme Isabel a ona se tak stává její společnicí. Marina je znásilněna Diegem a proto odhání Andresa - myslí si, že ho není hodna. Marina se také dozvídá, že její skutečná matka žije a chce ji zpátky, ale Marina nechce opustit Isbel, kterou si velmi oblíbila ....

 

 

 

Rocio San Roman (Nespoutaný anděl)

 

Krásná sestra Juana Miguela, teta Mayity. Protože je věkem blízko Marichuy, stává se brzy její nejlepší kamarádkou, zamiluje se do Vincenta, kterého poznala na jedné oslavě, kam byla pozvaná Marichuy a ona tam byla s ní. Po nehodě, kterou má s Vincentem, má ošklivě znetvořenou tvář. Po čase, kdy se vše zpraví a Vincente, který dočasně ochrnul chodí, se vezmou. Jejich manželství netrvá dlouho a hned na svatební cestě ho opouští a vrací se domů. Poznává bratrance Marichuy Daniela, do kterého se postupně zamiluje ....

 

 

Solange "Sol" Ponce de León (Rebelové na střední)

 

Jediná dcera majitelů prestižní školy Sv.Bartoloměje je nejen velmi hezká a bystrá, ale i velká rebelka, která se neustále vzpírá rozhodnutím, příkazům a zákazům rodičů a učitelů, protože má pocit, že omezují jejího svobodného ducha. Má silnou osobnost a tak není divu, že ji přátelé a spolužáci považují za přirozeného vůdce, kterého následují. I když Solange často napadá rozhodnutí své matky jako ředitelky školy, má ji velmi ráda a přála by si, aby se vrátila k otci a oni zase mohli být kompletní rodina. Solange chodí se spolužákem ze školy, s populárním Patriciem, ale příchodem stipendisty Ulisese se vše změní ….

 

 

FOTKY