SERGIO SENDEL

NAROZEN:  4.11.1966 v Mexiku

OSOBNÍ ŽIVOT:   je ženatý, má syna Graca a dceru Valerii

 

  TELENOVELY: 

  Mi pequena Soledad (1990)

Al filo de la muerte (1991)

Muchachitas (1991)

Alcanzar una estrella 2 (1991)

Magica juventud (1992)

Dos mujeres, un camino (1993)

El Premio mayor (1995)

Los hijos de Nadie (1997)

Tres mujeres (1999)

Ramona (2000)

Mujer bonita (2001)

VETŘELKYNĚ (2001)

La Otra (2002)

Amarte es mi pecado (2004)

 NEDOTKNUTÁ MANŽELKA (2005)

RÁNY LÁSKY (2006)

ČISTÁ LÁSKA (2007)

LÁSKA NEUMÍRÁ (2008)

 

 

Danilo Roldan  (Vetřelkyně)

Je jediným a prvorozeným synem Arilia a Maximiliány. Sebejistý a sobecký mladík zatoužil po Virginii a neváhá využít rozkolu mezi ní a Carlosem Albertem. Nic nevyjde a on svou pozornost obrátí k Vanesse a Raquel. Obě začne zvát na schůzky, ale Vanessa odmítá zatímco Raquel jeho šarmu podlehne. Když zjistí, že ji Danilo využil, pomstí se mu. Nakonec Danilo Raquel zabije a za svou vinu zaplatí. Zbytek svého života musí strávit v blázinci.     

 

Fernando Ortiz  (Nedotknutá manželka)

Fernando je vojenský kapitán, který skrývá své dobré vlastnosti ze strachu, aby nebyl zraněn. Je synem Aurelie a synovcem generála Francisca Ortize, ale neví, že ve skutečnosti je jeho synem. K Virginii se chová hrubě, protože si myslí, že se za generála provdala z vypočítavosti, ale pomalu se do ní zamiluje.

 

Cesar Beltran  (Rány lásky)

Cesar je prohnilý do morku kostí. Je sice bratrem Fabrizia, ale je úplně jiný než on. Cesar chce Mirandu pro sebe a v cestě mu stojí Alejandro. Neváhá zneužít Lizanii, sestru Alejandra, aby mu dodávala informace o Alejandrovi a přitom čeká dítě s Nurií, které nasliboval manželství, ale oženit se s ní nehodlá. I když ho Nuria donutí se s ní oženit, tají manželství, protože se to nehodí do jeho plánů ...

 

Aarón Montalvo (Čistá láska)

Muž silné osobnosti, temperamentní záletník, ambiciózní bez svědomí, schopný jít přes mrtvoly, aby dosáhl, co chce. Smrt dědečka ještě zvýší jeho ambice, což ovlivní dosud přátelský vztah s bratrancem Rodrigem. Má talent pro obchod  a jeho cílem je stát se hlavou rodinné firmy. Když se dozví, že Rodrigo se zamiloval do Gavioty, dostane strach, že Rodrigo by mohl mít syna, který by se stal prvorozeným a tudíž dědicem rodinného majetku. Začne dělat vše proto, aby pár rozdělil… 

 

Damián Gallardo (Láska neumírá)

Je snoubencem Fernandy Elizalde. Zároveň je milencem Barbary a sňatek s Fernandou připravuje na žádost Barbary, která ho najala, aby se stal jejím manželem. Damian pracuje v podniku jako finanční ředitel. Když se pro Barbaru stane nepohodlný, snaží se ho zbavit stůj co stůj ….

 

FOTKY