SERGIO BASANEZ

NAROZEN:  4.5.1969  v Mexiku

OBLÍBENÁ BARVA:  červená

OBLÍBENÝ HEREC:  Margarita Sanz, Ernesto Goméz Cruz

OSOBNÍ ŽIVOT:   nějaký čas chodil se Silvií Navarro

 

  TELENOVELY: 

Amor de nadie (1990)

Sueno de amor (1993)

Morelia (1995)

Marisol (1996)

SKRYTÁ VÁŠEŇ (1998)

Catalina y Sebastián (1999)

La Calle de las novias (2000)

HŘÍŠNÁ LÁSKA (2001)

VÁŠEŇ A NENÁVIST (2003)

Mirada de mujer: El Regreso (2003)

La Heredera (2004)

ZAKÁZANÁ VÁŠEŇ (2005)

Secretos del alma (2008)

Mi vida por ti (2009)

A corazon Abierto (2011)

Los Rey (2012)

 

 

Juan Fernando Negreta (Skrytá vášeň)

Juan se po 12 letech vrací do Mexika. Mladý, sympatický, pohledný muž se hned seznání se dvěma mladými dívkami, které bydlí v domě. Veronica ho zaujme a začnou se spolu scházet. Když se objeví Demetrio, je jasné, komu patří její srdce. Zklamaný Juan přijímá porážku a schází se s Virginií. Ta dosahuje svého a Juan se s ní ožení. Hned po svatbě vychází najevo, že Virginie je zlá a sobecká manipulátorka, která využila Juana, aby získala bohatství, přesto s ní Juan zůstává ...

 

 

Diego Sanchez Sambrano (Hříšná láska)

Diego se zamiloval do Palomy na první pohled a protože musel odcestovat zpátky do Londýna, přísahal si s Palomou věrnost a zároveň si dali slib, že za rok se znovu sejdou na haciendě. Diego zvládl práci dříve a vrátil se do Mexika. Když se na venkově ptal do Palomě, vesničané mu sdělili, že odjela do Evropy, kde dělá prostitutku. Zklamaný Diego s natruc bere za ženu Berenice a ihned po svatbě narazí na Palomu, která už zjistila, že Diego ji zradil a vzal si jinou. Podaří se Diegovi vrátit se ke své lásce ?

 

 

Santiago Mendoza (Vášeň a nenávist)

Santiago je úspěšným a renomovaným právníkem, kterého právě opustila žena i s dcerkou. Santiago se v této době seznámí s pohlednou Estrellou a zamiluje se do ní. Je však obviněna ze zločinu a Santiago uvěří, že je vina a nechá ji uvěznit. Po roce se Estrella dostává z vězení a Santiago znovu propadne jejímu kouzlu. Oba jsou šťastni a plánují společný život. Tragická nehoda, při které je Estrella zastřelena a Santiago obviněn z její smrti, všechno změní. Je obviněn a uvězněn z její smrti a na tři roky vsazen do vězení. Po propuštění neví, kde jeho dcera, otec a nemá vůli žít. Uvažuje o sebevraždě před kterou ho zachrání krásná Isabel. Že by ona byla nová láska Santiaga?

 

 

Juan Manuel Aguirre (Zakázaná vášeň)

 

Přitažlivý, vášnivý a odvážný muž, z něhož vyzařuje zralost a důvěra. Je to typ muže, se kterým se zkrátka cítíte v bezpečí, i když on zrovna hluboce spí. Nabídku Paz, aby ji dělal osobního strážce odmítl, přišel žádat o místo správce. Jenže místo už je obsazené. Juan Manuel naletěl podvodným advokátům a banka ho teď chce připravit o dům, kde žije se svou manželkou a nevlastní dcerou Tatianou. Díky Paz je jeho dluh bance splacen a Juan Manuel nakonec místo bodyguarda přijímá, i když vzájemná přitažlivost mezi ním a Paz je nepřehlédnutelná. Vzhledem k rodinám, které oba mají, přitažlivost mezi nimi, dělá Juanu Manuelovi starosti. Není totiž žádný hlupák a ví, že láska se nikdy neptá na povolení a nečeká na vhodný čas, kdy dá o sobě vědět – jednoduše vás úplně pohltí a převálcuje ….

 

FOTKY