RODRIGO CACHERO

NAROZEN:   29.10.1973 Mexiko City, Mexiko

 

  TELENOVELY: 

PERLA (1998)

        El amor no es como lo pintan (2000)

      HŘÍŠNÁ LÁSKA (2001)

   Por ti (2002)

     VÁŠEŇ A NENÁVIST (2003)

    El pelon de la noche (2004)

     Belinda (2004)

     La otra mitad del sol (2005)

Machos (2005)

Se busca un hombre (2007)

 

 

Alexis Santiago  (Perla)

Mladý Alexis je pravým opakem své sestry Rosendy. Je milý, spolehlivý, trpělivý a jako by do rodiny Santiagů vůbec nepatřil. Hladinu rozvíří, když se začne scházet s Ginou Valderamovou, sestrou Roberta a Juniora. Otec Giny a Mercedes se s tím jen těžce smiřují a proto kladou mladým milencům samé překážky. Když Gina oznámí své těhotenství a Alexis se přizná k otcovství, je oheň na střeše, ale svatba se přece jenom uskuteční. To je však jen začátek problémů, protože ani Alexis ani Gina na takovou zodpovědnost nejsou dostatečně připraveni.

 

 

Mariano Sanz  (Hříšná láska)

Pracoval v radě pěstitelů kávy a byl spolupracovníkem Palomy a také jejím přítelem. Zamiloval se do ní i když konečně pochopil, že Paloma miluje jen Diega, zůstal jí po boku a věrně ji pomáhal, sháněl důkazy proti Fabiánovi a věřil v nevinu Diega, i když to znamenalo, že pak Palomu navždy ztratí.

 

 

Eduardo  (Vášeň a nenávist)

Eduardo je právník, který se začal zajímat o Santiagův případ. Ujal se jeho obhajoby a hodlá dokázat, že před lety byl falešně obviněn a odsouzen. Eduardo je zamilovaný do jeptišky Caroliny a nevidí, že někdo jiný je pro něho mnohem vhodnější ...

 

 

FOTKY