PATRICIA NAVIDAD

NAROZENA: 20.5.1973 Sinaloa, Mexiko

OBLÍBENÍ ZPĚVÁCI:  Fr.Céspedes, Alejandro Sanz, Patricia Kaas

OBLÍBENÍ HERCI: Al Pacino, Dustin Hoffman, Robert de Niro

OBLÍBENÉ HEREČKY: Meryl Streep, Glenn Close

 

 

  TELENOVELY: 

Los Parientes Pobres (1993)

      Marimar (1994)

       Mas alla del puente (1994)

       Acapulco, cuerpo y alma (1995)

      Canaveral de pasiones (1996)

      El Alma no tiene color (1997)

   Angela (1998)

   PRAMEN LÁSKY (2001)

    CESTY LÁSKY (2002)

      Mariana, KRÁLOVNA noci (2003)

Suenos y caramelos (2005)

      La fea mas bella (2006)

Juro que te amo (2008)

Mujeres asesinas (2009)

Zacatillo, un lugas en tu corazon (2010)

Por ella soy Eva (2012)

 

 

Malena (Pramen lásky)

Malena je dcerou Eloise Castanedy, současné milenky Justa Ramireze. Malenu opustila, když ještě byla malá a ta vyrůstá u svých prarodičů. Její nejlepší kamarádkou je Alfonsina a drží palce jejímu vztahu s Alejandrem. Je zamilovaná do Hectora Ramireze, ale ten si ji jako ženy nevšímá. Malena je o to víc zraněná, když jí Hector sdělí, že se zamiloval do Alfonsiny. Najde si zklamaná Malena cestu k srdci Hectora ?

 

 

Rocio (Cesty lásky)

Rocio je mladá, přitažlivá žena, která pracuje u FBI a je kamarádka Andrey. Právě se rozešla se svým přítelem Alanem a nehledá žádný vztah. Alan se nevzdává a když u ní zaklepe na dveře, znovu mu podlehne. Alan Rocio později, řekne, že má přítele a že je nakažený virem HIV. Rocio je v šoku a rozhoduje se, co dál. Andrea jí představí sympatického Adolfa, který se jí zdá až moc sebejistý. Po testech, které jsou negativní, si konečně dává schůzku s Adolfem a zjišťuje, že plavovlasý Adonis je také zábavný, vtipný a je jí s ním dobře. Ne nadarmo se říká, že protiklady se přitahují.

 

 

Yadhira (Mariana, královna noci)

Yadhira je krásná mladá žena, která pracuje u Lucrecie v baru. Camuche ji zraní tvář a ona má hluboké jizvy. Každý se straní pohledu na ni. Z jejího zoufalství ji pomůže budoucí kněz Juan Pablo, bratr Camila, který ho přijel navštívit. Yadhira se do Juana Pabla zamiluje, ale ten její city nemůže opětovat. Yadhira vše pochopí a později začne pomáhat Camilovi v ordinaci. Zamiluje se do něj a on její city opětuje, i když je uvázaný ve vztahu s Cachi. Yadhira odchází na pobřeží, aby na Camila zapomněla a začíná zpívat v kasinu u Ivana. Yadhira nemůže však zapomenout na Camila a nakonec své vytoužené štěstí po jeho boku najde ...

 

 

FOTKY