NATALIA ESPERON

NAROZENA: 14.11.1974 v Mexiku

 OSOBNÍ ŽIVOT:  deset let byla vdaná za manažera Pepeho Bastona, se kterým má dceru Natalii (nar.1995) a dvojčata Marianu a Jose Antonia (nar.2005).

OBLÍBENÝ HEREC: Mel Gibson

OBLÍBENÁ HEREČKA: Meryl Streep

 

  TELENOVELY:

Agujetas de color de rosa (1994)

                             La Antorcha encendida (1996)

                              No tengo madre (1997)

                           Rencor apasionado (1998)

                            El Nino que vino del mar (1999)

                             VÁŠNIVÝ POLIBEK (2000)

          NEDOTKNUTÁ MANŽELKA (2005)

Mujeres asesinas (2008)

VE JMÉNU LÁSKY (2008)

Amores verdaderos (2012)

 

 

Azucena Garza (Vášnivý polibek)

    Azucenu vychovala Micaela, vyrostla však bez lásky. Naštěstí zdědila po Blance krásný hlas, a tak se vystupuje jako zpěvačka v kamionech. Když se seznámí s Danielem, upne se na něj, protože v něm podvědomě hledá náhradu za otce. Opouští rodnou čtvrť, protože ji v ní nečeká žádná budoucnost, a rozhodne se studovat. Díky vztahu k Danielovi však musí čelit Samuelově pomstychtivosti a Mirnině žárlivosti. Přesto si zachová důstojnost, hrdost a čestnost. S optimismem snáší i těhotenství a světlem života se pro ni stane malý synek, kterého nechá pokřtít Jesús.

 

 

Blanca de la Fuente (Nedotknutá manželka)

  Manželka Josého Guadalupe a matka Marisol. Svého manžela hluboce miluje a přestože ví o jeho nevěře, akceptuje ji kvůli své nemoci. Trápí ji ale, že po její smrti se Marisol dostane do péče Olgy. Když se seznámí s Virginií, pozná upřímné přátelství. Blanca cítí, že její nová přítelkyně by byla ideální matka pro její dceru a dobrá manželka pro Josého Guadalupe.

 

 

Luz Laguillo (Ve jménu lásky)

Krásná žena, která i když patří do zámožné rodiny, chce být užitečná a prospěšná. V mládí měla těžkou nehodu, kde skoro přišla o život a díky niž zůstala neplodná. Luz přijíždí do Real del Monte za Rafaelem, se kterým se seznámila na konferenci keramiky ve Valle de Bravo. Nemá jen profesionální zájem, ale i osobní. Rafael ji upoutá už při jejich seznámení a to mu také hned bez vytáček řekne …..


 

FOTKY