MICHELLE VIETH

NAROZENA: 19.11.1979 Marshalltown, USA

OSOBNÍ ŽIVOT: by vdaná za herce Hectora Soberona (2002-2004). V roce 2004 si vzala Leandra Ampudie, kterému porodila dvojčata Leandra a Michelle. Pár se v roce 2010, po šesti letech, rozešel.

 

  TELENOVELY: 

Mi pequena traviesa (1998)

        Sonadoras (1998)

          Mujeres enganadas (1999)

       Amigas y rivales (2001)

      Clase 406 (2002)

        MACECHA (2005)

         Mundo de fieras (2006)

Al diablo con los guapos (2007

La Traicion (2008)

NESPOUTANÝ ANDĚL (2008)

La otra cara del alma (2012)

   


 

 

 

 

Vivian (Macecha)

 Vivian je mladá, krásná žena, která doplatila nato, že milovala. Kvůli muži, kterého milovala se ocitla ve vězení, kde se seznámila s Mariou a staly se přítelkyněmi. Po propuštění Vivian odjela za Mariou, aby ji podpořila a pomohla v jejím boji za spravedlnost. Vivian se zamiluje do Hectora, syna Marie a ani on k ní nebude lhostejný. Hector je však tvrdohlavec a tak když mu Vivan oznámí, že je s ním těhotná, považuje to za její úskok a i když souhlasí se sňatkem, slibuje Vivian, že ji z manželství s ním udělá peklo na Zemi. Dokáže Vivian změnit jeho názor, když ví, že ji miluje a jen hrdost mu brání to přiznat ?

 

 

Ana Julia (Nespoutaný anděl)

 

Ana Julia je na začátku velmi milá k Marichuy tváříc se jako její nejlepší přítelkyně. Ve skutečnosti ji závidí vše, co má a je ochotná udělat cokoliv, aby Marichuy všechno vzala. Ať už se jedná o herecké nadání, oblíbenost mezi lidmi nebo její životní lásku Juana Miguela San Romana. Svými lži a podvody dělá vše proto, aby zničila lásku mezi Marichuy a Juanem Miguelem. Neváhá a dokonce nadroguje Juana Miguela, aby ho dostala do své postele a mohla s ním manipulovat žijíc v mylné představě, že Juan Miguel zapomene na Marichuy a zamiluje se do ní …

 

 

                    FOTKY