MARTHA JULIA

NAROZENA: 24.2.1973 Mexiko

CELÉ JMÉNO:  Martha Julia Lopéz Luna

OSOBNÍ ŽIVOT: je rozvedená a má syna jménem Richie, roky žila s hercem Gabrielem Sotou

 

  TELENOVELY: 

El Premio mayor (1995)

                                      Salud dinero y amor (1997)

                                        Amigas y rivales (2001)

                                      CESTY LÁSKY (2002)

           Luciana y Nicolas (2003)

     MACECHA (2005)

        Olvidarte Jamas (2005)

      ČISTÁ LÁSKA (2007)

Alma de hierro (2008)

Soy tu duena (2010)

Nina de mi corazon (2010)

Cuando me enamoro (2010)

Por ella soy Eva (2012)

Como dice el dicho (2012)

Corona de lagrimas (2012)

 

 

Sandra  (Cesty lásky)

Sandra je mladou dívkou z bohaté rodiny. Její svět se obrátí naruby, když zjistí, že se s ní chce její přítel Gabriel rozejít a tak se pokusí o sebevraždu. Zjišťuje, že její matka není matka, ale babička a domnělá starší sestra Lucrecia je její matkou. Byla velmi mladá a zamilovaná do zahradníka a protože to byl nepřípustný vztah, on odešel a ona byla těhotná, aby se zabránilo skandálu, Sandra se stala dcerou babičky. Sandra s Gabrielem otěhotní, protože doufá, že si ho tak udrží. V té době také pochopí, že doopravdy miluje Adolfa, který je do ní zamilovaný už dlouho. Její vztah s Adolfem, ale zjištěným těhotenství neprospívá a psychicky labilní Sandra se s tím nedokáže vyrovnat. Adolfo nemůže Sandře opustit, že svedla Gabriela, aby ho dohnala k oltáři, ale když je Sandra zraněna a je jasné, že moc času už nemá. Těhotná Sandra umírá své lásce Adolfovi v náručí.  

 

 

Ana Rosa  (Macecha)

Ana Rosa je mladá žena, který je tajnou přítelkyní Estebana a jejím jediným cílem je vdát se za něho, aby měla bohatství rodiny San Roman. Esteban se nakonec odhodlá Anu Rosu požádat o ruku, ale Ana Rosa vychází na prázdno, protože Esteban je nucen se oženit s Mariou. Ana Rosa zuří a dostává záchvat, že ji Esteban opustil kvůli jiné ženě. Ztrácí dítě, které čekala a namluví všem, že to bylo Estebanovo dítě. To ji však nestačí a v záchvatu zuřivosti, když se dozví, že Maria byla zavřená ve vězení, postřelí Estebana. Je zavřená na psychiatrii, a díky uklidňujícím práškům, které ji podala teta Daniela se dostává znovu na svobodu a hodlá o Estebana znovu bojovat aniž by si uvědomila, že začíná být na lécích, co jí dává teta, závislá ....

 

 

Isadora Duarte (Čistá láska)

Chladná distinguovaná kráska je přítelkyní Minervy a manželkou Rodriga Montalva. Tvrdohlavá, arogantní a manipulativní, která trpí nedostatkem lásky. Její rodiče vidí ve sňatku s Rodrigem způsob, jak se zachránit od bankrotu. Vdala se za Rodriga, i když měl zvláštní požadavek – nikdy nedojde k naplnění jejich manželství. Od této chvíle se snaha svést vlastního manžela stala Isadořinou posedlostí. A protože neslaví žádné úspěchy, časem hledá lásku v náruči jiných mužů a to ji nakonec zničí ….

 

FOTKY