MARJORIE DE SOUSA

NAROZENA: 23.4.1980 Caracas, Venezuela

OSOBNÍ ŽIVOT: v květnu 20004 si vzala svého hereckého kolegu z telenovely Rebeca Ricarda Alama, v roce 2007 se rozvedli, Marjorie také byla přítelkyní herce Adriana Delgada

 

  TELENOVELY: 

Amantes de Luna Llena (2000)

                             Guerra de mujeres (2001)

                         Gata salvaje (2002)

                            MARIANA, KRÁLOVNA NOCI (2003)

                           REBECA (2003)

                                  Ser bonita no basta (2005)

                                 Y los declaro marido y mujer (2006)

Amor comprado (2007)

Vieja yo? (2008)

Pecadora (2010)

Sacrificio de mujer (2010)

Corazon apasionado (2011)

Amores verdaderos (2012)

 

 

Carol (Mariana, královna noci)

Carol pracuje pro Ivana a pomáhá mu s vedením hotelu. Je krásná, mladá a velmi ambiciózní. Líbí se jí Ignacio a snaží se ho svést všemi možnými ženskými zbraněmi. Když ji to nevyjde, slíbí Ignaciovi přátelství a pomoc při hledání Mariany. Svou pozornost obrátí na Atilia Montenegra. Stává se jeho milenkou, přestože stále pracuje pro Ivana a snaží se ho podporovat v jeho boji proti Atiliovi. Carol je také velmi žárlivá  a tak se snaží, co nejvíce znepříjemnit život Marianě.   

 

 

Gisela (Rebeca)

Mladá a krásná Gisela žije jen se svou matkou. Je učitelka a ve škole se seznámí s Rebecou. Stanou se přítelkyněmi. Gisela se zamiluje do Leona a když se ji pokusí znásilnit, je to pro ni těžký šok. Po nehodě Marcelity stojí Eduardovi po boku, protože ji o to požádala Rebeca a tak není divu, že se do milého Eduarda zamiluje. A zdá se, že Eduardo už má dost čekání na Rebecu a začne hledat štěstí po boku Gisely nebo ne ?   

 

 

FOTKY