MAITE PERRONI

NAROZENA:  9.3.1983 Mexiko City, Mexiko

 

  TELENOVELY:

REBELOVÉ (2004-2006)

Lola... Erase una vez (2006)

RBD: La familia (2007)

NESPOUTANÝ ANDĚL (2008)

RODINNÁ KLETBA (2009)

Mujeres asesinas (2010)

Triunfo del amor (2010)

Cachito de Cielo (2012)

 

 

 

 

 

Guadalupe „Lupita“ Fernández (Rebelové)


Půvabná velmi plachá tmavovláska se podobně jako Miguel dostala na školu díky stipendiu. Vždy se snaží dělat správné věcí a dodržovat všechna pravidla. Lupitu má rád téměř každý. Díky svému nespornému hudebnímu talentu se stala jednou z hlavních hvězd RBD. V lásce má však „talent“ na komplikované vztahy a kontroverzní volby. Vzala si svého přítele Nicolase, ale jejich manželství nemělo šanci přežít, díky jeho rodičům, kteří synovu volbu neschvalovali. Aby Nica „zachránili“ před Lupitou, poslali ho na výměnný pobyt do Izraele a Lupitě jeho dopisy zatajily. Díky tomu si Lupita myslela, že na ni Nicolas zapomněl a dala šanci Santosovi. Nico se však z Izraele vrátil a Lupita se bude muset rozhodnout, který mladík je ten pravý muž pro ni ….

 

 

María de Jesús "Marichuy" Velarde de San Román (Nespoutaný anděl)

 

Ačkoli ve skutečnosti je dcerou soudce Patricia Valverde a jeho manželky Cecilie, vyrůstala v bezútěšných podmínkách v sirotčinci, dospívala na ulici a city jako něha, soucit a láska do jejího života vstoupili až v dospělosti - když po různých větších či menších trápeních poznala Candelarii, Juana Miguela a Cecilii. Je krásná, milá, něžná a laskavá, ale i velmi vášnivá a výbušná - a také až nečekaně tvrdá, když to situace vyžaduje. Navzdory mnoha ranám osudu se nikdy nevzdala a vždy se snažila ve všem – a v každém - vidět to dobré. Ačkoli jejím osudovým mužem je nepochybně Juan Miguel, není jediným mužem, který v jejím životě sehrál významnou roli! Tím druhým je obětavý přítel Leopard, který ji poznal jako těhotnou Lidii (pod tím jménem totiž žila poté, co tak nešťastně ztroskotalo její manželství s Juanem Miguelem - aby ji nikdy nenašel, pokud by ji náhodou hledal), navzdory všemu se do ní zamiloval a navrhl jí, že bude nejen věrným manželem pro ni, ale i dobrým otcem pro její děťátko. Navzdory všemu však její srdce nikdy nepřestalo věřit, že jednoho dne ji osud opět spojí s Juanem Miguelem!

 

 

Lucrecia Córdoba Pedraza (Rodinná kletba)

 

Lucrecia je dcera Paulina a Rosario Córdobových. Od přírody je velmi otevřená, přátelská, ale velmi trpí odmítáním své matky. Mateřskou lásku poznala díky hospodyni Delfině. Lucrecia vždy toužila být volná a nezávislá, ale díky matce se stala nejistou. Matka s ní vždy manipulovala, jak se jí zachtělo, zneužívající obviňování Lucrecie ze smrti bratra. Teprve Julianova láska pomůže Lucrecii osvobodit se z pocitů viny a potřeby ospravedlňování svojí existence před svojí matkou …

 

FOTKY