LAURA ZAPATA

-NAROZENA: 30.7.1956 v Mexiku

RODINA: má 4 sestry (Ernestina, Gabriela, Federica a Thalia). Poslední jmenovaná je známou herečkou a zpěvačkou

  

  TELENOVELY: 

 

    La Venganza (1977)

                                    Mamá Campanita (1978)

                                      Rosa salvaje (1987)

                                     María Mercedes (1992)

                                     Pobre nińa rica (1995)

                                     ESMERALDA (1997)

                                 La Usurpadora (1998)

                                      ROSALINDA (1999)

                                   Mujer bonita (2001)

VETŘELKYNĚ (2001)

      Sonar no cuesta nada (2005)

NESPOUTANÝ ANDĚL (2008)

Zacatillo, un lugar en tu corazon (2010)

 

 

Fátima Penareal (Esmeralda)

Snobská matinka, která se nejvíc děsí chudoby. Je živa z peněz svých příbuzných a když vyjde najevo, že Esmeralda je dcerou Blancy a Rodolfa je ponížena a to víc se snaží svou dceru výhodně provdat. Podaří se jí to a celá šťastná se chlubí se svým novým zetěm. Nic jí nevadí, že její Graciela není šťastná, hlavně, že má peníze. Když po smrti manžela, vrátila Graciela celý majetek jeho rodině, byla k zešílení. Její dcera se vzdala majetku kvůli obyčejnému řidiči a navíc o ni nestojí. Graciela začala být závislá na prášcích a když to Fátima zjistila, bylo pozdě na uzdravení.

 

Veronica Altamirano (Rosalinda)

Pravá matka Fernanda José, které si on myslí, že zemřela. Valerie ji ukradla vše – dům, peníze, majetek, manžela a nakonec i syna. Nemá nic za co by mohla bojovat a stává se alkoholičkou žijící v rozpadlé chatrči v chudinské čtvrti na okraji města. Právě tam ji nachází dědeček Florentýno a přemluví ji k návratu do života.

 

Maxmiliána Roldan (Vetřelkyně)

Je manželkou Aliria Roldana a matkou jeho tří dětí. Nenávidí rodinu Junquerových. Je pro ni těžké snést, že Anabella chodí s Albertem Junquerem, ale nakonec se s tím smíří, stejně tak jako se smíří s tím, že její syn Danilo je zamilovaný do Virginie. Své nejmladší dceři však v lásce s Aldem Junquerem zabrání tím, že MariCruz, pošle do kláštera. Její manžel Alirio je poslán do vězení a ona přebírá rodinné otěže. Pro majetek je ochotná udělat vše – podvádět, lhát, krást, intrikovat, krýt vraždu ale nakonec je potrestána.

 

Onelia Montenegro (Nespoutaný anděl)


Ačkoliv pochází z lepší společnosti a dostalo se jí patřičného vzdělání, je tato elegantní dáma zlá, arogantní a neskutečně manipulativní. Keď sa jej dcéra Viviana vydal za dobre finančne zabezpečeného a perspektívneho Juana Miguela, nasťahovala sa k mladomanželom – aby mala svojho zaťa pod palcom, keby to bolo potrebné a aby svoju dcéru mohla vo všetko podporovať.Když se její dcera Viviana vydala za dobře finančně zabezpečeného a perspektivního Juana Miguela, nastěhovala se k novomanželům, aby měla svého zetě pod palcem, kdyby to bylo nezbytné a aby svou dceru mohla ve všem podporovat. Nanešťastie ju však podporoval predovšetkým v množstve podvodov, zrád a špinavostí, pretože v ich prípade naozaj došlo na staré znám „Aká matka, taká Katka...“ Po dcérinej údajnej smrti sa stala ešte nepríjemnejšou a ešte tvrdšou – a preto nečudo, že Marichuy neznášala od prvej chvíle, ako prekročila prah ich domu!Naneštěstí ji však podporovala především v množství podvodů, zrad a špinavostí, protože v jejich případě skutečně došlo na staré známé "jablko nepadlo daleko od stromu." Po dceřině údajné smrti se stala ještě nepříjemnější a ještě tvrdší a proto není divu, že Marichuy nesnášela od první chvíle, když překročila práh jejich domu.Nuž a keď zistila, že medzi neskrotnou dievčinou a Juanom Miguelom, otcom jej jedinej vnučky Mayity, sa rodí čosi oveľa mocnejšie, ako len priateľstvo, znenávidela ju ešte viac – teda ak to vôbec bolo možné. A když zjistila, že mezi nezkrotnou dívkou a Juanem Miguelem, otcem její jediné vnučky Mayity, se rodí něco mnohem mocnější, než jen přátelství, začala ji nenávidět ještě více, tedy pokud to vůbec je možné ...

 

FOTKY