KARLA ALVAREZ

NAROZENA: 15.10.1972

OSOBNÍ ŽIVOT: byla dvakrát vdaná. Prvním manželem byl herec Alexis Ayala a druhým kameraman Armando Zafra

 

  TELENOVELY: 

Maria Mercedes (1992)

                                 Buscando el paraiso (1993)

                                Agujetas de color de rosa (1994)

        Prisionera de amor (1994)

       Acapulco cuerpo y alma (1995)

         Mi querida Isabel (1996)

      SKRYTÁ VÁŠEŇ (1998)

       Cuento de Navidad (1999)

      NAVZDORY OSUDU (1999)

        Mujeres enganadas (1999)

      VETŘELKYNĚ (2001)

      Vivan los ninos (2002)

                                  Inocente de ti (2004)

RÁNY LÁSKY (2006)

Las Tontas no van al cielo (2008)

Un gancho al corazon (2008)

REBELOVÉ NA STŘEDNÍ (2009)

Como dice el dicho (2011)

 

 

Virginie (Skrytá vášeň)

Je sestřenicí Veroniky. Byl do ní zamilovaný Ricardo Piataz, který se dřel a všechny peníze jí dával, aby spolu mohli začít žít. Nevěděl, že ona všechny peníze dávala svému milenci Santiagovi. Když mu pověděla pravdu, nezvládl to a spáchal sebevraždu. Virginie je zlá, závistivá a ze všeho nejvíc chce majetek Negretových.

 

Rita (Navzdory osudu)

Rita je schovankou paní Clary, matky Emiliana. Je po Emilianově boku a představuje si, že si ji vezme za ženu. Překvapení přichází, když se Emiliano ožení s Anou Cristinou a Ritina zloba se začíná měnit v nenávist. Snaží se rozeštvat mladý pár, který má problémy sám ze sebou a provokuje Anu Cristinu. Její přetvářka však neplatí na malou Angelitu, protože ona moc dobře ví, kdo ji shodil do bažin a díky komu ztratila hlas. Rita je spokojená, manželství Emiliana spěje k záhubě a ona si na Emiliana znovu dělá nárok. Netuší, že je poblíž žena, která Emiliana bude přitahovat mnohem víc ....

 

Violeta Junquera  (Vetřelkyně)

Je mladá, nevyrovnaná sestra Carlose Alberta. Její život se zkomplikuje, když po smrti svého otce přestane chodit. Je upoutaná na kolečkové křeslo a miluje hudbu. Aby se dostala ze své deprese, najme pro ni rodina učitele. Violet se do pohledného učitele Johnnyho zamiluje a on její city opětuje.

 

 

Florencia San Llorente Beltran  (Rány lásky)

Florencia je prostřední ze sester San Llorente. Od malička bývala nemocná a má problémy ze srdcem. Stává se snoubenkou Fabricia, který měl mít svatbu s její sestrou Mirandou. Florenciin čas se nachýlil a to i přesto, že se zrovna vdala za Fabricia a čeká jeho dítě. A to ani netuší, že její matka se vrátila a ona není dcerou Gonzala San Llorente ...

 

Ágata Menéndez (Rebelové na střední)


Je stejně přísná a úzkoprsá jako její šéf Eustebio, na rozdíl od něj je velmi inteligentní a není lehké ji oklamat. Velmi intrikánská a celou dobu se snaží si získat důvěru Franciscy a poštvat ji proti studentům, ale i Sebastianovi a Valentině ….

 

FOTKY