JORGE SALINAS

NAROZEN:  27.7.1968 Mexiko City, Mexiko

  OSOBNÍ ŽIVOT:  nejstarší dceru má s herečkou Adrianou Catano, se svojí manželkou Faatimou byl ženatý od roku 1995 a ona mu porodila dvojčata Santiaga a Emilia. Rozvedl se s ní v roce 2009. Ze své aférky s herečkou Andreou Noli má dceru Valentinu (r.nar.2006). Na podzim roku 2011 se oženil s herečkou Elizabeth Alvarez.

 

  TELENOVELY: 

Valeria y Masimiliano (1991)

Cadenas de amargura (1991)

Magica juventud (1992)

El Abuelo y yo (1992)

Dos mujeres, un camino (1993)

Morelia (1995)

Cancion de amor (1996)

Mi querida Isabel (1996)

Maria Isabel, Si tu supieras (1997)

Cuento da navidad (1999)

Tres mujeres (1999)

OSUDOVÁ LÁSKA (2000)

Atrévete a olvidarme (2001)

CESTY LÁSKY (2002)

Mariana, KRÁLOVNA noci (2003)

NEDOTKNUTÁ MANŽELKA (2005)

La Fea mas bella (2006)

Fuego en la sangre (2008)

La otra fiamila (2009)

La que no podia amar (2011)

 

 

Eduardo Rivanedeira (Osudová láska)

Mladý právník, který se stará o svou dceru. Její matka už léta leží v komatu a jeho tchýně mu to dává najevo. Eduardo je s Emmou stále ženatý, i když už k ní nic necítí. Do Eduarda je zamilovaná Emmina doktorka Sofie. Když se Eduardo seznámí s Andreou Sanvicente, okamžitě se mu zdá sympatická. Andrea se nového vztahu velmi bojí, ale Eduardovi se podaří bariéru prolomit. Nemají vyhráno. Sofia neřekla své poslední slovo a Emma se právě probrala z komatu a chce svého muže zpět.   

 

Gabriel (Cesty lásky)

Gabriel je citlivý, mladý muž, kterému nedává spát zmizení jeho bratra před mnoha lety. Zároveň se stará o náladovou, postihnutou matku. Kdysi uvažoval o tom, že svůj život zasvětí Bohu, ale jeho rozhodnutí změnilo setkání se Soniou, které se snažil pomoci ze všech sil. Našel si přítelkyni Sanru, která nezvládá své výbuchy žárlivosti a když se s ní Gabriel rozejde, pokusí se o sebevraždu. Gabriel přijde nato, že jeho ztraceným bratrem je Adolfo, majitel diskotéky, nová láska mu zaklepe na dveře a jeho matka se pomalu uzdravuje. Co víc by si mohl přát? 

 

Ignacio Lugo Navarro (Mariana, královna noci)

Ignacio přišel do městečka proto, aby se pomstil muži, který ho nechal hnít 10 let ve vězení a on nemá tušení proč a také proto, aby pomstil smrt své rodiny. Ignacio brzy pozná, že jeho nepřítelem je Atillio Montenegro a je to o to vážnější, když se seznámí s Atilliovou dcerou Marianou, do které se zamiluje. Ignacio si Marianu tajně vezme a ona čeká jeho dítě. Jednoho dne však jeho láska zmizí a on je přesvědčen, že zemřela. Protože Marcia také čeká jeho dítě, bere si čas na rozmyšlenou a po narození Mariciina dítěte si ji bere za ženu. Přichází překvapení, Mariana nezemřela a Igancio, i když Marianu stále miluje, kvůli synovi zůstává i nadále po boku Marcie. Další tajemství však na sebe nenechává dlouho čekat. Bylo by možné, aby Atillio byl jeho biologický otec a proč by mu to Lucrecie neřekla ?

 

Jose Guadalupe (Nedotknutá manželka)

Starosta San Francisca de los Arenales a lékař. Je to silný, a atraktivný muž. Je ženatý s Blancou, která zjistí, že trpí nevyléčitelnou nemocí. Mají spolu dceru Marisol. Jeho milenkou je Olga, která ho pokrytecky miluje a kvůli ní se JG cítí znepokojený, protože podvádí svou manželku. K Virginii se od začátku chová s respektem a úctou a netrvá dlouho než se do ní zamiluje. 

 

FOTKY