GABY SPANIC

NAROZENA:   10.12.1973 ve Venezuele

OSOBNÍ ŽIVOT: získala v roce 1992 titul Miss Venezuela. Byla vdaná za slavného herce Miguela De Leona. Prožila románek s hercem José Angelem Lamasem, scházela se také s hollywoodskou hvězdou Johnem Cusakem. V roce 2008 porodila syna Gabriela de Jesuse.

 

  TELENOVELY: 

Mundo de Fieras (1991)

                                           La Loba Herida (1992)

                                          Divina Obsesion (1993)

                                            Rosangelica (1993)

                                             Morena Clara (1994)

                                            Maria Celeste (1994)

                                    Commo Tu Ninguna (1995)

                                               Quirpa de Tres Mujeres (1996)

                                       Todo Por Tu Amor (1997)

                                           La Usupardora (1998)

                                            Por Tu Amor (1999)

                                           VETŘELKYNĚ (2001)

                                            ODPLATA (2002)

                                          La Prisonera (2004)

                                         Tierra de pasiones (2006)

Decisiones (2006)

Soy tu duena (2010)

Emperatriz (2011)

 

Virginie/Vanessa  (Vetřelkyně)

Virginie pracuje v domě rodiny Junquerových. Je zamilovaná do Carlose Alberta Junquery, syna Rodriga. Ten však o ni nemá zájem a tak Virignie souhlasí, že si vezme Rodriga Junquera, který zjistil, že umírá a rodina je více méně na pokraji bankrotu a on chce někoho, komu by svěřil ten zbytek majetku. Po jeho smrti se stává dědičkou. Virginii se splnil sen a Carlos Alberto si ji všiml. Zamilují se do sebe a po spoustě komplikací se konečně berou. Nemají však vyhráno a Carlos Alberto nevěří, že dítě, které čeká Virginie je jeho. Když po porodu Virginie umírá, Carlos Alberto je zdrcen. Ujímá se dcerušky a zbavuje se pochybností, zda je maličká jeho. Do města přijíždí Vanessa, která dává vinu za smrt svého dvojčete Carlosi Albertu. Stejně jako sestra se i ona zamiluje do Carlose Alberta, ale přesto je rozhodnutá ho nechat zaplatit. 

 

Valentina Diaz  (Odplata)

Valentina Diaz je krásná, mladá žena, živící se zápasy v ringu. Je boxerka a pracuje pro Fernanda Valeruga. Kdysi měla poměr s jeho švagrem Felipem, ale ten ji využil a opustil. Po jednom obzvlášť těžkém zápase dostane úder do hlavy a skončí v nemocnici v bezvědomí. Všichni si myslí, že umřela, ale ona se probírá. V jejím těle však už není duch Valentiny Diaz, ale právě zemřelé nevěsty Eleny Fontanové. Ta zemřela na infarkt, když zjistila, že se její manžel vyspal s její sestrou. Teď sice její tělo umřelo, ale duše se převtělila do Valentiny a Elena je odhodlaná se pomstít všem, kteří ji ublížili a přispěli tak k její smrti.

 

FOTKY