FERNANDO COLUNGA

NAROZEN: 3.3.1966 v Mexiku

ZÁJMY:  sbírá motorky všech druhů. Má rád rychlé auta. Plavání, squash a atletika patří k jeho oblíbeným sportům

OSOBNÍ ŽIVOT:  byl zasnoubený se zpěvačkou a herečkou Thálií,  při natáčení Esmeraldy měl aférku s Norou Salinaschodil s herečkou Sabine Moussier a povídalo se o jeho románku s herečkou Aracelou Arambula

  

  TELENOVELY: 

 

 Maria Mercedes (1992)

     Madres egoistas (1993)

     Mas allá del puente (1994)

   Marimar (1994)

 Alondra (1995)

    Maria la del Barrio (1996)

    ESMERALDA (1997)

   La Usurpadora (1998)

   Nunca te olvidare (1999)

  Cuento de Navidad (1999)

  Abrazame muy fuerte (2000)

   Navidad sin fin (2001)

 OPRAVDOVÁ LÁSKA (2003)

   OSUDOVÉ STŘETNUTÍ (2006)

Pasion (2007)

LÁSKA NEUMÍRÁ (2008)

Soy tu duena (2010)

Porque el amor manda (2012)

 

 

Fernando José Peňareal (Esmeralda)

Inteligentní, pohledný, vzdělaný, mladý doktor je synem Rodolfa a Blanky Peňarealových. Po příjezdu na haciendu Casa Grande se seznámí a později zamiluje do slepé a chudé dívky Esmeraldy. Přes nesouhlas jeho rodičů se s ní ožení, ale manželství vydrží jen krátce. Když Esmeralda zjistí, že je těhotná, Fernando José si není jist svým otcovstvím. Když Esmeralda odmítne jít na potrat, manželství definitivně krachne a Fernando José se vrací do města, kde se seznamuje s malířkou Georginou Perez Montalvovou. Nemá tušení, že Esmeralda se dala operovat.

 

 

Manuel (Opravdová láska)

Je synem chudé služky a bohatého dona Joaquina. Matka odešla, protože chlapcův otec slíbil, že ho vychová a dá na studia. Slib nedodržel a chlapce jen bil, týral a ponižoval a nakonec ho dal do sirotčince. Manuel se nevzdal a podařilo se mu vystudovat na doktora. Na smrtelné posteli ho don Joaquin uznal svým synem a Manuel se stal bohatým. Zamiloval se na první pohled do Matilde a nakonec se mu podařilo se s ní oženit, aniž by tušil, že je zamilovaná do někoho jiného a matka ji ke sňatku s ním donutila. Ve svatební den se mu nevěsta pokoušela utéci a on vše pochopil. Svatba se konala a on dostal co chtěl - ženu. Získat si náklonost své ženy je však těžký oříšek i pro tak hezkého, hodného, laskavého a čestného muže  jakým Manuel bezesporu je.

 

 

Luis Manrique y Arelano (Osudové střetnutí)

Luis je mladý šlechtic, který stráví noc s Hipolitou a ta nezůstane bez následků. Po dvou letech se Luis setkává s Hipolitou znovu a ona přijela hledat otce svého syna, aniž by věděla, že je to Luis. Luis má pochybnosti a neví, zda se Hipolitě přiznat. Je ženatý, ale jeho manželka stále nemůže mít dítě a jakoby to nestačilo, vzájemně se nesnáší se svým bratrancem - vévodou Diegem. A to ještě netuší, že se do Hipolity zamiluje a že on nikoliv Diego je pravým vévodou  . .

 

 

Eduardo Juárez Cruz (Láska neumírá)

 

Je jediným synem Soledad, jeho otec zemřel, když měl 6 let. Eduardo vyrůstá společně s dětmi Gonzala a jeho rodinu považuje za svoji. Jednoho dne Barbara přistihne Eduarda s Fernandou při nevinném polibku a využívá příležitost, aby děti rozdělila. Přesvědčí Gonzala a Monserrat, že Eduardo představuje vážné nebezpečí pro jejich dceru a měl by být poslán pryč. Eduardo odjíždí na studium do New Yorku na celých 15 let. Po úspěšném dokončení studia se vrací do své vesničky Pueblo Villa Madero se zásnubním prstýnkem pro Fernandu, na kterou nezapomněl celou dobu. Po příchodu do vesnice zjišťuje, že se vše změnilo. Vesničce vládne Barbara, milovaná Fernanda připravuje svatbu s Damiánem a doma na něj čeká umírající nemocná matka. Eduardo ví, komu za toto vděčí – Barbaře. Jeho srdce, po smrti matky, naplňuje nenávist a touha po odplatě všem, co jim ublížili. Mění si jméno na Franca a začíná uskutečňovat svůj plán pomsty ….

 

 

FOTKY