TŘI ŽIVOTY SOFIE - DÍLY DOPŘEDU

 

1. Sofía přijde do kanceláře hledat svého manžela, Jorgeho, protože je výročí jejich svatby. Sekretářka ji jde oznámit, protože on je v kanceláři s Leticií, se kterou má poměr. Jorge nemá rád, když ho Sofía hledá v práci. Nakonec ale odcházejí obědvat spolu. V restauraci Sofía potká bývalou spolužačku, která ji zve na večírek, kde budou oslavovat dvacet let ukončení školy. Oba dva pozvání přijmou. Ale Jorge na poslední chvíli odmítne jít a Sofía jde sama. Tam se potká s Federicem, svou bývalou láskou. Federico má milostný vztah s Alejandrou, ale nechce se s ní oženit, protože si není jist svou láskou. Na večírek jde sám, protože Alejandra s ním odmítla jít a radši zůstala v jeho bytě. Jorgeho matka, Magnolia, je v domově důchodců, ale nelíbí se jí tam a dělá cokoliv, aby donutila svého syna, aby ji vzal do svého domu. Proto Jorge ještě večer za ní musí jet. Když se vrátí, jejich malý syn Memo dostane lehký astmatický záchvat a Jorge jede pro Sofii, i když Memo je už v pořádku. Tam se chová k Sofii velice hrubě a silou ji nutí odejít.

2. Jorge násilím nutí Sofii odejít z večírku. Federico se jí zastane a Jorge ho napadne. Potom odvádí Sofii domů. Tam se pohádají a Jorge se rozhodne odejít od rodiny k Leticii. Po jeho odchodu Memo dostane znovu astmatický záchvat, ale tentokrát velice silný. Sofía s Andreou, svou dcerou, ho vezou do nemocnice. Ráno Sofía nemá na zaplacení účtu, protože zapomněla svou kabelku na večírku v domě Mercedes. Andrea se snaží telefonicky najít svého otce, ale ten je u své matky v domově důchodců. Ta ho ovšem zapře a tak mu tam Andrea nechá jen vzkaz. Zatím se Sofía spojí s Mercedes a ta přijede do nemocnice a zaplatí účet. Potom odveze Sofíi a její děti domů. Odtamtud jede k Federicovi. Zatím co ten byl na večírku, Alejandra dostala záchvat žárlivosti a rozbila mu skoro všechno zařízení bytu. Když tam Mercedes přijde, tak právě uklízí. Vypráví mu, co se v noci stalo Sofii a on ji hned chce zavézt její kabelku, kterou večer převzal. V domově důchodců Magnolia řekne svému synovi, že má jet domů a vyřešit své problémy. Ten se tam vrací ve špatné náladě, protože neví o ničem, co se stalo po jeho odchodu z domu.

3. Sofia byla na večírku u Mercedes a zapomněla tam kabelku. Mercedes, která koupila zkrachovalou školu, zve Federika, aby tam šel učit psychologii. Sofia seznamuje Jorgeho s Memovým zdravotním stavem a s tím, že v noci s ním musela urgentně odjet do nemocnice. Potom diskutuje Sofia se svým mužem o krizi jejich manželství a Jorge jí slibuje, že se změní k lepšímu. Alejandra žárlí na svého přítele Federika a podezírá ho z nevěry. Federiko telefonuje Sofii, aby si přišla pro kabelku a navrhuje, aby se setkali v restauraci. Sofia si půjčuje Jorgeho nové auto a odjíždí na schůzku. Leticia, která žárlí na Jorgeho rodinu, mu telefonuje, aby za ní buď ihned přišel nebo že mu udělá scénu před Sofií. Protože Andrea si šla ke kamarádovi pro knížku, Jorge hledá někoho, kdo by pohlídal doma Mema a obrací se marně na svoji matku. Okouzlený Federiko se na schůzce ptá Sofie, zda je v manželství šťastná.

4. Sofie jede za Federikem vyzvednout si kabelku, kterou zapomněla u Mercedes. Vypůjčí si od manžela jeho nové luxusní auto. Jorge, který zůstal doma s nemocným Memem, má mít schůzku s Leticií. Volá své matce do domova důchodců, zda by Mema nešla hlídat. Ta odmítá, protože ven může jen na propustku. Jorge nechává tedy Mema samotného a jde k Leticii, která ho zahrnuje výčitkami. Jorge ji zve na společnou cestu do Acapulca. Osamělý Memo má astmatický záchvat. Andrea je venku s kamarády. Federiko se dvoří v restauraci Sofii. Ta spěchá domů. Při odjezdu nabourá manželovo auto. Federiko volá odtahovou službu a pozve zatím Sofii k sobě do bytu. Tam kritizuje její manželství a vyznává jí lásku. Sofia odolává a odjíždí s odtahovou službou domů. Tam se rodina postupně schází. Jorge zuří, když vidí rozbité auto a pohádá se s řidičem odtahové služby. Federiko se svěřuje Mercedes, že se znovu zamiloval a že Sofie je jeho osudová láska. V noci volá Federico Sofii, omlouvá se jí a žádá ji o novou schůzku, ale ta odmítá.

5. Sofie přistihne Jorgeho při jeho telefonátu Leticii. Jorge však předstírá, že volal matce, aby ji pozval na společný rodinný výlet. V restauraci, kde obědvají, se rodina setká s Leticií, kterou doprovází Castro. Paní Magnolia se rozhodne, že uteče z domova důchodců a navštíví Sofii, aby jí řekla, že je s ní Jorge nešťastný. Sofie navrhne Jorgemu, aby společně navštívili manželskou poradnu. Jorge daruje Leticii prsten a snaží se sehnat peníze na jejich společnou cestu do Acapulca. Proto přijme korupční nabídku od jedné z firem, jež se účastní konkursu, o kterém rozhoduje. Paní Magnolia odejde z domova, aby navštívila Sofii. Andrea se dostane do sporu s profesorem Moralesem. Federico jako školní psycholog nastoupí na školu, kde studuje Andrea.

6. Federico vyřeší problém s profesorem Moralesem a získá si Andreininu důvěru. Ředitelka školy se ale dívá skepticky na výchovné metody, ke kterým Federico tíhne. Sofie si doma neví rady s paní Magnolií a zatelefonuje Jorgemu, aby jí pomohl. Její telefonát Leticia využije jako záminku, aby se s Jorgem pohádala. Dojde k velmi ostré výměně názorů mezi Sofií a paní Magnolií na téma Sofiiny rodiny. Paní Magnolia se vrátí zpět do domova. Federico řekne Alejandře, že se s ní chce rozejít, protože miluje jinou ženu. Jorge se snaží udobřit Leticii, která po něm chce, aby Sofii řekl o jejich poměru. Ředitel domova sdělí Sofii, že paní Magnolia už v domově nemůže bydlet a Sofie si ji musí do konce týdne odvézt.

7. Sofie zatelefonuje Jorgemu a navrhne mu, aby paní Magnolie nějaký čas bydlela u nich doma. Jorge si zajistí pracovní cestu do Acapulca. Andrea má další konflikt s prof. Moralesem. Federico se po poradě s ředitelkou rozhodne do školy pozvat její rodiče. Sofie zajde do poradny k Lauře a požádá ji o pomoc při záchraně svého manželství. Paní Magnolia odejde z domova a nastěhuje se do Sofiina domu. Jorge se Cesarem se jdou společně pomodlit za Memovo uzdravení. Odpoledne stráví Jorge s Leticií na nákupech. Při té příležitosti je zahlédnou Laura a Elsa. Alejandra se vyspí s neznámým mužem a přijde domů k Cesarovi a Lauře.

 8. Alejandra se snaží svést Cesara. Nepodaří se jí to a pokusí se o sebevraždu. Je převezena do nemocnice. Jorge po návratu domů od Leticie najde doma celou rodinu a paní Magnolii. Paní Magnolie se chová panovačně, ale Sofie se snaží uchránit si pozici paní domu. Federico pozve do školy Andreiiny rodiče na pohovor. Ke svému překvapení zjistí, že Andreinou matkou je Sofie. Ta se ve škole dozví, že Andrea nepřišla na vyučování. Sofie si o Andreu dělá velké starosti a chce ji jít hledat. Snaží se dovolat Jorgemu, ale ten není k zastižení. Andree záškoláctví příliš nesedí a vrátí se brzy domů.

 9. Sofia je pozvána do školy kvůli Andreiným problémům. Andrea chyběla na vyučování a nechce se učit. Federico jako školní psycholog chce se Sofií mluvit také o rodinných poměrech, které, podle něho, souvisejí s Andreinými problémy. Sofia to odmítá. Magnolia se v Sofiině domě snaží zalíbit se dětem tím, že je kazí. Jorge se připravuje na cestu do Acapulca, kam pojede s Leticií. Alejandra po pokusu o sebevraždu se cítí lépe a má být propuštěna z nemocnice. Ujímá se jí Laura a zve ji, aby se zotavovala u ní doma. Federico cítí vinu, ale svěřuje se Mercedes, že o Alejandru ztratil zájem. Před odjezdem Jorge vyzývá všecky členy rodiny, aby v jeho nepřítomnosti Sofii pomáhali, včetně malého Mema, kterého příští den čekají u lékaře další testy a prohlídka. Andree dá dokonce peníze a říká, aby na něho nezapomněla. Ředitelka školy říká Federikovi, že Andrea má opustit školu kvůli nekázni. Federico se za Andreu přimlouvá a slibuje, že s Andreou promluví. Sofia pomáhá svému muži balit zavazadla a chce ho doprovodit na letiště, ale Jorge odmítá. Má totiž sraz s věčně nespokojenou Leticií a na letiště je odváží taxi.

10. Jorge odlétá s Leticií do Acapulca. Nechal doma letenku a Sofia mu ji veze na letiště. Federico domlouvá Andree, aby respektovala školní předpisy. Andrea se s ním nechce bavit. Ve třídě se ji profesor snaží znemožnit zkoušením neznámé látky. Sofia se svému muži na letišti omlouvá, že mu nedala letenku do bundy. Leticia stále žárlí na Jorgeovu rodinu. Magnolie nasazuje na Sofii. Malému Memovi dělají testy a lékař upozorňuje, že Mema možná čeká transplantace ledviny. Sofia je nešťastná. Magnolia jde do domova důchodců navštívit svého údajně nemocného přítele, dona Beta. Ten je zdráv, nemoc byla jen záminkou, jak Magnolii přilákat. Beto jí říká, že její místo je mezi starými v domově. Magnolia se však chce vrátit k Sofii. Leticia a Jorge se ubytují v apartmá v Acapulcu a rozmarná Leticia dál týrá Jorgea svou žárlivostí. Jorge mluví telefonicky s Memem a nevědomky mu dovoluje to, co je pro chlapce velmi nebezpečné: místo klidu a odpočinku doma jde Memo hrát s dětmi fotbal. Alejandra odjíždí z nemocnice k Lauře.

11. Alejandra je v domě u Laury a cítí se velice špatně, protože ví, že Federico se k ní už nevrátí. Když si Andrea se svými přáteli vybírá v jednom obchodě nějaká cedéčka, seznámí se tam s Juanem Carlosem. Magnolia byla na návštěvě v domě důchodců, ale po cestě zpátky zapomněla, kde bydlí a policie ji dlouho vozí po městě, než konečně najdou dům. Přijde domů velice pozdě v noci. Sofie o ní má starosti a tak si zjistí číslo hotelu v Acapulcu, kde se ubytoval Jorge. Volá mu a to způsobí hádku mezi ním a Leticií. Leticie si uvědomila, že Jorge se pořád nemůže rozhodnout, jestli kvůli ní opustí svou rodinu a tak se vrací sama do Mexika. Jorge se opije a volá svému příteli Césarovi, aby koupil jeho jménem velkou kytici pro Leticii a poslal ji brzo ráno do kanceláře spolu s lískem, kde ji říkal, že ji miluje a že chce, aby byla jeho ženou.

 12. Leticia se vrátila sama do Mexika. Jorge se opije a volá svému příteli Césarovi, aby koupil velkou kytici pro Leticii a poslal ji brzo ráno do kanceláře spolu s lístkem, že ji miluje a že chce, aby byla jeho ženou. Alejandra se cítí velice špatně, protože ví, že Federico ji už nemiluje a rozhodla se opustit svou práci a odjet do Barcelony. Federico řekne Lauře, že je stále zamilovaný do Sofie. Pan Beto jde navštívit Magnolii, a ta konečně připustí, že zapomněla, kde bydlí. Lupe chce utéci z domova do Kalifornie a přemlouvá také Andreu a Juana Andrese, aby jeli s ní. Ale Andrea konečně odmítá, a Juan Andres říká Lupe, že je to protože se zamilovala do Juana Carlose. Leticia dostala květiny, ale darovala je děvčeti v kanceláři a lístek přečetla a roztrhala. Jorge se vrací se domů z Acapulca dříve než plánoval. Pohádá se se Sofijí a rozhodne se, že ji opustí a udobří se s Leticií. Cesarovi řekne, že se udobří s Leticií a kdyby jim to potom společně nešlo, tak by se vrátil zpátky k Soffíi, protože jí řekl, že odchází jenom dočasně. Sofía jde za Jorgem do jeho kanceláře, ale on tam není a tak ho jde hledat.

 13. Sofie vyhledá manžela v práci a trvá na tom, aby opustil společnou domácnost do jednoho týdne. Jeho milenka Leticia mu rovněž klade podmínku - dokud se nerozvede, nepřekročí práh jejího bytu. Jorge se ocitá pod tlakem a neví, jak situaci řešit. Cesar se snaží kamarádovi pomoci, ale kvůli manželce odmítne ubytovat Jorgeho přechodně u sebe. Andreu situace trápí, ale snaží se to nedát najevo. Vysvětluje malému bratrovi, že oba rodiče si možná v budoucnosti najdou nové partnery. Malý Memo zatím nechápe, co se doma děje. Magnolie se zlobí na syna, navštíví Beta v domově důchodců a navrhne mu, aby bydleli společně ve vlastním bytě. Federico a Alejandra se nedokáží přenést přes minulost a rozcházejí se ve zlém. Andrea se přece jenom rozhodne odjet s kamarády.

14. Mercedes hovoří s Federikem o svém nepovedeném životě. Leticie trvá na tom, aby se Jorge odstěhoval od manželky. O opačném případě s ním nechce nic mít. Jorge si najde malý byt a skutečně se odstěhuje, vypadá to však, že se mu nabytá svoboda zalíbila a že se nehodlá vázat ve vztahu s Letícií. Před odchodem z domova slibuje dětem, že budou společně cestovat a podnikat spoustu věcí. Memo se těší, ale Andrea otci nevěří. Rozchod s manželem sblíží Sofii s tchýní, která jí nabídne pomoc. I dětem prospívá, že je babička blízko. Cesar má doma potíže, protože se kvůli pomoci kamarádovi několikrát vrátil domů pozdě, jednou dokonce opilý.

15. Cesar přijde opilý domů a Laura se s ním kvůli tomu pohádá. Sofie se setká s Federidem ve škole při předávání vysvědčení. Federico jí nabízí v pomoc v manželské krizi. Magnolia pozve Beta k Sofii na čaj. Juan Carlos pozve Andreu k sobě domů. Ta proto přemluví Sofii, aby také jela k Else a zůčastnila se večírku. Alejandra navštíví Federica, aby si odnesla své věci z jeho bytu. Leticia daruje Jorgemu psa. Na večírku se Juan Carlos snaží zaujmout Sofii. Elsa, Laura, Mercedes a Sofie se zabývají rodinným a intimním životem.

16. Pes, kterého Leticia darovala Jorgemu se jmenuje Fešák. Jorge se cítí ve svém bytě osamělý. Leticia Jorgemu sdělí, že se zdvojnásobila výše úplatku, který byl nabídnut za vítězství v konkursu, a sama odejde na schůzku se zástupcem firmy. Federico se Sofií stráví u Elsy příjemný večer. Federico odveze Sofii s Andreou domů. Mezitím k Else dorazí Cesar s Alejandrou, aby vyzvedli Lauru. Všichni nakonec zůstanou u Elsy a vyčkají Federicova návratu. Juan Carlos dá najevo Else, že se mu Sofie líbí. Paní Magnolia podrobí kritice, že se Sofie stýká s bývalým snoubencem. Jorge se začne cítit skutečně sám poté, co odmítne jeho telefonát i Sofie a požádá ho, aby jí zavolala ráno. Alejandra s Federikem stropí u Elsy na večírku scénu. Na závěr se Alejandra Federica zeptá, zda by s ní strávil noc před jejím odletem do Barcelony.

17. Alejandra se před odjezdem do Barcelony loučí s Federicem. Chtěla by s ním ještě strávit noc, ale on ji odmítá. Sofía konzultuje Lauru v její ordinaci a ta jí radí, co má dělat se svým životem. Na odchodu potká Federica a ten ji pozve na oběd. Magnolia jde s panem Betem do kina na nějaký erotický film a doma zůstane jen Andrea s Memem. Přijde Jorge a je velmi překvapen, že Sofía ani Magnolia nejsou doma. Vezme děti ven na zmrzlinu a společně plánují, jak stráví konec týdne v Jorgeho bytě. Když se vracejí domů, Federico se Sofií se vrací také, ale Sofía nechce, aby je Jorge viděl, protože má strach z dalšího problému. Magnolia je už doma a když jí Jorge vyčítá, že nemá chodit ven, tak se mu poprvé postavila na odpor a zastala se Sofie. Také se pohádá se Sofií ale pak ji řekne, že se spletl, když odešel, ale ona mu už nevěří. Jorge spolu s Leticií se setkají v restauraci se dvěma podnikateli ohledně nějaké smlouvy, která se ovšem nezdá moc legální, protože Jorge má dost obav. Sofía zase navštíví Lauru v její ordinaci, potká tam Césara a ten ji zaveze domů. Po cestě se ho Sofía zeptá, jestli má Jorge nějakou jinou ženu, ale César to zamluví.

18. Sofía se ptá Césara, jestli má Jorge jinou ženu, ale ten to zamluví. Leticia s Jorgem uzavřou pro ně finančně velice výhodnou smlouvu, která se ale nezdá být moc legální. Memo a Andrea čekají na Jorgeho až pro ně přijede a stráví večer v jeho bytě. Ten zatím připravuje s pomocí Césara pizzu. Ale přijde Leticia, která neví, že tam mají přijít děti a pohádá se s Jorgem. Když ten jde konečně pro děti, je víc jak půlnoc. Memo už spí a Andrea ho vyhodí ze svého pokoje. Pohádá se se Sofií a ta mu říká, že už to není jeho domov, aby odešel. Děti jsou moc zklamané, že tatínek nepřišel a Magnolia poprvé říká Sofii, že jí dříve ublížila a že je jiná, než se jí Jorge snažil namluvit a že by měla s Jorgem definitivně skončit, jinak nebude moci začít žít znovu. Ona by s nimi chtěla zůstat a starat se o děti. Sofie volá Federicovi.

 19. Andrea je otrávená životem a stěžuje si Juanu Andrésovi. Jorge bydlí v novém bytě s malým psíkem. Sofia volá Federicovi a smlouvá si s ním schůzku. Jorge si stěžuje Cesarovi na Leticii a připouští, že život se Sofií byl klidnější a příjemnější. Leticia dává Jorgemu podmínku: buď ji seznámí se svými dětmi anebo se rozejdou. Jorge si ji nechce rozhněvat, kupuje jí drahý náhrdelník a svoluje k její schůzce s dětmi. Federico se schází se Sofií v restauraci. Sofia se mu svěřuje, že po rozpadu manželství se musí se vším vyrovnat a chce se stát emancipovanou ženou. Federico jí slibuje, že na ni počká třeba do osmdesáti, vzápětí ji však odváží k sobě do bytu. Na přímou otázku Sofie jí přímo odpovídá, že by se s ní rád miloval, ale že především chce respektovat její vlastní přání. Sofia ihned odchází z Federicova byt a jde si vylít srdce Lauře, se kterou jede do restaurace, kde najdou společnost. Leticia má špatné svědomí a sousedce se přizná, že vlastně neví, jestli má Jorgeho ráda.

20. Leticia mluví se sousedkou o návštěvě dětí a říká, že chce vědět, až kam je Jorge schopný jít. Jorge si jde domů pro děti a bere si je na víkend. Magnolia jde navštívit přítele doňa Beta a je velmi překvapena tím, že u Beta je na návštěvě jeho žena, o jejíž existenci jí Beto nikdy neřekl. Leticia uklízí a vaří v Jorgeově bytě a koupe psíka Linda. Zklamaná Magnolia se vrací domů. Sofia ji lituje a obě svorně kritizují muže za jejich proradnost a lhaní. Místo lipového čaje pijí něco ostřejšího a obě se dostanou do nálady. V bytě seznamuje Jorge děti s Leticií. Přestavuje ji jako kolegyni z práce, s kterou nic nemá a která mu přišla pomoct. Leticia odchází a nechá děti s Jorgem samotné. Doma jí telefonuje Germán a ona přijímá jeho pozvání na oběd. Federico vyznává telefonicky lásku opilé Sofii. Potom ho navštíví jeho matka a zve ho na večeři. Memo dostává asmatický záchvat a Jorge ho chce rychle odvézt do nemocnice.

21. U Federica se zastaví matka a naléhá, aby si přišel promluvit s otcem. Andrea a Memo jsou na víkend u otce, ale Memo dostane astmatický záchvat kvůli psovi, který je u Jorgeho v bytě. Jorge odveze děti domů a dostává se do sporu se Sofií, kterou jeho nezodpovědnost rozzlobí a kromě toho jí překazí schůzku s Federikem. Federiko hledá rozptýlení v prodejně aut a rozhodne se jí koupit nové auto. Mladé prodavačce se líbí, nabídne mu pomoc při převodu auta a pokusí se ho svést. Zrovna v té chvíli zazvoní Sofie, která se mu jde omluvit za nevydařenou schůzku. Vztah paní Magnolie a Beta pokračuje, ale Magnolie je pořád trochu nedůvěřivá. Cesar se pohádá s Laurou, protože se mu už nelíbí její panovačné chování a jde se vypovídat k Jorgemu. Jorgeho přítelkyně Letícía je mezitím na schůzce s mladým podnikatelem Germanem, který se chystá zneužít její naivity ke získání důležitých informací.

22. Sofie a Federico vzpomínají na své mládí, Federico je přesvědčen, že by měli dřívější vztah obnovit, Sofie váhá, ale cítí, že mezi nimi existuje dávné pouto. Mercedes navštíví Lauru a řekne jí, že se k Cesarovi nechová hezky a že jí jednou uteče. Laura o tom přemýšlí, a když se Cesar vrátí domů z večírku, který pro něj Jorge uspořádal, chová se k němu o poznání lépe. Na večírek pozve Jorge mladé spolupracovnice, aby se s nimi pobavili, ale Leticie přijde v nejlepším a dá Jorgemu ultimátum. Jorge se jako obvykle chová zbaběle. Andrea se dozví, že její idol jede do Monterrey na koncert populární skupiny a rozhodne se tam jet také. Pokud ji matka nepustí, je připravena utéct. Jorge nutí Letícii, aby se chovala vřeleji k Germánovi, protože jim to může přinést prospěch.

23. Sofía vyhledá Jorgeho v jeho kanceláři a zeptá se ho, jestli ta přítelkyně, co u něj byla v bytě, je jeho milenka. Ale on jí to zapře. Leticia se s ním znovu kvůli tomu pohádá. Ale vtom vejde do kanceláře Jorgeho šéf, pan Tapan, a vyslechne konec hádky. Pak řekne Jorgemu o té neregulární smlouvě a požaduje polovinu provize. Federico jde po šesti měsících navštívit své rodiče a tam se dozví, že jeho otec umírá na rakovinu a chce, aby se Federico ujal jeho podniku, ale ten mu odpovídá, že o tom bude muset přemýšlet. Mercedes mu to později rozmlouvá. Andrea se rozhodne odjet s Juanem Andresem na koncert do Monterreye v naději, že se tam setká s Juanem Carlosem, ale své matce řekne, že jede s Lupe a s jejími rodiči na jejich farmu. Jorge navštíví Sofíu, když je sama doma a požádá ji o rozvod.

24. Jorge žádá Sofíi o rozvod, ale překvapí ho, že Sofia souhlasí a je k němu velice chladná. A tak i vyhrožuje, že už jí nedá žádné peníze. Federico jde na návštěvu do podniku svého otce a řekne mu, že si to rozmyslel a že se podniku ujme. Sofíja znovu navštíví Lauru a vypráví jí o Jorgeho návštěvě. Laura ji upozorňuje, že bude velice těžké najít práci, ale Sofía jí moc nevěří. Leticia jde na večeři s Germánem a ten jí řekne, že se mu moc líbí, že je možná do ní zamilovaný. Jorge si potom vyčítá, že šla na večeři kvůli němu, jen aby mu usnadnila obchody. Federico jde se Sofií na večeři do restaurace a tam se potkají s Lupe. Sofía se teď dozví, že Andrea jí lhala a že odjela s Juanem Andresem. Druhý den, Sofie znovu navštíví Lauru a mluví o příčinách Andreiny cesty do Monterreye. Andrea hledá v hotelu Juana Carlose, ale ten se rozhodl na poslední chvíli, že nepojede. Mercedes navštíví Federica a ten jí řekne, že je moc zamilován do Sofie a že ji požádá, aby si ho vzala. Juan Andres říká Andree, že ho přepadli.

25. Sofia si stěžuje Lauře, že jí Andrea zalhala, když odjela s Juanem Andresem na koncert do Monterrey místo na ranč ke kamarádce. Laura se ptá Sofie, co ví Andrea o sexu. Juana Andrese v Monterrey přepadli a okradli a on a Andrea se rychle vrací domů. Sofia doma vyčítá Andree, že jí lhala. Jorge po procházce s Memem nenajde Sofii doma a dojde pro ni k Lauře, kde se pohádají. Magnolia napomíná Sofii, aby se před dětmi nehádala s Jorgem a nezačala děti zanedbávat. Sofia jde k advokátovi žádat o rozvod a potom si jde hledat místo. Při pohovorech však nemá úspěch, protože jak věkem tak praxí neodpovídá požadavkům zaměstnavatelů. Federikův otec Renato radí synovi před přebíráním správy podniku, aby udržoval dobré vztahy s dcerou hlavního partnera v podniku, Alejandrou Landazabalovou. Sofia, roztrpčená svým neúspěchem při hledání místa, jde navštívit Federika. Ten se připravuje na převzetí hlavní funkce v podniku a zve Sofii, aby u něj přijala místo. Sofia odmítá.

26. Germán pozval Leticii na oběd a dal jí prsten, což Jorge nelibě nese. Sekretářka Lilia vede Federika na schůzi představenstva podniku, kde jeho otec Renato předává Federikovi oficielně vedení. Federiko ihned studuje podnikové materiály a připravuje reorganizaci podniku. Sekretářka Lilia varuje Federika před některými lidmi, především před Rigobertem. Sofia si sehnala práci dealerky u firmy s kosmetikou a přináší si domů výrobky, které zkouší na nadšené Magnolii a později je nabízí i Lauře. Alejandra blahopřeje telefonicky Federikovi k nástupu do funkce v podniku, kde její rodina má přes 30 akcií. Neřekne, odkud volá, ale z jejího rozhovoru s Carmen se dozvídáme, že čeká dítě, možná s Federikem. Andrea se popere s Lupe a ředitelka obě dívky vylučuje ze školy. Beto navštíví svou ženu v nemocnici, kde leží s frakturou nohy. Jorge ztropí Leticii žárlivou scénu. Leticia, která nevěří stoprocentně Germanovi, se raději usmiřuje s Jorgem, za kterým přichází Sofiin advokát v záležitosti rozvodu.

28. Jorge s Cesarem ztropí před Leticiiným bytem opileckou scénu. Germán s Leticií jsou uvnitř a nedávají o sobě vědět. Jorgeho zatkne policie. Sofie za něho odmítne zaplatit pokutu, tak ji uhradí Cesar. Laura vyhodí Cesara z domova kvůli tomu, že se opil, a ten požádá o pomoc Jorgeho. Sofie zjistí, že Jorge nesplácel hypotéku, a proto rodině hrozí vystěhování z domu. Ředitelka školy Sofii oznámí, že Andrea byla vyloučena. Andrea přesvědčí Mercedes, aby požádala ředitelku školy o přezkum okolností vyloučení. Jorge musí Tapanovi zaplatit jeho podíl v hotovosti. Tu však nemá. Půjčí mu Sofie.

29. Federikův otec Renato přijde za synem zrovna ve chvíli, kdy je u něj Sofie. Pozve Federika na večeři a chce si s ním promluvit. Federiko se omluví, protože má již smluvenou schůzku se Sofií, ale navrhne setkání na další večer. Během schůzky se Sofií volají z otcova domu a když tam Federico přijde, dozví se, že otec spáchal sebevraždu, protože neměl odvahu čelit konečnému stádiu těžké nemoci. Sofie má problémy s dcerou, která byla kvůli kázeňskému přestupku vyloučena ze školy. Nakonec se vše urovná, ale problémy trvají, protože Jorge nesplácí hypotéku ani neplatí dceři školné. S Letícií se dohodl, že na ni převede auto i peníze v bance, aby nemusel Sofii nic dávat. César se přestěhuje k Jorgemu, ale i on už má dost Jorgeho chování. Betova manželka Constanza se vrátila domů umřít. Beto je s ní v nemocnici, ale myslí si, že se vrátila, aby ho mohla citově vydírat.

30. Sofie jde za Jorgem a žádá ho, aby jí posílal peníze na děti a platil dceři školné. Jorge se jí vysměje a ona odchází s nepořízenou. Dostane se do finančních potíží a je rozhodnuta prodat snubní prsten a starožitný relikviář po babičce. V zastavárně jí ale nabídnou směšnou sumu. Při pravidelné kontrole doktor konstatuje zlepšení zdravotního stavu malého Mema a navrhuje uspíšit plánovanou operaci. Sofie doktorovi přiznává, že na ni nemá peníze. Federico odjíždí s matkou do Monterrey pohřbít otce a na její přání s ní pár dní zůstane, aby se pokusil o sblížení. Po návratu si domluví schůzku se Sofií, ale do jeho bytu nečekaně vtrhnou Laura, Mercedes a Felícitas a chtějí uspořádat večírek. Federiko chtěl být se Sofií sám a není návštěvou nadšen. Podroušené ženy diskutují o méněcennosti mužů a úplně opilá Felícitas nakonec vyzná Federikovi lásku a začne ho líbat. Sofie chce odejít, ale Federiko rázně zakročí, podaří se mu dostat nezvanou návštěvu z domu a konečně jsou se Sofií sami.

31. Sofía stráví noc s Federicem. Sofía potom navštíví advokáta a ten ji informuje, co se musí udělat ohledně rozvodu a navrhuje, aby se sešli i s Jorgem. Také se dozví, že se dluží splátky za dům a rozhodne se je zaplatit. Federico má v podniku problém s Rigobertem, který chtěl být prezidentem podniku. Sofía se dozví, že v podniku Bidaurri bude volné místo sekretářky, a tak předloží žádost, ale Federicovi nic neřekne. Alejandra se vrátila do Mexika a rozhodne se, že nastoupí jako ředitelka osobního oddělení v podniku Bidauri. V kanceláři u advokáta se Sofía setká s Jorgem. Při domluvě o rozvodu ho nezajímá společný majetek, ale chce, aby děti zůstaly s ním. Federica navštíví v kanceláři dva bankéři a oznamují mu, že jeho otec požádal o ohromnou půjčku a termín první splátky už vypršel, a tak Federico hledá manžela Mercedes, jestli by mu mohl půjčit peníze. Také o tom vypráví své matce Adelaidě a ta pochopí, že její muž se nezabil, protože se bál nemoci, nýbrž krachu podniku. Laura navštíví Césara v kanceláři a prosí ho, aby se k ní vrátil, ale on odmítá. Germán navštíví v kanceláři magistra Tapana a jedná s ním o provizi bez Leticie a Jorgeho. Alejandra říká Lauře, že očekává dítě s Federicem

32. Alejandra říká Lauře, že očekává dítě s Federicem, ale že mu to ještě neřekne. Sofía se dozvěděla, že bude volné místo v podniku Bidauri, uchází se o něj a dostane ho. Federico ovšem o tom neví. Alejandra se rozhodne pracovat jako ředitelka osobního oddělení v tomtéž podniku. Federico s tím nesouhlasí, ale nemůže nic dělat, protože Alejandra je spolumajitelkou podniku. Jorge podepíše Tapanovi nevyplněný dokument. Jorge se snaží dostat děti na svou stranu a přesvědčit je, aby šli bydlet s ním, ale Andrea se proti tomu postaví. Germán přesvědčí Leticii, aby s ním investovala v licitaci a ta se rozhodne užít peníze na termínovaném účtu, který je splatný příští den. Mezitím Sofía hledá potvrzení o termínovaném účtu, kde byly uloženy rodinné úspory a Jorge jí řekne, že ho zrušil a že ty peníze už nemá. Sofía začne pracovat v osobním oddělení podniku a Federico se to konečně dozví. Konečně jí řekne, že ředitelkou osobního oddělení bude Alejandra.

33. Federico oznamuje Sofii, že její šéfkou bude Alejandra. Navrhuje Sofii, že ji přeřadí do jiného oddělení, ale ta odmítá. Juan Andrés žárlí na Andreu a sleduje ji. Ta se mu přizná, že má ráda Juana Carlose. Magnolia navštíví s donem Betem Constanzu v nemocnici a nabízí jí pomoc. Federico má podezření, že někdo z podniku dodává jeho matce zprávy o jeho každém kroku a říká Lilii, že jakmile zjistí, kdo to je, hned ho vyhodí. Mercedes si dobírá Sofii kvůli Federikovi. Federico děkuje Mercedes za finanční pomoc jejího manžela, který zachránil Federikův podnik před úpadkem. Sofia se setkává se svou šéfkou Alejandrou. Sofia jde po práci s Federikem do jeho bytu a tam ho prosí, aby jejich milostný vztah tajil. Jorge zve Leticii, aby strávila víkend s ním a jeho dětmi. Ta odmítá, o děti už nemá zájem a přijímá pozvání Germána na oběd, kterému zároveň dává větší sumu peněz. Adelaida nabídla Alejandře, aby bydlela u ní v domě. Ta po váhání souhlasí. Felix Rendon pomáhá Sofii s prací a dvoří se jí. Jorge si odváží děti k sobě na víkend. Cestou se zastaví u Sofie v kanceláři.

34. Jorge, který si odváží děti na víkend, se zastaví na Sofiině novém pracovišti a tam ji před kolegy uráží, že je neschopná a že je šéfova milenka. Ve Federikově podniku při vzpomínkovém obřadu za zesnulého Renata se setkávají Sofia, Sofiina šéfka Alejandra a Federikova matka Adelaida, ale vše proběhne v klidu. Adelaida sděluje Federikovi, že u ní bude bydlet Alejandra. Ta chce poznat ženu, která ji připravila o Federika. Když Andrea slyší, jak nehezky mluví opilý Jorge před Césarem o její matce, střetne se s otcem a odejde z Jorgeova bytu za doprovodu Césara. Mezitím přijel k Sofii Federiko a přemluvil ji, aby s ním odjela na víkend na jeho ranč. Oba milenci stráví příjemné chvíle a probírají také situaci a plány do budoucna. Sofia upozorňuje Federica, odhodlaného pro lásku riskovat, že by pro něho nebylo snadné stát se pro její děti otcem. Sofia se vrací do reality po telefonátu Andrei, která ji informuje o situaci doma a chce se rychle vrátit. Magnolia není spokojená s tím, jak Jorge i Sofia zanedbávají děti a prozradí Jorgemu, který předčasně přiváží Mema, že Sofia je s milencem.

35. Jorge přivede domů Mema a za přítomnosti Magnolie, Andrey ztropí zuřivou scénu v Sofiině domě a poničí nábytek. V bance snaží získat hypotéku na již zaplacenou část Sofiina domu. Jorge se následně sejde se Sofií a navrhne jí, aby se děti přestěhovaly k němu. To Sofie odmítne. Tapan odjíždí na dovolenou a zastupováním pověří Jorgeho. Memův zdravotní stav se prudce zhorší a je převezen do nemocnice. Trpí uremií a měla by mu být transplantována ledvina. Jorge řekne Sofii, že by si chtěl nechat udělat test míry imunologické shodnosti s Memem, aby mu mohl darovat ledvinu. Alejandra se Sofií spolu v zaměstnání dobře vycházejí. Laura přijde za Cesarem do kanceláře a pozve ho na večeři. German Leticii sdělí, že odjíždí do zahraničí, ale slíbí, že si ji vezme, až se vrátí.

36. Leticia zjistí, že Germán je podvodník a utekl s Jorgeho penězi. Když to řekne Jorgemu ten dá najevo, že jí opovrhuje. Federico nabídne Sofii finanční pomoc při Memově léčení. Zemře manželka pana Beta a Magnolia jej přijde podpořit. K Jorgemu do práce přijde kontrola, aby zkontrolovala zadávání zakázky na silniční značení. Tapan před auditorem veškerou odpovědnost svalí na Jorgeho. Juan Andres vyzná Andree lásku. Jorge navrhne Sofii, aby rozvod odložili do té doby, než se Memo uzdraví. Těhotenství Alejandry prozatím pokračuje bez komplikací. Alejandra se dozví, že Federico a Sofie byli spolužáci. Laura si všimne, že Cesar má hezký vztah k dětem.

37. Alejandra začne bydlet Adelaidou. Adelaida by ráda viděla Federica s Alejandrou, jak mají děti. Memo je propuštěn z nemocnice do domácího léčení, ale musí pravidelně na dialýzu. Jorge projevuje velký zájem o rodinu a snaží se Sofii přesvědčit o tom, že se změnil. Laura stále odmítá Cesarův zájem o děti, ale snaží si jej usmířit. Pan Beto dá po Constanzině pohřbu Magnolii dopis své zemřelé ženy. Jorge se od Mariny dozví o tom, že probíhá úřední kontrola a on má být obětován. Leticia prosí Jorgeho, aby jí odpustil a žádá o pomoc Tapana. Ten ji přislíbí za další úplatek. Při Andreině návštěvě u Juana Carlose ztropí Elsa opileckou scénu. Elsa se Juanu Carlosovi svěří že je na mizině.

38. Sofie prozatím odmítá Jorgeho žádosti o odložení rozvodu. Memo na Sofii naléhá, aby dovolila Jorgemu se zpět nastěhovat do domu. Sofie řekne Federicovi, že by byla ochotná se pro děti vrátit zpět ke společného životu s Jorgem. Leticia prodá své šperky, aby mohla Jorgemu vrátit část ztracených peněz. Jorge Leticii i nadále odmítá odpustit její zradu. Tapan Jorgemu nabídne, že za úplatek vyřeší záležitost s auditem. Magnolia požádá Beta, aby se po jistou dobu nevídali. Alejandra se rozhodne nejít na doplňková těhotenská vyšetření. Mercedes je zoufalá ze svého hroutícího se manželství a požádá Federica o schůzku. Při té je přistihnou Alejandra a Sofie.

39. Federico utěšuje Mercedes při jedné z jejích krizí a náhodou je při tom uvidí Sofie s Alejandrou, které jdou na oběd do stejné restaurace. Alejandra je zaskočená, chce odejít a svěří Sofii, že Federica pořád miluje. Myslí si, že Mercedes je ta žena, kvůli které ji Federico opustil. Sofie nenajde odvahu jí říct, že s Federikem chodí ona. Alejandra se necítí dobře, trpí častými nevolnostmi. Paní Adelaida nechává Federica v práci špehovat, aby se dozvěděla, jak se chová k Alejandře a k Sofii. Jorge se ukáže jako vhodný dárce pro Mema a vše se chystá k transplantaci ledviny. Jorge má ale potíže v práci, jeho machinace vyšly najevo a jediná možnost je uplatit auditora. K tomu nemá dost peněz, chybí mu i peníze na operaci syna. Andrea se pokouší sblížit s Juanem Carlosem, při jedné návštěvě u nich doma ho políbí a nachytá je při tom maminka. Juan Carlos je zaskočen a vysvětluje Andreje, že je jenom její kamarád. Andrea se cítí zrazená ve svých citech. Beto neustále přemlouvá paní Magnolii, aby se za něj provdala. Sofie obědvá v parku s kolegou s práce, který se jí svěřuje se svými sny. Sofie jeho důvěru neopětuje, je příliš zavalená vlastními problémy. Paní Adelaida vstupuje bez zaklepání do Federicovi kanceláře zrovna ve chvíli, kdy líbá Sofii.

40. Sofie nemá odvahu říct Alejandře, že chodí s Federikem, ale nakonec se odhodlá a všechno jí řekne. Alejandra reaguje podle očekávání, je uražená a obviňuje Sofii. Ta je nešťastná a má pocit, že její vztah s Federikem není správný. Jorge už nechce mít nic společného s Leticií a žádá Sofii, aby ho po operaci nechala doma, protože se o něj nemá kdo starat. Ona mu to slíbí. Beto požádá Magnolii o ruku a ta jeho nabídku přijme. Alejandra svěří Adelaidě, že je těhotná. Adelaidu zpráva potěší a přemýšlí o tom, jak dát svého syna opět dohromady s Alejandrou.

41. Sofía se znovu pohádá a udobří s Federicem. Beto jde žádat Jorgeho o souhlas, aby se mohl oženit s Magnolií. Doma u Sofie najmuli služku Glorii. Do Federicovy kanceláře přijde jeho matka, Adelaida, a chce mu říci o Alejandřině stavu, ale ta se znenadání objeví a zabrání jí v tom. Pořád ještě nechce, aby se o tom Federico dozvěděl. Alejandra vyhodí Sofiji ze zaměstnání a pohádá se kvůli tomu s Federicem. Rigoberto radí Alejandře, jak se má k Sofii chovat a nesnažit se jí zbavit, nýbrž naopak, mít ji blízko sebe. Alejandra se jí omluví a vezme ji zase zpátky. Jorge je v zaměstnání vyšetřován kvůli zpronevěře. Elsa dostane výpověď v zaměstnání, protože neodevzdala svou práci včas, a proto hodně pije. Juan Carlos se jde omluvit Andree a ta ho pozve na večeři, kterou pořádají na oslavu Magnoliina a Betova zasnoubení. Sofie pozve také Federica a vůbec si nevzpomeme, že Jorge má přijít také.

42. Sofie pořádá večeři na oslavu zasnoubení Beta a Magnolie. Federico je také pozván a Jorge proto odmítá přijít. Adelaida přemlouvá Alejandru, aby pověděla Federicovi o svém těhotenství. Federico se cítí velice dobře se Sofijinou rodinou, a tak je všechny zve na svůj statek strávit konec týdne. Adelaida s Alejandrou se už rozhodly, že řeknou Federicovi o Alejandřině těhotenství, ale nemohou ho nalézt, a tak se Adelaida odhodlá zavolat Sofii domů. Gloria jí řekne, že celá rodina právě odjela na Federikův statek. Adelaida tam chce jet také, ale Alejandra odmítá, a tak nakonec Adelaida volá na statek a nechá tam Federicovi vzkaz, aby ji hned zavolal. César se setká s Laurou a ta ho prosí, aby se k ní vrátil, ale on se pořád zdráhá. Laura navštíví lékaře, aby se poradila, jestli by mohla mít dítě. Elsa navštíví Mercedes a žádá ji, aby jí pomohla najít nějakou práci. Přiznává, že žárlí na Sofii, protože jí přebrala Federica, když byli mladí a teď Juan Carlos je stále u ní doma kvůli Andree.

43. Sofia s dětmi, Juanem Carlosem, Magnolií a Betem tráví víkend u Federica na ranči. Je rozhodnuto, že páry budou spát odděleně, ale přesto se všechny tajně v noci sejdou a baví se po svém, Sofia s Federikem jízdou na koni, Andrea s Juanem koupáním a Magnolia s Betem hrou na kytaru. Federico reaguje odmítavě na žádost své matky o okamžitou schůzku a odkládá ji na začátek týdne. Mercedes, Laura a Felicitas jsou na flámu a první dvě se připravují na usmíření se svými muži, Laura dokonce uvažuje o tom, mít dítě. Laura se smíří s Césarem a ten se odstěhuje z Jorgeova bytu. Na ranči Sofia hlídá rozdováděnou Andreu, aby si nic nezačala s Juanem Carlosem. Beto a Magnolia touží po podobném ranči a Federiko Betovi slibuje, že mu pomůže získat pozemek. Felicitas (Elsa) se opije a svěřuje se Mercedes, že život pro ni ztratil smysl a že existuje nějaké tajemství. Adelaida se chystá navštívit Federika po jeho návratu z ranče a něco mu sdělit, ale Alejandra ji od toho odradí s tím, že se to nejdřív musí dozvědět Sofia.

44. Alejandra s Adelaidou se shodly, že raději než Federikovi řekne Alejandra o svém těhotenství Sofii. Cesar se vrací k Lauře. Mercedes navštíví Juana Carlose a říká mu, že zdravotní stav jeho matky je špatný a že by měla jít na protialkoholní léčbu. Alejandra je u lékaře na těhotenské prohlídce a druhý den oznamuje Sofii, že čeká s Federikem dítě, ale že to Federico neví. Jorge musí prodat v bazaru svoje milované auto a těžce to nese. Také mu hrozí, že přijde o místo. Magnolii, která za ním přišla do kanceláře, rozmlouvá její plán na sňatek s donem Betem. Adelaida se radí s advokátem ohledně dědictví a chce svůj majetek odkázat Federikovu dítěti, ne Federikovi. Jorge má v práci problémy a na doporučení šéfa se bude muset kratší dobu schovávat. Leticia mu nabízí svůj byt. Federico na podnikové radě rozhoduje, že z finančních důvodů se v podniku bude muset propouštět a že se to bude týkat především těch, kteří jsou v podniku krátkou dobu, k nimž patří Sofia. Adelaida informuje Federica o změně v závěti. Federico tuší, že se za tím něco skrývá.

45. Sofie se na Federika zlobí, protože se od Alejandry dozví, že čeká jeho dítě. Nedokáže mu to říct, ale velice jí to trápí. Adelaida a Alejandra zatím kují pikle, Adelaida pozve syna na večeři a plánují, že se tam jako náhodou s Alejandrou setkají a ona mu to poví. Jejich úmysl překazí Alejandřin otec Adolfo, který přijede, aby se ujistil, jak Federiko vede podnik, jehož je akcionářem. Zdá se, že nemá k Federikovi důvěru. Jorge svěří Sofii, že nemá peníze na Memovu operaci a navrhuje jí, že na ní dr. Tapan převede své nemovitosti a ona si bude moct vzít půjčku. Sofii se to nezdá příliš legální, ale nakonec s tím souhlasí. Cesar a Laura vypadají opět jako šťastný pár, Laura svého muže nesekýruje a dokonce mu dovolí, aby pozval Jorgeho na večeři. Ten prosí Césara, aby pozvali také Sofii, takže se nakonec oba setkají u večeře. Alejandra sestaví seznam zaměstnanců, kteří mají být z podniku propuštěni. Je mezi nimi i Sofie. Federico se na Alejandru kvůli jejím intrikám zlobí, ale stále ještě neví, že je těhotná

46. Napětí mezi Federikem a Sofií vrcholí, Sofie tlak nevydrží a prozradí Federikovi, že Alejandra je těhotná a že za otce označila jeho. Federico se brání a tvrdí, že to není možné, a že Alejandra lže. Ta se mezitím dozví, že její těhotenství je rizikové, protože trpí eklampsií, což jsou křeče spojené s vysokým tlakem, ohrožující život dítěte i matky. Alejandřin otec, který je společníkem podniku Vidaurri, přijede nečekaně, aby se pokusil svrhnou Federica z vedení podniku. Když zjistí, že jeho dcera je těhotná, zuří a slibuje Federikovi pomstu. Laura radí Sofii, aby Federica neopouštěla a pomohla mu ve složité situaci. Elsa má potíže se splácením půjčky a hledá útěchu v alkoholu a prášcích. Přežene dávkování a skončí v nemocnici.

47. Aleandra se necítí dobře a odchází z kanceláře. Elsa je na klinice, protože se pokusila o sebevraždu. Tam se sejde Juan Carlos, Andrea, Sofie, Federico a Mercedes. Jorgeho hledá v kanceláři policie, ale tomu se podaří utéci a ukrýt se v bytě u Leticie. Ta zatím řekne policii, že Jorge odjel na dovolenou, a tak je na něj vydán zatykač. Federico se snaží promluvit se Sofií, ale ta ho stále odmítá. Mercedes je zoufalá, protože její vztah s manželem Arturem není takový jaký by měl být a on nemá zájem na jeho zlepšení. Sofía podepisuje Jorgemu dokumenty o převodu Tapanova majetku na její jméno. Elsa už je doma z kliniky a Mercedes se jí snaží zvednout náladu. Arturo navštíví Federika v kanceláři a říká mu, že někteří členové správní rady banky nesouhlasí s prodloužením lhůty pro splátku dluhu, který má Federiko s bankou. Adolfo se sejde s Rigobertem a říká mu, že Arturo je v Mexiku a počítá s tím, že se ve správní radě banky postaví na jeho stranu. Také mu říká, ze Federiko zatížil hypotékou svou část podniku a to jim dává možnost Federica zničit. Osvaldo pořád žádá Glorii o peníze, když mu je nedá, tak ji zbije. Adelaida chce na Guillermině Sofiinu adresu a jde ji navštívit.

48. Adelaida přišla do Sofiina domu a chce s ní mluvit. Nejdříve jí jenom říká, aby nechala Federica a nevměšovala se do jejich rodiny, ale později na ni začne křičet a řekne jí, ze Sofie je s Federicem jenom pro jeho peníze a vyhrožuje jí, že nikdy nedostane z peněz její rodiny ani halíř. Andrea nesouhlasí s tím, jak se její matka k Adelaidě chová. Jorge se stále ukrývá v bytě u Leticie. Tapan říká Leticii, že Sofía by mohla jít do vězení kvůli tomu, že podepsala dokumenty o převodu Tapanova majetku. Federico říká Alejandře, že nevěří, že to dítě je jeho. Arturo se setká s Federicem a říká mu, že Adolfo se chce zmocnit jeho části podniku. Alejandra velice ztrpčuje Sofiji práci v podniku, ale ta nechce odejít, protože tu práci potřebuje a protože nechce nahrávat Alejandře. Memův lékař volá Sofii a řekne jí, že za několik dní mohou operovat Mema ve Spojených Státech, a tak ta shání Jorgeho, který by s ním měl odjet. Když se to Jorge dozví, chce překročit hranice ilegálně. Tapan je zadržen policií a začíná vypovídat. Sofía se pohádá s Alejandrou, odevzdá jí dopis s rezignací, ale Felix ihned nabídne Sofiji jiné zaměstnání. Gloria ukradne Sofiji všechny peníze na Memovu operaci a odevzdá je Osvaldovi.

49. Služka Gloria ukradne Sofii dolary, které jí dal Jorge na Memovu operaci. Glorii potom peníze sebere její druh Osvaldo a Gloria odchází z města do své rodné vsi. Sofia zoufale shání u přátel nové peníze na operaci. Své úspory jí poskytne Magnolia, která také poprosí o úspory Beta. Laura jí půjčuje také, ale bohatá Mercedes, se kterou Sofia především počítala, odjíždí se svým mužem Arturem do Paříže. Federica navštívil Adolfo kvůli špatné finanční situaci v podniku a nabízí řešení. Federiko ale nechce, aby se Adolfo stal majoritní akcionářem, proto se setká s Arturem před jeho cestou do Paříže a nabízí mu prodej některých akcií jako splátku za dluh, který u Artura má. Jorge v noci tajně odjíždí na hranici, kterou chce ilegálně překročit. Sofii nemohl půjčit ani Felix, a tak se odhodlá jít za Federikem. V podniku se však dozvídá od Rigoberta, že Alejandře se udělalo špatně a Federico ji odvezl do nemocnice. Těhotenství je rizikové a Adelaida naléhá na Federika, aby se Alejandře věnoval.

50. Sofia získává postupně od přátel, k nimž patří i Beto a Lupe s Juanem Andrésem, nové peníze na Memovu operaci. Laura jí koupí letenku a Sofia připravuje i Mema na odlet do Hustonu. Jorge mezitím odjel autobusem na hranice, odkud se má pomocí převaděče dostat na druhou stranu. Alechandře v nemocnici sdělí, že při svém rizikovém těhotenství musí být v absolutním klidu a duševní pohodě, což závisí hlavně na tom, jak se k ní bude chovat Federiko. Alechandřin otec Adolfo nejdřív Federika inzultuje kvůli chovaní ke své dceři, ale později ho prosí, aby na ni byl hodný a věnoval se jí. Tapán na prokuratuře mluví o provizích, které brali Jorge a Leticia při podpisovaní smluv a svádí na Sofiji, že si nechala na své jméno převést něco z Tapanova majetku. Policie dopadla opilého Osvalda. Jorge stojí před rozhodným krokem a začíná se bát. Leticia s Cesarem na něho myslí a vtom přichází policie a zatýká Leticii.

51. Sofie shromáždí potřebné peníze na Memovu operaci a chystá se odjet do Houstonu, kde má být Memo operován. Jorge tam na ně čeká, ale překročil hranice ilegálně, protože se obával, že bude zadržen v souvislosti s podvodem při výběrovém řízení. Od Césara se po telefonu dozvídá, že mezitím zatkli Letícii. Sofii zadrží policie na letišti a nenechá ji odletět ani když jim vysvětlí, že její syn musí být nutně operován v nejbližších dnech. Je odvezena do vězení, kde se setkává s Letícií. Federico se snaží se Sofií před odletem promluvit a nabídnout jí peníze, ale už ji nedohoní, takže ani neví, do jaké situace se dostala. Magnolia se snaží vyřídit cestovní doklady, aby mohla odjet s Memem do USA a Beto jde na komisařství zjistit, z čeho je Sofie obviněná. Potká tam dávného kamaráda a tak zjistí, že Sofii obvinili z podvodu a zneužití jména. Fungovala vlastně jako bílý kůň. Sofie o tom všem neměla ani ponětí.

52. Sofie je ve vězení a sdílí stejnou celu s Leticií. Magnolii se podaří sehnat pas a vízum a odjíždí s Memem do Houstonu, kde se má setkat s Jorgem. Beto zůstane doma s Andreou a snaží se pomoct Sofii, aby se co nejdřív dostala z vězení. Její advokát Ernesto vysvětlí policii, že Sofie je nevinná, že podepsala listiny, které ji Jorge podstrčil. Policie tuto možnost připouští, ale je ochotná Sofii propustit jedině v případě, že její výpověď Jorge potvrdí. Sofie ale odmítá prozradit, kde se Jorge skrývá, protože má strach, že ho zatknou a Memo tak přijde o dárce. Při jednom rozhovoru to však prozradí Letícii. Adelaida a Alejandra kují pikle proti Federikovi a vypadá to, že se jim to docela daří. Jorge se v Houstonu setkává s matkou a synem.

53. Alejandra se dohodne s Adelaidou, že oklamou Federika a tak se jakoby pohádají a Alejandra se přestěhuje do bytu k Federicovi. Ten s ní ale odmítne spát a spí radši na gauči. Jorge dorazí do hotelu, kde je ubytovaná Magnolie s Memem a teprve teď se Jorge dovídá, že Sofie byla zatčená. Andrea se také dovídá, že Sofie je ve vězení, ale Beto jí nechce říci kde. A tak prosí Juana Carlose, aby jí to zjistil a pak se oba rozhodnou ji navštívit. Guillermina říká Federikovi, že slyšela Adolfa říkat, že mají na Federica jakousi past, která jim umožní zmocnit se podniku. Federico jde na schůzi správní rady a tam se od Adolfa dovídá, že dohoda, kterou uzavřel s Arturem, je neplatná, protože neodpovídá pravidlům podniku. Žádá tedy o pomoc Adelaidu. César jde navštívit Leticii do vězení, ale tam se setká také se Sofií. Ale Beto neví, jak by on sám mohl Sofii pomoci a tak vyhledá Federica.

54. César jde do vězení navštívit Leticii, ale tam se také setká se Sofií. Ta mu vypráví, co všechno se jí stalo, ale vynutí si od něj slib, že Federico se nic nedozví. César jí nabízí pomoc a nechá jí tam nějaké peníze, protože dozorkyně je na ní chtěly, za to aby si mohla zavolat. Také Andrea a Juan Carlos jí dají nějaké peníze. Beto navštíví Federica a řekne mu všechno i to, že nemají peníze na zaplacení dobrého advokáta. Federico se toho hned ujme a volá advokáta z právního oddělení podniku. Guillermina ale vyslechla rozhovor v kanceláři a hned volá Adelaidě a všechno jí řekne. Ta hned řekne všechno Alejandře. Federico s advokátem odcházejí do vězení, kde se snaží promluvit si se Sofií. Ale návštěvní hodina už přešla a tak Francisco se snaží zjednat si přístup tím, že nabízí ředitelce věznice darování vybavení do vězeňské kuchyně. Ta potom svoluje a říká jim, že mají přijít druhý den dopoledne. Dozorkyně žádá na Sofii více peněz a ta chce mluvit s ředitelkou věznice, ale nedosahuje žádného výsledku. Sofie se nepohodne s dozorkyní a ta ji nechá zavřít do trestné cely, kam k ní později zavřou další ženu - Glorii. Jorge a Memo jsou už připraveni na operaci, ale vzniknou nějaké administrativní problémy a tak operace je ohrožena.

55. Operace Mema se zdržuje, protože v nemocnici v Hustonu nebyla složena příslušná částka. Gloria se ve vězení omlouvá Sofii za krádež peněz. Federico má v bytě Alejandru a snaží se hledat řešení jejich vztahu, ale říká jí otevřeně, že ji nemiluje. Beto požádá Federika o pomoc a ten částku na operaci posílá. Zároveň v nemocnici operující lékař našel řešení, že operace se může financovat z programu pomoci dětem z třetího světa. Federico se radí se svým právníkem Rubiem o tom, jako pomoct Sofii. Navštěvuje ji a vidí na ní stopy bití.Později přichází k Sofii i Rubio. Problémem je, že Sofia trvá na tom, že Jorge, který všechno zavinil, musí zatím zůstat na svobodě kvůli operaci Mema, kterému daruje ledvinu. Laura, Mercedes a Elsa se chystají pomoci Sofii. Adelaida navštěvuje s přítelkyní z charitativní organizace věznici a vidí tam Sofii. Mezitím Magnolia, která je s Memem a Jorgem sama v nemocnici v Hustonu, se dozvídá od lékaře, že Memo je na tom po transplantaci dobře, ale Jorge se neprobírá z bezvědomí.

56. Alejandra teď bydlí u Federika v bytě, protože se na oko pohádala s Adelaidou, aby ji Federico vzal k sobě a staral se o ni. Sofia je ve vězení s Leticií a Glorií a dozvídá se, že právě probíhá Memova operace, přičemž dárcem transplantované ledviny je Jorge. Magnolia navštíví po operaci Mema a je spokojená s jeho zdravotním stavem. Horší je to s Jorgem, který leží na jednotce intenzivní péče a je v bezvědomí. Rodina na dálku sleduje vývoj situace včetně Sofie, které se podaří půjčit si ve vězení mobil. Magnolia se za syna modlí. Později, když je u Jorgeova lůžka, se Jorge probírá a začíná mluvit. Mezitím Leticia má ve vězení prudkou bolest žaludku a díky Sofii se dostane na pohotovost, kde ji zachrání. Na radu Federika odjíždí Beto do Hustonu podpořit Magnolii. Andrea se během nepřítomnosti Beta stěhuje k Else. Federico prohlašuje Mercedes, která mu vyčítá, že spadl do pasti, když vzal Alejandru k sobě, že Sofii nepřestává milovat.

57. Sofia je stále ve vězení a jenom prostřednictvím Beta dostává zprávy o svém synovi a bývalém manželovi. Magnolia je stále ve Spojených státech, a protože nemluví anglicky a u Chorcheho nastaly komplikace, odjíždí za ní do Houstonu i Beto. Na rozdíl od otce se Memo dobře zotavuje, ale neustále se ptá na maminku. Tapán a jeho společníci vymysleli plán, jak svalit všechnu vinu na Sofii a pomoct tak Letícii. Ta slíbí, že s nimi bude spolupracovat, ale pobyt ve vězení jí nesvědčí a je čím dál tím apatičtější. Andrea bydlí u Elsy, ale necítí se tam dobře, protože Elsa má problémy s alkoholem. Federiko jí nabídne místo, ale pod podmínkou, že se začne léčit. Elsa mu to slíbí. Alechandřin lékař sdělí Federikovi, že Alechandra má vážné komplikace a že je ohrožen i její život. Federiko se rozhodne nechat ji u sebe, dokud se dítě nenarodí. Ve vězení se Sofia nečekaně setkává s Felixem.

58. Sofia se ve vězení setká s Felixem a poprosí ho, aby odnesl dopis pro Federika. Stýská se jí po dětech, ale snaží se zabavit a volný čas tráví tím, že učí Glorii číst a psát. Leticia je stále apatická a vězení snáší špatně. Tapan a jeho kumpáni se rozhodnou, že pokud se Sofiinimu právníkovi podaří dokázat její nevinu, budou muset hledat jiné řešení. Uvažují o tom, že jednoho z aktérů zabijí, aby ostatní zastrašili a donutili mlčet. Arturo půjčí Federikovi peníze na vykoupení akcií podniku, a tak vyrazí Adolfovi trumfy z rukou. Ale Rigoberto se nevzdává a chystá další podraz. Laura oznamuje Cesarovi, že je těhotná. Memo i Jorge se zotavují po operaci a Jorge se rozhodne přihlásit na policii a zbavit Sofii podezření. Federico se ve vězení setkává se Sofií.

61.  Rodiče Alejandry se rozhodnou přestěhovat do Mexika, ale cestou se jejich letadlo zřítí a oni zahynou. Alejandra se z toho zhroutí. Sofie je z nemocnice převezena zpět do věznice a přesvědčuje chovanky, aby nemlčely před novináři během plánované prohlídky věznice. Ředitelka věznice chce zabránit problémům s tiskem a rozhodne se nechat převézt Sofii do jiného ústavu. Jorgemu je sděleno, že se on i Memo více méně zotavili a budou se moci vrátit do Mexika. Federico se však ještě Jorgemu neozval, aby s ním dohodl podrobnosti ohledně jejich příletu a právní pomoci, kterou mu má poskytnout. Jorge odmítne odcestovat z USA, pokud se nedohodne s Federicem.

62. Leticiin právník a Tapan se rozhodnou změnit strategii a obvinit Germána v korupčním případu. Ředitelka věznice se snaží zabránit novinářům vstoupit do objektu věznice, dokud je v něm Sofie, které má být převezena do jiného ústavu. Sofie agituje mezi chovankami, aby před novináři netajily své problémy. Toto chování ředitelka věznice interpretuje novinářům jako pokus o vzpouru. Federico slíbí Jorgemu, že jej při příletu do Mexika bude na letišti čekat jeho právník a Jorge bude prozatímně držen v domácím vězení. Elsa začne znovu pít s Rigobertem a Cesar stráví odpoledne, kdy by měl být s Laurou na tryzně za Alejandřiny rodiče, s Alsirou.

63. Laura není těhotná, jak předpokládala a má strach, že nebude moct mít děti. Cesar ji uklidňuje. Alejandra chce odjet do Miami na pohřeb svých rodičů přes zákaz lékaře. Adelaida a Federico ji budou doprovázet. Jorge, Memo, Magnolia a Beto se vracejí po úspěšné operaci do Mexika. Federikovu advokátu Rubiovi se podařilo získat pro Jorgeho domácí vězení kvůli jeho rekonvalescenci. Jorge slíbil, že v nejbližší době učiní prohlášení, aby Sofia mohla být propuštěna z vězení. Memo je po návratu nešťastný, že nevidí doma matku a od Andrey se dozvídá, že je ve vězení. Jorge vysvětlil Andree situaci a říká o svém rozhodnutí učinit prohlášení ve prospěch Sofie. Před rodinou řeční a vyjadřuje spokojenost, až ho Magnolia okřikne, aby myslel na to, že Sofia je stále ve vězení. Cesara se ale Jorge ptá na Leticii a posílá ho za ní. Reportér ve vězení se ptá trestankyň na jejich podmínky, ale ty nedovedou vyjádřit nespokojenost ani se zastat Sofie. Sofia se touží dostat domů a znovu vidět svoje děti.

64. Sofia touží vidět své děti, hlavně Mema. I ten touží po své matce. Novináři říkají ředitelce věznice, že trestankyně nic špatného o věznici neřekly, vyčítají jí ale, že nemohly vidět Sofii. Ředitelka znovu vybízí Sofii ke spolupráci. Ta na základě toho vyzývá trestankyně, aby pod jejím vedením organizovaly kursy čtení, psaní, vaření, šití apod. Federico s Adelaidou doprovází Alejandru na pohřeb jejích rodičů do Miami. Má ale pocit, že povinnost k Alexandře, které chce dostát, hraničí s citovým vydíráním. Přesto s ní jede zpět do Mexika a znovu ji bere k sobě do bytu. Alejandra mu dává plnou moc, aby ji zastupoval ve správní radě podniku místo Rigoberta. Ten jí to vyčte a varuje před Federikem. German a Tapán kují další pikle proti Leticii a hlavně Sofii, na kterou chtějí i nadále svalovat vinu. Jorge si pohodlně hoví doma a nestará se, že by měl plnit svůj slib a udělat prohlášení ve prospěch Sofie. Magnolia mu to vyčítá a rovněž mu oznamuje, že jsou na mizině. Jorge požádá o peníze Federika, který přijde rodinu navštívit a ten jim půjčuje na Magnoliino jméno.

65. Federico chodí za Sofií do vězení a jejich vztah je lepší než kdy předtím. Mercedes opět u Federika hledá útěchu ve svých manželských problémech a při rozhovoru přijde řeč na Sofii a na Alejandru. Mercedes Federika přemlouvá, aby řekl Sofii pravdu dřív, než bude pozdě. Laura a Cesar se obrátí na odborníka, protože se Lauře stále nedaří otěhotnět. Doktor doporučí měření bazální teploty a uklidňuje znepokojený pár. Policie chce zatknout Germána, ale ukáže se, že ho někdo varoval a on zmizel ze země. Sofie ve vězení učí číst a psát negramotné spoluvězeňkyně. Rigoberto a Elsa v sobě našli zalíbení, ale Federico Elsu varuje, protože si myslí, že Rigoberto není dobrý člověk. Elsa mu nevěří, Rigoberto jí lichotí a Elsa v něm hledá oporu pro svůj neúspěšný boj s alkoholem. Jorge je doma, ale nechce se mu jít na policii. Andrea se na otce zlobí. Adelaida jde za Sofií do vězení a řekne jí, že Alejandra a Federico spolu žijí. Sofii ta zpráva hluboce zasáhne.

66. Laura s Césarem dělají všechno pro to, aby Laura konečně otěhotněla. Federico se jde vypovídat k Mercedes a slibuje, že Sofii konečně řekne, že u něj Alejandra bydlí. Rozhodne se ale pozdě, jeho matka ho předběhne. Sofie reaguje impulsivně, nechce Federika už nikdy vidět. Ze vzniklé situace se raduje Adelaida. Ubezpečuje Alejandru, že teď už bude Federico její navždy. Federico je zdrcený Sofiinou reakcí a rozhodne se odstěhovat z vlastního bytu. Letícia se dozvídá, že bude již brzy na svobodě, má jenom strach, aby se jí German nemstil. Andrea se pokouší sblížit s Juanem Carlosem, nabídne mu, aby u nich bydlel, ale on odmítne. Andrea je zmítaná pochybnostmi o vlastní osobě, Beto se pokouší s ní promluvit a utěšit ji. Jorge váhá s výpovědí pro policii, nechce se mu opustit pohodlí domova. Elsa nezvládá boj s alkoholem, Juan Carlos ji opustí a ona hledá útěchu v náručí Rigoberta.

67. Federico chce odejít z domova a nechat byt Alejandře, ale ta předstírá záchvat a tak zůstane. Elsa se úzce přátelí s Rigobertem. Leticia opouští vězení. Doma dostane kytici se zprávou od Germána, který jí vyhrožuje. Přijde ji také navštívit Tapan a říká jí, že také ohrožují jeho život. Mercedes zve Elsu, aby se na nějakou dobu přestěhovala do jejího domu a Elsa ji žádá, aby jí pomohla najít Juana Carlose, který kvůli jejímu pití odešel z domu a ona neví kam. Francisco Rubio říká Federicovi, že Sofía s ním nechce mluvit. Mercedes také navštíví Federica a domluví se, že Mercedes si vezme na starost Sofiin problém, ale jejím advokátem zůstane Rubio, protože zná dobře celý proces. Felix často navštěvuje Sofii ve vězení. Gloria se může přestěhovat do Sofiiny cely místo Leticie. Sofía souhlasí, aby Rubio zůstal jejím advokátem, ale Mercedes bude platit jeho honoráře a vezme si na starost celý proces. Jorge nechce nic dělat a říká, že je pořád nemocný. Nechce také udělat svou výpověď, aby proces proti Sofii mohl pokračovat. Federico s Leticií jdou obědvat do restaurace a tam potkají Federicova přítele Pabla.

68. Federico se setkal v restauraci s přítelem Pablem, ale Alejandra s ním nechce mluvit a tak odejde na toaletu. Laura s Césarem se snaží, aby Laura otěhotněla. Mercedes navštíví Lauru a společně jdou mluvit s Jorgem a ten souhlasí, aby si Mercedes vzala na starost Sofiin proces. Stále však odmítá jít dát svou výpověď, protože prý se cítí velice špatně. Sofía má již lepší náladu, protože má naději, že jí dovolí navštívit své děti. Také už začíná dělat plány do budoucnosti. Felix ji často navštěvuje. Leticia se vrací pracovat do své kanceláře. Magnolia si stěžuje Betovi na Jorgeho, že neplní své sliby. Elsa nařkla Mercedes, že chce svést Juana Carlose a ta se cítí velice uražená. Andrea se rozchází s Juanem Carlosem. Rigoberto opouští podnik a jde s Elsou oslavit svůj největší životní nezdar. Pablo vyhledá Alejandru doma a chce s ní mluvit, protože ji poznal důvěrně v minulosti, ale Federico o tom neví. Vyhrožuje jí, že to mezi nimi neskončilo. V tom však přijde také Rigoberto a Pablo odchází. Federico jde navštívit Jorgeho a říká mu, že musí podepsat papír, který přinesl, nebo ztratí všechny výhody, které dostal a půjde na dlouhou dobu do vězení.

69. Federikovi se podaří přimět Jorgeho podepsat prohlášení, které zbavuje Sofii viny a převádí část viny na Jorgeho. Je naděje, že Sofia bude propuštěná z vězení. Alejandra vybízí Rigoberta, aby zjistil všecky údaje o jednom muži, který ji pronásleduje. Sofia učí ve vězení trestankyně, ale dozorkyně dělají všecko, aby jí práci znemožnily. Leticia často navštěvuje Jorgeho a když se dozví, že podepsal prohlášení, tak ho kritizuje, že nemyslí na ni a kalí jejich společné plány. Leticia se přizná Andree, že měla s jejím otcem poměr a že o Jorgeho má stále zájem. Rigoberto si stěžuje Else na Federika, kterému dal výpověď a říká jí, že možná odjede za prací do ciziny. Elsa je nešťastná. Juan Carlos se nastěhoval k Mercedes. Laura se přiznává Cesarovi, jak si ho cení jako manžela. Ten odvádí Fešáka Leticii, ale místo ní ho přebírá Alcira, která se snaží Cesara svést.

70. Alsira se snaží svést Césara, ale ten před ní utíká, nechce si s ní nic začít kvůli Lauře. Sofia bude propuštěná z vězení. Advokát Rubio ji říká, ať sama rozhodne, jestli si Jorge má odpykávat trest doma nebo ve vězení. Sofia je pro první eventualitu, protože se bojí, že by to ublížilo Memovi a celé rodině. Problémy s Elsou pokračují. Pro opilství se od ní odstěhoval Juan Carlos a uchýlil se do domu k Mercedes, která o něho usiluje. Laura o tom informuje Federika, který se na Elsu zlobí pro zanedbávání pracovních povinností. Ve vězení ředitelka i Diazová se snaží otrávit Sofii poslední chvíle pobytu. Ta se jim vysměje, protože nad ní ztratily moc. Sofia slibuje brzkou pomoc oddané Glorii a loučí se s ostatními trestankyněmi. Federiko se domluví s Felixem, který mu navrhl, aby se stal jeho tichým společníkem. Leticiina psa přejelo auto. Leticia se domnívá, že šlo o atentát na ni, a že útočníkem za volantem byl German. Sofiina rodina se připravuje na návrat Sofie z vězení.

71. Sofía se vrací domů z vězení. Jorge se snaží o usmíření, ale Sofía odmítá. Chce věnovat život jen práci a svým dětem a pro Jorgeho tam už není místo. Leticia je velice zamilovaná do Jorgeho a navštěvuje ho doma, ale ten ji odmítá. Federiko přiznává Mercedes, že stále miluje Sofii, ale ztratil naději, že by se s ní mohl ještě udobřit a myslí si, že po boku Alejandry by na ni mohl zapomenout. Juan Carlos bydlí v domě Mercedes a svěří se jí, že by chtěl vědět, kdo je jeho otcem. Dokonce myslí, že by to mohl být Federico. Sofia stahuje udání na Glorii, za to že jí ve vězení tak pomáhala. Pablo se snaží vydírat Alejandru a ta ze strachu před ním a aby se to Federico nedozvěděl, se chce přestěhovat do Miami. Federico nechápe proč. Felix dohodne se Sofií poslední detaily o jejím nástupu do zaměstnání jako administrativní ředitelka ve Felixově podniku, ve kterém má také podíl Federico, ale ona o tom neví. Andrea se definitivně rozchází s Juanem Carlosem.

72. Alejandra říká Federikovi, že už nechce žít v Mexiku, že chce, aby se její dítě narodilo v Miami, protože má strach z Pablova vydírání. Federico si stěžuje Adelaidě a chce, aby se Alejandra zase nastěhovala k ní. Alcira se zamilovala do Césara a pořád ho pronásleduje. Leticia je stále zamilovaná do Jorgeho a navštěvuje ho doma, ale on jí říká, že mu stále záleží na Sofii a nechce věřit tomu, že ho Sofie už nemiluje. Když Leticia přijde domů, tam na ni čeká Germín a snaží se jí zabít, ale policie mu to překazí. Jorge se stále snaží, aby ho Sofia znovu přijala jako manžela, ale ta odmítá. Sofia říká Lauře, že mezi ní a Federikem už všechno skončilo, protože jí Federico neřekl pravdu, že žije s Alejandrou. Mercedes svedla Juana Carlose a ten chce odejít z jejího domu. Ten potom vyhledá Andreu a chce s ní mluvit, ale ona nechce a definitivně s ním končí. Sofía začíná pracovat ve Felixově podniku jako administrativní ředitelka. Alejandra se svěří se svým tajemstvím Lauře a ta ji přemlouvá, aby o tom řekla Federicovi, ale ta odmítá. Alejandra porodí chlapce.

73. Gloria je propuštěna z vězení a začne pracovat u Sofie v domě. Elsa zatelefonuje Sofii a řekne jí o narození Federicova dítěte. Ten se na Elsu rozhněvá, protože vnitřně cítí, že Sofie musí trpět. Alsira vyzná lásku Cesarovi a zapomene v jeho bytě náušnici, kterou najde Laura. Cesar Lauře namluví, že je to Leticiina náušnice, ale Alsiřiny city neopětuje. Juan Carlos vyčte Mercedes, že si zahrává s jeho city. Ta je z jeho výčitek zničena a svěří se Federicovi. Pan Beto požádá Magnolii, aby společně stanovili datum svatby a přestěhovali se do společného pokoje v domově. Adelaida navrhne Alejandře, aby využila situace, kdy je Federico plný rodičovské pýchy a naléhala na něho, aby se s ní oženil. Alejandra tak také učiní.

74. Federico se prozatím odmítá oženit s Alejandrou. Ta se se svým synem nastěhuje k Adelaidě do domu. Tam je pronásledována Pablovým výhrůžným telefonátem, který následuje po jeho návštěvě v nemocnici, kde Alejandře naznačil, že je otcem jejího dítěte. Mercedes navštíví Sofii a přesvědčí ji, aby šla za Federicem a promluvila si s ním. Laura se dozví, že je těhotná. Mercedes se snaží neztratit Juana Carlose, ale ten odmítá být jejím gigolem. Elsa si s Juanem Carlosem vyjasní názory na osobní život.

75. Sofie přijde za Federikem do jeho kanceláře, chce sama sebe ujistit, že už k němu nic necítí. Ptá se Federika na Alejandru a na syna a Federiko jí svěří, že narození syna pro něho bylo silným citovým zážitkem. Sofia žárlí a řekne mu, že pro ni přestal existovat. Felix pošle Sofii na inspekci do vězení a ona se snaží přemluvit ředitelku ke spolupráci ve prospěch uvězněných. Alejandra se chová k dítěti chladně, najme chůvu, aby se o něj starala a sama s pomocí Rigoberta chystá útěk z Adelaidina domu. Laura je konečně těhotná a César září radostí. Arturo se vrátí z Paříže a Mercedes mu oznámí, že už jí volný vztah nevyhovuje a chce se nechat rozvést. Artura její rozhodnutí zasáhne víc, než je ochotný si sám přiznat. Mercedes a Federiko se navzájem utěšují a Mercedes Federikovi vyčítá, že o Sofiinu lásku nebojuje. Opilý Federiko se rozhodne jí zahrát serenádu pod oknem.

76. Federico přivede hudebníky před Sofiin dům a nechá jí zahrát serenádu. Sofia ho prosí, aby odešel, ale mezitím se do toho vloží i Jorge a málem se s Federikem poperou. Felix je spokojen se Sofiinou prací, pozve ji na oběd a přizná se, že ji obdivuje i jinak, než pracovně. Sofie je z toho zmatená. Alejandra své dítě odmítá a soustředí se na útěk, který tajně plánuje spolu s Rigobertem. Rigoberto se snaží jí to rozmluvit a nabízí jí, že to s Pablem vyřídí sám. Magnolia a Beto připravují svatbu a protože Beto už nemá žádné peníze, nabídne Federikovi své auto. Federico odmítne a peníze Betovi půjčí. Leticia přijde za Jorgem domů a vyhrožuje mu, že Sofii všechno řekne, jestli bude trvat na skončení jejich vztahu.

77. Leticie vyhrožuje Jorgemu, že řekne všechno o jejich poměru Sofii. Lékař vysvětluje Magnolii vážnost její choroby, ale ta nechce uznat, že je nemocná. Jorge se moc zanedbává. Nic doma nedělá a jenom pije. Rigoberto vyhledá Pabla a chce ho zastrašit, aby už déle nevydíral Alejandru. Pablo mu ale řekne, že si myslí, že Alejandřino dítě může být jeho, a tak Rigoberto se s ním spolčí, aby vydírali Alejandru společně. Beto a Magnolie se rozhodli, že se vezmou v sobotu. Všichni jim blahopřejí, když přijde Leticia. Mluví s Jorgem v knihovně a říká mu, že ona ho miluje a že si nemá dělat naději, že by se ještě mohl udobřit se Sofií. Při přípitku Jorge dostane závrať a upadne. Magnolia žádá Glorii, aby jí pomohla a připomněla jí věci, když je zapomene, ale tak aby si toho nikdo nevšimnul. Magnolie říká Sofiji, že Leticije je zamilovaná do Jorgeho a Sofie jí říká, že to by si přála, protože pak by se cítila úplně volná. Alcira je zamilovaná do Césara a volá mu v noci domů. Mercedes je zamilovaná do Juana Carlose a chce si ho vzít.

78. Rigoberto říká Alejandře, že Pablo žádá test otcovství. Žádá ji, aby vše řekla Federikovi, ale ta odmítá a říká mu, aby nabídl Pablovi tolik peněz, aby je nemohl odmítnout. Magnolia si dělá starosti, jak se bude Jorge chovat, protože Beto chce pozvat na jejich svatbu také Federika. César navštěvuje Alciru u ní doma a žádá ji, aby ho nechala na pokoji a aby si zašla na poradu k psychologovi. Federico pomůže Betovi připravit serenádu pro Magnolii. Alejandřino dítě nepřibírá na váze, protože ho zanedbává. Magnolia znovu žádá Glorii, aby jí pomohla, když něco zapomene, ale nesmí se o tom nikdo dozvědět. Mercedes se rozchází s Arturem a ten odchází z domova. Andrea se chce stále přiblížit k Juanu Carlosovi, a tak mu nese pozvánku na babiččinu sbatbu. Alcira jde na psychologickou poradu k Lauře. Leticie radí Césarovi, aby o Alciře řekl Lauře a ta ho pochopí, jinak by mohl skončit jako Jorge. Mercedes nabízí svou lásku Juanu Carlosovi, ale ten ji odmítá. Alejandra chce jít na serenádu s Federicem a ten jí říká, že to je doma u Sofie.

79. Před svatbou s Magnolií přijde zahrát Beto s přáteli své nevěstě serenádu. K Sofiinu domu přijde i Federico, který přivezl tequilu, takže Betovi přátelé z domova důchodců jsou brzy v náladě. Jorge zuří, když vidí Federika, ale před společností se ovládne. Sofia si nechce přiznat svou touhu setkat se s Federikem, ale oslavy se zúčastní. Federico se jí dvoří, říká, že přišel jenom kvůli ní, ale Sofia ho prosí, aby ji už nevyhledával. Alejandra se rozhněvá, že jde Federico na oslavu k Sofii, sebere dítě a v noci s ním odjede z Adelaidina domu do hotelu. Pablo má schůzku s Rigobertem a domlouvají se, jak bude nejlepší Alejandru vydírat. V domově důchodců je rozruch kvůli zmizení tří osob. Matka představená volá policii, ale Federiko, který zmizelé přivezl, vše vysvětlí. Federiko se dozvídá od Adelajdy co se stalo. Vyhledá v hotelu Alejandru a přizná se, že mu na dítěti záleží, ale Alejandra Federika odmítá s tím, že syn patří jenom jí.

80. Magnolia a Beto se berou, ale Magnolia má jeden ze svých výpadků paměti a na svatbu zapomene. Gloria je s ní a pomůže jí se obléknout a učesat, takže nakonec všechno dobře dopadne a svatba se uskuteční. Jorge využije příležitosti, opije se a slovně napadne Federika. Alejandra je se synem v hotelu a očekává, že si pro ni Federiko přijde. Rigoberto s Pablem plánují, jak získat Alejandřinu důvěru. Alsira předstírá depresi a smluví si schůzku s Laurou. Laura nic netuší, Alsira jí dělá starosti, zdá se jim, že její duševní stav je vážný. Cesar se obává dalšího vývoje, i Leticia se snaží Alsiře její počínání rozmluvit a rozcházejí se ve zlém. Mercedes je sama a neví, co si má počít se svým životem.

81. Mercedes, Laura a Cesar mluví o životě a obecně o vztahu muže a ženy a Mercedes se ptá Cesara na jeho názor na vztah s mladším mužem. Caesar si myslí, že je třeba poslouchat hlas srdce, Laura s ním nesouhlasí. Na svatební hostině se Federico opět střetne s Jorgem, ale skončí u slovních inzultací. Sofie se zlobí a Federico ji prosí za odpuštění a chce vědět, jestli má jejich vztah ještě nějakou perspektivu. Sofie mu řekne, že už ho nechce nikdy vidět. Raněný Federiko vyhledá Alejandru a požádá ho, aby se k němu i se synem nastěhovala. Mercedes mu jeho rozhodnutí rozmlouvá. Juan Carlos se k Mercedes vrací a Andrea propadá depresi. Magnolia s Betem jedou na svatební cestu na Federikův ranč a po cestě Magnolia svěří Betovi, že trpí častými výpadky paměti. Jorge pochopí, že u Sofie už nemá šanci, a tak se obrací k Letícii, která ho lituje a slibuje mu, že ho nikdy neopustí.

82. Alejandra se chce zbavit Pabla za každou cenu, ale ten se svěří Rigobertovi, že už mu nejde jenom o peníze a že jej zajímá Alejandra. Rigoberto přesto převezme od Alejandry šek na vysokou sumu, který má být určený Pablovi a řekne jí, že se s ním dohodl, že odjede z Mexika. Felix nabídne Sofii, aby se stala jeho společníkem ve firmě. Sofie na to přistoupí, ale má podmínku, aby byli oni dva jedinými společníky. Po práci pozve Felixe na skleničku. Skončí společně v tančírně, kde se potkají s Mercedes a Juanem Carlosem a Felix se projevuje jako příjemný společník. Mercedes sdělí Sofii, že Federico již nastálo bydlí s Alejandrou. Alsira pronásleduje Cesara a snaží se jej políbit. Cesar ji odstrčí, Alsira upadne a zraní se. Začne Cesara vydírat, že jej udá, pokud se s ní nevyspí. Cesar odmítá a vše sdělí Alejandře. Ta mu uvěří.

83. Sofie se s Mercedes opijí a Sofie se rozhodne, že radikálně změní svůj život. Sejde se s Leticií, která jí popravdě vylíčí její vztah s Jorgem a požádá ji za prominutí. Sofie pozve na schůzku s Leticií i Jorgeho a sdělí mu, že se má okamžitě vystěhovat z domu. Jorge je i nadále nerozhodný, a proto se Leticia urazí. Caesar se po dohodě s Laurou na oko snaží Alsiře omluvit a sehraje před ní scénu, že s ní nemůže nic mít, protože je homosexuál a je zamilovaný do Jorgeho. Alsira se vyděsí a Cesara vyhodí ze svého bytu. Lauře je sděleno, že čeká trojčata.

84. Alsira sdělí Leticii, že se jí Cesar svěřil se svou homosexualitou. Leticia jí příliš nevěří, dokud se nedozví, že je Cesar údajně zamilovaný do Jorgeho. Jorge odejde ze Sofiina domu, kde vznikne malá domácí krize. Andrea se pohádá se Sofií a Memo chce být sám. Sofii se podaří situaci uklidnit. Jorge jde od Sofie přímo k Leticii, která jej však upozorní na to, že u ní bude moci bydlet pouze, pokud si najde práci a bude se chovat, jak bude ona chtít. Magnolia začíná trpět návaly amnésie. Beto se ji snaží přemluvit, aby šla k lékaři, ale ona nemá zájem. Beto se snaží vzhledem k finanční situaci najít zaměstnání. Sofie se o něm zmíní Felixovi jako o potencionálním provozním nového závodu. Felix požádá Sofii, aby osobně roznesla pozvánky na číši vína pořádanou jeho firmou. Sofie se rozhodne ji odnést i Federicovi. Při té příležitosti se setká s Elsou a dohodnou se, že by se mohly sejít o víkendu s ostatními přítelkyněmi.

85. Federica se Sofií přistihne Alejandra. Alejandra následeně požádá Rigoberta, aby ji zbavil Sofie. Sofie stále ještě k Federicovi cosi cítí a on ji stále miluje. Sofie se svěří Felixovi, který se jí snaží nabídnout zázemí. Jorge si s Cesarem vyjasní Cesarovu údajnou homosexualitu. Pan Beto dostane od Felixe práci jako provozní v novém závodě. Elsa obvolává skupinu přítelkyň, protože bylo rozhodnuto, že se sejdou v sobotu u Cesara a Laury v bytě. Federico navštíví Mercedes a zastihne v jejím domě Juana Carlose. Alicia se svěří Federicovi, protože si myslí, že se Alejandra málo stará o Adolfa. Memo se chce přestěhovat k Magnolii, ale tak se raději rozhodne trávit s ním většinu dne u Sofie doma. Jorge nenajde žádné zaměstnání a snaží se na Leticii aplikovat své machistické způsoby - nemá úspěch. Pablo sdělí Alejandře, že by s ní chtěl žít. Rigoberto jej důrazně upozorní, že takový plán neexistuje.

86. Alejandra bez úspěchu navrhuje Federikovi, aby šli žít k jeho matce, dokud si nepostaví vlastní dům. Jorge jde prosit Federika, aby ho zaměstnal ve svém podniku. Felix posílá Sofii vyjednávat s obchodními partnery o nové nabídce a Sofia se při jednání velice osvědčí. V poradně se Alcira svěřuje Lauře se svými problémy a se snahou sehnat si muže, jako je Cesar. Laura jí slibuje, že ji vyléčí, ale nevyrovnaná Alcira na Lauru zaútočí ostrým perořízkem a Laura musí zavolat policii. Mercedes se svěřuje Else se svým vztahem k Juanu Carlosovi. Elsa ji za to kritizuje, ale nezakazuje jí to. Alejandra se chce vrátit do práce, ale Federiko jí to rozmluví, protože chce, aby se věnovala dítěti. Alejandra žádá Federika, aby vzal na její místo Rigoberta. Cesar marně prosí Lauru, aby neriskovala a přestala pracovat. V restauraci se Felix a Sofia setkají s Federikem a Alejandrou. Sofia se diví, že ještě nejsou manželé. Alejandra pak využije této situace a žádá Federika, aby se vzali. Ten souhlasí. Jorge překvapí Sofii v jejím zaměstnání, žádá, aby mu sehnala práci a vyhrožuje jí.

87. Jorge vyhledá Sofii v její kanceláři a udělá tam skandál. Také uráží a vyhrožuje Felixovi a ten ho nechá vyhodit z podniku. Felix radí Sofii, aby už legálně vyřešila svou situaci s Jorgem. Beto s Magnolií a Memem jdou na zmrzlinu. Magnolie odejde na toaletu, ale zapomene s kým tam je a odjede domů sama. Tam si teprve vzpomene, že tam byla s Betem a Memem. Ti ji hledají. Potom Magnolia řekne všem o své nemoci. Rigoberto se vrací do svého zaměstnání v Podnicích Vidauri. Leticie se pohádá s Jorgem a chce ho opustit, ale ten ji uprosí, aby mu dala ještě jednu příležitost. Juan Andrés mluví s Andreou o jejich budoucnosti. Sofije plánuje, že stráví konec týdne v Divokém údolí. Alejandra by chtěla velkou a přepychovou svatbu, ale Federico chce jenom skromnou a tak nakonec Alejandra přijímá. Federiko plánuje, že je koncem týdne oddá soudce v Divokém údolí. Federico volá Sofii a říká jí, že ji miluje, ale ona ho odmítá. Federico říká Alejandře, že miluje Sofiji, a že ji nikdy nepřestane milovat. Pablo koketuje s Alicií. Sofía a Beto odcházejí na koktejl. Alejandra přijde za Federicem do kanceláře a chce jít na koktejl. Federico jí to rozmlouvá, ale ona neustupuje.

88. Sofie vítá všechny pozvané na večírek. Federico s Alejandrou přijdou také. Alejandra se tam dozví, že Federico je společníkem Felixova podniku a znovu začne žárlit na Sofii. Federico ji říká, že se vezmou koncem týdne v Divokém údolí a bude to malá a soukromá svatba. Alejandra žádá Rigoberta, aby to nějak zařídil, aby se to všichni dozvěděli, hlavně Sofie, ale Federico to řekne Sofii sám. Také jí ale říká, že ji pořád miluje a jestli řekne jediné slovo, tak on všechno zruší a neožení se, ale Sofie ho odmítá. Pak jde blahopřát Alejandře k jejímu sňatku. Alejandra se chce zbavit Sofie a tak jí přes Rigoberta nabízí místo ředitelky pobočky jejich podniku v Kostarice. Také přichází podnapilý Jorge a znovu dělá Sofii skandál a potom ji žádá, aby mu pomohla sehnat práci. Nakonec však přijímá Sofiiny podmínky a je vyveden z podniku. Federico nepozve svou matku na svatbu, naopak ta se bude starat o dítě, které zůstane s Alicií u ní doma. Alicie volá Pablovi a říká mu, že jejich plány se změnily. Sofie plánuje strávit konec týdne s dětmi v Divokém údolí. Andrea studuje s Juanem Andresem u něho doma, ale najde tam schované kondomy.

89. Sofia jede s Felixem do Valle de Bravo na prezentaci firmy a bere s sebou děti. Federico dodrží slovo a chce si Alejandru vzít, ale souhlasí pouze s civilním sňatkem. Pro obřad vybere shodou okolností stejné místo, jacht klub ve Valle de Bravo. Laura se setká s Alsirou, odpustí jí a nabídne jí, že ji bude pomáhat při léčení. Alejandra je rozzlobená, že se jí Sofia zase plete do cesty, ale Federico si její zloby nevšímá, jediné, co ho na ní zajímá, je malý Adolfo. Prezentace Felixovy firmy dopadne dobře, Felix Sofii obdivuje a je čím dál zamilovanější. Sofie se jde před spaním ještě projít a doufá, že se bude moct setkat s Federikem. Federico se jde po hádce s Alejandrou také provětrat a tak se oba setkají.

90. Alejandra uvidí Federika se Sofií a rozhodne se definitivně opustit dítě i jeho. Federico je odhodlaný se o dítě starat sám, i když ví, že není jeho. Felix pozve Sofii na večeři a vypadá to, že jsou si zase o kousek blíž. Juan Andrés touží po sblížení s Andreou, ale ta jeho lásku pořád odmítá. Letícia dává Jorgemu ultimátum. Buď se do měsíce rozvede, nebo je konec. Pablo chce další peníze a je odhodlaný říct všechno Federikovi. Rigoberto ho přemlouvá, aby byl trpělivý.

91. Sofie chce po Jorgem, aby podepsal rozvod na základě vzájemné dohody a dá mu k prostudování návrh majetkového vyrovnání. Jorge jí řekne, že se chce oženit s Leticií. Federico si musí vzít Adolfa do práce, protože Alicia jej nemůže hlídat. Sofie přináší na Federicovi zprávu a na chvíli podrží malého Adolfa. Přistihne ji při tom Adelaida a ztropí scénu. Federico přijede za Sofií, aby jí oznámil, že jej opustila Alejandra. Následně se setká s Felixem, který přichází Sofii vyzvednout na pracovní večeři. Magnoliina choroba se dále zhoršuje. Memo trpí nedostatkem Sofiiny pozornosti. Andrea se neusmíří s Juanem Andresem. Laura má obavy z vysokých nákladů na děti. Tapan Cesara ujistí, že nebude propuštěn. Arturu s Mercedes jsou definitivně rozvedeni a Mercedes má strach, zda neudělala chybu, Juan Carlos ji uklidňuje.

92. Federico podlehne dojmu, že Sofie chodí s Felixem. Tomu se však vysměje Mercedes, když jí to řekne. Felix se Sofií navštíví společně sirotčinec. Jorge se Sofii se dohodnou na náležitostech rozvodu včetně majetku a dětí. Laura se od Federica dozví, že Alejandra odjela do Londýna a opustila svého syna. Memo má ve škole problém s prospěchem a kázní, a proto se učitelka rozhodne zavolat si jeho rodiče. Leticia je propuštěna ze zaměstnání. Cesar si hledá práci účetního. Magnolii je předepsán nový lék - podle lékaře bude její léčení vyžadovat větší pozornost. Alicia je vystřídána stejnojmennou sestřenicí, která se setká s Pablem. Ten se jí svěří, že má syna, a proto aby se s ním mohl shledat udělá cokoliv.

93. Pablo říká Alicii, že chce dostat svého syna, ale zatím neví jak. Federico říká své matce, že sám s dítětem je spokojený a že ho nemá citově vydírat, nebo už svého vnuka nikdy neuvidí. César si našel ještě druhé zaměstnání. Memo má problémy, a tak se Sofia rozhodla, že bude trávit se svými dětmi více času. Mercedes říká Sofii, že se jí stýská po Arturovi. A Sofíja jí říká, že chce v životě využít další příležitosti a začíná chodit s Felixem. Federico vyhrožuje znovu Rigobertovi, že by mohl být propuštěn z podniku. Ten mluví s Jorgem a dohodnou se, že spojí síly a budou bojovat proti Federikovi. Pablo volá Adelaidě a řekne jí, že Federico není otcem Alechandřina dítěte. Ta Federicovi nic neřekne, jenomže si myslí, že Sofíja nemá nic společného s Alechandřiným odchodem. Federico jí říká, že je moc rád, že si ji nevzal, protože by to byla největší hloupost jeho života. Elsa vyčítá Juanu Carlosovi, že mu nevadí, že Mercedes ho vydržuje. Andrea mluví se Sofijí o svých citech k Juanu Carlosovi a zároveň o Sofiině lásce k Federicovi.

94. Andrea mluví se Sofií o své lásce k Juanu Carlosovi a srovnává ji s láskou, kterou cítí Sofie k Federicovi. Federico vyhledá Sofiji v její kanceláři, ale ta s ním nechce mluvit. Nakonec se políbí a vejde Félix. Jorge využívá své přátelství s Rigobertem a žádá ho o zvýšení platu. Pablo fotografuje Alicii s Alejandřiným dítětem. Juan Andrés říká Andree, že se možná budou stěhovat koncem roku do Anglie a Andrea si v tom okamžiku uvědomí, kolik jí na Juanovi záleží. Jorge zaučuje Leticii do role ženy v domácnosti. Felix zve Sofii na večeři a nabídne jí manželství. Sofía na něm žádá čas na rozmyšlenou. Druhý den se probudí a má plané neštovice, kterými se nakazila, když byla s Félixem v sirotčinci. Félix ji přijde navštívit a když odchází, tak se setká s Federicem. Potom říká Glorii, že asi nemá žádnou naději. Ale Sofía znovu Federica odmítá.

95. Federico přišel navštívit nemocnou Sofii. Ta ho žádala, aby ji už nevyhledával a nepronásledoval, že si chce uspořádat život po svém, třeba i s Felixem. Cesar kvůli většímu výdělku zaskakuje jako šofér u Rubéna. Marcela říká Juanu Carlosovi, že je o něho zájem u dívek na univerzitě a diví se, proč žije s Mercedes, která je pro něho stará. Laura, které zatelefonovala Alejandra, jde s tou zprávou k Federikovi a domlouvá mu, aby přemýšlel o svém vztahu k Alejandře. Felix informuje Sofii, že Severoameričané chtějí koupit jejich slibně se rozvíjející podnik. Felix, který sní o to, že by si koupil ranč a hospodařil na něm, je prodeji nakloněn. Sofia je touto perspektivou zklamaná, ale vše je ve stadiu jednání. Pablo navštíví Federika a přizná se mu, že je otcem dítěte a že si je chce vzít k sobě. Federiko ho podezírá, že chce z něho vymámit peníze. Rozhovor skončí hádkou, při které rozlícený Federico Pabla uhodí.

96. Federiko zmlátí Pabla a vyhodí ho ze své kanceláře. Právník Rubio radí Federikovi, aby se provedla zkouška paternity a že je možné dát Pablovi peníze za dítě, které si Federiko chce nechat. Felix oznamuje Sofii, že přijal práci v USA. Nemůže už dál žít vedle ní a mučit se beznadějnou láskou. Radí Sofii, aby vyřešila svůj vztah k Federikovi, protože vše závisí jenom na ní. Pablo se sblížil s Alicií kvůli dítěti a chce ho s její pomocí s Rigobertem unést. Rigoberto vytýká Pablovi jeho nešikovnost v jednání s Federikem a to, že se neřídí jeho radami. Připravovaný únos překazí Mercedes, která se objeví ve Federikově bytě a posílá Alicii pryč s tím, že se o dítě postará sama. Sofia přijde za Federikem se mu omluvit za své chování. Nemusí ho dlouho přesvědčovat o své lásce a oba milenci se rozhodnou, že už navždy zůstanou spolu. Federiko se Sofii svěřuje s problémy s dítětem. Memo tráví víkend s otcem, ale když mu Leticia nepřipraví jeho oblíbenou snídani, zavolá Sofii a ta si ho odveze. Sofia oznamuje Jorgeovi, že mu už Mema nesvěří. Juan Carlos se chystá na výlet s kolegy z university, ale bez Mercedes.

97. Federiko se přesvědčí, že syn opravdu není jeho, že jeho otcem je Pablo. Je z toho zdrcený, i když to už dlouho tušil. Teď má strach, že o dítě přijde. Sofia mu pomáhá s péčí o malého a její děti si stěžují na její nepřítomnost doma. Cesar má strach, že neuživí rodinu, když Laura čeká trojčata a nemůže pracovat, tak jezdí po večerech s taxíkem. Laura o tom neví a zlobí se, že ji César zanedbává a není s ní doma. Mercedes v opakovaných krizích zasypává Juana Carlose výčitkami a požádá ho, aby se odstěhoval. Juan Carlos už toho má dost a slíbí, že z jejího domu odejde. Andrea s Juanem Andrésem se ve škole políbí a učitelka jim za to hrozí vyloučením. Alicia odnáší malého Adolfa z Federikova domu a předává ho Rigobertovi a Pablovi. Pablo se spojí s Federikem a do telefonu mu sdělí, že dítě už zůstane u něho. Federiko je zoufalý a sděluje matce, že Adolfo není jeho syn.

98. Federiko se snaží za každou cenu najít dítě a požádá o pomoc i Jorgeho. Ten mu sežene požadované informace, ale zároveň se pokouší z toho vytřískat co nejvíc peněz pro sebe. Adelaida je rozezlená, že jí Federico neřekl pravdu o otcovství dítěte a rozhodne se ho vydědit. Mercedes se definitivně rozchází s Juanem Carlosem, protože se jí dotklo, že se zmínil o jejím věku. Sofie se nepohodne s ředitelkou Andreiny školy a dívce hrozí vyloučení. Felix se rozhodne prodat svůj podíl ve firmě a odstěhovat se na venkov. Sofia je z toho nešťastná a snaží se mu to rozmluvit. Jorge řekne Lauře, co kvůli ní Cesar dělá a ona pochopí, že by se měla chovat jinak. Jorge naznačí Federikovi, že do únosu dítěte je zapletený Rigoberto.

99. Jorge sdělí Federicovi, že Rigoberto je zapleten do Adolfova zmizení. Jorge nabídne Federicovi pomoc při pátrání po dítěti. Sofie a Mercedes se na tuto pomoc dívají nedůvěřivě. Jorgemu nevěří ani Leticia. Alicia chce odjet z Mexika, ale Pablo má ještě zájem vydírat Federica. Federico s Jorgem společně sledují Rigoberta a objeví místo, kde je ukrýván Adolfo. Federico najme soukromé detektivy, kteří mají dům neustále sledovat. Vrátí se Alejandra a chce si dovézt Adolfa. Dojde ke střetu s Adelaidou. Alejandra poté přijde za Federicem a sdělí mu, že chce, aby trpěl a proto mu chce vzít Adolfa. Juan Carlos se od Mercedes přestěhuje zpět k Else. Pablo přichází na základě Rigobertových rad za Adelaidou.

100. Adelaida odmítne Pablovo vydírání. Sofie se setká s Alejandrou a obě ztropí hysterickou scénu. Alejandra se rozhodne prodat svůj podíl ve společnosti Vidaurri. Jediným kupcem je Adelaidin agent. Adelaida se nákupem Alejandřiných akcií stane majoritním vlastníkem firmy, a proto se Federico rozhodne Adelaidě prodat i svůj balík. Leticia přistoupí na Jorgeho výlevy mužského šovinismu. Alicia pochopí, že Pabla zajímají jen peníze, a že do ní není zamilovaný. Juan Andres protestuje se spolužáky proti Andreinu vyloučení ze školy. Felix se definitivně loučí se Sofií a panem Betem. Gloria podá Magnolii příliš vysoké množství jejích léku, ale to se obejde bez následků. Pablo s Rigobertem hledají způsob, jak využít Alejandřina příjezdu a vydělat peníze.

101. Rigoberto mluví s Pablem o příležitostech, které by se jim otevřely kdyby Alejandra zemřela. Také navrhuje, že by vinu mohli svést na Sofiji, protože ta Alejandře vyhrožovala smrtí před mnoha lidmi. Alicia odešla z domu a Rigoberto chce uspíšit smrt Alejandry, ale Pablo se pořád ještě zdráhá. Federico nabízí Alejandře cokoliv, jen když mu nechá své dítě. Alejandra říká Lauře, že nenávidí Federika a Sofii a chce se jim pomstít tak, že si svého syna odveze pryč z Mexika. Sofíja navštěvuje Alejandru a snaží se ji přemluvit, aby nechala své dítě Federikovi, ale ta jí říká, že to udělá, jestli se Sofíja vzdá Federika. Ta odmítá. Alicia volá Pablovi a říká mu, že ho nenávidí, protože jí využil ke svým plánům. Beto se chce odstěhovat s Magnolií na venkov a Federiko mu nabízí zaměstnání jako správce svého statku. Beto přijímá. Rigoberto se ptá Pabla, jestli rozumí strojům a když ten přisvědčí, tak mu řekne, že už přišel na způsob jak se zbavit Alejandry. Alejandra přijde k Pablovi a chce si odnést své dítě.

102. Alejandra navštěvuje Pabla a chce si odnést své dítě. Ale Pablo jí říká, že by mohli dát svému dítěti domov a všichni tři někam odjet. Alejandra ho ale odmítá. Nakonec, když jí hrozí soudem, tak mu říká ať si to dítě nechá. Přijde tam také Federico se Sofií, ale Pablo jim neotevře. Rigoberto již naplánoval jak Alejandru zabijí, aby to vypadalo jako nehoda. Alejandra navštíví Federica v kanceláři a říká mu, že si všechno rozmyslela a že si to dítě může nechat. Ten tomu nemůže uvěřit. Rigoberto volá Alejandře a smluví si s ní schůzku v jedné restauraci. Tam ji má Pablo poškodit auto, aby havarovalo. Federico se Sofií jdou do té samé restaurace, ale když tam vidí Alejandru s Rigobertem, tak radši odejdou. Cestou zpátky má Alejandra nehodu a umírá. Federico se Sofií jdou ještě v noci do márnice identifikovat mrtvou. Při pohřbu Rigoberto roztrušuje poznámky, že Federico a Sofia měli možná něco společného s tou nehodou. Na pohřeb přišel také nadporučík Ordoňes a odvádí Rigoberta.

103. Na Alejandřině pohřbu odvádí policie Rigoberta k výslechu. Federico pověřuje Jorgeho, aby zjistil proč. Policie říká Rigobertovi, že Alejandřina smrt nebyla nehoda, ale vražda, protože brzdy u auta byly poškozeny. Pablo má strach jít k výslechu. Na Rigobertovu radu vypovídá totéž, co Rigoberto. Rigobertův plán je jasný: svalit veškerou vinu za smrt Alejandry na Federica a Sofii a zmocnit se -pomocí Pabla - části dědictví po Alejandře. Jeho a Pablova výpověď vedou k tomu, že policie podezřívá Sofii a Federica z vraždy Alejandry. Laura při hovoru s Mercedes kritizuje Federicovo chování k Alejandře. Mercedes se Federica zastává. Laura přímo vysloví svou domněnku, že Mercedes Federica odedávna miluje. Sofia byla předvolána k soudu vypovídat. Otázky vyšetřovatelů ji zaskočí a ona odmítá výpověď dokončit. Federico, který je díky Jorgeovi o všem informován, má obavy, že podezření policie může dostat jeho a Sofii do vězení a hledá řešení. Mercedes přijde Federicovi oznámit, že odjíždí a že je to kvůli němu.

104. Mercedes se přiznává Federicovi, že je do něho zamilovaná a že proto opustí zemi. Nemocná Magnolia uspořádá pro Federika, který jí a Betovi poskytl pobyt na svém ranči, večeři za účasti celé rodiny. Večeře se nevydaří, protože Magnolie zase mluví z cesty. Potom Magnolia a Beto odjíždějí na ranč. Advokát Rubio radí Federicovi, aby on a Sofia při výslechu spolupracovali s policií, jinak mohou skončit ve vězení. Sofia je předvolána na policejní komisariát a potom i Federico a oba se bouří proti nesmyslnému nařčení z vraždy Alejandry. Pablo mluví s Rigobertem a má strach, co se bude dít. Alicia ho přímo obviňuje z vraždy Alejandry, protože vyslechla jejich rozhovor. Andrea se bude muset rozloučit s Juanem Andrésem, který má odjet s rodinou do ciziny.

105. Federico a Sofie jsou obviněni z toho, že poškodili Alejandřino auto a zavinili tak její smrt. Sofie je zatčena a Federiko se (ve snaze ji zachránit před vězením) k vraždě přiznává. Guillermina se snaží přesvědčit Adelaidu, že mu musí pomoct, ale ta veškerou pomoc odmítá, protože je uražená, že se Federico obětoval kvůli Sofii. Jorge slíbil Federikovi, že ve vhodnou chvíli jeho výpověď potvrdí na policii a skutečně to udělá. Leticia je čím dál naštvanější a rozhodne se, že Jorgeho opustí. Advokát Rubio dostane Sofii z vězení, ale neřekne jí, že je to díky tomu, že se Federico k vraždě přiznal. Tak se stane, že se to Sofie dozví při propuštění z vězení od dozorkyně.

107. Laura se domnívá, že Federico by byl schopen kvůli Sofii zabít Alejandru, její přátelé tento názor nesdílí, ale Sofie začne mírně pochybovat a má strach ze setkání s Federicem ve vězení. Federico žádá svého právníka, aby vyhledal Alicii, protože má podezření, že je do Alejandřiny vraždy zapleten Pablo. Alicia se snaží přesvědčit Pabla, aby se udal na policii jako spolupachatel Alejandřiny smrti. Pablo s Alicii ve slabé chvilce souhlasí. Juan Carlos se vrátí zpět k Mercedes. Sofie toto nekomentuje negativně. Rigoberto přijde opilý za Elsou, která jej však nechce pustit domů, Rigoberto ji napadne a do konfliktu vstoupí i Juan Carlos. Rigoberto odejde s výhrůžkou smrti vůči Juanu Carlosovi.

108. Pablo s Alicií prchají před Rigobertem do Aliciina podnájmu, kde přesvědčí Estelu, že jsou pronásledováni a že mají strach, aby jim nebyl unesen Adolfo. Na Jorgem se odráží Leticiin odchod a chce strávit více času s dětmi, aby nebyl sám. Sofie s Laurou navštíví dr. Rubia, který jim řekne pravdu o Federicově přiznání a společně začnou hledat skutečné viníky. Sofii se podaří zviklat i vyšetřovatele Federicova případu. Na pomoc přijíždí i Felix. Sofie navštíví Federica ve vězení a vyjasní si s ním situaci. Dr. Rubio, Rigoberto a vyšetřovatelé sledují Aliciin byt. Pablo s Alicií se snaží nepozorovaně uprchnout (Adolfa nechají s Estelou), ale při tom je přistihne Rigoberto.

109. Pablo a Alicia chtějí odjet, ale přijde Rigoberto a začnou se hádat. Do hádky se vloží policie a Rigoberto postřelí jednoho policistu a uprchne. Pablo je zatčen. Alicie zaveze dítě k Adelaidě. Ta zavolá Sofii, aby si už o dítě nedělala starosti. Sofie potom zanese dítěti nějaké věci a Adelaida jí říká, aby se už nestarala o dítě, nýbrž o Federica, protože ten ji potřebuje více. Pablo na policii zapírá své možné spojení s vraždou Alejandry. Alicia jde na policii a řekne jim všechno co se stalo. Pablo nakonec musí přiznat svou účast na vraždě. Federico je uznám nevinným a připravuje se jeho propuštění z vězení... Rigoberto zatím hledá pomoc u Elsy, ale ta s ním nechce nic mít. On ji donutí, aby s ním odjela jako rukojmí. Juan Carlos s Mercedes oznámí na policii, že Elsa zmizela a že u ní byl Rigoberto. Policie po nich vyhlašuje pátrání. Jejich auto zastaví silniční hlídka.

110. Rigobertovo auto je zastaveno policií, ale jemu se podaří uprchnout. Elsa odmítá pokračovat v cestě. Federico je propuštěn z vězení. Rubio ho zaveze domů k Sofii, kde ho očekávají všichni jeho přátelé. Tam jim oznamuje, že se se Sofií vezmou příští týden a zve je všechny na svatbu. Federico také navštíví ve vězení Pabla, který souhlasí s tím, aby se Federico ujal malého Adolfa. Ale žádá ho, aby pomohl Alicii, která je nevinná. Federico mu to slibuje. Dělají se přípravy na svatbu, která se bude konat na Federicově statku. Rigoberto napadne Federica, ale policie ho zadrží. Všichni odjíždějí na statek. Jorge nejdříve odmítá jít na Sofiinu svatbu, ale pak přeci jede. Laura porodí trojčata. Když se Sofía obléká, přijde Adelaida, prosí ji o odpuštění a nabízí jí náhrdelník, který ona dostala od své matky, když se vdávala. Po svatbě Sofía s Federicem odjíždí na svatební cestu ve vlakovém vagóně, který dal Federico speciálně upravit jako překvapení pro Sofii.