VŽDY TĚ BUDU MILOVAT

 

1. Advokát Mauricio Castellanos žije ve svém domě se manželkou Victorií a jejich dvěma dětmi. Victoria nemá snadný život. Mauricio na ni bezdůvodně žárlí a jeho matka Ursula ji nenávidí. Jejím přáním bylo, aby se Mauricio oženil s rodinnou přítelkyní Gildou. Mauriciovým společníkem je podlý Martin, který za jeho zády usiluje o Victorii. Victoria ale svého muže hluboce miluje. Mauricio přijme případ slavného malíře Julia Granadose, který se dostane do sporu o dědictví s nebezpečným klanem Paredesů. Po příjezdu do města je Julio Granados na nádraží postřelen. Victoria ví, že útočníkem byl jeden z bratrů Paredesových, ale Martin jí zakáže říct o tom policii. Julio je v nemocnici v nebezpečí, a proto se Victoria rozhodne vzít ho do svého domu a starat se tam o něj po dobu jeho nemoci. Sabina, Mauriciova sestra, se začne s Juliem rychle sbližovat.

2.Mauricio se vrátí domů dřív ze služební cesty a zjišťuje, že Victoria vzala zraněného Julia Granadose do jejich domu. Zlobí se, protože Victorii podezírá, že to udělala z jiných důvodů. Pohádají se spolu a Victoria čím dál hůř snáší jeho žárlivé scény. Kromě toho se Mauricio odmítá postavit na její stranu proti Ursule, která neustále kritizuje způsob, jakým Victoria vychovává děti. Sabina se stále více sbližuje s Juliem a nakonec se do sebe zamilují. Sabina se ale nového vztahu bojí a odmítá se přiznat své rodině. Martin se tajně stýká se Sebastianem Paredesem. Pracuje pro něho a Sebastian na něj naléhá, aby ho zbavil Julia Granadose. Julio se nakonec rozhodne nežalovat Sebastiana kvůli pokusu o vraždu. Chce se soustředit jenom na spor o dědictví. Mauricio čím dál víc žárlí na Victorii a podezírá ji, že má s Juliem poměr.

3. Gilda přesvědčuje zdrceného Mauricia, že život jde dál. Chce nahradit Victorii. Paní Ursula se z té ostudy nemůže vzpamatovat a proklíná Victorii, kterou si Mauricio vzal proti její vůli. Sabina chce odjet navždycky z domu. Martín prohraje spor a Sebastian mu vyhrožuje. Zraněnou Victorii najde Rex a myslí si, že je to jeho žena Dolores, která mu utekla. Zavře ji ve svém domě a nechce ji pustit domů.

4. Sabina Castellanos má utéct s Juliem Granadosem, ale vrátí se domů. Martín Mendizabal se chce pomstít Mauriciovi Castellanos za jeho povyšování a rozšíří, že s Juliem utíká jeho žena Victoria. Victoria jde ale hledat svou švagrovou Sabinu do vlaku. Nenajde ji, ale setká se tam s Juliem Granadosem. Vlak má nehodu a oba zahynou. Pozůstalí si vesměs myslí, že Victoria s Juliem byli milenci.

5. Gilda přesvědčuje zdrceného Mauricia, že život jde dál. Chce nahradit Victorii. Paní Ursula se z té ostudy nemůže vzpamatovat a proklíná Victorii, kterou si Mauricio vzal proti její vůli. Sabina chce odjet navždycky z domu. Martín prohraje spor a Sebastian mu vyhrožuje. Zraněnou Victorii najde Rex a myslí si, že je to jeho žena Dolores, která mu utekla. Zavře ji ve svém domě a nechce ji pustit domů.

6. Victoria uteče. V Chihuahuě zastihne jen paní Ursulu, protože ostatní odjeli do Mexika City. Ta jí neřekne, kde je její rodina. Zoufalá Victoria skončí u španělského divadelního souboru a odjede s ním do Španělska, kde chce hledat svou rodinu. Stane se z ní slavná herečka. Díl pokračuje po deseti letech. Mauricio si vzal Gildu a Antonia, která studovala ve Španělsku, se vrací do Mexika. Aniž to tuší, potkává na letišti svou matku Victorii.

7.Antónie letí ze Španělska do Mexika a na letišti potká Amparo, tedy Viktórii, která je ve skutečnosti její matka, a její podoba ji velmi zarazí. Neletí však přímo domů, ale do Akapulka, kde má udělat fotky pro španělský časopis. Díky záměně kufru, se tam sejde s Patrísiem, nejlepším přítelem svého bratra Eduarda, o kterém všichni tvrdí, že je sukničkář, takže se má před ním na pozoru, přesto přijme jeho pozvání na večeři. Sdělí to své chůvě Kolumbě, což však tajně vyslechne Childa, která pak zařídí, aby Maurísio, Antóniin otec, pro ní do Akapulka ihned jel a odvezl ji domů. Childu k tomu také donutil Fausto, který má usvědčující fotografie z jejího románku se svým otcem, takže pokud Childa nechce riskovat své postavení, musí Antóniji donutit, aby si Fausta vzala…

8.Viktoria se líbá s Romanem a zašeptá jméno Maurísia. Roman se naštve, ale přesto stále oddaně Viktorii pomáhá. Je právě den výročí smrti Viktorie a Maurisio se vymluví své ženě Childě, že musí na konferenci do Kolumbie a tajně jede na Viktoriin hrob, kde se však málem setká s Viktorií a Romanem. Viktorie je pevně rozhodnutá najít Maurísia a své děti a konečně celou záležitost vyřešit. Eduardo se zapovídá s Berenise, instruktorkou ve fitnescentru, která se mu moc líbí. Antónia, která se vrátila ze studií ze Španělska a z Akapulka, se svěřuje své babičce, doně Ursule, že na letišti spatřila slavnou herečku, která se podobá její matce. Také se setká s Patrísiem a velmi se pohádají, protože Childinou manipulací se jejich schůzka nekonala a oba si myslí, že je ten druhý podvedl. Maurisio si přiznává, že Viktorií stále miluje, a proto si nemůže rozumět se svou ženou Childou. Viktorie přiletí do Mexika a najde si v telefonním seznamu adresu Kastejanosových, přichází do jejich domu.

9. Viktoria se ukáže v Maurisiově domě, ten ale není doma. Roman se na Viktorii (Amparo) zlobí, snaží se jí vysvětlit, že se zatím nemůže k manželovi a k dětem ani přiblížit. To jí potvrdí i doktor Chorche, které jí vysvětluje, že nejdřív musí vědět, co si o své matce myslí Antonia a Eduardo. Gilda, doňa Ursula ani Maurisio nejsou nijak nadšení Antoniiným fotografováním, radši by viděli, kdyby si našla snoubence. Gildě se zamlouvá Fausto. Gilda si dělá starosti s tím, že Maurisio nepřestává myslet na Viktorii. Sabina, Maurisiova sestra, stále chodí s Martynem. Fausto Antonii nabídne spolupráci na knize fotografií. Antonia přijímá. Fausto jí vyzná lásku, ale Antonia po něm chce, aby jí slíbil, že nic takového nezopakuje, dokud pro něj bude pracovat. Patrisio je do Antonie také zamilovaný, dokonce ji políbí, ale vše skončí hádkou. Roman nabídne Viktorii účinkování v nové hře. Rosana hledá dům pro Viktorii a seznámí se s Patrisiem, do kterého se okamžitě zakouká. Eduardo je blázen do Berenyse. Antonia si na radu kamarádky Najeli jede promluvit s Patrisiem, zrovna když přijede ale vidí, jak ho Rosana líbá.

10. Antonia vidí, jak se Patrisio líbá s Rosanou a strašně žárlí. Eduardo se snaží získat si Berenisu. Za Patrisiem přijde Paliljo (Tyčka), Abelardo z toho není zrovna dvakrát nadšený. Abelardo vymlouvá Patrisiovi jeho city k Antonii. Antonia s Faustem jdou fotit. Na diskotéce potkávají Rosanu a Patrisia. Antonia a Patrisio se opět pohádají. Fasuto zaplatí Verrugasovi, aby napadl Antonii a on ji mohl „zachránit“. Viktoria, Roman a Rosana se přestěhují do nového domu. Od detektiva se Rosana dozvídá, že se Maurisio oženil s Childou necelé dva měsíce po její smrti. Viktoria slídí okolo Maurisiova domu, vidí Kolumbu, zavolá na ni, Kolumba se vyděsí, myslí si, že vidí ducha. Viktoria se rozhodne změnit svůj vzhled kvůli fotkám v novinách. Sabina řekne Childě, že Maurisio skutečně nedokáže zapomenout na Viktorii. Maurisio zuří kvůli tomu, že Antonia fotí po barech. Childa se snaží přesvědčit Maurisia, že tím nejlepším mužem pro Antonii je Fausto. Antonia chce vzít Kolumbu k lékaři. Childa vidí v novinách Viktoriinu fotografii a hned ji pozná.

11. Childu šokuje, když vidí v novinách fotku Viktorie. Přísahá, že Amparo Rivasová pozná, kdo je Gilda. Fausto přijde na večeři. Maurisio nakonec souhlasí s tím, aby Antonia práci dodělala. Eduardo čím dál zamilovanější do Berenise. Berenise je také zamilovaná, ale má obavy, jak všechno dopadne. Viktoria přijde do fitcentra, těsně před seznámením s instruktory se ocitá tváří v tvář Eduardovi. Když se dozví, že Eduardo chodí s Berenisí, vybere si ji jako instruktorku, doufá, že se tak dozví něco víc o Eduardovi. Antonia se nakonec nechá přesvědčit od Patrisia. Řekne mu, že ji může pozvat na představení s Amparo Rivasovou. Rosana je zoufalá, že jí Patrisio nebere telefon. Sabina vidí Eduarda s Berenysí, potěší ji to, protože předpokládá, že by se jí tato informace mohla někdy hodit. Viktoria se od Berenise dozvídá, že Eduardo svoji matku pravděpodobně nenávidí. To jí dělá starosti.

12. Viktoria si povídá s Berenisí o Eduardovi. Eduardo navrhuje Berenisi společný víkend, Berenise ale nechce. Rosana stále pronásleduje Patrisia, ten ji odmítá, protože se usmířil s Antoniou. Maurisiovi se nelíbí, že chce jít Antonia s Patrisiem do divadla. Patrisio Rosanu nakonec odveze do centra, ale odmítne její pozvání do domu. Rosana se opije a když je v pokoji Viktorii (Amparo), někdo ji postřelí. Rána není vážná, ale při pádu se udeří do hlavy a dočasně přijde o zrak. Patrisiovi ovšem tvrdí, že je to navždy, aby ho k sobě připoutala. Martyn se náhodu setkává s Ariadnou Granadosovou a rozhodne se bohatou vdovu využít. Childa zuří, když se dozví, že Amparo Rivasová je naživu. Všemi možnými způsoby se snaží zabránit tomu, aby Maurisio viděl hereččinu fotografii. Viktoria si s Berenisí opět povídá o Eduardovi a poprvé se při rozhovoru vynoří jméno Antonii.

13. Od Berenice se Victoria dozvídá, že Antonia žije v domě svého otce. Rossana lže Patriciovi o své slepotě, tvrdí, že je to navždy. Viktorii žádá, aby před Patriciem o její slepotě nemluvila. Patricio slibuje Rossaně, že za ní bude chodit. Mezitím se ale stále víc sbližuje s Antoniou. Antonia ho ale přistihne, když pro Rossanu objednává růže. Mauricio trvá na tom, že někdo musí jít do divadla spolu s Antoniou a s Patriciem. Eduardo se velice pohádá se svým otcem. Když Patriio přinese Rossaně růže, Rossana zjišťuje, že zase vidí, ale tají to. Zkoušky v divadle se komplikují. Viktoria hledá způsob, jak se setkat s Antoniou. Gilda zuří kvůli vztahu mezi Antoniou a Patriciem. Fausto řekne Antonie, že jedna z jejích fotek bude na obálce a naplánuje, že půjdou fotit v sobotu. Viktoria jde na oběd s Romanem. Do stejné restaurace přijde i Martin s Ariadnou. Martin si všimne Viktorie a ona jeho.

14. Martin s Ariadnou potkají v restauraci Victorii. Rossana si namlouvá, že ji Patricio miluje. Antonia jde s Faustem do baru fotografovat. Doprovází je Patricio, který ji požádá o ruku. K Romanovi přichází na návštěvu přítel Abelardo a koketuje s Victorií, které se to nelíbí. Victoria zase začíná ztrácet pamět. Gilda brání Mauriciovi, aby si prohlédl noviny s Victoriinou fotkou. Dozví se, že ho shání Fausto. Faustovi ukradne klíče od bytu. Najme muže, aby našel fotky. Vtom se vrací Fausto a slyší hluk.

15. Victoria zjistí, že doktor Rivas, který jí v minulosti pomohl, se vrací do Ameriky. Chodí k doktoru Tomassimu a má obavy ze setkání s Mauriciem. Roman se bojí, že ho opustí. Martin si kvůli jejímu bohatství předchází Ariadnu. Eduardo shání Berenice, která odjela. Fausto zjistí, že u něj v bytě někdo v noci byl. Gilda naopak zjistí, že je zapleten do špinavých obchodů a kvůli fotkám ho vydírá. Antonia jede s Columbou do nemocnice a tam vidí, že Patricio navštěvuje Rossanu. Muž najatý Faustem přepadne Gildu.

16. Gilda útočníkovi uteče a chce proto zastřelit Fausta. Ale dohodnou se, že se Rossana postará o Patricia a Fausto si vezme Antonii. Rossanu propustí z nemocnice. Před Patriciem předstírá, že je slepá. Ariadna řekne Martinovi, že chce jen její peníze. Romanovi se nelíbí, jak Abelardo nadbíhá Victorii. Eduardo se pohádá s Berenicí. Svolí jít s Antoniou a Patriciem na premiéru. Ursula chce, aby Eduardovi dělala společnost Nayeli. Gilda najme muže, který má zastřelit Victoriu. Vtom se objeví Eduardo a představí se jí.

17. Eduardo se kvůli Berenice pohádá s Victorií. Té se premiéra povede. Berenice v divadle uvidí Eduarda s Nayeli, nechce ho vidět, ale nakonec se oba udobří. Victorii přijde gratulovat Antonia s Patriciem..Victoria je pozve na druhý den k sobě. Rossana prozradí Patriciovi, že vidí, a před Victorií předstírá, že chodí s Patriciem. Gilda vyčítá Mauriciovi, že ji nemá rád. Nayeli řekne paní Ursule, že přišly s babičkou o peníze. K Victorii přichází Antonia s Patríciem.

18. Antonia před Victorií vzpomíná na matku. Berenice se bojí, že když Eduardovi o sobě všechno řekne, že ji nechá. Rossana vyvolá s Patriciem hádku a pod záminkou sebevraždy ho vyláká do hotelu. Fausto tam přivede Antoniu. Antonia už nechce Patricia vidět a začne věřit Faustovi. U Victorie zjistí, že Rossana je její asistentkou. Patricio řekne Rossaně, že s jejich přátelstvím je konec. Gilda si prohlíží v novinách Victorii alias Amparo, když přichází Mauricio a ptá se, kdo to je.

19. Mauricio se brání vzpomínkám na Victorii. Antonia se vyhýbá Patriciovi, a Rossana Victorii tvrdí, že s ním chodí. Ta vyhodí Abelarda, protože se jí dvoří. Berenice Eduardovi pořád lže. Lucia se přizná Tizocovi, že miluje Eduarda. Ursula s Constanzou chtějí pro Eduarda Nayeli. Mercedes se stěhuje k babičce José. Fausto dá fotky Gildě. Columba narazí na útržek, kde se Gilda líbá s nějakým mužem. Gilda ji za to chce dát do starobince, ale Antonia ji brání. Victoria dostane od detektiva fotku Mauricia a vzpomíná.

20. Victoria otevře obálku, která je určena pro Romana. Vyšetřoval mu v ní posílá informace, které zjistil v Čihuahue. Je v ní také současná fotografie Mauricia. Victorii to velice zneklidní a uvědomí si, že k Mauriciovi stále něco cítí a že Romana nikdy nemilovala jako jeho. Přesto ale se svými city bojuje a odmítá si to přiznat. Gilda vyzvídá na Rossaně detaily o Victorii, ale Rossana se bojí něco jí říct. Patricio se snaží Antonii vysvětlit, že mezi ním a Rossanou k ničemu nedošlo, ale Antonia mu nevěří. Odjíždí spolu s Columbou do Cuernavacy, aby si obě odpočinuly. Patricio uhodí na Rossanu a chce, aby Antonii řekla pravdu. Když zjistí, že Antonia odjela na venkov, rozhodne se jet i s Rossanou za ní. Rossana se ale opije a uprostřed cesty si to rozmyslí. Začne se s Patriciem prát o řízení a auto havaruje.

21. Patricio a Rossana mají vážnou dopravní nehodu. Rossana má jen pohmožděniny, ale Patriciův stav je velmi vážný. Antonia o něm nejdřív nechce ani slyšet, ale city ji přemůžou a jde za Patriciem do nemocnice. Fausto se snaží dělat všechno proto, aby je rozdělil, dokonce se pokusí Patricia zabít. Nakonec přesvědčí Rossanu, aby Antonii neříkala pravdu a lhala o svém vztahu s Patriciem dál. Rossana ji přesvědčí, že Patricio Antonii nemiluje a že si bude brát ji. Antonia jí uvěří. Victoria se u vchodu do divadla setkává s Rexem. Znovu ji napadne a pokusí se ji odvléct pryč. Naštěstí se mu to nepovede, ale Victoria utrpí nervový šok. Mauricio je odhodlaný setkat se s Victorií a jde se podívat na její představení. Po jeho skončení trvá na tom, že se se s ní chce vidět. Victoria slyší jeho hlas a vyjde na chodbu. Mauricio je v šoku.

22. Mauricio přijde za Victorií po představení do šatny. Nepozná ji, jen je v šoku, jak je podobná jeho bývalé ženě. Začne domnělé Amparo vyprávět o Victorii, ale pak se zalekne a odejde. Victorií jejich setkání otřese, protože si uvědomí, že ho stále ještě miluje. Patricio je ve vážném stavu v nemocnici. Antonia se tam vrátí, protože znovu začne pochybovat o Rossanině tvrzení. Patricia je třeba naléhavě operovat, a Abelardo není k sehnání. Antonia proto prodá svou fotografickou výbavu a složí potřebné peníze. Abelarda přepadne v parku neznámá žena a okrade ho. Nechá ho ležet v bezvědomí v křoví. Mauricio stále na Victorii myslí a znovu ji vyhledá. Nabídne jí své přátelství, aby si vzájemně zpříjemnili samotu. Neřekne jí ale své skutečné jméno a trvá na tom, že o něm Victoria nebude nic vědět a jejich přátelství zůstane v tajnosti. Ursula na fotografii Amparo pozná Victorii. Jako jediná ví, že Victoria nezemřela. Rozhodne se jít za ní do divadla a promluvit si s ní.

23. Ursula se rozhodne jít za Victorií, aby si s ní promluvila. Vyhrožuje jí, ať se neopováží přiblížit k její rodině. Victoria se ale nebojí a trvá na tom, že se bude stýkat se svými dětmi. Jestli jí v tom bude Ursula bránit, tak řekne Mauriciovi, že jeho matka celou dobu věděla, že Victoria nezemřela. Victoria si také uvědomí, že Sabina za celá ta léta neřekla pravdu a že si všichni myslí, že Mauricia podvedla. Victoria se setká s Eduardem v nemocnici. Eduardo ji ale obviní, že to kvůli ní se s ním Berenice rozešla. Victoria je nešťastná, že nemůže najít k Eduardovi cestu. Rex vtrhne do Victoriina domu a hledá ji tam. Naštěstí není Victoria doma, ale Rex slibuje, že se vrátí. Berenice se rozhodne dát vztahu s Eduardem ještě jednu šanci. Vypraví se k němu domů, ale vidí ho před vchodem s Nayeli.

24. Rex se dostane do Victoriina domu a pokusí se ji unést. Roman ji naštěstí zachrání a Rex uteče. Victoria má velký strach, ale pořád nechce celou věc oznámit na policii. Fausto vymyslí plán, jak získat Antonii. Namluví jí, že ji chce najmout jako fotografku. Chce, aby s ním na měsíc odjela fotografovat zoologické zahrady. Antonia je tou myšlenkou nadšená, ale Mauricio s tím rozhodně nesouhlasí. Ustoupí až tehdy, když mu Antonia navrhne, že Nayeli by mohla jet s nimi. Tizoc se dozví, že Antonia chce odjet s Faustem, a snaží se jí to rozmluvit. Antonia mu ale nevěří. Patricio se Antonii konečně dovolá a snaží se ji přesvědčit, že ji stále miluje. Antonia tomu nevěří a odmítne s ním mluvit. Tizoc požádá Verrugase, aby s Antonií promluvil sám a přesvědčil ji, že je Fausto ničema. Verrugas v Antonii ale pozná dívku, kterou měl na Faustovo přání napadnout v baru

25. Antonia se rozhodne přijmout práci, kterou jí nabídnul Fausto, a odjet s ním a s Nayeli na měsíc pryč. Verrugas pozná, že Antonia je dívka, kterou měl na Faustovo přání vyděsit v baru. S Tizocem se rozhodnou Antonii varovat, ale nepodaří se jim to. Mauricio přijde o přestávce za Victorií do divadla. Dostane se do sporu s Romanem a oba na sebe vzájemně žárlí. Gilda Mauriciovi vyčítá, že ji nemiluje a že i po smrti myslí na Victorii. Mauricio si musí přiznat, že Victorii stále miluje. Patricio se stále snaží získat Antonii zpátky, ale Antonia mu nevěří a odmítá ho. Také Eduardo usiluje o přízeň Beatrice, ale bezvýsledně. Mezitím Beatrice onemocní a Eduardo si o ni dělá velké starosti. Rex začne Victorii vydírat. Vyhrožuje jí, že když ho neposlechne, vyhledá její děti a ublíží jim. Victoria mu slíbí, že s ním odjede, když jí dá dva dny na zařízení všeho potřebného před odjezdem.

26. Victoria je zoufalá, protože ji Rex vydírá. Svěří se Romanovi a společně se rozhodnou zavolat policii. Mezitím je navštíví soukromý detektiv, kterého si najali na vyšetřování. Ten jim oznámí, že už ví, že Amparo Rivasová a Victoria Castellanosová jsou jedna a táž osoba. Slíbí, že ale o celé věci zachová mlčení. Oznámí Victorii a Romanovi, že zjistil, že si informace o Victorii zjišťoval ještě někdo jiný. Nepodařilo se mu ale zjistit kdo. Rex se sejde s Gildou. Ukáže se, že to ona ho našla podle inzerátu, ve kterém hledal svou domnělou manželku Dolores, tedy Victorii, a přivedla ho do Mexika. Udělala to proto, aby si Rex Victorii odvezl a ona přestala ohrožovat Gildu. Rexovi ale dojde, že Gilda nemá Victorii ráda. Rozzlobí se a vyhrožuje jí, že přijde i s Victorií do jejího domu a řekne Mauriciovi celou pravdu. To Gilda nemůže dopustit, a proto ho porazí autem. Nezabije ho, ale převezou ho ve vážném stavu do nemocnice.

27. Eduardo se vrátí zpátky do Mexika, má výčitky svědomí, že Berenice nevěřil. Rex je stále v nemocnici v bezvědomí, ale Victoria i Gilda ho chodí navštěvovat. Gilda nechává stále Mauricia sledovat, aby věděla, jestli se stýká s Amparo. Fausto neustále dělá Antonii návrhy, ale Antonii to obtěžuje a odmítá ho. Antonia se při focení v zoologické zahradě setkává s průvodcem, který jí nabízí cestu za papoušky. Antonia je nadšená, ale Fausto jí to nechce dovolit. Antonia se proto domluví s průvodcem sama a odjede s ním. Fausto a Nayeli si o ni dělají starosti, protože se pořád nevrací. Nakonec přijíždí Patricio a jde Antonii hledat. Přijde právě včas, aby ji zachránil před průvodcem, který se ji pokusí znásilnit. Antonia je mu vděčná a usmíří se s ním. Vrátí se domů a Tizoc s Verrugasem jí konečně chtějí říct pravdu o Faustovi

28. Bradavice s Tizocem prozradí Antonii, že ho Fausto najal, aby se ji pokusil znásilnit. Fausto se totiž chtěl před Antonií blýsknout a získat ji. Fausto však nic nepřizná a Gilda ho chrání s tím, že se Mauricio nesmí nic dozvědět. Antonie s Patriciem plánují budoucnost a pozve ho na večeři, na kterou však nikdo nepřijde. Martin žádá Ariadnu o ruku, protože si chce užívat jejích peněz, ale Ariadna ho chce za muže jen proto, aby mohla podnikat. Berenice se vrátí k Eduardovi, který je do ní šíleně zamilovaný. Mauricio touží vidět Viktorii/Amparo a žádá ji o schůzku, a ona jeho pozvání přijme, ale potají, aby se Roman nic nedozvěděl. Ten však najde napsaný vzkaz a přichází za nimi do restaurace. Viktorie/Amparo odejde za Romanem a doma se velmi pohádají. Roman jí nakonec dává volnost, aby si sama vyřešila svou situaci. Viktorie/Amparo zjišťuje, že Mauricia stále miluje…

29. Amparo (Viktorie) se pohádá s Antonií, a ta uraženě odchází. Ramon v poslední chvíli zabrání tomu, aby Amparo (Viktorie) v hádce prozradila Antonii svoji pravou totožnost. Rosana se s Faustem domlouvá, jak donutit Antonii, aby opustila Patricia. Fausto předává Rosaně finanční obnos, aby mohla předstírat, že je s Patriciem těhotná. Mauricio se na Fausta velmi rozzlobí, že nezasáhl při Antoniině ohrožení a zakáže mu se s ní stýkat. Columba se domnívá, při pohledu na Ampařiny (Viktoriiny) fotky, které Antonie nafotila, že má halucinace, protože se jí Viktorie zase zjevuje. Verugas koupí Tizocovi motorku. Patricio s Antonií si slibují, že je nikdo nerozdělí a že se velmi milují. Amparo (Viktorie) se dozvídá, že Rex Uribe utekl, ač těžce zraněn, z nemocnice. Mauricio rád tráví volný čas ve společnosti Amparo (Viktorie) a domů přichází stále později. Gilda ho proto nechává sledovat a dozvídá se o jeho schůzkách s Amparo (Viktorií). Také Patricio Mistral zahlédne Mauricia a Amparo před divadlem, ale nechává si to pro sebe, jen svému kmotrovi to prozradí. Eduardo se trápí ve svém vztahu k Berenice, protože nechápe, proč se Berenice chová tak záhadně. Amparo (Viktoria) zve Patricia na večeři, ale prosí ho, aby Antonii nic neříkal. Amparo (Viktorie) čeká na Luciu, kterou pozvala na oběd, a setkává se s dávnou přítelkyní svého otce, paní Constanzou, která ji poznává. Stane se tak prvním člověkem, kterému se Amparo (Viktorie) svěřuje se svým příběhem…

30. Patricio žádá Antonii o ruku, ona svolí, protože ho miluje, ale zároveň se velmi bojí reakce svého otce Mauricia. Patricio je odhodlán o ni bojovat. Amparo (Viktorie) se svěřuje Rosaně, že má o Romana strach, ale zároveň se nemůže vzdát Mauricia. Mauricio jí pozdě večer navštíví v jejím domě a vyzná se jí ze svých citů, Amparo (Viktorie) ho však posílá pryč, protože se bojí, že se potkají s Romanem, což se také stane. Málem se oba poperou a Roman rozezlen na Amparo uraženě odchází. Patricio ve snaze setkat se s Antonií přijíždí se svým kmotrem na svatbu, a veřejně se k Antonii hlásí. Je odhodlán si promluvit s Mauriciem, ale když se tak stane, Mauricio ho urazí a sdělí mu, že nikdy k jejich svatbě nesvolí. Antonia svého otce začne nenávidět. Eduardo se ze žalu nad svým vztahem s Berenice opije a Tizoc ho odveze z baru domů, kde ho najde Nayeli. Oba se opijí a pak se uloží do postele. K ničemu mezi nimi nedojde, oba usnou, ale paní Constanza, Nayelina babička, která se také vrátila ze svatby, je najde oba nahé a spící v Nayelině pokoji…

31. Ursula a Constanza objeví Eduarda s Nayeli v posteli. Nic nepomůže, že Eduardo tvrdí, že se nic nestalo, vzhledem k tomu, že Nayeli jeho verzi nepotvrdí, doňa Ursula naléhá, aby se Eduardo s Nayeli oženil a chránil tak čest rodiny. O pravděpodobné svatbě Eduarda s Nayeli se dozvídá i Berenice. Je nešťastná a odmítá s Eduardem mluvit. Antonia přijde za Amparo (Viktoria), chce se jí zeptat, jestli má něco s jejím otcem. Přichází Mauricio, Antonie tvrdí, že pracovně. Když Antonia po hádce kvůli Patriciovi odchází, Mauricio se svěřuje Amparo, že stále touží být s ní. Za Amparo přichází i Eduardo a hledá u ní Berenici. Amparo stočí řeč na jeho matku, ale Eduardo o ní nechce mluvit. Viktoria (Amparo) je zoufalá. Rosana jí řekne, že čeká dítě s Patriciem Mistralem. Antonia vzdoruje otci a hodlá bránit svůj vztah s Patriciem. Eduardo se odmítá oženit s Nayeli. Při hádce s ním doňa Ursula omdlí.

32. Při hádce s Eduardem se doně Ursule udělá zle a Gilda musí volat záchranku. Ursula leží na jednotce intenzivní péče. Její stav je vážný a lékaři i rodina se obávají nejhoršího. Mauricio vyčítá svým dětem, že za stav doni Ursuly mohou oni, protože jí působí jenom samé trápení. I sám sobě vyčítá, že se o matku málo staral. Vicotria nemůže uvěřit, že Rossana čeká dítě s Patriciem. Rossana ji nakonec přesvědčí, ale žádá jí, aby Patriciovi nic neříkala. Tvrdí, že nechce, aby s ní byl z donucení. Viktoria jí to slíbí, ale řekne jí, že Antonie to povědět musí. Ursula z Eduarda vymámí slib, že se ožení s Nayeli. Antonia řekne Viktorii, že Ursula umírá. Viktoria jede do nemocnice, aby přesvědčila Ursulu, aby Mauriciovi řekla pravdu. Ursula ji vyhodí, ale potom se zdá, že chce vše povědět Antonie. Vyruší je Gilda a Ursule ve zpovědi zabrání. Martin řekne Mauriciovi, že se oženil s Ariadnou…

33. Viktoria téměř prozradí Antonie, že ona je její matka, ale vejdou Rosana a Roman. Romanovi je špatně, točí se mu hlava a vidí rozmazaně. Victoria se vyděsí, Antonia odchází dřív, než jí může Victoria cokoli povědět. Mauricio žádá doňu Constanzu o ruku Nayeli pro svého syna. Constanza má pochybnosti, ptá se Eduarda, zda se chce skutečně její vnučkou oženit. Eduardo si vzpomene na slib babičce a řekne, že ano…

34. Patricio se vydává za Rossanou a chce ji donutit, aby přiznala, že si své těhotenství vymyslela. Ta to odmítá a naopak chce, aby své dítě uznal. Sabina přichází za Martínem, protože se dozvěděla, že se tajně oženil s Ariadnou, vdovou po Juliovi Granadosovi, se kterým chtěla před lety uprchnout a když ji Viktorie chtěla zadržet, sama padlo do podezření, že je Granadosovou milenkou. Sabina Martína upozorňuje, aby se jí vyhýbal. Nayelin přítel, přezdívaný Bradavice, má svůj podnik a maluje upoutávky a reklamy. Nayeli se mu moc líbí a chce se s ní sblížit, i když ví, že se má vdát za Eduarda…

35. Hosté se scházejí na večírek, který je pořádán u Castellanosových. Columba se snaží, aby bylo vše připraveno, sehnala práci Tizocovi, který pomáhá jako číšník. Přichází Martín s Ariadnou, což se nelíbí Mauriciovi; dále na Antoniino pozvání přichází Victoria s Romanem, což všechny rodinné příslušníky velmi překvapí. Zvláště Ursula chce vědět, co tady Victoria/Amparo vlastně hledá…

36. Ursula se s Constanzou pohádá, protože nechce Mauriciovi prozradit pravdu o jeho manželce Victorii. Constanza to nevydrží a rozhodne se prozradit mu, že byl celou tu dobu svou matkou obelháván. Ursula ji začne vyhrožovat a Constanza dostane infarkt. Rychle ji převezou do nemocnice, kam za ní odjíždí Nayeli, Antonie a Eduarda. Později přijíždí také Viktorie s Romanem a Mauricio se Sabinou.

37. Viktorie se sejde s Patriciem, aby mu oznámila, že Rosana těhotenství předstírala. Victorii však nechává Gilda sledovat Tobiasem, který udělá fotky, jež vyznívají velmi intimně, a to ve chvíli, kdy se Viktorie a Patricio loučí. Rodina Castellanosových se střídá v nemocnici, aby zjistili, jak se daří paní Constanze po operaci a aby si Nayeli nepřipadala tak opuštěná…

38. Patricio přijde za Antoniou, chce jí říct, že se Rossana přiznala, že si těhotenství vymyslela. Antonia ale zuří a s Patriciem odmítá mluvit. Objeví se Mauricio a znovu se začne s Patriciem prát. Nakonec mu ukáže fotky, na kterých je Patricio s Amparo a obviní ho, že s ní má poměr. Gilda řekne Faustovi, že už mu nebude pomáhat a mezi řečí mu naznačí, že už se někdy pokusila někoho zabít. Patricio jde za Amparo, chce vyjasnit všechno kolem fotek, ale setká se tam s Mauriciem a znovu se poperou. Kolumba už ví, že Amparo je Viktoria a snaží se dostat ze Sabiny pravdu o oné dávné osudové noci. Verugasův krám vyhoří a všichni známí ze čtvrti mu ho pomáhají opravit. Rossana se vrací do Španělska…

39. Mauricio se objeví u Viktorii doma. Líbá jí, vyznává jí lásku, nakonec ji ale obviní, že má pletky s Patriciem. Viktoria nic nechápe, stále si myslí, že Patricio a Antonia se už udobřili. Berenice tvrdí Eduardovi, že jejich společná noc byla pro ni rozloučením s ním, že jí něco brání v tom, aby ve vztahu s ním pokračovala. Totéž řekne i Viktorie. Antonia přijde za Viktoriou, ukáže jí fotky a obviní ji, že jí přebrala snoubence. Nechce slyšet žádné vysvětlování. Viktoria se sejde s Patriciem, ale ten jí řekne, že už má dost toho, být neustále jen Antoniinou hračkou. Doktor Reyes pozve Mauricia s celou rodinou na večeři. Doňa Ursula se vyptává Sabiny na její vztah k Juliu Granadosovi. Sabina se sejde s Martinem, ten přísahá, že doně Ursule nic neřekl…

40. Mauricio trvá na tom, že se chce rozvést s Gildou. Gilda se rozzuří, vmete mu do tváře spoustu nepříjemných věcí a ujistí ho, že mu rozvod nikdy nepovolí. Roman se vrátí a řekne Viktorii, že režisér Balboa ji chce obsadit do svojí nové hry. Sezóna by ale začínala ve Španělsku. Viktoria odmítá. S Romanem se pohádají a ten rezignuje na funkci jejího manažera. Viktoriu to trápí, ale nehodlá opustit svoje děti. Sabina je stále v depresi, nakonec nevydrží výčitky svědomí a prozradí doně Ursule, že to ona byla milenkou Julia Granadose a Viktoria že je nevinná. Ursula, která stejně Viktoriu nenávidí, donutí Sabinu, aby mlčela. O Antoniu má zájem Leonardo Reyes. Snaží se jí to dát najevo i na rodinné večeři, ale Antonia je stále ještě nešťastná kvůli Patriciovi…

41. Sabina všechno prozradí své matce. Constanzu přijde navštívit Ursula a ukradne jí deník. Olivia naléhá na Francisca, aby si ji vzal. Nayeli prozradí Antonii, že je jí sympatický Verrugas. A ta ji odrazuje. Verrugas se vnutí ke Constanze a Nayeli ho podezřívá, že ukradl deník. Mauricio znovu hovoří s Victorií. Roman to vzdává a oznámí jí, že odjede do New Yorku. Eduardo řekne Mauriciovi, že si chce vzít Berenici. Ursula, Gilda a Fausto se spolčí, aby odstranili Victorii. Fausto ji čeká v autě místo Jaimeho.

42. Fausto Victorii propustí. Gilda ale chce, aby ji zabil. Eduardo zjistí adresu Berenice a jede za ní. Alberto se nechce s Berenicí rozvést. Antonia dostane místo v agentuře a smíří se s Victorií. Leonardo chce získat Antonii a Francisco Sabinu. Ursula nechce Mauriciovi dovolit, aby se s Gildou rozvedl. Nayeli získá zpět od Ursuly Constanzin deník a dozví se z něj pravdu. Jede za Antonií, ale Gilda ji sleduje a způsobí nehodu. Nayelino auto se převrátí.

43. Gilda pronásleduje Nayeli v autě, aby jí zabránila říct Antonii pravdu o Victorii. Způsobí dopravní nehodu, při které je Nayeli těžce zraněná. Gilda sebere deník, ale nepomůže jí. Místo toho polije auto benzínem a podpálí ho. Auto vybouchne a Nayeli zahyne. Všichni jsou z toho v šoku. Gilda si deník schová a nikomu o něm neřekne. Tváří se zdrceně a zavolá Faustovi, aby jí pomohl s přípravami na pohřeb. Myslí si, že tak obměkčí Antonii, aby mu odpustila. Olivia trvá na tom, aby se s ní Francisco oženil. Francisco to ale odmítá, protože se začal scházet se Sabinou. Olivia se ho snaží vydírat a vyhrožuje mu. Alberto Berenice vyhrožuje, že jí nikdy nepovolí rozvod. Berenice je zoufalá. Eduardo do San Miguel nedojede, protože se musí vrátit na pohřeb Nayeli. Přichází tam i Victoria a žádá Sabinu, aby si promluvily.

44. Victoria přijde navštívit Sabinu. Přizná se jí, že je Victoria Castellanosová a ne Amparo Rivasová. Snaží se ji přinutit, aby všem řekla pravdu. Sabina je v šoku a odmítá to. Victorii se ale přesto podaří ji přemluvit. Sabina slíbí, že řekne pravdu, ale potřebuje pár dní na rozmyšlenou. Všichni jsou zoufalí ze smrti Nayeli. Constanza je přesvědčená, že Nayeli někdo zabil. Ursula a Mauricio se dohodnou, že Constanza bude bydlet u nich, aby nezůstala sama. Eduardo se rozhodne jet za Berenice do San Miguel, aby poznal její tetu. Berenice se mezitím rozhodne vrátit se zpátky do města, ale Soledad ji přemlouvá, aby to nedělala. Berenice už je na odchodu, když přijíždí Eduardo. Je odhodlaný odvézt Berenice i tetu domů a požádat oficiálně Berenice o ruku. Než mu Berenice stačí všechno vysvětlit, objeví se Alberto a řekne mu, že je její manžel.

45. Eduardo se dozvídá, že Berenice je vdaná a že mu celou dobu lhala. Berenice se mu to snaží vysvětlit, ale Eduardo ji nechce poslouchat. Alberto ji vydírá a snaží se ji donutit, aby s ním zůstala v San Miguel. Eduardo je zoufalý a ze žalu se opije. Ursula přestěhuje Constanzu do svého domu, ale Constanza jí nedůvěřuje. V noci za ní přijde Gilda a svěří se jí, že to ona zabila Nayeli kvůli deníku. Constanza je v šoku, ale nemůže nic dělat. Patricio žárlí na Leonarda a popere se s ním v Leonardově kanceláři. Antonia se na něj zlobí. Fausto volá anonymně do domu Castellanosových a tvrdí, že Gilda je vražedkyně. Nikdo mu nevěří, ale začne být pro Gildu nebezpečný, a proto ho Gilda zastřelí. Mauricio pozve Victorii na večeři a Victoria pozvání přijme. Stráví spolu noc.

46. Mauricio stráví s Amparo noc. Gilda na něj po příchodu domů uhodí a chce vědět, kde byl. Mauricio se přizná, že strávil noc s Amparo a že ji miluje. Gilda e zoufalá, ale Mauricio trvá na tom, že se chce rozvést. Řekne Gildě, že už ji nemiluje a že je mezi nimi konec. Gilda se snaží získat všechny na svou stranu, aby přesvědčili Mauricia, ať ji neopouští. Berenice řekne Soledad a Albertovi, že s nimi zůstane ve vesnici. Vrací se do Mexika pro své věci a aby dala výpověď v práci. Navštíví Amparo a svěří se jí s tím, co se stalo. Amparo jí slíbí, že vymyslí nějaké řešení, aby Eduardo všechno pochopil a Berenice odpustil. Eduardo přichází za Amparo právě ve chvíli, kdy je u ní Mauricio. Chová se k Amparo hrubě a urazí jí. Mauricio ho uhodí. Amparo i Eduardo jsou v šoku.

47. Eduardo zuří, protože Mauricio ho udeřil. Nemůže se smířit s tím, že Mauricio raději bránil Viktorii (Amparo). Kvůli hádce mezi Mauriciem a Eduardem je pozdvižení i doma, hlavně doňa Ursula okamžitě požaduje, aby Mauricio přerušil s Viktorií (Amparo) veškeré styky. Antonia jde za Viktorií, řekne jí, že bohužel skutečně od doby, kdy se s ní seznámila, jsou v její rodině samé problémy. Viktoria přísahá Antonii, že už se s Mauriciem nikdy nesejde. Gilda řekne Antonii, že Amparo je stejná coura jako bývala Viktoria. Antonia jí dá facku, ale Eduardo podpoří Gildu a Antonia se dozvídá celé rodinné tajemství. Gilda ji prosí, aby nic neříkala Mauriciovi. Viktoria se rozjede do San Migelu, aby si promluvila s Albertem. Soledad je překvapená, když vidí, že její syn může chodit. Párátko se zlobí na Patricia. Olivia řekne Sabině, že si bude brát Franciska. Antonia přijde za Mauriciem a chce po něm, aby jí řekl, jestli je pravda, že její matka utekla s milencem. Mauricio jí to bohužel potvrdí.

48. Antonia žádá Mauricia, aby jí pověděl pravdu o její matce. Mauricio jí řekne, že její matka skutečně utekla se svým milencem. Gildu potom Mauricio obviní, že Antonii všechno řekla, aby se pomstila za to, že jí Mauricio požádal o rozvod. Viktoria (Amparo) řekne Mauriciovi, že už se s ním nemůže dál scházet, protože to slíbila Antonii. Viktoria jede do San Migelu de Allende, aby požádala Alberta, aby Berenici povolil rozvod. Alberto se tváří, že souhlasí, ale jenom proto, aby z ní dostal peníze. Do Mexika se sice nakonec rozjede, ale jenom proto, aby si Berenici přivezl třeba násilím zpět. Olivia řekne Sabině, že si bude brát Federika. Federico poví Leonardovi pravdu o tom, že dostal do vězení jeho strýce, předejde tak Olivii, která ho tím vydírala. Patricio strašně žárlí na Leonarda. Mauricio nechá Viktorii (Amparo) zazpívat serenádu, to rozzuří Romana. Lucia poví Eduardovi pravdu o vztahu Berenice a Alberta, ale ten se na Berenici dál zlobí a odmítá jí odpustit, že mu hned neřekla pravdu. Antonia se sbližuje s Leonardem, Patricio jí to přijde vyčíst. Párátko je zklamaný, že Patricio už nechce být jeho kmotr. Nakonec mu to slíbí Bradavice, ten ale nemá peníze na oblek na první přijímání. Gilda přichází za Viktorií domů, aby jí vyčetla, že se snaží znovu sblížit Berenicí a Eduarda. Vmete jí do tváře, že je to teď ona, kdo má Viktoriinu rodinu.

49. Gilda přijde za Victorií a vyhrožuje jí, že tohle je teprve začátek, že teprve uvidí, jak ji budou její děti nenávidět. Sabina se snaží povědět Mauriciovi pravdu, ale Ursula je přeruší. Do domu Castellanosových přichází Victoria a chce po Sabině, aby řekla pravdu. Je v šoku, když se dozvídá, že Sabina už řekla pravdu Ursule, ale ta že jí brání říct pravdu Mauriciovi. Ursula Viktorii obviní, že je milenkou Romana. Gilda u večeře ztropí scénu a všem vyčítá, že ji nemají rádi. Na Antonii a Eduarda má její chování vliv, začínají věřit tomu, že Gilda je skutečně zbožňuje jako vlastní děti. Federico požádá Sabinu o ruku. Ta souhlasí, ale s tím, že se vezmou, až se vyřeší všechny problémy okolo ní. Berenice se usmíří s Eduardem, který ji přichází požádat o prominutí. Mauricio stále chodí za Viktorií. Do hlavního města přijíždí Alberto s matkou. První co udělá je, že zavolá Eduardovi. Přede všemi – kromě svojí matky – tají, že už může chodit. Antonia se prakticky definitivně rozejde s Patriciem. Antonia vzpomíná na to, jak se dozvěděla o smrti svojí matky a zapřísáhne se, že na svoji matku navždy zapomene.

50. Ursula naléhá na Antonii, aby zapomněla nejen na svoji matku, ale také na Amparo Rivasovou. Zdůvodňuje to tím, že Amparo není dobrý člověk. Bonifacia při úklidu najde Constanzin deník a položí ho na Mauriciův stůl v pracovně. Gilda deník zoufale hledá, ale první ho najde Antonia a rozhodne se vrátit ho Constanze. Ursule se zdá, že Gilda je nějaká divná, nevěří jí, že hledá svůj deník, podezírá ji, že podniká něco za jejími zády. Antonia si myslí, že deník má něco společného s tím, co jí chtěla říct Nayelli. Na Leonardovo naléhání se rozhodne do něj nahlédnout. Kousek, který si přečte, ji ale utvrdí v přesvědčení, že její matka byla zkažená žena. Gilda trápí Constanzu. Řekne jí, že se její deník ztratil a že předtím ho měla ona, Gilda. Viktoria stále trvá na tom, že už se nebude scházet s Mauriciem. Martin řekne Mauriciovi, že ho opustila Ariadna. Roman se chystá odjet z Mexika. Alberto se snaží sehnat Eduarda, dokonce k němu domů pošle svoji matku. Eduardo si užívá svoje usmíření s Berenicí. Při derniéře vidí Antonia vycházet svého otce ze šatny Amparo. Vyčte jí, že Amparo je stejná zrádkyně, jako byla její matka. Ta jí v rozrušení řekne, že právě ona je její matka, že je Victoria Castellanos.

51. Victoria se snaží vysvětlit Antonii, co se onu noc stalo. Antonia ji ale nechce poslouchat. Victoria jí nakonec řekla, aby si promluvila se Sabinou. Sabina jí ale jenom potvrdí to, že Amparo je skutečně Victoria, ale dál nechce mluvit. Mauricio řekne Eduardovi, že už dávno přestal Victorii nenávidět, navíc, že i on měl na všem svůj podíl viny. Dělá mu starosti Eduardova nesmiřitelnost. Gilda stále hledá Constanzin deník. Roman bez rozloučení odlétá z Mexika, Victoria doufá, že se ještě někdy shledají. Francisco dá Sabině zásnubní prsten. Antonia jde znovu za Viktorií, přijde tam i Ursula a všechny Viktoriiny argumenty ničí a dál lže. Antonia odchází přesvědčená, že je Viktoria skutečně opustila. Ursula řekne Sabině, že musí odjet. Sabina se nejprve vzpírá, ale po výhružce, že Ursula o ní řekne Fransiskovi celou pravdu, s odjezdem souhlasí. Antonia vrátí Constanze její deník. Za Constanzou přijde Ursula, když jí chce dát lék, znovu objeví její deník.

52. Paní Ursula najde u Constanzy její diář, který Gilda hledá. Nutně ho chce získat, ale Ursula ho schová ve svém trezoru. Antonia odmítá komunikovat s Victorií (Amparo), protože nevěří, že je její matkou. Leonardo ji však přesvědčí, aby svou matku vyslechla a snažila se ji pochopit. Mauricio odjíždí na služební cestu, také Sabina odjela do New Yorku, kde se v baru setkává s Romanem, který se rozešel s Viktorií (Amparo). Eduardo pozve Berenici na večeři, ale ještě před tím se setká s Albertem, který mu namluví, že Berenice je lhářka a podvádí Eduarda i s jinými, aby mohla svého muže Alberta vydržovat. Eduardo mu uvěří a zdrcen odejde pryč s tím, že Berenice nechce už v životě ani vidět. Patricio se seznamuje s Olivií, která je dědičkou hotelu společně se svým bratrancem Faustem, kde jsou Mistralové spoluvlastníky. Columba přesvědčuje Antonii, aby nevěřila tomu, co všichni tvrdí o její matce. Řekne jí, co se ten den přihodilo se Sabinou a že je její matka nevinná. Berenice je velmi nešťastná, že se Eduardo neozval a nebere jí telefony, má strach, že v tom má prsty Alberto. Loutka, Albertův kamarád, k němu přivede na návštěvu dva své fotbalové svěřence, Párátko a Cyrila, aby si s ním promluvili o fotbale. Alberto je však rozhořčen, protože se domnívá, že se mu přišli posmívat, že skončil na vozíku, a vyhodí je z bytu. Jeho matka Soleda je z toho nešťastná. Alberto má však svou představu, že začne s fotbalem a bude zase hvězdou. Antonie přichází za Victorií (Amparo), aby si vyslechla její důvody. Victorie jí vysvětlí, jak se tehdy všechno událo a Antonie pochopí, jak moc musela její matka trpět, Nechce věřit, že její babička Victorii vyhodila z domu a celou dobu skrývala skutečnost, že jejich matka žije. Nakonec si padnou do náruče.

53. Antonia se usmíří se svou matkou Victorií/Amparo, a dokonce jí slíbí, že promluví s Eduardem. Doňa Ursula zjistí, že Gilda zabila Nayelli kvůli deníku paní Constanzy a chce ji vyhodit z domu. Gilda jí vyhrožuje zabitím Mauricia a jejích vnuků, takže v domě zůstává. Ursula ale požádá Columbu, aby Gildu sledovala. Eduardo je zdrcen z toho, co mu Alberto nalhal o Berenice, a rozhodne se na čas skoncovat se ženami. Victoria se snaží Berenice pomoct, ale ta se rozhodne jednat s Albertem sama, Alberto jí řekne, že nikdy nepovolí rozvod. Cirilo a Párátko jdou k prvnímu přijímání a pozvou si své známé, takže se všichni sejdou na jednom místě v kostele: Leonardo a Antonia jsou kmotři Cirila, Patricio je kmotr Párátka, dokonce na křesle přivezou i paní Constanzu, je tam i Viktoria, která se rozhodla být co nejvíce se svou dcerou. Francisco je zmaten, že nemůže sehnat Sabinu, které nabídl manželství a ona přijala, dokonce má i zásnubní prsten. Roman, který se se Sabinou setkal v New Yorku, se nechce do Mexika vrátit. Gilda dala do Ursulina čaje jed, a Ursule se velmi přitíží. Mauricio, který se vrací ze služební cesty, k ní spěchá, a Ursula mu naznačí, že Gilda je vražedkyně.

54. Paní Ursula chce prozradit svému synovi Mauricovi, že Gilda je vražedkyně. Ta jí v tom na poslední chvíli zabrání a vyhrožuje jí zabitím jejího syna a vnuků. Arturo nechce z hotelu pustit Berenice, takže Eduardo, který čeká venku v autě si myslí, že je se svým manželem. Soledad se snaží svému synovi Albertovi domluvit. Antonia slibuje své matce, že se s Eduardem pokusí promluvit, ale ten s Amparo odmítá komunikovat. Mauricio prosí Antonii, protože neví, že ona již svou matku poznala, aby dovolila Amparo porušit slib, že se s ním bude stýkat. Chce se totiž nechat rozvést a vzít si Amparo. Columba sděluje Victorii, že Eduardo má asi problémy se svou dívkou. Victorie se vydá za Berenicí a ta se jí se vším svěří, zároveň se jí udělá špatně od žaludku. Mauricio je do Victorie/Amparo zamilován a plánuje s ní budoucnost. Gilda si chce Mauricia udržet a jde za ním do kanceláře, kde však od něj dostává obálku s žádostí o rozvod. Běží za paní Ursulou a nutí ji, aby zasáhla a rozvod Mauriciovi zakázala. Paní Ursula se však do toho nehodlá plést a ještě Gildu postraší, že až najde důkazy, že ji nechá za vraždu Nayelli zavřít do vězení. Victoria přichází za Albertem a vynadá mu za to, co provedl Eduardovi a Berenici, ten se jen chabě brání. Victorie ho upozorní, že už mu další peníze nedá a aby se nechal rozvést. Eduardo přichází do otcovy kanceláře, kde na něj čeká Victorie/Amparo a snaží se mu říci, kdo je. Eduardo všechny její argumenty vyvrací, až se Amparo demaskuje – vyndá si modré oční čočky, takže má hnědé oči a začne vyprávět Eduardovi o jeho dětství!

55. Victoria řekne Eduardovi pravdu o tom, že ona je jeho matka. Jak se dalo předpokládat, Eduardo nechce její vysvětlování vůbec poslouchat a odjíždí. V rozčilení nabourá a utrpí těžká zranění. Berenice se necítí dobře, Lucia má podezření, že by Berenice mohla být těhotná. Její podezření se potvrdí, ale Berenice odmítá Eduardovi cokoli říct, bojí se, že by nevěřil, že dítě je jeho. Ursula a Gilda se vzájemně drží v šachu tím, co jedna o druhé ví, ale Ursula se zdá být smířenější s tím, že Mauricio se stejně dozví pravdu. Bradavice otevírá nový krámek. Sabina tráví čas v New Yorku ve společnosti Romana Castilla. Olivia se dál snaží získat si Franciska, ten ale stále myslí na Sabinu. Alberto chce zavolat Eduardovi. Chce se ho zeptat, jakou částku by mu Eduardo mohl nabídnout za to, když dá Alberto Berenici volnost. Všichni Castellnovi a Victoria jsou v nemocnici a čekají, jestli se doktorům podaří Eduarda zachránit. Victoria se modlí v kapli. Přichází Mauricio a řekne jí, že Eduardo je mimo nebezpečí.

56. Mauricio se raduje, že jeho syna zachránili, netuší ovšem, že Victoria přísahala, že pokud Eduardo přežije, už nikdy se nepřiblíží ani ke svým dětem ani k Mauriciovi. Po rozhovoru s Romanem Sabina zavolá Franciskovi a vyjde najevo, že Olivia tajila, že Sabina se snažila s Franciskem mluvit už dřív. Francisko zuří a Olivii definitivně vyhodí z domu. Ta najde útočiště u Patricia Mistrala. Lucia prozradí Antonii, že Berenice čeká dítě s Eduardem, ale že nechce, aby se to Eduardo dozvěděl. Antonia, která si také myslí, že Berenice měla i jiné muže, slíbí, že bratrovi nic neřekne. Eduardův stav je stabilní. Bradavice začne prodávat tamales. S Čoforem jedou za Constanzou, aby jí jich pár dali. Lucia požádá Bradavici, aby řekl Berenici, co se stalo Eduardovi. Berenice jde za Eduardem do nemocnice. Mauricio hledá Viktorii, která zmizela.

57. V parku se Viktoria seznamuje s tajemným mužem Pablem, který až neuvěřitelným způsobem chápe její duševní rozpoložení a pomáhá jí dívat se na osud, který ji potkal i z těch lepších stránek. Mauricio je zoufalý, protože nemůže najít Amparo, navíc by rád zjistil, o čem Eduardo s Viktorií (Amparo) mluvil, ale ten se o ní odmítá bavit. Gilda zjišťuje, že Martin také znal pravdu o Sabině a Viktorii a pohrůžkami ho donutí k tomu, aby jí prozradil, kdo bude po Viktorii pátrat. Viktoria zavolá Columbě, ale prosí ji, aby dětem neprozradila, že je s ní v kontaktu. Alberto přichází za Berenicí a navrhuje jí, že přizná Eduardovi, že lhal, pokud Berenice požádá Eduarda o peníze pro něj, pro Alberta. Berenice odmítá. Eduardo se vrací domů, je stále zahořklejší. Sabina vede dlouhé hovory s Romanem, ten se jí snaží přesvědčit, aby konečně řekla pravdu. Ursula se bojí Gildy. Antonia si dělá starosti o matku a znovu začíná pochybovat o její lásce. Columba Antonii prozradí, jaký slib Viktoria složila. Detektiv Olmos řekne Mauriciovi, že našel ženu, kterou hledá, ale že jméno Amparo Rivasová je falešné. Slíbí Mauriciovi, že ještě večer mu řekne pravé jméno Amparo Rivasové. Gilda vše poslouchá za dveřmi kanceláře.

58. Mauricio dál zoufale hledá Amparo. Soukromý detektiv, kterého si najal, mu sdělí, že Amparo Rivasová neexistuje, že je to jen její umělecké jméno. Slíbí, že mu předá veškeré informace, ale mezitím ho vyhledá Gilda a podplatí ho. Mauricio je znovu na začátku a zoufá si. Francisco přiletí za Sabinou do New Yorku a přesvědčí ji, aby se vrátila domů a konečně všem řekla pravdu. Sabina souhlasí, ale chce v New Yorku ještě nějakou dobu zůstat. Antonia je nešťastná, že její matka zmizela. Naléhá na Columbu, aby jí řekla, kde Victoria je, ale to Columba odmítá. Leonardo ale Columbu sleduje a zjistí, kde Victoria bydlí. Antonia ji přijde navštívit. Victoria má sice velkou radost, ale naléhá na Antonii, aby za ní už nechodila. Je odhodlaná splnit svou přísahu. Večer přichází k Victorii do bytu Gilda.

59. Gilda se vydá za Victorií. Victoria se domnívá, že se zase přišla jenom dohadovat, ale Gilda se ji pokusí zabít. Jen včasný příchod Pabla a Lorenzy ji zachrání. Pablo poradí Viktorii, aby na Gildu podala trestní oznámení. Viktoria váhá, ale nakonec poslechne. Ursula chce Mauriciovi prozradit, kdo je Amparo, myslí si, že Mauricio potom bude Viktorii nenávidět víc než kdy dřív. Olivia se pořád motá okolo Leonarda, to vadí Antonii. S Leonardem začínají mít také velké úspěchy s reklamními kampaněmi. Berenyice řekne Soledad, že čeká dítě a prosí ji, aby nic neprozradila a odvezla si Alberta co nejdál. Lucia řekne o dítěti Eduardovi, ale ten se zdá neoblomný. Antonia se snaží promluvit si s ním o Viktorii. Gilda dá Mauriciovi adresu na Viktorii a namluví mu, že Viktorii/Amparo nezajímá, že Eduardo málem zemřel. Eduardo se nakonec nečekaně rozhodne jít za Viktorií. Nakonec se jí za všechno omluví a padnou si do náručí.

60. Eduardo přichází za Victorií, aby se s ní usmířil. Je zoufalý, protože ví, jak jí křivdil. Victoria mu to nemá za zlé, ale trvá na tom, že už se nebudou stýkat. Chce za každou cenu dodržet svoji přísahu. Gilda navrhuje Martínovi, aby se spojili proti Victorii a zničili ji. Také se mu svěří s tím, že chtěla Victorii zabít. Martín je v šoku, ale přesto souhlasí, že se přidá na její stranu. Sabina volá z New Yorku Ursule, aby jí oznámila, že se vrací domů. Rozhodne se dát na Franciscovu radu a říct Mauriciovi celou pravdu. Mauricio mezitím zjistí, kde Amparo bydlí, a rozhodne se jet za ní. Vidí ji s Pablem vystupovat s auta a je přesvědčený, že je to její milenec. Vtrhne k Victorii do bytu a chce se s Pablem prát. Pablo ale Victorii přesvědčí, aby Mauriciovi konečně řekla pravdu. Odejde a Victoria se Mauriciovi přizná, že je jeho žena.

61. Mauricio zuří, když mu Viktoria/Amparo řekne, kdo skutečně je. Vyčte jí, že ho podvedla už podruhé a zapřísáhne se, že ji už nikdy nechce ani vidět. Gilda zuří, když dostane předvolání na policii. Martin jí radí, aby se na komisařství radši dostavila. Mauricio řekne Martinovi, kdo je ve skutečnosti Amparo. Berenice zjišťuje, že Alberto může chodit, vyčte Soledad, že jí neřekla pravdu. Alberto zaslechne hovor mezi Adanem a Soledad a dozví se, že Berenice je těhotná. Kněz Pablo osvobodí Viktorii od jejího slibu, že se už nikdy ani nepřiblíží k Mauriciovi a ke svým dětem. Viktoria se znovu shledává s Rosanou. Sabina se chystá k návratu do Mexika a je odhodlaná povědět pravdu. Rozzuřený Mauricio se vrátí domů a po rozhovoru s Antonií jde za Ursulou a chce po ní, aby mu řekla, jestli věděla, kdo je Amparo. Ursula přizná, že vše věděla.

62. Mauricio stále zatvrzele odmítá jakoukoli zmínku o Victorii. Pohádá se s matkou, zuří, že mu neřekla pravdu. Vyčte Ursule, že manipuluje všemi v domě, jak se jí zachce. Za Sabinou do New Yorku přiletí Gilda a namluví jí, že Mauricio jí určitě vyhodí z domu a nechá ji bez prostředků. Sabina souhlasí, aby jí Gilda pomohla zmizet. Francisco radí Mauriciovi, aby si promluvil se Sabinou, ale odmítá mu prozradit, co ví. Když Mauricio zavolá Sabině, ta zavěsí. Olivia stále obtěžuje Francisca a Leonarda. Alberto neustále znepříjemňuje život Berenici. Victoria a Antonia se snaží přesvědčit Eduarda, aby se s Berenicí udobřil. Stav Constanzy se stále zlepšuje. Antonia zosnuje setkání Victorie a Mauricie.

63. Antonia a Eduardo přivedou Victorii a Mauricia do restaurace, aby si spolu mohli promluvit. Victoria řekne Mauriciovi celou pravdu o Ursule, o Sabině i o Gildě. Mauricio tomu nechce uvěřit, je v šoku. Spěchá domů, aby si promluvil se svou matkou. Ursula se ke všemu přizná a snaží se Mauricia přesvědčit o tom, že všechno dělala pro jeho dobro. Mauricio zuří a řekne své matce, že jí to nikdy neodpustí a že už ji nechce nikdy vidět. Sbalí si věci a odejde z domu. Ursula je zoufalá. Gilda odveze Sabinu k Martínovi do bytu. Snaží se udělat všechno pro to, aby Sabina neměla kontakt s okolím. Je odhodlaná Victorii zabít. Patricio přichází za Antonií a přemlouvá ji, aby si s ním promluvila. Antonia váhá, ale nakonec souhlasí. Patricio ji ale odveze pryč a řekne jí, že chce, aby se společně zabili.

64. Patricio Antonii unese a snaží se ji přesvědčit o svých citech. Ale Antonia se vyděsí a nechce o něm ani slyšet. Bojí se to někomu říct, aby nevyvolala konflikt, ale nemůže se z toho vzpamatovat. Ursula si zoufá, protože Mauricio odešel z domu. Dlouho o něm nikdo neví, ale nakonec se Mauricio ozve z hotelu. Eduardo a Antonia Ursule ale nic nezazlívají, protože o ni mají starost. Mauricio uhodí na Gildu, protože věří, že opravdu chtěla Victorii zabít. Gilda dál Ursulu tráví, ale přitom jí nabízí spojenectví proti Victorii. Victoria v obchodním domě náhodou narazí na Sabinu a žádá ji, aby si konečně promluvila s Mauriciem. Sabina před ní ale uteče. Mauricio a Victoria se náhodně setkávají v restauraci.

65. Victoria a Mauricio se náhodně setkávají v restauraci. Mauricio znovu udělá Victorii žárlivou scénu kvůli Pablovi. Victoria mu ale sdělí, že Pablo je kněz, Mauricio je zahanben svým chováním a jde se Pablovi omluvit. Pablo mu domlouvá a přesvědčuje ho, aby ovládal svou žárlivost a Victorie si vážil. Mauricio přijde za Victorií a prosí ji o odpuštění. Chce se s ní usmířit, aniž by předtím mluvil se Sabinou. Sabina je dál v Martínově bytě, kde ji najde Ariadna. Sabina se jí přizná, že to byla ona, kdo chtěl utéct s Juliem. Ariadna jde za Mauriciem a řekne mu, kde Sabinu najde. Patricio sleduje Antonii a unese ji z parkoviště. Leonardo ho pronásleduje. Mauricio s Victorií přicházejí za Sabinou a uhodí na ni, aby konečně řekla pravdu.

66. Mauricio a Victoria přicházejí do Martínova bytu za Sabinou. Oba ji žádají, aby řekla pravdu. Sabina ale tvrdí, že je nevinná a že s Juliem chtěla skutečně utéct Victoria. Mauricio jí všechno uvěří. Victoria rozhořčeně odejde. Patricio unese Antonii a pokusí se ji znásilnit. Leonardo ji ale včas zachrání. Antonia odmítne podat na Patricia žalobu, a Leonardo se na ni proto zlobí. Sabina se svěří Ursule s tím, co řekla Mauriciovi. Ursula se zlobí a žádá po ní vysvětlení. Sabina přizná, že jí Gilda vyhrožovala a vydírala ji. Ursula Sabině prozradí, že Gilda je vražedkyně a že se jí musejí zbavit. Mauricio oznámí Martínovi, že už s ním nehodlá dál spolupracovat a ani se s ním nebude přátelit. Gilda dostane další předvolání na policii, ale víc ji zajímá, jak získat zpátky Mauricia. Mauricio přichází nečekaně za Victorií.

67. Victoria se vzdává Mauricia kvůli jeho žárlivosti. Vrací se Roman a má pro ni pracovní nabídku, kterou ona přijme. Sabina tvrdí Franciskovi, že lhala kvůli němu. Znechucená Berenice řekne Eduardovi, že dítě, které čeká, je Albertovo. Gilda se na policii dovídá, že bude konfrontována s Victorií. Antonia řekne otci, co provedl Patricio, a Mauricio ho chce zabít. Způsobí incident při slavnostním otevření hotelu. Detektiv Olmos jde po Gildě a navštíví Ursulu.Ta se dozví, co tušila, že Gilda je vražedkyně. Nechce ji pustit do svého domu.

68. Gilda se chce dostat ke svým věcem v domě, ale Ursula ji tam nepustí. Patricio s Abelardem skončí ve vězení za účast na obchodu s drogami. A Mauricio žaluje Patricia kvůli sexuálnímu obtěžování Antonie. Olivia unikne. Verrugas s Mercedes rozjedou obchod s masovými taštičkami. Ursula chce v domě zase poroučet. Ariadna se přichází Victorii omluvit a varuje ji před Martínem. Berenice, kterou obtěžuje Alberto, odmítne Eduarda. Ale Mauricio chce, aby si Eduardo matku svého dítěte vzal. Berenice při cvičení zkolabuje. Do nemocnice za ní přichází Eduardo.

69. Berenice se smíří s Eduardem. Policisté Verrugasovi zkonfiskují masové taštičky, které prodává bez povolení. Gilda se snaží si znovu získat Mauricia. Victoria odjíždí z Mexika, aby si o samotě ujasnila situaci. Leonardo se chce s Antonií oženit až příliš rychle. Ursula požádá Martina, aby jí pomohl s žalobou proti Gildě. A Martin žádá Sabinu, aby neříkala matce, že se s Gildou přátelí. Columba chce, aby jí Lucía zjistila, co je v lahvičce, kterou našla u Gildy. Roman vyžaduje na Victorii definitivní odpověď. Ursula znovu nepustí Gildu do domu a sdělí jí, že si proti ní najala Martina.

70. Ursula s Columbou najdou mezi Gildinými věcmi lepidlo a obrázek masky. Eduardo se popere s Albertem. Verrugas dostane zakázku na plakáty. Olivia si najme Mauricia jako advokáta. Olmos dál patrá po stopách Gildy. Antonia řekne Leonardovi, že si ho vezme. Martin to mezi Ursulou a Gildou hraje na obě strany. Mauricio mu vynadá a vyčte matce, že si ho najala. Sabina Martina před Gildou varuje. Gilda ho vyláká do lázní a zamkne ho v páře.

71. Gilda se v sauně pokusí zabít Martina. Ursula je šťastná, že se u ní zastavil Mauricio, i když jenom proto, aby ji varoval před Martinem. Antonia a Leonardo domlouvají s Franciskem při večeři v restauraci, kdy Leonardo oficiálně požádá o Antoniinu ruku.Antonia navrhuje, že by mohli uspořádat společnou svatbu s Eduardem a s Berenicí. Na večeři se nečekaně objeví Gilda. Patriciovi ve vězení vyhrožují ostatní vězni. Viktoria se stále ještě nevrátila ze své meditace. Antonia a Eduardo chtějí se svatbou počkat na ni. Victoria se svěří Pablovi, že se provdá za Romana. Olivia je Mauriciovou klientkou. Sabina se trápí koncem svého vztahu s Franciskem.

72. Victoria je rozhodnutá provdat se za Romana. Antonia a Eduardo se dohadují, na čí straně je vina, že se vztah jejich rodičů možná definitivně rozpadne. Olivia se snaží svádět Mauricia. Ursula nesouhlasí se zásnubami, především s Eduardovými. Rosana řekne Patriciovi, že Antonia žalobu rozhodně nestáhne. Alberto se rozhodne napovídat do novin lži a výmysly o Eduardovi. Antonia a Eduardo jsou šťastní, že se vrátila Victoria, také proto, že mohou uspořádat svoji zásnubní večeři. Sabina zjišťuje, že Gilda je skutečně zvrácená vražedkyně. Řekne Ursule, že se pokusila zabít i Martina. Olmos stále vyšetřuje. Do podezření upadne i Mauricio. Párátko onemocní. Lucia mu pomůže. Victoria chce, aby Berenice šla bydlet k ní. Doktor přistihne Gildu u Martina.

73. Gilda se pokusí Martina zabít, ale doktor ji vyruší. Olmos je stále přesvědčenější, že Gilda je vražedkyně. Gilda odejde z hotelu. Patricio plánuje něco s dozorcem a shání peníze na svoji ochranu. Mauricio žárlí na Martina. Novinový článek znamená pro celou rodinu velký skandál. Alberto chce milion pesos. Na zásnubní večeři Ursula odmítne zasnoubení Eduarda a Berenice. Victoria zuří, hádá se s Mauriciem. Francisco se odmítá usmířit se Sabinou. Roman všem oznámí, že se ožení s Viktorií.

74. Romanovo oznámení na všechny zapůsobí jako časovaná bomba. Antonia matku podpoří, Eduardo se zlobí na Victorii i na Mauricia, na toho proto, že se nesnaží o Victorii bojovat. Gilda je odhodlaná zabít všechny Castellanosovi, los tentokrát padl na paní Ursulu. Columba se snaží přemluvit Sabinu, aby promluvila. Alberto čeká na peníze. Columba dostane další podivný telegram. Ursula se necítí dobře. Victoria přijme Romanovo pozvání na večeři. Patricio si objednal Leonardovu vraždu. V restauraci Victoria uvidí Mauricia. Když k němu přijde, aby si promluvili, objeví se u stolu Olivia a chová se jako Mauriciova důvěrná přítelkyně.

75. Při večeři v restauraci se sejde Victoria s Romanem a Olivia s Mauriciem. Při tanci Mauricio žárlivostí nevydrží a napadne Romana, i obě ženy se nepohodnou. Olivia přichází druhý den za Victorií a žádá ji, aby jí nechala volnou cestu k Mauriciovi. Mauricio pošle Victorii kytici růží se vzkazem, že ji vždy bude milovat. Gilda dostane další předvolání, přesto věří, že proti ní policie nemá žádné důkazy. Žádá Mauricia aby ji obhajoval, ten odmítá. Nevěří, že je Gilda nevinná. Alfredo nabízí Sabině, aby pracovala jako modelka v nové kampani. Sabina nejdřív váhá, ale pak nabídku přijme. Patricio z vězení zařídí, aby nájemní vrazi zabili Leonarda. Gilda pošle Ursule bonbony otrávené arzenem. Ursula je na pokraji smrti.

76. K paní Ursule volají sanitku a ta ji převáží do nemocnice. Doktor si ověřuje, co Ursula celý den jedla, a nechává udělat rozbor bonbónů. Potvrzuje se velké množství arzénu, který byl nalezen i v předešlých testech. Victoria a Gilda se setkávají u soudu. Viktorii zastupuje Francisco. Po vyslechnutí obou stran zjišťuje Benavides, že proti Gildě není dostatek důkazů k zadržení.Olmos se snaží přesvědčit soudce, aby Gildu nechal zatknout, protože proti ní má nové důkazy. Gilda má ale ochranné opatření, které ji zaručuje beztrestnost. Victoria přináší Mauriciovi lahvičku s arzénem, kterým Gilda trávila Ursulu. Mauricio je v šoku a konečně uvěří, že je Gilda vražedkyně. Nechává ji zatknout.

77. Gilda je zatčena za všechny zločiny, které spáchala. Ve vězení se dostává do sporu s ostatními vězenkyněmi. Francisco s Mauriciem usilují o to, aby soud s ní začal co nejdříve. Paní Ursula se vrací z nemocnice uzdravená domů. Z toho má radost i Victorie, která se chystá provdat za Romana. Eduardo ji opakovaně prosí, aby si to rozmyslela a Romana si nebrala. Gildu ve vězení navštíví i paní Ursula a ubezpečuje ji, že se postará o její dlouhé uvěznění. Také Francisco a Olmos usilovně hledají vražednou zbraň a jed – hlavní důkazy proti Gildě. Roman přesvědčuje Mauricia, že učiní Viktorii šťastnou, protože Mauricio tuto příležitost už promarnil. Mauricio navštíví Viktorii a slibuje jí svobodu. Povolí jí rozvod, aby se mohla provdat za Romana.

78. Mauricio přijde za Victorií. Řekne jí, že za ním byl Roman. Proto se Mauricio rozhodl, že přistoupí na rozvod, aby si Victoria mohla Romana vzít. Victoria je v šoku a nešťastná. Všichni slaví Den matek. Rodina obědvá s Ursulou, která je moc šťastná, že na ni její děti nezapomněly. Sabina Ursule oznámí, že začala u Leonarda pracovat jako modelka. Ursula její prací pohrdá a navíc nevěří, že u toho Sabina vydrží. Sabina je z práce nadšená, ale postupně její radost opadá a začne pochybovat, jestli na to stačí. Constanza Ursule domlouvá, aby na Sabinu nebyla tak přísná, protože její nestálost je jen Ursulina vina. Gilda je stále ve vězení a všichni čekají na příkaz k jejímu převozu do věznice. Victoria večeří se svými dětmi. Do restaurace přijde nečekaně Mauricio, přinese Victorii dárek a děkuje jí za to, jaká je skvělá matka.

79. Mauricio přichází na večeři Victorie a dětí a přinese Victorii dárek. Victoria je dojatá, ale přesto trvá na tom, že se k Mauriciovi nechce vrátit. Gilda čeká na převoz do ženské věznice. Přichází za ní Eduardo a žádá vysvětlení, ale Gilda stále jen opakuje, že je nevinná. Mauricio a Francisco mezitím shromažďují důkazy, aby mohli Gildu usvědčit. Stále ale nemají vražednou zbraň. Sabina pracuje pro reklamní kampaň a připravuje se na firemní večírek. V salonu se setkává s Victorií. Victoria ji znovu napadne, ale Roman se Sabiny zastane. Myslí si, že když se budou brát, další spory už nemají smysl. Za Berenice přichází paní Ursula. Nabízí jí peníze, aby opustila Eduarda. V případě, že se prokáže Eduardovo otcovství, nabízí jí peníze i za dítě.

80. Ursula přijde za Berenicí, chce po ní, aby se rozešla s Eduardem. Victoria ji vyhodí. Když se Eduardo o jednání Ursuly dozví, zlobí se na ni. Patricio uteče z vězení. Gilda začíná mít ve vězení první problémy. Martin se uzdravuje, ale podle lékaře nebude už nikdy mluvit. Párátko je vážně nemocný. Bradavice odmítá poslat ho do nemocnice. Roman chce urychlit svatbu. Sabina se připravuje na svůj velký den jako modelka. Rosana se má sejít s Patriciem. Mauricio řekne Viktorii, že ji miluje.

81. Viktoria poslechne Pabla a jde za Mauriciem, aby si s ním promluvila. Najde u něj ale Olivii. Olivia se oblékne tak, aby zapůsobila na Ursulu. Ursula jde za Albertem a nabídne mu peníze, pokud jí pomůže zabránit Berenici v rozvodu. Rosana pomáhá Patriciovi. Olmos hledá další důkazy proti Gildě. Mauricio a Victoria podepíší žádost o rozvod, Eduardo zuří. Sabina se trápí kvůli Franciscovi. Párátkovi dělají nejrůznější testy. Za Columbou přijede Pancho. Antonia si vybírá svatební šaty. Mauricio přijde do Viktoriina bytu a všem oznámí, že Patricio utekl z vězení.

82. Všichni jsou zděšeni tím, že Patricio utekl. Francisco a Mauricio hledají způsob, jak ochránit Antonii a Leonarda. Leonardo má podezření, že peníze pro Párátka poslal Patricio. Párátko nastupuje do nemocnice. Sabina je v depresi, protože Fransisco s ní nechce nic mít, a tak nepřijde do práce. Antonia se kvůli tomu cítí moc mizerně. Alberto nepřijde na schůzku na matrice. Berenice řekne Eduardovi, že jí Soledad prozradila, že Alberto něco chystá s jeho babičkou. Za Columbou neustále běhá Pancho. Olivia se snaží definitivně si získat Mauricia. mauricio požádá Viktorii o schůzku. Viktoria lže Romanovi a tvrdí mu, že půjde za Eduardem. Eduardo nachytá Ursulu a Alberta přímo při předávání peněz. Mauricio přinese Viktorii rozhodnutí o rozvodu.

83. Mauricio a Victoria jsou rozvedeni. Eduardo se popere s Albertem a pohádá s Ursulou. Mauricio jí vyčte, že se plete do Eduardova života. Nechtějí už u ní bydlet. Sabina trucuje. Roman stanoví datum svatby s Victorií. Alberto se snaží vydírat Mauricia. Patricio se ještě více zaplétá s mafiány. Párátko je na tom špatně. Jednotlivými vypovědmi začíná přelíčení proti Gildě.

85. Gilda jde na padesát let do vězení, ale chce se pomstít všem Castellanosovým. Antonia zařizuje s Victorií svou svatbu s Leonardem. Patricio dá Antonii sledovat a prosí ji, aby se nevdávala. Pancho dále dobývá Columbu. Mara, která si myslela na Leonarda, mu přeje štěstí. Olivia na svatbě doprovází Mauricia. Před započetím obřadu přepadne kostel se svatebčany Patricio a říká Pablovi, že se s svatbou nesouhlasí.

86. Patricio chce, aby s ním Antonie odjela, ale neuspěje. Svatba se uskuteční. Na svatební hostině se všichni radují, že to dopadlo dobře. Alberto kuje pikle proti Berenici. Párátkovi se přitíží. Verrugas nemá stání a odjíždí za ním. Olivia doprovází Mauricia a vnutí se Ursule, ale moc nepochodí. Francisco znovu odmítne Sabinu, která se začne líbit Alfredovi. Victorie řekne Mauriciovi, že ho miluje a Roman žádá, aby si svatbu s ním rozmyslela. Eduardo se s babičkou Ursulou nesmíří. Olivia chce noc strávit s Mauriciem. Patricio se dostane do domu novomanželů, kteří odjeli na svatební cestu. Je rozhodnutý Antonii dostat.

87. Antonia s Leonardem jsou v Acapulku. Sledují je Patriciovi muži. Alberto si najme Evelia, aby sledoval dům Castellanosových. Roman naléhá se svatbou na Victorii, ta je pořád na vážkách. Olivia drze oznámi Ursule, že se budou s Mauriciem brát. Párátkovi je líp. Alfredo řekne Sabině, že ji mi-luje. Patricio odlétá na rozkaz Sultana do Kolumbie. Eduardo s Berenicí si seženou byt a pozvou tam Victorii a Mauricia. Gilda se spřátelí s vězenským doktorem Perezem. Pravděpodobně chce, aby ji nějak uspal, a ona se jako mrtvá dostala z vězení.

88. Gilda dostává pod svůj vliv doktora Perese, který je přesvědčený o její nevině a navíc věří, že se do něj Gilda skutečně zamilovala. Sabina se stále trápí a po rozhovoru s Constanzou se rozhodne, že poví Maurciovi pravdu. Řekne o svém rozhodnutí Franciscovi, ale ten stejně tvrdí, že mezi nimi už nic být nemůže. Antonia a Leonardo si užívají svoji svatební cestu a netuší, že Patricio jim chce jejich štěstí překazit. Olivia se snaží získat Mauricia, ale ten stále miluje Viktorii. Roman se snaží přesvědčit Viktorii i její děti, že je pro ni skutečně tím nejlepším mužem. Viktoria a Roman jdou na mši k Pablovi. Sabina přijde za Mauriciem. Columba stále řeší, co udělat se svým krámkem. Doktor Peres navrhne Gildě možnost, jak by mohla utéct z vězení, aniž by si toho kdokoli všiml.

89. Gilda je ochotná nechat si píchnout injekci, po které bude vypadat mrtvá. Doktor Peres jí dá prášek, po kterém se jí udělá zle, aby její následná „smrt“ vypadala důvěryhodněji. Antonia a Leonardo si užívají svatební cestu, vůbec netuší, jaké plány spřádá Patricio, který je v Kolumbii. Z pracovních důvodů nakonec z Acapulca odjíždějí o den dřív, aniž by to tušili, na letišti se minou s Patriciem. Sabina všude možně shání Mauricia. Kolumba se rozhodne neodjet do Guadalachary. Pancho je zklamaný. Roman požádá Eduarda, aby šel jemu a Viktorii za svědka. Eduardo i Mauricio kvůli tomu zuří, takové Romanovo jednání se nelíbí ani Viktorii. Párátko je na tom stále velice špatně, Bradavice se za Párátka modlí. Alberto hledá způsob, jak proniknout do Castellanova domu. Mauricio se snaží zbavit se Olivie. Sabina přijde za Mauriciem a řekne mu pravdu o tom, že to ona chtěla utéct s Guliem Granadosem.

90. Sabina poví pravdu. Mauricio jí pohrdá. Jde za Victorií a žádá ji za odpuštění. Nepožádá ji ale, aby zrušila svoji svatbu s Romanem. Antonia a Leonardo se vrací do Mexika. Doktor Peres prohlásí Gildu za mrtvou. Všichni Castellanosovi jsou Gildinou smrtí překvapení. Párátko je stále ve vážném stavu. Victoria svěří Pablovi, že stále miluje Mauricia. Viktoria se vdává. Roman ji žádá, aby řekla, že ho miluje skutečně natolik, aby s ním strávila zbytek života.

91. Koná se svatba Romana a Victorie. Roman si ale všechno na poslední chvíli rozmyslí, protože si uvědomí, že ho Victoria ve skutečnosti nemiluje. Zruší svatbu a rozhodne se odcestovat. Victoria je smutná, protože mu ublížila. Mauricio se dozví, že se Victoria neprovdala, a spěchá za ní. Victoria ho ale odmítá, stále s ním nechce mít nic společného. Advokát, který Gildě pomohl z vězení, ji odveze do svého domu v Cuernavace. Gilda ho nesnáší a rozhodne se, že se ho zbaví. Ursula je velice rozmrzelá, když se dozví, že se Victoria neprovdala. Všichni ji přesvědčují, že se nechce k Mauriciovi vrátit, ale Ursula tomu nevěří. Sabina jí oznamuje, že hodlá odjet navždy někam daleko. Také se sejde s Franciscem, ale ten ji odmítá. Eduardo a Antonia připraví pro Victorii a Mauricia společnou večeři.

92. Mauricio se snaží Victorii přesvědčit, aby se k němu vrátila. Victoria to ale odmítá, protože mu nedůvěřuje. Nakonec Mauricio Victorii přesvědčí, aby mu dala alespoň možnost se o ni ucházet a znovu si ji získat. Victoria souhlasí a Mauricio dělá všechno pro to, aby se k němu Victoria vrátila. Patricio nechá sledovat Leonarda a Antonii, pořád ji chce získat zpátky. Sabina všem oznamuje, že se chystá odcestovat. V agentuře ji přemlouvají, aby to nedělala, ale Sabina už je rozhodnutá. Přichází za Victorií, aby ji požádala o odpuštění. Victoria se na ni ale stále zlobí a má ji za zlé, že lhala Mauriciovi. Gilda je stále v domě doktora Pereze. Perez se jí ale hnusí a Gilda plánuje jeho vraždu. Mauricio pozve Victorii na večeři. Victoria souhlasí, že se k němu vrátí.

93. Mauriciovi se konečně podaří přesvědčit Victorii, aby se k němu vrátila. Oba jsou šťastní a chtějí se okamžitě vzít. Všichni mají z jejich usmíření radost, kromě paní Ursuly, která je stále zásadně proti jejich vztahu. Sabina je stále odhodlaná odjet z Mexika. Alfredo jí vyzná lásku a snaží se ji přesvědčit, aby mu dala šanci. To ale Sabina odmítá, protože stále miluje Francisca. Francisco je ale přesvědčený, že už Sabinu ztratil a že nemá smysl bojovat. Patricio se snaží dostat z vězení svého strýce Abelarda. Přichází za ním Olivia a chce se s ním spolčit proti Mauriciovi. Pablo přichází za Ursulou a přesvědčuje ji, aby nebránila Mauriciovi a Victorii ve štěstí a smířila se s jejich sňatkem. Ursula ho sice zdvořile vyslechne, ale přesvědčit se nedá. Všichni ji přemlouvají, aby šla na svatbu, ale Ursula nechce a zůstane doma.

94. Constanza Ursulu na poslední chvíli přemlouvá, aby s ní šla na svatbu Mauricia a Victorie. Ursula to ale stále odmítá. Mauricio a Victoria se vezmou a jsou velice šťastní. Na svatební oslavě se nakonec objeví i Ursula a chce mluvit s Victorií. Zdůrazňuje jí, aby učinila Mauricia šťastným. Gilda stále přemýšlí, jak by se zbavila Pereze. Perez jí přinese noviny, ve kterých se Gilda dočte o svatbě Mauricia a Victorie a dostane záchvat vzteku. Volá do domu Castellanosových a vyzvídá na Poncianě, kam jede Mauricio na svatební cestu. Alberto pořád přemýšlí, jak by se dostal do domu Castellanosových, a Evelio mu pomáhá. Párátko se uzdravuje a mají ho pustit domů z nemocnice. Francisco se na svatbě snaží promluvit se Sabinou, ale ta s ním mluvit nechce. Stále trvá na tom, že odjede z Mexika.

95. Victoria s Mauriciem si užívají u moře. Gilda zabije (nebo jen omráčí?) doktora Pereze a ukradne mu peníze Alberto chce na Eduardovi peníze. Párátko řekne Verrugasovi, že se mu víc než Lucia líbí Meche. Ursula se trápí, že je sama. Columba chce do Guadalajary. Olivia s Patriciem kují pikle proti Castellanosovým. Antonia s Leonardem zjistí, že jim někdo vyměnil svatební fotku v ložnici. Mauricio se v hotelu setkává s Luisem Miguelem.

96. Victoria se seznamuje s Mauriciovým kamarádem Luisem Miguelem. Sabina definitivně odmítá Franciska a chce odjet. Constanza věrně setrvává po Ursulině boku. Tizoc prozradí Lucii, že ji má rád. Antonia s Leonardem přijdou na podvrženou fotografii a bojí se Patricia. Mauricio si vyjede sám na moře a plachetnice se převrátí. Znepokojená Victoria hledá pomoc u pobřežní hlídky. K Mauriciovi v moři přijíždí člun a v něm Gilda. Střelí po něm harpunou.

97. Eduardo dostane plnou moc, aby vedl otcovu advokátní kancelář. S Albertem skoncuje, ten se chce pomstít. Adan se Soledad vyhodí Alberta z domu. Lucía chce nechat Verrugase a odjet do Monterrey s Tizokem. Párátko půjde z nemocnice. Antonia s Leonardem si zabezpečují byt před Patriciem. Rossana říká Abelardovi, že ho Patricio dostane na svobodu. Luis Miguel čeká s Victorií, až pobřežní hlídka najde Mauricia. Najde se ale jen plachetnice. Victoria si zoufá.

98. Pobřežní hlídka prohlásí Mauricia za nezvěstného. Victoria, kterou neopouští Luis Miguel, je zoufalá. Adan vyhodí Alberta z domu a ten se stěhuje k Eveliovi. Do sousedství se také stěhují noví nájemníci. Victoria se s Luisem Miguelem vracejí do Mexika City. Když to Victoria řekne dětem, Eduardo odmítá uvěřit, že je jeho otec mrtvý. Postupně se to všichni dovídají. Victoria přichází za Ursulou a ta se ptá, kde je její syn.

99. Viktoria se vrací do Mexika, protože podle všeho již neexistuje naděje, že by Mauricio mohl být naživu. Celá rodina je zoufalá, Eduardo si odmítá přiznat pravdu a stále tvrdí, že jeho otec je určitě živý. Ursula obviní Viktorii, že to ona může za Mauriciovu smrt, že pro jejího syna byla vždycky ztělesněným neštěstím. Cirilo a Luisito jsou zamilovaní do Jazminy. Párátka mají pustit z nemocnice. Patricio má poměr s Olivií. Získává klíče od Antoniina bytu. Gilda čeká, až bude Mauricio prohlášený za mrtvého. Eduardo vyčítá Viktorii, že nezůstala v Uatulku. Je rozhodnutý odjet hledat svého otce. Dozvídá se to Gilda, která nyní vystupuje pod jménem Marta Laura Isaguirreová, a rozhodne se odjet do Uatulka také, přijde ji jako dobrý nápad, „aby syn přišel o život při hledání svého otce.“

100. Eduardo se i proti vůli Berenice vydá do Uatulka. Ve chvíli, kdy mu volá Victoria, má nehodu. Victoria a Luis Migel se ho vydají hledat. Luis Migel zapomene na oběd s Marianou. Eduarda najdou v Červeném kříži, má jenom rozbitou hlavu a naražená žebra. Alberto stále hledá způsob, jak se dostat do domu Castellanosových. Columba si je stále bližší s Panchem. Paní Ursula chce zemřít, útěchou jí není ani Sabina. Celá rodina se chystá na mši za Mauricia. Gilda (Marta) si shání byt. Eduardo obviní Viktorii, že se znala s Luisem Migelem už dřív. Victoria mu dá facku. Patricio zanechá na zdi v Antoniině bytě vzkaz pro ni. Luis Migel jde na schůzku s klientkou, která má zájem o koupi bytu. Tou není nikdo jiný než Gilda (Marta).

101. Luis Miguel s Antonií čekají na Gildu, která vystupuje pod jménem Marta Laura a chce si pořídit nový byt. Antonia je psychicky na dně, protože našla doma na zdi nápis od Patricia, a nutí Leonarda, aby se odstěhovali. Leonardo však nechce zbaběle utíkat a rozhodne se, že si na Patricia počká. Victoria se pohádá s Eduardem, který ji urazil kvůli Luisi Miguelovi. Gilda/Marta Laura chce oslavit koupi nového bytu a velmi neodbytně zve Luise Miguela na večeři. Ten se omlouvá pro nedostatek času, ale Gilda se nehodlá nechat odbýt, protože se jí Luis Miguel líbí. Fransisco žádá detektiva Olmose, aby záležitost s Patriciem vyšetřil a nechává hlídat celý dům i okolí…

102. Ursula potká Luise Miguela u Victorie a vzpomíná na dobu, kdy se kamarádil s Mauriciem. Přikazuje Victorii, aby za ní přišla, že si chce promluvit o Eduardovi. Gilda volá do realitní kanceláře, aby zjistila, komu patřil byt a telefonní linka, na kterou jí nějaký anonym volá. Antonie se snaží přesvědčit svého manžela Leonarda, aby odešli z bytu, kam se vloupal Patricio, ale Leonardo to odmítá, rozhodl se, že tam na něj počká. Detektiv Olmos zvažuje možnost promluvit si s Rosanou, je přesvědčený, že je dovede k Patriciově úkrytu. Rosana Abelardovi odmítá sdělit místo pobytu Patricia, takže ten jí sleduje a Patricia najde…

104. Eduardo je v Uatulku, aby se vyrovnal se smrtí svého otce. Luis Miguel touží po Victorii a prozradí to Gildě/Martě Lauře. Viktorie balí oblečení po Mauriciovi a hodlá ho odnést otci Pablovi do kostela, aby ho rozdal chudým. Paní Ursula se pokouší svého vnuka Eduarda podpořit a dát mu sílu, aby se postavil do čela rodiny. Ten se však své matce Victorii přizná, že z toho má strach, obává se, aby to zvládl. Alberto chce koupit byt svého bratra, kterému se chce pomstít. Ursula se rozčílí, když zjistí, že její služka Columba se schází s Victorií a pomáhá jí, dá jí na vybranou – buď zůstane u ní nebo ať si jde k Victorii. Columba se rozhodne odjet na pár dní za Panchem. Paní Ursula se s Victorií v kostele pohádá a obviní ji, že ona způsobila smrt jejího syna Mauricia...

105. Gilda netuší, kdo jí pořád volá. Marianě se nelíbí, že se Luis Miguel přátelí s Victorií. Olmos zjistí, kde se skrývá Patricio, ale ten před policií uteče. Columba se v Guadalajaře dozví, že Pancho má jinou. Lucia odjela do Monterrey. Ursula chce dát Sabině její část dědictví na cestu do Paříže. Alberto koupí byt a vyhodí Soledad s dětmi na ulici. Victoria se vrací na divadelní scénu. To se nelíbí Eduardovi. Po premiéře přichází do Victoriiny šatny Octavio.

106. Toňo se po premiéře setká s Luisem Miguelem a je s Gildou (Martou Laurou) představen Castellanosovým. Antonia si všimne podoby. Eduardo a Ursula jsou proti tomu, že Victoria zase hraje. Mariana žárlí na Victorii a snaží se přesvědčit matku, aby přijela, Antonia s Leonardem chtějí dítě, ale zatím nic. Gilda si dohodne schůzku s Luisem Miguelem. Luis Miguel pozve Victorii na večeři. Octavio, který se snaží vlichotit Victorii, jí do restaurace posílá květinu.

107. Victoria jde na večeři s Luisem Miguelem. Přisedne si k nim Octavio. Stále Victorii posílá květiny a s Eduardem se domluví, že mu jeho kancelář povede účet. Antonia není těhotná. Gilda shání u kořenářky bylinky. Jeden amulet vpašuje Victorii do bytu. Druhý má pro Luise Miguela, který k ní má přijít na večeři. Berenice téměř potratí a musí ležet. Soledad dá Estele prášek na bolest hlavy. Estela usne a ze sporáku uniká plyn. Mariana připraví Luisi Migelovi překvapení. Přijela její matka Violeta.

108. Mariana má pro Luise Miguela překvapení, přivede do domu svoji matku Violetu, aby s nimi bydlela. Luis Miguel není nadšený, ale nezbude mu, než Marianě vyhovět. Constanza a Columba chystají rozlučkový večírek pro Sabinu. Victorii neustále obletuje Octavio, připraví pro ni večeři v jejím domě. Victoria se stará o Berenici. Pancho opět jede za Columbou. Bradavice začne chodit s Meche, první, komu se s tím jde pochlubit, je Constanza, se kterou je stále v kontaktu. Violeta a Mariana přijmou pozvání na Sabinin večírek, Luisi Miguelovi, který je pracovně v Uatulku, nic neřeknou. Estela se přiotrávila plynem a je v nemocnici, je vystrašená ze zprávy, že Jazminin otec je už v Mexiku. Gildě neustále telefonuje tajemný muž, který ví o všech jejích činech. Gilda začíná být nervózní. Na večírku se setkávají Violeta a Victoria.

110.  Patricio unese Antonii, ale neublíží jí, naopak se jí za všechno omluví a slibuje, že už jí nebude nikdy obtěžovat. Leonardo, Victoria a celá rodina mají strach, že Antonia je s Patriciem, ale nemůžou nic dělat. Když se vše dozví Octavio, řekne Victorii, že Antonia bude v pořádku. Jeho slova se potvrdí. Patricia na ulici zastřelí. Olivia se v autě udusí. Luis Miguel zuří kvůli tomu, co Violeta napovídala Victorii. Gilda se objeví u Luise Miguela doma jako Marta Laura. Violeta neví, co si má o ní myslet. Violetě nabídne spojenectví Octavio. Bradavice shání doktora pro Estelitu. Někdo zavolá do domu Castellanosových a řekne Constanze, že Gilda žije. Eduardo má problémy v kanceláři. I jemu nabízí pomoc Octavio. Viktoria je stále zoufalá z Mauriciovy smrti. Luis Miguel jí vyznává lásku.

111. Victoria se brání vztahu s Luisem Miguelem, ten je z toho nešťastný. Violeta a Octavio dělají všechno pro to, aby se Luis Miguel přestal scházet s Viktorií. Antonia a Eduardo jsou smutní kvůli smrti Patricia, stejně tak Párátko. Octavio začíná ovlivňovat fungování advokátní kanceláře Castellanos. Sabina se připravuje k odjezdu. Alberto chystá svoji největší akci. Luis Miguel a Octavio se málem poperou. Octavio řekne Victorii, že by se s ní rád oženil. Columba si chce koupit domek. Alberto vnikne do domu Castellanosových a chce vybrat trezor.

112. Octavio nabízí Victorii, aby si ho vzala. Victoria to ale zásadně odmítá. Nakonec mu nabídne pouze své přátelství a Octavio na to přistoupí. Přesto ale stále doufá, že se s Victorií ožení. Mariana je nešťastná, že ji Eduardo nechce. Svěří se Violetě, že Eduardo bude mít s Berenice dítě a ožení se s ní. Violeta ji ale přesvědčuje, že to nic neznamená a že ještě může Eduarda získat. Gilda nasype u večeře Luisi Miguelovi něco do pití, omámí ho a přinutí ho, aby s ní strávil noc. Alberto se vloupe do domu Castellanosových. Přepadne Ursulu a Constanzu a nutí je, aby mu otevřely trezor. Na útěku srazí Columbu ze schodů a těžce ji zraní. Dům je ale obklíčen policií a Alberto je v pasti. Nakonec Alberto propadne střešním oknem a zůstává ležet v bezvědomí na zemi.

113. Alberto při pádu utrpí těžká zranění, kterým podlehne. Eduardo nabídne Soledad a Albertovi svou pomoc a zaplatí výdaje na pohřeb. Columbu převezou v bezvědomí do nemocnice. Lékař rodině oznamuje, že se jí v mozku udělala krevní sraženina a že její stav je vážný. Všichni si z toho zoufají. Mariana se stále trápí kvůli Eduardovi a Violeta ji znovu přesvědčuje, že jí pomůže Eduarda získat. Luis Miguel si uvědomí, že začít si s Gildou byla velká chyba, a všeho lituje. Gilda je naopak přesvědčená, že už ho definitivně získala. Udělá mu v kanceláři scénu. Octavio se stále uchází o Victorii, ale ta jej odmítá. Luis Miguel si přichází s Victorií promluvit a ke své nelibosti najde u ní v bytě květiny od Octavia.

114. Luis Miguel najde u Victorie květiny od Octavia. Nelíbí se mu, že se o ni Octavio uchází. Snaží se Victorii přesvědčit, aby mu nedůvěřovala, ale Victoria pro to nevidí důvod. Eduardo se dostane do vážných problémů kvůli smlouvě, kterou podepsal. Kanceláři hrozí bankrot a Eduardo se na Octavia obrátí s prosbou o pomoc. Octavio mu okamžitě poskytne potřebnou finanční částku, ale má postranní úmysly. Violeta se dozví, že Luis Miguel má poměr s Marthou Luisou / Gildou. Chce mu udělat scénu, ale Octavio ji přesvědčí, aby si to rozmyslela. Navrhuje jí, že účinnější bude, když si zahraje před Victorií na oběť a získá tak její lítost. Luis Miguel se snaží Marianě vysvětlit, jaká Violeta ve skutečnosti je, ale Mariana ho nechce poslouchat. Violeta přichází za Gildou a nabízí jí obchod.

115 - Eduardo přijme půjčku od Octavia a podepíše všechny potřebné dokumenty. Octavio se raduje, že má Eduarda v hrsti. Eduardo se se vším svěří Victorii, která je z toho v šoku a nic nechápe. Eduardo věří, že se tím všechny problémy vyřešily, ale objevují se stále další finanční závazky. Antonia doufá, že je těhotná, ale ukáže se, že to tak není. Je z toho nešťastná. Violeta přichází za Gildou a nabízí jí spojenectví proti Victorii. Gilda z toho není nadšená, protože věří, že nikoho nepotřebuje. Octavio zjistí, že Martha Laura je její falešné jméno, a sdělí to Violetě. Je odhodlaný zjistit, co je Gilda ve skutečnosti zač. Gildu mezitím stále sleduje neznámý muž a přivádí ji k šílenství. Gilda se v bytě snaží najít skryté kamery a mikrofony, ale bezvýsledně.

116 - Gilda přemýšlí o tom, kdo o jejím přestrojení může vědět a promítá si všechny zločiny, které spáchala. Luis Miguel je nešťastný, že ho Victoria odmítá a snaží se jí přesvědčit o své lásce. Bojí se, že dá přednost Octaviovi Elisondovi, který se vtírá do její rodiny tím, že se snaží pomáhat Eduardovi a také sehnal lékaře pro Columbu. Všichni se modlí, aby Columbina operace dopadla dobře a střídají se při návštěvách v nemocnici, nejvíce to prožívá Pancho, který by si Columbu rád vzal. Antonia mluví se svou kamarádkou Marou, která četla o možnosti donosit dítě jiné matky. Antonia si myslí, že by to Mara udělala, ale ta to odmítne a obě se pohádají. Eduardo nemůže hýbat s pozemkem, který nutně potřebuje prodat, aby získal hotovost, protože dokumenty by musela podepsat jeho babička…

117 - Gilda/Marta Laura se snaží přesvědčit Luise Miguela, že telefonát, který chtěl mluvit s Gildou, byl omyl. Naopak stěžuje si Luisi Miguelovi na jeho bývalou ženu Violetu, že ji nenechá na pokoji a naprosto neprávem ji obviňuje, že je podvodnice. Violeta mezitím prozradí Victorii, že falešnou identitu Marty Laury odhalil na její přání Octavio Elizondo. Sabina volá z Francie, kde pobývá s Franciscem – otcem Leonarda, domů a zjišťuje, co se přihodilo Columbě, která leží v nemocnici poté, co jí Alberto shodil ze schodů. Doňa, Constanza, Victoria a Antonia se střídají v návštěvách nemocnice u Columby, nejvíce času s ní však tráví Pancho, který má o ní vážný zájem. Columba se postupně probírá a všichni z toho mají velkou radost. Mariana se snaží sblížit se s Eduardem, i když ví, že je ženatý a čeká s Berenice dítě. Pozve ho na kávu pod záminkou, že jí poradí se zkouškou…

118 - Eduardovi se narodí holčička, všichni mu blahopřejí, jen Ursula reptá, že to měl být kluk. Berenice porodila předčasně císařským řezem, ale je v pořádku. Doňa Jetulia je rozhodnuta donutit Pancha, aby si ji vzal. Pancho je celý nešťastný a tak volá svému synovi, aby mu přijel na pomoc. Constanza se na Ursulu zlobí, že se nechce podívat na svou pravnučku, Ursula se pak nechá přemluvit a je tak dojmutá, že navrhne překvapeným příbuzným, aby tu malou pojmenovali po ní. Violeta kuje pikle s Octaviem, je rozhodnutá získat zpátky svého manžela Luise Miguela, který ji však odmítá, dokonce navrhuje, že Violetě pronajme byt, protože si přeje, aby se od něj odstěhovala. Jeho dcera Mariana mu však vyhrožuje, že pokud to udělá, odejde od něj…

119 - Eduardovi se narodí krásná holčička a všichni jsou nadšeni, jen paní Ursula ne, protože si přála kluka. Victorii v divadle zachrání život Luis Miguel, který ji na poslední chvíli strhne stranou od padajícího reflektoru. Gilda slibuje jinou pomstu. Pancho se stále dvoří Columbě. Eduardo se stále více zaplétá s Octaviem Elisondem, který si ho zavazuje finančními půjčkami, čehož Eduardo využívá, neboť mu právní kancelář příliš neprosperuje. Luis Miguel doprovází Victorii do nemocnice za Columbou i za její právě narozenou vnučkou…

120 - Luisi Miguelovi se podaří přesvědčit Victorii, že jí Violeta lhala. Violeta získá Gildinu fotku. Mercedes se udobří s Verrugasem. Constanza chce, aby po ní dědil. Mariana má zálusk na Eduarda a Violeta ji podporuje. Luis Miguel Violetu vyhodí z domu a s Marianou si promluví. Antonia přestane žárlit na Leonarda. Eduardo s Berenicí se radují z narození holčičky. Gilda převlečená za zdravotní sestru děti vymění. Berenici přinášejí ke kojení holčičku jménem Patricia Llamasová.

121 - Všichni včetně Octavia se zapojují do hledání Bereniciny holčičky. Dítě nakonec najde Luis Miguel. Eduardo se dozví, že nastoupila nová sestra jménem Gilda. Olivia chce , aby jí Gilda pomohla rozdělit Viktorii a Luise Miguela. Octavio vyhrožuje Lupitě, že si k sobě vezme dceru Jazmin. Octavio si pojistí svou společnost, kterou chce vyhodit do vzduchu. Leonardo děti může mít, ale Antonii se moc adopce nelíbí. Verrugas požádá Meche o ruku.

122. Antonia se dozvídá, že asi nemůže mít děti. Gilda se setká tváří v tvář s virtuálním obrazem muže, který ji sleduje. Ursula chce, aby se Berenicina holčička jmenovala po ní, ale Berenice jí při křtu dá jméno Aurora. Gilda řekne Luisi Miguelovi, co po ní chtěla Violeta. Ten konečně prozradí Marianě, že její matka kdysi utekla s jiným. Sabina se vrací s Franciskem z Paříže a budou se brát. Za výbuchem v budově své společnosti stojí Octavio. Eduardo netuší, že je jeho a Octavio vyžaduje na jeho kanceláři náhradu škody. Ta je tak velká, že se Castellanosovi ocitají na pokraji bankrotu.

123. Mariana utíká z domu a přijde do bytu za Eduardem. Constanza u notáře potvrzuje, že po ní dědí Verrugas. Gilda se spolčí s Octaviem. Octavio dává špehovat Jazmin a chce si ji odvést Advokáti z Panamerické dávají Eduardovi 72 hodin na zaplacení. Octavio mu nabídne svou pomoc. Potvrdí ji i Victorii, ovšem v případě, že se za něj provdá.

124. Victoria řekne Octaviovi, že není na prodej. Octavio si chce vzít Jazmin k sobě. Columba odmítne kvůli Jetulii Pancha. Mercedes se chce rozejít s Verrugasem, protože byl s jinou. Eduardo prosí matku, aby odvedla Marianu k otci. Violeta prozradí Victorii, že Luis Miguel o vztahu Mariany k Eduardovi věděl. Victoria prohlásí, že ho už nechce vidět. Octavio řekne Eduardovi, že ho zachrání, když mu dovolí oženit se s Victorií. Uražený Eduardo opakuje, že jeho matka není na prodej.

125. Octavio Eduardovi oznamuje, že mu další finanční pomoc poskytne jen v případě, že se za něho Victoria provdá. To Eduardo rozhodně odmítá. Za Victorií přichází Violeta, aby si s ní promluvila o Eduardovi a Marianě. Trvá na tom, že Eduardo Marianu využil a musí za to nést následky. Berenice vyslechne jejich rozhovor a uvěří, že ji Eduardo podvedl. Nenechá si to vymluvit a rozhodne se Eduarda opustit. Victoria ji přemlouvá, aby to nedělala, protože věří v Eduardovu nevinu. Eduardo je zoufalý, protože neví, jak zachránit rodinu před úpadkem. Zároveň se to ale bojí sdělit Ursule. Pablo se ho snaží uklidnit a radí mu, aby se obrátil na Octavia, ale to Eduardo odmítá. Gilda se vetře do Ursulina domu a nastraží do mikrovlnné trouby plechovky s barvou, aby vyvolala výbuch a požár. Za Victorií přichází tajemný muž - Martín.

126. V domě Castellanosových vybouchne nástraha, kterou tam dala Gilda, a celý dům zachvátí požár. Všem se naštěstí podaří uniknout, ale z domu zbudou jen trosky. Martín přichází za Victorií, aby ji varoval. Oznamuje jí, že Gilda je naživu a usiluje celé rodině o život. Nestihne jí ale povědět všechno, protože je vyruší Berenice. Ta i po zprávě o požáru odmítá Eduardovi odpustit. Victoria se ji snaží přesvědčit, aby se s ním usmířila, protože rodina je v nebezpečí, ale Berenice o tom nechce ani slyšet. Ursula je nucená přestěhovat se k Eduardovi. Náhodou vyslechne jeho telefonát a žádá po něm vysvětlení. Eduardo se konečně přiznává. Nejenže nezaplatil pojistku na dům, ale přišel o všechen majetek rodiny.

127. Eduardo se paní Ursule přizná, že přivedl rodinu na mizinu. Ursula je v šoku a nedokáže to pochopit. Především ale klade Eduardovi na srdce, že musí dostát svým závazkům. Odmítá dál zůstat v jeho bytě a chce odejít. Victoria a Luis Miguel jí nabízejí pomoc, ale Ursula všechno odmítá. Chce se stáhnout do ústraní a být sama, bez své rodiny. Eduardo je zoufalý, protože Berenice mu odmítá odpustit. Constanza ale Berenice domlouvá, aby se s Eduardem usmířila a podpořila ho. Octavio přichází za Jazmin a oznamuje jí, že je její otec. Jazmin se velice trápí a její babička má strach, že o vnučku přijde. Octavio je odhodlaný svou dceru získat. Gilda na Luisi Miguelovi vyzvídá, co se děje u Castellanosů. Za Franciscem, Leonardem a Olmosem přichází Martín.

128. Martin přichází za Franciscem, Leonardem a Olmosem, aby jim řekl, že je Gilda naživu. Varuje je, že jsou v nebezpečí, ale nestihne jim říct všechno, protože se mu udělá nevolno. Pancho přichází za paní Ursulou a nabízí jí, aby se přestěhovala do jeho domu. Ursula souhlasí, protože už dál nechce být v Eduardově bytě. Luis Miguel se Gildě svěří se svým trápením s Victorií a Gilda ho přemlouvá, aby už na Victorii zapomněl. Mariana přichází za Berenice a přesvědčuje ji, aby Eduardovi odpustila, protože se mezi nimi nic nestalo. Berenice jí ale nevěří a stále se odmítá s Eduardem usmířit. Eduardo přijde prosit Octavia o pomoc. Octavio souhlasí a pomůže mu, tentokrát bez podmínek. Mezitím se všichni dozvědí, že Gilda je naživu a usiluje jim o život. Eduardo naléhá na Victorii, aby si Octavia vzala, protože jen on ji dokáže ochránit.

129. Eduardova situace se stále komplikuje, právníci firmy Importadora Panamerikana mu hrozí vězením. Octavio Elisondo slibuje Viktorii, že Eduardovi určitě pomůže. Luis Miguel Eduarda před Octaviem varuje, ale ten ho odmítne poslouchat. Ursula odešla z domu a ubytovala se v hotelu. Dává do zástavy svoje šperky, ale je pevně odhodlaná získat zpátky svoje postavení bohaté a vlivné ženy…

130. Victoria řekne Luisi Miguelovi, že si bude brát Octavia. Luis Miguel je zničený, obviní ji, že si s ním celou dobu jen zahrávala. Octavio koupí Eduardův dluh. Tím si ještě více získá Eduarda a Victoria už nevidí jiné východisko, než se za Octavia skutečně provdat. Octavio vyhrožuje Estelitě. Stále se neví nic o paní Ursule. Hledá ji Olmos i Elisondo. Domů ji ale nakonec přivede Bradavice, který ji náhodou potká. Octavio vyžaduje, aby Jasmina byla na jeho svatbě…

131. Luis Miguel se od Gildy dozví, co je Octavio zač. Objeví se na Victoriině svatbě, ale už jí nestihne zabránit. Victoria odlétá s Octaviem. Luis Miguel je zničený. Eduardo nechce pomluvám o Octaviovi věřit. Fransisco a Olmos pátrají a spolu s Luisem Miguelem zjišťují, že Octavio může za krach Castellanosových. Mario letí Octavia varovat…

132. Victoria zjišťuje, kdo skutečně je Octavio. Octavio ji nechce nechat odejít. Nabídne Viktorii, že pokud bude na veřejnosti předstírat šťastnou manželku, nezabije Luise Miguela. Victoria souhlasí. Octavio se jí snaží vysvětlit, proč je takový, jaký je, ale Victoria je nesmiřitelná. Sousedky uspořádají pro Meche rozlučku se svobodou. Bradavice na ni ale nečekaně přijde právě ve chvíli, kdy Meche tančí se striptérem…

133. Leonardo s Antonií navštíví sirotčinec. Popáleného Martina zastřelí Gilda a znovu se jí podaří utéct. Berenice si odmítá vzít Eduarda. Verrugas koupí Estele naslouchátka a zlobí se na Mercedes. Ursula přemlouvá Columbu, aby řekla ano Panchovi. Francisco se dozvídá, že bude zatčen zástupce prokurátora, který drží nad Octaviem ochrannou ruku. Octavio vyhrožuje Victorii, že pokud něco prozradí, tak její děti a příbuzní zemřou. Victoria pozve Antonii a Eduarda na večeři. Eduardo se jí ptá, jestli je šťastná.

134. Leonardo s Antonií dostanou miminko ze sirotčince. Columba dostihne Pancha na nádraží. Mariana se sbližuje s Toňem. Octavio se dozví, že bude zatčen, a donutí Victorii, aby s ním odjela do horské chaty. Předtím založí svěřenecký fond pro Yazmin. Do chaty za nimi příjíždějí Luis Miguel a Olmos. Luis Miguel Octavia přepere, ale Mario Octavia nakonec osvobodí. Olmos odváží Victorii, ale cestou narazí na Gildu. Ta zastřelí Olmose, Victorii řekne, že zabila Mauricia, a vyhrožuje jí smrtí.

135. Luis Miguel zastřelí Maria. Přijede policie a zatkne Octavia. Victoria se před Gildou skryje mezi účastníky pohřbu. Gilda si lehne do rakve místo nebožtíka, aby unikla policii. Udusí se. Mariana začne chodit s Toňem, Berenice se smíří s Eduardem, Columba si vezme Pancha, Jazmin je ráda, že našla otce (Octavia), i když ve vězení. Antonia čeká dvojčata. Verrugas má s Mercedes kluka. Octavio se v dopise omluví Victorii, kterou stále miluje. Ursula se omluví Victorii. Victoria s Luisem Miguelem odlétají balónem do nebe.