REBECA

 

1. Rebecca slaví svoje 20-té narozeniny. Matka a její sestry ji připravují překvapení. V ten samý den dovršil Eduardo 25 roků. Jeho bohatý otec Sergio mu jako dárek koupí kabriolet. Mladý muž vyrazí na svou první jízdu nový autem, které v zápětí nabourá, protože se mu do cesty připletla Rebeca na kole. Princesa říká přítelkyni, že udělá vše pro to, aby si Eduarda vzala. Leona je naštvaná, že Natalio dovolil Niurce přijít do práce později, protože její sestra slaví narozeniny. Na party se objevuje opilec z baru, kde pracuje Niurka, a kterého zlomyslně poslala Leona.

 

2. Princezna a Eduardo nakupují v supermarketu, kde se objevuje i Rebeca. Eduardo uvažuje, že dívka je velmi pěkná. Matilde omdlí a dcera ji odváží do nemocnice. Ukáže se, že má velmi slabé srdce a je třeba ji léčit. Eduardo slibuje otci, že bude zodpovědnější. Sergio se rozhodne koupit synovi nové auto. Sara se chce pomstít Sergiovi za všechno, co kvůli němu musela prožít. Adalberto vzpomíná, že má dceru, kterou nikdy věděl, a že kvůli manželství s Reginou musel opustit milovanou ženu, která byla těhotná. Sergio a Eduardo přicházejí k jídelnímu vozu, ve kterém pracuje Rebeca.

 

3. Sergio je přitahován k Rebece a nabízí jí místo ve své firmě. Regina je vzteklá, prohlašujíc, že její bratr kazí svého syna. Domácí požaduje dlužné nájemné, jinak hrozí Niurce a Rebece, že rodinu vyhodí na ulici. Eduardo hovoří s Nicolasem o jeho plánu na svedení Rebecy. V baru dochází k bitce. Princezna celý čas doufá, že Eduardo se konečně vysloví.

 

4. Eduardo se snaží nalákat Rebecu do svého bytu. Sergio oznamuje Adalbertovi jeho plán na zaměstnání nové sekretářky. Estefania slyší Tonyho mluvit s milenkou. Snažit se zjistit, kdo je ta žena. Martin se chce co nejblíže dostat k Rebece. Matilde říká Niurce o otci Rebecy. Eduardo se těší na rychlé skórování, ale Rebeca odchází z jeho bytu pobouřena a uražena. Princezna zve svého milovaného na Bahamy. Martin náhodou slyší Rebečino přiznání.

 

5. Rebeca říká Eduardovi, že se líbala s Eduardem. Muž si uvědomuje, že Rebeca ho bude mít vždy ráda jako bratra, ale nikdy jako muže. Princezna doufá, že na Bahamách ji Eduardo požádá o ruku. Nicméně ani tohle neznamená, že Eduardo hodlá změnit hlavní plány a informuje o tom Nicolase, bratra Princezny. Rebeca přináší Princezně její objednávku. Princezna vyzvídá na Rebece, co si myslí o Eduardovi. Rebeca se vyhýbá odpovědi, Princezna ji dá vysoké spropitné. Sara chce vědět, jestli to Nicolas s Carolinou myslí vážně. Mladík odpovídá, že ano. Slibuje, že se s jeho milovanou ožení po zkouškách. Dionisia kritizuje rozmary Patty. Podle jejího názoru by měla vědět, že Matilde není její matka. Eduardo čeká na Rebecu před supermarketem. Daruje ji růže a znovu ji políbí. Zve ji na večeři, ale Rebeca se vymluví na rodinné povinnosti. Sergio se snaží najít Rebecu. V pojízdném jídelním vozu získává Sergio číslo do supermarketu. Objednává donášku a přeje si, aby jídlo doručila Rebeca. Eduardo říká Nicolasovi, že má v úmyslu svést Rebecu a pak ji opustit. Rebeca přináší objednávku do domu Sergia Montalbana. Náhodou shodí Regininy křišťálové sklenice. Žena ji nadává a vrazí ji facku. Svědkem scény je Sergio, který se Rebecy zastane. Dává ji vysoké spropitné. Regina je vzteklá na svého bratra.

 

6. Sergio říká Regině a Sáře, že by na Rebecu neměli útočit. Rebeca je v šoku. Je přesvědčená, že bohatí s ní zacházení špatně jen proto, že je chudá. Myslí si, že kdyby věděla, kdo je její otec, její život bude vypadat lepší. Dionisia přesvědčuje Matilde, aby řekla Rebeca pravdu o otci. Ta to však odmítá s tím, že Adalberto si určitě zařídil svůj vlastní život a nemanželská dcera, by mu určitě překážela. Tony náhodně vrazí do Patty a polije ji. Zuřící Patty mu vlepí facku a on ji na oplátku na sílu políbí. Patty je zpočátku rozzlobená, ale když vidí jeho auto, žádá, aby ji odvezl domů. Eduardo navštívil Rebecu u ní doma. Dívka říká matce, aby mu řekla, že není doma a schovává se ve svém pokoji. Eduardo se rozhodne čekat na ni. Rebecca se obává, že Eduardo vypoví matce o jejich polibku. Vyleze ven a objeví se v obývacím pokoji. Matilde je překvapena podivným chováním své dcery. Když Eduarda vyprovází k autu, přiznává, že je první muž, se kterým se líbala. Matilde se domnívá, že její dcera před ní něco skrývá. Žádá po Rebece vysvětlení, jak se s Eduardem seznámila. Během rozhovoru omdlí. Liborio a Arcoiris náhodně zůstávají zamčeni v mrazáku supermarketu. Po setkání s Rebecou jde Eduardo do nedalekého baru. Tam je zaměstnaná Niurka.

 

7. Leona před Nataliem pomlouvá Niurku, že flirtuje s klientem. Vzteklý Natalio vyhazuje Eduarda z baru. Naštvaná Niurka říká Nataliovi, že není jeho majetek. Pak hrozí Leoně, že pokud ji nenechá na pokoji, svede Natalia. Stráže v supermarketu objevili v chladící komoře Liboria a Arcoiris. Tony bere Patty na projížďku lodí. Eduardo přivádí k Matilde lékaře. Rebeka je velmi vděčná, ale Eduardovu půjčku odmítá. Arcoiris a Liborio mají chřipku. Sergio znovu žádá donášku ze supermarketu. Chce, aby ji opět donesla Rebecca Linares. Martin poznává Eduarda. Zaida navštěvuje svou tetu Petru. Řekne jí, že by chtěla zpívat v Nataliově baru. Nicolas udeří na Eduarda. Chce vědět, jaké má úmysly s Rebecou. Eduardo mu přesvědčivě říká, že Rebecu by nemohl nikdy milovat, protože je chudá a jednoduchá. Když se Rebeka objevuje u Montalbanů, Regina a Sara ji uráží. Obviňují ji, že je milenkou Sergia. Regina se snaží znovu uhodit Rebecu. Ta hrozí, že to řekne Sergiovi. Služka Alicia radí Rebece, aby všechno Sergiovi řekla. Ta ho však nechce znovu vidět.

 

8. Patty se na jachtě vyspí s Tonym. Neví, že on se s ní chce jen pobavit. Caroline říká svému otci, že by si měl znovu zařídit svůj život. Sara si přísahá, že nikdy nedovolí, aby jiná žena získala Sergiovo srdce. Sergio je naštvaný, že ho nikdo z domácnosti neinformoval o příchodu Rebecy. Natalio souhlasí, aby Zaida zpívala v baru pod podmínkou, že bude bavit i klienty. Adalberto se rozhodne najít svou dceru. Přijde k domu, kde Matilde kdysi žila se svými rodiči. Noví nájemníci nevědí nic o Matilde nebo její rodině. Adalberto myslí, že by si měl najmout detektiva. Sergio přizná Eduradovi, že se zamiloval znovu. Regina se obává, že Eduardo se zajímá o Rebecu, a hodlá ji vzít do domu. Matilde žádá Niurku, aby odešla z baru a zapsala se do školy. Dcera chce též změnit svůj život, ale ví, že to není reálné, protože rodina potřebuje peníze. Eduardo ruší cestu s Princeznou na Bahamy. Ta zuří. Sergio navštěvuje Rebecu v jídelním voze. Znovu opakuje svůj návrh na práci v jeho společnosti, ale ona odmítá. Říká mu, že ho už nechce znovu vidět. Matilde varuje Rebecu před muži. Nechce, aby její dcera měla stejný osud. Regina se od Sary dovídá, že Adalberto chce najít svou dceru. Zakazuje manželovi, aby pokračoval v pátrání. On ji však oznamuje, že dceru najde i kdyby se pro to měl s Reginou rozvést.

 

9. Regina vyhrožuje Adalbertovi, že pokud najde svou dceru a přivede ji domů, udělá ji ze života peklo. Natalio žádá Martina, aby mu pomohl dostat Niurku. Patty žádá sestru o 500 dolarů na nové oblečení. Nechápe tíživou finanční situaci v rodině a pohádá se kvůli tomu s Rebecou. Sergio se zastává Adalberta. Eduardo začne pracovat ve společnosti svého otce. Arcoiris připraví speciální objednávku pro  Princeznu Izaguirre, kterou dováží Rebeca.

 

10. Princezna obviňuje Rebecu, že ji chtěla otrávit a odmítá vyslechnout její vysvětlení. Patty ukradne v bižuterii šperky. Zaida radí Rebece, aby promluvila s Eduardem. Arcoiris se přítelkyni přizná, že to ona nalila pálivou omáčku do sendviče Princezny. Eduardo se přizná otci, že se mu líbí dívka z chudé čtvrti. Rebecu vyhodili z práce. Sergio se vše dozví od Arcoiris a navštěvuje Rebecu, které znovu nabízí práci.

 

11. Sergio znovu nabízí Rebece práci, ta nabídku odmítá. Rebeka Niurka jdou kartářce, která předpovídá Rebece staršího a bohatého muže, ale i lásku mladého muže. Sergio žádá Saru, aby se nepletla do jeho věcí a přestala mu vyznávat lásku. Rebeca hledá práci, ale před matkou to tají. Nemůže nic najít. Rozhodne se  přijmout Sergiův návrh a jde do jeho domu. Regina a Sara na ni připravují past.

 

12. Regina a Sara obviňují Rebecu z vloupání a napadení a chtějí zavolat policii. Sergio jim nevěří a zachraňuje svou milovanou. Adalberto najme detektiva, aby našel svou dceru. Eduardo přikazuje Princezně, aby promluvila s Rebečiným šéfem a přesvědčila ho, aby Rebecu vzal zpátky. Zároveň ji přikazuje omluvit se Rebece. Princezna zuří a odmítá to udělat. Leona přesvědčí svého bratra, aby napadl Niurku. Eduardo navštěvuje Rebecu, ale ta ho vyhodí.

 

13. Rebeca vyhazuje Eduarda. Odmítá vyslyšet jeho vysvětlení a omluvy, ale lichotí ji, že za ní Eduardo přišel. Matilde, matka Rebecy se dozví o okolnostech, za jakých přišla dcera o práci. Zakazuje jí další setkávání s Eduardem. Martin, který si půjčil auto, ohazuje na chodníku stojící Princeznu Izaguierre. Princezna je pobouřena jeho chováním, ale zároveň si myslí na románek s ním. Sergio přiznává rodině, že je zamilovaný do Rebecy. Sara nemůže skrýt svou závist.

 

14. Tony je zaujatý příběhy o Rebece. Žádá Eduarda, aby mu ji představil, ale Eduardo odmítá. Princezna prosí Eduarda, aby zůstal jejím přítelem. Eduardo se rozhodne zapomenout na Rebecu a souhlasí. Tony náhodou poznává Rebecu. Je okouzlen její krásou a snaží se ji svést. Eduardowi se svěřuje, že s ní nemá vážné úmysly. Sara a Regina se obávají, že by si Rebeca mohla vzít Sergia. Slibují si, že nedopustí, aby se stala paní domu.

 

15. Natalio, majitel baru zrušil koncert pěvkyně. Niurka využívá této příležitosti k vlastnímu debutu na jevišti. Její představení je úspěšné, ale Niurka sobě získala úhlavního nepřítele - Leonu, dosavadní hvězdu baru. Eduardo volá Rebece. Rebeca je přesvědčena, že Eduardo si s ní prostě jen hraje. Sara náhodně najde vizitku soukromého detektiva, který hledá Adalbertovu dceru. Informuje Reginu. Natalio se setkává s Rebecou a nabízí jí místo v jeho baru. Rebeca neví, jak se rozhodnout, protože doma stále chybí peníze.

 

16. Regina se snaží uplatit detektiva, který se snaží najít dceru Adalberta. Chce, aby vyšetřování bylo neúspěšné. Adalberto se dozvídá o pokusu o podplácení a Regině zakazuje se do toho plést. Patty se rozhodne otěhotnět, aby si o ni Tony musel postarat. V Martinovi se probouzí naděje, Rebeca jednou zapomene na Eduarda a věnuje lásku jemu. Prosí Violetu o pomoc, aniž by si uvědomoval, že dívka je do něho zamilovaná. Eduardo nabízí Rebece svou pomoc. Slibuje ji, že zařídí místo v otcově kanceláři.

 

17. Regina vyhodí Adalberta ze společné ložnice, a pak i z domu, dělajíc mu to naschvál. Arcoiris nemůže odstranit pohár z hlavy, který ji tam uvízl a požádá o pomoc Liboria. Rebece a Niurce hrozí soud pro neplacení nájemného. Sara praktikuje čarodějnický rituál na ublížení Rebece. Sergio žádá Carolinu, aby se spřátelila s Rebecou a naučila ji zvykům z lepší společnosti. Patty nabádá sestru pro práci v Nataliově baru. Tony nalákal Rebecu do svého bytu a vrhne se na ni.

 

18. Rebeca se brání Tonymu a udeří ho do hlavy. Ten ztrácí vědomí. Princezna myslí a sní celou dobu o Martinovi. Carolina navštěvuje Rebecu doma, ale nenajde ji. Povídá si s Matilde. Nicolas a Carolina stanovují datum svatby. Petra odrazuje Rebecu od práce v Nataliově baru. Dívka tam jde a Natalio ji okamžitě zaměstnává. Eduardo prosí svého otce, aby rodině představil svou milovanou, ale on odmítá.

 

19. Niurka snaží přesvědčit Rebecu, aby opustila práci v baru. Sara dává Jorgemu pokyn, aby získat Rebečinu adresu. Carolina říká bratrovi o dívce, která otce očarovala. Tony říká příteli, že Patty je chvilková záležitost a nepředstavuje pro něj trvalý závazek. Sara navštěvuje Rebecu a vyhrožuje ji, aby nechala Sergia na pokoji. Eduardo si dělá starosti kvůli zmizení tety. Tony náhodou zavítá do baru, kde pracuje Rebeca.

20. Tony se snaží promluvit s Rebecou u baru. Martin se jí zastane. Dochází k bitce. Adalberto se vyptává Matilde a jejich dceru, chce ji poznat. Matilde odmítá. Tony naléhá na Eduarda, aby s ním šel do baru, kde pracuje Rebeca. Regina se vrací domů. Martin zpívá pro Rebecu. Princezna čím dál častěji dělá Eduardovi scény.

 

21. Sergio bere vrtulníkem Rebecu na výlet nad město. Rebeca je okouzlená. V té chvíli se jí pokusí ukrást polibek. Eduardo se na Nicolasův podnět rozhodne zjistit sám, jestli skutečně Rebeca pracuje v baru. Když ji tam potká, je nemůže skrýt svoje rozčarování. Regina jde na setkání s Tonym. Sergio začíná tušit, že jeho sestra má milence. Princezna zjistí, že Eduardo navštívil Rebecu v baru. Udělá mu žárlivou scénu.

 

22. Sara přiznává knězi, že je pravá matka Caroliny. Ze strachu z odmítnutí ze strany její dcery si chce tajemství vzít do hrobu. Eduardo navštěvuje Rebecu. Předhazuje ji práci v baru pochybné pověsti. Násilím se ji snaží přinutit k polibku, ale uražená Rebeca ho vyhazuje. Princezna náhodou vidí Eduarda, který jde z baru. Má podezření, že ji její snoubenec zrazuje a slibuje mu pomstu. Sara nesouhlasí, aby Sergio přivedl Rebecu domů. Sergio se rozčílí a hrozí ji návratem do Venezuely.

 

23. Sergio hrozí Saře, že pokud nechce akceptovat Rebecu, bude muset z domu navždy odejít. Matilde od známých zjistí, že ji hledal detektiv najatý Adalbertem Santanderem. Eduardo přesvědčuje Reginu, že se nezamiloval do nové dívky. Řekne jí o sázce. Natalio dovoluje Martinovi vystoupit v baru. Patty doufá, že otěhotněla s Tonym. Arcoiris vyznává Liboriovi lásku. V baru dojde k potyčce.

 

24. Princezna na pláži potkává Martina. Sergio ukazuje Rebece svou lodní společnost. Tony říká Princezně o incidentu v baru. Na lodi se objevuje Eduardo. Sergio mu představuje Rebecu. Regina Princezně radí, jak dobít Eduarda. Rebeca nepřijímá prsten od Sergia. Detektiv informuje Adalberta o jeho setkání se sousedy Matilde. Eduardo přijímá Princeznino pozvání.

 

25. Rebeca trpí odjezdem Eduarda a Princezny na Bahamy. Adalberto navštěvuje Dionýsii. Žádá ji o adresu Matilde. Žena mu nechce dát žádné informace. Natalio poskytuje Rebece úvěr na splacení dlužného nájemného. Tony navštěvuje Matilde. Myslí si, že když udělá na Matilde dobrý dojem, bude snadnější se dostat k Rebece. Eduardo se na Bahamách nebaví. Stále myslí na Rebecu. Princezna žárlí. Nicolas říká Carolině, že Sergio a Eduardo milují stejnou ženu. Dívka dojde k závěru, že Rebeca se chce oženit s otcem jen pro peníze. Jde k ní a nařizuje ji ukončit její vztah se Sergiem. Niurka odváží Matilde do nemocnice na vyšetření. Na chodbě se srazí s Nicolasem. Leon navrhuje Leoně, že vyřídí Rebecu i Niurku. Rebeca oznamuje Sergiovo, že se nemohou dále vídat.

 

26. Sergio říká Rebece, že se jí nikdy nevzdá. Po návratu domů se pohádá s Carolinou. Jeho dcera se ho snaží přesvědčit, že Rebeca je kariéristka a nikdy ho nebude milovat. Sergio ji oznamuje, že se s Rebecou ožení, i když jeho děti - Carolina a Eduardo budou proti. Violeta radí Martinovi zapomenout na Rebecu. Princezna navrhuje Eduardovi, aby odjeli na měsíc do Evropy. On odmítá. Princezna věří, že je to kvůli Rebece. Leon napadl Rebeku a Niurku. Pokusí se je unést, ale děvčatům se podaří uprchnout. Niurka má podezření, že to zorganizovala Leona. Sara žádá Sergia, aby ji dovolil jít na svatbu Caroliny. Když to odmítá, hrozí mu, že řekne všem pravdu o Carolině. Leona dělá Nataliově žárlivé scény. Muž ji říká, že má dost a hrozí jí propuštěním. Eduardo se vrací do Miami, Princezna na Bahamách zůstala. Bezprostředně po jeho návratu navštěvuje Rebecu.

 

27. Eduardo podezírá Rebecu, že má zlé úmysly s jeho otcem. Je přesvědčen, že si otce chce vzít je pro peníze. Rebeca je šokována Eduardovým podezřením. Rozčarovaná a pod vlivem impulsivního chování mu jeho domněnky potvrzuje. Carolina naléhá na Eduarda, aby se pokusili Rebecu oklamat. Doufá, že pokud ji Eduardo svede, dostanou ji od otce. Eduardo s návrhem souhlasí. Do Miami přijiždí Martinův bratranec Tabo. Zůstává bydlet u Dionisie.

 

28. Sergio žádá Rebecu o ruku. Eduardo je nedobrovolným svědkem této scény. Rebeca nepřijímá Sergiovo nabídku. Tony říká Rebece o sázce, kterou uzavřel s Eduardem. Rebeca se cítí ponížena skutečností, že se stala předmětem sázky mládenců z rozmařilosti. Rozhodne se přerušit všechny kontakty s Eduardem. Natalio žádá Niurku o ruku. Niurka je překvapena návrhem, ale stále více a více o něm přemýšlí. Leona vyhrožuje Niurce. Spolu se svým bratrem chtějí dát dívce lekci.

 

29. Regina a Princezna nutí Eduarda do svatby. Rebeca je šokována, že se Eduardo proti ní zatvrdil a rozhodne se na něj zapomenout. Arcoiris přizná matce Liboria, že miluje jejího syna. Leon postřelí Niurku a dívka je ve vážném stavu převezena do nemocnice. Natalio se od ní nehne ani na krok. Nicolas Carolina se na lodi berou. Ihned po obřadu se Eduardo rozchází s Princeznou. Rebeca nechce informovat maminku o stavu Niurky.

 

30. Natalio je zničený a od Niurky se nevzdaluje. Rebeca přiznává matce pravdu o své práci a o Niurce. Matilde vyhazuje Natalia z nemocnice, protože ho viní z toho, co se stalo její dceři. Eduardo nemůže zapomenout na Rebecu a jde do nemocnice. Vyznává ji svou lásku a ona mu odpouští. Slibuje jí, že otci o jejich lásce řekne. Arcoiris cvičí a drží dietu, aby se líbila Liboriovi.

 

31. Rebeca se těší, že Eduardo chce své rodině říct o jejich lásce. Všichni se obávají o Niurku. Martin se znovu potkává s Princeznou. Niurka zjistí, že má ochrnuté nohy a dostává hysterický záchvat. Patty nechce navštívit svou sestru v nemocnici, raději jde s přítelem na pláž. Arcoiris se stále snaží dobýt Liboria. Rebeca a Eduardo dostávají požehnání Matilde. Natalio nedovoluje Rebece dát výpověď.

 

32. Eduardo přizná otci, že je zamilovaný do chudé dívky, ale neprozradí její jméno. Rebeca se vrací do práce v baru. Liborio se snaží povzbudit Niurku. Tony shromažďuje informace pro Princeznu, o které ho požádala. Rebeca přizná Martinovi, že si má vzít Eduarda. Sergio přijde nečekaně do domu Rebecy. Znovu ji žádá o ruku. Princezna hrozí Eduardovi, že ho zabije.

 

33. Princesa vezme na Eduarda zbraň. Hrozí, že ho zabije, pokud se k ní nevrátí. Eduardo jí však oznámí, že má v úmyslu se za pár s Rebecou vzít. Princeznu odzbrojí. Po jeho odchodu dívka omdlí. Leona se Niurce vysmívá. Tvrdí, že si dívka svoje postižení zaslouží. Niurka je zoufalá. Natalio mluví s Matilde. Přizná, že miluje Niurku. Princesa se rozhodne udělat všechno, aby rozdělila Eduarda a Rebecu. Žádá Reginu o pomoc. Eduardo žádá Rebecu o ruku. Matilde jim dává své požehnání. Eduardo v ten samý den bere Rebecu domů, aby informoval rodinu a hlavně otce o jejich blížící se svatbě.

 

34. Regina a Sara uráží Rebecu. Tvrdí, že byla milenkou Sergia. Eduardo se Rebecy zastane. Jedině Adalberto je k Rebece zdvořilý. Její oči na něj udělají dojem. Vidí v nich podobnost s Matilde. Ukazuje se, že Sergio odjel, takže Rebeca a Eduardo s ním nemohou vážně promluvit. Tony je znepokojený stavem sestry. Rozhodne se ji vzít k doktorovi. Niurka se Natalia ptá, jestli se s ní chce ještě oženit. Muž odpovídá, že by měli se svatbou počkat, dokud se Niurce nevrátí síla do noh. Ona ho ujišťuje, že už nikdy nebude chodit a zbavuje ho jeho slibu se s ní oženit. Chápe, že by si nikdy na krk neuvázal invalidu. Eduardo říká Adalbertovi, že jméno Rebečiny matky je Matilde. Regina a Sára plánují navštívit Rebecu. Regina navštěvuje Matilde v jejím stánku s květinami. Uráží ji a zakazuje setkat se s jejím manželem. Sergio se dozvídá, že syn se chce za pár dní oženit. Ptá se Eduarda, zda jeho snoubenka skutečně pracuje v nočním klubu. Rebeca říká sestře, že se bude vdávat. Princezna se podrobuje lékařským testům v nemocnici. Ukazuje se, že je těhotná.

 

35. Princezna se dozví, že je těhotná. Rozhodne se využít dítě, aby Eduarda s Rebecou rozdělila. Shání Nicolase, aby přerušil své líbánky, a pomohl jí zařídit záležitost s Eduardem. Sergio se od Eduarda dovídá, že dívka, se kterou se chce oženit, je Rebeca. Sergio je šokován touto zprávou. Ví, že manželstvím navždycky přijde o milovanou ženu. Mezi otcem a synem vypukne rvačka. Adalberto sdílí radost s otcem Alfredem, protože našel svou dceru. Kněz se snaží tlumit jeho nadšení, protože nemá žádné důkazy.

 

36. Princezna přiznává Sergiovi, že je těhotná. Sergio, myslíc na vlastní zájmy, slibuje, že ji pomůže přesvědčit Eduarda, aby se s ní oženil. Regina a Sergio tlačí na Eduarda. Sergio hrozí, že vyhodí Eduarda z práce i domu, když si vezme Rebecu. Patty se rozhodl navštívit Tonyho. U něj doma najde Estefanii. Mezi dívkami dojde k hádce, během které Patty ukrade Estefanii šaty. Liborio se snaží přesvědčit deprimovanou Niurku, že i přes své postižení zůstává přitažlivou ženou.

 

37. Arcoiris je šokována zprávou o těhotenství Princezny. Eduardo přesvědčuje Rebecu, že se i nadále chce oženit s ní. Patty je přistižena při krádeži a zatčena policií. Dochází k bitce mezi Martinem a Eduardem. Sergio a Adalberto se snaží přesvědčit Eduarda ke svatbě s Princeznou. Martin a Liborio zachraňují Patty. Nastává svatební den Eduarda a Rebecy. Sara slibuje Regině, že obřad se konat nebude.

38. Police nachází Eduarda v bezvědomí. Sara je přesvědčena, že ke svatbě nedošlo. Martin nachází zklamanou Rebecu v kostele a vyznává jí lásku. Nicolas oznamuje Carolině, že Eduardo je v bezvědomí v nemocnici. Sergio se snaží zjistit, zda se jeho syn s Rebecou oženil. Matilde se snaží uklidnit svou dceru, Niurka brání Eduarda. V domě u Rebecy se objevuje Adalberto. Matilde se ho snaží vyhodit. Dcery požadují vysvětlení. Adalberto prosí Rebecu o odpuštění.

 

39. Rebeca se dozvídá, že Adalberto je strýcem Eduarda a je její otec. Zpočátku se s tím nemůže srovnat, ale věří Adalbertovým výčitkám svědomí a rozhodne se mu odpustit. Prosí ho, aby to však před rodinou Montalban udržel v tajnosti. Violeta sbírá odvahu, aby se přiznala Martinovi, že je do něj zamilovaná. Martin zamilovaný do Rebecy, je přesvědčený, že ho chce jen pro zpestření. Rebeca je zklamaná Eduardovým chováním. Chce mu to oplatit a rozhodne se, vzít si Sergia.

 

40. Sergio je překvapený náhlou změnou v chování Rebecy, ale neskrývá své štěstí. I když ví, že dívka se jen snaží pomstít Eduardovi, rozhodne se, ještě týž večer představit ji své rodině jako svou snoubenku. Matilde přiznává přítelkyním, že setkání s Adalbertem ji vykolejilo, ale odmítá přiznat, že by k němu něco cítila. Princezna je ohromena Martinovým polibkem. Uvědomuje si, že ji nikdo nikdy takto vášnivě nelíbal. Eduardo chce vysvětlit Rebece důvod své neúčasti na jejich svatbě, ale ona ho nechce poslouchat. Oznamuje mu, že mezi nimi je konec.

 

41. Sergio řekne rodině, že se hodlá oženit s Rebecou. Každý je pobouřený, Eduardo má zlomené srdce. Prosí Rebecu, aby se za otce nevdávala. Potom v hněvu na Rebecu žádá o ruku Princeznu. Adalberto přiznává rodině, že Rebeca je jeho dcera. Matilde žádá Rebecu, aby se Sergiem nechodila z pomsty Eduardovi. Violeta vyznává Martinovi lásku, ale muž přiznává, že miluje jen Rebecu. Niurka upoutává pozornost Nicolase, bratra Princezny.

 

42. Sara přemlouvá Carolinu, aby zabránila otci se oženit s Rebecou. Regina jde do domu k Rebece a vyhrožuje. Matilde přesvědčuje Rebecu, aby odjela do Mexika, kde by si vzala Martina za muže, protože ten ji opravdu miluje. Arcoiris si vyjde s Raulem a omdlí z jeho polibku. Eduardo se žení s Princeznou, Rebeca je zoufalá.

 

43. Princezna si bere Eduarda. Krátce po obřadu u nich dochází ke sporu. Eduardo nevěří, že manželství by mohlo někdy fungovat a důrazně doporučuje Princezně bydlení v její ložnici. Uražená žena se rozhodne skočit ze střechy. Ukazuje se, že Patty čeká Tonyho dítě. Je přesvědčená, že muž se s ní ožení. Niurka přesvědčuje Rebecu, aby zapomněla na rodinu Montalban a dala šanci Martinovi. Sergio má upřímný rozhovor se synem. Ví, že Eduardo trpí ztrátou Rebecy a oženil se s ženou, kterou nemiluje. Nemůže však myslet stále na Rebecu, musí dát jeho manželství šanci. Felipe slyší Leonu, která se přiznává před Zafiro, že nařídila bratrovi střelbu na Niurku. Muž jde za Niurkou a řekne jí o tom. Nicméně Niurka ji odmítá na policii udat. Tvrdí, že pomsta ji nevrátí sílu do nohou. Tony dostane zlost, když zjistí, že je s ním Patty těhotná. Rozhodne se udělat vše proto, aby o dítě přišla. Princezna nemůže přestat myslet na Martina. Sergio žádá Rebecu, aby si na jejich svatbu oblékla svatební šaty jeho zemřelé manželky Marcely.

 

44. Rebeca souhlasí, že se na svatbě objeví v Marceliných šatech za předpokladu, že už nikdy nebudou mluvit o minulosti. Pak prosí Dionisii, aby provedla nezbytné úpravy. Martin je deprimovaný z blížícího se sňatku Rebecy se Sergiem. Eduardo dělá Rebece výčitky, že souhlasila vdát se v šatech jeho matky. Princezna navštěvuje Martina. Když ji obviňuje z nedostatku lásky, Princezna mu odpoví, že je tu někdo na kom ji velmi záleží. Tony a Leon vidí Patty v nákupním centru. Tony dívku strčí ze schodů a ona potratí. Sara nabízí Princezně pomoc při pomstě Eduardovi. Nejdřív ji však řekne, že musí porodit zdravé dítě. Niurka a Dionisia přijdou do Nataliova baru. V přítomnosti všech zaměstnanců, Dionisia obviňuje Leonu a její bratra z pokusu o vraždu. Když se žena přizná, Natalio ji vyhazuje z podniku. Neznámá žena volá Rebece a předstírá, že je Marcela, Sergiova žena. Matilde je přesvědčena, že se jedná o nechutný vtip na účet její dcery.

 

45. Rebeca a Matilde zjistí, že Patty je v nemocnici, protože potratila. Patty jim odmítá sdělit, kdo byl otcem dítěte, ani jak došlo k potratu. Princezna překvapivě začíná rodit. Přes některé komplikace přivádí na svět zdravou holčičku, které Eduardo dává jméno Marcela. Eduardo je zoufalý, Princezna odmítá dítě tvrdíc, že nikdy ho milovat nebude. Manželství Caroliny a Nicolase prochází těžkou zkouškou. Carolině se nedaří otěhotnět a odmítá přistoupit na Nicolasovy návrhy, aby se dali oba vyšetřit. Obává se, že ji manžel opustí. Rebeca se rozhodne stanovit datum svatby se Sergiem.

 

46. Princezna je propuštěna z nemocnice. Její první kroky míří do stájí za Martinem. Martin ji znovu dává najevo, že s ní nemá zájem o žádný druh vztahu. Zvěsti o blížící se svatbě Sergia vykolejí Saru. Rozhodne se Sergia zabít. Nařízne mu brzdové lano v autě. Sergio má vážnou nehodu. Princezna se o svoje dítě nezajímá a dává ho na starosti Zaidě, své služce. Ta se odváží Princeznu kritizovat jako matku a je propuštěna. Regina a Tony se setkávají v restauraci, do které náhodně přijde Estefania. Má podezření, že její přítel má poměr se starší ženou.

 

47. Do nemocnice kde Nicolas pracuje, přiváží v bezvědomí Sergia. Eduardo nesouhlasí s propuštěním Zaidy. Matilde se dozví, že Liborio je zamilovaný do její dcery Patty. Sergio chce nemocnici opustit co nejdřív. Matilde je zneklidněná Adalbertovou prosbou. Rebeca kupuje dárek pro Eduardovu dcerku. Niurka potkává znovu Nicolase.

 

48. Estefania říká Tonymu, že ví o jeho románku s Reginou Montalban de Santander. Princezna nechce pustit Rebecu do pokoje její dcerky. Nicolas domlouvá Carolině lékařské testy. Liborio je zklamaný z rozhovoru s Patty. Princezna přichází do Nataliova baru a unáší Martina na pláž, kde se spolu milují. Estefania informuje Adalberta o románku jeho ženy. Niurka vypráví Arcoiris o Nicolasovi. Princezna slyší rozhovor Martina a Rebecy, kdy ji Martin vyznává lásku. Princezna se naštve, protože minulou noc strávil s ní a přesto vyznává lásku Rebece. Mezi ní a Rebecou dochází k bitce.

 

49. Natalio vyznává Niurce lásku a prosí ji, aby se za něho vdala. Carolina a Nicolas se podrobují lékařským testům, jestli můžou mít děti. Mezi Princeznou a Rebecou dochází k bitce, při které Princezna upadne a ztratí vědomí. Sara i Regina obviňují Rebecu, že ji úmyslně shodila a chtěla zabít. Adalberto uhodí na Reginu, že je milenkou Tonyho Izaguirre. Niurka povídá Nicolasovi o svém životě.

 

50. Adalberto navštěvuje Matilde doma a přiznává jí, že ji nikdy nepřestal milovat. Hodlá se rozvést, jestli o to Matilde stojí. Princezna se chce Rebece pomstít a říká Sergiovi, že přistihla Rebecu s Eduardem. Pak bere Marcelinu a utíká s ní z domu. Hrozí, že Eduardo už dcerku neuvidí. Dionisia a Petra domlouvají Matilde. Niurka se dozví, že Nicolas je ženatý.

 

51. Eduardo žádá Rebecu, aby mu pomohla vzít dítě a schovat je před Princeznou. Princezna se vydá na projížďku v autě s Martinem a oba jsou zatčeni za nebezpečnou jízdu. Dívka požádá o pomoc svého bratra Tonyho, který se pak zlobí, že musí pomoci i Martinovi. Carolina se dozvěděla, že je neplodná a zhroutí se. Nechce o adopci vůbec slyšet. Princezna přichází za Rebecou a řekne jí o svém románku s Martinem.

52. Carolina se dozví, že nemůže mít děti. Není schopna tuto skutečnost přijmout. Cítí, že její manželství je v ohrožení. Je přesvědčena, že její manžel si najde jinou, plodnou ženu. Princezna s radostí oznamuje Rebece, že má milence a je jím Martin. Rebeca tomu odmítá uvěřit. Snaží se ho přesvědčit, aby tento absurdní vztah skončil. Rebeka přemlouvá Eduarda s Marcelitou k návratu domů. Je přesvědčena, že malé Marcelitě nehrozí od Princezny žádné nebezpečí. Eduardo s jejím názorem souhlasí. Nicolas navštěvuje Niurku. Je zdrcený novinkou o neplodnosti jeho ženy. Potřebuje si  s někým promluvit a Niurka s radostí přijímá úlohu jeho důvěrnice. Eduardo má konečně šanci vysvětlit Rebece, proč na svatbu nepřišel. Rebeca lituje, že ho nenechala vysvětlit si to dřív.

 

53. Martin, na podnět Rebecy, se rozhodne ukončit svůj vztah s Princeznou. Princezna se s jeho rozhodnutím odmítá smířit. Jde na návštěvu za Martinem, aby ho přesvědčila změnit názor. Rebeca se rozhodne odejít od Sergia, jakmile se jeho zdravotní stav zlepší. Adalberto neskrývá svou radost nad rozhodnutím své dcery. Niurka je přesvědčena, že manželství Nicolase se brzy rozpadne z důvodu neplodnosti Caroliny. Doufá, že Nicolas bude v jejím náručí hledat útěchu.

 

54. Natalio žádá svou matku o pomoc se získáním Niurky. Martin se rozchází s Princeznou. Arcoiris přistihne Raula s jinou dívkou. Princezna oznamuje Eduardovi, že mu nikdy rozvod nepodepíše. Niurka svěřuje Petře, že je zamilovaná do Nicolase. Sara vyhrožuje sergiovi, že když ji vyhodí z domu, řekne celou pravdu. Rebeca si vyslechne jejich rozhovor. Eduardo se snaží utěšit svou deprimovanou sestru.

 

55. Rebeca opouští sídlo Montalbanů, vrací se k matce a žádá ji, aby spolu odjely. Eduardo dostane dopis od své milované. Rodina Rebecy se přestěhovala do San Antonia. Uběhne pět let. Rebeca je učitelka a začne pracovat ve škole. Matilde a její dcery se vracejí zpět do starého bytu v Miami. Gisela začíná pracovat ve škole. Eduardo se s pomocí Caroline a Zaidy stará o dceru. Princezna se svěřuje Estefanii, že není schopna přestat myslet na Martina. Niurka přesvědčuje Rebecu, aby se setkala s Eduardem.

 

56. Rebeca, Matilde a Niurka se po pěti letech vrací do Miami. Adalberto je vyzvedává na letišti. Rebeca nechce, aby se Eduardo dozvěděl o jejím návratu. Obává se setkání se svou láskou. Manželství Eduarda a Princezny je peklo. Princezna svou dceru nemiluje a nezajímá se o ni. Manželství Caroline a Nicolase je také v krizi, protože Carolina odmítá adopci. Niurka se chce přesvědčit, jestli stále miluje Nicolase a navštěvuje ho v nemocnici. Princezna stále myslí na Martina. Ráda by se s ním znovu setkávala a zároveň by tím ponížila Eduarda. Natalio stále myslí na  Niurku. Nemůže si odpustit, že se za něj neprovdala. Rebeca chce vidět Eduarda, přijede k jeho firmě a pozoruje ho z dálky. Martin přiznává Rebece, že ji stále miluje. Dívka se rozhodne dát mu šanci.

 

57. Martin je šťastný. Doufá, že konečně získá Rebečino srdce. Princezna jde s Estefanií do baru Cristal, aby mohla vidět Martina. Dozvídá se, že Martin už tam nepracuje. Svůj žal se rozhodne utopit v alkoholu. Opije se, tančí na baru a pak se popere se Zafiro. Další den se v novinách objevuje článek popisující její skandální chování. Eduardo zuří. Sergio stále myslí na Rebecu. Cítí, že jednoho dne se jejich cesty opět spojí. Rebeca začíná pracovat v základní škole. Ukazuje se, že bude učit Eduardovu dcerku Marcelitu. Rebeca se bojí, že Marcelita o ní bude vyprávět Eduardovi. Nicolas zve Niurku na oběd. Eduardo vyhrožuje Princezně, že se rozvede a vezme jí její dceru, jestli bude dál vyvolávat skandály.

 

58. Niurka jde na setkání s Nicolasem. Přiznává mu, že je do něj léta zamilovaná. Nicolas je překvapený, ale po nějaké době s úžasem zjistí, že ani Niurka mu není lhostejná. Princezna vyhledala Martina. Ujišťuje ho o své velké lásce. Martin její dvoření odmítá s vysvětlením, že on je zamilovaný do Rebecy. Sergio chce vyhodit Princeznu z domu kvůli jejímu nemorálnímu chování a nezájmu o dítě. Princesa předstírá pokání. Eduardovi naslibuje, že od nynějška z ní bude dokonalá manželka a matka. Natalio doufá, že Niurka bude opětovat jeho city, ale ona ho bez okolků informuje, že je zamilovaná do někoho jiného.

 

59. Liborio je svědkem polibku Nicolase a Niurky. Dělá Niurce výčitky, že se jedná o ženatého muže. Niurka ho přesvědčuje, že Nicolasovo manželství je před krachem, ale Liboria tento argument nepřesvědčuje. V Montalbanově firmě se na přijímací pohovor dostaví žena, která se nápadně podobá Marcele, Sergiově zesnulé manželce. Adalberto je přesvědčený, že zázrakem se jeho švagrová zachránila, ale Amanda ho vyvádí z omylu. Rebeca poznává svou novou kolegyni Giselu, dceru Amandy. Sergio vyzvedává svou vnučku ze školy a náhodně potkává Rebecu. Má ze setkání velkou radost. Přeje si, aby se k němu Rebeca vrátila.

 

60. Sergio žádá Rebecu, aby mu dala další šanci. Slibuje, že Eduardovi neřekne o jejím návratu. Sinforoso pozve Petru na večeři do elegantní restaurace. Liborio přiznává Martinovi, že se zamiloval do Niurky. Rebeka mluví se sestrou o setkání ve škole. Princezna jde za Martinem do práce. Marcelita řekne otci o její nové učitelce. Nicolas slibuje Niurce, že začne s její rehabilitací. Liborio žárlí na svou matku. Eduardo nevěří v dobré úmysly Princezny.

 

61. Eduardo zaujalo vyprávění jeho dcery. Rebeca řekne rodině, že přijala Martinovu nabídku k sňatku. Sinforoso žádá Liboria o ruku jeho matky Petry. Carolina podezírá Nicolase z nevěry. Eduardo před školou potkává Martina. Leon dává Princezně lákavou nabídku. Martin zabraňuje Eduardovi, aby viděl Rebecu. Patty přísahá, že jednoho dne se Tonymu pomstí. Violeta se přizná matce, že léta je zamilovaná do Martina.

62. Eduardo slibuje Rebece, že se rozvede s Princeznou, aby mohl být s ní, ale Rebeca nesouhlasí. Princezna vyznává Martinovi lásku. Carolina se obává, že její manželství nelze zachránit a podezírá Nicolase, že má jinou ženu. Sára se rozhodla to zkontrolovat. Violeta vidí Martina líbat se s Princeznou. Regina oznamuje Sergiovi, že Eduardo o návratu Rebecy ví. Eduardo navštěvuje Martina a varuje ho, že nedopustí, aby si Rebecu vzal.

 

63. Princezna chodí stále za Martinem. Sergio vyznává lásku Rebece a žádá ji, aby se provdala za něj a ne za Martina. Sára se rozhodne zjistit, s kým Nicolas Carolinu zrazuje. Matilde se dozví, že je Nicolas je ženatý a přikazuje dceři se s ním rozejít. Niurka odmítá, chce o svou lásku bojovat. Rebeka vypráví Gisele o svém životě. Sara vidí, jak Nicolas líbá Niurku. Gisela téměř spadne pod kola Leonovi. Tony se vrací a setkává se s Reginou.

 

64. Eduardo slibuje Rebece, že se s Princeznou rozvede. Sara říká Carolině, že Nicolas má poměr s Rebečinou sestrou. Obě se vydávají za Niurkou a dělají ji výčitky. Po odchodu Caroliny, dává Sara Niurce facku a shazuje ji z invalidního vozíku. Niurka se rozhodne rozejít s Nicolasem. Petra říká Sinforoso, že ví o jeho snoubence Rosendzie a vyhodí ho. Patty říká Regině, že čekala Tonyho dítě, ale on ji shodil se schodů, aby potratila. Tony Patty vyhazuje ze dveří. Regina mu dělá výčitky. Když jí řekne, že Regina byla jednou z jeho mnoha milenek, dostává facku a on jí to oplatí. Regina se rozhodne pomstít. Večer někdo postřelí Tonyho. Muž je ve vážném stavu převezen do nemocnice. Sergio oznamuje synovi, že od teď je jeho soupeřem o lásku Rebecy. Carolina obviňuje Nicolase kvůli jeho románku. Ten ji říká, že to ona zničila jejich manželství. Petra řekla Nataliovi, že Niurka se zamilovala do svého lékaře. Rebeca je přesvědčena, že Eduardo se nemůže kvůli Marcelitě rozvést. Za přítomnosti Adalberta mu říká, že miluje Martina a bude si ho brát za manžela.

 

65. Eduardo odmítá Rebece uvěřit. Je si jistý, že Rebeca ho miluje. Proto jí slibuje, že nikomu nedovolí, aby je rozdělil. Tabo svěřuje Dionisii, že miluje Violetu. Niurka se snaží Nicolasovi  říct, že se nemohou dále setkávat. Ale Nicolas trpí kvůli bratrovi a žádá ji o podporu. Niurka se rozhodne počkat. V Nicolasově kanceláři se potkává se Sarou a Carolinou. Dochází k hádce. Eduardo žádá Princeznu o rozvod. Žena dostává hysterický záchvat. Stěžuje si, že jí chce vzít její dceru. Má podezření, že její manžel ji podvádí s Marcelitinou učitelkou. Ptá se dcerky na její jméno, ale ta si ho nepamatuje. Dionisia říká Rebece, že Violeta miluje Martina. Prosí dívku, aby si dobře rozmyslela, jestli si chce Martina doopravdy vzít. Niurka sestře přizná, že bude svou lásku, která ji s Nicolasem hájit proti všem, i kdyby musela bojovat proti Carolině. Estefania a Regina přejí Tonymu smrt. Jsou přesvědčeny, že je to jediný způsob, jak zaplatí za své lži a zrady. Mezitím si Tony klade otázku, která z nich ho postřelila. V úvahu připadá i Patty. Caroline říká Princezně, že Nicolasovou milenkou je sestra Rebecy, Niurka. Teprve tehdy se Princezna dovídá, že Rebeca se vrátila do města.

 

66. Princezna se dozví, že Rebeca je učitelkou její dcery. Má na všechny vztek, že ji nikdy neinformoval. Vydává se za ní a udělá jí scénu. Tony je v nemocnici. Jeho stav je vážný. Policie nemůže najít žádnou stopu, která by vedla k odhalení pachatele. Gisela stráví neděli na pláži ve společnosti Lea. Netuší, že její nápadník je nebezpečný zločinec. Natalio navštěvuje Nicolase. Snaží se ho přesvědčit, aby na Niurku zapomněl. Nicolas to odmítá.

 

67. Natalio z úkrytu napadne Nicolase. Nicolas útočníka neviděl, ale tuší, že je to Natalio, kdo ho ohrožoval. Vyhlašuje Nataliovi válku. Princezna si stěžuje Tonymu, že se Eduardo chce rozvést. Tony požádá Leona, aby zajistil únos Eduarda. Leon slibuje splnit přání svého dávného kamaráda. Společně s kapelou hrdlořezů napadne a unese  Eduarda. Vězní ho na odlehlém místě. Sergio je nedobrovolné svědkem rozhovoru, který jasně dokazuje, že Princezna má milence. Rozhodne se ochránit rodinnou čest a vyhodí ji z domu.

 

68. Princezna opije Martina do bezvědomí a bere ho do hotelu, kde spolu stráví opojné chvíle. Natalio hrozí, že pokud Niurka nebude jeho, nikomu nedovolí se k ní přiblížit. Eduardo zmizí a celá rodina má o něj strach. Liborio přiznává bratrovi, že miluje Niurku. Natalio i Niurku to překvapuje. Leon vyhrožuje Eduardovi, že ho zabije. Tři Tonyho milenky ho navštěvují v nemocnici. Tony je přesvědčen, že jedna z nich na něj vystřelila.

 

69. Princezna bere Marcelitu z domu Montalbanů a ukrývá ji u Leony. Niurka přesvědčuje svou sestru, aby se i přes všechno, co se stalo, vrátila k Eduardovi a byla s ním šťastná.  Eduardo unikne Leonovi a vrátí se domů. Když se dozví o zmizení své dcery, rozhodne za každou cenu ji dostat zpět. Marcelita se stýská po otci. Rebeca cítí z Martina parfém Princezny a začíná mít podezření o jeho románku s ní. Tony na polici obviňuje Rebecu, že ho postřelila.

 

70. Tonyho stav se zlepšuje. V nemocnici se objevuje vyšetřující policista. Rebeca si dělá starosti kvůli zmizení Marcelity. Princezna připravila pro Martina překvapení. Tony viní z pokusu o jeho vraždu Rebecu. Princesa odmítá říct manželovi, kde skryla svou dceru. Sara a Carolina se snaží z domu Montalban vyhodit Rebecu. Marcelitin stav se zhoršuje. Niurka je spokojena se svými pokroky. Arcoiris jí vypráví o plánované operaci. Rosenda se přizná k podvodu.

 

71. Princezna souhlasí s předáním dítěte, ale klade si podmínky. Carolina mluví s manželem o Niurce. Marcelita prosí Leonu, aby ji odvezla k otci. Amanda je nadšená novým bytem. Gisela říká matce o Leonovi. Princesna se objeví v bytě Dionisie a chce žít s Martinem. Sergio nemůže uvěřit, že sestra Rebecy je milenkou Nicolase. Leona žádá Niurku o telefon na Eduarda. Sergio se pohádá se Sarou. Patty navštěvuje Tonyho v nemocnici.

 

72. Leona volá Eduardovi, aby mu řekla, kde je Marcelita, ale Leon ji vytrhne sluchátko  z ruky. Leona je na svého bratra naštvaná, protože souhlasil, že Princezně pomůže s únosem. Marcelita se snaží utéct, ale neúspěšně. Liborio přiznává matce, že se dohodl s Rosendou, aby se vydávala za snoubenku Sinforoso. Nechtěl, aby Petra byla ženou strýce Arcoiris. Martin se setkává s Princeznou v hotelu. Žádá od ní kompromitující fotografie. Když se o ně tahá s Princeznou ve výtahu, žena ho zastaví a hrozí, že se vysleče do naha. Sergio chce, aby Nicolas odešel z domu. Carolina si to nepřeje. Říká, že svého manžela miluje. Leona má strach z vězení a tak zavolá Rebece a řekne jí, kde je Marcelita. Spolu s Eduardem a Sergiem jedou pro dívku. Liborio říká Nicolasovi, že si bude muset vybrat mezi svou ženou a Niurkou. Arcoiris se rozhodne odjet do Venezuely na liposukci. Doufá, že po zákroku se jí podaří získat Liboria. Violeta vidí fotografie Princezny a Martina. Advokát Lombardi přináší Eduardovi k podpisu rozvodové papíry.

 

73. Eduardův právník chystá rozvod. Violeta najde kompromitující Martinovy fotografie s Princeznou. Leona oznamuje Princezně, že jí dcera je u otce. Nicolas naléhá na Niurku, aby udělala sama pár kroků. Princezna se objeví v domě Montalbanů, ale Eduardo ji okamžitě vyhodí z domu. Matilde nechce přijmout Adalbertovo pozvání. Martin vyzve Rebecu, aby uspíšili jejich svatbu. Princezna hovoří s Estefanií o svých plánech. Gisela jde s Leonem na plovárnu. Niurka dostane od Nicolase dárek. Zaida se rozhodne najmout detektiva. Princezna ukazuje Rebece fotky.

74. Rebeca se rozchází s Martinem. Leon doprovodil Giselu do domu. Princezna podepisuje rozvodové papíry. Eduardo přináší Rebece skvělé novinky. Arcoiris mluví s Raulem o plánované operaci. Regina slibuje Princezně, že i nadále zůstanou přítelkyněmi. Gisela se Leonovi ubrání a ze zbytku sil mu uprchne. Rebeca tráví čas s Eduardem a jeho dcerou. Tony připouští před sourozenci, že Regina byla po mnoho let jeho milenkou. Marcelitu srazí auto.

 

75. Marcelitu odváží do nemocnice. Její stav je kritický. Lékaři nedávají dívce velké naděje. Princesa prosí Martina, aby jí dal šanci. Muž ji znovu opakuje, že ji nemiluje, ale odpoutat se od Princezny nedokáže. Violeta žárlí. Carolina žádá Leonarda, aby ji informoval o setkáních Nicolase s Niurkou. Doktor odmítá. Tvrdí, že nemůže zradit Nicolasovo přátelství. Sara přesvědčuje Reginu, aby udělala něco s Rebecou a její matkou. Regina se rozhodne zapálit Matyldin stánek. Natalio sleduje Niurku s Nicolasem v obchodním centru. Večer se vydá do domu Montalban. Říká Carolině, že Nicolas se setkal s Niurkou. Přichází Nicolas a vše končí bitkou v bazénu. Tony prosí Leona, aby mu pomohl zabít Reginu, Estefanii a Patty. Adalberto říká Princezně o nehodě její dcery.

 

76. Rodina Rebecy přijde do nemocnice, aby zjistili, co je s Marcelitou. Princezna je přesvědčena, že nehodu zavinila Rebeca. Violeta má obavy, že Princezna Martinovi ublíží. Rebeca upadá do deprese. Viní se z Marcelitiny tragédie. Je přesvědčena, že je to trest od Boha, a že štěstí jí není přáno. Proto Eduardovi říká, že už se nebudou vídat. Muž je v depresi. Gisela mu nabízí své přátelství a podporu. Také slibuje, že bude Rebecu přesvědčovat, aby se k němu vrátila. Princezna hrozí Matilde, že si to s Rebecou vypořádá.

 

77. Gisela pomáhá Eduardovi, který trpí kvůli Marcelitě. Tony plánuje pomstu tří žen, které jsou podezřelé, že se ho snažily zabít. Nejdříve se rozhodne zbavit Estefanie. Princezna udělá v nemocnici hroznou scénu, když vidí u postele Marcelity Rebecu. Tony zabíjí Estefanii a Leon to celé ukrytý ve stínu nafilmuje. Sara a Regina zapalují Matildin stánek s květinami. Princezna přijde k Rebece domů a hrozí ji, že ji zabije.

 

78. Princezna chce Rebecu zabít, ale Martin ji v tom zabrání. Eduardo přistihne Nicolase, jak se líbá s Niurkou a oznamuje to Carolině. Carolina vyhazuje Nicolase s domu a chce se s ním rozvést. Saře se rozbije zámek na dveřích od pokoje a jde si koupit nový. Během této doby, do jejího pokoje vejde Zaida a objevuje oltář černé magie. Proto Sergio vyhazuje Saru z domu. Sara jde za Princeznou, aby ji dívka dala práci.

 

79. Marcelita se probouzí a ukazuje se, že ztratila zrak. Tony se dostane do domu Reginy, ale nedokáže ji zabít. Nicolas se s Niurkou rozchází. Říká jí, že ji opravdu miluje, ale Carolině nemůže ublížit. Dívka je zničená. Leona vyznává Nataliovi lásku a když ji odmítne, přísahá, že jí bude patřit. Princezna má podezření, že je těhotná. Martin se chce odstěhovat z domu Dionisie, aby na něj Violeta rychle zapomněla. Amanda varuje dceru, aby se nezamilovala do Eduarda.

 

80. Princezna informuje Martina, že je s ním těhotná. Lékař konstatuje, že Marcelitina slepota je dočasná a že dítě bude brzy vidět. Martin se rozhodne, že po rozvodu Princezny s ní bude žít. Amanda žádá Eduarda, aby se  přestal scházet s Giselou. Zaida najme detektiva, aby našel její sestru. Ukazuje se, že Estefanie je naživu a začíná strašit Tonyho. Sergio zve Rebecu na večeři, Eduardo zase Giselu. Violeta mění kvůli Martinovi svůj vzhled.

 

81. Princezna žádá Petru, aby ji naučila vařit. Adalberto se dozvídá o vyhoření stánku Matilde. Liborio je očarovaný Sirénou. Sára se rozhodne promluvit se Sergiem, chce se vrátit do rezidence. Gisela se vzhledem k přátelství s Rebecou nechce nadále stýkat s Eduardem. Změněná Violeta se objevuje u Martina. Adalberto uhodil na Reginu, jestli zapálila Matildin stánek. Carolina se dozví, že Sára je její skutečná matka. Princesa dělat všechno proto, aby svedla Martina. Gisela přizná přítelkyni, že je zamilovaná do Eduarda.

 

82. Rebeka má zlost na Gisely, že se jí snaží ukrást jejího snoubence. Inspektor Malave vyslýchá Reginu kvůli střílení na Tonyho. Rozrušená Carolina se pokusí spáchat sebevraždu. Princezna říká Martinovi, že se chce změnit. Niurka doporučuje sestře, aby se vrátila k Eduardovi. Estefania říká Princezně, že Tony se ji pokusil zabít. Leonardo nabízí Nicolasovi pomoc pro jeho ženu. Leon obtěžuje Giselu. Martin nachytá Princeznu při lži. Carolina se setkává se Sarou a Sergiem.

 

83. Carolina nemůže odpustit rodičům, že ji lhali. Proto se rozhodne odejít z domu. Nicolas navrhuje, aby bydlela s ním. Tabo  najde Princeznu v bezvědomí. Odveze dívku do nemocnice. Její těhotenství je vážně ohroženo. Sirena svádí Raula a Liboria. Tvrdí, že její dvojče Arcoiris se stydí vyjít z domu, protože je silnější než před odjezdem do Venezuely. Gisela miluje Eduarda, ale nevěří, že by s ním mohla být kvůli kamarádce Rebece. Muž ji přesvědčí, že by se neměla cítit vinna, protože on chodil s Rebecou. Niurka se rozhodne vrátit se do baru. Žárlivá Leona chce rozbitou láhví rozřezat Niurce tvář. Natalio ji brání a sám je raněn. Muž musí do nemocnice. Rebeca vidí Eduardův polibek s Giselou. Eduardo říká otci, že má v úmyslu vzít si Giselu. Sergio odpovídá, že v tom případě bude opět usilovat o přízeň Rebecy.

 

84. Těhotenství Princezny je stále vážně ohroženo. Nechce přijít o dítě. Martin je velmi zkroušený touto situací. Liborio má podezření, že přítel se nevědomky do Princezny zamiloval. Niurka říká, že návrat do baru byla chyba. Slibuje sestře, že tam nebude pracovat. Eduardo dostává papíry k rozvodu s Princeznou. Chce ještě jednou a naposled požádat Rebecu, aby se k němu vrátila. Když však přijde do domu, vidí Rebecu líbat Sergia. Nepozorován odchází a trvá na svém rozhodnutí oženit se s Giselou. Leona jde do vězení. Prosí svého bratra, aby ji pomohl na svobodu, ale Leo odmítne. Rebeca se dozvídá, že Eduardo má v úmyslu vzít si Giselu. Dívka se rozhodne na něj zapomenout. Sirena před Raulem připouští, že ona je Arcoiris. Tony je pobouřen zprávou, že Princezna se chce vdát za Martina. Chce Princeznu vynervovat a řekne jí, že Martin se s Rebecou líbal v čekárně v nemocnici. Princezna dostane záchvat žárlivosti a začne krvácet. I když Gisela má mnoho pochybností souhlasí, že se stane manželkou Eduarda.

 

85. Princezna přijde o dítě, protože Tony jí nechce pomoci a domnívá se, že žádné dítě by nemělo být narozeno. Sára při pohledu na Amandu dostane hysterický záchvat a křičí, že Marcela vstala z hrobu. Uteče do kostela. Eduardo informuje rodinu o jeho manželství s Giselou. Rebeca se těžce smiřuje s faktem, že Eduardo si vezme její přítelkyni. Petra a Liborio jdou do nemocnice navštívit Natalia, ale ten je odmítá vidět. Detektiv najatý Zaidou najde její sestru.

 

86. V souvislosti s postřelením Tonyho jsou Patty, Estefania a Regina pozvány na výslech. Všechny dosvědčí, že nenávidí Tonyho a měly spoustu důvodů ho zabít, ale neudělaly to. Pattyno podivné chování vede rodinu k názoru, že se opravdu děje něco vážného a má to co do činění s trestnou činností. Sergio znovu žádá Rebecu o ruku. Ona váhá, ale Sergiovy argumenty ji nedají spát. Zaida se dovídá, že Patty je její hledanou sestrou. Nemůže se dočkat setkání s ní. Leon se dozvídá, že Gisela se vdala za Eduarda. Hrozí jí, že ji před manželem zkompromituje vyprávěním o jejich společné minulosti. Martin si není jistý svými city. Zmítá se mezi city pro Rebecu a Princeznu.

 

87. Regina záhadně zmizí z města. Rodina ji podezírá z postřelení Tonyho a to byl důvod jejího útěku. Gisela náhodně zaslechne rozhovor mezi Eduardem a Adalbertem. Eduardo přiznává strýci, že Giselu nikdy nebude milovat, protože jeho srdce bude vždy patřit Rebece. Zaida chce vidět svou sestru. Petra ji varuje, že Patty neví, že není dcerou Matilde. Niurka se dozví, že manželka Nicolase, Carolina, se pokusila o sebevraždu. Uvědomuje si, že nepřímo k tomu přispěla a vyčítá si to. Saře se objevují vzpomínky na minulost. Vidí ducha Marcely, zesnulé manželky Eduarda.

 

88. Policie informuje Tonyho, že Regina to se ho snažila zabít. Raul naléhá na Arcoiris, aby na Liboria zapomněla. Gisela na chvíli opustí Marcelitu u bazénu, ona spadne do vody a začne se topit. Sergio jde za Rebecou, aby ji požádal o ruku, a dostává infarkt. Jeho stav je kritický. Eduardo vyznává Rebece lásku. Gisela má obvyklé příznaky těhotenství a jde do nemocnice na testy. Leo navrhuje Estefanii, že jí prodá kazetu, na které je vidět, že se ji Tony snaží zabít. Natalio bere Reginu k sobě, aniž by věděl, kdo to je.

 

89. Gisela se dozví, že je těhotná. Nechce to říct Eduardovi, protože má pochybnosti o jejich manželství. Kněz přesvědčuje Saru, aby řekla Sergiovi pravdu o smrti Marcely. Regina se schovává v Nataliově baru a přijímá nové jméno. Eduardo lituje, že se oženil Giselou, protože nemůže na Rebecu zapomenout. Leon podvede Estefanii a žádá od ní 50 tisíc dolarů. Gisela prosí Eduarda o rozvod. Matilde informuje Saru, že ví, že ona a Regina ji zapálily stánek s květinami.

 

90. Dionisia přichází na neohlášenou návštěvu Martina. Je pobouřena, když vidí Martina ve sprše s Princeznou. Mezi ní a dívkou dochází k hádce. Gisela se dohodne na rozvodu s Eduardem. Během jeho nepřítomnosti opouští dům. Když ji navštíví, vysvětluje mu, že to udělala proto, aby mohl být s Rebecou šťastný. Zatajuje ji, že čeká jeho dítě. Patty se náhodou dozví, že Matilde ji adoptovala a Zaida je její sestra. Odmítá akceptovat pravdu. Leon žádá peníze od Tonyho, výměnou za nahrávku, na které je jeho pokus o Estefaniině vraždě. Tony  mu slibuje pomstu. Carolina stále odmítá akceptovat svou matku. Necítí k ní nenávist, ale nechce s ní žít pod jednou střechou. Liborio změní svůj vzhled. Rebeca slyší, jak Sara přiznává Sergiovi, že to ona dala Eduardovi drogy. Eduardo prosí Rebecu, aby se k němu vrátila, když se s ní chce Gisela rozvést.

 

91. Gisela se chce s Eduardem rozvést. Eduardo se s Rebecou o radostnou novinku podělí. Štěstí netrvá dlouho. Amanda informuje Rebecu, že Gisela je těhotná. Rebeca se rozhodne zmizet z Eduardova života. Liborio vyznává Niurce lásku. Niurka to lichotí, ale jeho dvoření odmítá. Violeta se rozhodla zapomenout na Martina. O svém rozhodnutí informuje Beta, který využívá této příležitosti a políbí ji.
 

92. Natalio zjistí, že tajemná žena, která pracuje v baru je Regina Montalban de Santander hledaná policií pro pokus o vraždu. Vydírá ji a Regina ze strachu z vězení, souhlasí, že splní jeho zvrhlé tužby. Patty jde na návštěvu do rezidence, kde Zaide pracuje. Řekne jí, že nemá v úmyslu udržovat s ní jakýkoli kontakt. Eduardo se dozví, že Gisela je s ním těhotná. Patty, navzdory varování Marlene se rozhodne ukrást v klenotnictví diamantový prsten s briliantem.

 

93. Eduardo se dozví, že Gisela je těhotná. Rozhodne se vrátit ke své ženě. Rebeca chápe jeho rozhodnutí. Oba se shodují, že jejich štěstí nemůžou stavět na neštěstí Gisely. Niurka vidí, jak se Liborio líbá s Arcoiris. Je překvapená, protože donedávna vyznával lásku jí. Liborio ji  i přesto vysvětluje, že ji stále miluje. Marlene a Patty okradou zlatníka. Ochranka informuje policii. Holky se nechtějí vzdát a policie zahajuje palbu. Marlene umírá a Patty je ve vážném stavu převezena do nemocnice. Natalio přikazuje Regině tančit v klubu. Žena se obává, že by ji někdo mohl poznat. Natalio radí ji vzít si masku. Leon napadl Giselu v jejím bytě. Sváže ji a zbije. Když ji najdou Eduardo a Amanda tvrdí, že byla napadena zlodějem. Později přiznává pravdu své matce. Regina má Natalia dost a rozhodne se ho zabít.

 

94. Gisela a Amanda se stěhují do vily rodiny Montalban. Regina se snaží vystřelit na Natalia. Ten ji říká, že v případě jeho nenadálé smrti nebo zmizení, dostane policie dopis, ve kterém ji obviňuje. Dionisia pozve Princeznu na večeři. Má podezření, že Martinova kmotra na ní chystá past. Amanda jde tajně do sklepa prohlédnout si portrét Marcely. Je překvapená svou a podobností Marcely. Sara najde Amandu v suterénu a má výčitky. Leon se snaží Eduarda přesvědčit, že otcem Giselina dítěte je on. Patty se omlouvá rodině a hlavně Zaidě, že se chovala hnusně, chamtivě. Chce dostat odpuštění, aby mohla v klidu zemřít. Tony jde do baru k Nataliovi. Je překvapený při pohledu na tajemnou ženu v masce. Má dojem, že mu někoho připomíná. Patty umírá.

 

95. Tonyho zaujala nová Nataliova tanečnice. Zaida trpí po smrti Patty. Tony naléhá na Princeznu, aby se vrátila domů. Regina se bojí, že ji někdo pozná a proto se rozhodne utéct z baru. Violeta připravuje Princezně past. Na oběd u Dionisie přivede kamarádku, která se chová velmi důvěrně k Martinovi a to vyvolá u Princezny žárlivost, kterou neudrží na uzdě a popere se s ní. Niurka potkává v baru Eduarda. Martin se chce rozejít s Princeznou a přikazuje jí, aby se odstěhovala.

96. Princezna odchází od Martina. Niurka říká Rebece o pochybnostech Eduarda. Měsíce míjí a blíží se den narození Giselina dítěte. Amanda přiznává Adalbertovi, že je zamilovaná do Sergia. Rebeca potkává před domem Princeznu a Giselu. Leon zrealizuje dlouho plánovanou pomstu. Matilde je znepokojena zmizením dcery.

 

97. Princezna, Gisela a Rebeca utečou Leonovi, když ztratí vědomí během nehody. Nemůžou najít cestu zpátky a ukrývají se v opuštěném domě v lese. Eduardo se domnívá, že zmizení Gisely musí souviset s Leonem. Amanda svěřila Carolině, že miluje Sergia. Violeta se začíná scházet s Betem. Natalio znovu žádá Niruku, aby si s ním vyšla. Gisela má bolesti a bojí se, že se miminko narodí mimo nemocnici. Leon hledá své oběti. Plánuje zabít Rebecu a Princeznu. Sara uráží Amandu a přichází k bitce.

 

98. Leonardo přesvědčuje Carolinu, aby souhlasila s adopcí. Vysvětluje jí, že pokud bude souhlasit, tak své manželství s Nicolasem zachrání. Nicolas se setkává s Niurkou a přiznává, že na ni nemohl zapomenout, a že jeho manželství se stejně rozpadá. Proto je překvapený a zmatený, když mu Carolina sdělí, že je ochotná adoptovat dítě a zachránit tak jejich manželství. Leon volá domů ke Gisely, aby zjistil, zda se vrátila. Gisela začíná rodit v opuštěném domě. V noci do domu přijde Regina a najde je tam spát. Rozhodne se pomstít Rebece a polít jí kyselinou. Eduardo informuje policii o zmizení jeho manželky.

 

99. Princezna s Rebecou se zabaví řetězů. Gisela má stále silnější kontrakce. Princezna nechce zůstat, aby ji pomohla. Rozhodne se utéct, ale slibuje ženám, že jim pošle pomoc. Všichni jsou znepokojeni zmizením Rebecy, Princezny a Gisely. Policie má podezření, že jsou spolu. Matilde a Niurka přichází do domu Montalbanů.  Při pohledu na svou rivalku, udělá Carolina skandál. Je podporována Sarou, která nenávidí rodinu Rebecy a polije Matilde horkou kávou. Carolina se svěřuje Leonardovi, že nemá sílu k boji za záchranu svého manželství. Cítí se zraněná. Leonardo nemá odvahu přiznat ji svou lásku. Liborio slyší, jak Raul nazve Sirenu Arcoiris. Regina chce Rebecu oblít kyselinou a zabít ji nůžkami. Rozhodne se počkat, až dívka vyjde z domu. Tony přijede pro Princeznu. Dívka váhá, zda volat Eduardovi a říct mu, kde jsou Gisela s Rebecou. Ví, že jeho manželka může každou chvíli porodit. Bratr ji však přesvědčí, že by neměla nikomu nic říkat. S pomocí Rebecy se Gisele narodí syn. Po návratu domů je Carolina překvapena při pohledu na Princezny. Ptá se jí na Giselu a Rebecu. Tony odpovídá, že sestra je neviděla. Rebeca se rozhodne přivést pomoc.

100. Rebeca a Gisela se skrývají v chatě v lese v naději, že Princezna přivede pomoc. Princezna stále váhá, zda říct Eduardovi pravdu. Nenávidí Rebecu, ale Gisele a jejímu dítěti ublížit nechce. Nakonec se rozhodne promluvit s Eduardem. Z rozmluvy ji zrazuje Sara. Tony hledá Leona a najde Reginu žijící v extrémní chudobě. Ta ho vláká do pasti a vylije na něj kyselinu, která mu zohyzdí tvář. Niurka a Nicolas se tajně schází v hotelu. Nevědí, že je sleduje Carolina, Nicolasova manželka.

 

101. Eduardo se zbytkem rodiny spěchají na pomoc Gisele a Rebece. V blízkosti chaty, kde se dívky skrývají, narazí na Leona, který po nich několikrát vystřelí. Nakonec se bez úhony dostávají do chaty. Eduardo děkuje Rebece za pomoc při narození Gisely. Rebeca s bolestí v srdci mu přeje hodně štěstí po boku jeho ženy. Carolina se vkradne do pokoje, kde Nicolas s Niurkou strávili noc. Během jejich hádky, Niurka přepadne přes zábradlí. Carolina není schopna ji pomoci a Nicolas přichází v pravý čas, aby vynaložil nadlidské úsilí a dostal ji zpátky přes balkon. Carolina si uvědomí, že její manželství je u konce.

 

102. Martin, bez naděje na pozitivní odpověď, žádá Rebecu o ruku. Ta si uvědomuje, že Eduardo je s Giselou a souhlasí s nabídkou k sňatku. Regina se objevuje u Natalia. Žádá jej, aby ji znovu ukryl před policií. Natalio váhá, ale nakonec souhlasí. Carolina se po hádce s manželem vrací do rodinného domu, ve kterém ji vítá Sara. Carolina ji opět odmítá. Eduardo jde do domu k Rebece, aby ji znovu poděkoval za pomoc Gisele. Rebeca ho informuje, že se bude vdávat. Eduardo odmítá tuto skutečnost přijmout a žádá ji, aby si to rozmyslela.

 

103. Leonardo zve Carolinu na večeři. Svěřuje jí, že je do ní po celá léta zamilovaný. Carolinu to překvapuje a utíká z restaurace. Princezna se dozví o plánech Rebecy vzít si Martina. Jde do Rebečina domu a hrozí jí smrtí, jestli si vezme Martina. Matilde se dozvídá, že Niurka byla s Nicolasem v hotelu. Je zničená a dělá Niurce výčitky. Sergio je deprimovaný zprávou o zasnoubení Rebecy. Amanda se snaží uklidnit ho a vedena náhlým impulsem, ho políbí.

 

104. Arcoiris Raulowi svěřuje, že je zklamána Liboriovým postojem, který nevykazuje sebemenší zájem o ni. Raul vyznává dívce lásku. Martin zve Rebecu na maškarní ples. Náhodou se o tom dozví Eduardo. Sleduje pár při vybírání kostýmů a půjčuje si stejný kostým jako Martin. Předstírajíc, že je Martin, objeví se v domě Rebecy. Regina a Natalio spoojují své síly v boji proti Rebece a Niurce. Společně plánují se jim pomstít. Niurka jde za Nicolasem a naznačuje, aby spolu žili ještě před rozvodem. Nicolas si myslí, že je to příliš ukvapené rozhodnutí. Niurka je trochu zklamaná.

 

105. Eduardo ve stejném kostýmu, který si vypůjčil Martin, vyzvedává Rebecu. Nikdo ani ona nemá sebemenší podezření. Princezna v baru potkává Artura. Jde s ním do postele a ráno zjišťuje, že ji Arturo okradl. Arcoiris žárlí na Raula, který tančí s ostatními dívkami. Sara informuje Gisela, že Eduardo šel za Rebecou, dívka zmizí. Tony se rozhodne zabít Rebecu a Martina. Smluví si schůzku v hotelu s Rebecou.

 

106. Tony vysvětluje Rebece, proč má spálený obličej. Vrne se na ni a snaží se jí znásilnit. Dívka uteče a na chodbě v hotelu se srazí s pokojskou. Martin a Eduardo se bijí o Rebecu. Gisela se ptá Eduarda na rozvod. Pokojská najde mrtvého Tonyho a policie okamžitě podezírá Rebecu. Dívka je zatčena. Princezna zve Martina na poslední procházku a bere ho na paragliding. Leonardo přiznává Nicolasovi, že je zamilovaný do jeho ženy Caroliny.

 

107. Rebeca sedí ve vězení. Zapřísahá Eduarda a rodinu, že je nevinná. Martin a Princezna jsou stále uvězněni na opuštěném ostrově. Dívka doufá, že znovu získá svého milovaného. Hotelová pokojská dosvědčuje, že viděla z Tonyho pokoje vyběhnout Rebecu. Je přesvědčena, že ho zabila. Kněz, který se zpovědníkem Sary se vrací ze Španělska a je překvapen, že ještě neřekla Sergiovi své strašné tajemství. Vyhrožuje ji, že to udělá sám. Sara říká knězi, že to, že upálila Marcelu za živa, mu řekla jako zpovědní tajemství. Amanda se líbá se Sergiem. Ten však tvrdí, že ji nemůže milovat, protože jeho srdce patří jiné. Amanda je rozhodnutá udělat cokoliv, aby Sergio na Rebecu zapomněl. Leon znovu obtěžuje Eduarda a přesvědčuje ho, že je otcem dítěte Gisely. Rebeca je propuštěna z vazby pro nedostatek důkazů. Nicméně zůstává pod  policejním dohledem a nesmí opustit město. Jde za Nicolasem a kondoluje mu. Rodina Montalban je pobouřena její přítomností, s výjimkou Sergia a Eduarda. Ten druhý se Rebecy zastává. Tehdy ji Amanda vyzve k odchodu a Eduardovi přikazuje vrátit se ke své ženě. Sergio se obává o Carolinu. Dívka příliš pije. Sara jí radí, aby ji Nicolas utěšoval. Domnívá se, že její dcera by měla šanci dostat se mu blíž. Natalio a Regina se dohodli na zničení Rebecy. Vyhledají pokojskou z hotelu, podplatí ji, aby na policii vypověděla, že viděla, jak Tonyho zabila.

 

108. Herminia dosvědčí, že Rebeca Linares zabila Tonyho Izaguirre. Eduardo brání Rebecu před Sarou, která ho nakonec obviňuje z vraždy. Princezna je potěšena, že zůstala s Martinem na neobydleném ostrově. Sergio s Eduardem najmou právníka, který má Rebece pomoci. Violeta informuje matku, že si vezme Taba v jeho rodném městě. Sergio poznává Veronicu. Princezna se vrací domů a dozví se o smrti svého bratra. Veronica se rozhodne svést Sergia Montalbana. Leon opět obtěžuje Giselu.

 

109. Princezna se za pomocí Veronicy chce pomstít rodině Montalban. Zaida se vrací do Venezuely. Dochází k další konfrontaci mezi Eduardem a Martinem. Natalio hrozí Niurce. V domu Princezny se objevuje sestra Veronicy, Elenita. Amanda doufá, že získá Sergia. Eduardo mluví s otcem o Rebece. Sara chce zabránit, aby Amanda nebyla Sergiovi nablízku. Rebecu vyhodí z restaurace. Raul říká Liboriovi o podvodu Arcoiris. Veronica se seznamuje s Eduardem.

 

110. Veronica zve Eduarda na důvěrnou schůzku. Nicolas se dozví o dalším pokusu o sebevraždu Caroliny. Eduardo se nepřizná své ženě, že šel s Veronikou na drink. Liborio konfrontuje Arcoiris. Sara hází vinu za Carolininy problémy na Nicolase. Sergio se rozhodne vzít svou dceru na plavbu. Elena teskní za milovaným. Princezna posílá Veronica za Sergiem. Carolina podporuje bratra, aby bojoval za Rebecu. Elenita se dozvídá o smrti Tonyho.

 

111. Princezna slyší rozhovor Eduarda s Rebecou. Veronica polibí Sergia. Arcoiris se loučí s Liboriem, vrací se doVenezuely. Regina vybízí Natalia, aby se zbavil Niurky. Princezna přijde domů k Montalbanům a říká Gisele o tom, co slyšela v kanceláři Eduarda. Niurka se večer rozhodla navštívit Nicolase. Amanda mluví se svým zetěm o jeho manželství s její dcerou. Eduardo se Gisele omlouvá a slibuje změny. Niurka je znásilněna Nataliem.

 

112. Niurka přijde do domu Petry a Liboria. Přiznává, že byla znásilněna Nataliem. Mezi Liboriem a Nataliem dochází k prudké hádce během které padne výstřel a Natalio je postřelený. Liborio se dobrovolně vzdává policii. Z Mexika přiletěl  Martinův mladší bratr Beto. Veronica se snaží svést Sergia a získat jeho majetek. Chce ji představit své dceři, ale Veronica odmítá. Bojí se, že by ji Carolina mohla odhalit.

113. Rebeca chce zaplatit kauci za Liboria. Žádá Eduarda o půjčku. Eduardo se nejdříve chová zle a políbí ji. Svědkem této scény se náhodou stane Gisela. Elena, Veroničina sestra, uteče od Princezny. Pokusí se spáchat sebevraždu, ale zachraňuje ji Beto, Martinův bratr. Veronica slibuje Sergiovi, že s ní na Rebecu zapomene. Naléhá na Sergia, aby ji požádal o ruku.

 

114. Martin prosí Rebecu, aby urychlili přípravy na svatbu. Beto přesvědčuje svého bratra, aby se o Elenitu postaral. Regina jde za ženou, kterou Natalio uplatil, aby svědčila proti Rebece. Okrade ji a zabije. Veronica přesvědčuje Sergia, aby se vzali v Las Vegas. Jedou tam, ale Sergio na poslední chvíli couvne. Nicolas vyznává Niurce lásku a požádá ji o ruku. Elenita svěřuje Rebece, že milovala Tonyho a chce se pomstít jeho vrahovi. Sara pomáhá Regině ukrýt se v domě Montalbanů.

 

115. Carolina nadále pije a schovává to před otcem. Leonardo, který ji miluje, se rozhodne jí pomoci. Nastává svatební den Rebecy a Martina. Jedná se o soukromý obřad s pár lidmi. Na poslední chvíli se objeví Princezna. Mává zbraní a hrozí, že zabije Martina a Rebecu. V tom čase Eduardo svěřuje Rebečinému otci Adalbertovi, že miluje Rebecu a nemůže bez ní žít. Na poslední chvíli se podaří Princeznu přemoci.

 

116. Rebeca a Martin se berou, co Princezna odmítá přijmout. Beto naléhavě žádá Martina, aby vzal Rebecu na líbánky. Martin nápad vítá. O plánu se dovídá Princezna. Rozhodne se jim svatební cestu znepříjemnit. Na pomoc si přizve Leona a Artura. Eduardo při pomyšlení na svatbu Rebecy šílí žárlivostí. Neví, že Martin slíbil, že se Rebecy nedotkne, dokud ona sama nebude chtít. Otec Alfredo naléhá na Saru, aby se přiznala Sergiovi, že ona je vrah Marcely, první ženy Sergia. Náhodně jejich rozhovor zaslechne Amanda, slyší ponuré Sařino tajemství.

 

117. Rebeca ze strachu, že na ni Martin bude naléhat, žádá sestru Niurku, aby s nimi jela na Ptačí ostrov. Niurka nakonec souhlasí. Gisela doufá, že po sňatku s Rebecou bude snazší stmelit manželství s Eduardem. Amanda ji radí, aby vzala svého manžela na romantickou cestu na Ptačí ostrov. Manželé se sejdou v hale hotelu. Gisela má podezření, že Rebeca to všechno naplánovala, aby se mohla sejít s Eduardem. Princezna informuje Matilde, že Niurka byla znásilněna. Matilde utrpí šok a ztratí vědomí. Eduardo využívá okamžik zmatku a unese Rebecu vodním skútrem. K jeho překvapení se dívka nezdá být vůbec nadšená jeho nápadem.

 

118. Liborio najde omdlenou Matilde a budí ji. Matilde žádá o potvrzení toho, co slyšela od Princezny. Jde do nemocnice kde je Natalio. Uráží násilníka, ale ten je přijímá ze stoickým klidem. Niurka a Carolina se sejdou v hotelu. Carolina opět obviňuje Niurku, že jí ukradla muže. Mezi ženami vypukne rvačka. Princezna informuje Nicolase, že Niurka by znásilněna Nataliem. Nicolas si domyslí, že tohle je skutečný důvod, proč se mu Niurka vyhýbá. Arturo se u baru dá do hovoru s Niurkou. Doufá, že je to způsob, jak se Rebece přiblížit, aby mohl zařídit Princeznin plán na zničení jejich líbánek.

 

119. Arturo zve Niurku a Rebecu na výlet lodí. Děvčata neví, že spolu s Leonem pro ně nastražili past. Během cesty je Niurka Leonem uzavřena v podpalubí. Arturo se snaží políbit Rebecu a Leon je tajně fotí. Eduardo se dozvídá, že Veronica si chtěla vzít Sergia. Radí otci, aby to dobře rozvážil. Rebeca a Niurka se rozhodnou o incidentu na lodi Martinovi neříkat. Nicolas navštěvuje Matilde. Prohlašuje, že se s Niurkou hodlá oženit navzdory Nataliovi. Veronica se obává, že Eduardo překazí její plány. Když ji Sergio prohlásí za snoubenku, žádá ho, aby se druhý den vzali v Las Vegas. Muž souhlasí. Je přesvědčený, že Veronica mu pomůže zapomenout na Rebecu. Sara má podezření, že Amanda se oblékla za Marcelu, aby ji mohla mučit. Nicolas navštívil Natalia. Vrhá se na něj a varuje ho, aby se už více k Niurce nepřibližoval. Niurka přesvědčí Rebecu k návštěvě diskotéky. Tam se setkají s Giselou a Eduardem. Objevují se i Arturo s Leonem. Arturo chce, aby si s ním Rebeca zatancovala.

 

120. Eduardo se zastane Rebecy. Bojuje s Arthurem a Leonem. Gisela je zoufalá. Uvědomuje si, že její manžel stále miluje Rebecu. Carolina se snaží ji utěšit. Sara vidí znovu zjevení. Dostává hysterický záchvat. Zapřísahá Adalberta, že viděla živou Marcelu. Muž je přesvědčen, že Sara zešílela. Eduardo dělá Rebece výčitky kvůli Arthurovi. Je přesvědčen, že dívka s ním flirtovala. Později navštěvuje Leona. Donutí ho, aby přiznal, že Eduardito je Eduardovým synem. Leon to potvrdí. Připouští, že nikdy s Giselou nespal. Eduardo žádá Giselu o odpuštění. Rovněž Gisele slibuje, že na Rebecu zapomene. Leonardo se rozhodne odejít. Říká Carolině, že nechce vidět, jak se ničí. Carolina se rozhodne vrátit se s ním do Miami. Eduardo se chce také vrátit domů. Vysvětluje to steskem po dětech. Veronika a Sergio se vzali v tajnosti. Martin dostane fotky a dělá Rebece výčitky. Ona ho ujišťuje, že to byla past, ale Martin nechce nic slyšet a chce se okamžitě vrátit domů. Rebeca se Martinovi omlouvá, že ho zranila a chce rozvod. Je přesvědčena, že jejich manželství nemá smysl. Princezna je možným rozchodem nadšená. Eduardo se to také dozví. Jde za Rebecou a ptá se jí, jestli je pro ně šance. Rebeca odmítá.

 

121. Eduardo se od Rebecy dozvídá o odluce s Martinem. Beto věnuje Elenitě píseň. Niurka od matky zjišťuje, že Natalio stále žije. Matilde zabraňuje Rebece, aby se od manžela odstěhovala. Sergio přijde domů a oznámí rodině, že je ženatý s Veronikou. Zdrcená Rebeca se vrací k Martinovi. Princezna naléhá na Veroniku, aby získala majetek Montalbanů. Carolina a Eduardo jsou velmi opatrní k nové otcově manželce. Niurka odmítá na policii nahlásit znásilnění. Sergio přiznává, že Veroniku nemiluje. Veronika ničí portrét Marcely.


122. Veronika zničila obraz Marcely a Sergio s Eduardem se na ni zlobí. Beto je Elenitou nadšený a nabízí jí své přátelství a podporu. Veronika si před Sergiem hraje na neviňátko, ale za jeho zády se chová ke služebnictvu otřesně. Niurka je deprimovaná. Odmítá vidět Nicolase, protože se necítí  být ho hodna. Liborio ji žádá, aby si ho vzala. Princezna hrozí, že Elenitě poví, že Rebeca zabila Tonyho. Regina se vrací k Nataliovi. Veronika naléhá na Sergia, aby z domu vyhodil Saru a Amandu.

 

123. Princezna splaší koně, na kterém jede Rebeca. Dívka spadne na zem a ztrácí vědomí. Martin se dozví o incidentu. Rozzuřený jde za Princeznou. Důvodem Niurčiny deprese je podezření, že by mohla být těhotná. Niurka si není jistá, kdo je otcem dítěte, zda je to Nicolas nebo Natalio. Žádá matku o mlčenlivost. Matilde řekne dceřino tajemství svým přátelům – Petře a Liboriovi. Beto vyznává Elenitě lásku. Elenita Beta odmítá a vysvětluje, že nikdy nezapomene na svou první lásku Tonyho. Carolině se ozve Nicolasův právník. Žádá o podepsání rozvodu a Carolina bez námitek podepisuje. Marcelita prosí svého otce, aby ji vzal k Rebece. Eduardo, se souhlasem Gisely, dceru odváží k Rebece na návštěvu.

 

124. Nicolas říká Niurce dobré zprávy. Slibuje, že jakmile bude ukončeno jeho manželství s Carolinou, vezmou se. Niurka Nicolase zavrhuje, aniž by mu odhalila, že důvodem je její těhotenství. Arturo Leonovi přiznává, že kdysi miloval  dívku jménem Veronica. Vztah se rozpadl, protože ona otěhotněla. Bez jeho vědomí šla na potrat a pak zmizela beze stopy. Veronica se domnívá, že ji všichni v rezidenci Montalban nenávidí a nemají rádi. Žádá Princeznu, aby jí pomohla zbavit se nepříjemných členů domácnosti. Eduardito je trochu nemocný. Gisela se o něj strachuje. Rebeca přijde do nemocnice, aby ji podpořila.

 

125. Rebeca se dozvídá, že syn Eduarda je v nemocnici. Podporuje Eduarda v nemocnici, když se objevuje Martin, manžel Rebecy. Niurka se rozhodne ukončit své těhotenství. Liborio se ji snaží odradit. Amanda vyhlašuje Veronice válku o Sergiovu lásku. V odvetě Veronica zajistí díky intrice, že Sergio vyhodí Amandu z domu. Princezna informuje Elenitu, že hlavní podezřelou z vraždy Tonyho je Rebeca.

 

126. Veronica je vyslýchána inspektorem Malave kvůli Tonyho vraždě. Po setkání s Princeznou, Elenita mění svůj postoj k Rebece. Udělá Rebece scénu a stěhuje se do domu k Princezně. Rebeca reaguje velmi emotivně. Princezna žádá svého právníka, aby vypracoval dokument, v němž se Sergio zříká svého majetku ve prospěch Veronicy.

 

127. Veronica dává Sergiovi drogu, po které je Sergio bezvládný. Podsouvá mu k podpisu dokument, podle kterého na ni přepisuje celý majetek Montalbanů. Niurka je přesvědčena, že jediný způsob, jak vyřešit své problémy, je potrat. Rebeca se snaží ji přesvědčit, že je to ukvapené rozhodnutí. Producent žádá Beta, aby přišel do studia nahrát svou píseň. Beto navrhuje Rebece, aby s ním udělala kariéru zpěvačky. Eduarditův zdravotní stav se značně zhorší.

 

128. Elenita nechce dál bydlet u Princezny. Sergio nemůže uvěřit, že jeho žena odešla z domu. Telefonuje Princezně, která ho informuje o Veroničině úmyslu požádat o rozvod. Umírá Eduardito, synek Gisely a Eduarda. Matilde se rozhodne říct Nicolasovi o těhotenství Niurky. Doufá, že ji přesvědčí, aby nechodila na potrat. Princezna přikazuje Veronice odevzdat jí Sergiovu společnost. Rebeca se objeví na pohřbu Eduardita, ale Amanda ji neumožní přístup k rakvi. Potom žádá Eduarda, aby Giselu neopouštěl.

 

129. Sergio dostává příkaz k vystěhování. Dozvídá se, že všechno ztratil a nechápe, jak je to možné. Rodina se rozhodne pomoci mu v těžkých časech. Matilde říká Nicolasovi, že Niurka je těhotná. Nicolas se těší, protože je přesvědčen, že dítě je jeho. Matilde mu vysvětluje, že je tu možnost, že otcem je Natalio, pro Nicolase to není důležité. Chce, aby Niurka dítě porodila. Princezna navštíví Rebecu a řekne jí, že rodina Montalban přišla o celý jejich majetek. Rebeca tomu nechce věřit, ale Eduardo ji to potvrzuje. Niurka se zlobí na matku, protože řekla o jejím těhotenství Nicolasovi. Srovnává ji s Nataliem. Sara žádá Montalbana, aby ji vzali sebou. Sergio a Carolina jsou proti. Nicolas se neúspěšně snaží přesvědčit Niurku, aby nechodila na potrat. Je pořád rozhodnutá to udělat a žádá Nicolase, aby ji našel důvěryhodnou kliniku. Montalbanové se stěhují z rezidence.

 

130. Nicolas se stále snaží přesvědčit Niurku, aby své těhotenství neukončila. Princeza přesvědčuje Veronicu, aby si nechala bývalé sloužící Montalbanů. Amanda se objeví v novém domově rodiny a nabízí Sergiovi podporu. Sergio začal mít emocionální problémy. Nikdo není schopen přesvědčit Niurku, aby se nezbavovala svého dítěte. Princezna nečekaně navštěvuje Martina. Carolina hledá práci. Sara celý čas opakuje, že chce zabít Veronicu. Rebeca se snaží smířit s uraženou Elenitou. Nicolasův a Carolinin rozvod nabyl právní moci.

 

131. Martin s Betem přesvědčují Rebecu, aby zkusila zpívat. Elenita se tajně schází s přítelem. Nicolas žádá Carolinu, aby i přes rozvod zůstali přáteli. Sergio začne žít v imaginárním světě. Doktor říká, že je deprese. Veronika odmítá přepsat Sergiovu společnost na Princeznu, jak bylo původně domluveno. Dojde mezi ni k bitce. Martin je zklamaný vztahem s Rebecou a uvažuje o rozvodu. Policie zatýká Princeznu a Veronicu. Carolina začíná pracovat v nemocnici. Niurka mluví s matkou o dětech. Sergio vyznává Rebecu lásku v domnění, že mluví se svou mrtvou ženou Marcelou.

 

132. Sergio odejde z domu sám a ztratí se. Nejdříve ho potká Rebeca, kterou považuje Srgio za svou Marcelu. Uteče od ní a potkává Amandu. Žena mu namluví, že je jeho manželka a odvede ho k sobě domů. Každý se o Sergia obává. Otec Alfredo chce Sergiovi říci, že jeho manželku zabila Sara, ale rozmyslí si to, když se dozví, že Sergio ztratil rozum. Sara slibuje Princezně, že zabije Veronicu. Leonardo říká Carolině, že Niurka je těhotná, ale neví s kým.

 

133. Damian instruuje Eduarda na jeho první úkol v nové práci. Muž má přesvědčit Rebecu, aby ve studiu zazpívala. Ona však odmítá. Regina Nataliovi tvrdí, že by měl Niurce odebrat její dítě, které se narodí, protože je to určitě jeho dítě. Princezna nabízí Arturovi a Leonovi provize za zničení Veronicy. Ukazuje se, že Veronica je ta žena, která v minulosti Arturovi ublížila. Arturo jí slibuje pomstu a Princezně říká, že to udělá zadarmo, jen, aby si s ní mohl vyrovnat účty. Niurka se v nemocnici, kam ji doprovodil Nicolas, nedokáže přinutit, aby své těhotenství ukončila. Rebeca bere Marcelitu do kostela. Dívka se modlí tak usilovně až se stane zázrak .

 

134. Všichni se těší, že se Marcelitě vrátil její zrak. Eduardo i Martin věří, že je to díky Rebeca. Gisela žárlí na lásku, kterou Marcelita přechovává k Rebece. Natalio hrozí Niurce nožem. Požaduje, aby mu řekla, kdo je otcem jejího dítěte. Niurka tvrdí, že Nicolas, ale Natalio ji nevěří. Dostane záchvat šílenství. Přichází Liborio, který Niurku brání. Arturo navštěvuje Veronicu. Slibuje jí pomstu za to, že ho opustila a ukončila své těhotenství. Princezna mu radí povyprávět o tom celém rodině Montalban. Amanda je v sedmém nebo po noci strávené se Sergiem, ale muž ztrácí kontakt s realitou. Beto zpívá serenádu pro Elenitu. Veronica ho vyhodí z domu a tvrdí, že chlapec chce její peníze. Nicolas žádá Niurku, aby si ho vzala, protože jako její manžel ji bude schopen před Nataliem ochránit. Dívka chce počkat se svatbou až po porodu. Arturo říká Montalbanům, kolik zla Veronica způsobila a to,že od začátku chtěla získat jejich majetek. Nicolas jde do baru k Nataliovi a žádá ho, aby dal od Niurky ruce pryč. K jeho překvapení zjišťuje, že je tam Regina. Eduardo vleze oknem do pokoje Rebecy. Políbí se. Náhle na dveře klepe Martin.

 

135. Nicolas má v úmyslu informovat policii, ale Natalio vytáhne zbraň a hrozí mu zabitím. Montalbanové se dohodli, že najdou způsob, jak se vypořádat s Veronikou. Rebeca se svěřuje Niurce, že nikdy nepřestala milovat Eduarda. Nicolas řekne policii, kde se skrývá Regina. Žena mění úkryt před příjezdem inspektora Malave. Leon sleduje Giselu. V obchodě, kde k ní přistupuje, že ji raději nechá umřít, než by dovolil, aby byla s jiným mužem. Po návratu domů o tom Marcelita povídá Eduardovi. Ten zuří. Chce si to s Leonem vyříkat. Mezitím Leon přísahá Arturovi, že zabije Giselu a jejího muže. Adalberto Matilde říká, že ji stále miluje. Políbí se, ale žena mu říká, že nemůžou být spolu, protože je Adalberto pořád ženatý. Adalberto jí slibuje, že se v co nejkratším čase pokusí získat svobodu, aby se mohl oženit s ní. Carolina navštěvuje Niurku. Vyznává jí, že ji už nenávidí. Ženy si postupně spolu porozumí a chtějí být přítelkyněmi. Elenita najde sestřin deník. Objevuje v něm, že sestra byla do Tonyho Izaguirre zamilovaná. Protože chodil s ní i Elenitou a dělal si z nich blázny, zabila ho.

 

136. Elenita čte Veroničin deník a zjišťuje, že sestra zabila Tonyho, ne Rebeca. Veronica ji však objeví a zavře ve sklepě. Beto přistihne Rebecu líbat se s Eduardem. Je pobouřený a oznamuje to Martinovi. Martin odmítá Rebece odpustit takovou zradu. Podezírá Rebecu, že se za jeho zády s Eduardem už dlouho schází. Liborio radí Martinovi, aby se rozvedl. Carolina svěřuje otci Alfredovi, že chce jí do kláštera. Gisela žádá Eduarda o rozvod.

 

137. Martin dává Rebece podmínku. Jejich manželství závisí na tom, aby mu Rebeca porodila dítě. Gisela je rozhodnutá k rozvodu a odchází od Eduarda. Leon před očima Marcelity, unese Giselu. Dítě to oznámí Eduardovi a zbytku rodiny. Leo plánuje zabít Eduarda a Giselu a proto ho vytáhne na ostrov, kde drží Giselu. Amanda se zlobí na Rebecu, že rozbila manželství její dcery. Eduardo se chystá sám zachránit Giselu.

138. Eduardo spěchá zachránit unesenou Giselu. Nicolas alarmuje policii, že mluvil s Reginou. Leo se chce Eduardovi pomstít. Carolina přiznává Leopardovi, že se rozhodla vstoupit do kláštera. Eduardo najde Giselu. Natalio pomáhá Regině uniknout. Nicolas je překvapený rozhodnutím jeho bývalé manželky. Regina chce pomoci uvězněnému Eduardovi. Princezna je znepokojena nedostatkem zpráv od Leona. Martin se svěřuje Niurce. Regina volá Adalbertovi. Leon připevňuje Eduarda a Giselu do sítě na zemi u pobřeží tak, aby se při přílivu utopili.

139. Gisela nemá sílu bojovat o svůj život. Adalberto slibuje Regině pomoc. Leon je přesvědčen, že jeho oběti brzy zemřou. Informuje Artura a Princeznu. Regina se schovává před Nataliem. Eduardo žádá svou tetu o pomoc. Policie dorazila na záchranu uvězněným. Natalio dopadne Reginu a poperou se. Veronica nadále vězní Elenitu v suterénu. Beto přijde k nim domů. Natalio zabije Reginu. Gisela a Eduardo zůstávají uvěznění.

 

140. Police najde mrtvou Reginu. Předpokládají, že ji zastřelil Leon. Mezitím se Natalio vrací do baru. Je přesvědčen, že ho nikdo nepodezřívá. Sergiovi se vrací paměť. Plánuje se Veronice pomstít, protože ho připravila o jeho majetek. Leonovi se díky chvilkové nepozornosti ostatních i policie podaří znovu zajmout Giselu. Bere ji na svou loď. Policie, Nicolas, Adalberto, Amando a Eduardo je pronásledují. Martin vidí, že se Rebeca o Eduarda bojí. Uvědomí si, že ona ho pořád miluje. Princezna plánuj pomstít se Veronice. Zamýšlí povědět Montalbanům, že jejich dům odkoupila jen teoreticky, pořád patří jim. Leon má v úmyslu Giselu zabít. Vidíc to, Eduardo připlave k jeho lodi. Vyrazí Leonovi nůž z ruky. Mezi nimi dochází k boji. Leon popadne nůž a pokusí se zabít Eduarda, ale policie vystřelí a Leona zabije.

 

141. Damian předpovídá, že z Beta bude slavný zpěvák. Dává mu nové jméno Cesar Roman a zorganizuje mu jeho výstup. Na svůj první koncert Beto pozve všechny své přátele a rodinu. Zpívá před nimi v elegantní restauraci. Gisela a Eduardo se vrací zpátky domů ve zdraví. Informují Sergia o smrti Reginy. Gisela nezmění své rozhodnutí ohledně rozvodu. Princezna uvědomí Sergia, že Veronica padělala doklady, a celý majetek stále patří jeho rodině. Veronica se rozhodla dát Elenitu do blázince, aby se tak zbavila hrozby.

 

142. Veronica se rozhodne dát sestře uspávací injekci, aby mohla být v tichosti převezena do psychiatrické léčebny nebo být zabita. Beto v klubu zpívá a jednu z písní věnuje své milované. Elenita přesvědčuje sestru, aby se přihlásila na policii. V rezidenci se náhle objevuje Arturo. Beto žádá Niurku, aby také zazpívala. Carolina mluví s knězem o jejích plánech na vstup do kláštera. Sergio jde za právním zástupcem. Gisela oznámí Eduardovi, že jejich rozvodové řízení začalo. Martin chce mluvit s Rebecou. Všichni předpokládají, že ji požádá o rozvod, ale ukazuje se, že ji chce vzít na výlet.

 

143. Sergio říká Saře, že zná pravdu. Nazve ji vražedkyní, žena zblázní. Beto a Liborio se vkrádají do domu Veronicy. Doufají, že zjistí něco o Elenitě. Veronica je objeví a hrozí jim policií. Když Beto neléhá, aby jim řekla, co je s Elenitou, vyhazuje je z domu. Nicolas a Princezna přikazují Saře odstěhovat se z domu. Vrací se Sinforoso. Vysvětluje Petře, proč o sobě nedal tak dlouho vědět. Rovněž žádá, aby si ho vzala.  Carolina všechno matce odpouští, ale Sara ji nepoznává. Martin prosí Rebecu, aby se připravila na odjezd do Mexika.

 

144. Niurka oznamuje Nicolasovi, že souhlasí se sňatkem, ale až potom, co dostane výsledky genetického testu. Sergio a Adalberto odvážejí Saru do psychiatrické léčebny. Postupuje lékařské testy, které prokazují, že její šílenství je vážné. Eduardo podepisuje papíry na rozvod. Doufá, že by mohl být konečně s Rebecou. Ona ho informuje o blížícím se odjezdu do Mexika. Gisela se spolu s matkou rozhodnou odjet do Venezuely. Obě ženy chtějí zapomenout na své milované. Princezna dostane nápad, jak se získat Martina. Ukradne hasičský vůz v naději, že díky tomu Martina vyhodí z práce a ona ho zaměstná ve své firmě. Bohužel, Martin jí plány pokazí. Adalberto žádá Niurka a Rebecu o ruku jejich matky. Dcery souhlasí. Beto přísahá, že nebude mít klid dokud nenajde Elenitu.

 

145. Princesa se zlobí, protože její plán na získání Martina selhal. Petra Sinforosovu nabídku na manželství. Martin hovoří Rebece o posledním výstřelku Princezny, přičemž ji žádá o brzký odjezd. Lékaři určují Saře diagnózu – je to schizofrenie. Carolina chce vidět svou matku. Eduardo navštíví v práci Martina a dojde k hádce. Matilde poví Petře o zásnubách s Adalbertem. Estefania přesvědčuje Princeznu k odjezdu do Evropy. V autosaloně, kde pracuje Liborio se objevuje nová dívka. Martin se zlobí na Rebecu, protože řekla Eduardovi o jejich cestě do Mexika. Sara utekla z nemocnice.

 

146. Rebeca si stěžuje Eduardovi, že provokuje Martina. Sara se snaží zabít Veronicu, protože se domnívá, že její vinou ztratila dceru. Beto a Liborio se objevují v rezidenci Montalbanů. Veronicu naleznou mrtvou a volají policii. Matilde má radost z kytice, kterou dostala od Adalberta. Beto a Liborio po odchodu policie prohledají dům a najdou Elenitu. Sergio se dozvídá o smrti Veronicy. Elenita se s deníkem Veronicy objevuje v domě Rebecy.

 

147. Rebeca nemůže uvěřit, že Tonyho zabila Veronica. Natalia nedokáže přestat myslet na Niurku. Sergio zařídí pohřeb své ženy. Princezna velmi těžko prožívá své další selhání, Arturo se ji snaží utěšit. Elenita se dozvídá o smrti své sestry. Niurka přesvědčuje Petru a Matildu na dvojitou svatbu. Elenita předává deník sestry policii. Rebeca se zbaví obvinění. Inspektor Malave přichází na rodinné sídlo Izaguirre a informuje rodinu, že Tonyho případ vraždy je uzavřen. Matilde si bere Adalberta, Petra Sinforosa. Po obřadu dochází k tragické nehodě.

 

148. Niurka v nemocnici bojuje o život. Naštěstí její dítě zachrání. Liborio zastavuje bratra, pachatele nehody. Spolu s Martinem ho předávají na policii. Sergio říká Eduardovi setkání s Rebecou na svatbě Adalberta. Leonardo navštívil Carolinu v klášteře. Rebeca nechce matku informovat o nehodě Niurky. Magali okouzlí Liboria. Sergio žádá kněze o radu. Niurka procitne po operaci z bezvědomí, ale její stav je kritický. Princezna se chce setkat se svou dcerkou a žádá Eduarda o povolení.

 

149. Niurka má předtuchu, že zemře. Loučí se s rodinou a Nicolasem. Estefania plánuje výlet do Paříže s Arturem. Princezna se cítí osaměle. Po testech DNA se ukazuje, že Nicolas je otcem dítěte. Petra navštíví svého syna ve vězení. Natalio se dozvídá, že Niurka přežila nehodu. Nicolas informuje sestru, že se chce z domu odstěhovat. Natalio se přizná k zabití Reginy. Liborio informuje matku, že Magali je jeho přítelkyně. Princezna se na poslední chvíli rozhodne doprovázet Estefanii a Artura do Paříže. Niurka a Nicolas navštěvují Carolinu v klášteře. Beto žádá Elenitu o ruku.

 

150a. Sara umírá v plamenech v nemocnici, když ji zapálí jiná pacientka. Eduardo dává Rebece růži a ta ji přijímá. Martin je svědkem jejich setkání. Amanda telefonuje Sergiovi z Venezuely. Martin se rozhodne rozvést se s Rebecou, aby mohla být šťastná s Eduardem a odcestovat sám do Mexika. Beto naznačuje Elenitě, že by se mohli vzít v Madridu během propagačního turné jeho alba. Každý je překvapený Martinovým rozhodnutím. Sergio žádá Adalberta s Matilde, aby bydleli s ním v rezidenci. Princezna na letišti potkává Martina a dozvídá se o jeho cestě do Mexika. Sergio přijede za Amandou do Caracasu a zve ji na oběd. Gisela je v Cancunu a je připravena znovu začít milovat. Martin se v Mexiku v restauraci setkává s Princeznou, která se tady nechala zaměstnat jako servírka. Princezna mu řekne, že plány na Paříž změnila kvůli němu. Martin je překvapený, slibuje Princezně, že dá jejich vztahu šanci. Líbají se. Marcelita je šťastná vidíc otce s Rebecou.

 

150b. Rebeca přijímá růži od Martina. Chce s ním odjet do Mexika a slibuje mu, že ho bude milovat. Tvrdí, že Eduardo patří do minulosti. Když se líbají vejde do místnosti Eduardo, který má taktéž růži. Vidí, že mezi ním a Rebecou všechno skončilo a tiše zmizí. Amanda volá Sergiovi. Muž se jí přizná, že on odstoupil z boje o Rebecu kvůli synovi. Žádá Amandu o její adresu ve Venezuele, aby ji mohl poslat květiny. Sara umírá v plamenech v nemocnici, když ji zapálí jiná pacientka.

 

150c. Rebeca přijímá růži od Sergia. Přizná mu, že nechce odjet do Mexika, ale nemůže zradit Martina, i když ho nemiluje. Martin to slyší a odchází, aby mohla být šťastná. Amanda volá Eduardovi a řekne mu, že Gisela ho stále miluje a teď je v Cancunu. Jedna z pacientek zapálí Sařin pokoj, žena shoří v plamenech. Beto a Elenita se plánují vzít se v Madridu. Eduardo se vzdává Rebecy. Říká otci, aby svou šanci využil. Martin cestuje sám do Mexika. Na letišti potkává Princeznu. Dívka ho přesvědčuje o své lásce, ale on konstatuje, že není připraven na nový vztah. Eduardo i Marcelita navštěvují Giselu v Cancunu. Eduardo chce, aby z nich byla rodina. Rebeca dorazí do přístavu, kde je nová Sergiova loď. Prosí muže, aby ji vzal na plavbu. Tvrdí, že Martin a Eduardo patří její minulosti. Navrhuje mu, aby sobě dali šanci a časem se rozhodnou, zda jim to společně bude klapat. Martin se v Mexiku v restauraci setkává s Princeznou, která se tady nechala zaměstnat jako servírka. Princezna mu řekne, že plány na Paříž změnila kvůli němu. Martin je překvapený, slibuje Princezně, že dá jejich vztahu šanci. Líbají se.