Právo na lásku - díly dopředu

1. Luciana pracuje jako služka v domě bigotní a velice kruté doňi Any Joaquiny. Je tajně zamilovaná do jejího syna Juana de la Cruz, který se ale má stát knězem. I jeho ale mladičká dívka, kterou učí číst a psát, přitahuje. V noci před svým odjezdem do semináře přijde Juan de la Cruz do Lucianina pokoje, aby jí poděkoval za dárek. Věci se ale vyvíjejí poněkud jinak než oba předpokládali a Juan de la Cruz se s Lucianou pomiluje. Přesto se ale rozhodne vstoupit do semináře, kde doufá, že najde klid potřebný k tomu, aby mohl být knězem. Luciana zanedlouho zjistí, že s Juanem de la Cruz čeká dítě. Dřív, než to však stačí říct jemu, dozvídá se o jejím těhotenství Ana Joaquina. Násilím z ní dostane jméno otce Lucianina dítěte, v tu samou chvíli ale ví, že se neměla nikdy ptát.

2. Juan de la Cruz otci přizná, že měl poměr s Lucianou. Raimundo se mu ale neodváží říct, že je Luciana těhotná. Ana Joaquina vyštve Lucianu nejen z domu, ale i z města. Lucianě se narodí holčička, ale mladá žena se o ní nemůže postarat a nechá jí u vchodu domu, ve kterém žije bohatá vdova. Luciana se rozhodne, že už nedovolí, aby jí někdo ponižoval. Podaří se jí vystoupat na společenském žebříčku a založí vlastní firmu. Po letech se setkáváme s Lucianou jako s úspěšnou návrhářkou, stejně ale nedokáže zapomenout na holčičku, kterou opustila. Svůj stesk po ní kompenzuje alespoň pořádáním charitativní akce pro opuštěné děti. Nedokáže být šťastná, i když má syna, dceru a manžela, který jí miluje. Na přehlídce, kterou pořádá, se objeví i mladá dívka Cristina, která vyrostla v sirotčinci a touží stát se modelkou. Lucianě zavolá muž, se kterým kdysi dávno žila. Minulost jí začíná pronásledovat.

 3. Luciana jede s Miriam na módní přehlídku. Po cestě jí říká, že by si moc přála, aby ty jeptišky dostaly z přehlídky hodně peněz a mohly tak dát domov mnoha opuštěným dětem. Andrés se dozvěděl od Nicolase o španělské koprodukci, pro kterou hledají mexického herce. Oba jdou na zkoušku a Andrés tu roli dostane. Cristina říká matce Regině a matce Bernardině, že si našla byt blízko kláštera, jenom ještě hledá nějaké děvče, které by tam bydlelo s ní a podílelo se na ceně bytu. Na přehlídce chce matka Regina představit Lucianě Cristinu, protože ta touží být modelkou. Ale nejdříve pošle Cristinu koupit nějaké květiny, ale ta se zdrží. Ve výtahu pozná Andrése a vypadne jí nějaké pouzdro. S květinami přijde pozdě a Luciana jí vynadá a tak k představení vůbec nedojde. Druhý den ráno jí Andrés donese domů pouzdro s dokumentem, který ztratila ve výtahu. Ana Joaquina má pořád zlé sny. Zdá se jí o požáru v kostele a muži v plamenech. Cristina se seznamuje s Remedios, svou novou sousedkou. Přichází Lorenza a chce sdílet byt s Cristinou.

4. Lizbeth se líbá v zahradě se svým přítelem Mauriciem. Luciana to vidí a rozzlobí se na svou dceru. Pak říká Andrésovi, že ji moc rozmazluje a že by si s ní měl promluvit. Ale Andrés odmítá, je lepší, když si o takových věcech promluví ženy. Lorenza chce bydlet s Cristínou v jejím bytě, ale přichází také Maclovia a také má zájem. Cristína jim říká, aby rozhodly samy, ale nakonec souhlasí, že tam budou bydlet všechny tři. Remedios je přijde navštívit se svým synem José Maríou. Ale Lorenza není doma, odešla do divadla. Hádky a diskuse mezi Andrésem a Lucianou jsou stále častější, protože Luciana nemá čas na rodinu. Andrés proto odchází na divadelní premiéru sám. Tam se k němu přibližuje Lorenza a velice mu lichotí. Andrés potom odchází s Nicolasem a říká mu, že velice miluje svou ženu a že jí nikdy nebyl nevěrný. Lorenza doma říká děvčatům, že poznala Andrése a on jí slíbil, že jí zavolá. Ale Maclovia jí ukazuje fotku v novinách, kde je Andrés se svou ženou. Tam také Cristina vidí oznámení, kde se hledají modelky a vyhledá Andrése ve studiu.

5. Cristina jde na konkurz, ale manekýny bez předchozí praxe neberou. Andrés pozve Cristinu na kávu a potom jí dá svoji vizitku, aby zašla na uvedenou adresu. Už předtím pozval Andrés Lucianu do restaurace na oběd, ale kvůli vypnutému mobilu se mu Luciana nedovolala a z oběda sešlo. Luciana žárlí na manžela a žárlivost se vystupňuje, když se jí představí nová adeptka na práci manekýny, Cristina, díky vizitce od jejího manžela. Luciana ji přijme, ale zachází s ní neomaleně a krutě. Při záskoku za chybějící manekýnku sklízí Cristina první úspěchy. Líbí se také Victoru Manuelovi. Lizbeth se připravuje na oslavy narozenin. Se svým snoubencem Mauriciem se vybourají v autě, ale oni vyváznou bez zranění. Juan de la Cruz vyučuje nového sirotka. Když chlapec onemocní, sežene peníze na jeho nákladnou léčbu.

 6. Při natáčení filmu Nicolas vystřelí na Andrése, který upadne. Po skončení scény nevstává. Filmaři proto zavolají lékaře. Andrés se probere, ale upadne lékař kvůli vylitému oleji. Victor se dvoří Cristině. Ta se do něho zamiluje a pokládá ho za svoji životní lásku, zatímco Victor ji bere jako jednu z mnoha svých avantýr. Ve Francově bytě usiluje o Cristinu, ta ho odmítá a odejde. V restauraci se setkává Andrés a Luciana s Nicolasem a producentem. Andrés se předvádí jako milující manžel, ale Luciana žárlí, zvláště později, když u něho najde lístek se jménem Lorenzy. Luciana zacvičuje Cristinu do práce manekýny. Je na ni tvrdá a vyžaduje od ní přísnou disciplinu. Luciana se dozvídá, že Cristina je sirotek. Lizbeth se připravuje na oslavu narozenin. José Maria usiluje o Lorenzu, ale ta o obyčejného kluka nemá zájem.Miriam má splín a Franco se ji snaží rozveselit. Cristina navštíví v klášteře, kde vyrostla, matku Bernardinu a ptá se jí na svou vlastní mámu. Bernardina ji seznamuje s jejich zpovědníkem Juanem de la Cruz.

7. Andres se opil na večírku uspořádaném v jeho domě a pohádal se s Lucianou, které vyčetl, že ho nemá dost ráda a že její profese je pro ni to nejdůležitější. Luciana se totiž připravuje se svým týmem na přehlídku v New Yorku. Victor poslal Cristině kytici růží na usmířenou. Pak ji navštíví a říká, že se do ní na první pohled zamiloval. Cristina se postupně nechá přesvědčit, že to Viktor myslí vážně a jeho city opětuje. Chepa říká Aně Joaquině, aby svému synu Juanovi řekla, že Lucianě se kdysi narodila dcera.

8. Když vidí Luciana nápadně nalíčenou a učesanou Cristinu, tak ji uhodí. Ta se urazí a odejde s tím, že se už do Lucianina módního salónu nevrátí. Lorenza vyhledala Andrése v televizi a ten jí dává číslo mobilu.V jednom televizním pořadu se mluví o hádce Andrése s Lucianou. Je otázkou, od kterého z Duvalových hostů se o tom novináři dozvěděli. Rozepře Luciany a Andrése pokračuje, padne i slovo o rozvodu, ale nakonec se usmíří a jdou spolu na premiéru Andrésova filmu. Film nemá úspěch, přátelé se od Andrése odvracejí a producent nepodepíše s Andrésem smlouvu na roli v připravovaném miniseriálu. Lorenza nadbíhá Andrésovi, který ji zatím odmítá. Cristina, která se začne vídat s Victorem, se marně snaží dostat znovu práci v obchodě. José Maria je zraněn při evakuaci lidí ze zříceného domu. Luciana přijde za Cristinou a zve ji zpátky k sobě. Cristina odmítá, ale nakonec se vrací a setkává se tam s Victorem, kterého jí Luciana představí jako svého syna.

9. Andres přijde o roli v plánovaném miniseriálu a upadá do deprese, ruší dokonce pásmo poezie, na které se chystal. S Lucianou jsou si stále vzdálenější a Andres se zaplétá s Lorenzou. Cristina se velice zlobí na Viktora Manuela, nechce mu odpustit, že jí neřekl pravdu o tom, kdo je, hned při prvním setkání. Cristina se kromě práce modelky věnuje hlavně nemocné holčičce Alicii. V nemocnici se také náhodou seznámí s Anou Joaqinou, které se udělá nevolno. Ani jedna netuší, jaké pouto je váže. Luciana jde po letech do kostela a právě ve chvíli, kdy tam jsou i Ana Joaqina a Juan de la Cruz. Minulost se hlásí stále neodbytněji. V domě Duvalových se všichni chystají na oslavu Lizbethiných narozenin. Andres jí dá prstýnek po svojí matce a Luciana – i proti jeho vůli – auto. Na oslavě se nečekaně objeví Pedro Trujillo, další přízrak z minulosti.

 10. Luciana se na večírku pohádá s Trujilem. Lisbeth zmizí se svým snoubencem. Lorenza stráví noc s Josém Maríou, ale ráno si nic nepamatuje. Když se Lisbeth ráno vrátí, Luciana jí dá facku, Lisbeth zuří a nechápe, jak se k ní matka mohla takhle zachovat. Navíc Lisbeth ztratila prsten – dárek od otce. To rozzuřilo i Andrese. Cristina vidí fotografii z večírku, na které je Viktor Manuel a Lourdes, navíc slyší Franca, jak mluví o tom, jak si to Viktor Manuel na večírku užíval. Luciana se sejde s Juanem de la Cruz a poví mu o jejich dceři. Andres se opět sejde s Lorenzou. Juan de la Cruz chce mluvit se svojí matkou o Lucianině dítěti.

 11. Juan de la Cruz chce vědět, proč mu jeho matka zatajila, že Luciana byla těhotná a že porodila dceru. Ta se brání tím, že to udělala je pro jeho dobro a aby se neodchýlil od cesty k Bohu, pro kterou ho ona předurčila. Kněz se rozhodne, že svou dceru bude hledat a snaží se mluvit s Lucianou. Luciana se snaží přesvědčit Cristinu, aby si změnila vzhled a jméno, aby urychlila vzestup své kariéry, ale ta odmítá. Luciana lituje, že Lizbeth není jako Cristina. Lizbeth zatím nesmí opustit dům a ještě se navíc pohádá s Lucianou, která jí odebere auto, které jí darovala. Andrés se je snaží usmířit, ale není to možné. Nakonec Lizbeth utíká z domova. Lorenza se stala Andrésovou milenkou. Jednou ji na ulici přepadnou a zraní a Chepa pak začne považovat jejich vztah za vážný. Ona ale říká Cristině a Maclovii, že i když se stýká s Chepem, tak nikdy nenechá Andrése, protože to je muž jakého si přeje.

 12. Juan de la Cruz vyhledá Lucianu a snaží se jí přesvědčit, že nevěděl o jejím těhotenství. Také chce vědět co se stalo s děvčátkem, které Luciana porodila, ale ta o něm nic neví. Ana Joaquina se všemi silami snaží zabránit Juanovi, aby svou dceru hledal. Zatím Lizbeth utekla z domova k Mauriciovi. Luciana ji tam najde, odvede ji zpátky domů a vysvětlí jí, jak se má chovat mladá žena. Lorenza oslavuje své zasnoubení s José Mariem. Cristina navštěvuje Anu Joaquinu, když se cítí špatně. Andrés odchází z domova, protože již s Lucianou nemůže žít. Miriam radí Lucianě, aby navštívili manželskou poradnu, nebo aby opustila práci a odjela s Andrésem na cesty. Ale ta odmítá. Cristina jde do kostela podívat se na první přijímání a setkává se tam s Victorem Manuelem a udobří se s ním. José María je u Lorenzy a zvoní telefon. On ho zvedne. Je to Andrés, který chce mluvit s Lorenzou.

 13. Ana Joaquina vyhledá Lucianu v její kanceláři a dojde mezi nimi k hádce. Luciana si na ni jde stěžovat Juanovi de la Cruz. Andrés volá Lorenze a José María zvedne telefon. Lorenza mu potom řekne, že je to kvůli nějaké práci. José María se s ní chce oženit, ale Lorenza nechce nechat Andrése. Luciana se také udobří s Andrésem a navrhuje mu, že pro něj zavře podnik, nebo udělá, co on bude chtít. On ale odmítá, vrací se domů a Lorenze už nevolá. Ta stále čeká, že jí Andrés zavolá a když jí Maclovia řekne, že se zase udobřil se svou ženou, tak tomu nechce věřit. Nakonec Andrése vyhledá. Cristina se udobří s Victorem Manuelem a ten jí daruje prstýnek, chce s ní být sám, ale ona odmítá. Cristina se připravuje na svou první módní přehlídku. Victor Manuel říká Ramirovi, že se mu Cristina moc líbí, ale že s ní nechce mít nic vážného. Ana Joaquina vyhledá Lucianu v jejím domě a vyhrožuje jí. Victor Manuel část jejich rozhovoru vyslechne. Pak přijde Trujillo s Mauriciem.

14. Luciana nechce říci Victorovi Manuelovi, kdo je Ana Joaquina. Trujillo s Mauriciem přicházejí navštívit Lizbeth, ale Luciana se omlouvá a odchází. Trujillo potom říká Lizbeth, že teď bude přicházet na návštěvu mnohem častěji. Lorenza vyhledá Adrése, který se s ní chce rozejít, ale ona mu říká, že to nedovolí. Juan de la Cruz vyhledá Lucianu, protože potřebuje vědět adresu domu, kde odložila své dítě. Spolu se tam jedou podívat. Victor Manuel navštěvuje Cristinu doma a ta mu představuje své spolubydlící. Lorenza mu říká, že zná jeho otce, ale neřekne mu odkud. Nicolas dostane velkou roli, kterou měl slíbenou Andrés. Připravuje se módní přehlídka. Paula vyčítá Cristině, že je Lucianina oblíbenkyně. Přehlídka je pro Cristinu velkým úspěchem. Paula, která s ní sdílí hotelový pokoj, odchází. Přijde Victor Manuel, přináší láhev šampaňského a žádá Cristinu, aby s ním strávila noc.

 15. Cristina se po přehlídce pomiluje s Victorem Manuelem. Maclovia, Lorenza a Remedios si zatím dělají starosti, jestli se Cristině něco nestalo, když nepřišla domů. Propast mezi Lucianou a Andresem je stále hlubší. Cristina se svěří Maclovii s tím, co se stalo. Victor Manuel se zase svěří Ramirovi. Victor Manuel mluví s Cristinou a svěří se jí, že ho překvapilo, že byla panna. Cristina si začíná dělat starosti, jestli Victor Manuel myslí vztah s ní vážně. Ten mezitím řekne Ramirovi, že ženit se rozhodně nechce, ale že vztah s Cristinou nechce ani ukončit, protože se mu líbí. Antonia pomůže Valentinovi napsat dopis pro Remedios, ve kterém jí vyzná lásku. Miriam odhalí vztah mezi Cristinou a Victorem Manuelem. Snaží se Cristinu přesvědčit, aby vztah ukončila, jinak bude muset vše říct Lucianě a Cristinina kariéra skončí dřív než doopravdy začala. Juan de la Crus pátrá po svojí dceři, rozjede se na místo, kde jí Luciana odložila a promluví si s jednou ze sousedek a s její služebnou. Lorenza zjistí, kde natáčí Andres a vše nastraží tak, aby se s ním sešla. Lourdes u večeře prozradí Lucianě, že Victor Manuel má něco s Cristinou.

 16. Luciana se vyptává Victora Manuela, jestli má něco s Cristinou. Victor Manuel všechno popře. Cristina odmítne znovu se milovat s Victorem Manuelem, chce, aby jejich vztah nebyl tajný, chce být jeho ženou, ne milenkou. Maclovia jde s Chemou místo Lorenzy na pouť. Valentin stále tajně miluje Remedios. Lorenza si stále myslí, že nakonec získá Andrese pro sebe. Luciana a Andres jsou si stále vzdálenější. Juan de la Crus pátrá po svojí dceři, stopy ho dovedou až k matce Bernardině, ta slíbí, že se pokusí mu pomoct. Miriam opět přistihne Victora Manuela s Cristinou, ale Lucianě opět nic neřekne, není si ale jistá, že dělá správně. Luciana jde na večeři s Cristobalem. Cestou potkají Juana de la Crus, který Lucianu hledá, aby jí řekl, že jejich dcera nikdy do Evropy neodjela.

 17. Juan de la Cruz slibuje Lucianě, že zjistí, kde žije jejich dcera a že dá Lucianě adresu. Luciana je kvůli této záležitosti rozčilená a s nikým z rodiny se neshodne. V reakci na to se Andrés schází opakovaně s Lorenzou, které José Maria dává peníze na jejich svatbu. Cristina se vyzpovídala Juanovi, že měla intimní vztah s Victorem. Juan jí radí, aby se vzali. Trujillo vymámil na Lucianě vysokou částku peněz jako půjčku. Miriam ji varuje, že to jistě nebylo naposledy. Juan dostane od sestry Bernardiny adresu dívky- sirotka, která by, podle dokladů, mohla být jeho a Lucianina dcera. Juan se zhrozí, když dotyčnou ženu najde v hospodě nejnižší kategorie, kde dělá prostitutku. Lizbeth se nechce rozejít s Mauriciem, který se Lucianě nelíbí. Victora překvapí v kanceláři bývalá snoubenka Tamara, která se vrátila z Evropy.

18. Na základě informace od Juana de la Cruz navštívila i Luciana prostitutku Mariu Rosendu, která by mohla být její odloženou dcerou. Ana Joaquina se snaží zabránit svému synovi i Lucianě, aby tyto kroky podnikali. Luciana se chystá říct Andrésovi o své minulosti. Když nabude odvahy a zmíní se o tom, Andrés dá najevo, že by to neakceptoval. Objeví se bývalá Victorova snoubenka Tamara, snaží se obnovit jejich vztah a dovést ho ke svatbě. Získává podporu Luciany. Victor se schází v hotelu s Cristinou. Ta dostává od Luciany pas a vizum do Miami na přehlídku. Andrés se schází s Lorenzou, pronajímá jí byt a dává peníze. Lorenza jde na módní přehlídku k Lucianě a chová se tam trapně. Opije se když se potom hlásí k Andrésovi, ten prohlásí před Lucianou, že ji nezná. Na večírku u Ofélie a Miguela říká Nicolás Tamaře, že ji miluje.

 19. Luciana trpí, když si pomyslí, že by Rosenda mohla být její dcera. Juan de la Crus se opět pohádá se svojí matkou, která chce za každou cenu zabránit tomu, aby hledal svojí dceru. Tamara nedokáže ukončit svůj vztah s Nicolasem, i když jí tato situace ničí. Cristina dál chodí s Victorem Manuelem, ale nebezpečím je pro ni Paula, která o jejich vztahu ví. Lorenza se opět udobřila s Andresem, který do vztahu s ní stále více zabředá. Mauricio navrhuje Lisbeth, aby s ním utekla. Ana Joaquina naláká Lucianu do svého domu. Luciana se po letech setkává s Chepou. V domě se ale objeví i Pedro Trujillo a Cristina. Ana Joaquina si vzpomene na vztah mezi Lucianou a Trujillem. Okamžitě zavolá Andresovi, aby mu řekla, že ho jeho žena podvádí.

 20. Trujilljo zabrání Aně Joaquině v tom, aby řekla Andresovi pravdu. Navrhuje jí, aby se proti Lucianě spojili. Victor Manuel není spokojený s vysvětlením, které mu Ana Joaguina dá ohledně svého vztahu s Lucianou. Chepa zavolá Lucianě a chce se s ní sejít. Ana Joaquina se téměř násilím snaží dostat z Chepy informace odkud se dozvěděla, že Luciana hledá svojí dceru. Zabrání jí v tom Juan de la Crus. Ana Joaquina najednou obrátí, tvrdí, že svého syna chápe a že mu pomůže jeho dceru najít. Luciana jí nevěří. Andres obviní Lucianu, že má milence. Lucianu to hluboce raní. Lorenza slaví svoje narozeniny. Luciana najde dárek, který Andres koupil Lorenze, ale myslí si, že je pro ní. Lorenza nepřijde na oslavu, kterou jí uspořádá Chema, protože čeká na Andrese. Andres ale nepřijde. Doma ho zadrží Luciana, která se chce s manželem udobřit. Andres a Luciana se milují. Lorenza je nešťastná. Luciana řekne Andresovi, že jí může dát dárek, který jí koupil. Ten znervózní.

21. Luciana žádá na Andrésovi přívěšek, o kterém si myslí, že koupil pro ni a on jí ho dává. Lorenza přichází domů pozdě a nazlobená, protože Andrés nepřišel na schůzku. Odchází proto k Chemovi a přijímá jeho nabídku k sňatku. Zatímco je pryč, Andrés jí volá a Maclovia mu řekne, že je u přítele. Druhý den jí volá znovu a Lorenza mu řekne, že se zasnoubila, ale i přesto jde na schůzku s ním a dává mu znát, že by chtěla, aby se rozvedl. Andrés jí přináší drahý prsten. Ana Joaquina předstírá, že souhlasí s tím, aby Juan de la Cruz hledal svou dceru, ale zatím má své plány, jak mu to překazit. Ramiro říká Lizbeth, že je do ní zamilovaný a ona na to stále myslí. Uvědomuje si, že Mauricio je nedospělý mladík. Andrés chce koupit divadlo a navrhuje Nicolasovi, aby se stal jeho společníkem. Paula vyvolá hádku s Cristinou a Luciana jí chce propustit, ale Cristina se jí zastane. Luciana, Victor Manuel a Cristina připravují cestu do Miami. V poslední chvíli Tamara žádá Lucianu, aby ji vzala sebou, tak by alespoň mohla být blíž Victoru Manuelovi. Ten zatím žádá Cristinu o ruku.

22. Victor Manuel žádá Cristinu o ruku a ihned chce říct své matce o své lásce, ale Cristina ho žádá, aby s tím ještě počkal, teprve až se vrátí z Miami. Remedios připravuje svatbu Chemy a Lorenzy. Té chce dokonce nechat udělat svatební šaty. Chepa mluví s Lucianou a říká jí, že si musí dávat pozor, protože Ana Joaquina se spojila s Trujillem a chtějí jí ublížit. Také jí dá fotografii Rosalíe, ale žádná z nich neví, kdo to je. Lorenza se usmiřuje s Andrésem, souhlasí stát se jeho milenkou a konečně se rozhoduje, že skončí svůj vztah s Chemou. Cristina se připravuje na cestu do Miami a dozvídá se, že Andrés nepojede. Místo něho pojede Tamara. Victor Manuel se přiznává Ramirovi, že je zamilovaný do Cristiny a také říká otci Juanovi, že má v úmyslu se s ní oženit. Luciana navštěvuje Catu, která jí vypráví historii Any Joaquiny a Rosalíe. Andrés zve Cristinu na večeři a ta ho ujišťuje, že ona o jeho vztahu k Lorenze nikomu nic neřekne. Otec Juan de la Cruz hledá v nemocnici Rosamundu, o které si myslí, že by možná mohla být jeho dcera. Trujillo ji hledá také, ale pro Anu Joaquinu a právě se po ní ptá matky Bernardiny.

 23. Trujillo hledá u jeptišek v sirotčinci informaci o svojí dceři. Paula vyhrožuje Cristině, že prozradí Lucianě, jak ji viděla nastupovat do Andrésova auta. Cristina vysvětluje Frankovi, že od ní chtěl Andrés slib, že nepoví jeho rodině o svém vztahu k Lorenze. Trujillo navštíví Lucianu a varuje ji, aby nechala svých kontaktů s Juanem. Miguel radí Andrésovi, aby zanechal svých styků s Lorenzou. Andrés žádá Cristobala o informaci o svých akciích v Lucianině podniku. Luciana, Cristina a další se chystají odjet do Miami. Andres, údajně kvůli práci, zůstává doma, ale ve skutečnosti odjede s Lorenzou do lázní, přesto, že Lorenza se zároveň připravuje na svatbu s Chemou. Předtím dostávají snoubenci dárek od Chemových přátel - jeho opravenou motorku. Remedios a Valentin spolu žertují a José Maria se snaží je dát dohromady. Nicolas chce pokračovat ve svém poměru s Tamarou, ta se snaží mu vymanit.

 24. Luciana, Cristina, Victor a Tamara odjeli do Miami. Andrés odmítl odjet kvůli údajnému filmování. Luciana má díky Cristině úspěch na přehlídce. Cristina žárlí na Tamaru, která se od Victora nehne a vyspí se s ním, když se Victor ze žárlivosti opije. Cristině se totiž obdivuje bohatý Alberto, který ji pozve na večeři a nabízí jí sňatek. Cristina se Albertovi přiznává, že miluje jiného. Zbitá Rosenda leží na ošetřovně Červeného kříže. Je ochotná přijmout pomoc Juana de la Cruz, ale jakmile se objeví Fresco, Rosenda uvěří jeho slibům a pošle Juana pryč. Fresco jí předává vizitku od Any Joaquiny a Rosenda jí telefonuje. Ana Joaquina s Trujillem kují pikle proti Lucianě a k tomu jim má pomoct Rosenda. Andrés místo natáčení tráví dva dny s Lorenzou v lázních. Tam od něho Lorenza dostane šaty a šperky. Lizbeth a Mauricio skončí kvůli rychlé jízdě na policii, ale jsou propuštěni. Ismelda prozradí Miriam a Frankovi, že Andrés odjel s nějakou ženou. To také zjistí Viktor, když doprovází Cristinu domů z letiště.

 25. Victor Manuel potká svého otce s Lorenzou před domem Cristiny. Lorenza mu říká, že pracuje v seriálu s jeho otcem. Cristina se vrátila z Miami, kde její práce byla moc úspěšná. Tamara čeká dítě s Nicolasem, ale ten si ji odmítl vzít a proto se chce provdat za Victora Manuela. Franco dostane italskou cenu Velký návrhář. Když se Luciana vrátila z Miami, celá rodina se dovídá, že Lizbeth nebyla zatím v domě Alejandry, ale odešla s Mauriciem a skončili na policii. Andrés se rozzlobí a vyhodí Trujilla i jeho syna ze svého domu. Ana Joaquina stále zve do svého domu Rosendu a Lucianu, ale ta už tam odmítá jít a tak jí Ana Joaquina vyhrožuje. Zavolá si také Trujilla, protože chce, aby Lucianu pořádně vystrašil. Andrés se svěřuje Miguelovi, že stále touží po Lorenze, ale nechce kvůli ní opustit rodinu. Remedios chce koupit Lorenze svatební šaty a tak ta se konečně odhodlá, že zruší své zasnoubení s Chemou.

26. Lorenza sděluje Chemovi, že se za něj neprovdá, ale docílí jen odložení svatby. Také prozradí Andrésovi vše o vztahu mezi Cristinou a Victorem Manuelem. Andrés je rozhodnut koupit divadlo za peníze, které by získal prodejem akcií, které má v Lucianině podniku. Ta však peníze na odkoupení akcií nemá. Cena divadla je ale moc vysoká. Andrés netuší, že za vším stojí Nicolás, který nakázal zvýšit cenu o třicet pět procent. Victor Manuel se snaží přesvědčit Andrése, aby s koupí divadla počkal, ale ten nechce. Trujillo přikáže zabít jednoho z mužů, kteří pro něj pracují. Lizbeth měla nehodu, spadla do kanálu a José María ji zachránil. Andrés mu děkuje, že zachránil život jeho dcery. Trujillo přijde do nemocnice navštívit Lizbeth, ale Luciana s Andrésem ho odtamtud vyhodí. Ana Joaquina poznala Rosendu a myslí si o ní, že je to Lucianina dcera. Juan de la Cruz je velice překvapený jejím chováním. Ana Joaquina se spojí s Trujillem a kují plány, jak ublížit Lucianě. Victor Manuel říká Lucianě, že se chce oženit s Cristinou, ta to však vůbec nechce připustit. Cristina je těhotná.

 27. Když se Cristina dozví, že čeká dítě, nejprve se poleká, ale potom začne mít radost a těší se, až zprávu sdělí Victoru Manuelovi. Ten mezitím oznámil Lucianě, že se s Cristinou hodlá oženit. Luciana zuří. Toňa prozradí Valentinovi, že Chema s Lorenzou odložili svatbu, protože viděla Lorenzu, jak se líbá s jiným. Lorenza a Chema se baví o nehodě, kterou měla dcera Andrese Duvala. Luciana začíná Cristinu nenávidět. Požaduje po Andresovi, aby Victoru Manuelovi vztah s Cristinou zakázal. Andres se na ni rozzlobí. Znovu se pohádají. Andres hledá útěchu u Lorenzy. Tamara oznámí Victoru Manuelovi, že je těhotná. Victor Manuel se chce o dítě postarat, ale nechce se s ní oženit. Tamara s Rebekou vše řeknou Lucianě a požadují, aby situaci vyřešila. Andres je také toho názoru, že by si Victor Manuel měl Tamaru vzít. Victor Manuel vše řekne Cristině. Ta se cítí hrozně a neřekne mu, že i ona je těhotná. Trujillo přivede Aně Joaquině pomocníka. Ana Joaquina předstírá péči o Rosendu. Luciana si nechá zavolat Cristinu.

 28. Luciana trvá na tom, že si Victor Manuel musí vzít Tamaru. Cristinu vyhodí z práce. Victor Manuel se na Lucianu zlobí, s Cristinou se udobří a slíbí jí sňatek. Lorenza a Maclovia naléhají, aby mu Cristina už řekla o dítěti. Victor Manuel se odmítne s Tamarou oženit. Tamaru znovu odvezou do nemocnice, dobře se necítí ani její otec, který je kardiak. Victor Manuel cítí výčitky svědomí a druhý den řekne Cristině, že se musí oženit s Tamarou. Cristina mu o svém dítěti nic neřekne. Cítí se příliš uražená a ponížená. Ana Choaquina u zpovědi svěří Juanovi de la Crus své celoživotní tajemství - její nejlepší přítelkyně spáchala její vinou sebevraždu. Od té doby má Ana Choaquina strach z ohně, protože Rosalía se před jejíma očima upálila. Cristina je pevně rozhodnutá vychovávat svoje dítě sama. Zdá se, že vztah Luciany a Andrese už nejde zachránit. Luciana má také nepříjemný rozhovor s Victorem Manuelem, který se na ni zlobí, protože ho vehnala do sňatku s Tamarou. Lucianu přinutí k přemýšlení především to, že jí Victor Manuel řekne, že je sice bohatá a úspěšná, ale nikoli šťastná. Luciana přijde za Cristinou.

 29. Luciana navštíví Cristinu a žádá ji, aby nechala jejího syna na pokoji. Snaží se ji přesvědčit, že pro něj vůbec nic neznamená. Miriam jí vyčítá, že je ke Cristině příliš tvrdá a že to není spravedlivé. Luciana to však odmítá. Cristině se podaří získat práci modelky v jednom butiku. Tamara se dozví, že Victor Manuel chodil v době její nepřítomnosti s Cristinou a rozhodne se ji vyhledat. Podaří se jí zjistit adresu butiku, ve kterém Cristina pracuje. Jako zákaznice ji tam donutí, aby pro ni předvedla svatební šaty, a poníží ji svými poznámkami. Luciana se rozhodne jít společně s Juanem de la Cruz za Rosendou. Najdou ji v baru ve společnosti Trujilla. Lucianu to velice rozzlobí a udělá Trujillovi scénu. Stále si není jistá tím, že je Rosenda její dcera.

 30. Andrés se na charitativní akci setká s Lorenzou, kterou mu José María představí jako svou snoubenku. Andrés se chce okamžitě s Lorenzou rozejít, ale ta na něj naléhá. Situace mezi nimi zůstává nedořešená. Luciana požádá Cristobala, aby prodal Andrésovy akcie, ale to Cristobal odmítá. Dává výpověď, ale Luciana ho přesvědčí, aby zůstal. Cristobal se jí vyzná ze své lásky, ale Luciana ho odmítá. Přesto se Cristobal rozhodne zůstat v podniku po jejím boku jako přítel a kolega. Cristina je zoufalá ze svatby Victora Manuela s Tamarou. Tamara navštíví Victora Manuela v práci a prohledá mu poštu. Najde dopis od Cristiny a navštíví ji. Řekne jí, že jí dopis Victor Manuel ukázal sám a že se nad ním oba zasmáli. Cristina je nešťastná ještě víc a věří, že pro Victora Manuela nic neznamenala. Victor Manuel se skutečně s Tamarou ožení.

31. Slaví se svatba Tamary a Victora Manuela. Nicolas Tamaře říká, že konečně našla otce pro své dítě. Victor Manuel přísahá otci Juanu de la Cruzovi, že miluje a bude milovat jenom Cristinu. Cristina pracuje v jednom butiku jako modelka. Victor Manuel se hned první noc pohádá s Tamarou a říká jí, že se jí nikdy nedotkne. Ještě před odjezdem navštěvuje Cristinu, ale ta ho odmítá. Andrés s Lorenzou se jdou podívat na divadlo, které chce Andrés koupit, ale José María je sleduje a překvapí je v divadle, když se líbají. Andrés potom přemýšlí o svém životě a navrhuje Lucianě, aby někam odcestovali, ale znovu skončí hádkou. Ana Joaquína slibuje Rosendě pomoc, ale pod podmínkou, že se přestěhuje a nikomu neřekne kam. Luciana a Juan de la Cruz ji hledají, chtějí ji přemluvit, aby si nechala udělat rozbor krve, aby si tak byli jistí, že je to jejich dcera. Lizbeth vyhledá Cristinu v butiku a telefonem ji spojí s Victorem Manuelem.

32. Victor Manuel a Tamara odjíždějí na svatební cestu. Ana Joaquina platí nový byt Rosendě a Frescovi, ale Rosendě se stýská po jejích přátelích, které nesmí navštívit. Nesmí navštívit ani jeptišky v klášteře. Říká Aně Joaquině, že Cristinu také odložili u domu nějaké bohaté rodiny a že přišla do sirotčince o měsíc později než ona. Juan de la Cruz a Luciana stále Rosendu hledají, ale marně. Ana Joaquina jim nechce nic říct. Maclovia říká Josému Maríovi, že je do něj zamilovaná. Lorenza chodí do školy, kde se má naučit správnému chování ve společnosti, protože nechce zahanbit Andrése. Cristina se v parku seznámí s fotografem Alonsem, kterého potom doporučí jako fotografa klientkám butiku. Vztah mezi Andrésem a Lucianou se stále zhoršuje. Victor Manuel se rozhodne, že až se Tamaře narodí dítě, tak se s ní hned rozvede. Aniž by to Tamara věděla, odlétá do Mexika, vyhledá Cristinu a vše jí řekne. Když je u ní v bytě, zvoní Andrés a žádá Cristinu, aby mu otevřela domovní dveře.

 33. Victor Manuel je s Tamarou na svatební cestě, ale vrátí se za Cristinou do hlavního města. Nechybí mnoho a setkal by se u ní v bytě s Andresem. O Andresově románku se dozví Ofelia, hned vše vyzradí Nicolasovi a rozhodnou se, že Luciana se musí o všem dozvědět. Ana Joaquina začne mít podezření, že Cristina by mohla být její vnučka. Vše slyší Chepa a chce to říct Lucianě. Fidencio ji prozradí Aně Joaquině a ta jí ve vzteku nešťastnou náhodou zabije. Cristina je spokojená se svojí prací v butiku. Andres žárlí kvůli telefonátům, vše slyší Juan de la Crus a řekne mu, že on je ten muž, který Lucianě telefonuje. Ofelia zavolá Lucianě a řekne jí, kde najde svého manžela a jeho milenku. Luciana se do bytu vydá s Cristobalem. Do poslední chvíle nevěří, ale když vejdou do bytu, najdou tam Andrese s Lorenzou ve velmi choulostivé situaci.

34. Cristina fotí s Alonsem katalog pro butik, kde pracuje. V Lucianině domě se rozpoutá hotové peklo, Luciana se chce s Andresem rozejít, cítí se jeho nevěrou velice zraněná a ponížená. Cristobal zjistí, že Lorenza je Cristinina kamarádka. Luciana přijde domů za Lorenzou, opět se hádají a urážejí. Luciana navíc pohrozí Cristině, o které si myslí, že seznámila jejího manžela s Lorenzou, že ji zničí. Skutečně udělá to, co před lety Ana Joaquina, a zavolá do butiku, aby Norma Cristinu vyhodila. Victor Manuel se vrací ze svatební cesty. Chce rodiče usmířit. I jeho ale zarazí, že Andres podváděl Lucianu právě s Lorenzou. Ana Joaquina přede všemi tají, co se stalo s Chepou. U zpovědi ale přiznává nejen to, ale také fakt, že ukrývá Rosendu. Otec Selorio jí nemůže dát rozhřešení, protože Ana Joaquina svých činů nelituje. Lorenza stále doufá, že se k ní Andres vrátí. Někdo klepe na dveře, Lorenza běží otevřít přesvědčená, že je to Andres, ale za dveřmi je rozzlobený Victor Manuel.

35. Victor Manuel jde do Cristinina bytu, aby Lorenze zabránil v dalších kontaktech se svým otcem. Nařkne přitom Cristinu z toho, že Lorenzu kryla a že její poměr tolerovala. V domě Duvalů všichni řeší nastalou situaci. Lizbeth je zoufalá. Luciana se rozhodne pomstít a požádá Cristobala, aby najal soukromé detektivy, kteří budou sledovat jak Lorenzu tak Cristinu. Ana Joaquina se v kostele setká s Cristinou. Nabídne jí, že ji vezme do nemocnice na testy, aby měla jistotu, že ona i dítě jsou v pořádku. Využije toho k tomu, aby zjistila, zda Cristina je nebo není dcera Juana de la Cruz. Luciana se hroutí a odmítá dát Andrésovi další příležitost. Přede všemi prohlásí, že chce požádat o rozvod. Miriam i Franco ji přesvědčují, aby to nedělala, a Andrésovi se nakonec podaří přimět ji, aby své rozhodnutí změnila. Cristinu navštíví Alonso a nabídne jí, aby pro něj pracovala jako modelka. Victor Manuel je spolu potká na ulici a ze žárlivosti Alonsa uhodí.

36. Ačkoliv Luciana Andrésovi slíbila, že se bude snažit o záchranu jejich manželství, nemůže zapomenout na to, co se stalo. Vede to k dalším konfliktům mezi nimi. Cristina začne pracovat v obchodě s fotografickými potřebami. K této práci jí dopomohl otec Juan de la Cruz, protože věděl, že Cristina potřebuje příjem. Lorenza pronásleduje Andrése. Věří, že ji Andrés miluje a že se k ní vrátí. Andrés jí ale oznamuje, že ji nikdy nemiloval, protože miluje Lucianu. Přesvědčuje ji, že jejich vztah skončil. Před televizí, kde na něj Lorenza čeká, je ale spolu vidí Ofelia. Luciana se předávkuje prášky na spaní a je odvezena do nemocnice. Po návratu domů obdrží anonymní dopis s informací, že se Andrés s Lorenzou dál schází.

37. Luciana stále nechce věřit Andrésovi, že se sešel s Lorenzou jenom aby s ní svůj poměr skončil. Situace je mezi nimi stále moc napjatá. Na nátlak Victora Manuela se Luciana vrací do kanceláře. Nicolas by se chtěl pomstít Andrésovi tím, že svede Lucianu, a tak ji navštěvuje v kanceláři a zve ji k sobě domů na večeři. Ofelia mu v tom pomáhá tím, že Lucianu přemlouvá, aby se Andrésovi pomstila a našla si jiného muže. Alonso docílí toho, aby byla Cristina přijata jako modelka pro jisté kosmetické výrobky. Do obchodu, kde Cristina pracuje, ji přijde navštívit Maclovia a pak přichází Alonso se zprávou, že Cristina byla přijata jako modelka pro reklamní kampaň a zve obě na oběd. Tamara a Victor Manuel kupují byt a Tamara ho zařizuje, ale žádá moc peněz na Victorovi Manuelovi, který všechny peníze, co měl, dal na první splátku bytu. Mají se setkat v jedné restauraci na obědě, ale tam Victor Manuel uvidí Cristinu s jejími přáteli.

 38. Cristina a Victor Manuel se vidí v restauraci, kam přišli na oběd. Cristina si myslela, že už lásku k němu překonala, ale uvědomuje si, že to tak není. Alonso vypráví Cristině a Maclovii o své matce. Rosenda vyhledá svou přítelkyni Ninon, aby jí vrátila peníze, které si od ní půjčila. Ninon o tom jde hned povědět otci Juanu de la Cruzovi. Luciana přijímá Nicolasovo pozvání na večeři k němu domů, ale uvědomuje si, že Nicolas se jí snaží svést, a tak odchází. Alonso fotografuje Cristinu, která pracuje jako modelka na reklamu jisté kosmetiky. Luciana uvidí její fotografii v novinách a dělá nátlak na reklamní agenturu, která Cristinu zaměstnala, aby ji propustila. Také Cristóbal se snaží, aby ji propustili z obchodu, kde pracuje. Miriam se o tom dozví a nesouhlasí s tím. Andrésovy akcie v Lucianině podniku jsou prodány na burze a kupuje je Alonsova matka. Ta se dozvídá, že Alonso je nemocný a brzy zemře, proto chce ihned odjet do Mexika. Maclovia přišla o práci a Lorenza také nepracuje. Děvčata mají velkou starost o živobytí. Juan de la Crus navštěvuje svou matku a ta mu říká, že Chepa odjela. Přichází Trujillo a říká jí, že už má výsledky toho krevního rozboru, který přikázala udělat.

 39. Alonsa navštíví jeho matka z New Yorku. Má obavy o jeho zdraví a kromě toho mu sděluje, že koupila akcie společnosti Luciany Duvalové. Alonso je překvapený a vypráví jí o Cristině. Vivian ji chce poznat. Luciana se usmíří s Andrésem a Lizbeth je šťastná, že se celá situace uklidňuje. Rozhodne se potají dál scházet s Mauriciem. Lorenza potká Chemu s Crisaldou a setkání s ní ji spíš pobaví, přestože si od něj Chema slibuje, že Lorenza bude žárlit. José María Alonsovi oznamuje, že se rozhodla dát Cristině práci na reklamní kampani pro svého klienta. Alonso má velkou radost. Juan de la Cruz Alonsa navštíví, protože chce vědět, jaké jsou jeho úmysly ohledně Cristiny. Maclovia a Lorenza dál bezúspěšně hledají práci.

 40. Andrés náhodou přijde do obchodu, kde pracuje Cristina. Setká se tam s Lorenzou, která se jej snaží přesvědčit, aby se k ní vrátil. Andrés ji hned odmítá, ale jejich setkání je vyfotografováno soukromým detektivem, kterého si Luciana najala. Ta nevěří Andrésovým vysvětlením a požádá ho, aby odešel z domu. Lizbeth to velice těžce nese a rozhodne se navštívit Lorenzu. Tamara se dozví, ve kterém obchodě pracuje Cristina, a navštíví ji tam. Udělá jí scénu. Lorenza se snaží Cristinu bránit a v rozčilení jí vyzradí, že Cristina čeká dítě s Victorem Manuelem. Tamara je v šoku. Ana Joaquina se rozhodne svěřit Juanovi de la Cruz, kdo je jeho dcera, ale jen při svaté zpovědi, tak, aby to nemohl nikomu prozradit.

41. Ana Choaquina prozradí Juanovi de la Crus, že Cristina je jeho dcera. Poví mu to ale při zpovědi, čímž mu znemožní, aby cokoli prozradil Lucianě. Ta se nedokáže vyrovnat s Andresovou nevěrou, požádala ho, aby odešel a chce začít rozvodové řízení. Žádá Cristobala, aby dál dělal Cristině a Lorenze ze života peklo. Cristina pracuje pro pana Ernandese v obchodě a chystá reklamní kampaň s Alonsem. Viviana stále ještě neřekla Alonsovi o jeho nemoci. Lisbet přijde za Lorenzou a málem se poperou. Andres se rozhodne, že odjede z Mexika. Svoje divadlo svěří do rukou Nicolase Obregona. Miriam, Juan de la Crus i Victor Manuel se snaží přesvědčit Lucianu, aby Andresovi odpustila. Victor Manuel jí přiměje, aby Andresovi zavolala. Luciana nechce, zavolá mu tedy sám, ale telefon vezme Lorenza, která přišla za Andresem do hotelu. Victor Manuel Lucianě nic neřekne. Juan de la Crus přinese Cristině do obchodu květiny.

 42. Luciana se stále nechce nechat obměkčit a odpustit Andresovi, přestože ho miluje stejně jako dřív. Andres je rovněž nešťastný a opět se pomalu ale jistě sbližuje s Lorenzou, která se ho nechce vzdát. Victor Manuel jde opět za Cristinou, připomíná jí krásné chvíle, které spolu prožili, ale Cristina ho opět žádá, aby odešel. Kromě toho přichází Alonso a Victor Manuel si je čím dál jistější, že je to její nový přítel. Tamara mu doma udělá další scénu. Sama se ovšem dál schází s Nicolasem, kterému zcela podléhá. Propast mezi Juanem de la Crus a jeho matkou je stále hlubší. Nicolas využije Andresova momentálního duševního rozpoložení a dá mu k podpisu dokumenty, které mu mají zajistit vlastnictví Andresova divadla. Maclovii trápí, že Chema má už novou snoubenku. Chema ale nemůže zapomenout na Lorenzu, což trápí hlavně Remedyos. Luciana dál pronásleduje a trestá Lorenzu a Cristinu. Obě dívky ztrácejí svoje zaměstnání.

 43. Hernandez oznamuje Cristině, že je nucen propustit ji z práce, protože mu nepřestali vyhrožovat. Zároveň přijde ze stejných důvodů o práci i Lorenza. Victor Manuel se snaží přesvědčit Lucianu, aby Andrésovi dala ještě jednu příležitost a přiměla ho, aby neodjížděl. Luciana váhá, ale nakonec se rozhodne jet za ním do hotelu. Ve stejné době přijde za Andrésem i Lorenza a prosí ho, aby ji neopouštěl. Andrés ji odmítá, ale Luciana je spolu přistihne a je přesvědčená, že jejich poměr pokračuje. Andrés je zoufalý a odjíždí ze země. Vivian se chystá navštívit Lucianinu společnost a zjišťuje si, v jakém je stavu. Slibuje Alonsovi, že ho bude o všem informovat a že se postará o to, aby Luciana přestala Cristině dělat potíže.

 44. Luciana tráví dny zavřená ve svém pokoji a odmítá komunikovat s okolím. Lizbeth je zoufalá ze situace v rodině a neví, jak si s ní má poradit. Navštíví Victora Manuela, který se jí snaží domluvit, ale marně. Nicolas přesvědčuje Tamaru, aby mu pomohla zničit Victora Manuela a připravit jeho rodinu o peníze. Za Lorenzou přijde Remedios a chce po ní, aby jí vrátila zásnubní prsten, který dostala od Chemy. Lorenza ale ví, že jí ho vrátit nemůže, protože ho zastavila. Dostane se do sporu s Casildou a popere se s ní. Ana Joaquina se chce zbavit Rosendy a Fresca, a proto jim nařizuje, aby se vystěhovali z bytu. Fresco jí ale vyhrožuje, že když jim přestane dávat peníze, řekne všechno Juanovi de la Cruz. Trujillo vydírá Lucianu a chce po ní další peníze. Luciana to odmítá a Trujillo se rozhodne pomstít se jí. Nařídí svým mužům, aby shodili auto Lizbeth ze srázu. Při nehodě je s ní v autě i Mauricio.

 45. Lisbet je po autonehodě ve velice vážném stavu. Andres se rychle vrací do Mexika. Do Lucianiny rezidence se jako zahradník přistěhuje Artemio, synovec Imeldy. Miguel se dozvídá, že to byla Ofelia, kdo Lucianě řekl o Lorenze. Rozejde se s ní. Paula navštíví Alonso, chce vědět, zda skutečně chodí s Cristinou. Cristina se sejde s Victorem Manuelem v nemocnici, kam přijde zjistit, jak je Lisbet. Chose Maria jde oficiálně požádat Kasildu o ruku. Lorenza vrátí Remedyos Chemův zásnubní prsten a usmíří se s ní. Lékař řekne Victoru Manuelovi, že Lisbet už nebude chodit.

 46. Chose Maria se oficiálně zasnoubí s Casildou. Luciana a Andres prozatím netuší, že Lisbeth zůstane ochrnutá. Andres by se rád vrátil domů, ale Luciana tvrdí, že ho už nemiluje a že se může vrátit, ale musí počítat s tím, že ona s ním nebude žít jako manželka. Victor Manuel hledá útěchu u Cristiny. Juan se snaží pomáhat Lucianě i Lisbet. Andres se dozvídá, že Nicolas tvrdí, že divadlo je pouze jeho. Lorenza se snaží přiblížit k Andresovi. Trujillo dál kuje pikle s Anou Joaquinou. Luciana už nemá zájem dál pronásledovat Cristinu a Lorenzu. V závěru dílu Lisbeth zjistí, že nemůže hýbat nohama.

47. Lékař říká Lucianě, že Lizbeth má poraněnou páteř a nohy a že už nikdy nebude moci chodit. Lizbeth je zoufalá a nechce se s tím smířit. Andrés se potká s Nicolasem a říká mu, proč ho oklamal s tím divadlem. Ale Nicolas mu chladně odpoví, že nikoho neoklamal, protože Andrés dobrovolně podepsal všechny dokumenty o převodu divadla a tak se už nic nedá dělat. Andrés ho napadne a skončí na policii. Ofelia se setká s Lorenzou a řekne jí, kde má hledat Andrése. Ve studiu se také dozví o Andrésově rvačce a chce mu pomoci. Půjčuje si peníze od Alonsa, protože chce někoho na policii podplatit. Luciana chce Andrésovi pomoci také a tak tam jde s Francem. Ale na policii vidí Lorenzu, která také čeká na Andrése, a tak rozzlobená odchází. Pak říká Miriam, že už o Andrése nebude bojovat, ať zůstane s Lorenzou. Andrés ale Lorenzu odmítl a teprve potom se dovídá, co se stalo s Lizbeth.

48. Lisbeth je propuštěna z nemocnice, ale pořád se nemůže smířit s tím, že už nebude chodit. Lorenza hledá Andrése nejdříve v nemocnici a pak doma u Miguela. Tam se dozví, že se Andrés vrátil domů, ke své rodině. Jeho vztah s Lucianou je pořád stejně napjatý, ale Luciana mu dovolila, aby se vrátil, aby mohl být blízko své dcery. Cristina hledá práci, ale kvůli svému těhotenství nemůže žádnou najít. Konečně se všechna tři děvčata rozhodnou, že budou hledat lacinější byt. Turco jim poví o malém bytě v sousedství, a tak se tam jdou podívat. Lorenze se ten byt nelíbí, ale souhlasí se stěhováním. Remedios přijímá Valentinovu nabídku k sňatku. Módní dům se dostává do finačních problémů, obrat už není jako dříve, ale Luciana stále odmítá jít do kanceláře. Konečně také nařizuje, aby skončilo sledování Cristiny a Lorenzy. Detektiv ale říká Cristóbalovi, že Cristina je těhotná a Paula poslouchá za dveřmi. Ana Joaquina s Trujillem zosnovují nový plán, jak se Lucianě pomstít. Trujillo volá Andrésovi a říká mu, že Luciana byla mnoho let jeho milenkou.

49. Trujillo prozradí Andrésovi, že byl dříve milencem jeho ženy Luciany. Andrés tomu nechce uvěřit, přesto v něm pochybnost hlodá, rozhodne se ale, že své ženě věří. Cristina se zatím dívá po nějakém novém bydlení a nakonec se rozhodne pro bydlení v domě Any Joaquíny, kterou zná. Má z toho velkou radost, ale Anně Joaquíně tím přidělá starosti, protože se jí vůbec nehodí do plánů. Lizbeth je upoutaná na lůžko, po nehodě nemůže chodit. Vystřídá se u ní postupně Tamara, Luciana a Artemio. Lizbeth nechce vidět ani jednoho z nich a pohádá se s nimi. Tamara, která je těhotná, si potom stěžuje svému muži Victoru Manuelovi, se kterým se kvůli tomu pohádá. Lorenza je moc smutná, protože se Andrés vrátil ke své ženě a dětem a jí nechal samotnou. Cristina se jí snaží utěšit vidinou nového života v novém bytě. Victor Manuel netuší, že Cristina je s ním také těhotná, jako jeho žena Tamara. Celé to ale odhalí Paula, která Cristinu nesnáší a vypadá to, že chce její tajemství prozradit. Zastane se jí Alonso, kamarád, který začne tvrdit, to dítě je jeho. Luciana navštíví otce Juana de la Cruz a ten jí poradí, že pokud se chce zbavit svého trápení, měla by svému muži Andrésovi říci celou pravdu o své minulosti. Luciana se rozhodne, že to udělá. Rosenda dostane úkol hlídat každý krok Cristiny. Trujillo chce pomstít smrt svého syna a přijde do domu Luciany a Andrése s ozbrojenými muži a ve vypjaté situaci Luciana pod tlakem přizná Andrésovi, že byla opravdu Trujillovou milenkou. Andrés tomu nemůže uvěřit a žádá vysvětlení, které mu Luciana není schopná dát. Andrés se cítí podvedený a zklamaný. Do domu přichází otec Juan de la Cruz.

50. Vivian žádá Cristinu, aby ji považovala za svou přítelkyni a kdykoliv se na ni s důvěrou obrátila. José María Cristinu navštíví a žádá ji, aby zapomněla na Alonsa, pokud není schopná opětovat jeho lásku, a přiznává se, že ho miluje. Děvčata si pomalu stěhují věci do svého nového bytu a zařizují jej. Setkávají se se svými budoucími sousedy. Juan de la Cruz je zoufalý a žádá Anu Joaquinu, aby ho zbavila povinnosti zachovat zpovědní tajemství. To Ana Joaquina ale odmítá, považuje to za svou pomstu Lucianě za její hříchy. Andrés a Luciana se nedokážou smířit se svými prohřešky a rozhodnou se pro rozvod. Oba se cítí ublížení a podvedení. Lizbeth je nešťastná, odmítá útěchu a pomoc a nechce se jí dál žít. Alonso nabízí Cristině, aby s ním jela pracovat do Portorika.

51. Luciana naléhá na Juana de la Cruz, aby jí prozradil, kdo je jejich dcera. Juan de la Cruz to ale odmítá, protože je vázán zpovědním tajemstvím. Znovu prosí svou matku, aby jej povinnosti zachovat mlčení zbavila, ale to Ana Joaquina odmítá. Luciana je nešťastná. Rozhodne se vyřešit svůj vztah s Andrésem a zažádá o rozvod. Victor Manuel navštíví Cristinu, aby se jí svěřil se svými starostmi. Cristina jej přijme a svěří se mu, že jej stále miluje. Victor Manuel jí také vyzná lásku, ale oba si uvědomují, že jejich vztah není možný. Cristina se chce co nejdříve přestěhovat, aby ji Victor Manuel už nemohl vyhledávat. Nicolas se svěří Miguelovi se svou nenávistí vůči Andrésovi. Miguel Andrése varuje, ale ten se rozhodne jít za Nicolasem a situaci s ním jednou pro vždy vyřešit. Luciana vyslechne rozhovor Andrése a Victora Manuela, ve kterém se Andrés přizná, že ji stále miluje. Luciana se rozhodne získat od Nicolase stůj co stůj smlouvu na Andrésovo divadlo a splnit mu tak jeho životní sen.

52. Luciana si přijde promluvit s Nicolasem, chce koupit zpátky Andresova vlastnická práva na divadlo. Nicolas jí ale kompromituje takovým způsobem, že si Andres začne myslet, že Luciana má s Nicolasem poměr. María Chose prozradí Alonsovi, že ho už dlouho tajně miluje. Cristina, Lorenza a Maclovia se stěhují do nového, menšího bytu, který je v domě, který patří Aně Joaquině. Loučení s Chemou, Valentinem a se všemi ostatními je velice smutné. Rozvod Luciany s Andresem je prakticky nevyhnutelný. Artemio se snaží rozveselit Lisbeth a přemluvit ji k "výletu" na zahradu, ale Lisbeth odmítá a je na něj i na všechny ostatní velice hrubá.Valentin a Chema odjíždějí do Chiapas pomáhat po povodních. Victor Manuel se marně snaží přesvědčit Andrese, aby Lucianu nesoudil, když si vlastně není ničím jistý. Ana Joaquina přijde říct Lucianě, že jí nikdy nevyzradí, kdo je její dcera a kde je. Lorenza opět vyhledá Andrese. Franco prozradí Miriam vše, co ví o těhotenství Cristiny. Jdou jí navštívit, ale Toňa jim neprozradí její novou adresu. Lusiana si přijde promluvit s Juanem de la Crus a v kostele se setká s Cristinou.

53. Luciana chce, aby Juan de la Cruz porušil zpovědní tajemství a řekl jí, kdo je její dcera. Juan de la Cruz odmítá. Andres vypráví Migelovi o tom, že Luciana je Nicolasovou milenkou. Miguel tomu nechce věřit. Juan de la Crus se dozví, že Rosenda i Cristina žijí v domě, který patří jeho matce. Žádá po Aně Joaquině vysvětlení, jeho důvěra v ní je silně otřesena. Casilda se připravuje na svatbu. Na dvoře domu se opět velice pohádá s Lorenzou. Cristobal potvrdí Miriam, že Cristina čeká dítě s Victorem Manuelem. Cristina odmítne Alonsa jako nápadníka. María José se mu potom přizná, že s Cristinou předem mluvila. Alonso se na Maríu José rozzlobí. Nicolas řekne Lucianě, že se Andres dál schází s Lorenzou. Vztahy mezi Tamarou a Victorem Manuelem jsou stále velice chladné. Luciana jde požádat Anu Joaquinu, aby jí řekla, jestli je Rosenda nebo není její dcera.

54. Luciana se snaží zjistit, kdo je její dcera, kterou opustila těšně po jejím narození. Ví to Ana Joaquina a otec Juan de la Cruz, ale kvůli zpovědnímu tajemství jí to odmítá sdělit. Akorát ji ubezpečí, že to není Rosenda. Lizbethin zdravotní stav se zlepšuje, dokonce se nechá vynést na zahradu. Pomalu jí začíná zajímat Artemio, synovec Imeldy, který tam pracuje jako zahradník, ale zároveň dodělává medicínu. Rebeca je celá nervózní z toho, že Nicolás ví, že dítě, které její dcera Tamara čeká, není Victora Manuela, ale jeho. Tamara Victorovi Manuelovi sdělí, že to bude syn. Victor Manuel je sice rád, ale daleko radši by byl, kdyby to dítě čekal s Cristinou. Alonsovi se udělá špatně, ale dělá, jako by to nic nebylo. Otec Juan přijde za Cristinou a baví se s ní o její matce, kterou podle něj brzy potká. Casilda, Toňa, Cristina, Maclovia a Lorenza mají jít za družičky na svatbu maminky Chemy. Jdou se podívat na šaty, které jim byly vybrány a jsou v šoku. Maclovia je nešťastná z toho, že Chema chodí s Casildou, protože ho stále miluje. Vztah mezi Andrésem a Lucianou je vypjatý, sice se pomilují, ale pak vyjde najevo skandál, že Andrés byl opět s Lorenzou a že se budou s Lucianou rozvádět. Celé to vypustil Nicolás.Victor Manuel se v bance potká s Alonsem a mluví o Cristine. Victorovi Manuelovi sice vadí, že Cristina teď jakoby chodí s Alonsem, nicméně ho požádá, aby jí udělal šťastnou, když on to nedokázal. Andrés se snaží Lucianu přesvědčit, že celá ta věc s Lorenzou není pravda, ale ona mu nevěří.

55. Ofelia, která našla u Nicolase v bytě Tamařinu náušnici, se jí vyptává, co s ním má společného. Tamara znervózní a stěžuje si Nicolasovi. Nicolas si s Ofeliou promluví a varuje ji, aby se mu nestavěla do cesty. Ofelia mu to slíbí, ale prozradí mu, že Cristina čeká s Victorem Manuelem dítě. Vivian je zoufalá z Alonsova stavu, který se zhoršuje, a svěřuje se se svými obavami Juanovi de la Cruz. Ten ji přesvědčuje, aby vše Alonsovi řekla a přiměla ho k léčbě. Vivian to ale odmítá, protože vidí, jak je Alonso šťastný, a nechce mu jeho štěstí ničit. Přimluví se u svého známého kadeřníka, aby dal práci Lorenze. Všichni se chystají na svatbu Remedios a Valentina. Po skončení obřadu se Remedios zhroutí a ztratí vědomí. V nemocnici se ukáže, že prodělala těžký infarkt. Remedios se loučí s José Maríou, protože je přesvědčená, že zemře. Nicolas jede do bytu Victora Manuela, aby mu řekl, že s ním Cristina čeká dítě. Tamara mu nedovolí to povědět, ale Victor Manuel se za ním rozjede, aby se dozvěděl, co mu chtěl říct. Tamara ho chce zastavit a Victor Manuel ji omylem srazí autem.

56. Tamara přichází po nehodě o dítě. Victor Manuel je zoufalý a dává si to za vinu. Nicolas navštíví Tamaru v nemocnici, ale ta ho odmítá. Nicolas je přesto přesvědčený, že k sobě patří a že Tamara nikdy nebude schopná ho opustit. Remedios umírá. Na rozloučení s ní přichází i Victor Manuel. Cristina je z něho nervózní a Alonso se k ní ve snaze ji chránit chová jako přítel. Victor Manuel je z toho v šoku. Tamara je přesvědčená, že ji Victor Manuel nikdy neopustí, protože mu bude do konce života vyčítat, že smrt jejich dítěte je jeho vina. Maclovia a Lorenza nastupují do nových zaměstnání, která jim sehnala Vivian. Lorenza přesvědčuje Macloviu, aby začala znovu usilovat o José Maríu a přebrala ho Casildě. José María ale požádá Casildu o ruku.

57. Vivian pozve Cristinu na večeři, protože má narozeniny. Společně s Alonsem si užívají pěkný večer, dokud tam nepřijde Andrés. Cristině se podaří své těhotenství skrýt. Vivian již dříve skoupila volné akcie firmy Luciany Duvalové a teď to Andrésovi říká. Ona a Andrés byli dříve dobrými přáteli, proto je Andrés rád. Vztah Tamary a Victora Manuela se potácí v agónii, nejprve se Tamara nemůže vzpamatovat ze ztráty dítěte a pořád leží v posteli a potom, když se pokusí s Victorem Manuelem navázat fyzický kontakt, tak jí Victor M. řekne Kristýno. Rozpoutá se mezi nimi obrovská hádka. Andrés si dá na chvíli pauzu s prací, aby se mohl věnovat své dceři Lizbeth. Ta se snaží přesvědčit svou matku Lucianu, aby uvěřila Andrésovi, že ji miluje a že s Lorenzou už nic nemá. Luciana nicméně trvána svém. To ale ještě neví, že Victor Manuel je syn jakési Barbary, milenky Andrése z dřívějších dob, která porodila Victora M. ve vězení, kam byla zavřená po vraždě svého milence. Andrés jí pak Victora Manuela odebral a dodnes se s tím svěřil jenom Miguelovi. Otec Juan řekne kamarádkám Cristiny zprávu o tom, že Victor M. nechtěně způsobil nehodu, ve které Tamara přišla o své dítě. Holky sice slíbí, že Cristině nic neřeknou, ale udělají to hned, jak Cristina přijde domů. Ta je z toho velice smutná, protože stále Victora Manuela miluje. Victor Manuel se rozhodne a taky se s tím svěří matce a Rebece, že až se Tamara vzpamatuje ze ztráty dítěte, dá se s ní rozvést, aby mohl najít své vlastní štěstí po boku Cristiny. Zatím se jí snaží sehnat, ale José María mu odmítne sdělit její novou adresu. Luciana proklíná Cristinu, že ničí manželství jejího syna s Tamarou a stěžuje si otcovi Juanovi. Ten se jí snaží usměrnit, aby neřekla nic, čeho by potom mohla litovat a vydá se k Victorovi Manuelovi domů, aby se pokusil je usmířit. Luciana nechápe, proč tak moc Cristinu brání.

58. Alonso Cristině navrhne, že by mohli Victoru Manuelovi tvrdit, že Cristinino dítě je Alonsovo. Cristina ale odmítá. Maclovia se stará o Chemu, začnou se bavit o tom, že Maclovia nemá snoubence a že jí dokonce ani nikdy nikdo nepolíbil. Chema ji chce políbit, ale Maclovia odejde. Lorenza jde za Miguelem, poptat se na Andrese. Andres jí chce zavolat, ale v poslední chvíli změní názor a zavěsí. Paula se dozví, že Alonso je synem nové spolumajitelky módního salónu a rychle běží k němu domů. Tamara zaslechne, že Luciana bývala milenkou Pedra Trujilla a hned s touhle novinkou běží za Lisbet. Lisbet je zničená a svůj vztek si vybije na Artemiovi, který jí zrovna přinese květiny. Vyhodí ho z domu, Artemio jí vezme za slovo a odchází. Alonso přijde jako každý den za Cristinou, té se udělá špatně. Všichni se vyděsí, že se dítě narodí předčasně a rychle vezou Cristinu do nemocnice. Lékař Cristině doporučí, že se musí šetřit, protože by mohl být její život i život jejího dítěte ohrožen.

59. Cristina musí hodně odpočívat, protože nebezpečí hrozí jí i jejímu dítěti. Paula nechce povědět Vivian, proč se rozešla s Alonsem. Od Caridy se Vivian dozví, že Alonso už nechce Paulu nikdy ani vidět. Lisbet vyčte svojí matce, že byla Trujillovou milenkou. Luciana si myslí, že Lisbet všechno pověděl Andres, znovu se pohádají. Luciana odjede do kostela, kde prosí Pannu Marii za odpuštění. Cristina pozve otce Juana de la Cruz na večeři k ní domů. Otec Juan de la Cruz má dobré zprávy pro Rosendu, které sehnal práci. Luciana se chystá na schůzku s Vivian. Spolu s Tamarou jdou do Alfredova kadeřnictví, kde se setkají s Lorenzou. Tamara a Lorenza se málem poperou. Luciana si s Lorenzou pohovoří a opět se jen utvrdí ve svém přesvědčení, že Andres chce zbytek života strávit se svojí milenkou. Cristina a Rosenda připravují večeři, na kterou je pozvaný Juan de la Cruz. Luciana se konečně setkává s Vivian.

60. Vivian se jde poprvé ukázat do firmy Luciany Duvalové a má z toho smíšené pocity. Panuje mezi nimi totiž velká rivalita. Andrés se zase chystá na odvetný tah proti Nicolásovi. Chce zabránit tomu, aby Nicolás uvedl svou hru v divadle, o které ho obral. Otec Juan si promluví s Alonsem a chce ho přimět, aby se přiblížil k víře a více navštěvoval kostel. Nepřímo mu naznačuje, že je třeba vše s Bohem urovnat, než se odejde na věčnost. To rozzuří Vivian, protože se bojí, že Otec Alonsovi prozradil tajemství o jeho stavu. Lorenza vyhledá Andrése a snaží se ho i přes jeho odmítání přesvědčit, že ji miluje , že ona jeho také a že za všechno zlé může Luciana. Lizbeth obviní Lucianu, že měla poměr s Trujillem, aniž by jí to řekla. Zlou krev mezi ně vnesla Tamara. Casilda připraví večeři pro Valentina, Antonii a Chemu, kde neustále opakuje, jak se těší, až přestane jako vdaná žena pracovat. Chemovi se to moc nelíbí, protože se bojí, že nebude moct z jeho platu uspokojovat všechny její nároky. Cristina uspořádá občerstvení a k překvapení všech pozve i Anu Joaquinu. Fresco se tam rozdovádí a nakonec fyzicky napadne Juana de la Cruz. Druhý den ještě zmlátí Rosendu, které zakazuje, aby se stýkala s Cristinou. Victor Manuel sleduje Lorenzu, aby zjistil, kde bydlí Cristina. Pak za ní přijde, ale když vidí, že je těhotná, tak odejde. Pak mu ale dojde, že to dítě je asi jeho a vyhledá ji znovu v ateliéru Alonsa. Ptá se, jestli je pravda, že je to dítě Alonsa, jak mu Alonso právě řekl. Cristina chvíli váhá, ale pak mu řekne pravdu o tom, že otcem je on, Victor Manuel.

61. Victor Manuel se dozvídá, že je Cristina těhotná a že je otcem jejího dítěte. Je velmi šťastný, zároveň však Cristině vyčítá, že mu nic neřekla. Tato informace se dostane i Andrésovi Duvalovi, který se rozhodne podpořit synovy plány získat zpět Kristýnu i přes prudký nesouhlas své matky, paní Duvalové a matky Tamary, Rebecy. Tamara se mezitím velmi těžce vyrovnává se ztrátou dítěte a viní Victora Manuela z jeho vraždy. Victor Manuel se dozvídá, že Tamara vše věděla a dochází k prudkému střetu. Vivian del Ángel se snaží uplatnit svůj vliv na vedení podniku, ale naráží na příliš pyšnou Lucianu.

62. Victor Manuel chce vědět, co má Tamara s Nicolasem. Jejich hádku nechtě vyslechne Juan de la Cruz. Ten potom oba přemlouvá, aby se k sobě chovali lépe. Andres je s Lorenzou. Hovoří po telefonu s Victorem Manuelem a Lorenza zatím vezme jeho mobil. Volá Lisbeth, která chce mluvit se svým otcem. Lisbeth se na Andrese moc rozzlobí, protože si myslí, že má stále poměr s Lorenzou. Na Andrese stále žárlí i Luciana, ale nikdy by mu to nepřiznala. Ana Joaquina nenávidí Lucianu stále silněji. Lisbeth se usmířila s Artemiem. Vivian navrhne Cristině, aby studovala módní návrhářství a aby se vrátila do Lucianiny firmy. Fresco opět zbil Rosendu. Tamara sleduje Victora Manuela, vidí ho, že čeká před Cristininým domem. Andres chce, aby mu Victor Manuel dal Cristininu adresu.

63. Andres zajde za Cristinou a nabízí jí pomoc pro ni i pro její dítě. Cristina odmítá, ale s Andresem se nerozejde ve zlém. Lorenza odjíždí do Veracruzu, protože se z telegramu dozvěděla, že je její otec vážně nemocný. Lisbeth si je stále bližší s Artemiem, ale už si o něco lépe rozumí i s Lucianou. Tamara si počká na Cristinu a udělá jí scénu. Ana Joaquina jde za Vivian a nabízí jí, že jí bude vyprávět o soukromém životě Luciany Duvalové. Vivian odmítá. Miguel pošle Vivian květiny. Ofelia žárlí, přestože to popírá. Luciana intervenuje u Victora Manuela ve prospěch Tamary, ale Victor Manuel nedá na Cristinu dopustit. Tamara se rozhodne, že musí opět otěhotnět. Vivian se zeptá Luciany, jestli zná Anu Joaquinu.

64. Ana Joaquina se rozhodne potrestat drzost, kterou si Fresco dovolil vůči Juanovi de la Cruz. Nařídí Fidenciovi, aby najal pár lidí, kteří se o to postarají. Ti Fresca unesou, zbijí a nechají v bezvědomí ležet v parku. Luciana obviní Andrése, že se dál schází s Lorenzou. Dozví se, že byl navštívit Cristinu a oznamuje Andrésovi i Victoru Manuelovi, že si nepřeje, aby jí pomáhali. Andrés je přesto odhodlaný Cristinu podporovat. Alonsovi se udělá v ateliéru opět nevolno. Vivian je vyděšená a hledá ho u Cristiny. Cristina nechápe, co se děje, a proto se Vivian rozhodne říct jí pravdu. Cristina je v šoku. Alonso se rozhodne jít na vyšetření k lékaři. Lizbeth se vrací chuť do života díky Artemiovi, se kterým tráví svůj veškerý volný čas.

 65. Vivian svěřuje Cristině, že Alonso má leukémii. Cristina je zoufalá. Vivian ji prosí, aby Alonsovi nic neříkala. Cristina chápe její důvody a souhlasí. Alonso se stále necítí dobře, a proto se rozhodne navštívit svého známého lékaře. Ten se rozhodne udělat mu krevní testy a objedná ho na ně na následující ráno. Alonso se svěřuje Cristině, která má strach, že se tak Alonso dozví o své nemoci. Ráno ovšem Alonso zaspí a na testy nejde. Andrés vidí, jak se Lizbeth díky Artemiovi vrací dobrá nálada a chuť do života. Má radost a chce se o ni podělit s Lucianou. Je to ovšem příčinou jejich dalšího sporu, protože Luciana nechce připustit, že by mezi Lizbeth a Artemiem mohlo být něco víc než přátelství. Fresca najdou lidé zbitého v parku, ale ještě žije. Luciana navštíví Cristinu a snaží se ji přimět, aby jí dala svoje dítě a umožnila mu tak lepší život.

66. Luciana Cristině vyhrožuje, že jestli jí dítě nedá dobrovolně, najme si právníky, kteří jí je vezmou. Cristina je vyděšená a svěřuje se Juanovi de la Cruz. Ten navštíví Lucianu a varuje ji, aby nechala Cristinu na pokoji, nebo bude jednoho dne litovat. Tamara jde k lékaři, protože chce s Victorem Manuelem co nejdříve znovu otěhotnět. Lékař jí však doporučuje, aby s dalším těhotenstvím počkala, protože by to pro ni mohlo být nebezpečné. Tamara je zoufalá a rozhodne se požádat o pomoc Nicolase. Snaží se jej přesvědčit, aby se postaral o to, aby se Cristinino dítě nenarodilo. To Nicolas ovšem odmítá s tím, že spory mezi žárlivými ženami jsou pod jeho úroveň. Tamara se rozhodne vzít situaci do vlastních rukou. Pod záminkou, že společně navštíví Victora Manuela, vyláká Cristinu z bytu. Na cestě z domu ji shodí ze schodů. Cristina má silné bolesti a musí být odvezena do nemocnice. Lékař jí oznamuje, že její stav je vážný a že musí volit mezi jejím životem a životem dítěte. Cristina jej prosí, aby zachránil dítě.

67. Cristina je po těžkém porodu holčičky, obě jsou v nebezpečí života. Do nemocnice přichází Victor Manuel, který neví, jak je situace vážná. Alonso se snaží jej přimět, aby odešel, protože ho Cristina nikdy v nemocnici nechtěla. Victor Manuel ovšem odmítá odejít, protože chce být nablízku Cristině a dítěti. Rosendě se podaří najít v nemocnici Fresca, jehož stav není příliš dobrý. Všichni se modlí za to, aby Cristina přežila. Do nemocnice přichází i Vivian, aby podpořila Alonsa. Podaří se jí od lékaře získat dovolení k návštěvě Cristiny. Cristina ji prosí, aby se ona a Alonso v případě její smrti postarali o její holčičku. Vivian ji ale přesvědčuje, aby se nevzdávala a bojovala o život, protože ji její dítě bude potřebovat. Cristina se Vivian svěřuje, že ji Tamara shodila ze schodů a chtěla ji zabít.

68. Cristina je v nemocnici a její stav je po porodu kritický. Když se probere z bezvědomí, svěřuje Vivian, že ji Tamara shodila ze schodů. Vivian je rozhořčená a rozhodne se situaci jednou pro vždy vyřešit. Do nemocnice přichází i Andrés, který se o neštěstí dozvěděl od Franca, a snaží se Victora Manuela podpořit. Luciana se o události dozví od Rebecy, ale staví se k ní naprosto lhostejně. Lékař dovolí Victoru Manuelovi návštěvu Cristiny. Victor Manuel je nadšený z narození dcery, ale Cristina mu opět opakuje, že dítě je jenom její. Victor Manuel je přesto odhodlaný nikdy se jí nevzdát. Vivian navštíví Lucianu, aby jí řekla o Tamařině činu, Luciana jí však nevěří. Jde osobně za Tamarou, aby se jí na to zeptala, ale Tamaře se podaří ji přesvědčit, že je nevinná a že všechno jsou jen Cristininy výmysly.

69. Cristina je ve velmi vážném stavu v nemocnici. Vivian obviňuje Tamaru, ale ta popírá, že by Cristinu shodila se schodů. Victor Manuel neopouští nemocnici. Holčička se nakonec zachrání, stejně jako Cristina. Na malou se přijde podívat i Luciana. Vidí Andrese s Lorenzou. Žárlí, ale Andres ji naprosto ignoruje. Artemio vyzná lásku Lisbeth. Agustin soutěží v televizním pořadu Picardia Mechikana. Fresco chce zjistit, kdo ho zmlátil. Cristině konečně přinesou její holčičku.

70. Cristina dovolí Victoru Manuelovi, aby si pochoval malou, ale vyděsí se, když se dozví, že je venku Luciana a Victora Manuela vyhodí z pokoje. Sousedé v Crystinině čtvrti oslavují, že don Agustin vyhrál soutěž Picardia Mechikana, i Fresco se dozví, kolik starý pán vyhrál. Ana Joaquina přijde na kliniku, už i Vivian je zvědavá, co se vlastně kdy odehrálo mezi Lucianou, otcem Juanem de la Crus a jeho matkou. Victor Manuel se pohádá s Alonsem, který mu vyčte, že Cristině nikdy nepomáhal a upozorní ho, že by si neměl na malou Victorii dělat žádné nároky. Chema stále miluje Lorenzu. Andres si promluví s Lisbeth, protože ho už unavují neustále scény, které Lisbeth vyvolává kvůli jeho vztahu s Lorenzou. Tamara se bojí, že se Victor Manuel dozví pravdu o tom, co provedla. Miriam se snaží otevřít Lucianě oči, aby si konečně uvědomila, že si za své neštěstí může z velké části sama, ale ani ona, ani Lucianina nejlepší přítelkyně nemá úspěch. Franco má nového přítele. Do Alonsova domu někdo přinese lebku s jeho jménem. Alonso fotografuje malou Victorii. Na kliniku přijde Nicolas a nazve holčičku svojí vnučkou.

71. Alonso se snaží přesvědčit Cristinu, aby Tamaru zažalovala, ale to Cristina odmítá udělat. Alonso se svěřuje Vivian, že chce o Cristinu usilovat a přesvědčit ji, aby si ho vzala a byli jedna rodina. Paula se dozví, že se Cristině už narodilo dítě a přemýšlí, jak ji co nejvíce vzdálit od Alonsa. Rozhodne se zavolat Tamaře a požádat ji o schůzku. Svěří se jí se svou nenávistí vůči Cristině a nabídne jí spojenectví. Artemio se rozhodne promluvit si s Lizbethinými rodiči o svých citech k ní a o nabídce k sňatku. Andrés ho vyslechne a souhlasí s Artemiovými plány, protože je přesvědčen, že nejdůležitější je Lizbethino štěstí. Luciana to ovšem rozhodně odmítá a oznamuje Artemiovi, že se sňatkem nikdy nebude souhlasit. Artemio se však nenechá odradit, protože nejdůležitější je pro něj jeho vztah k Lizbeth.

73.  Tamara se chová jako šílená a pokusí se ukrást z nemocnice malou Victorii. Fresco plánuje krádež v domě Any Joaquiny. Cristina opět odmítá Victora Manuela, nechce, aby kdokoli z jeho rodiny chodil za Victorií. Chema odjíždí na svatební cestu s Casildou. Lorenza neví, jestli neudělala chybu, když se rozešla s Chemou. Vztahy mezi Vivian a Lucianou jsou více než chladné. Fresco ve Fidensiovi pozná muže, který ho nechal zmlátit. Rozhodne se pomstít se Aně Joaquině. Juan de la Cruz slíbí Victoru Manuelovi, že si promluví s Cristinou. Cestou k umírajícímu Juana de la Cruz přepadne Fresco a jeho muži.

 74. Fresco a jeho kumpáni zraní otce Juana de la Cruz. Jeho zranění ale není příliš vážné. Cristina se vrací domů z kliniky, sousedé jí přichystají oslavu na uvítanou. Někdo ale vykradl Cristinin byt a odnesl všechny věci pro malou. Alonso a Vivian Cristině koupí celou novou výbavičku. U Cristiny se objeví i Luciana, ale jenom proto, aby se s ní opět pohádala, rozněžní ji až pohled na malou Victorii. Otec Selorio Lucianě radí, aby svojí rodině řekla pravdu o svém životě. Luciana rozmlouvá Lisbeth svatbu s Artemiem, ta odmítá. Tamara opět hledá útočiště u Nicolase. Policie uzavře divadlo, ve kterém měla mít premiéru hra s Nicolasem v hlavní roli.

 75. Andrés dosáhne, že je právní cestou zavřeno divadlo Nicoláse těsně před uvedením jeho hry. Nicolás se rozzuří, a rozhodne se na svou stranu získat Tamaru, se kterou udržuje intimní vztah. Fresco vydírá Anu Joaquinu a dosáhne toho, že mu dá hodně peněz, aby neprozradil, že za vším neštěstím stojí ona. Otec Juan byl pobodán neznámými útočníky. Byt Cristiny a Lorenzy byl vykradený, ukradli jim všechno, i příbory a talíře. Alonso se čím dál tím víc přibližuje Maclovii, která si už pomalu začíná dělat iluze. Luciana je ve stále větší depresi a už se definitivně rozhodne, že své tajemství zveřejní. Když s tím ale přijde za Andrésem, tak ten ji odmítá se slovy, že to nechce vědět, že se stejně rozvádějí. Miguel se pokouší navázat intimní vztah s Vivian, ale ta má tolik starostí, že ho odmítá. Zůstanou jenom přáteli. Victor Manuel navštíví Cristinu a prosí ji o to, aby mu půjčila jejich dceru. Cristina se natolik bojí, že o ni přijde, že mu ji nechce půjčit a vyhazuje ho z bytu. V tom přijde Tamara a opět říká, že se s ním nikdy nerozvede, že si ho Cristina nikdy nevezme a že jediné, co mohou dělat, je udržovat tajný milenecký vztah. Tamara se potom ještě doma pohádá s Victorem Manuelem. Je čím dál tím posedlejší myšlenkou, že ho k sobě musí poutat. Alonso navštíví zraněného Otce Juana a vylíčí mu vše, co se stalo. I to, že se Tamara snažila zabít Cristinu tím, že ji shodila ze schodů. K Lizbeth se vrátí Artemio a znovu se ujistí, že si ho chce vzít. V tom vstoupí Luciana, která s tím nesouhlasí a chce ho vyhodit z baráku. Lizbeth se za něj ale postaví a vyčte své matce, co se dá. Ta potom v rozpoložení přizná Andrésovi tajemství o dceři, kterou porodila a opustila.

 76. Artemio se ujistí, že si ho chce Lizbeth opravdu vzít a oba požádají Victora Manuela o pomoc. Ten souhlasí. Poté vyslechne rozhovor Andrése a Luciany o její dceři, kterou opustila hned po narození a rozhodne se zjistit podrobnosti u Otce Juana. Ten se ale brání zpovědním tajemstvím a nic neprozradí. Luciana sice přizná, že ji opustila a udá i důvody, úpěnlivě ale střeží jméno otce. Vztah mezi Victorem Manuelem a Tamarou se definitivně hroutí a ona jako jedinou možnost vidí, že musí otěhotnět. Lorenza přemlouvá Maclovii, aby si nechala u Alfreda změnit vzhled, aby si konečně našla přítele. Rosenda se svěřuje Cristině, jak poznala Anu Joaquinu a tím Cristině sdělí, že Luciana hledá dceru, kterou před mnoha lety opustila. Alonso domlouvá své matce, aby se nebránila lásce a dovolila Miguelovi, aby se k ní přiblížil. Zároveň Alonso přesvědčí Cristinu, aby navštívila Anu Joaquinu bez ohlášení a překvapila jí tak tím. Cristina jí totiž chce představit svou dcerku Victorii. Nicolás střádá plány, jak zničit Andrése a Ofelie se nabídne, že mu pomůže. Jako první pomluví Andrése před herečkou, která s ním má hrát, že o ní roznáší ošklivé věci. Za odměnu se pak Ofelie pomiluje s Nicolásem. Když Alonso odveze Cristinu k Aně Joaquině, tak se tam Cristina potká s Andrésem a Victorem Manuelem, kteří přišli za Otcem Juanem přesvědčit ho, aby jim řekl něco o Lucianině dceři.

77. Andrés si přichází promluvit s otcem Juanem de la Cruz a chce vědět, kdo byl otcem Lucianina dítěte a co se s dítětem stalo. Juan de la Cruz mu to ovšem nemůže sdělit, protože je stále vázán zpovědním tajemstvím. Tamara náhodou za dveřmi kanceláře Victora Manuela vyslechne jeho rozhovor s Miriam, ve kterém se zmiňují o dceři, kterou Luciana opustila. Tamara jde za Lizbeth a celou věc jí prozradí. Lizbeth je zničená, dostane hysterický záchvat a požaduje po své matce vysvětlení. Tamara obnovuje svůj poměr s Nicolasem. Svěřuje se mu, že s ním potřebuje do nejdříve otěhotnět. Přiznává to i své matce, která je jejím jednáním znechucená. Tamara ovšem věří, že těhotenství jí vrátí náklonnost Victora Manuela.

 78. Lucianina rodina po ní žádá vysvětlení ohledně dítěte, které opustila. Je nešťastná a snaží se u nich najít pochopení, ale nedaří se jí to. Všichni se cítí oklamaní. Luciana ze zoufalství vyhledá Juana de la Cruz a znovu se jej snaží přimět, aby jí řekl, kdo je její dcera. Juan de la Cruz to odmítá, ale nechtěně prozradí, že se s dcerou pravidelně stýká. Luciana mu nedokáže odpustit jeho mlčení. Juan de la Cruz oznamuje své matce, že Lucianina rodina o ztraceném dítěti už ví a že se brzy dozvědí i to, kdo je jeho otcem. Ana Joaquina to odmítá připustit a přemlouvá Juana de la Cruz, aby to Lucianě rozmluvil. To on odmítá, protože chce Lucianu v jejím rozhodnutí podpořit. Victor Manuel na Lucianě vyzvídá, kdo je otcem dítěte, ale Luciana mu to odmítá sdělit. 

79. Victor Manuel si přijde promluvit s Nicolasem. Žádá po něm vysvětlení toho, co mu chtěl sdělit v den, kdy Tamara měla nehodu a přišla o dítě. Nicolas ovšem popírá, že někdy něco takového řekl. Alonso přemlouvá otce Juana de la Cruz, aby přiměl Victora Manuela přestat se stýkat s Cristinou a dítětem. Juan de la Cruz odmítá, protože uznává, že Victor Manuel má jako otec právo s dítětem se vídat. Artemio se znovu snaží přesvědčit Lucianu, aby souhlasila s jeho sňatkem s Lizbeth. Na jejich stranu se postaví i Andrés a Victor Manuel, kteří s manželstvím bezvýhradně souhlasí a podporují jej. Luciana takovou možnost odmítá a cítí se podvedená, protože celá rodina stojí proti ní. V zoufalství vyhledá Juana de a Cruz a žádá jej o pomoc a o útěchu. Juan de la Cruz jí oznamuje, že je třeba říct celou pravdu, a proto je rozhodnutý sdělit Lucianině rodině, že on je otcem dítěte, které opustila.

 80. Cristina znovu nekompromisně odmítá Victora Manuela. Andres mu radí, aby se nevzdával a snažil se dosáhnout rozvodu s Tamarou. Ofelia vyčítá Nicolasovi jeho vztah s Tamarou, ale ten jí dá na vybranou - buď bude jejich vztah tolerovat nebo může odejít. Ofelia rezignuje, ale dál Nicolasovi pomáhá v jeho plánech. Lorenza se na Ofeliinu radu chystá na večírek, na kterém bude i Andres. Ofelia jí přečeše a půjčí jí velice vulgární oblečení - celý večírek je nakonec jeden velký skandál. Luciana je dál proti svatbě Lisbeth a Artemia. Lisbeth je rozhodnutá odejít z domu. Chema se vrací ze svatební cesty, ale svěřuje se Valentinovi, že nedokáže přestat myslet na Lorenzu. Fresco dovolí Rosendě, aby šla do práce. Victor Manuel znovu požádá Tamaru o rozvod. Strhne se velká hádka a Tamara si nakonec podřeže žíly.

 81. Tamara je rychle mimo nebezpečí, ale dokáže Victora Manuela přesvědčit, aby jí dal ještě příležitost. Všichni jsou jejím činem vyděšení. Svojí matce a Nicolasovi se přizná, že se nechtěla zabít, chtěla jen, aby Victor Manuel zůstal. Cristina se setkává s Anou Joaquinou, aniž by tušila, že jde o prababičku její dcery. Všichni ve firmě už vědí o Lucianině první dceři. Luciana se opět pohádá s Lisbeth. Lisbeth odchází s Artemiem z domu. Andres je podporuje. Andres ukončí svůj vztah s Lorenzou, začíná si uvědomovat, že by nefungoval. Za Cristinou přichází Nicolas a nabízí jí pomoc. Rovněž jí sdělí, že on je pravým otcem Victora Manuela.

 82. Christina se od Nicolase dozvídá, že Andres není pravým otcem Victora Manuela, nechce tomu uvěřit a tak se s tímto tajemstvím svěřuje jak otci Juanovi, tak svým přítelkyním. Andres se definitivně rozchází s Lorenzou a snaží se vrátit ke své manželce, Victor Manuel na druhé straně dává novou šanci svému manželství s Tamarou, ale není novou situací vůbec nadšený. Lizbeth, dcera Luciany Duvalové se odstěhuje k Artemiovi, ale po uvážení se do domova vrací odhodlaná si nadále Artemia vzít. Ke konci dílu se objevuje záhadná žena, která je s největší pravděpodobností zesnulá matka Victora Manuela, Barbora.

83. Vivian je přesvědčená, že návrat Cristiny by společnosti prospěl, snaží se to prosadit i na schůzi, ale Lusiana návrh hned zamítne. Pře se s Vivian i o dalších rozhodnutích. Na druhé straně se usmiřuje s Miriam. Alonso odhalí své city Kristýně a nabídne ji společný život. Lizbet mezitím plánuje svoji svatbu s Artemiem, promluví si i s otcem Juanem, kterému se podaří přesvědčit Lusianu, aby sňatku požehnala. Při tomto rozhovoru znovu naléhá na Juana de la Cruz, aby jí prozradil jméno její dcery, ten však nic říct nemůže, neboť je svázán zpovědním tajemstvím. Tamara a Nicolas pokračují ve svém románku a jsou přistiženi Ofelii, která si pořídila fotoaparát a vyfotila je. Skoro celým dílem prostupuje záhadná postava Barbary. Na konci dílu jde Kristýna na požádání Lizbet do domu Duvalových.

 84. Cristina přichází na pozvání Lizbeth do domu Duvalových. Lizbeth je z Victorie nadšená a Cristina ji zve na její křtiny. V domě je zastihne Luciana. Pochová si dítě a je dojatá. Juan de la Cruz se trápí pocity viny z toho, že nemůže Lucianě prozradit, kdo je její dcera. Ze zoufalství požádá otce Celoria o zpověď. Otec Celorio se mu při ní svěří, že poznal, že Cristina je dcera Juana de la Cruz a že s ním sdílí tíhu zpovědního tajemství. Alonso se trápí Cristininým odmítnutím, ale po delším váhání se rozhodne přece jen nevzdávat a bojovat o ni dál. Na křtiny přijde i Andrés a nakonec i Luciana, kterou k tomu přemluvila Miriam. Tamara se mezitím snaží sehnat Victora Manuela a za přispění Pauly zjistí, že šel na křtiny své dcery. Jde do domu, kde bydlí Cristina, a udělá tam žárlivou scénu. Alonso se Cristiny zastane a varuje Tamaru, aby ji i dítě nechala na pokoji.

 85. Tamara je zoufalá, že se jí ještě nepodařilo otěhotnět. Přemýšlí, jak svou situaci vyřešit, a rozhodne se strávit noc s úplně cizím mužem. Nicolas plánuje, jak se pomstí Andrésovi. Chce všem oznámit, že on je otcem Victora Manuela. Navštíví Cristinu a snaží se ji přesvědčit, aby přijala jeho pomoc a peníze, protože on je skutečným dědečkem jejího dítěte. Cristina to ovšem odmítá. V jejím bytě je přistihne Victor Manuel, který si to špatně vysvětlí a myslí si, že mezi Cristinou a Nicolasem je něco víc. Nechce si to nechat vysvětlit. Nicolas mu chce říct pravdu o tom, kdo je jeho otcem, ale Cristina mu v tom zabrání. Přemlouvá ho, aby Victoru Manuelovi nic neříkal, ale to Nicolas odmítá. Vivian oznamuje Lucianě, že si přeje, aby se Cristina vrátila do podniku jako exkluzivní modelka.

 86. Luciana poví Victorovi Manuelovi veškerou pravdu o identitě otce své opuštěné dcery. Je jím Juan de la Cruz. Victor Manuel se za ním hned vydá, ale nepodaří se mu ho přesvědčit, aby obě ženy spojil, když už ví, kdo ta dcera je a kde bydlí. Nicolás potká Barbaru Riverovou, ženu, která porodila Victora Manuela ve vězení. Barbara má v úmyslu pomstít se Andresovi, že jí jejího syna sebral a objeví se na svatbě Lizbeth. Ta se v tomto díle provdá za Artemia. Na svatbě, kde je jen málo přátel se setká i Cristina s Tamarou a Lucianou. Opět jim opakuje, že ji Victor Manuel vůbec nezajímá. Ten si navíc myslí, že má něco s Nicolásem. Cristina ho nechce vyvést z omylu, protože se bojí, že by mu musela říct, proč za ní Nicolás přišel. Tvrdil totiž, že je jeho otcem a Cristina nechce, aby se kvůli tomu Victor Manuel trápil. Miriam vyzná lásku Cristobalovi, ale ten ji neopětuje. Rosenda potká svou dřívější kamarádku a pomůže jí sehnat místo švadleny u Vivian a Luciany ve firmě. Vivian má v plánu stát se majoritním vlastníkem celé firmy a také o tom informuje svého makléře. Luciana sice dopustí, aby se Lizbeth provdala za Artemia, ale nesouhlasí s tím a dává to najevo. Na svatbě se objeví Barbara, Andrés ji uvidí, ale nemůže tomu uvěřit. Svěří se Miguelovi. Lizbeth se s Artemiem nastěhují do jiného bytu, Andrése tudíž už doma nic nedrží a odchází definitivně od Luciany.

87. Andres odchází po Lisbetině svatbě z domu. Odchází také Imelda, která chce zůstat s Lisbet. Lusiana se cítí velice osamělá. Tamara nemyslí na nic jiného než na to, že chce mít dítě. Zaplete se s instruktorem z fitcentra. Milostné zklamání prožívá také Franko, který očekával, že Fernando se mu vyzná ze svých citů, ale dočkal se jen prosby, aby šel Fernandovi za svědka na svatbu. Vivian se snaží prosadit, aby Kristina byla první modelkou na příští přehlídce. Lusiana zatvrzele odmítá. Lusiana se znovu setká s Andresem. Viktor Manuel přesvědčí Lusianu, aby zašla za Andresem. Lusiana a Andres se ale pohádají, protože v bytě je s ním Lorensa a Lusiana je tím velice uražená. Když odejde, v Andresově bytě se objeví jeho bývalá žena, Barbara, kterou pustili z vězení a ona se nyní přišla pomstít. Barbara na Andrese vystřelí.

 88. Barbara postřelí Andrese. Policie zatkne Lucianu, jako podezřelou z pokusu o vraždu. Všichni ve firmě i v rodině jsou šokovaní myšlenkou, že by se Luciana pokusila zabít Andrese. Christina začíná vážně uvažovat o tom, že by se skutečně provdala za Alonsa. Luciana musí zůstat ve vazbě, policie čeká na výsledky zkoušky na parafin. Franco nakonec souhlasí, že půjde Fernandovi za svědka. Barbara je zklamaná, že Andrese nezabila. Nicolas svojí výpovědí ještě zhorší Lucianinu situaci. Victor Manuel se obviňuje, že Lucianu poslal do Andresova bytu a zavinil tak její setkání s Lorenzou. Andresův vztah je vážný. Lékaři dovolí Victoru Manuelovi, aby za otcem zašel. Andres řekne Victoru Manuelovi, že ho postřelila jeho matka. Victor Manuel ovšem netuší, že Andres mluví o jeho skutečné matce, Barbaře.

 89. Andrés ve své výpovědi pro policii rozhodně popře, že by ho postřelila Luciana, a ta je propuštěna na svobodu. Celá rodina se sejde u Andrése v nemocnici a všichni vyjadřují naději, že je tato událost znovu sjednotí. Jsou ovšem vyrušeni Lorenzou, která Andrése navštíví a chová se k němu přede všemi velice důvěrně. Krátce po ní přijde Andrése do nemocnice navštívit i Cristina. Tamara s Lucianou je obě napadnou. Lorenza se sice brání, ale Cristina jí to nechce dovolit. Maclovia se na ni proto zlobí. Domlouvá jí, aby se začala bránit a hledala podporu a ochranu u Alonsa. Přemlouvá ji, aby přijala jeho nabídku k sňatku. Barbara se sejde s Victorem Manuelem v nemocnici a přiměje jej k osobní schůzce. Svěří se mu, že je jeho skutečnou matkou. Cristina souhlasí, že se za Alonsa provdá.

 90. Alonso je šťastný, že Cristina souhlasí se sňatkem s ním. Cristina se se svým záměrem svěřuje Juanovi de la Cruz, ale ten s ní nesouhlasí a snaží se jí její rozhodnutí rozmluvit. Luciana je přesvědčená, že Andrés ví, kdo ho postřelil. Andrés to přiznává, ale odmítá jí říct víc, než že to byla žena. Luciana je vzhledem k tíživé finanční situaci podniku nucena prodat další balík akcií a Vivian se rozhodne okamžitě je za pomoci prostředníka v New Yorku koupit. Lorenza se při další návštěvě v nemocnici opět střetne s Lucianou, která Andrése požádá, aby jedné z nich dal přednost. Andrés se rozhodne pro Lucianu, ale Lorenza je odhodlaná se ho nevzdat. Victor Manuel přichází za Andrésem do nemocnice, aby se ho zeptal, zda je Barbara skutečně jeho matka.

 91. Victor Manuel jde do nemocnice za Andrésem a chce vědět pravdu o Barbaře. Andrés přizná, že Barbara je matkou Victora Manuela, ale žádá jej, aby se před ní měl na pozoru. Chce mu povědět svou verzi příběhu, ale Victor Manuel ho nechce poslouchat. Má mu za zlé, že mu zatajil pravdu o jeho pravé matce.
Cristina, Alonso, Vivian a děvčata oslavují zasnoubení Cristiny s Alonsem. Uprostřed oslavy přijde Victor Manuel a chce mluvit s Cristinou. Alonso mu to nedovolí a společně s Cristinou mu oznámí, že se budou brát. Victor Manuel je zoufalý. Barbara jde za Andrésem do nemocnice. Vyčítá mu, že jí zkazil život a že on a Victor Manuel mají morální povinnost se o ni postarat. Andrés ji žádá, aby je oba nechala na pokoji a odešla z jejich života. Victor Manuel se snaží získat Cristinu zpátky, ale ta jej definitivně odmítá.

 92. Cristina trvá na tom, že si vezme Alonsa, Victor Manuel je zdrcený. Andres se postupně zotavuje. Přijde ho navštívit i Lorenza. Barbara žádá Nicolase, aby jí pomohl vrátit se k herecké práci. Nicolas chce, aby mu řekla, čí je Victor Manuel syn. Dozví se, že jeho. Z Vivian se stane majoritní akcionářka Lucianiny firmy. Luciana zuří, ale zdá se, že s touto situací nemůže nic dělat. Ana Joaquina navrhne Cristině, aby u ní nechala svojí dceru, když se teď bude vdávat. Cristina odmítá. Tamara požaduje po lékaři vysvětlení, proč nemůže otěhotnět. Victor Manuel jde navštívit Barbaru.

 93. Barbara si povídá s Victorem Manuelem a nakonec ho požádá o peníze. Cristina jde navštívit Artemia a Lisbeth. Střetne se u nich s Lucianou, opět se pohádají a Cristina vmete Lucianě do tváře, že ona by svojí dceru nikdy neopustila. Cristina se potkává také s Victorem Manuelem, opět si uvědomí, že ho stále miluje a rozhodne se, že se neprovdá za Alonso. Lorenza ji v jejím rozhodnutí podporuje, Maclovia jí radí, aby si všechno dobře promyslela. Luciana řekne Andresovi, aby se vrátil domů. Miguel se v Televise setkává s Barbarou. Tamara se dozvídá, že nemůže mít děti. Cristina se skutečně snaží promluvit si s Alonsem, ale ten trvá na tom, že Cristinu miluje a že i ona se do něj nakonec zamiluje. Tamara zuří, tvrdí, že tím, že může mít děti nad ní Cristina zvítězila. Chce ji vytrestat. Rebeka jí to rozmlouvá, ale Tamara je rozhodnutá se mstít. 

94. U Tamary se začne projevovat mentální choroba, má záchvaty vzteku a obrovské touhy pomstít se Cristině. Ana Joaquina zase vymyslí, že byla bohem pověřena, aby zachránila malou Victorii ze spárů ďábla a rozhodne se přinést malou, aby žila u ní doma. Cristiny se nehodlá zeptat a moc se těší, jakou tím udělá radost Juanovi de la Cruz. Za Cristinou přijde Victor Manuel, ale je opět odmítnut, i když už ne s takovou razancí. Cristina plánuje s Alonsem svatbu, dokonce spolu začali i znovu pracovat, ale její starost o malou je silnější.
K Lucianě domů se vrátí Andrés, je zraněný, ale Luciana ho nepustí k sobě do ložnice, tudíž jejich situace se nezmění. Alonso musí nafotit nějaké fotky v parku a Cristina dá malou Victorii na hlídání k Charo. Macariovi skončí jeho práce taxikáře, protože majitel chce to auto prodat. Silverio se sice trápí, že mu nemůže finančně vypomoct, ale nabídku Trujilla, při které by si přišel na pěkné peníze odmítá. Lorenza se stala asistentkou Alfreda a ten ji moc chválí za všechno, co se byla schopná naučit. Fresco a jeho kumpáni plánují, jak vykradou Vivian, protože jim Rosenda řekla, že je moc bohatá. Zatímco Cristina fotí v parku a Charo je na toaletě, tak Tamara unese malou Victorii. Když to Charo zjistí, je v šoku.

 95. Na konci minulého dílu zmizela malá Viktorie, Chema to zjistí a v domě nastává rozruch, Cristina mezitím pracuje s Alonsem na fotografiích. Exposimetro ji to přichází říct a Cristina dostane záchvat zoufalství. Jelikož se v domě pochybovala i Ana Joaquina, o zmizení malé se dovídá Otec Juan de la Cruz a Victor Manuel, který byl u něho, od Alonse to zjistí i Vivian. Andres stále usiluje o svou ženu Lucianu a Miriam tráví čím dál více času s Vivianiným přitelem. Christóbal navštíví Lucianu doma a dojde mezi ním a Andresem ke střetu. Tamara, která malou ukradla, se uchyluje do domu své matky, kde vyčerpáním usíná a později si na svůj čin nepamatuje, snaží se vymyslet, co se situací udělat, aby nešla do vězení a aby Cristina svou dceru již nikdy neviděla.

 96. Rebeca je v šoku z toho, že Tamara unesla Cristinino dítě. Snaží se ji přimět k tomu, aby holčičku vrátila. To ovšem Tamara odmítá a vyhrožuje, že jestli se Rebeca pokusí vrátit dítě sama, zabije se. Rebeca si nechá dítě u sebe doma a postará se o něj. Victor Manuel má podezření, že ve zmizení dítěte má prsty Tamara, a ptá se jí na to. Tamara to popírá a vyčítá mu, že všechno zlé dává za vinu jenom jí. Luciana se rozhodne udělat vstřícné gesto a navštívit Cristinu. Ta ale spí a Luciana se střetne s Lorenzou. Jejich setkání vyústí v hádku. Alonsa mrzí, že Cristina v takovém okamžiku hledá útěchu u Victora Manuela a ne u něj. Walter se vyzná Miriam ze svých citů k ní, ale Miriam jej odmítá. Cristina se rozhodne hledat dceru u Tamary. Jde za ní domů a obviní ji z jejího únosu.

 97. Cristině se nepodaří najít u Tamary svou dceru a Alonso ji odtamtud odvede. Rebeca se rozhodne odjet do New Yorku za Erasmem, který onemocněl. Klade Tamaře na srdce, aby okamžitě dítě vrátila, jinak skončí ve vězení. Tamara jí to slíbí, ale dítě stejně nevrátí. Vivian najme Maríu José, aby vytvořila pro společnost novou tvář. Luciana se postaví proti tomu, ale Vivian si to přesto prosadí. Alonso v přítomnosti Maríi José opět omdlí, ale žádá ji, aby to neříkala Vivian. Alonso žádá Victora Manuela, aby respektoval jeho vztah s Cristinou i to, že se budou brát. Cristina je zoufalá. Napadne ji, že by mohla požádat o pomoc Nicolase, který jí slíbil, že jí kdykoliv pomůže. Nicolas se shání po Tamaře a když mu Petrona řekne, že odcestovala, volá do domu Rebecy. Slyší plakat Victorii a dovtípí se, že dítě unesla Tamara.

98. Nicolas zjistí, že Cristinina dcera je u Tamary. Tamara je dítětem posedlá, začne ho považovat za své vlastní a je odhodlaná nikdy ho nevrátit. Pod vlivem léků na uklidnění usne a když se probudí, dítě je pryč. Obviní z jeho zmizení svou matku, ale Rebeca s tím nemá nic společného. Fresco plánuje se svými kumpány vykradení Vivianina domu. Barbara žádá po Andrésovi peníze a on se rozhodne, že jí dá částku, o kterou požádá. Má pocit viny a je odhodlaný Barbaře pomoci, aby se Victor Manuel nemusel za svou skutečnou matku stydět. Cristině volají z policejní stanice, aby jí oznámili, že našli její dítě. Na policii se Cristina dozvídá, že holčička je v nemocnici. Jede společně s přáteli do nemocnice, kde jí sestra sdělí, že dítě je ve vážném stavu. Když ji Cristina a Victor Manuel po dlouhém čekání mohou navštívit, zjišťují, že to není jejich dítě. Luciana nachází Victorii přede dveřmi svého domu.

 99. Luciana si chce v první chvíli nalezenou holčičku nechat, ale záhy si uvědomí, že je to Cristinina dcera Victoria. Ví, že ji musí vrátit. Netuší ovšem, že Nicolas mezitím zavolal na policii a ohlásil, že Luciana malou unesla. Policisté přijedou s Cristinou do Lucianina domu, ale ta mezitím i s malou odjela. Luciana přiveze Viktorii Cristině a pohádá se a málem se popere s Lorenzou. Všichni, včetně Juana de la Crus, si myslí, že Luciana malou skutečně unesla. Victor Manuel a Andres něco takového odmítají. Cristina řekne Lucianě, že ji nyní skutečně nenávidí. Tamara zuří, že přišla o Victorii, ale je odhodlaná pořídit si za každou cenu jiné dítě. Cristina děkuje Panně Marii, že jí vrátila její dceru.

100. Andres a Victor Manuel brání Lucianu. Luciana vypovídá na policii, i policistům se zdá celý případ podivný. Nicolas prozradí Tamaře, že to byl on, kdo jí sebral malou Victorii. Tamara nechápe, proč se Nicolas tolik zajímá o dceru Victora Manuela. Luciana nechodí do firmy, a tak Vivian zavádí ty nejrůznější změny. Ve firmě jsou všichni velice překvapení, když se dozví, kde se objevila malá Victoria. Tamara se rozhodne adoptovat dítě, je však překvapná, když jí ředitelka sirotčince řekne, že tyto záležitosti se vyřizují dlouhou dobu. Opilou Barbaru srazí auto. Vše vidí Victor Manuel a Andres, Victor Manuel Barbaře poprvé řekne mami. Barbaře se nic vážného nestalo, hned druhý den ji chtějí propustit, Victor Manuel jí navrhuje, aby šla bydlet k němu. Cristina se vrací jako modelka do firmy Luciany Duvalové.

101. Vivian se rozhodla, že na trh uvede novou kolekci oblečení, která ponese jméno Cristiny a kterou Cristina bude i řídit. Udělá to přes otevřený odpor Luciany a jejich vztahy se vyostří. Cristina jen nadšená, ale zároveň má strach. Victor Manuel navrhne Barbaře, která je v nemocnici, aby se nastěhovala k němu, že se o ní postará. Ona váhá. Andrés zatím mluví s doktorem, který mu řekne, že je na tom Barbara velice špatně psychicky a že se navíc musí nutně léčit ze svého alkoholismu. Tamara je rozhodnutá adoptovat dítě. Erasmo se vrátí ze své cesty přizná se své ženě, Rebece, že nebyl pryč obchodně, ale protože začal mít opět problémy s pitím. Rebeca ho podpoří. Alonso políbí ve firmě Cristinu a uvidí to jak Paula, tak Victor Manuel. Cristina ho ale požádá, ať to již nikdy nedělá, že se sice budou brát, ale že ho nemiluje. On se jí snaží přesvědčit, že už brzy bude a u toho se mu udělá špatně. Victor Manuel je nadšený, že bude vídat Cristinu i malou Victorii denně ve firmě a chce si s ní promluvit, ale v tom přijde Tamara. Valentín vzpomíná na Remedios a za podpory Chosé Maríi se rozhodne, že si otevře citovou poradnu, přesně jako to měla Remedios. Andrés řekne Lorenze, že stále miluje Lucianu a že by se neměli dát vídat, protože se chce vrátit ke své ženě. Ofelia prozradí Nicolásovi, co se stalo Barbaře a ten se rozhodne navštívit ji v nemocnici a za citového vydírání uspokojí její potřebu alkoholu. Rozčílená Tamara potká na chodbě Victorii, když jde od Luciany a je nadšená.

103. Luciana a Andrés se konečně usmíří a jsou odhodlaní zachránit svoje manželství. Lizbeth, Artemio a Imelda se vrací zpátky do domu, aby tam zůstali už natrvalo. Tamaře se daří získat si Barbaru na svou stranu. Barbara se stěhuje do jejich domu. Okamžitě se shání po alkoholu, ale Tamara jí to nechce dovolit, protože ví, že bere antibiotika. Po jejím odchodu ale Barbara požádá o alkohol služebnou Petronu a opije se. V tom okamžiku přichází do domu Erasmo. Rebeca mu pověděla všechno o Tamaře a on si s ní chce promluvit. Vidí Barbaru opilou. Victor Manuel se mu později omlouvá, ale Erasmo mu nabízí svou pomoc. Svěřuje se mu, že je ochotný mu pomoci, protože je také alkoholik. V Ňujorku nebyl za obchodem, ale na léčení. Victor Manuel přemluví Cristinu, aby mu dovolovala vídat Victorii kdy bude chtít. Cristina souhlasí, ale Alonso se na ni proto zlobí. Luciana jde za Tamarou, aby si s ní promluvila o Victoru Manuelovi.

 104. Vivian je zoufalá z Alonsovy nemoci a hledá útěchu u otce Juana de la Cruz. Victor Manuel přichází požádat Cristinu, aby si Alonsa nebrala. Cristina přiznává, že ho stále miluje, ale uvědomuje si, že jejich láska nemá budoucnost. Je pevně rozhodnutá provdat se za Alonsa. Tamara opije Barbaru a poštve ji proti Cristině. Barbara je Tamarou nadšená a slíbí jí pomoc. Luciana narazí ve společnosti na Lorenzu, což opět vede ke konfliktu mezi nimi. Lucianě vadí, že Lorenza navštěvuje v podniku Cristinu a je odhodlaná Vivian přimět k tomu, aby jí zakázala vstup. Najde ji ovšem v kanceláři v slzách, je tím dojatá a nabízí jí svou pomoc. Vivian se snaží Lorenze domluvit, aby přestala Andrése vyhledávat a smířili se s tím, že jejich vztah nemá budoucnost. Lorenza to ale odmítá přijmout.

 105. Erasmo, Rebeca a Victor Manuel si přicházejí promluvit s Barbarou, ale Tamara ji zapře, protože nechce, aby věděli, že se Barbara opila. Trujillo se opět snaží vyhledat Silveria, ale Macario ho vyhodí z domu. Otec Juan de la Cruz jde navštívit Anu Joaquinu. Ta vyslechne jeho telefonický rozhovor s Cristinou a dozví se z něho, že je Alonso smrtelně nemocný. Rozhodne se toho využít, aby ublížila Vivian. Nemůže jí odpustit, že se s ní odmítla spojit proti Lucianě. Zavolá jí anonymně, že Alonsovi se udělalo špatně a že zřejmě zemřel. Vivian je zoufalá a všude Alonsa hledá. Uklidní se až když se přesvědčí, že je v pořádku. Barbara se opět opije a vyhledá Cristinu. Varuje ji, aby nechala Victora Manuela na pokoji, jinak že bude litovat. Andrés se konečně odhodlá říct Lucianě pravdu o Barbaře. V okamžiku, kdy se Luciana všechno dozví, přichází Barbara do jejich domu.

106. Barbara přichází do domu Duvalových a udělá tam scénu. Je opilá a prohlásí, že bude vyžadovat to, co jí náleží. Luciana je na Andrése rozzlobená, protože se cítí podvedená. Je v šoku a má strach, že ztratí Victora Manuela. Ten ji ovšem ujišťuje, že vždycky bude jeho matkou, a přesvědčuje ji, aby Andrésovi odpustila. Andrés je přesvědčený, že mu Luciana neodpustí, a je připravený odejít z domu. Luciana si ale všechno rozmyslí a prosí ho, aby neodcházel. Lizbeth je šťastná, že se konflikt mezi jejími rodiči urovnal, protože měla velké obavy. Tamara zfalšuje podpis Victora Manuela na adopčních dokumentech a sama tak pokračuje v procesu adopce dítěte z kláštera. Cristinu navštíví Nicolas. Snaží se ji přemluvit, aby zažalovala Lucianu za únos její dcery. Cristina to ale odmítá.

 107. Victor Manuel vidí Cristinu oblečenou ve svatebních šatech, i Vivian si všimne, že je do ní stále velice zamilovaný. Cristina Victoru Manuelovi vyčte, že jí tvrdí, jak je nešťastný s Tamarou a přitom spolu chtějí adoptovat dítě. Victor Manuel vše popře. Na schůzi Vivian představí Cristinu jako novou koordinátorku firmy. Cristina všechny překvapí tím, jak sebejistě vystupuje. Trujillo zaslechne, kdo je Lucianina ztracená dcera a kdo je její otec. Hned volá Lucianě, aby jí za peníze všechno prozradil. Zaslechne ho ale Ana Joaquina a vyhrožuje mu, že musí mlčet. Trujillo ale nechce ztratit příležitost, jak se dostat k penězům, na druhou stranu Ana Joaquina nechce, aby jí Trujillo pokazil její pomstu. Luciana přijde na schůzku s Trujillem. Trujillo jí nakonec začne obtěžovat, Luciana se dá na útěk a spadne ze srázu. Andres si povídá s Juanem de la Crus a řekne mu, jak ho trápí, že mu Luciana nechce říct, s kým měla před lety svojí dceru. Juan de la Crus Andresovi přizná, že on je otcem Lucianiny dcery.

108.Andres se od Juana de la Crus s překvapením dozvídá celý jeho a Lucianin příběh. Oba muži si dělají starosti, protože Luciana se nevrací. Místo Luciany se objeví policista, aby Andresovi řekl, že jeho žena utrpěla těžkou nehodu. V nemocnici se Andres a Juan de la Crus dozvídají, že Luciana umírá. Ana Joaquina v noci zastřelila Truchilla a nyní ji pronásledují zlé sny, je ale stále přesvědčená, že její ruku vede Bůh. Victor Manuel se dozvídá, že Barbara je u Nicolase. Cristina a Vivian jsou rovněž zaskočené Lucianinou nehodou. Ana Jaquina pospíchá do nemocnice, protože se domnívá, že se něco stalo Juanovi de la Crus. Když se dozví, že Luciana je v kómatu a umírá, rozhodne se jít za ní a říct jí, kdo je její dcera, aby tak ulehčila svému svědomí.

109. Ana Joaquina řekne Lucianě jméno její dcery. Luciana totiž leží v nemocnici a všichni si myslí, že zemře. Luciana nicméně vnímá vše, co jí lidé řeknou a zároveň rekapituluje svůj život. Nejvíce se jí vracejí okamžiky, kdy zacházela špatně s Cristinou. Promítne se jí celý její život, od mládí, všechny křivdy, které se jí udály. Jde o průřez všemi díly, scény se rychle mění a mají zachytit nejdůležitější okamžiky Lucianina života. Lékaři nedávají Lucianě šanci na přežití, nicméně ona několikrát promluví. Naposledy na konci dílu, kdy opět vysloví jméno Trujillo.

110. Luciana leží v nemocnici a je ve velmi vážném stavu, všichni jsou touto událostí ovlivněni a vzpomínají na nejrůznější zážitky z minulosti, které ovlivnily jejich vztahy a jejich život. Nejdůležitější jsou pak prožitky Luciany, která si v tomto stavu vybavuje, jak všem ublížila, snaží se najít cestu, jak přežít a moci se tak všem omluvit, je to čas její nejhlubší reflexe. Má velikou vůli přežít a moci tak své činy napravit, navíc už ví, kdo je její tak dlouho hledaná dcera. V paralele s těmito událostmi se Victor Manuel dovídá, že se Barbara pokusila zabít jeho otce, Andrése, toto tvrzení mu potvrzuje i sama Barbara a tak jde za svým otcem situaci vyjasnit. Také zjišťujeme, že zabitý Trujillo byl nalezen.

111. Luciana je stále v kómatu. Její situace přivádí všechny její přátele i nepřátele k pocitu, že by měli přehodnotit svůj dosavadní život, a tak se postupně všichni zamýšlejí nad tím, co se jim až doposud přihodilo.
Victor Manuel už ví, že to byla Barbara, kdo postřelil jeho otce. Nedaří se mu však přesvědčit ji, aby šla na léčení. Tamara na něj navíc stále naléhá, aby adoptovali dítě. Lorenza odmítá jít k lékaři. Lucianin stav se náhle zhorší. Všichni čekají, zda se probere s kómatu. Andrés za ní posílá Juana de la Crus. Luciana náhle otevře oči.

112. Luciana je stále v kómatu. Vzpomínky na minulost se prolínají s novými událostmi v životě všech zúčastněných. Lékař zklame Andrese, Juana de la Crus, Miriam i Franka, když jim řekne, že to, že Luciana otevřela oči byl jen mimovolný akt. Juan de la Crus a Andres opět hovoří o minulosti. Victor Manuel má stále velké problémy s Barbarou. Chema přijde do kadeřnictví pro Lorenzu, aby ji vzal k lékaři, ale Lorenza odmítá. Fresco tuší, že Trujilla zabila Ana Joaquina a vydírá ji. Ana Joaquina prozradí Juanovi de la Crus, že Trujillo býval Lucianiným milencem a že je dost dobře možné, že ho zabila právě ona.

113. Luciana je stále v komatu a v celém díle se rekapitulují nejdůležitější okamžiky telenovely. Luciana vzpomíná na svatbu své dcery Lizbeth s Artemiem, na to, jak se Cristině ztratila dcera a jak si všichni mysleli, že to udělala ona, na to, jak jí Andrés podváděl s Lorenzou, jak poznala Barbaru a jak se hádala s Lizbeth a jak spolu bojovaly. Ana Joaquina prozradí Juanovi de la Cruz, že si myslí, že Trujilla zabila právě Luciana, protože k tomu měla motiv. Snaží se totiž svou vinu shodit na ní a doufá, že se Luciana neprobere. Alonso vzpomíná, jak poznal Cristinu a neustále plánuje jejich svatbu. Lorezna je nešťastná, že jí Andrés opustil, ten totiž teď chce jediné a to být vedle Luciany. Celý díl končí vzpomínkou, jak Victor Manuel požádal Cristinu, aby si nebrala Alonsa.

114. Luciana stále leží v nemocnici a je na tom velice špatně, stále se jí vracejí události z jejího života. Všichni ostatní se chystají na oslavy Nového roku. Cristina se připravuje na svatbu s Alonsem, i když v průběhu velmi často myslí na Victora Manuela, který se jí svatbu snažil rozmluvit. Dlouhá pasáž je věnována vztahu Lizbet a Artémia, který se potýkal s velkými problémy u Lusiany, která jako vždy podezírala Artémia, že jde po penězích. Několikrát se tak vracíme do dílů předešlých. Další obsáhlá pasáž je věnována oslavě Nového roku v domě, kde bydlí Cristina a ostatní., jejich přípitkům. V průběhu celého dílu se vracíme do dílů předešlých a jistým způsobem se tak rekapituluje děj celé telenovely.

115. Luciana leží v bezvědomí v nemocnici po náročné operaci. Její naděje na přežití je velmi malá a všichni mají velké obavy. Barbara přijde za Lucianou do nemocnice a upřímně vyjádří Victoru Manuelovi svou podporu. Tamara dál nutí Barbaru do pití a nelíbí se jí, že Barbara chce s pitím přestat. Je přesvědčená, že Barbara je jí užitečná jenom jako opilá a má v úmyslu ji v jejím zlozvyku podporovat. Isaias přinese Aně Joaquině nájmy a přitom vyjadřuje svou lítost nad Trujillovou smrtí, protože je přesvědčen, že mezi ním a Anou Joquinou k něčemu došlo. Valentinovi se stýská po Remedios a společně s José Maríou na ni vzpomínají. Andrés se v nemocnici u Lucianiny postele modlí za to, aby se Luciana vzpamatovala. Je zoufalý a neví, co by bez ní dělal. Luciana se skutečně probere z bezvědomí.

116. Luciana se v nemocnici probere z bezvědomí. Její stav je stabilizovaný, ale trpí částečnou ztrátou paměti. Nemůže si vzpomenout, jak se odehrála její nehoda, ani na dny, které strávila v nemocnici. Juan de la Cruz s hrůzou zjišťuje, že si nepamatuje ani to, že za ní do nemocnice přišla Ana Joaquina a řekla jí, že Cristina je její dcera. Policie má podezření, že Luciana je zapletená do Trujillovy vraždy. Všichni se obávají, že policie bude hledat motiv, který by Luciana mohla k jeho vraždě mít, a přijdou na poměr, který spolu kdysi měli. Fidencio na příkaz Any Joaquiny volá na policii, aby jim o poměru Luciany a Trujilla řekl. Barbara přichází do Nicolasova domu, kde se opije. Nicolas se ji snaží výhružkami přimět, aby Victoru Manuelovi řekla, že je jeho syn. Nakonec mu to Nicolas sděluje sám.

117. Nicolas oznamuje Victoru Manuelovi, že to on je jeho pravý otec. Barbara jeho tvrzení potvrdí. Victor Manuel je zoufalý a neví, co má dělat. Jde proto za Cristinou, aby si s ní popovídal a uklidnil se. Cristina se ho snaží utěšit, ale jejich rozhovor je přerušen příchodem Alonsa. Alonso je rozčilený přítomností Victora Manuela a žádá Cristinu, aby se definitivně rozhodla, jestli si ho vezme nebo ne. I přes naléhání Victora Manuela Cristina potvrdí své rozhodnutí vzít si Alonsa. Casilda oznamuje José Maríovi, že je konečně těhotná, a oba jsou velice šťastní. Policie vyšetřuje okolnosti Trujillovy smrti a i na základě anonymního telefonátu, který zařídil Fidencio, podezírají ze zločinu Lucianu. Ana Joaquina přichází za Lucianou do nemocnice a nutí ji, aby se policii přiznala z Trujillovy vraždy. Když to udělá, Ana Joquina jí znovu řekne jméno její dcery.

118. Ana Joaquina přijde za Lucianou a obviňuje ji, že zabila Trujilla. Andres zabrání tomu, aby Lucianu vyslechla policie. Alonso se rozhodne podstoupit různá vyšetření. Všechno se urychlí, když omdlí na faře Juana de la Crus. Lékař řekne Juanovi de la Crus, že musí Alonsovi povědět pravdu. Alonso se mezitím spojí se svým lékařem v USA. Luciana si stále nemůže vzpomenout ani na jméno svojí dcery ani na to, proč se sešla s Trujillem. Victora Manuela trápí, že jeho skutečným otcem je nenáviděný Nicolas Obregon. Vivian přijde navštívit Lucianu. Tamara kuje pikle s Paulou. Luciana se začíná rozpomínat na události před nehodou.

119. Ana Joaquina stále trvá na tom, že Luciana zavraždila Trujilla. Za Anou Joaquinou a poté i do Lucianina domu přijde Chepin kmotřenec Simon a hledá svojí kmotru. Ana Choakina prozradí policii, jaký byl vztah mezi Lusianou a Truchyjem. Viktor Manuel hovoří s Andresem o tom, co mu řekla Barbara. Barbara chce všechno napravit, ale alkohol nad ní stále vítězí. Macario se popere s Frescem. Cristina navštíví Lucianu v nemocnici, Luciana s ní opět zachází strašně. Za Lucianou přijde i Tamara, Luciana souhlasí, aby dala Cristině zavyučenou. Artemio hovoří s jedním známým lékařem o možnostech, které má Lisbeth na vyléčení. Vivian se odhodlává říct Alonsovi pravdu. Luciana si vzpomene, že Ana Joaquina jí řekla, že Cristina je její dcera.

120. Luciana se v nemocnici uzdravuje, ale stále se trápí snem, ve kterém je Cristina její dcera. Spolu s Andrésem se rozhodnou, že se přímo zeptají Otce Juana de la Cruz. Vivian se odhodlala říct svému synovi Alonsovi pravdu o jeho nemoci, stále však nenachází správná slova a správný okamžik. Barbara prchá z domu Victora Manuela pod tíhou své lži a navštěvuje Otce Juana de la Cruz, kterému se zpovídá a který jí radí vyhledat Victora Manuela a říct mu pravdu. Victor Manuel a Andrés se ji snaží najít, aby jim objasnila celou situaci. Fresco se chce spojit se Silveriem, aby ho naučil vykrádat trezory. Tamara úspěšně pokračuje v adopci holčičky u Matky Berbardíny, ale také začne na žádost Luciany pracovat v domě módy. Tato situace vyvolá roztržku mezi ní a Kristinou a také mezi ní a Francem. Andrés definitivně ukončuje svůj vztah s Lorenzou, ta je zoufalá. Je tu první náznak toho, že by Lorenza mohla být vážně nemocná, ale odmítá navštívit doktora. Fidencio v tomto díle mluví s policií a snaží se převést vinnu z Trujillovy vraždy na Lucianu, policie je však podezřívavá.

121. Otec Juan potvrdí Lucianě, že je Cristina její dcera, což se později pokusí vyvrátit Ana Joaquina, která je posedlá touhou zničit Lucianě život. Tamara začne pracovat ve firmě a jejím jediným plánem je zase zničit Cristinu. Andrés sice hodně pracuje, nicméně jeho vztah s Lucianou se zlepšuje. Vivian spolu s Cristinou chystají uvedení nové linie oblečení pro mladé lidi, jejíž první uvedení se chystá. Nikdo ve firmě není rád, že tam je Tamara, ale přesto ji nechají nad průběhem celé přehlídky plnit dozor. Victor Manuel jí ale potom upozorní, že nesmí Cristině ubližovat. Juan de la Cruz je vybrán, aby se setkal s papežem, jeho matku ale více rozruší zpráva, že si Luciana vzpomněla na všechno, co jí řekla v domnění, že zemře. Otevřeně dá najevo svou nenávist k Lucianě a Juan se jí snaží přesvědčit o špatnosti tohoto citu. Lorenza se rozhodne žít nový život, stejně tak jako Cristina, ze které se stane tvrdá a bojovná žena. Luciana je po rozhovoru s Anou Joaquinou zmatená a rozhodne se konečně přijít pravdě na kloub. Navštíví sirotčinec a když uvidí fotky malé Cristiny, tak se definitivně přesvědčí, že Cristina je její dcera.

122. Luciana v registru klášterního sirotčince pozná na fotografii dítě, které opustila, a zjišťuje, že je jím Cristina. Je šťastná, že se jí podařilo najít ztracenou dceru, ale na druhé straně má strach z toho, že jí Cristina nikdy neodpustí všechna příkoří a nepřijme ji jako matku. Snaží se s ní sblížit, ale Cristina všechny její projevy vřelosti odmítá. Tamara má v podniku konflikty jak se zaměstnanci tak s Cristinou, která se jí velice tvrdě postaví. Přijde ji navštívit Nicolas, který se ji snaží získat zpět a začne ji v kanceláři líbat. Vivian je vidí spolu a nedokáže si to vysvětlit. Soukromému detektivovi, kterého najal Erasmo, se podaří konečně najít Barbaru. Erasmo ji navštíví a snaží se ji přesvědčit, aby se léčila. Barbara to nejdříve odmítá, ale když se dozví o jeho problémech s alkoholem, začne mu důvěřovat a rozhodne se navštívit skupinu anonymních alkoholiků. Luciana sděluje Victoru Manuelovi, že je Cristina její dcera.

123. Luciana sděluje Victoru Manuelovi, že Cristina je její dcera. Victor Manuel je tím nadšený a slibuje Lucianě svou podporu. V podniku dojde ke konfliktu mezi Cristinou a Tamarou. Cristině se nelíbí, jak Tamara zachází se zaměstnanci. Vypukne mezi nimi hádka, při které Tamara Cristinu uhodí. Luciana se neudrží a ránu jí vrátí. Tamara je rozčilená a rozhodne se obrátit o pomoc na Nicolase, protože se Lucianě chce pomstít. Nicolas jí poradí, aby policii anonymně připomněla, že Luciana je podezřelá z vraždy Trujilla. Cristina navrhuje Lizbeth, aby s ní začala pracovat na přípravě nové kolekce. Lizbeth je tou myšlenkou nadšená. Barbara poprvé navštěvuje skupinu anonymních alkoholiků a promlouvá s jejím poradcem, který jí dodává odvahu k tomu, aby vydržela nepít. Večer přichází do domu Duvalových policie, aby zatkla Lucianu.

124. Policisté přicházejí do domu Duvalových zatknout Lucianu. Její situace nevypadá dobře, protože si stále nemůže vzpomenout, co se stalo té noci, kdy utrpěla nehodu. Artemio se po konzultaci s odborníkem dozvídá, že když se Lizbeth podrobí operaci, má velkou naději začít znovu chodit. Vzhledem k situaci v rodině se však rozhodne zatím jí to neříkat. Ana Joaquina nutí Cristinu, aby jí odevzdala svou dceru. Je přesvědčená, že jejím posláním je uchránit Viktorii od hříchu. Cristina to odmítá a žádá ji, aby okamžitě odešla. Ana Joaquina začne spřádat plány, jak jí dceru vzít. Juan de la Cruz je z jejího chování v šoku. Alonso v New Yorku navštíví doktora Avilu, protože jeho zdravotní problémy už jsou neúnosné. Žádá jej, aby mu řekl celou pravdu o jeho zdravotním stavu. Fresco a jeho kumpáni nutí Silveria pod pohrůžkou násilí ke spolupráci. Casilda a José María se dozvídají, že následkem léčby neplodnosti čeká Casilda paterčata.

125. Luciana má vypovídat před soudkyní, má strach, že půjde na dlouhá léta do vězení. Barbara se zúčastní první schůzky Anonymních alkoholiků. Andres se od Simona dozví o Chepině zmizení. Cristina pokračuje v přípravách na svatbu. Při nové hádce s Tamarou jí vmete do tváře, že Tamara podvádí Victora Manuela s Nicolasem Obregonem. Alonso je v New Yorku, kde si nechá dělat nejrůznější testy a vyšetření. Lisbeth začíná žárlit, protože Artemio chodí domů čím dál tím později. Netuší, že Artemio se snaží najít způsob, jak ji vyléčit. Soudkyně propustí Lucianu na svobodu. Casilda a Chema oslavují, že Casilda čeká paterčata. Alonso se dozvídá, že jeho stav je beznadějný.

126. Luciana chce být co nejvíc v kontaktu s Cristinou, ale Andres jí to rozmlouvá, přesvědčuje ji, že bude nejlepší, když na ni nebude spěchat a vyčká vhodnou chvíli, kdy Cristině povědět, že je její dcera. Alonso se dozvídá, že má leukémii, ale je rozhodnutý Cristině nic nepovědět, aby ho nelitovala. Luciana se dozvídá, že zmizela Chepa a dělá si o ní starosti. Barbara přijde opilá na schůzku Anonymních alkoholiků. Andres chce, aby si Victor Manuel i on nechali udělat krevní zkoušku. Tamara dál naléhá na Victora Manuela, aby adoptovali dítě. Victor Manuel striktně odmítá. Luciana prozradí Lisbeth, kdo je její sestra.

127. Luciana se svěřuje své dceři Lizbeth, že její sestra je Cristina, Lizbeth se rozhodne své matce pomoct se ke Cristině přiblížit. Adopce Tamary probíhá naprosto hladce až do té doby, než na ní Nicolas prozradí, že se pokusila o sebevraždu a tím způsobí, že je její žádost zamítnuta. Andrés s Victorem Manuelem čekají na výsledky testů, které určí, zdali je Andrés jeho otcem. Walter požádá Miriam o ruku a ta se s tím svěřuje Cristóbalovi, který jí vysvětlí své city. Fresco vyhrožováním přesvědčuje Silvéria, aby s ním udělal obchod. Silvério byl vyhozen z práce poté, co byl nařčen z krádeže, a tak je této možnosti stále více nakloněn. V domě módy proběhne uvedení kolekce "Cristina" a má velký úspěch. Andrés nechá vyšetřovat zmizení paní Josefiny Perézové. Alonso se svěřuje Maríi José, že je nemocen, ta mu oplátku vyznává lásku. Lorenza se snaží získat Andrése všemi prostředky, a tak opět navštěvuje bylinkáře. Luciana se snaží přiblížit Cristině, ale naráží na tvrdý odpor.

128. Artémio domlouvá operaci Lizbeth, po které by opět mohla chodit. Luciana a Andrés jsou nadšeni, ale Lizbeth o tom nechce ani slyšet, má strach z planých nadějí a z návratu do nemocnice. V tomto díle se také odehrává rozlučka se svobodou Cristiny, na které se objeví i Luciana, která se snaží být Cristině na blízku, ale vyvolá to další střet. Tamara se svěřuje Victoru Manuelovi, že nemůže mít děti a svými výčitkami ho donutí, že se znovu pokusí a to, aby jejich manželství fungovalo. Silvério souhlasí, že s Frescem a jeho dvěma kamarády vykradou dům Vivian del Angelové. To, že nebude doma, ale na důležité přehlídce, se dozvědí jak od Rosendy tak od Macária. Vivian se svěřuje svému příteli Valtrovi, proč se vrátila z New Yorku do Mexika.. Toby a Malu mají svou první zpověď u Juana de la Crus. Maclóvie skládá svou závěrečnou zkoušku. Andrés oznamuje Victoru Manuelovi, že výsledky prokázaly, že je jeho otcem.

129. Andrés oznamuje rodině, že výsledky krevních testů ukázaly, že Victor Manuel je skutečně jeho syn. Lizbeth se stále odmítá podrobit operaci, po které by znovu mohla začít chodit. Artemio se na ni proto zlobí, ale nakonec se mu podaří ji přesvědčit, aby se odhodlala operaci podstoupit. Maclovia oslavuje svou promoci a vyjadřuje své přání odjet studovat na univerzitu do Spojených států. Všichni ji v tom podporují, kromě Lorenzy, která se bojí, že zůstane opuštěná. Společnost pořádá módní přehlídku nové kolekce, která je velmi úspěšná. Luciana oznamuje rodině, že uvažuje o odchodu ze společnosti. Tamara plánuje, že se ujme její funkce. Fresco se svými kumpány a Silveriem vykradou Vivianit dům. Vše se ale vymkne kontrole, když se Alonso a Vivian nečekaně vrátí domů. Alonsa zbijí a Vivian chtějí znásilnit. Když dojde ke rvačce o Frescovu pistoli, zazní výstřel a Vivijan se bojí, že postřelen byl Alonso.

130. Při loupeži v domě Vivian Fresco zastřelí Silveria. Před odchodem chce zabít i Vivian a Alonsa, ale jeho kumpáni mu v tom zabrání. Do domu přichází Macario a se zděšením poznává v mrtvém muži svého otce. Policie jej zatýká, protože jej podezírá z účasti na loupeži, ale Alonso i Vivian vědí, že s tím nemá nic společného, a snaží se mu pomoct. Po prvním přijímání Tobyho a Malu se v domě koná slavnostní snídaně, které se všichni účastní. Juan de la Cruz využívá poslední příležitosti k tomu, aby Cristinu přesvědčil, aby se nevdávala za Alonsa. Cristina to ale odmítá. Později se svěřuje Maclovii a Lorenze se svou nejistotou a obě ji přemlouvají, aby si tedy Alonsa nebrala. Cristina ale odmítá ustoupit. Když v doprovodu Chemy odjíždí do kostela, zastaví ji Victor Manuel a žádá ji, aby svatbu zrušila a odjela s ním pryč.

131. Victor Manuel přemlouvá Cristinu, aby zrušila svou svatbu s Alonsem a odjela s ním. Cristina to ale odmítá a je stále odhodlaná provdat se za Alonsa. V kostele už jsou všichni lidé nervózní, že nepřijela ani ona ani Alonso. Vivian se bojí, že se Alonsovi něco stalo. Barbara jde navštívit Nicolase, aby mu oznámila, že už se ho nebojí a že ji nebude ovládat. Nicolas se jí chce pomstít, a proto volá na policii, aby ji udal za postřelení Andrése. Barbara si uvědomuje, že to Nicolas udělá, a proto se přestěhuje do jiného hotelu. Ví, že se nemůže vrátit na schůzky alkoholiků, ale je odhodlaná vydržet nepít. Alfonso si o ni ale dělá starosti a rozhodne se jít ji hledat. Když se Alonso neobjeví, Cristina požádá Juana de la Cruz, aby zrušil svatbu a řekl to hostům. Sama je rozhodnutá, že na Alonsa počká v kostele, protože si je jistá, že přijde. Victor Manuel se definitivně rozhodne odstěhovat od Tamary. Alonso konečně přichází do kostela.

132. Alonso přijde za Cristinou a vysvětlí jí, proč se s ní nechce oženit. Cristina přiznává, že o jeho nemoci věděla ona i Vivian. Alonso se nejdříve na Vivian trochu zlobí, ale rychle si všechno vyjasní. Rebeka ještě neví, že Cristina a Alonso se nevzali a je spokojená, protože si myslí, že se její dcera konečně přestane trápit. Alonsovi je stále větší oporou María José. Cristina sousedé z pavlačového domu prožívají nadšeně návštěvu papeže. Alonso se rozhodne založit nadaci pro boj s leukémii. Lusiana vyžaduje po Vivian vysvětlení, proč se Alonso neoženil s Cristinou. Ana Choacina svěří Fidensiovi svůj a Rosaliin příběh. Tamara potká v parku ženu, která má osm dětí a navíc se musí starat o novorozené vnouče. Žena se nakonec rozhodne nechat dítě Tamaře, domnívá se ale, že se Tamara jmenuje Cristina. Tamara přijde s dítětem domů a aby ho utajila dá svojí služebné Petroně dovolenou. Je přesvědčená, že tímto způsobem docílí toho, aby se k ní Victor Manuel opět vrátil.

133. Tamara má u sebe dítě, které jí předala žena v parku. Rebeka a Erasmo si dělají starosti o svojí dceru i kvůli finanční situaci, ve které se nacházejí. Během natáčení dochází k neustálým střetům mezi Andresem a Nykolasem. Nakonec oba odmítají nechat se zastupovat kaskadéry. Fidensio naznačí Aně Choakině, že Rosaliin syn, pokud žije, má právo na dědictví po Rajmundovi. Ana Choakina zuří. Sousedé se od Makaria dozvídají, že Fresko zabil jeho otce. Vivian chce Makaria dál zaměstnávat. Lusiana se nakonec od Vivian dozví, proč se Alonso neoženil s Krystynou. Dozvídá se to i Viktor Manuel. Lisbet začíná pracovat ve firmě s Krystynou. Žena, která dala Tamaře svoje vnouče, chce chlapce zpátky. Za Anou Choakinou přicházejí policisté a přinutí ji jít s nimi na stanici - dozvěděli se totiž, že Truchyjo v noc svojí smrti volal Lusianě právě z domu Any Choakiny.

134. Ana Joaquina je odvedena na policii, protože se zjistilo, že Trujillo před svou smrtí volal Lucianě z jejího domu. Aně Joaquině se však další lží podaří policii i svého syna oklamat. Barbara se má starat o malou Victorii, což je práce, kterou jí nabídla Cristina, Nicolas jí však pošle láhev a znovu jí tak svádí, i když bojuje, touze napít podlehne a vystaví tak nebezpečí i malou Victorii, když jí nejdříve odnese ze společnosti a poté špatně hlídá. Cristina si zatím starosti nedělá, ale Luciana a Victor Manuel ano, ten nakonec Barbaru i s malou najde, pozná, že je Barbara opilá a velice ho to rozčílí. Cristina a ostatní jsou zatím na schůzi ohledně nové přehlídky, kterou má Luciana naplánovanou, a to na pomoc institucím, které pomáhají lidem s leukémií. Na tomto projektu pracuje s Lucianou i Cristina, původně nechtěla, ale když se dozvěděla její smysl, souhlasila pracovat i po boku Luciany. Lizbeth si na druhou stranu získává každým dnem víc lásky a respektu od Cristiny. Mezitím prolínají scény s Tamarou, která má malého chlapce, vnuka ženy, která ho hledá a prosí o pomoc i policii. Andrés s Nicolasem zatím natáčejí a chystají se podniknout, i přes evidentní nebezpečí, velice nebezpečné scény. Nicolas má přitom nekalé úmysly. Díl končí tragickým pádem Andrése, právě u těchto nebezpečných scén, ke kterému mu pomohl Nicolas.

135. Díl začíná tím, že rekapituluje nehodu, kterou měl při natáčení Andrés, ale scéna pokračuje dál a tak se dovídáme, že je Andrés v pořádku. Nicolas, který Andrésovu nehodu způsobil, ho nenápadně pomlouvá před novináři, kteří okamžitě nehodu komentují. Tímto způsoben se o ni dozví jak Luciana tak Lizbeth. V domě módy pokračuje schůzka o konání nové přehlídky, Cristina je stále víc nervózní, protože neví, kde je její dcera, opouští schůzi, aby se šla po ní podívat, narazí tak na Victora Manuela, který malou Victorii odebral své opilé matce na konci minulého dílu. Cristině však prasknou nervy a je z toho ošklivá scéna. Barbara je zdrcena ostrými slovy svého syna a chce skoncovat se svým životem, na poslední chvíli se setkává se starým známým, který jí vrací chuť do života, dokonce se vrací do skupiny AA. Nicolas je na Barbaru velice rozčílen, že mu lhala ohledně otcovství Victora Manuela, dojde tak ke slovní i fyzické potyčce a Barbara prchá do kostela, kde hledá pomoc u Juana de la Crus. Ten ji před Nicolasem brání a nakonec ji svěřuje do rukou Matky Bernardíny. Ana Joaquina přímo zaútočí na byt Cristiny a vyžaduje vydání její dcery, přesvědčená o tom, že je pověřená od Boha, aby ji zachránila. Dokud není doma Cristina, brání malou Victorii Maclóvie s Lorenzou. Poté má sama Cristina s Annou Joaquinou rozhovor, ve kterém jí je prozrazeno, že je dcerou Juana de la Crus, dochází tak k zvratu v celém příběhu. Na konci dílu se Cristina staví svému otci Juanovi de la Crus a vyčítá mu, že ji opustil a lhal.

136. Díl začíná rekapitulací poslední scény z dílu předešlého, kdy Cristina čelí Juanovi de la Crus. Dále se nalézáme v domě Duvalových u rodinné večeře, kde se její členové baví o událostech posledních dní.Chuervo je zatím vyslýchán policií ohledně loupeže v domě Vivian, pod tlakem agentů prozrazuje vše, Fresco je pak policií dopaden a Chuervem usvědčen. Maclovie s Lorenzou si dělají starosti o Cristinu, protože odešla, aniž by jim řekla kam jde a kdy se vrátí, volají tak Chemovi, Cristina se ale nakonec objeví a poté, co nenašla útěchu u Alonse, se jí snaží najít u nich. Tamara je ve svém bytě s ukradeným miminkem, ale její matka si dělá stále větší starosti, a tak se i s Erasmen vypraví k ní domů. Aby se do bytu dostala, použije náhradní klíč, najde tak Tamaru i s dítětem a strhne se velice dramatická scéna. Tamara je nakonec hospitalizována na psychiatrii, aby se tak vyhnula vězení, dítě je vráceno babičce. Barbara se v klášteře cítí velice dobře a začne také pracovat v nemocnici s dětmi. Juan de la Crus se dozví, že to byla jeho matka, kdo všechno Cristině řekla a je velice rozčílený. Cristina se vrací do náruče Viktora Manuela.

137. Juan de la Cruz vyčítá své matce, že je krutá a zlomyslná, proto jak řekla Cristině pravdu o jejím původu, ale Ana Joaquina je přesvědčená, že je posel boží a tímto argumentem čelí i výčitkám Luciany, která se od Juana de la Cruz dozví, jakým způsobem se ta zpráva dostala ke Cristině. Toho, že má Ana Joaquina problém, si všimne i Otec Selório, který s ní má velice zneklidňující rozhovor. Luciana i Andrés se snaží podpořit Vivian, která čelí nemoci svého syna. Rebbeca se snaží jak Lucianu tak Andrése postupně přesvědčit, aby domluvili Victoru Manuelovi, aby se k Tamaře vrátil, protože je přesvědčená, že je to její jediná spása. I když Andrés na vlastní oči viděl Tamařin stav a se synem si o tom promluvil, stejně tak jako Luciana respektuje jeho rozhodnutí se k Tamaře už nikdy nevrátit. Rosenda si vyjde do kina s Macáriem a je jím nadšena, ale hned se o tom dozví Fresco a vůbec se mu to nelíbí. Isaías učí Tobyho počítat, María José vyzná Alonsovi lásku. Lizbeth se chystá na svou operaci, doprovází ji celá její rodina a nakonec se dostaví i Cristina a Juan de la Cruz.

138. Lisbeth je v nemocnici, každou chvíli ji mají operovat. Celá rodina je nervózní, jak operace dopadne. U Lisbeth je i Cristina, obě dívky jsou si čím dál tím bližší. Cristina ale odchází, když se objeví Juan de la Cruz, protože se stále nedokáže smířit s myšlenkou, že právě on je jejím otcem. Alonso věnuje veškeré svoje úsilí dětem a nadaci pro boj s leukémií. Barbara je v klášteře, kde hledá klid a snaží se zbavit svojí závislosti. Vivian chce uspořádat přehlídku ve prospěch Alonsovy nadace, hodlá předvádět modely slavného návrháře Mitsyho, který navrhuje oblečení pro filmové hvězdy. Nyicolas zjišťuje, že Tamara je v psychiatrické léčebně. Lisbeth se dozvídá, že operace neměla úspěch a že nebude znovu chodit, všechny překvapí síla a klid, se kterými se této situaci postaví. Casilda a Chema se dozvídají, že Casildino těhotenství pravděpodobně nebude trvat celých devět měsíců. Lorenza se přiznává Maclovii, že nešla k lékaři a že bulka, kterou si nahmatala, roste. Maclovia ji hned odvede k lékaři, ten Maclovii upozorní, že by se mohlo jednat i o rakovinu. Nicolas navštíví Tamaru.

139. Cristina oznamuje Lucianě, že už se s ní nechce vídat. Luciana jí oznamuje, že se stáhne do ústraní. Přibíhá však Tamara a pokouší se zabít Cristinu. Luciana skočí před Cristinu a je raněna. Rebeca hledá Tamaru. V zoufalství volá Erasmovi. Uznává, že Tamara potřebuje odbornou péči. Nicolás se připravuje na večerní představení. Andrés se dozvídá o Lucianině nehodě, ale nemůže odjet z policejní stanice, dokud se celá záležitost nevyšetří. Posílá do nemocnice Victora a Barbaru. Ana Joaquina se popere se spoluvězenkyní. Juan de la Cruz se dozvídá o Lucianině nehodě a jede do nemocnice. Advokát zařídí, že Andrés může jet v doprovodu strážných do nemocnice. Cristina odpouští Lucianě. Tamara jde místo Ofelie na scénu. Zabodne Nicolase, který ji ještě stačí uškrtit. Lizbeth a Artemio přijíždějí za Lucianou. Lizbeth oznamuje, že adoptovali holčičku. Ana Joaquina trpí každou noc hroznými představami. Victor Manuel a Cristina mají církevní obřad, který celebruje Juan de la Cruz.

140.Cristina se rozhodne vyhledat Juana de la Cruz, ten ji přesvědčí, aby ho vyslechla, má tak možnost ji říct celou pravdu. I když je to pro Cristinu velmi těžké, nakonec mu odpouští. Celá tato zpráva se dostane i k Lucianě, a ta to oslaví se svou rodinou. Lorenza se velice bojí, protože čeká na výsledky svých testů, netuší, že o celé situaci už vědí Maclovie s Cristinou. Alfredo si myslí, že Lorenza zanedbává svoji práci a je velmi rozčilen, Lorenza se mu ale svěřuje se svým problémem a on ji ve všem podpoří. Luciana pozve v rámci společnosti Cristinu do Evropy, ale ta jet samozřejmě nechce, protože nedovede přenést přes srdce, že jde o pozvánku od Luciany, Juan de la Cruz se snaží její postoj změnit, ale pak to vzdá. V tom samém rozhovoru se Cristina konečně rozhodne zeptat na svou matku.

141.  Cristina naléhá na Otce Juana, aby jí prozradil jméno její matky, ten odmítá. Lorenza se v tomto díle dozví, že má rakovinu prsu, nicméně se rozhodne, že to neřekne Cristině ani Maclovii, protože mají svých starostí dost. Řekne to ale Alonsovi, Otci Juanovi a Chemovi, se kterým se dál víc a víc sbližuje. Vivian se rozhodne následovat svého syna na cestě mimo Mexiko a proto prodává své akcie ve firmě. Rozhodne se půlku svých akcií prodat Andrésovi a půlku darovat Cristině. Barbara se rozhodne nevracet se ke své herecké kariéře a stáhne se do ústraní, aby nalezla klid. Cristinu pozvala rodina Duvalových, aby je doprovodila na jejich plánované cestě do Evropy. Cristina pořád váhá, ale nakonec se rozhodne, že pojede. Zvlášť poté, co jí Lorenza řekne, že jí nic není. Všichni z toho mají obrovskou radost. Tamaru pustí z nemocnice do domácí péče ke svým rodičům. Luciana vypráví Barbaře svůj životní příběh a ta jí slíbí, že jí pomůže znovu si získat srdce její dcery. Díl končí tím, jak Barbara přijde za Cristinou.

142. Barbara se omluví Cristině za to, co ztropila v parku. Lorenza se svěří Otci Juanovi o své nemoci a je nešťastná, že nešla za lékařem dřív. María José odejde kvůli Alonsovi ze své práce, protože chce být pořád s ním, jelikož ho miluje. Právník Guizar řekne Erasmovi a Rebece, že kdosi zaplatil veškeré jejich dluhy. Pak vyjde najevo, že to byl Victor Manuel a Erasmo se cítí tak zavázaný, že nehodlá dál tajit, že dítě, které čekala Tamara, nebylo Victora Manuela a jde to říct Andrésovi. Lorenza je čím dál tím smutnější a pokusí se navázat dobré vztahy s Casildou, omluví se jí za vše, co udělala a slibuje, že Chemu nechá na pokoji. On za ní ale přijde domů a v momentě, kdy se dozví, jak je nemocná, tak ji obejme a v tom vstoupí Casilda a vše si vyloží jinak. Strhne se obrovská hádka. Nicméně Chema se rozhodne odejít za svou manželkou, protože to jeho s Lorenzou už je minulost. Alonsova nadace podporující děti nemocné leukémií zorganizuje dobročinnou módní přehlídku, hlavním návrhářem je Mitzi, hlavní modelkou Cristina. Je to velký úspěch a vybere se hodně peněz. Fidencio se v noci přiblíží k Aně Joaquině a řekne, že se těší, až zaplatí za vše, co udělala.

143. Stupňují se přípravy na cestu rodiny Duvalových a Cristiny do Evropy. Andres svěří Juanovi de la Cruz Tamařin prohřešek a to, že dítě, které čekala a po nehodě ztratila, nebylo Viktora Manuela. Juan de la Cruz si myslí, že manželství ztrácí podle církve na platnosti. Lorenza podstupuje velmi nepříjemný zákrok, aby se upřesnilo, co má vlastně za nemoc. Stále to před svými spolubydlícími tají a požádá Otce Juana, aby jí doprovázel on. Maclóvie však náhodou najde výsledky Lorensiných analýz a tak se všechno dozví, ihned jede do nemocnice. Cristina se v tomto díle málem několikrát dozví, že je Luciana její matka, jednou se málem prořekne Lisbeth, podruhé je to Ana Joaquina. Ta se dozvěděla, že Cristina odjíždí a klade si nároky na Victorii, strhne se tak dramatická scéna, do které vstoupí i Luciana, ta je skoro donucená narážkami Any Joaquiny Cristině říct pravdu, ale tento rozhovor přeruší telefonát, který Cristině sděluje stav Lorensi. Cristina se tak okamžitě vydává do nemocnice. Tamara mezitím plánuje, jak Viktora Manuela překvapit v Evropě, a proto se rozhodne sledovat rodinu Duvalových na jejich cestě. Rebeka zjišťuje, že její dcera zmizela a netuší, kde by mohla být. Díl končí tím, že je potvrzeno, že má Lorenza rakovinu a bude nutné jí odebrat prs.

144. Lorenza podstupuje zákrok, při kterém je zjištěno, že nádor je zhoubný a budou jí muset odoperovat jedno prso. Cristina už je s ní v nemocnici a snaží se ji přemluvit, aby se zákrokem souhlasila. Postupem času se o jejím stavu dozví více lidí, a tak se nemocniční čekárna plní jejími známými. Andrés nedorazí na smluvenou schůzku s Lucianou a ta si dělá starosti, kde by mohl být, spolu s Victorem Manuelem ho hledají, až se dozví, že je také v nemocnici. Neví ale, že sem Andrés přišel za Lorenzou. Rebecca a Erasmo řeší zmizení svojí dcery, mají jenom jeden den na to, aby ji našli. Rosenda ze strachu z Fresca ukončuje svůj vztah s Macariem. Luciana odjíždí na kliniku a tam najde Andrése. Když se dozví, proč tam je, tak se strhne hádka, do které je zapojená i Cristina, Luciana nezvládne svoje emoce a prozradí jí, že je její matka.

145. Luciana se přizná Cristině, že je její matka. Ta je ale tak plná nenávisti a zloby, že to nedokáže přijmout. Pohádá se s ní, a dokonce i s Victorem Manuelem. Odmítne jet do Evropy, nicméně ostatní odjedou. Ona potřebuje čas, aby vše vstřebala. Lorenzu operovali a vzali jí prso kvůli rakovině. Zatím je v pořádku, hodně se o ní stará Chema. Fidencio řekne Otci Juanovi o Rosalíe, jeho matce, která se upálila. Za vším má prsty Ana Joaquina a Fidencio chystá pomstu. Na konci dílu schválně zhasne světlo a užívá si, jaký má Ana Joaquina strach z ohně. Nakonec jí řekne, že je synem zemřelé Rosalíy.

146. Fidencio prozradí Aně Joaquině, že je syn Rosalíe. Chce se jí pomstí. Cristina je nešťastná a odmítá Lucianě odpustit. Andrés, Luciana a Victor Manuel si užívají v Praze. Výlet jim zkazí jedině Tamara, která se tam náhle objeví a vrhá se na Victora. Rebecca je nešťastná, že musela odmítnout Macaria. Ten však za ní přijde. Do Mexika přijíždí Tobyho babička z otcovi strany a chce si ho odvézt. Otec Juan povzbuzuje Lorenzu. Přichází za matkou, ale Fidencio ji zapře. Když ji nenachází ani v sirotčinci a nikdo v domě nebere telefon, začíná mu to být divné. Fidencio polévá pokoj benzínem a zapaluje ho.

147. Cristina řekne Lorenze, kdo je její matka. Luciana, Andrés a Victor Manuel odjíždějí do Vídně. Luciana je smutná. Tamara jede za nimi. Prozřetelně zavolá domů a uklidní doktora Valladarese. Všichni Cristinu přemlouvají, aby Lucianě odpustila. Nejvíce jí pomůže rozhovor s Vivian, ale přesto nemůže odpustit. Cristina odmítne navštívit Lizbeth, ta je z toho velmi smutná. Za Lorenzou přichází Casilda a prosí ji o odpuštění. Rebecca se usmíří s Macariem. Fresco nechá Macaria zmlátit. Fidencio zapálí dům, ale přijedou hasiči. Vytáhnou živou Anu Joaquinu, Fidencio vyjde sám. V nemocnici Fidencio umírá. Prozradí vyšetřovatelům vše o Anině minulosti. Než mu stačí dát Juan rozhřešení, zemře. Vyšetřovatelé uhodí na Anu a ta se přizná.

148. Ana Joaquina se přizná. Později však zjistí, že Fidencio zemřel, a rozhodne se změnit výpověď. Alfredo navštíví Lorenzu. Andrés, Luciana a Victor Manuel si prohlížejí Vídeň, potom odjíždějí do Florencie. Lucianu však trápí myšlenky na Cristinu. Volá jí, Cristina je však chladná. Další nepříjemností ve Vídni je Tamara. Macario se zotavuje v nemocnici. Cristinini přátelé ji přemlouvají, aby Lucianě odpustila, Cristina však nemůže. Maclovia a Davila se sbližují. Alonsovi je špatně, zavře se ve studiu. Cristina ho nakonec přemluví, aby tak netrápil svou matku. Artemio sděluje Lizbeth, že dostal skvělou pracovní nabídku, ovšem v jiném městě. Budou se muset rozhodnout. Rosa opět přichází pro Tobyho. Isaias a Charo ho brání. Casilda běží k telefonu a upadne. V bolestech leží na zemi.

149. Cristině se podaří přesvědčit Alonsa, aby vyšel z pokoje. Vivian napadne, že by mohli uspořádat Alonosovi výstavu, aby se mu vrátila chuť do života. Toby se bojí, že bude muset odjet s babičkou. Nakonec se vše vyřeší - Rosa a Agustin se domluví, že se Rosa přestěhuje do Mexika. Ana Joaquina zjistí, že Fidencio zemřel, a změní výpověď - vše udělal Fidencio a donutil ji, aby se přiznala k něčemu, co neudělala. Juan de la Cruz je zmaten. Casildin stav je vážný. Musí podstoupit císařský řez. Jedno z dětí se narodí mrtvé, ostatní mají nízkou váhu. Casilda podstupuje operaci, dojde k zástavě dechu. Luciana, Victor Manuel a Andrés jedou z Vídně do Florencie. Obchodní cesta se vydařila. Luciana se těší domů, trápí se kvůli Cristině. Lorenzu pustí z nemocnice. Maclovia a Davila k sobě cítí sympatie. Macario už je z nemocnice doma. Rosenda se Macariovi přizná, že měla spoustu mužů. Macariovi to nevadí, Rosenda je dojatá. Matka Regina přemluví Cristinu, aby šla za Anou Joaquinou. Ta se jí snaží přesvědčit, že nic neudělala. Cristina už neví, co si má myslet. Trochu se Luciany před Anou Joaquinou zastane. Cristina jde za Juanem de la Cruz, který mluví v Lucianin prospěch. Všichni se sejdou v nemocnici. Lékař dává Casildě jen malou naději.

150. Casilda leží v nemocnici a její stav je vážný, po nějaké době selžou plíce i druhému dítěti, a tak se tragedie graduje. Barbara se na doporučení Alfonsa jde udat na policii, aby tak zaplatila všechny svoje hříchy. Policie ji zatkne a nejspíše bude souzena. Zatímco Luciana slaví úspěchy se svými návrhy šperků v Evropě, Tamara konečně vyhledá rodinu Duvalových a dojde nejprve ke střetu s Lucianou a poté s Victorem Manuelem. V tomto rozhovoru se Tamara pod tlakem Andrése, který Victoru Manuelovi prozradil pravdu o Tamařině dítěti, přiznává ke svým činům. Na konci dílu se rodina Duvalových vrací do Mexika a jedou hned za Cristinou. Lizbeth se rozhodne odjet s Artémiem do Monterei. Cristina podává zatím z neznámých důvodů rezignaci ve společnosti. Casilda umírá, ale nejdřív požádá Lorenzu, aby se postarala o její děti a Chemu.

151. Rodina Duvalových se vrací z úspěšné pracovní cesty v Evropě a hned se vydávají za Cristinou. Ta ale nedokázala odpustit Lucianě, že ji opustila. Chema zatím trpí ztrátou svojí ženy, Isaías je velice pohoršen, že se Lorenza tolik zajímá o malé miminka, ale Chema mu vysvětlí, že to tak sama Casilda chtěla. Lizbeth a Artémio oznamují Lucijaně a Andrésovi, že odjíždějí, zvláště Luciana to špatně nese, ale nakonec jim požehnají. Victor Manuel se dozví, že se jeho matka udala a je ve vězení, Andrés i on ji navštíví a zaměstnají rodinného právníka, aby ji dostal ven. Luciana se také dozví, že Cristina podala výpověď, snaží se ji přesvědčit, aby zůstala, všechny pak překvapí, když se opravdu na schůzi objeví. Luciana si myslí, že je to známka jejího odpuštění, ale Cristina ji ujistí, že to tak není. Na radu Andrése mění Luciana ke Cristině postoj. Ana Juaquina je odsouzena za vraždu. Ofélie Nicolasovi oznámí, že je těhotná, ale ten z toho není nadšený. Rebecca prozradila Lucianě, že otcem dítěte, které Tamara čekala, byl Nicolas Obregón, Luciana se bojí Andrésovy reakce. Tamařin návrat je očekáván doktorem Vajadaresem, ale Tamara se objeví u Cristiny doma zrovna, když je s Victorem Manuelem.

152. Tamara vtrhne do Cristinina bytu a ohrožuje ji. Victor Manuel ji vyhodí. Nicolás dá Ofelii na vybranou - buď on, nebo dítě. Tamara volá domů a matka jí přemluví, aby jí řekla, kde je. Isaías jde za Lorenzou a ověřuje si, že jí Casilda svěřila své děti. Barbara je propuštěna na svobodu. Tamara volá Nicolásovi. Zvedne to Ofelie a žádá o schůzku. Andrés dá Barbaře byt. Rebeca přijíždí za Tamarou do hotelu. Lizbeth a Artemio se loučí s rodinou a odjíždějí. Cristina pracuje na návrzích. Jaime vyzná Maclovii lásku. Andrés a Victor Manuel jdou s Barbarou na skupinovou terapii, kde se všichni tři sobě vzájemně omluví a odpustí si. Luciana navštěvuje Anu Joaquinu, aby jí sdělila, že jí děkuje, že jí pomohla najít dceru. Andrés vrací Lucianě akcie firmy, které koupil od Vivian. Victor Manuel přináší Lucianě a Andrésovi na návštěvu Victorku. Ofelie řekne Tamaře, že čeká dítě a musí si vybrat. Tamara jí nabídne pomoc. Řekne jí, aby si dítě nechala. Nicolás dá Tamaře dýku. Alonso se loučí ve firmě a odjíždí fotit. Luciana nabídne Vivian přátelství. Victor Manuel žádá Cristinu o ruku, ta se však ptá, jestli o ní bude stát, i když neodpustí Lucianě.

153. Victoru Manuelovi nevadí, že Cristina není ochotná odpustit Lucianě. Budou se brát. Andrés daruje Lorenze hodinky a skamarádí se s Chemou. Cristina usilovně pracuje na návrzích. Přijde za ní Luciana a ujasní si, že Cristině nebude vadit, když se Luciana bude vídat s Victorem Manuelem a Victorkou. Rebeca přemlouvá Tamaru, aby se vzpamatovala. Victor Manuel všemožně pomáhá Cristině. Nicolás řekne Lucianě, že Tamařino dítě bylo jeho. Uběhne měsíc. Lorenza jde na plastickou operaci. Victor Manuel oznamuje Cristině a Barbaře, že je rozvedený. Tamara se setkává s Paulou a ta jí oznamuje, že Tamařino manželství bylo rozvedeno. Lorenza přichází za Lucianou a omlouvá se jí, že sváděla jejího manžela. Luciana přizná svou část viny. Paula pro Tamaru v noci ukradne Cristininy návrhy. Ta to zjistí ve chvíli, kdy je má předložit zahraničním zákazníkům. Luciana zachrání situaci a dá Cristině své návrhy z mládí, které v poslední tobě aktualizovala. Cristina si to vyloží tak, že Luciana chtěla zachránit firmu před žalobou za nedodržení smlouvy, a Lucianin čin neoceňuje. Rebeca si neví rady s Tamarou. Andrés uvidí záběry, na kterých ho Nicolás shazuje. Luciana se radí s Barbarou, jak na Nicolase. Luciana jede za ním, přestože ji Barbara odrazuje. Cristina navštíví Anu Joaquinu, ale opět se jen pohádají. Nicolás odmítá Ofelii i s dítětem. Luciana přichází za Nicolasem, který jí prozradí, že ji vždy miloval a že vše dělal kvůli tomu, aby se pomstil Andrésovi za zmařené příležitosti v lásce i v zaměstnání. Nicolás se pokouší Lucianu znásilnit. Barbara přichází za Andrésem a řekne mu, že Luciana jela za Nicolasem a že se o ni bojí. Také mu prozradí, že otcem Tamařina dítěte byl Nicolas. Andrés vtrhne k Nicolasovi a surově ho zmlátí.

154. Pokus Nicolase o znásilnění se nevydaří, když Andrés vtrhne do Nicolasova bytu a skoro ho vzteky ubije k smrti. Ana Joaquinna se zatím spolčuje na ošetřovně s další vězeňkyní a slibuje jí pomoc, aby se odtamtud dostala. Ofelie najde zraněného Nicolase a ten jí přesvědčí, aby lhala policii, že se ho Andrés pokusil zabít a že ona všechno viděla. Ofélie svědčí u policie a ta vydá na Andrése zatykač. Cristina zjistí, že jí návrhy ukradla Paula, aby je potom prodala Tamaře, která je zničila. Miriam a Vivian přesvědčí Lucianu, aby podala trestní oznámení na Nicolase za pokus o znásilnění. Tamara se setkává s Victorem Manuelem, ten jí chce předat jejímu otci a tak utíká. Tamara má i konfrontaci se svojí matkou. Nicolas manipuluje i s Tamarou, namluví jí, že to byla Cristina, kdo řekli patronátu, že se pokusila o sebevraždu. Tamara jde vyhledat Cristinu do sirotčince, kde ji napadne a nožem. Cristina měla však před tím rozhovor s Lucianou, která se vrací, aby Cristinu bránila, sama je zasažena bodnou ránou do prsou.

155. Cristina oznamuje Lucianě, že už se s ní nechce vídat. Luciana jí oznamuje, že se stáhne do ústraní. Přibíhá však Tamara a pokouší se zabít Cristinu. Luciana skočí před Cristinu a je raněna. Rebeca hledá Tamaru. V zoufalství volá Erasmovi. Uznává, že Tamara potřebuje odbornou péči. Nicolás se připravuje na večerní představení. Andrés se dozvídá o Lucianině nehodě, ale nemůže odjet z policejní stanice, dokud se celá záležitost nevyšetří. Posílá do nemocnice Victora a Barbaru. Ana Joaquina se popere se spoluvězeňkyní. Juan de la Cruz se dozvídá o Lucianině nehodě a jede do nemocnice. Advokát zařídí, že Andrés může jet v doprovodu strážných do nemocnice. Cristina odpouští Lucianě. Tamara jde místo Ofelie na scénu. Bodne Nicolase, který ji ještě stačí uškrtit. Lizbeth a Artemio přijíždějí za Lucianou. Lizbeth oznamuje, že adoptovali holčičku. Ana Joaquina trpí každou noc hroznými představami. Victor Manuel a Cristina mají církevní obřad, který celebruje Juan de la Cruz.