VÁŠEŇ A NENÁVIST - DÍLY DOPŘEDU

1. Estrella je chudá dívka, která se živí kapesními krádežemi. Shodou okolností se seznámí s advokátem Santiagem Mendozou, do kterého se na první pohled zamiluje. Santiago právě prochází obtížným obdobím. Opouští ho žena a odjíždí i s jejich malou dcerou do Los Angeles. Estrella slíbí své přítelkyni, matce umírající holčičky, že se postará, aby holčičku včas pokřtili tak, jak to má být. Chce svůj slib splnit za každou cenu, a proto se ze zoufalství pokusí o krádež v obchodě. Majitel ji ale chytí a předá policii. Žalobcem v jejím případu je Santiago, kterého nezajímají její důvody, a pošle ji do vězení. Estrella tam stráví tři roky, aniž by byla odsouzená, na její případ se zapomene. Po třech letech ji ve vězení navštíví neznámá žena. Tvrdí, že ji zná od narození, že ji dostane z vězení a prozradí jí pravdu o její matce. Estrella se zároveň ve vězení setkává i se Santiagem. Varuje ho, že ho nenávidí a že se mu pomstí, ale oba nakonec nedokáží překonat vzájemnou přitažlivost a políbí se.

2. Silvina se chce ve vězení Estrelle pomstít. Počká si na ni a nastříká jí do očí sprej. Způsobí jí vážné poranění a Estrella oslepne. Převezou ji do nemocnice, ale lékaři nevědí, jestli bude ještě někdy vidět. Enedina prosí Santiaga, aby jí pomohl dostat Estrellu z vězení. Santiago jí pomoc přislíbí. Neustále musí myslet na Estrellu, ale z Los Angeles se vrací po třech letech jeho manželka s dcerou. Santiago chce zachránit své manželství. Náhodou se setká se soudcem, který měl na starosti Estrellin případ. Žádá jej, aby ho přešetřil, a zároveň se dozvídá, co se Estrelle stalo. Okamžitě jde za ní do nemocnice, ale znovu se s Estrellou dostane do konfliktu. Enedina navštíví Valentinu, pravou matku Estrelly. Je odhodlaná sdělit jí celou pravdu o dceři, kterou opustila.

3. Valentina nevěří, že její dcera žije. Enedina se vrací domů a vypráví to Candidě. Estrella si splete Santiaga s lékařem a pochvaluje si ho. Anselmo, který zbožňuje Valentinu, se poleká, když mu řekne, že chce rozvod. Spoluvězeňkyně Zoraidě vyhrožují, ale ona nakonec přizná, že Estrellu napadla Silvina. Pilar uvidí v nemocnici Santiaga s Estrellou. Žárlí, až ji Santiago přesvědčí, že jde o vězeňkyni, které chce pomoct. Soudce Pantoja Estrellu konečně osvobodí a Santiago jí to běží říct. Estrella ve strachu, že by se měla vrátit do vězení, z nemocnice utíká. Venku ji vyčerpanou nachází žebrák a chce ji znásilnit.

4. Santiago Estrellu zachrání. Jako doktor Jaime, za něhož ho považuje, jí vysvětluje, že Santiago není zlý. Estrella je propuštěna z vězení. Pořád nevidí. Zamiluje se do Santiaga, ale ten ví, že nemají šanci. Přijíždí Enedina. Valentina chce, aby se s ní Michelle oženil, ale on odmítá. Cecília se snaží matku přesvědčit, že ji Mauricio miluje, ale ona si myslí, že ji chce využít. Anselmo je mírnější. Valentina vzpomíná, jak byla v mládí znásilněna Eleazarem a na Enedinina slova o dceři ve vězení. Odlétá do Veracruzu hledat pravdu.

5. Santiago se loučí s Estrellou. Ví, že vztah mezi nimi není možný. Estrella je propuštěna z nemocnice a vrací se do věznice podepsat propouštěcí list. Tam přichází také Valentina, aby si ověřila to, co jí řekla Enedina - že Estrella je její dcera. Estrella jí sdělí, že měla rodiče a že spolu tedy nemají nic společného; Valentina jí uvěří. Anselmo se ptá Michella, zda je milencem jeho ženy. Ten to však popírá. Estrella odjíždí s Enedinou na venkov za Candidou, která se jí už nemůže dočkat. Estrella se tam setkává se Santiagem, který tvrdí, že ji miluje, ale nemohou spolu být, protože je ženatý.

6. Estrella se snaží zvyknout na nový život po boku Enediny a Candidy. Je ale deprimovaná z nešťastné lásky a chce utéct, aby oběma ženám nepřidělávala práci. Přemýšlí, že si obstará prostředky pomocí Candidiných šperků. Santiago se rozhodne jít pracovat k tchánovi do hlavního města, aby si zachoval rodinu a zároveň se co nejvíc vzdálil od Estrelly. Na večeři s Pilar a Isaíasem se Santiago seznámí s Valentinou, které velice připomíná Sergia, její první lásku a otce její dcery. Santiago píše Estrelle a přiznává, že se vydával za někoho jiného, nicméně jeho láska k ní je upřímná, byť si Estrellu nezaslouží. Anselmo je zoufalý, když se mu potvrdí, že Valentina má opravdu někoho jiného. Domnívá se, že jediným možným kandidátem je Michelle, který to však popírá a radí mu, aby svou ženu opustil, protože ona k němu už nic necítí. Valentina souhlasí, aby Mauricio přišel na večeři. Estrella má v ruce Candidiny šperky, Enedina ji vidí...

7. Estrella ukradne Cándidiny šperky, aby mohla jet za Santiagem. Enedina ji přistihne, ale neprozradí to. Valentina najme herečku, která tvrdí, že chodí s Mauriciem. Cecilia se s ním rozejde. Santiago s rodinou se chystá na odjezd do Mexika City. V novinách vyjde jeho fotka a Estrella se dozví, že Santiago je Jaime. Zlobí se, že jí to Enedina neřekla a přísahá mu pomstu. Luisa chce jet s ní, ale Estrella ji odmítne. Luisa ji za krádež šperků udá policii. Policie ji zatčenou přivádí ke Cándidě a Enedině.

8. Cándida řekne policii, že Estrellu se šperky poslala do zastavárny. Luisa se Estrelle omluví. Valentina zaplatí Yahaiře, aby před Cecílií předstírala, že je Mauríciovou přítelkyní. Cecília se s ním rozchází. Santiago s rodinou odjíždějí do Mexika City. Estrella ho zastihne před odjezdem a řekne mu, že se mu za všechno pomstí. Když vidí Karen, nedokáže říct Pilar pravdu. U soudcovy sekretářky hledá Santiagův dopis. Sekretářka to však zapře a informuje Pilar. Michelle se rozchází s Valentinou a nadlouho odjíždí. Santiaga po příjezdu k rodičům Pilar nadbíhá její sestra Deborah. Estrella se vrací k Enedině a Cándidě. Ráno se chce utopit v moři. Volá matku a Valentina ji v duchu slyší.

9. Enedina s Luisou Estrellu zachrání. Soudce Pantoja najde dopis a dá ho poslat Estrelle. Ta se omluví Enedině a Cándidě, kterou začne oslovovat matko. Rozhodne se, že se změní. Mauricio s Fernandezem potkají na ulici Yahairu a chtějí z ní dostat, kdo ji poslal za Cecílií. Zasáhne policie a odvádí je na stanici. Michelle se sejde se svou dcerou Ximenou a slíbí jí, že ji na cesty vezme s sebou. Debora řekne Santiagovi, že ho miluje. Ten se chce i s rodinou vystěhovat z domu. Valentina si pozve domů Santiaga a vyzvídá na něm informace o své dceři. Santiaga překvapí, že Estrellu zná.

10. Estrella chce jet za Santiagem, aby se mu omluvila a dala mu volnost. Anselmo dostane Mauricia a Fernándeze z policejní cely. Mauriciovi doporučí, aby se smířil s Cecílií. Cecílie podezřívá Valentinu, že chodí s Michellem, a žádá ji, aby nezanedbávala Anselma. Eleázar končí jako nemluvící a nepohybující se invalida v nemocnici. Valentina se rozhodne, že si ho vezme domů a bude o něj pečovat. V kanceláři u paní Márquezové se Estrelle podaří promluvit telefonicky se Santiagem a schází se s ním na místě jejich první schůzky. Oba si před rozchodem vyznají lásku.

11. Valentina s překvapením zjišťuje, že Michelle odcestoval do zahraničí. Estrella jde navštívit Zoraidu do vězení, kde na ní zaútočí Silvina. Isaías doporučuje Pilar, aby dala Santiagovi dítě mužského pohlaví. Valentina pomůže Santiagovi dostat se z nepříjemné situace, když Isaías zjišťuje, proč navštívil Veracruz. Mauricio ztropí scénu Cecílii v práci. Anselmo se nepohodne s Valentinou a neúspěšně se pokusí o sebevraždu. Estrella vydělává prodejem pečených taštiček na léky pro Candidu, nicméně to nestačí na transport do nemocnice v hlavním městě. Santiago zjistí, že u nich bude dočasně bydlet Debora, která se údajně nepohodla s rodiči..

12. Santiago dá Deboře tři dny na to, aby si našla byt a odstěhovala se. Lékař sděluje Enedině a Estreje, že zdravotní stav Candidy je velmi vážný a návštěva nemocnice v hlavním městě nesnese odkladu. Sousedé uspořádají sbírku, aby Candida mohla být do nemocnice dopravena. Mauriciova kolegyně Lala se snaží využít napětí mezi ním a Cecílií, aby jej získala pro sebe. Cecílie vstoupí do místnosti a je svědkem, jak se Mauricio s Lalou líbají. Valentina po dlouhé době opět stráví noc s Anselmem. Santiago doprovází svou dceru do nemocnice na očkování, kde potkává Estrellu. Pilar se to dozví a ztropí Santiagovi scénu v nemocnici před Enedinou a následně i doma. Debora sestru ponouká, aby znovu vyhledala Estrellu v nemocnici a dala ji najevo, že se nehodlá Santiaga vzdát. Pilar sestru poslechne, v nemocnici najde Estrellu, která reaguje na její urážky fackou...

13. Pilar varuje Estrellu, že nedovolí, aby jí přebrala manžela. Santiago přiznává otci, že se snaží zachránit své manželství výhradně kvůli Karen, svou ženu Pilar nemiluje. Debora je opět Santiagem odmítnuta a předstírá, že ji Santiago obtěžuje. Isaías, který celou scénu slyší, však její úmysly prohlédne a omlouvá se Santiagovi za dceru. Valentina si domů přiváží Eleazara; první noc v domě má strávit v její ložnici. Valentina bezmocného Eleazara škodolibě terorizuje a chce, aby jí řekl, co se stalo s její dcerou. Santiago přiznává Pilar, že miluje Estrellu. Lékař sděluje Enedině a Estrelle, že srdce Candidy je velice slabé, a proto není možná operace. Otec Santiaga přesvědčuje, že udržovat za každou cenu rodinu, ve které není nikdo šťastný, nemá cenu. Santiago, který v baru utápí žal v alkoholu, si jeho slova bere k srdci a rozhodne se Estrelle zatelefonovat. V baru se však náhle objevuje Valentina...

14. Valentina naléhá na Santiaga, aby jí prozradil, komu telefonuje, což Santiago rázně odmítá. Estrella nejprve nechce se Santiagem mluvit, ale nakonec si to rozmyslí. Dozvídá se, že Santiago hodlá učinit zásadní rozhodnutí, protože ji miluje. Estrella jeho vyznání oplácí. Pilar podléhá zoufalosti a začíná odbývat Karen. Valentina se pokouší Santiaga svést; sama sobě slibuje, že jednoho dne bude její. Cándida varuje Estrellu, aby se nepokoušela rozbíjet Santiagovo manželství, protože je to hřích, nicméně Enedina se staví na stranu Estrelly, protože nechce, aby opakovala její dávné chyby. Pilar se pokouší zjistit adresu Estrelly, což se nakonec podaří Deboře. Santiago je pobouřen, když zjistí že Pilar nechala Karen doma a rozhodne se, že ji svěří otci, zatímco pojede za Estrellou. Pilar propadá zoufalosti, jakmile to po návratu domů zjistí. Santiago a Estrella se potkávají v parku v Antigua...

15. Santiago přijíždí za Estrellou do vesnice. Estrella ho nejdříve odmítá, protože má výčitky svědomí kvůli jeho rodině. Nakonec se ale domluví, že spolu stráví jednu noc bez výčitek, jako by neexistovaly žádné překážky. Mezitím Pilar zuří a snaží se Santiaga sehnat. Dolores jí poradí, aby ho hledala u Aquilese, jeho otce. Pilar tam najde jenom Karen, kterou dal Santiago Aquilesovi na hlídání. Aquiles jí odmítne říct, kam Santiago odjel, a nabádá ji, aby do manželských konfliktů nezatahovala jejich dceru. Pilar se svěří svému otci, který chce, aby se se Santiagem okamžitě rozvedla. To ale Pilar odmítá, protože je odhodlaná neuvolnit mu cestu a na rozvod nepřistoupit. Valentina drží ve svém domě ochrnutého Eleazara, trápí ho hlady a žízní a chce ho tak přinutit, aby jí prozradil, co udělal po porodu s její dcerou. Odjíždí do Veracruz, odhodlaná najít Enedinu a dozvědět se pravdu.

16. Estrella po společně strávené noci Santiaga opouští. Santiago se ji vydá hledat do domu Enediny a Candidy, ale ty mu řeknou, že Estrella odcestovala neznámo kam, aby nestála v cestě jeho rodině. Santiago tomu nechce uvěřit a dům prohledá. Estrella se ale schovává venku, Santiago ji nenajde a uvěří, že odjela a opustila ho. Přesto přísahá, že ji najde a ožení se s ní. Vrátí se ke svému otci, který se ho snaží přemluvit, aby kvůli smyslu pro povinnost neobětoval své štěstí. Santiago to ale odmítá, protože je přesvědčený, že nemůže Pilar a Karen opustit. Ví, že Pilar nemiluje, ale myslí si, že ona jeho ano. Otec tomu nevěří. Santiago se vrátí domů, kde na něj čeká Pilar. Požádá ho, aby ji neopouštěl a oznámí mu, že s ním čeká další dítě.

17. Pilar oznamí Santiagovi, že je těhotná. Santiago je z toho nešťastný, ale Pilar se rozhodne hned to všem oznámit, protože si tím chce Santiaga připoutat. Debora je z toho v šoku a Isaías to také neschvaluje. Valentina se stále pokouší Santiaga svádět, ale ten na to nereaguje. Valentinina dcera Irina a Ifigenia, Valentinina matka, se vracejí z cest. Cecilia se Irině svěří, že se bojí, že je těhotná. Není si tím ale zatím jistá. Zoraidu propouští z vězení a Estrella s Enedinou ji jedou vyzvednout. Je rozhodnuto, že Zoraida bude bydlet s nimi. Dívky mají velkou radost, že jejich stánek začíná přinášet zisk. Navštíví je ale úředník, který má v ruce výpověď, protože stánek stojí na soukromém pozemku. Když Estrella odmítne místo vyklidit, vrátí se s bagrem, aby stánek strhnul násilím.

18. Estrella se snaží zabránit zboření svého stánku. Na její stranu se postaví i otec Abel a lidé z vesnice, ale nedokáží tomu zabránit. Estrella je zoufalá. Candidu tato událost velmi rozčílí, omdlí a lékař rodině oznámí, že umírá. Ukazuje se, že za celou událostí stála Debora, která se tak chtěla Estrelli zbavit. Debora se opije a přijde na večeři, kterou Isaías pořádá na oslavu těhotenství Pilar. Udělá tam Pilar scénu. Ta na ni uhodí a Debora se přizná, že miluje Santiaga. Pilar tomu nemůže uvěřit. Cecilia oznamuje rodině, že je těhotná. Valentina je z toho hysterická, protože jí to připomene události z jejího života. Candida na smrtelné posteli předá Estrelle náhrdelník její matky a prosí ji, aby jela do hlavního města a vyhledala Valentinu, která jí všechno vysvětlí.

19. Umírá Cándida. Před smrtí řekne Estrelle, aby šla za Valentinou, která jí řekne všechno o matce. Cecília v hádce vmete Valentině do tváře, že je milenkou Michella. Nechce říct Mauriciovi, že s ním čeká dítě, a rozhodne se odjet někam daleko. Anselmo varuje Valentinu, že bude za blaho svých dcer bojovat. Valentina chce Santiaga. Pilar se pohádá se Santiagem a zavolá otce. Ten přivede bodyguardy, kteří Santiaga zbijí. Pilar mu chce dát za vyučenou a s Karen odejde k rodičům. Santiago s Aquilesem pro malou jedou, ale neuspějí. Aquiles přemlouvá Santiaga, aby si vybral Estrellu. Pilar ze všeho obviňuje Deboru. Ta jí řekne, že ví, že Pilar není těhotná.

20. Otec Abel dává Estreie dopis Cándidy pro Valentinu Méndesovou. Tak prý najde svou matku. Enedina ji povzbuzuje, aby odjela do hlavního města za Santiagem. Estrella však nechce uškodit Karen. Rozhodne se obnovit svůj stánek a začít nový život. Aquiles chce, aby si Santiago od rodičů Pilar odvedl Karen. Santiago vysvětluje, že kdysi dal Pilar písemně povolení, že může odjet za hranice. Pilar mu dává podmínku. Musí se s otcem omluvit Isaíasovi. Valentina přemluví Cecílii, aby zatím neodcházela z domova. Debora, s Pilar v patách, dorazí k Santiagovi. Poradí mu, aby si od Pilar vyžádal těhotenský test.

21. Estrella se dozví, že příkaz ke zboření stánku přišel z kanceláře Luján a spol. Ví, že kvůli tomu zemřela Cándida a chce najít viníky a potrestat je. Estrella volá Candelu, aby jí pomohla. Telefon zvedne Tirso, který se ji pokusil znásilnit, obvinil z krádeže a poslal ji do vězení. Estrella se rozhodne, že pojede do hlavního města. Pilar podmíní svůj návrat domů tím, že se Santiago s otcem omluví jejímu otci. Potvrdí se, že je těhotná, ale rizikově. Doma u rodičů se dá přemluvit Santiagem a vrátí se s ním domů. Debora ji navštíví a pohádají se. Debora uhodí Pilar tak silně, že upadne.

22. Debora se lekne a uteče. Amalia chce volat lékaře, ale Pilar jí to zakáže a vyhodí ji, aby se to nikdo nedozvěděl. Santiago dává výpověď. Zjistí, že příkaz ke zboření stánku dala Debora a že Cándida umřela. Snaží se spojit s Estrellou, ale dozví se, že odjela. Pilar mu sdělí, že ji lékař doporučil dovolenou. Chce odjet pryč. Michelle se vrací, protože má nějaké neodkladné pracovní záležitosti. Anselmo zjistí, že Eleázar může hýbat prsty. Dá mu písmenkovou skládačku a Eleázar složí slovo POMOC. Autobus, v němž cestují Estrella a Zoraida, se cestou porouchá. Dva neznámí mladíci jim nabídnou, že je do hlavního města svezou.

23. Zoraida přesvědčí Estrellu, aby se nechaly od Alejandra a Eduarda odvézt. Obě jedou jiným autem. Eduardo Zoraidu opije a vyspí se s ní. Estrella zjistí, že ji Alejandro odvezl do hotelu a najal v něm pokoj. Je to stejný hotel, kde je ubytovaný i Santiago s Pilar. Pilar není dobře a Santiago se vypraví pro doktora. V tu chvíli je kancelář hotelu přepadena a lupiči si vezmou Estrellu jako rukojmí. Donutí ji nasednout do auta a odvézt je pryč. Estrella neumí řídit a nešťastnou náhodou porazí Pilar. Policie útočníky zastřelí a Estrellu považuje za jejich komplice. Alejandro tvrdí, že ji nezná, a Estrella je zatčena. Pilar umírá a Estrella je obviněna z vraždy. Podaří se jí ale utéct. Stopuje u silnice, kde jí zastaví Michelle. Estrelle se ale udělá nevolno a omdlí mu v náručí.

24. Michelle odveze Estrellu k lékaři. Chce vědět, jak se jmenuje, ale Estrella tvrdí, že Carmen. Michelle jí dá svou vizitku, aby se na něj obrátila, kdyby něco potřebovala. Má pocit, že se do ní na první pohled zamiloval. Valentina navštíví Mauricia a oznámí mu, že je Cecilia těhotná a že se s ní musí oženit. Mauricio je v šoku. Valentina se dozvídá o smrti Pilar a přijde na její pohřeb. Vyjadřuje Santiagovi soustrast, ale ve skutečnosti má radost, že je volný. Estrella utíká před policií. Schová se v opuštěném sklepě, kde se setká s Gregorií, bláznivou tulačkou. Ta ji přesvědčí, že nejlépe udělá, když si změní vzhled a identitu, aby ji nikdo nepoznal a nemusela jít do vězení. Estrella ji poslechne. Pohřbu Pilar se účastní i Santiagův přítel Raul, který celou věc vyšetřuje. Oznámí Santiagovi, že osobou, která zavraždila Pilar, je Estrella.

25. Raul oznamuje Santiagovi, že Pilar zavraždila Estrella. Santiago je v šoku, nemůže tomu uvěřit a je zoufalý. Estrella bloumá v přestrojení po městě. Zavolá pouze Enedině a zapřísahá se, že Pilar nezabila. Enedina jí věří a rozhodne se jet za ní do hlavního města a najít ji, přestože jí to všichni rozmlouvají. Estrella se v novinách dočte o pohřbu Pilar a jde se na něj podívat. Vidí tam Valentinu a pokusí se s ní promluvit, ale Valentina ji odmítne a obviní z podvodu. Později se Valentina Santiagovi svěří s tím, že se Estrella pokusila vydávat za její dceru, aby jí ublížila. Snaží se Santiaga přesvědčit, že Estrella není taková, za jakou ji považuje, a že by na ni měl zapomenout. Estrellu v noci na ulici obtěžují dva muži, ale jsou vyrušeni příjezdem policie.

26. Policisté v domnění, že se Estrella ztratila, ji doprovodí až ke dveřím dětského útulku. Tam se jí ujme matka představená, protože se domnívá, že je Estrella misionářka z Amazonie, na kterou už dlouho čekají. Estrella se ze strachu rozhodne nechat jeptišky v omylu. Eleazar vidí v novinách fotografii Estrelly a rozruší ho to. Svěří se Anselmovi, že je to jeho dcera. Valentina se znovu pokouší zjistit, co se stalo s její dcerou, a vážně při tom Eleazara zraní. Cecilia jí oznamuje, že ji nehodlá poslechnout a Mauricia si nevezme. Matka představená pošle Estrellu za majitelem restaurace, který slíbil útulku příspěvek, ale slib nedodržel. Má na něj v restauraci počkat a dát si tam snídani, protože jinak by ji dovnitř nepustili. Shodou okolností tam přijde na snídani i Santiago se svým otcem a dcerou, ale nepozná ji. Estrella při placení zjistí, že ztratila peníze od matky představené. Santiago se jí ale zastane, účet zaplatí a nabídne útulku svou pomoc.

27. Santiago nabídne Estrelle svou pomoc, protože věří, že je to matka Alejandra. Vezme ji do svého domu, kde jí dá seznam svých bohatých klientů, kteří by mohli být ochotni přispět na dětský útulek. Enedina přijíždí do hlavního města a ubytuje se na doporučení otce Abela ve stejném útulku, kde je i Estrella. Mezitím do vesnice přijíždí Pablo, který se otci Abelovi svěří, že je Enedinin syn a chce jí vynahradit všechno utrpení. Mauricio Cecilii přesvědčí, že ji upřímně miluje a že si ji chce vzít. Valentina je z toho v šoku a nesouhlasí s tím. Michelle nemůže na Estrellu zapomenout. Rozhodne se prodat všechen svůj majetek a zaměřit své úsilí na to, aby ji našel. Do útulku přijíždí skutečná matka Alejandra a Enedina, která se dovtípila, že se za ni Estrella vydává, se snaží zamést všechny stopy. Isaías vyhrožuje Santiagovi, že mu vezme Karen. Santiago ho varuje, že jestli se o to pokusí, zabije ho.

28. Estrella zjistí, že do útulku přišla pravá sestra Alejandra a že se tam nemůže vrátit. Použije peníze z daru pro útulek na změnu vzhledu a nákup šatů. Je odhodlaná jít za Valentinou, aby zjistila, kdo je její matka, a také chce před Valentinou ochránit Santiaga. Za Enedinou přichází její syn Pablo a navrhuje jí, aby začali žít spolu. Enedina to ale odmítá, protože chce, aby si to Pablo dobře rozmyslel. Santiago dostane předvolání od soudce a dozvídá se, že Isaías chce skutečně získat jeho dceru do péče. Rozhodne se o ni ale bojovat. Valentina kupuje akcie od Michella a oznamuje Isaíasovi, že si přeje, aby se o její záležitosti v podniku staral Santiago. To ale Isaías rozhodně odmítá. Estrella v přestrojení přichází do domu Valentiny, aby si s ní promluvila.

29. Estrella přichází do Valentinina domu, kde si jí omylem spletou s novou ošetřovatelkou. Estrella se rozhodne nechat všechny při jejich omylu, protože chce být nablízku Valentině. Pouze Eleně se svěří, že ve skutečnosti ošetřovatelka není, a Elena slíbí, že ji neprozradí. Estrella vidí, jak se Valentina snaží sblížit se Santiagem, a znepokojuje ji to. Valentině se podaří Santiaga přesvědčit, aby s ní začal spolupracovat a byl jejím zástupcem v Isaíasově podniku. Využije toho, že Santiago nutně potřebuje práci, aby mu Isaías nemohl vzít jeho dceru. Valentina se k Santiagovi chová velmi důvěrně a všichni jsou přesvědčeni, že jsou milenci. Santiago se v jejím domě setká s Estrellou, ale nepozná ji.

30. Estrella Enedině vypráví o svém setkání se Santiagem. Enedina ji přesvědčuje, aby za ním šla a všechno mu vysvětlila. Estrella ale váhá, bojí se, že jí Santiago neuvěří a že by ho mohla ohrozit. Najde v novinách Michellovo oznámení a rozhodne se mu zavolat. Nechce mu ale sdělit, kde je, a odmítá jeho pomoc. Santiago nastupuje do Isaíasova podniku jako Valentinin zástupce, k velké nelibosti Isaíase. Ten se svěří Deboře, která mu nabídne pomoc. Isaías Santiagovi oznámí, že Debora bude jeho novou zástupkyní ve společnosti a že spolu budou muset spolupracovat. Santiago zuří a odmítá to. Okamžitě se vypraví za Valentinou, aby si to s ní vyjasnil. Tirsovi se podaří zjistit, kde se Estrella skrývá, a rozhodne se pomstít se jí.

31. Estrella před domem potkává Zoraidu, která ji nevědomky zachrání před Tirsovým útokem. Valentina přesvědčuje Santiaga, aby nevzdával boj s Isaíasem. Mauriciova nová přítelkyně Evangelina žádá Valentinu o pomoc, protože se obává, že se Mauricio vrátí k Cecílii. Valentina jí velice ochotně slibuje pomoc. Debora obviňuje Santiaga, že chodí s Valentinou a vybízí jej, aby malé Karen prozradil, kdo zabil její matku. Estrella se svěřuje Eleazarovi, že ona je dívkou z fotografie v novinách, ale že není pravda, že by Pilar zabila. Eleazar jí pomocí písmen sděluje, že jí věří. Anselmo a Elena se téměř políbí, celou scénu sleduje vyděšená Eloisa. Valentina nechává na zahradě nainstalovat houpačky, aby si Santiago mohl brát Karen s sebou do jejího domu. Snaží se u Santiaga vyvolat pocit, že jí na štěstí jeho dcery velice záleží. Tirso přijíždí do Veracruz navštívit Silvinu a slibuje jí, že spolu podniknou akci, která jim vynese spoustu peněz. Santiago se snaží přiblížit k Estrelle, která je přestrojená za Lucero, ale ta se snaží jeho lichotkám všemožně vyhnout. Do domu Valentiny přichází Michelle. On i Santiago se shodují v tom, že Lucero v nich vyvolává velmi příjemné vzpomínky.

32. Santiago i Michelle se potýkají s myšlenkou, že Lucero je ve skutečnosti Estrella. Oba však tuto domněnku zavrhují, protože jim přijde absurdní. Estrella se rozhodne prozradit Santiagovi pravdu, ale na poslední chvíli jí to strach nedovolí. Valentina oznamuje Anselmovi, že mu její právník předloží žádost o rozvod. Anselmo rozvod odmítá a připomíná jí, že by se bez něj nikdy nestala úspěšnou ženou. Eleazar napíše pomocí dřevěných písmen slovo "dcera". Valentina nutí Estrellu, aby jí vyprávěla svůj životní příběh. Po jeho vyslechnutí Valentina stále pochybuje o tom, že jí Estrella říká pravdu. Isaías žádá Santiaga, aby okamžitě vyklidil byt, který od něj dostali společně s Pilar. Santiago odmítá a ujišťuje Isaíase, že vyhraje i případný soud. Debora se snaží Santiaga varovat před Valentinou, ten však jejím údajně dobrým úmyslům nevěří. Estrella, Enedina a Candela přicházejí před dům, ve kterém Santiago bydlí. Estrella je rozhodnuta, že mu poví pravdu. V ten okamžik však z domu vychází Debora, kterou Enedina napadne, jakmile jí Estrella prozradí, že právě ona je zodpovědná za smrt Candidy.

33. Debora si myslí, že jí ženy chtějí přepadnout a volá o pomoc. Estrelle a Enedině se podaří uniknout a Candela tvrdí, že naopak přispěchala Deboře na pomoc. Santiago na Deboru naléhá, aby podala trestní oznámení na policii, ale ta odmítá s tím, že jí stačí, když vidí, že má o ni starost. Estrella se vrací do domu, kde na ni čeká Valentina a chce ji vyhodit. Anselmo se však Estrelly zastane s tím, že jí dovolil, aby šla navštívit nemocnou matku. Valentina sama nechápe, proč nedokázala Estrellu vyhodit. Cecílie a Irina Santiagovi naznačují, že si myslí, že má něco s jejich matkou. Santiago se je snaží přesvědčit, že ho s jejich matkou spojuje pouze práce a přátelství. Michelle potkává Estrellu před Valentininým domem a nabízí jí, že jí odveze, kam si bude přát. Estrella jeho naléhání podléhá. Silvina vychází z vězení a spolu s Tirsem zjišťují, že se chtějí pomstít stejnému člověku - Estrelle. Raúl prohlíží odpad v hotelu, kde zemřela Pilar, a je velice překvapen, když nachází dopis adresovaný Valentině.

34. Raúl a Santiago se dohodnou, že se spolu sejdou večer u Santiaga. Enedina naléhá na Estrellu, aby odešla z domu Valentiny. Estrella je ochotná na to přistoupit pouze pod podmínkou, že jí Enedina prozradí, kdo je její matka. To však Enedina s poukazem na slib daný Candidě odmítá. Michelle čeká na Estrellu a veze ji zpět do domu Valentiny. Dušuje se, že jediné, co Estrelle nabízí, je přátelství. Karen se náhle ztratí a všichni ji hledají po celém domě. Estrella objeví náhodou plačící Karen v Eleazarově pokoji. Valentina vidí, jak vděčný Santiago drží Estrellu za ruku a varuje ji, aby se od něj držela co nejdál. Enedina telefonuje Pablovi, Claudia jej však odmítá zavolat k telefonu a varuje Enedinu, aby už k nim nevolala. Tirso prozrazuje Silvině, že má v plánu okrást Valentinu. Cecílie žárlí, když vidí velice vlídný přístup Valentiny k Santiagově dceři. Raúl přichází k Santiagovi a vyzývá jej, aby otevřel nalezený dopis, který je adresovaný Valentině.

35. Valentina si přečte dopis a tvrdí Santiagovi, že ji sestry Montoyovy a Estrella chtěly vydírat. Santiago nevěří, že Estrella zabila Pilar a s Raulem znovu studují spisy. Michelle je zamilovaný do Lucero (Estrelly). Když se to dozví Ximena, žárlí, že by se o otce musela dělit. Anselmo sjedná pro Eleázara neurologické vyšetření. Isaías chce díky svému vlivu vyhodit Santiaga z bytu. Imelda brání Karen a postaví se proti. Estrella se bojí Valentiny, rozhodne se odejít z domu a říct všechno Santiagovi. Anselmo shromáždí celou rodinu a Cecília jim řekne, že bude otce zastupovat při rozvodu. Estrella odchází od Valentiny a před domem ji zastihne Santiago. Řekne jí, že věděl, že Lucero a Estrella jsou jedna osoba.

36. Santiago věří Estrelle, že Pilar nezabila, a doporučí jí, aby zatím zůstala u Valentiny. Enedina se setká se synem Pablem a vypráví mu, jak jí ho vzali. Pablo se na otce rozzlobí. Claudia ho však sleduje a chce po Enedině, aby ho nechala žít jako dosud. Enedina souhlasí, ale cítí, že ztratila dvacet let života. Evangelina čeká dítě a chce po Mauriciovi, aby si ji vzal. Celá rodina Valentiny se pohádá kvůli tomu, že Cecília bude zastupovat Anselma při rozvodu. Přichází Santiago a Anselmo ho obviní, že je milencem Valentiny. Ta si všimne, že se nějak podezřele sblížil s Estrellou. Nařídí Milagros, aby zavolala do zprostředkovací kanceláře. Tam se nic o Lucero Rodríguezové nenajde a Valentina Estrelle přísahá pomstu za to, že ji oklamala.

37. Valentina nechce volat policii, ale sama zjistit, kdo je Estrella. Claudia prozradí Pablovi, že jeho otec Enedinu nenávidí. Santiago diskutuje s Raulem ohledně vyšetřování vraždy Pilar. Chce dokázat Estrellinu nevinu. Je příliš zaměstnán a zanedbává Karen. Evangelina řekne Cecílii, že je s Mauríciem těhotná. Cecílii však Mauricio slíbil, že si vezme ji. Enedina jede za Estrellou. Ta vypráví, jak jí někdo prohledal pokoj. Valentina přijíždí do Antiguy a pátrá po sestrách Montoyových. Přichází k otci Abelovi a žádá ho, aby jí něco řekl o Estrelle Montielové.

38. Valentina vysvětluje otci Abelovi, že se ji sestry Montielovy pokoušely vydírat, ale on jí o Estrelle nic neřekne. Silvina s Tirsem hlídkují před Valentininým domem, který chtějí vykrást a vyřídit si to s Estrellou. Silvina se proto vyspí s šoférem Delgadem. Zoraida je těhotná s Tirsem a popere se o něj s Candelou. Cecília se udobří s Mauriciem. Santiago se dostane až k Estrelle do pokoje a skončí v posteli. Valentina, která si Santiaga vyhlédla pro sebe, něco tuší a dobývá se k Estrelle. Michelle je do Lucero (Estrelly) zamilovaný a jde ji navštívit. Je neodbytný a Santiago s Valentinou je zastihnou v objetí.

39. Santiago naléhá na Estrellu, aby okamžitě odjeli společně s Aquilem a Karen někam daleko, kde budou v bezpečí. Ta to ale odmítá, protože nechce Karen odsoudit k životu na útěku. Navíc chce ještě splnit slib, který dala Candidě, to jest zeptat se Valentiny, kdo je její skutečná matka. Isaías shromažďuje vyrobené důkazy, aby mohl žalovat nejen Estrellu, ale i Santiaga. Estrella žádá Santiaga, aby do Valentinina domu přivezl Enedinu a šperk, který má být důkazem, který Valentina potřebuje, aby jí prozradila, kdo je její matka. Do bytu Enediny se však v tu dobu vloupe Tirso a náhrdelník ukradne. Michelle žádá svého přítele Télleze, aby se ujal obhajoby Estrelly. Estrella se přizná Valentině, že není ošetřovatelkou a potvrdí jí svou pravou identitu. Zároveň Valentině vyvrací, že by ji chtěla podvádět či vydírat, pouze chce, aby jí prozradila, kdo je její matkou. Valentina odvětí Estrelle, že jí neumí pomoci. Do toho přichází Santiago s Enedinou, která se rozhodne porušit svou dávnou přísahu a prozradí Estrelle, že její skutečnou matkou je Valentina...

43. Santiaga chytí policie. Tirso se Silvinou unesou Estrellu. Michelle je pronásleduje, ale ztratí je. Tirso se ukryje v přítelově skladu a žádá od Valentiny peníze výměnou za to, že Estrellu zabije. Candela dovede Enedinu se Zoraidou až ke skladu. Imelda vyslechne na záznamníku výčitky Debory, která se zastřelí. Imelda z její smrti na policii obviní Isaíase. Ve zmatku Santiago s pomocí Raula uprchne a jede hledat Estrellu. Candela se dostane do skladu. Přijede i Valentina s penězi. Candela se popere se Silvinou a nechtěně ji zabije. Utíká s Greňasem v patách. V okamžiku, kdy chce Tirso Estrellu zastřelit, přijíždí Santiago s Raulem.

44. Santiago s Raulem vnikají do skladu, ale Tirso Raula postřelí. Enedina, Zoraida a Candela volají policii. Isaias přijde domů s Karen. Imelda mu to vyčte, napíše mu dopis na rozloučenou a Karen si odveze. Anselmo, Cecília, Irina a Mauricio s Elenou odjíždějí do Španělska. Eloisa ze msty zničí Valentině její věci. U skladu jsou i Michelle s Téllezem. Dostaví se i Aquiles a omdlí. Estrella se brání a dochází k přestřelce. Když se Santiago probere, vidí Estrellu na zemi a myslí si, že je mrtvá.

45. Estrella žije, v nemocnici je operována. Santiaga hlídá policie, protože je podezřelý. Imelda volá Aquilesovi, že je Karen v bezpečí, ale Aquiles ztratil pamět. Eloisa řekne Valentině, že je pořád děvkou z ulice. Valentina zjistí, že přišla o rodinu i o své peníze. Tirso nalezne Estrellin náhrdelník a přinese ho Valentině. Ta si uvědomí, že Estrella je její dcera. Lékaři nedávají Estrelle naději a všichni se s ní loučí. Tirso se vloudí do nemocnice a chce Estrellu zabít, ale zraní jen Valentinu, která přišla Estrellu žádat o odpuštění. Estrella se na okamžik probere, ale nakonec umírá. Valentina viní ze všeho Santiaga a přísahá mu pomstu. Santiago se přiznává, že zabil Estrellu.

46. Santiago je ve vězení. Jednou ho navštíví Karen, ale bojí se ho. Vězni se vzbouří a Santiago uteče. Zjistí, že jeho otec přišel o Karen, ztratil pamět a zmizel. Isaías prodal dům, svěřil Karen Valentině a odjel do ciziny. Santiago si myslí, že Karen byla adoptována a skončila v Evropě. Netuší, že ji Valentina dala do sirotčince. Paralelně se rozvíjí příběh psycholožky Isabel, která se má vdávat za Antonia. Za jejího otce Alejandra se provdala Valentina. Isabelina teta Luz řídí sirotčinec, její kamarádka Carolina je jeptiška a zajímá se o případ Santiaga a Karen. Kvůli tomu se sejde se svým blízkým přítelem z dětství, advokátem Eduardem. Santiago si myslí, že ztratil otce i dceru a rozhodne se skočit z mostu. Isabel jede náhodou kolem a chce mu v tom zabránit.

47. Isabel vidí Santiaga stát na okraji mostu a je jí jasné, že chce spáchat sebevraždu. Podaří se jí přesvědčit ho, aby to nedělal, a je odhodlaná mu pomoct. Santiago ale v nestřeženém okamžiku uteče. Isabel si přestává být jistá svou svatbou s Antoniem a neví, co má dělat. Svěří se Valentině, která v tom vidí příležitost, jak svatbu překazit a využít toho ve svůj prospěch. Vyhledá proto svého starého známého Julia a najme ho, aby Isabel svedl a oženil se s ní. Chce tak zařídit, aby celý majetek Olmedů připadl jí a Isaíasovi. Santiago se opět setkává s Isabel. Je zesláblý a špinavý. Isabel ho odveze do hotelu, kde mu najme apartmá, aby se mohl umýt, najíst a vyspat. Santiago je jí velmi vděčný a její pomoc zahanbeně přijme. Začíná se mezi nimi vytvářet vzájemná náklonnost.

48. Isabel pomůže Santiagovi umýt se a oholit. Je překvapená, že je to mladý, pohledný muž, a pocítí k němu vlnu náklonnosti. Vyděsí ji to a z hotelu uteče. Valentina vyslechne část jejího rozhovoru s Carolinou a dojde k závěru, že má Isabel milence. Isabel se rozhodne jít znovu za Santiagem a říct mu, že je se vším konec, protože nehodlá ve své pošetilosti pokračovat. Pak ji to ale mrzí a svěří se Luz. Ta ji přesvědčí, že pravá láska se v životě objeví jen jednou a je třeba o ni bojovat. Izabel se rozhodne vrátit se za Santiagem a vše napravit. Santiago přijde za Eduardem a žádá ho o právnickou pomoc. Eduardo si není jistý, zda na to má přistoupit, a jde se poradit s Carolinou. Valentina Antoniovi oznámí, že má Isabel milence, a pošle ho do hotelu, kde Isabel pronajala Santiagovi pokoj. Antonio Santiaga vyhledá a obviní ho, že má s Isabel poměr

49. Antonio přichází do hotelového pokoje, který Isabel pronajala pro Santiaga, a obviní ho, že mu chce Isabel přebrat. Zároveň se tam objeví i Isabel, která se chce se Santiagem sejít, a je překvapená, když u něj vidí Antonia. Antonio ji obviní, že má se Santiagem poměr, přestože mu to Isabel vyvrací. Carolina Eduarda přesvědčí, že Santiagovi plně důvěřuje. Valentina v sirotčinci navštíví Karen a chce ji odtamtud odvést, ale Karen s Titovou pomocí uteče a schová se ve sklepě. Inés ji ale najde a potrestá. Isabel oznamuje svému otci a Antoniově rodině, že se rozhodla zrušit svatbu. Všichni jsou v šoku a Antonio ji obviní, že ho opouští kvůli svému milenci. Valentina je nervózní z toho, že Santiago je na svobodě, a rozhodne se zbavit se Karen. Nařídí Tirsovi, aby ji zabil. Santiago se sejde s Isabel v restauraci a vyzná jí lásku.

50. Santiago na schůzce Isabel políbí a vyzná jí lásku. I Isabel přiznává, že se do něj zamilovala, ale cítí se zmatená a žádá Santiaga o čas. Santiago ji prosí o to, aby se dál scházeli a byli si nablízku. Tirsovi se nepodaří Karen a Tita zabít, protože děti utečou a schovají se v opuštěné části sirotčince. Tito ale přesvědčí Inés, aby o tom Valentině neříkali, a přesvědčí Valentinu, že svůj úkol splnil. Valentina je spokojená a žádá ho, aby se pokusil najít Santiaga. Eduardo Santiaga přemlouvá, aby se co nejdříve přihlásil na policii. Santiago ví, že to musí udělat, ale žádá Eduarda o trochu času, protože chce zjistit informace o Karen. Neví, kam se Valentina přestěhovala, a proto vyhledá Candelu. Najde ji opilou ve špinavém baru. Candela ho ale pozná a řekne mu, kde Valentina bydlí. Tirso přepadne Carolinu a snaží se zjistit, kde se Santiago schovává. Santiago přichází do domu Valentiny a žádá informace o Karen. Valentina se mu vysměje. V tu chvíli ale přichází Alejandro a Isabel, která je velmi překvapená, když Santiaga vidí v jejich domě.

51. Valentina se snaží Alejandrovi a Isabel namluvit, že Santiago je nebezpečný zločinec, který zastřelil její dceru. Alejandro jí uvěří, ale má obavy o Isabel, protože ví, že je do Santiaga zamilovaná. Isabel je v šoku, ale Santiago ji přesvědčuje, že je nevinný a že mu musí věřit. Valentina volá policii a Santiago z jejího domu utíká. Později si dá schůzku s Isabel a přesvědčuje ji, že ji miluje a že je nevinný. Vysvětluje jí, že nemá o své nevině důkazy, ale že se je snaží získat a očistit své jméno. Isabel mu to ale nevěří a žádá ho, aby ji nechal na pokoji. Santiago je nešťastný, ale svěřuje se Raulovi, že bude o Isabel bojovat. Inés najde úkryt Tita a Karen. Karen je nemocná a má horečku, Tito chce, aby Inés zavolala doktora, ale Inés je to jedno. Luz se obě děti snaží usilovně najít a Inés se jich proto chce co nejdříve zbavit. Valentina nařizuje Tirsovi, aby Isabel sledoval, protože je přesvědčená, že je může přivést k Santiagovi. Santiago večer oknem pronikne do Isabelina pokoje.

52. Santiago prosí Isabel o schůzku a o příležitost, aby jí mohl všechno vysvětlit. Isabel souhlasí, ale neví, čemu má věřit. Santiago se dál snaží získat informace o své dceři a jde proto za Isaíasem. Isaías mu řekne, že Karen je v Holandsku, kde žije u neznámé rodiny pod cizím jménem. Tvrdí Santiagovi, že to udělal proto, aby před ním Karen ochránil. Luz se konečně podaří najít Karen a Tita a osvobodit je. Inés ale zakročí a okamžitě Tita odvede, protože má strach, že promluví. Karen odvezou do nemocnice. Valentina zjistí, že jí Tirso o smrti dětí lhal, ale uvědomí si, že toho může využít proti Santiagovi. Zavolá Isabel do nemocnice, kde jí ukáže falešnou zprávu o tom, jak Santiago Karen týral. Isabel je rozhořčená. Přichází na schůzku se Santiagem. Zavolá ale policii a připraví na Santiaga léčku.

53. Santiago je zatčen a nemůže uvěřit, že ho Isabel skutečně zradila. Sama Isabel je zoufalá, ale věří, že udělala správnou věc. Valentina se v nemocnici přesvědčuje, že Karen opravdu není schopná mluvit. Bojí se, že by ji mohla prozradit. Luz je nadšená myšlenkou, že Karen adoptuje, a oznamuje to Alejandrovi. Jejich rozhovor zaslechne Valentina, která se to snaží Luz vymluvit, ale marně. Eduardo se dozvídá, že je Santiago ve vězení. Jde za ním a ujišťuje ho, že udělá všechno pro to, aby ho co nejdřív osvobodili. Julio se seznámí s Isabel a udělá na ni dobrý dojem, protože se jí zastane před Antoniem a jeho novou přítelkyní. Eduardovi se podaří dostat Santiaga z vězení a nabízí mu, že může pracovat u něho v kanceláři. Carolina Santiagovi nabídne ubytování v klášteře. Isabel Carolině prozradí, že Santiagova dcera je u její tety, ale Carolina jí musí slíbit, že to Santiagovi neprozradí. Valentina pozve Julia k sobě domů, kde se Julio a Isabel znovu setkají.

54. Valentina se od Isaíase dozvídá, že Santiago je na svobodě. Valentina je rozčilená a chce to před Isabel a Alejandrem co nejdéle tajit. Aleidě se nelíbí, že Carolina Santiaga ubytovala v klášteře. Nedůvěřuje mu a žádá, aby odtamtud odešel. Santiago se znovu setká s Candelou, která v klášteře potají přespává. Candela se mu svěří, že by chtěla přestat pít, ale nedaří se jí to. Santiago se za ni přimluví u matky představené, která souhlasí, aby zůstala v klášteře a chodila na léčení. Candela s Aleidou mluví o Santiagovi a jeho nešťastném osudu. Aleida se zastydí za své chování k němu, požádá ho o odpuštění a souhlasí, aby v klášteře zůstal. Valentina přijde za Santiagem a znovu mu vyhrožuje. Isabel zahajuje léčbu Karen a podaří se jí dosáhnout toho, že Karen promluví. Svěří se s tím Alejandrovi, který to poví Valentině. Valentina se vyděsí. Isabel jde do kláštera navštívit Carolinu a setká se tam se Santiagem.

55. Isabel je překvapená, když potká Santiaga v kostele. Po prudké diskusi Santiago přiznává, že Isabel stále miluje a vášnivě ji políbí. Rocío se přiznává Haydee, že Eduardovi řekla, že má Haydee přítele. Valentina je překvapená, když se dozví, že Karen poprvé promluvila, a když v domě Luz vidí Aquila. Santiago marně hledá svého otce. Matka Aleida přesvědčuje Carolinu, že pokud Santiagovi důvěřuje, je její povinností prozradit mu pravdu o jeho dceři. Isabel se svěřuje tetě Luz, jak hluboce ji zasáhl Santiagův polibek. Valentina poslouchá za dveřmi diskusi mezi Carolinou a Isabel. Carolina na Isabel naléhá, aby Santiagovi řekla pravdu o jeho dceři. V opačném případě to udělá sama. Karina překvapí Santiaga s žádostí o rozhovor pro televizi.

56. Santiago Karině nedovolí natočit s ním rozhovor s poukazem na to, že nechce dělat ze svého soukromého života lidovou estrádu. Santiago pomůže Raúlovi dostat Candelu z baru, kde je obtěžují jiní muži. Candela se rozhodne podstoupit protialkoholní léčbu. Alejandro se svěřuje Valentině se svými pochybnostmi, pokud jde o Julia. Karina se Santiagovi omlouvá a zve jej na večeři. Santiago pozvání přijímá, chce se dozvědět, co se za jejím zájmem o jeho osobu skrývá. Julio plánuje přijít s Isabel v tu samou dobu do stejné restaurace, kde budou Karina a Santiago. Isabel pátrá po pravosti lékařské zprávy o Karen. Eduardo se při zpovědi svěřuje otci Simonovi, že je zamilovaný do jeptišky. Carolina chce prozradit Santiagovi pravdu o jeho dceři, když v tom do kostela přichází Isabel i s Karen.

57. Santiago se po letech setkává se svou dcerou. Isabel se mu omlouvá; zjistila, že lékařská zpráva, ve které se hovoří o tom, že Santiago ubližoval Karen, je falešná. Valentina zuří, když se dozvídá od Luz, že se Isabel rozhodla vrátit Santiagovi jeho dceru. Santiago ujišťuje Isabel, že za vším neštěstím v jeho životě stojí Valentina. Eduardo chce poznat nového přítele Haydee. Ta neví, co má dělat. Isabel se hádá s Valentinou, která tvrdí, že sebou nechává Santiagem manipulovat. Valentina hraje na Alejandrovy city a žádá jej o pomoc při údajné záchraně Isabel. Karina se snaží získat od Haydee informace o Santiagově případu, ale odchází s nepořízenou. Eduardo sděluje Santiagovi, že vzhledem ke své legální situaci nesmí mít Karen u sebe. Valentina, Isaías a Julio se shodují, že vybudují nákupní centrum na pozemcích, na kterých stojí kostel a domy členů komunity. Tirso dostává příkaz se do komunity přestěhovat. Aby byl nenápadný, opatří si fiktivního syna, malého Tita ze sirotčince. Santiago s Karen jedou na její žádost do sirotčince, kde Karen hledá svého kamaráda Tita. U východu se mají setkat s Isabel, místo které ale na ně čeká Valentina.

58. Valentina vyhrožuje Santiagovi, že Isaías požádá o opatrovnictví Karen, pokud nenechá Isabel na pokoji. Služka pustí Isabel z pokoje, ve kterém ji předtím zamkla Valentina. Zoufalá a po alkoholu prahnoucí Candela ukradne v kostele peníze, které zde má v úschově Maria. Santiago a Isabel nabízejí Luz, aby si u sebe Karen nechala, dokud se nevyřeší Santiagova situace. Luz odmítá, protože tuší, že by o ni zase časem přišla. Valentina namluví Alejandrovi, že se setkala se Santiagem a ten jí údajně dělal neslušné návrhy. Tirso s malým Titem se přestěhují do skromného bytu v komunitě u kostela. Candela jej zahlédne na ulici, ale vzhledem ke svým abstinenčním příznakům si není jistá, zda to není jen iluze. Isabel vehementně popírá, že by Santiago obtěžoval Valentinu, Alejandro jí ale nevěří. Isaías přichází do kostela za Karen. Santiago má starost o Isabel díky nečekanému přerušení jejich rozhovoru po telefonu. Přichází za ní domů, kde se setkává s Alejandrem.

59. Isabel brání Santiaga před Alejandrem a Valentinou, strhne se hádka a Alejandro dostane záchvat. Lékaři tvrdí, že kvůli cukrovce musí držet přísnou dietu. To se hodí do plánu Valentině, Isaíasovi a Juliovi, kteří usilují o Alejandrův život. Candela přichází opilá, Carolina ji obviní, že ukradla Mariiny peníze a dává jí poslední šanci. Luz má vidění a rozhodne se vzít si domů Karen, než Santiago dokáže svou nevinu. Rocío řekne Eduardovi, že přijel Kenobi, přítel Haydee. Eduardo se s ním chce setkat a Rocío musí někoho najmout. Luz přesvědčuje Alejandra, že Santiago není zlý. Alejandro však dává Isabel na vybranou - buď domov nebo Santiago. Isabel se rozhodne odejít z domu do bytu, který jí sehnal Santiago.Oba se v něm večer sejdou.

60. Isabel se Santiagem si slibují lásku. Rocío sežene pro Haydee modela. Carolina s Eduardem cítí, že něco není v pořádku. Eduardo ho potká, když vychází z klubu pro homosexuály a neví, jestli to má Haydee říct. Santiago navštíví Karen a nalezne tam svého otce. Aquiles ho však nepoznává. Santiago mu slibuje, že se mu vrátí pamět. Alejandro je propuštěn z nemocnice a prosí Isabel, aby se vrátila domů. Valentina si od Alejandra nechává podepsat dokumenty, které chtějí chce zneužít. Pod záminkou reportáže se Karina v komunitě poptává lidí na Santiaga a řekne o něm, že je vrah. Valentina namíchává Alejandrovi do čaje jed.

61. Isabel řekne otci, že o Santiágově schůzce ví a navrhne otci příměří. Valentina se strašně rozčílí. Sestra Aleida vyčte Eduardovi, že nutí Carolinu, aby ho milovala. Santiago je u toho, když vystěhovávají Pepého z komunity a zabrání tomu. Karina pošle Santiagovi kravatu jako dárek. Isabel žárlí, ale Santiago jí to vysvětlí. Julio si pozve Isabel, naznačí jí, že je její otec vážně nemocen a že ji stanovil jako svou zástupkyni v obchodech. Zcela opilý Eduardo nechává Carolině pod okny zazpívat dostaveníčko, ale netuší, že je u jeptišek na návštěvě matka představená.

62. Isabel řekne otci, že o Santiágově schůzce ví a navrhne otci příměří. Valentina se strašně rozčílí. Sestra Aleida vyčte Eduardovi, že nutí Carolinu, aby ho milovala. Santiago je u toho, když vystěhovávají Pepého z komunity a zabrání tomu. Karina pošle Santiagovi kravatu jako dárek. Isabel žárlí, ale Santiago jí to vysvětlí. Julio si pozve Isabel, naznačí jí, že je její otec vážně nemocen a že ji stanovil jako svou zástupkyni v obchodech. Zcela opilý Eduardo nechává Carolině pod okny zazpívat dostaveníčko, ale netuší, že je u jeptišek na návštěvě matka představená.

63. Opilý Eduardo přijde za Carolinou do kláštera, kde jí nechá zahrát serenádu a vyvolá hroznou scénu. Carolina je znemožněná před matkou představenou a ostatními sestrami a navíc se dostane do řečí. Je rozhořčená a řekne Eduardovi, že už ho nechce nikdy v životě vidět. Karina se snaží získat Santiaga na svou stranu, ale ten jí stále nevěří. Aquiles si vzpomene, že pracoval jako mechanik a s pomocí Santiaga se dá dohromady s Pepem, který má opravářskou dílnu. Valentina Alejandrovi namluví, že všeho lituje a že potřebuje odbornou psychologickou pomoc. Alejandro je tím nadšený, ale Isabel Valentině nevěří. Julio Valentinu požádá, aby problém s vystěhováním čtvrti nechala na něm, protože se o všechno postará sám. Valentina přichází za Santiagem a nabízí mu, aby se přidal jako právník k jejich projektu. Někdo podpálí Pepeho dům, jeho matka zůstane uvnitř a Pepe ji vynese ven v bezvědomí.

64. Pepeho matku převezou do nemocnice, ale tam svým zraněním podlehne. Pepe je zoufalý a Santiaga trápí výčitky svědomí, že tomu nedokázal zabránit. Julio se od Isabel dozví, že Santiago tajně provozuje praxi, a podá na něj žalobu. Raul Santiagovi oznámí, že jestli s tím nepřestane, bude se muset vrátit do vězení. Santiago se rozhodne požádat Karinu o pomoc. Chce, aby o požáru natočila reportáž, protože pak by snad bylo možné viníky najít a obvinit. Valentina jde sice na schůzku s psychologem, kterého jí doporučila Isabel, ale doktora podplatí, aby na sezení nemusela chodit. Isabel a Santiago chystají odjet na víkend do Acapulca a Isabel čeká na Santiaga na letišti. Mezitím ale na pohřeb paní Lupe přijde Eduardo a všem oznámí, že zjistil, kdo stojí za stavební společností. Valentina a Alejandro pořádají v domě večírek, kde chtějí investorům představit nový projekt. Objeví se tam ale rozhořčený Santiago s ostatními, protože zjistili, že ve všem má prsty Valentina.

65. Santiago přijde spolu s ostatními lidmi ze čtvrti do Alejandrova domu přímo uprostřed oslavy představení projektu. Alejandro nechápe, co se děje. Santiago obviní jeho společnost ze zastrašování lidí a Pepe mu vypráví o smrti své matky. Julio zavolá potají policii, ale když přijede, tak se Alejandro lidí zastane a policii odvolá. Valentina, Isaías i Julio jsou rozhořčení především z Alejandrova postoje k problému. Julio a Isaías tlačí na Valentinu, aby co nejdříve Alejandra zabila. Alejandro začíná mít o projektu pochybnosti a vážně uvažuje o tom, že z něj stáhne svůj kapitál. Přesto se mu nechce věřit víc Santiagovi než Valentině. Isabel přijde za Santiagem a žádá po něm vysvětlení, proč nepřišel na letiště. Santiagovi se podaří celý spor urovnat. Při pohřbu Pepeho matky přijdou za Santiagem dva policisté a odvedou ho na stanici, údajně kvůli obvinění z porušení zvláštního režimu. Objeví se tam ale Julio, který jejich setkání naplánoval.

66. Ukáže se, že Santiaga odvedli na policii na popud Julia, který toho chtěl využít, aby se se Santiagem zdánlivě náhodou setkal. Julio se snaží Santiaga přesvědčit, že sice pracuje s Valentinou, ale že s jejími postupy nesouhlasí a nevychází s ní. Navrhne mu, že mu pomůže získat důkazy, které prokážou, že za požárem domu skutečně stojí Valentina. Santiago je sice zpočátku nedůvěřivý, ale Julio ho nakonec přesvědčí. Karina při natáčení reportáže Isabel fyzicky napadne a poperou se spolu. Potom ale Karina záběry sestříhá, takže v reportáži to vypadá, jako by Isabel napadla Karinu kvůli jejím otázkám. Eduardo trvá na tom, že odjede ze země, i když mu to Santiago vymlouvá. Eduardo mu prozradí, že Isabel také figuruje ve vedení společnosti, a domlouvá mu, aby jí tolik nevěřil. Santiago se sejde s Juliem, který ho přiměje ještě víc o Isabel pochybovat.

68. Karina se ve svém bytě snaží Santiaga svést, ale Santiagovi je její chování podezřelé a odmítne ji. Karina si je přesto jistá, že se jí podaří Santiaga a Isabel rozdělit. Eduardo je nadšený, že Carolina odešla z kláštera, ale Carolina je z toho nešťastná a neví, co si má počít. Candela zase začne pít a nechce si to nechat nikým vymluvit. Isabel se rozhodne jít za Karinou a jednou provždy si s ní všechno vyjasnit. Karina ji ale přesvědčuje o tom, že má se Santiagem poměr, že Santiago Isabel už nemiluje a že by ho už měla nechat na pokoji. Isabel neví, co si o tom má myslet. Julio dál Santiaga přesvědčuje, že Isabel o celém projektu od začátku věděla. Alejandro se rozhodne osobně prověřit pozemky určené pro výstavbu, ale Valentině se podaří varovat Julia. Ten najde jiné pozemky, podobné těm pravým, kam Valentina Alejandra zavede. Tirso unese Candelu. Isabela přichází za Santiagem a žádá, aby jí do očí řekl, že už ji nemiluje.

69. Isabel přijde za Santiagem, aby jí vysvětlil, co se doopravdy děje. Santiago se ji snaží přesvědčit, že ji miluje, ale oba mají pochybnosti a znovu se pohádají. Isabel se se Santiagem rozejde. Valentina přivede Alejandra na jiné pozemky, než jsou ty, které jsou skutečné určené pro projekt. Tam na ně čeká Tirso a najatí herci, kteří mají Alejandra přesvědčit, že ve čtvrti bydlí a jsou spokojení s tím, co jim společnost nabízí. Tvrdí, že všechny nespokojence podplatil Santiago, aby Alejandrovi lhali. Alejandro jim uvěří a ještě víc ho to přesvědčí o Santiagově nečestnosti. Luz se dozví, že se Isabel a Santiago rozešli, a má strach, že by si Santiago mohl chtít odvést Karen. Pozve si proto právníka, který vydá opatření, podle kterého Santiago smí Karen vídat jenom v domě Luz a nesmí s ní odejít. Santiago to má Luz velice za zlé a Karen je nešťastná. Karina ukáže Santiagovi sestříhané záběry z reportáže, které vypadají jako původní, ale jsou silně zkreslené. Santiago je ale i přes to přesvědčen, že nic nedokazují. Karina mu proto oznámí, že by neměl Isabel tak slepě věřit, protože má poměr s Juliem Santanou.

70. Karina se snaží Santiaga přesvědčit, že ho Isabel nemiluje a že chodí s Juliem. Santiago tomu nechce uvěřit, ale přesto má pochybnosti. Když zjistí, že Isabel není ráno v práci, protože měla předešlého večera schůzku s Juliem, rozhodne se za Juliem jít. Alejandro si s Danielem u večeře rozumí a má pocit, že by mohli být přáteli. Daniel má výčitky svědomí, že udržuje poměr s jeho ženou, a rozhodne se to skončit. Valentina mu ale vyhrožuje, že když ji opustí, bude muset odejít z projektu, a Daniel ustoupí. Karina se Juliovi svěří, že do Santiaga začíná být zamilovaná a že ho chce za každou cenu získat. Julio Santiaga přesvědčuje, že mezi ním a Isabel nic není, ale Santiago už mu nevěří. Candela se pokusí utéct, ale nepodaří se jí to a Tirso ji zbije. Karen je nešťastná a uteče z domu. Chce najít Aquilese, ale cestou narazí na Tirsa, který ji odvede pryč. Isabel pozve Santiaga k sobě domů, aby mu oznámila, že se Karen ztratila.

71. Santiago se rozzlobí na Isabel a na Luz, že nehlídaly Karen. Tirso chce Karen unést, ale nachomýtne se k tomu Pepé a odvede ji do kostela. Santiago si ji vezme přes zákaz domů, Valentina se to dozví a pošle tam Isaíase. Ten ji odvede a řekne Santiagovi, že ho o pobytu Karen informovala Isabel, i když to byla Valentina. Carolina se vyděsí, jak je Candela potlučená. Julio se snaží získat ve společnosti větší moc a pošle Valentině fotky, na kterých je s Danielem. Santiago si myslí, že ho Isabel zradila a opije se. Ta zatím nabízí Isaíasovi za Karen svou účast na projektu. Santiago jí zradu přijde vyčíst domů. Isabel však není doma a Valentina využije, že je opilý, a přesvědčí Alejandra, aby po něm střelil.

72. Alejandro se díkybohu netrefí a svého činu lituje. Opilý Santiago skončí u Kariny, ale usne. Julio chce získat ve firmě hlavní slovo a vyhrožuje Isaíasovi, že ho udá. Alejandro jde na kontrolu a výsledky nejsou povzbudivé. Valentina souhlasí, aby uspořádal oslavu k výročí jejich svatby. Isabel je rozhodnutá vyměnit své obchodní výhody ve společnosti za to, že se Karen vrátí k otci, ale nechce, aby se to Santiago dozvěděl. Julio ji varuje před Isaíasem a chce, aby přenesla svou plnou moc na něho. Isabel tak učiní, ale Isaías si vymůže, že Karen Santiagovi předá někdo jiný. Isabel s Juliem sledují zpovzdálí předání. Karen přivádí Karina.

73. Společnost už má ve čtvrti své kanceláře a sousedi se bojí nejhoršího. Prosí Santiaga o pomoc a ten chce co nejrychleji získat zpátky advokátskou licenci, aby je mohl obhajovat. Valentina a Isaías podepisují Juliovi převod akcií. Lékař řekne Alejandrovi, že se jeho stav zhoršil. Valentina si stále zahrává s Danielem. Isabel se v Eduardově kanceláři setkává se Santiagem, který jí řekne, že jí nemůže odpustit a že na ni chce zapomenout. Isabel ho stále miluje. Carolina to nevydrží a řekne všechno Santiagovi. Ten jde na oslavu, kde se chce s Isabel smířit. Doprovází ho María a její přítel Vicente, který se vrátil z cest. Začíná párty a Santiago stojí tváří v tvář Isabel.

74. Juliovi i Valentině připadá muž převlečený za Zorra povědomý. Opilý Tirso se popere s Candelou a Tito ho udeří lahví. S Candelou využijí jeho bezvědomí a svážou ho. Candela zůstává u Tirsa a posílá Tita pryč. Karina přichází k Aquilesovi a Karen, dozví se, že Santiago šel na oslavu a volá Juliovi, aby něco udělal. Vicente využije zmatku a vloudí se do Valentininy ložnice, kde ukradne šperky. Ukryt pod postelí, je svědkem Valentininy nevěry s Danielem. Santiago se udobří s Isabel a ujíždějí spolu na motorce. Julio s Isaíasem je hledají v domě i v zahradě. Po celou párty se Alejandro cítí špatně, ale nepřiznává to. V nejlepším okamžiku, kdy se všichni vesele baví, upadne do bezvědomí.

75. Alejandrův záchvat na oslavě šokuje všechny kromě Valentiny, Julia a Isaíase, kteří o jeho život naopak usilují. Santiago požádá Isabel o ruku, ta s radostí jeho nabídku přijímá. Naoko truchlící Valentina se dozvídá od lékařů, že nedávají Alejandrovi příliš nadějí na přežití. Julio sděluje Karině, že má dokument, kterým jej Isabel zmocňuje k naprosté kontrole nad projektem. Lékaři se pozastavují nad Alejandrovým záchvatem vzhledem ke skutečnosti, že striktně dodržoval předepsanou dietu. Alejandro se obává, že brzy zemře a prosí Carolinu, aby k němu přivedla Isabel. Santiago uklidňuje obyvatele komunity u kostela a sděluje jim, že má slib od Isabel, že se jejich domy bourat nebudou. Rozčílená Karina vyzývá Santiaga, aby dal komunitě nějaké záruky. Santiago reaguje tak, že všem sdělí, že Isabel naprosto důvěřuje, protože bud záhy jeho manželkou. Isabel se konečně dostane do nemocnice. Alejandro ji upozorňuje, že už mu nezbývá moc času a že jí ještě musí říct něco hodně důležitého

76. Alejandro omdlí dříve, než se mu podaří Isabel říct, co měl v úmyslu. Karina se zoufale snaží přesvědčit, že jej Isabel podvádí, vyznává mu vlastní lásku, ale marně. Isaías zaslechne rozhovor lékařů, kteří pojmou podezření, že Alejandrův záchvat byl někým vyvolán. Varuje Julia, který vymyslí plán, jak uchránit Valentinu - má předstírat nervový záchvat, nechat se uspat a uchýlit se do ústraní. Haydee zpovídá Carolinu o jejích skutečných citech k Eduardovi a varuje ji, aby si nezahrávala s jeho city. Eduardo sděluje Santiagovi, že se mu podařilo znovu získat jeho licenci, může opět vykonávat profesi právníka. Zároveň mu nabízí, aby pracoval s ním a Haydee v jejich kanceláři. Julio v nemocnici mučí Alejandra a vyhrožuje mu, že ublíží Isabel a Valentině, pokud Isabel nedonutí pokračovat v projektu. Alejandro v dalším rozhovoru žádá Isabel, aby mu ještě předtím, než zemře, něco slíbila.

77. Alejandro pod tíhou Juliova vydírání nutí Isabel přísahat, že dokončí projekt obchodního centra stůj co stůj. Julio vyzývá Tirsa, aby nějakou akcí vyvolal v komunitě paniku. Haydee je konečně rozhodnutá získat Eduardovu lásku a změní svůj vzhled. Isabel se marně snaží zjistit od Valentinina psychiatra, v jaké léčebně Valentina leží. Tito dovede Santiaga do domu, kde bydlí Tirso. Dojde k hádce, během které Candela míří na Tirsa pistolí. Santiago ji přesvědčuje, aby jej nezastřelila, protože potřebuje, aby Tirso dosvědčil jeho nevinu. Tirso využije vzniklého zmatku a uteče. Luz se svěří Carolině, že ji na oslavě velice zaujal jistý muž, ale neví, kdo to je. María slyší, jak Luz Carolině říká o špercích, které někdo během oslavy ukradl, a dojde jí, že to zlodějem je Vicente. Vzápětí María Vicenteho donutí, aby šel šperky vrátit. Julio vydírá Daniela, aby si zajistil jeho další spolupráci na projektu. Sdělí mu, že ví, že měl něco s Valentinou. Isabel přijíždí do komunity a chce se svěřit Santiagovi s tím, co přísahala svému otci, když se najednou objeví první stavební stroj.

78. Ukáže se, že firma, která přijela do čtvrti s bagry, aby srovnala domy se zemí, má povolení podepsané Isabel. Santiago tomu nemůže uvěřit, ale lidé jsou rozhořčení a považují to za zradu. Nakonec zachrání situaci Daniel, který pošle bagry pryč jménem společnosti, kterou zastupuje. Julio přijde do nemocnice a píchne Alejandrovi do kapačky smrtelnou dávku glukózy. Alejandro upadne do komatu a lékaři mu nedávají velkou naději. Nakonec Isabel a Luz převezou Alejandra domů, protože lékaři věří, že mu tak bude lépe. Valentina má z jeho stavu velkou radost, protože už nemusí nic předstírat a věří, že Alejandro brzy zemře. Přichází za ní Daniel, který ji ale rozhodně odmítne. Julio mezitím nechá Isabel podepsat dokument, který povoluje vyhnání lidí v komunitě z jejich domovů. Carolina se svěří matce Aleidě, že je zamilovaná do Eduarda, a Haydee se Eduardovi přizná, že ho miluje. Santiago se od Isaíase dozvídá, že Isabel odchází ze své praxe a začíná pracovat ve společnosti. Santiago tomu stále nevěří a jde za Isabel, aby si to vysvětlili. Isabel se mu ale přizná, že je to pravda.

79. Isabel Santiagovi vysvětluje, že nemá jinou možnost, než se postarat o projekt, protože je to poslední vůle jejího otce. Nakonec se dohodnou, že nedovolí, aby je to rozdělilo. Isabel slíbí, že domluví schůzku s Juliem, aby se všechno vyjasnilo. Daniel Valentinu definitivně odmítá a odchází i ze společnosti. Valentina na něj naléhá a Daniel se přizná, že se mu líbí jiná žena. Valentina se s tím nedokáže smířit a nařídí Tirsovi, aby zjistil, o koho se jedná. Carolina je nešťastná ze svých citů k Santiagovi, rozhodne se odejít z Isabelina domu a uvažuje o tom, že se vrátí zpátky do kláštera. Julio na schůzce popře, že Santiaga zná. Isabel už mu ale nevěří a Julio vyhrožuje, že ze společnosti odejde. Valentina zjistí, že Carolina je zamilovaná do Santiaga, a Julio se snaží Isabel přesvědčit, že Carolina a Santiago spolu mají poměr. Doktor Luz potvrdí, že Alejandrův stav není normální a že je možné, že mu někdo usiluje o život. Santiago přichází za Juliem, aby si s ním všechno vyjasnil.

80. Santiago si chce s Juliem vyřídit účty, ale Julio mu místo toho přichystá velké překvapení. Má totiž v rukou dokumenty, které Isabel kompromitují do takové míry, že by ji mohl dostat do vězení. Vydírá Santiaga a nutí ho, aby se s Isabel rozešel. Santiago je zoufalý, neví, co má dělat, a snaží se Isabel vyhýbat. Ta si jeho chování vysvětluje jako ochladnutí a je nešťastná, protože se bojí, že ho ztrácí. Eduardo má podezření, že je Carolina zamilovaná do Santiaga. Carolina se nakonec přizná, ale prosí Eduarda, aby Santiagovi ani Isabel nic neříkal. Valentina se dozví, že se Daniel schází s Maríou, a rozzuří se. Vyhrožuje mu, že Maríi ublíží, ale Daniel se jí rázně postaví a z podniku odejde. Luz dál pokračuje v péči o Alejandra a všimne si, že s ní Alejandro začíná komunikovat. Santiago na jednání ve společnosti všem oznámí, že se svatba nekoná.

81. Santiago na schůzi přede všemi oznámí, že svatba s Isabel nebude. Isabel je v šoku a žádá vysvětlení, ale Santiago se jí vyhýbá. Aquiles se se vším svěří Luz. Ta Santiagovi prozradí, co ví o Valentině a Alejandrovi, a společně se rozhodnou spojit se proti Juliovi a Valentině. Raul pozve Haydee na večeři. Eduardo na ni ale začne žárlit a celou dobu je sleduje. Carolina se Santiagovi svěří, že je do něj zamilovaná. Santiago to chápe a zůstanou dál přáteli. Santiago ji doprovodí do hotelu, kde je Carolina ubytovaná. Sleduje je tam Tirso, který to hned řekne Juliovi. Julio toho využije a přiměje Isabel, aby tam s ním jela. Isabel vidí Santiaga a Carolinu spolu a je přesvědčená, že opravdu mají poměr. Luz ukradne injekci s glukózou, kterou Valentina píchá Alejandrovi, a nechá ji poslat do laboratoře na rozbor. Od lékaře dostane látku, která by měla Alejandrovi pomoct přežít do doby, než bude možné Valentinu obvinit.

82. Isabel přijde za Carolinou a žádá po ní vysvětlení. Nařkne ji, že má se Santiagem poměr. Carolina se jí to snaží vysvětlit, ale marně, Isabel nechce nic slyšet. Luz se to snaží Isabel vymluvit, ale marně. Santiago přichází za Luz, ale místo ní narazí na Isabel. Isabel mu vrátí zásnubní prsten a řekne mu, že ho nenávidí a že už ho nechce nikdy vidět. Žádá vysvětlení, ale Santiago jí nemůže žádné dát. Luz odveze Alejandra potají do nemocnice, aby mu lékaři udělali testy a zjistili, v jakém je stavu. Když ho přivezou zpátky domů, přistihne je ale Valentina a žádá vysvětlení. Isabel přichází do kanceláře a nařizuje, aby od lidí z komunity za každou cenu vykoupili pozemky, protože už nechce se Santiagem dál jednat. Postihne ji ale náhlá nevolnost a omdlí. Julio a Isaías hned zavolají lékaře, který konstatuje, že se Isabel zhroutila, a odebere jí krev na testy. Odpoledne volá do kanceláře, aby Isabel oznámil, že není nemocná, ale těhotná.

83. Julio se snaží Isabel přemluvit, aby šla na potrat. To ale Isabel rozhodně odmítá a Julio toho využije ke splnění svého cíle. Navrhne Isabel, aby se za něj provdala, protože on se postará o ni i o její dítě. Isabel nejdříve váhá, ale nakonec souhlasí. Luz zjistí, že je Isabel těhotná, a má z toho velkou radost. Řekne to Aquilesovi, protože chce, aby to vyřídil Santiagovi. Santiago s Luz plánují past na Julia a Valentinu. Najmou si proto detektiva a přemluví doktora, aby jim pomohl. Karina přichází za Santiagem a oznamuje mu, že odjíždí ze země. Omlouvá se mu za všechny problémy, které jemu a Isabel způsobila, a předává mu kazetu, na kterou tajně natočila Julia, když mluvil o svých plánech. Tvrdí, že to dělá proto, aby mohla odjet s čistým svědomím. Lékař, který je s Luz a Santiagem domluvený, přijde Alejandra vyšetřit a pak Valentině oznámí, že Alejandro zemřel.

84. Valentina předstírá, že je zdrcená Alejandrovou smrtí. Julio to oznámí Isabel, která se zhroutí a nechce uvěřit, že Alejandro opravdu zemřel. Santiago se mezitím dozví, že Isabel s ním čeká dítě, a běží za ní, aby jí všechno vysvětlil. Isabel s ním ale nechce mluvit a oznamuje mu, že si bude brát Julia. Eduardo řekne Carolině, že Isabel zemřel otec, a přesvědčí ji, aby se s ní pokusila usmířit. Isabel Carolinu ale odmítne a z rozčilení omdlí. Carolina si to vyčítá, ale Aquiles jí vysvětlí, že Isabel neomdlela kvůli ní, ale proto, že je těhotná. Mezitím Santiago pošle Valentininým jménem Juliovi nahrávku, kterou dostal od Kariny, a přesvědčí Julia, že se ho Valentina snaží dostat ze hry. Valentinu zase přesvědčí, že dostal od Julia nahrávku, kterou ji vydíral, a poštve tak Valentinu a Julia proti sobě. Ve chvíli, kdy se Valentina a Julio spolu dohadují, vstoupí do místnosti Alejandro s celou rodinou a s policií.

85. Policie chce Valentinu a Julia zatknout, ale Juliovi se podaří vzít si Isabel jako rukojmí a spolu s Valentinou utéct. Valentinu ale vysadí za městem a odveze Isabel do opuštěného skladiště. Policie s pomocí Tirsa zjistí, kde se schovává, a Santiago se vydá Isabel na vlastní pěst zachránit. Carolina trvá na tom, že půjde s ní. Julio při potyčce vytřelí na Isabel, ale Carolina se před ni postaví a zachrání jí život. Sama ale umírá. Valentina se vrátí do domu pro peníze. Alejandro ji ale najde a donutí ji ke všemu se přiznat. Potom zavolá policii, ale Valentina mu sebere pistoli a zastřelí se. Isaíase i Julia zatknou a postaví před soud, oba dostanou vysoké tresty. Isabel a Santiago se vezmou, svatbu plánují i Raul a Candela, kteří chtějí po svatbě adoptovat Tita.