VETŘELKYNĚ - DÍLY DOPŘEDU

1. Rodiny Junquerovcov a Roldanovcov spája dlhá zložitá a temná minulosť.Vdovec Rodrigo Junquera má šesť detí a o najmenšieho Memita sa stará opatrovateľka Virginia. V detstve ju oddelili od dvojičky Vanessy, ktorá žije v chudobnej rodine vo Veracruze.Virginiu si adoptovali boháči,no po smrti otčima nič nezdedila a preto sa zamestnala u Junquerovcov a finančne podporuje rodinu, v ktorej žije jej sestra Vanessa.Anabella Roldanová miluje Carlosa Alberta Junqueru a jej bratovi Danilovi Roldanovi sa páči Virginia,aj keď je len slúžka.Virginia je však hrdá a čestná a starý Rodrigo Junquera sa čoraz viac spolieha na jej pomoc. Uvedomuje si, ako svoje deti rozmaznal,nikdy im nič neodoprel, no teraz mu zrazu hrozí bankrot a smrteľná choroba. Preto sa rozhodne, že sa s Virginiou "naoko" ožení, aby sa mu po smrti postarala o deti.

2. Rodrigo Junquera presvedčí Virginiu, aby sa zaňho tajne vydala. Odchádza na vyšetrenie do USA, no na vyliečenie má malú nádej a preto chce, aby Virginia ustrážila zvyšok z kedysi veľkého majetku, aby jeho deti Junior, Carlos Alberto, Raquel Violeta a Aldo neskončili na ulici. Tie však Virginiu nemajú radi a nevedia sa zmieriť s tým, že obyčejná slúžka im odmieta kupovať drahé autá, motorky a chce, aby sa venovali nedokončeným štúdiám.

3. Don Rodrigo oznámi deťom, že odchádza do USA, lebo má finančné problémy a vedením domácnosti poveruje Virgíniu. Deti sa búria, ich nenávisť voči votrelkyni rastie. Virgíniu neznáša aj Anabella Roldánová, priateľka Carlosa Alberta. Virginia sa chystá vydať za dona Rodriga, hoci tajne miluje Carlosa Alberta. Alírio Roldán, Anabellin otec, nechce ani počuť o svadbe svojej dcéry s mladným Junquerom. Jeho duševne chorá sestra Elena stále uteká z domu a hľadá bábätká.

4. Virgínia sa vydala za dona Rodríga, ktorý vzápätí odchádza na liečenie do USA. Po svadbe sa stretáva s Danilom Roldánom, ktorý je do Virgínie zaľúbený a ponúka jej prácu v otcovom podniku, no Virgínia stále miluje Carlosa Alberta a navyše sa musí starať o domácnosť dona Rodríga, takže Danilovu ponuku odmieta. Deti dona Rodríga Virgíniu však stále nenávidia, pretože odmieta finančné podporovať ich rozmary. Virgínia sa musí raz a navždy vzdať svojej lásky ku Carlosovi Albertovi, aby mohla úspešne zvládnuť Rodrígove nevďačné deti a pevne chytiť chod domácnosti do rúk. Medzitým sa matka Anabelly Roldánovej dozvedá, že Rodrígo Junquera skrachoval a teraz sa aj ona - ako predtým jej manžel Alírio - sa stavia proti svadbe svojej dcéry s Carlosom Albertom.

5. Rodrígo Junquera podstupuje v USA náročnú operáciu a je zmierený s tým, že ju neprežije. Virgínia začína uplatňovať reštrikčné ekonomické opatrenia, proti čomu sa jeho deti búria. Neveria, že ich otec je naozaj finančné na dne a nevedia, že je smrteľne chorý. Roldánovci, vediac, že Junquera je naozaj na mizine, bránia dcére Anabelle vo vzťahu s Carlosom Albertom. Virgínia sa dozvedá, že Rodrígo Junquera zomrel.

6. Rodrígo Junquera zomrel a urnu s jeho popolom poslali z USA do Mexika. V rodine nastáva obrovský smútok, ale je to skôr kvôli obavám z dedičstva, ako z lásky k otcovi. Všetku zlobu si Rodrígove deti vylievajú samozrejme na Virgínii, ktorú Rodrígo Junquera pod přísahou poveril spravovať jeho majetok a deťom o svojej chorobe nič nepovedal. Teraz, keď umrel, však pravda vypláva na povrch a Virgíniu čaká ešte jedna veľmi ťažká skúška, keď sa deti z testamentu dozvedia, že je ich macocha.

7. Rodina zosnulého Rodríga Junqueru sa pripravuje na uloženie jeho urny s popolom, ktorú priviezlo lietadlo z Ameriky. Pred obradom Otec Chema naráža na dávne spory medzi Rodrígom Junquerom a Alíriom Roldánom, no tvrdí, že je zaviazaný mlčaním. Práve preto záhadná nenávisť Roldánovcov a Junquerovcov ostáva stále len záhadou. Všetky deti Rodríga Junqueru netrpezlivo čakajú na deň, keď sa bude číťať testament, pretože bažia po jeho majetku. Ich prekvapenie, že Rodrígo odkázal všetko Virgínii, je obrovské.

8. Z testamentu nebohého dona Rodríga sa jeho deti dozvedia, že Rodrígo Junquera všetko zanechal svojej žene Virgínii, ktorú si "formálne" před smrťou zobral. Potenciálni snúbenci a snúbenice Rodrígových detí po takejto "finančne" krutej správe o svoje "polovičky" akosi prestávajú mať záujem a Virgínia má problémy vysvetliť jeho deťom, že s ich otcom naozaj nič nemala a že jedinou túžbou jej srdca je, aby im pomáhala a spravila z nich čestných a pracovitých ľudí. Carlos Alberto chce na protest proti Virgínii odísť z domu, najstarší syn Junior ukradne služme Sagrário peniaze, mladší Aldo sľúbi, že bude študovať. Raquel si hľadá miesto u bývalého nápadníka Joaquína a Violeta ostáva doma, pretože má sama so sebou psychické problémy.

9. Roldanovci zakážu svojim deťom Anabelle a Danilovi stýkať sa s Junquerovcami, deti sa naoko podrobia. Virgínia je nešťastná, že ju Carlos Alberto nenávidí. Čelí aj nenávisti detí a usiluje sa presvedčiť ich o svojej nezištnosti, no márne. Raquel sa zamestná v advokátskej kancelárii a priateľ advokát jej sľúbi, že otcov testament napadne. Junior potrebuje splatiť dlh, preto sfalšuje Virgíniin podpis na šeku. Sagrario však tuší pravdu. Carlos Alberto nerozumie svojim citom k Virgínii, no žiarli na Danila Roldana, ktorý si Virgíniu obchádza. Vanessa žije na periférii Veracruzu, túži po bohatstve a najradšej by si vymenila miesto so svojou sestrou Virgíniou.

11. Danilo sa snaží získať si Virginiu, no pre ňu sú prvoradé závazky voči rodine Junquerovcov. Juvencio oznámi Otcovi Chemovi, že Danilo dvorí Virginii, načo ju ten vystríha, že Danilo sa pre ňu nehodí. Roldanovci sú znepokojení, že ich deti sa stýkajú s príslušníkmi znepriatelenej rodiny. Raquel rozbieha napadnutie otcovho testamentu, no Carlos Alberto a Aldo ju nepodporia.

 12. Virginia sa po krádeži vzácneho obrazu rozhodne dať cennosti v dome pod zámku. Keď to deti zistia, vypukne peklo. Raquel obviní z krádeže Virginiu. Anabela presvedčí otca, aby zamestnal Carlosa Alberta v zlatníctve a dal mu šancu. Maximiliana je veľmi znepokojená a chce úskokmi ovplyvniť svoje deti. Danilo zistí, že Otec Chema vystríhal pred ním Virginiu a pokúsi sa ho presvedčiť, že jeho úmysly sú čestné. Renata, manželka advokáta Valardeho, s ktorým sa zapletla Raquel, ju fyzicky napadne a vyhráža sa jej. Virginiu čaká súd, najradšej by všetok majetok odovzdala mladým Junquerovcom a mala od nich pokoj. Violeta nezvládne psychické napätie v dome a z hystérie ochrnie.

 13. Violete ochrnú nohy a Virginia k nej zavolá lekára. Otec Chema žida Carlosa Alberta, aby dozrel na Virginiu, lebo mu robí starosti Danilo. Carlos Alberto to však odmietne. Alirio, znepokojený stykmi dvojích detí s Junquerovcami, sa ide rozptýliť do baru za bývalou milenkou Zairou, no tá mu na pokoji nepridá, keď ho upozorní, aké nebezpečenstvo hrozí jemu a Maximiliane, ak prijme Carlosa Alberta do práce. Čo ak odhalí pravdu, ako kedysi pripravili jeho otca o majetok? Alirio žiada o pomoc ženu, ktorá okamžite začne konať. Zakáže mužovi, aby Carlosa Alberta zamestnal a rozhodne sa mu ponúknuť peniaze, aby Anabellu nechal. Keď sa dozvie, že aj Danilo ponúkol prácu Virgínii, nepríčetne sa rozzúri. Medzitým Carlos Alberto oznámi Virgínii, že sa v krátkom čase ožení s Anabellou.

 14. Maximiliana ponúkne odškodné Carlosovi Albertovi, aby sa rozišiel s Anabellou, no on odmietne. Svojej dcére povie, že v živote nedovolí, aby pracoval v zlatníctve, ani aby sa zaňho vydala, darmo by žiadala otca o pomoc. Anabella napriek tomu na otca nalieha, aby dodržal sľub a Carlosa Alberta zamestnal v rodinnom podniku. Danilo pošle Virginii prsteň, ona ho však neprijme. Rozhovor Virginie s Raquel o ukradnutom obraze si náhodou vypočuje Aldo a pravdaže, nenechá si pre seba, že zlodejkou je Raquel.

15. Maximiliana sa snaží dosiahnuť, aby sa jej syn Danilo prestal zaujímať o Virginiu. Sľúbi Anabele, že ak jej pomôže obrátiť Danila proti Virginii, nebude mať námietky proti jej sobášu s Carlosom Albertom. V New Yorku sa pán Rodrigo pripravuje na návrat do Mexika. Violeta ochorie a hospitalizujú ju na klinike doktora Kartayu. Junior sa pokúša zviesť Lupe, ale ich prichytí Sagrario. Virgínia nájde důležité dokumenty a odnesie ich radcovi Vasquezovi. Danilo ponúkne Virgínii zamestnanie v podniku Roldanovcov aj napriek tomu, že mu vrátila prsteň, ktorý jej daroval. Violeta v nemocnici zistí, že nie je schopná chodiť.

 16. Anabella presviedča Danila, že Memito je Virginiine dieťa, ktoré mala s pánom Rodrigom ešte pred svadbou. Carlos Alberto vyčíta Virginii jej vzťah k Danilovi. Violeta je v nemocnici a má vážnu krízu. Rozhodne sa, že sa presťahuje do izby, v ktorej kedysi bývala prvá pani Junquerová. Danilo najme hudobníkov, s ktorými spieva serenády pod oknami Virginie, čo vyvolá konflikt medzi ním a Carlosom Albertom.

 17. Virginia vyhrala súdny spor s Junquerovcami a ostáva v dome. Súrodenci Junquerovci sa s tým nechcú zmieriť a robia jej naprieky. Violeta predstiera, že ochrnula a je na vozíčku. Svojími nezmyselnými požiadavkami chce Virginiu utrápiť a vyhnať z domu. Junior a Raquel jej ukradnú z trezoru prsteň po ich mame, lebo Junior sa chce ženiť. Z Európy sa z dlhej cesty vracia Roldanova dcéra Maricrúz a jeho svokra Rosalia. Alirio Roldan obviní svoju ženu Maximilianu z toho, že za všetky nepríjemnosti s Junquerovcami a za vzájomnú nevraživosť s Rodrigom Junquerom môže ona, pretože ho kedysi milovala. V závere sa "mŕtvy" Rodrigo vracia z Ameriky a stretáva sa s Elenou.

 18. U Eleny, po šoku zo stretnutia s Rodrigom nastane kríza, chce sa s ním stretnúť znovu a keď ju Maximiliana zamkne v izbe, začne sa jej pomaly vracať pamäť. Danilo naberie odvahu a opýta sa Virginie, či je Memito jej syn. Zahanbí sa, keď zistí, že mu Anabella nepovedala pravdu. Z cesty po Európe sa vráti Maximilianina matka Rosalia so svojou vnučkou Maricruz a Aldo sa sa do nej zaľúbi. Violeta trápi svojím správaním všetkých okolo seba. Virginia sa rozhodne, že prijme Danilovu ponuku a zamestná sa v zlatníctve. Don Rodrigo zavolá domov, no nemá odvahu ohlásiť sa.

19. Virginia sa rozhodne, že sa zamestná v zlatníctve Rolda u Danila a dá mu nádej, že keď ho lepšie spozná, možno mu otvorí aj svoje srdce. Carlos Alberto náhodou ich rozhovor vypočuje. Najmladší Junquera Aldo sa zamiluje do Maricruz Roldanovej, no keď to Maximiliana zistí, nastane peklo. Elena od stretnutia s Rodrigom stále uteká z domu a je veľmi rozrušená. Vanessa neprijme Raymundovo ospravedlnenia a stále sníva o bohatom Santiagovi. Anabela je znepokojená, keď sa dozvie, že Violeta prichytila Virginiu s fotografiou Carlosa Alberta, upokojí ju len to, že chodí s jej bratom Danilom. Danilo prijme Virginiu do práce napriek Aliriovej nevôli, neporadí si s ním ani Maximiliana. Výstup, ktorý urobí Virginii, v nej len vyvolá zvedavosť a podozrenie, že tajomstvo nepriateľstva medzi oboma rodinami musí byť veľmi temné. Raquel sa rozhodne, že rozbije vzťah Danila s Virginiou. Junior chce požiadať Victora Rivadeneyru o ruku jeho dcéry Tanie.

20. Alirio sa rozhodne Anabelle poodhaliť tajomstvo svojej nenávisti k Rodrigovi Junquerovi.
Povie jej, že jeho sestra Elena mala s Rodrigom dieťa a keď ju odvrhol, zbláznila sa. Viac jej nepovie, lebo zasiahne Maximiliana. Anabella všetko prezradí Carlosovi Albertovi. Zaira, bývalá Aliriova láska, mu naznačí, že Eleniným dieťaťom môže byť Virginia. Junior přesvědčí Victora Rivadeneyru, aby mu dal Taniu za ženu. Keď sa to dozvie  Sagrario, začne sa trápiť, lebo kedysi ju zviedol muž s rovnakým menom a ich spoločným dieťaťom je Junior, ktorého si osvojil Rodrigo Junquera. Violete začnú hodiny hudby s mladým, sympatickým učiteľom. Maximiliana rozbije vzťah Alda a Maricruz, obaja sú veľmi nešťastní. Raquel navštívi Danila, no s ohováraním Virginie uňho nepochodí. Vanessa je šťastná, lebo sa jej podarilo vypátrať Santiaga Islasa a chystá sa ho navštíviť.

 21. Juvencio sa stretne s donom Rodrigom, o ktorom je presvedčený, že je mŕtvy. Dona Rodriga spozná len podľa hlasu, tak veľmi sa zmenil. Rodrigo sa vypytuje na svoju rodinu a dozvie sa, že jeho syn Carlos Alberto si chce zobrať Anabelu Roldanovú, dcéru jeho bývalého spoločníka Alíria Roldana a Virgínii /manželke dona Rodriga/ dvorí Danilo Roldan, Anabelin brat. Don Rodrigo sa rozhodne tajne pozorovať svoju rodinu. Carlos Alberto sa od Anabely dozvedel, že je možno synom bláznivej Eleny, sestry Alíria Roldana. Snaží sa túto skutočnosť vypátrať u Virgínie, ale tá je informáciou prekvapená rovnako ako on. Anabela sa pred svojou matkou Maximiliánou netají, že o tom Carlosovi Albertovi povedala. Maximiliána zúri, pretože ak by vyšla pravda najavo, Carlos Alberto by si mohol nárokovať na polovicu majetku Roldanovcov. Aldo Junquera sa zaľúbi do Maricrúz, najmladšej dcéry Roldanovcov. Virgínia ho varuje pred Maximiliánou, ale napriek tomu sa Aldo so svojou láskou stretne .

 22. Anabela videla za oknom tvár muža, čo ju vystrašilo. Nik netuší, že by to mohol byť don Rodrigo, ktorý ich tajne sleduje. Maximiliána sa v novinách dočíta o pripravovanej svadbe Juniora Junqueru s Tanjou, dcérou jej priateľky Laury a rozhodne sa konať. Telefonicky vysvetlí Laure, že Junquerovci sú na mizine a že Junior takto chce len vylepšiť svoju finančnú situáciu. Laura je zdesená a prinúti svojho manžela Victora, aby zistil čo sa dá, a keď sa podozrenie potvrdí, rozhodnú sa sobáš prekaziť. Johny dostal miesto učiteľa hudby u Junquerovcov. Je očarený svojou žiačkou Violetou, ale ani Virgínia mu nie je ľahostajná. Na popud svojho priateľa Davida sa Viirgínii prizná, že nie je učiteľ, iba sa vyzná v hudbe. Virgínia jeho úprimnosť ocení a miesto mu napriek tomu ponechá. Violetu však zaujíma skôr jej pekný učiteľ, ako hra na klavíri. Zdá sa, že sa doňho tiež zaľúbila.

 23.  Virginia nedopatrením prezradí Carlosovi Albertovi, že má tajné dokumenty, ktoré usvedčujú jeho otca z nečestného jednania. Zdedila po svojom nevlastnom otcovi značný majetok, ktorý umierajúci muž zveril do opatery Rodrigovi Junquerovi s tým, že ho má odovzdať Virginii po dovŕšení plnoletosti. Rodrigo to neurobí, peniaze si ponechá a Virginiu, keď dospeje, si vezme za manželku. Carlos Alberto je po nahliadnutí do papierov šokovaný. Ďalšia osoba, ktorú Virginia oboznámi s obsahom tajných dokumentov, je staršia slúžka Sagrario, pretože nie je presvedčená, že Rodrigo naozaj zomrel. Ukáže sa, že Junior je syn Sagrarie, ktorého mala s istým Victorom Rivadaneyrom, o čom však oni dvaja nemajú ani tušenia. Riadením osudu sa má Junior oženiť s dcérou toho istého Victora, Tanjou a Sagrario je z toho zúfalá, lebo po otcovi sú súrodenci. Povie to Virginii. Victor Rivadeneyra zisťuje, čo je pravdy na chýroch, že Junquerovci skrachovali a v ich dome sa po rokoch náhodou stretáva so Sagrariou. Aldo je vylosovaný na výkon vojenskej  služby, Maricruz s pomocou starej mamy uteká z domu a stretáva sa s Aldom, Rodrigo Junquera sa pod cudzím menom s pomocou priateľa  zamestnáva v Aliriovom podniku. Na scéne sa objavuje Virgiinina vyzývavá sestra Vanessa.

 24. Virginiu znenazdajky navštívi jej sestra - dvojča. Je hlučná, vyzývavá, pravý opak jemnej Virginie a keď sa dopočula, že Virginia sa rozišla s Carlosom Albertom, rozhodla sa ho získať. Carlos Alberto miluje Virginiu a o jej sestru nejaví záujem. Skôr mu je protivná. Maricruz využije otvorené dvere a ujde z domu. Stretáva sa s Aldom, ktorý tam hliadkuje. Raquel presvedčí Juniora, aby navštívil Victora Rivadeneyru, pretože svadba s jeho dcérou Tanjou je v záujme celej rodiny Junquerovcov. Maximiliana zisťuje, že Maricruz ušla, rozzúri sa a spolu so sluhom Arnulfom sa ju vydajú hľadať. Veľmi rýchlo ju nájdu spolu s Aldom. Maximiliana berie Maricruz späť domov a Aldovi sa vyhráža políciou.

25. Carlos Alberto, ktorý je nešťastný z toho, že videl Virginiu bozkávať sa s Danilom, sa opije a vykrikuje pred Virginiinými dverami. Ráno obava odchádzajú pracovať do Roldanovho zlatníctva. Zatiaľ, kým Virginiu Danilo Roldan hýčka, pretože ju miluje, Carlosovi Albertovi dáva nepokryte najavo, čo si o ňom myslí. Na popud svojho otca Alíria dáva Danilo Carlosovi Albertovi ťažkú prácu s ponižujúcimi pracovnými podmienkami. Maximiliana pomocou vyhrážok, že dá zavrieť Alda, donutí Maricruz, aby súhlasila so svojím odchodom do kláštora.

 26. Rodrigo vyjde z anonymity a ukáže sa svojmu malému synovi Memitovi. Ten si to nenechá pre seba a povie to Sagrario a Vanese. Johny sa lúči s Violetou a daruje jej psa. Obaja si vyznajú lásku a sú nešťastní, že sa musia odlúčiť. Victor s definitívnou platnosťou odmietne dať súhlas k sobášu Juniora a Tanje. Junior sa s tým nechce zmieriť a spolu plánujú útek.

 27. Vanesa sa "náhodou" stretla so Santiagom. Naznačila mu, že vie, že bol mimo Veracruz aj to, že je ženatý. Santiagovi to zrejme nevadí a Vanesa usúdi, má o ňu záujem. Chopí sa príležitosti a povie mu, že teraz je voľná. Rozhodne sa, že Santiaga už "z rúk" nepustí. Sagrário, slúžka u Junquerovcov bráni vzťahu Juniora k Tanji, ale pravý dôvod nepovie. Dôjde k hádke a z rozhovoru s Virginiou sa dozvieme, že Junior je syn Sagrário a Victora, Tanjinho otca. Čiže Tanja a Junior sú nevlastní súrodenci. Anabela povie matke Maximiliane, že vie, ako s otcom podlo obrali otca Carlosa Alberta o jeho majetok, a tak dosiahne súhlas k svojmu sobášu s Carlosom Albertom.

 28. Virgínia sa prizná Carlosovi Albertovi, že ho tiež ľúbi, ale presviedča ho, aby si vzal Anabelu a s ňou získal finančné zabezpečenie rodiny. Carlos Alberto jej povie, že sa od Juvensia dozvedel, že Alírio Roldan pripravil jeho otca o podiel v zlatníctve podvodom. Junior sa zverí Raquel, že je nahnevaný na Sagrário, lebo ho ohovárala pred donom Victorom a ten nechce povoliť ich sobáš s Tanjou. Vysloví však nádej, že Tanja s ním utečie. Medzitým Tanja, ktorej sa Junior, odkedy vie, že je jej brat, sprotivil ako muž, napíše svojmu snúbencovi list, v ktorom mu vracia sľub aj prsteň.

 29. Don Rodrigo sa stretol v záhrade so svojím synom Memitom, doniesol mu vláčik a chcel, aby zatajil, že sa stretli. Memito sa čuduje a tak don Rodrigo povie, aby neklamal. Virginia sa obáva, že Memito nie je duševne v poriadku. Juvencio potvrdzuje Carlosovi Albertovi, že Roldanovci okradli dona Rodriga. Carlos Alberto sa chce pomstiť a vrátiť majetek rodine. Danilo miluje Virginiu a chce si ju vziať. Jeho sestra Anabela sa chce čím skôr vydať za Carlosa Alberta, trvá na tom, aby sa tak stalo už cez víkend. Virginia vysvetlila Danilovi, že Raquel intriguje a robí všetko preto, aby znemožnila jej dobrú povesť. Danilo je však odhodlaný vo svojej zlobe pomstiť sa.

 30. Violeta sa pokúsila o samovraždu. Raquel ju sprevádza do nemocnice. Alirio Roldan si pozve Carlosa Alberta, aby ho vyslal do Veracruz a prekazil svadbu s jeho dcérou Anabelou. Raquel chce všetkých presvedčiť, že za Violetinu nehodu je zodpovedná Virginia, aby sa konečne zbavili nenávidenej votrelkyne. Keď Carlos Alberto odíde, už ju nebude mať kto chrániť. Rodrigo ide za pátrom Chemom a zdôverí sa mu.

 31. Don Rodrigo vchádza s Memitom do domu a keď ho Sagrario uvidí, zamdlie. Keď sa preberie, musí sľúbiť, že zatiaľ nikomu nepovie o jeho návrate. Virginii však povie, že ju v kantíne u Zairy čaká istý Santos, ktorý jej má odovzdať list od nebohého dona Rodriga. Aldo píše s Virginiinou pomocou list svojej milej Maricruz,
ktorú jej matka posiela do kláštora, aby sa jej zbavila. Maricruz strašne trpí, lebo aj ona napísala Aldovi list. Ten jej sľúbil, že ju bude v kláštore návštevovať počas svojho štúdia na vojenskej akadémii. Virginia sa konečne stretáva s donom Rodrigom, na ktorého je poriadne nahnevaná. Raquel sa tiež rozchádza so svojím milencom
Humbertom.

 32. Don Rodrigo sa stretol s Virginiou a prizná sa jej, že použil majetok, ktorý jej zanechal otčim pre vlastnú rodinu. Virginia to však vie a povie donovi Rodrigovi, že mu neodpustí. Rodrigo sa jej zverí, že ju má rád. Raquel sa rozchádza s Humbertom. Virginiina sestra Vanessa robí vo Veracruz všetko, len aby si získala Carlosa Alberta, hoci vie, že o ňu nemá záujem. Carlos napísal milostný list Virginii. List sa však dostane k Raquel, ktorá ho využije na svoje ciele, aby sa dostala do Danilovej priazne. Aj preto sa spojí s doňou Maximilianou
a spolu kujú plány, ako sa zbaviť nenávidenej votrelkyne.

 33. Raquel si dohovorí stretnutie s Tanjou, namiesto nej však príde Junior. Tanja mu vyčíta, že mu ide len o peniaze a preruší s ním akekoľvek vzťahy. Junior zúri, pretože si na ňu robil zálusk. Victor posiela Tanju
s Laurou na dovolenku. Carlos Alberto je vo Veracruz úspešný, lebo Vanessa-Virginiino dvojča Carlosa Alberta zvádza. Aj keď nie je úspešná, predsa len v ňom zanechá určité pochybnosti. Keď sa vráti domov, od
Diany sa dozvie, že Alirio sa ho chcel zbaviť. Maximiliana a Alirio naďalej rozmýšľajú, ako sa zbaviť Carlosa Alberta a dokonca počítajú aj s možnosťou, že si najmú plateného zabijaka.

 34. Don Rodrigo sa vyznal Virginii, že ju miluje. Ona je nešťastná, pretože ho má rada len ako otca. Don Ridrigo sa však nedá odradiť, lebo je presvedčený, že Virginia ho bude raz aj tak milovať. Carlos Alberto sa tiež snaží dozvedieť od Virginie, či ho miluje, vzápätí však odchádza na večeru k Anabele. Tu sa má stretnúť s Roldanovcami, aby dohodli ich budúcu svadbu. Alirio a Maximiliana sa ho chcú zbaviť a preto si najmú vraha. Keď Carlos Alberto ide s Anabelou v aute, zaútočí na nich nájomný vrah.

35. Na auto, v ktorom sú Anabela a Carlos Alberto, zaútočia dvaja muži, ktorých si najal Alirio Roldan. Anabela nezbadá kamión a zrazí sa s ním. Carlos Alberto vyviazne z nehody len s malým zranením, ale stav jeho snúbenice je veľmi vážny a musí sa podrobiť viacerým operáciám. Juvencio sa však dozvedel, že Alirio Roldan chce dať zavraždiť Carlosa Alberta a informuje o tom seňora Rodriga. Junior dostane šek od Victora Rivadeneyru, ale chce mu ho vrátiť. Maricruz sa v kláštornej záhrade tajne stretáva s Aldom.

36. Doktor Kartaya informuje rodinu a známych Anabely o trvalých následkoch havárie. Maximiliana chce zvaliť zodpovednosť za nehodu na Carlosa Alberta. Raquel presviedča Anabelu, že za všetko môže Virginia. Raymundo sa na pláži pokúsi znásilniť Vanessu, ktorá ho za to chce udať na polícii, ale Evelia a Edit jej v tom zabránia. David prinesie Violete list od Johnyho. Don Rodrigo navštívi Virginiu v jej izbe a domáha sa svojich manželských práv. Pristihne ich Violeta, ktorá celú situáciu využije ešte viac na to, aby poštvala súrodencov proti Virginii a dosiahla jej nútený odchod z domu.
 

37. Carlos Alberto sa rozhodol, že sa nebude vyhýbať Maximiliane a jej manželovi, ale bude čeliť ich útokom. Anabela sa pokúsi strhnúť si obväzy, aby sa presvedčila, čo sa jej stalo s tvárou. Sagrario vytiahne z Lupity priznanie, že je zamilovaná, ale nesprávne odhadne do koho. Raquel sa snaží ohovoriť Virginiu aj pre Danilom. Alirio prepustí z práce nielen Carlosa Alberta, ale aj Virginiu. Maricruz sa prizná Danilovi, že v kláštore nie je dobrovoľne.
 

38. Junior uverí rozprávaniu Raquel o neznámom mužovi v izbe Virginie a pustí sa do konfrontácie. Virginia priznáva, že mala mužskú návštevu, odmieta však prezradiť, kto to bol. Alirio sa zdôveruje otcovi Chemovi o potrebe niekomu ublížiť a zničiť ho, ale nenachádza u kňaza pochopenie. Vanessa dostala od Santiaga darčeky a má záujem sa za neho vydať. Zaira vyhľadá Virginiu a chce, aby sa vzdala pána Rodriga. Raquel ukradne Virginii list, ktorý jej napísal Carlos Alberto a prečíta ho Anabele. Anabelu navštívi otec Chema. Zdôverí sa mu, že má v úmysle pomstiť sa ľuďom, ktorí spôsobili jej nehodu. Danilo obviní matku z toho, že zavrela Maricruz do kláštora, pretože počula veci, ktoré počuť nemala. Don Rodrigo sa chce stretnúť s Virginiou. Carlos Alberto sa to dozvie a rozhodne sa ju sledovať.

39. Stretnutie s pomätenou Elenou spôsobí, že Carlos Alberto stratí Virginiu z očí. Danilo trvá na tom, aby jeho otec opäť zamestnal Virginiu a Carlosa Alberta. Maximiliana núti Aliria pokračovať v ich pôvodnom pláne na likvidáciu Carlosa Alberta. Aldo odmieta uveriť Violetiným obvineniam Virginie. Sagrario sa zmocní listu od Carlosa Alberta, ktorý Raquel ukradla Virginii. Virginia navštívi pána Rodriga v hoteli. Ten sa opäť domáha svojich manželských práv, keď sa na scéne ukáže Zaira a oznamuje, že v okolí hotela sa pohybuje Carlos Alberto. Za Anabelou príde do nemocnice polícia a pýta sa na zodpovednosť Carlosa Alberta za nehodu. Maximiliana sa vyhráža Maricruz, že sa nikdy nedostane z kláštora a povie jej, prečo ju nikdy nemala rada. Anabela žiada Carlosa Alberta, aby sa s ňou ihneď oženil.

40. Anabela sa presviedča, či ju Carlos Alberto miluje a chce sa za neho ešte pred operáciou vydať. Aldo sa rozchádza kvôli Maricruz Maricruz s Titou. Alirio žiada Carlosa Alberta, aby sa písomne vzdal nárokov na majetok, ktorý by mu mohol po sobáši s Anabelou ripadnúť. Violeta presviedča Danila, že Virginia má milenca.
Otec Chema navštívi Maximilianu a obviní ju, že poslala Maricruz do kláštora proti jej vôli. Zaira prezrádza Carlosovi ALbertovi, kde nájde muža, s ktorým sa Virginia stretáva.
 

41. Don Rodrigo sa stretol v hoteli so synom Carlosom Albertom. Anabele majú snať obväzy z hlavy. Carlos Alberto je rozhodnutý oženiť sa s ňou. Anabela sa mu chce po svadbe pomstiť. Lupita miluje Juniora a je presvedčená, že sa s ňou ožení. Don Rodrigo prespí doma, ráno sa má stretnúť s deťmi. Od Virginie žiada, aby sa k nemu správala ako manželka. Ona však odmieta bývať s ním v jednej izbe. Carlos Alberto oznámi Virginii, že medzi nimi je koniec, pretože jej miesto je teraz po otcovom boku.
 

42. Don Rodrigo vchádza do miestnosti, kde čakajú všetky jeho deti. Zavládne všeobecné prekvapenie, že žije. Don Rodrigo vysvetľuje deťom znovuzrodenie aj to, že po svadbe Carlosa Alberta s Anabelou si chce od Roldánovcov zobrať to, čo mu ukradli. Raquel sa zamilovala do Danila Roldána. Don Rodrigo chce mať s Virginiou dieťa. Sagrario vyčíta donovi Rodrigovi, že nalieha na Virginiu, aby sa správala ako jeho manželka. Alirio Roldán prijme do zamestnania Elizabeth. Jej úlohou bude špehovať Virginiu.
 

43. Anabela má znetvorenú tvár po nešťastnej nehode. Cíti sa byť podvedená Carlosom Albertom a Virginiou a sľubuje im pomstu. Danilo nalieha na Virginiu, aby sa stala jeho milenkou. V slabej chvíli mu sľúbi, že pôjde s ním večer na rande, potom však pod vplyvom Sagrario schôdzku odvolá. Danilo sa urazí a zúri. Raquel naďalej intriguje proti Virginii a prezrádza otcovi, že mu bola neverná s Carlosom Albertom. Rodrigo tomu zatiaľ neverí, ale zárodok pochybností je na svete. Situácia okolo Rodriga Junqueru sa stáva neudržateľnou a je len otázkou
času, kedy vyjde najavo, že žije. Arnulfo ho vidí prechádzať sa po dvore a oznámi to doni Maximiliane. Virginia sa priznáva donovi Rodrigovi o svojom vzťahu ku Carlosovi Albertovi.
 

44. Virginia vysvetlí Rodrigovi svoj vzťah k nemu, ku Carlosovi Albertovi a Danilovi. Znovu mu povie, že ho má rada ako otca a nie ako muža. Okrem toho v istom čase sa necítila ako manželka, ale ako vdova. Roldánovci sa náhodou dozvedia, že Rodrigo Junquera žije. V rodine je z toho "poprask", pretože sa boja odhalenia podvodov, pomocou ktorých okradli Junquerovcov o časť fabriky. Alirio páli dokumenty a ničí dôkazy. Zároveň sa zastrája, že Rodriga navždy odstráni. Najíma si zločinca, ktorý má zatiaľ Rodriga len sledovať. Danilo a Anabela sú tiež otrasení Rodrigovou komédiou, avšak chápu to predovšetkým ako zradu svojich partnerov - Carlosa Alberta a Virginie, ktorí im nič nepovedali, hoci to od istého času vedeli, veď Rodrigo normálne žije vo svojom dome v kruhu rodiny. Na scéne sa znova objavuje, zatiaľ len na diaľku - Johny. Stal sa z neho slávny spevák, Violeta ho
počuje v rádiu a žiali, že sa jej neozval. Aldo odchádza na vojenskú akadémiu, lúči sa s rodinou. Anabela sa po nehode veľmi zmenila. Priznáva sa matke, že Alberta Carlosa už nemá rada a berie si ho len preto, aby mu znepríjemnila ďalší život a pomstila sa za všetko, čo jej spôsobil. Elena to počula a varuje Carlosa Alberta. Carlos Alberto sa priznáva, že nech robí, čo chce, stále miluje Virginiu. Kruh okolo Rodriga sa uzaviera. Okrem starých Roldánovcov pribudnú ďalší potenciálni vrahovia - Juvencio, ktorého štve proti Rodrigovi, ponížená
milenka Zaira a Danilo, ktorý sľubuje Virginii, že urobí všetko, aby bola voľná. V noci zaznejú výstrely a Rodrigo, ktorý stihol na vraha tiež vystreliť, padá zasiahnutý guľkou do pŕs.

45. Don Rodrigo leží na svojom stole zastrelený. Nájde ho Sagrario a vzniknú dohady, či nespáchal samovraždu. Inšpektor Torres zistí, že to bola vražda. Virginia s Carlosom Albertom sa zhodnú na tom, že smrť
dona Rodriga ich od seba ešte väčšmi oddelila, no Carlos aj naďalej miluje Virginiu. Raquel povie inšpektorovi Torresovi, že otca zastrelila Virginia.

 46. Raquel vysvetľuje inšpektorovi Torresovi, prečo chcela Virginia zavraždiť otca. Danilo je prekvapený, že mama a sestra išli vyjadriť sústrasť k Junquerovcom. Teší sa, že Virginia je voľná a bude sa s ňou môcť oženiť. Arnulfo potvrdí Danilovi, že Maximiliana je v poslednom čase čudná. Virginia sa dozvie, že Raquel ju podozrieva z vraždy. Junior chce, aby Lupita naďalej pracovala u nich. Zenaida varuje Lupitu pred Juniorom, že si ju nikdy nevezme za ženu. Lupita tomu neverí. Danilo volá inšpektorovi Torresovi. Oznámi, že dona Rodriga zavraždil niekto z rodiny Junquerovcov a že to bol Carlos Alberto.

 47.  Danilo tvrdí inšpektorovi Torresovi, že existuje svedok, ktorý videl, ako Carlos Alberto zabil svojho otca. Virginia hce odísť, ale Sagrario ju presvedčí, aby zostala. Alirio povie dcére, že Rodriga zabil Carlos Alberto. Anabela je rozhodnutá vydať sa za Carlosa Alberta. Junior oznámi Virginii, že vraždu Rodriga má na svedomí ona - ak ho nezastrelila, tak nahovorila Carlosa Alberta. Policajti odvedú Carlosa Alberta.

48. Virginia oznámila inšpektorovi Toresovi, že má pistoľ, ktorou zavraždili dona Rodriga. Na pištoli nie sú žiadne otlačky prstov, lebo Violeta ju zahrabala do zeme. Violeta zavolá Silvane Palaciosovej, bývalej spolužiačke Carlosa Alberta a poprosí ju, aby ho obhajovala. Silvana súhlasí. Anabela absolvovala operáciu, tá bola úspešná. Danilo navštívi Carlosa Alberta. Oznámi mu, že sa čoskoro ožení s Virginiou. Inšpektor Torres obviní Carlosa Alberta z vraždy.

49. Silvana sa podujme obhajovať Carlosa Alberta obvineného z vraždy svojho otca Rodriga Chunkeru. Virginia sa zmieta v pochybnostiach o jeho vine a hoci neexistujú dôkazy, nakoniec svojim pochybnostiam podlieha aj zásluhou Danilovho tvrdenia o existujúcom svedkovi, ktorý videl Carlosa Alberta vystreliť na svojho otca. Danilo Roldán spriada siete okolo Virginie v úmysle oženiť sa s ňou. Carlos Albeto je Virginiou bolestne sklamaný a nasilu sa upína na svoju snúbenicu Anabellu.

50. Virginia je pod rastúcim tlakom celého okolia. Obviňujú ju, že napomáhala Carlosovi Albertovi zbaviť sa svojho manžela, aby získala slobodu a aby mohli spolu s Carlosom Albertom ujsť. Aby raz a navždy ukončila toto podozrenie, prijíma ponuku Danila Roldána, ktorý jej navrhuje obchod: ak sa zaňho vydá, tak rodine Junquerovcov vráti všetok majetok, o ktorý ich obral jeho otec Alirio Roldán. Zároveň však zariadi spísanie predmanželskej zmluvy, v ktorej zbavuje Virginiu akýchkoľvek budúcich nárokov na svoj majetok. Slúžka Lupita oznamuje svojmu milencovi Juniorovo, že s ním čaká dieťa.

51. Carlos Alberto je vo väzení pre podozrenie z vraždy vlastného otca. Tam mu Virginia oznámi, že sa rozhodla vydať za Danila. V jeho rodine prevláda nesúhlas s týmto sobášom, vznikajú rozpory, kde by mali mladomanželia bývať. Lupe oznamuje Juniorovi, že s ním čaká dieťa a chce sa zaňho vydať. Junior to však kategoricky odmieta a ponúkne Lupe peniaze, aby si dieťa dala vziať. Maximiliana vyžiada z kláštora svoju dcéru Maricruz, aby sa mohla zúčastníť na svadbe svojho brata Danila. Carlosa Alberta prepustia z väzenia, ale nedôvera voči nemu v rodine pretrváva.

52. Danilo s ožení s Virginiou, svadbe sa prizerá aj práve prepustený Carlos Alberto, ktorého rodina prijíma s nedôverou a väčšinou sa zhodnú na tom, že by nemal bývať v rodičovskom dome. Maricruz sa rozhodne, že sa už do kláštora nevráti. Lupe, po tom. čo ju Junior odmietol, rozhodne sa stať slobodnou matkou a odchádza zo služby domov. Ujme sa jej teta Zenaida. Po svadbe Virginia oznámi Danilovi, že ho nemiluje, Danilo sa však rozhodne o priazeň Virginie bojovať.

54. Virginia odmietne prezradiť inšpektorovi Torresovi meno svedka vraždy. Carlosovi Albertovi to zdôvodní tak, že by bolo preňho veľmi nebezpečné, keby svedok prehovoril. Carlos Alberto jej v žiarlivostnej scéne opäť vyčíta, že sa vydala za Danila. Danilo sa naďalej pokúša obmäkčiť Virginiino srdce. Keď sa už zdá, že by sa
mohli zblížiť, nájde Danilo vo Virginiiných písomnostiach ľúbostný list Virginii od Carlosa Alberta. Dôjde k ostrej konfrontácii, po ktorej Danilo odchádza do domu Roldanovcov, aby o zrade informoval aj sestru Anabellu. Medzitým Juvencio zverí duchovnému otcovi Chemovi tajomstvo, že Elena Roldanová je matkou dvojičiek Vanessy a Virginie. Anabella je rozhodnutá pomstiť sa Virginii za zradu Carlosa Alberta. Použije na to šialenú Elenu Roldanovú. Nahovorí jej, že za smrť jej milenca Rodriga Junqueru je zodpovedná Virginia, za čo musí zomrieť.

55. Carlos Alberto vyčíta Maximiliane, že sa dostatočne nestará o chorú Elenu. Maximiliana by ju však už dávno poslala do ústavu, keby tomu Alirio. Virginia sa veľmi zblíži s najmladším Junquerom, malým Memitom, ktorému nahrádza matku. Danilo ju poprosí o odpustenie za to, ako sa správal. Zároveň prisľúbi, že nároky Junquerovcov na továreň so striebrom budú čoskoro uspokojené. Carlos Alberto prezradí Virginii, že Elena Roldanová je možno jej matkou. Takmer vzápätí Elena prepadne Virginiu a v nočnej tme sa ju snaží zabiť. Virginia sa ubráni. Carlos Alberto Virginii sľúbi, že to neohlási polícii a keď ju súcitne objíma, pristihne ich Danilo. Ten si nárokuje práva manžela, ale Virginia ujde do Memitovej izby. Raquel sa dozvie, že Elena je možno Virginiinou matkou. Elenu nájde Juvencio opäť v sklade továrne a zavedie ju domov. Tam vysvitne, že Anabellin diabolský plán, aby Elena zabila Virginiu, nevyšiel. Plány im zhatí aj Maricruz, ktorá tajne odíde z domu za Aldom do Vojenskej akadémie. Jedine Danilo je úspešný, lebo v pracovni Rodriga Junqueru nájde tak dlho hľadaný dokument.

56. Danilo s radosťou oznamuje matke, že našiel hľadanú listinu. Anabella sa rozhodne odviesť Elenu do domu Junquerovcov, aby tam žila s Virginiou. Tá jej je vďačná, ostatní členovia rodiny však nie. Violeta obviní Raquel, že aj ona má v tomto komplote prsty. Virginia sa o svoje šťastie, že našla matku, chce podeliť s Carlosom Albertom. V rozrušení mu prezradí, že sa za Danila vydala len preto, lebo jej sľúbil, že Junquerovcom dá ich podiel v zlatníctve Roldan. Carlos Alberto je otrasený a chce odísť z domu, ale inšpektor Torres žiada, aby mu bol k dispozícii, pretože len tak môže uzavrieť vyšetrovanie.

57. Danilo tvrdí Virginii, že dal príkaz advokátovi Calderonovi, aby previedol určitú čiastku peňazí na účet detí Junquerovcov a žiada, aby aj ona splnila svoju časť dohody, aby mu bola po vôli a porodila mu syna. Virginiinu matku Elenu všetci obviňujú, že ohrozuje malého Memita a že je nebezpečím aj pre všetkých. Zaira chce odísť z Mexika, pretože nechce vypovedať na polícii vo veci vraždy seňora Rodriga Junqueru. Carlos Alberto sa rozhodne odísť z domu. Virginia sa dozvie, že Lupe čaká dieťa s Juniorom a snaží sa jej pomôcť.

58. Santiago chce prenajať pre Vanessu apartmán. Vanessa dlho odoláva,ale keď jej Santiago sľúbi, že pomoc bude nezištná, súhlasí. Virginia je veľmi zronená, keď sa dozvie, že vo veci prevodu peňazí ju Danilo sklamal. Ten to chce zvaliť na Calderona, Ale Virginia už pochopila, že jej manžel ju klame. Danilo, keď sa dozvie, že Calderon už Virginii povedal pravdu, ho s okamžitou platnosťou prepúšťa. Jeho otec Alírio s tým nesúhlasí, lebo si uvedomuje, že advokát veľmi veľa vie, a práve preto sú ohrození všetci. Od Zenaidy, ktorá prišla intervenovať za Lupe, sa Sagrario dozvedá o tom, že Lupe čaká s Juniorom dieťa.

59. Virginia Martinesová pokračuje vo vymáhaní pôvodného majetku rodiny Junquerovcov od svojho manžela Danila Roldána. Zamilovaný Danilo podpisuje dohodu, že na meno svojej manželky Virginie prevedie časť zo svojich akcií rodinného podniku Roldánovcov. Okrem toho jej prisľúbi, že ju vymenuje do vedenia podniku. Tehotná Lupita sa skrýva u svojej tety. Sagrario jej ponúka pomoc a volá ju naspäť do domu Junquerovcov. Junior sa vyhráža, že buď Lupitu vyhodí, alebo odíde on. Virginia navštívi svoju matku v psychiatrickom sanatóriu, ale matka ju nespoznáva.

60. Danilo sa s Virginiou pomeril, venoval jej časť akcií rodinného podniku a menoval ju za oblastnú manažérku. To všetko celú rodinu veľmi pobúrilo, dokonca to Maximilianu a jej manžela Aliria priviedlo
na myšlienku Virginiu fyzicky odstrániť. Do mesta sa vracia Araceli, Juvenciova sestra, ktorá v minulosti mala veľmi dobré vzťahy s Danilom. Prijme v dome miesto slúžky. Keď sa stretne s Danilom, vyznáva sa mu zo svojej stále trvajúcej lásky. Danilo je však ženatý a Araceli mu začína komplikovať život. Violeta sníva o svojej láske, o Johnovi, ktorý sa medzičasom stal speváckou hviezdou. Ona je však na vozíčku a nemá šancu sa k slávnej hviezde priblížiť. Virginia jej radí, aby skúšala prekonať psychickú bariéru a silou vôle sa pokúsila vrátiť do normálneho, plnohodnotného života.

61. Raquel sa rozhodla na seba minúť viac ako je pre Virginiu únosné a preto sa pohádajú. Z novej slúžky u Junquerovcov Araceli sa vykľuje manželka Danila, ktorý si ju zobral, lebo nevidel inú možnosť, ako sa s ňou vyspať. Danilo sa snaží Araceli vyštvať z domu, ale zdá sa, že ona ho stále ľúbi. On preto požiada o pomoc svoju sestru, ktorá sa Araceli vyhráža a snaží sa ju márne podplatiť. Raquel si vypočuje ich rozhovor a povie o ňom Virginii. Vysvitne, že to nerobí z lásky, k nej, ale z nenávisti voči Danilovi, ktorý ňou pohrdol. Virginia vyspovedá Araceli a dozvie sa príbeh ako vystrihnutý z telenovely. Danila obviní z bigamie.

62. Virginia je neoblomná a o Danilovi nechce ani počuť. Spojí sa doktorom Calderónom a poprosí ho, aby pripravil podklady na anulovanie ich manželstva. Kým nebude oficiálne zrušené, rozhodne sa mlčať a nevyhodiť Danila z domu. Zároveň živí v Araceli nádeje a tá sa už vidí pravou seňorou Roldánovou, aj keď Danilo nechce o nej ani počuť. Violete sa podarí udržať na nohách a začína sa učiť chodiť. Anabela sa bojí zrušenia manželstva svojho brata, lebo keby bola Virginia voľná, hrozí riziko, že Carlos Alberto sa s ňou neožení. Vymýšľa nové intrigy a rozhodne sa, že s Carlosom Albertom otehotnie.

63. Virginia sa Carlosovi Albertovi prizná, že ho nikdy neprestala milovať a naznačí, že možno bude voľná. Carlos je šťastný a ide to zapiť s Juvensiom. Tu sa stretáva so Celestinom, ktorý ho vyprovokuje a pri bitke ho bodne nožom do brucha. Carlos Alberto sa ocitnone v nemocnici. Anabela je rozhodnutá úskokom /vraj je tehotná/, aj napriek maminmu nesúhlasu, získať si Carlosa Alberta. Vo svojom boji však narazí na Virginiu, ktorá sa tým, že sa oslobodí od Danila, stáva pre ňu nebezpečnou. Anabela jej naznačí, že dieťa Carlosa Alberta a jej je na ceste. Raquel ďalej zapletá siete.

64. Otec Chema prezradí Virginii, že Anabella čaká dieťa s Carlosom Albertom. Carlos Alberto sa vracia z nemocnice domov k rodine. Virginiu to poteší, ale Anabella sa nahnevaná a je rozhodnutá bojovať o neho. Hneď po príchode domov mu zvestuje, že s ním čaká dieťa a nastojí na sobáši. Carlos Alberto sa radí s Virginiou a tvrdí, že aj keby to bola pravda, on dieťa s Anabellou nechcel. Jeho prekvapenie je o to väčšie, keď zásadová Virginia rozhodne, že ak sa stane otcom, musí si Anabellu vziať. Škandál s Danilovou bigamiou sa už medzitým rozšíril v celom dome a všetci súrodenci svorne tlačia na Virginiu, aby ho vyhodila. Danilo sa rozhodne, že svoju prvú ženu Araceli dohodí sluhovi Federicovi a opäť rozohrá špinavú hru.

65. Manželstvo Danila s Virginiou má byť anulované, takže Virginia sa opäť teší, že bude slobodná, voľná a šťastná. Dúfa, že konečne bude môcť spečatiť svoju lásku s Carlosom Albertom.

66. Po tom, ako sa Virginia dozvie, že Carlos Alberto čaká dieťa s inou, rozhodne sa, že sa vzdá svojej lásky k nemu. Tvrdí, že dieťa potrebuje otca a že jej láska ku Carlosovi Albertovi nie je taká dôležitá.

67. Anabela predstiera tehotenstvo, aby dosiahla vytúžený cieľ - sobáš s Carlosom Albertom. Virginia sa rozvádza. Danilo sa vráti domov. Privedie aj Araseli, s čím jeho matka a sestra Anabela nesúhlasia. Maricruz oznámi Carlosovi Albertovi a Virginii, že Anabela nie je tehotná.

68. Virginia a Carlos Alberto prežívajú chvíle šťastia. Plánujú si spoločnú budúcnosť. Teraz, keď odhalili Anabelinu pascu, už nič nebráni ich šťastiu. Anabela sa od Raquel dozvie, že manželstvo s Carlosom Albertom jej prekazila Maricruz.

69. Danilo je vo väzení. Zastrelil totiž Celestina, podozrivého z vraždy Rodriga Junqueru. Malý Memito sa vyberie do továrne za ockom - Violeta mu totiž povedala, že ho tam nájde. V továrni vypukne požiar.

70. V Roldanovej továrni vypukol požiar. Na nešťastie práve vtedy tam bol malý Memito. Virginia sa vrhla do plameňov, aby ho zachránila. Chlapec je v poriadku, ale Virginia musela ostať v nemocnici.

71. Virginia je stále v nemocnici. Jej stav je veľmi vážny. Lekári predpokladajú, že už nikdy nebude vidieť. Jediný, kto má z toho radosť, je Anabela. Príde za Virginiou a škodorad stne jej povie to, čo jej doteraz všetci tajili - že už nikdy nebude vidieť.

72. Anabela povedala Virginii, že teraz, keď je slepá, nemôže sa za Carlosa Alberta vydať. Bola by preňho len nepríjemným bremenom. Virginia povie Carlosovi Albertovi, že sa zaňho nevydá. On si myslí, že toto jej
rozhodnutie súvisí s návštevou Danila. Je presvedčený, že Virginia sa k Danilovi chce vrátiť.

73. Virginia vysvetlí Carlosovi Albertovi, prečo sa zaňho nevydá. Nechce mu pokaziť život a byť mu na obtiaž. Carlos Alberto plánuje odísť z Mexika, nedokázal by žiť v blízkosti Virginie, ktorá ho odmietla. Vedenia domu Junkerovcov sa chce ujať najstaršia zo sestier, Raquel.

74. Zdá sa, že Carlos Alberto nebude môcť odísť z Mexika. Inšpektor Tores ho totiž potrebuje ako korunného svedka. Všetko nasvedčuje tomu, že vraždu Rodriga Junqueru pripravil Alirio Roldan. Aj Anabela chce, aby Carlos Alberto ostal v Mexiku - stále verí, že si ho získa.

75. Polícia podozrieva Aliria Roldana, že dal zavraždiť Rodriga Junqueru. Alirio chce utiecť. Virginia sa rozhodne opustiť dom Junquerovcov, aby dala Carlosovi Albertovi slobodu.

76. Po Virginiinom odchode je Carlos Alberto nešťastný. Navštívila ho Maximiliana Roldanová, aby sa s ním pozhovárala o majetku a peniazoch, ktoré jej rodina dlhuje Junquerovcom. Junquerovci budú od nich žiadať polovicu podniku a peniaze v hotovosti.

77. Carlos Alberto získal opäť svoje postavenie v podniku. Roldanovci sa dohodli s Junquerovcami na vyrovnaní starých účtov. Danilo navštívi Virginiu. Usiluje sa jej odchod od Junquerovcov využiť vo svoj prospech.

78. Danilo vytrvalo navštevuje Virginiu a presviedča ju o svojej láske. Carlosovi Albertovi sa podarilo zistiť Virginiinu adresu. Vybral sa za ňou a vyznal jej lásku. Požiadal ju, aby sa zaňho ihneď vydala.

79. Carlos Alberto a Virginia majú sobáš. Juvencio a Sagrario sú ich svedkovia. Keď sa mladomanželia vrátia do domu Junquerovcov, privítanie zo strany súrodencov Carlosa Alberta je dosť rozpačité. Umierajúci Alirio odovzdáva svojmu synovi Danilovi list.

80. Druhý deň po svadbe Carlosa Alberta a Virginie vnikne Danilo do jej izby a ukradne retiazku. Virginia o tejto nemilej návšteve Carlosovi Albertovi nepovie, čím umožní zlomyseľnému Danilovi a Anabele znepríjemňovať mladomanželom chvíle lásky a šťastia.

81. Virginia nevie vysvetliť zmiznutie retiazky a Carlos Alberto ju podozrieva z nevery. Prišiel za Danilom a chcel vedieť dôvod jeho návštevy u Virginie. Farár Chema odovzdal list od Aliria Roldana Virginii, v ktorom oľutoval svoje činy.

82. Virginia sa chce porozprávať s Danilom o liste, ktorý napísal pred smrťou jeho otec. List sa záhadne stratí. Anabela navštívi Carlosa Alberta a pokúša sa spochybniť jeho vzťah k Virginii. Carlosa Alberta trápia pochybnosti o Virginiinej láske. Raquel vyčíta Virginii, že zradila jej brata.

83. Keď Virginia vo svojej izbe zamdlela, hospitalizovali ju a urobili jej nové vyšetrenia. Zistili, že nádor na mozgu sa zväčšil. Ak ju budú operovať, má istú šancu na prežitie. Carlos Alberto je zúfalý. Virginia, okrem toho, že sa dozvie o nádore, dozvie sa aj správu, ktorá ju naplní radosťou - lekár jej oznámi, že je tehotná.

84. Virginia porodila krásne zdravé dievčatko. Jej najväčšia túžba sa splnila - dala život svojej dcérke, ale sama jej príchod na svet neprežila. Anabela sa teší, že teraz sa jej konečne podarí Carlosa Alberta získať.

85. Virginia zomrela pri pôrode. Carlos Alberto je nešťastný. Araceli mu prezradila, že Danilo je sterilný. Carlos Alberto našiel list od Virginie, z ktorého sa dozvedá, že Juniorovou skutočnou matkou je Sagrario. Sagrario sa prizná, že otcom Juniora je Viktor Rivadeneira.

86. Vanessa sa dozvedela o smrti svojej sestry Virginie. Rozhodla sa navštíviť Junquerovcov. Carlos Alberto je zaskočený jej podobou s Virginiou. Anabela vystríha Vanessu pred Junquerovcami. Povie jej, že Carlos Alberto utrápil jej sestru na smrť.

87. Danilo Roldan poskytol Vanesse dôverné informácie o nešťastnom manželstve jej sestry Virginie s Carlosom Albertom a varuje ju pred ním. Vanessa sa pokúša overiť si tieto informácie v rodine Junquerovcov. Nakoniec uverila Danilovi a prisahá Carlosovi Albertovi pomstu.

88. Vanessa žiada Carlosa Alberta, aby jej dal Virginiinu dcérku do opatery. Danilo privádza Vanessu do domu, aby ju zoznámil so svojou matkou Maximilianou. Anabela s Danilom postupne napĺňajú svoj plán, ako znepriateliť Vanessu s Carlosom Albertom. Ide im o to, aby sa Vanessa zaľúbila do Danila a Carlos Alberto ostal voľný pre Anabelu. Vanessa si priznáva, že i keď Carlosa Alberta musí nenávidieť, cíti k nemu aj niečo iné ako nenávisť.

89. Sagrario odnesie Virginiinu dcérku k Vanesse, ktorá sa veľmi potešila. Anabela je presvedčená, že tým sa odstránila posledná prekážka medzi ňou a Carlosom Albertom. Carlos Alberto si uvedomí, že mu dcérka chýba a žiada dieťa naspäť. Ponúka Vanesse možnosť žiť pri neteri v jeho dome. A ona jeho ponuku prijme.

90. Vanessa sa nasťahovala do domu Junquerovcov, s čím nesúhlasí Raquel, ani Violeta. Vanessa si dala podmienky, za ktorých je ochotná v dome Junquerovcov bývať. Carlos Alberto si prečíta podvrh listu Virginie, z ktorého sa dozvedá, že ho Virginia podvádzala s Danilom. Sklamaná Anabela sa rozhodne, že Carlosa Alberta zabije.

91. Anabela je odhodlaná zabiť Carlosa Alberta. Dáva mu jeden deň na rozmyslenie, či sa s ňou ožení. V opačnom prípade ho zastrelí. Danilo navrhne Vanese sobáš. Sagrario oznámi Vanese, že C. Alberto je do nej zaľúbený a varuje ju pred Danilom. Junior sa nevie zmieriť s pocitom, že Sagrario je jeho matkou. Araceli sa chce zamestnať v dome Junqerovcov.

92. Carlos Alberto presviedča celú rodinu a aj Vanesu, že Virginia žije. Nikto mu neverí. Vanesa tvrdí, že je to výplod jeho chorej mysle. Araceli sa zamestná v dome Junqerovcov, aby bola bližšie k Danilovi. Anabela sa Carlosovi Albertovi stále vyhráža, že ho zabije ak si ju nevezme.

93. Viktor Rivadeyra pozval Juniora na večeru, kde mu oznámil, že je jeho otcom. Anabela chce vedieť, či si ju Carlos Alberto vezme za ženu a po zápornej odpovedi naňho vystrelí. Carlosa Alberta operujú, jeho stav je vážny.

94. Carlos Alberto úspešne zvládol operáciu a rozhodne sa Anabelu neobviniť. Tvrdí, že išlo o nehodu. Carlosovi Albertovi sa opäť zjaví Virginia a sľubuje mu pomstu. V banke sa objaví šek podpísaný Virginiou. Anabela si myslí, že smrť Virginie je fingovaná a že je nažive. Maximiliana navštívi Carlosa Alberta a vyjadrí mu vďačnosť zato, že Anabelu neudal. On ju už nechce viac vidieť.

95. Carlos Alberto žiarli na Danila. Naďalej presviedča Violetu, že Virginia ho navštevuje. Virginiu vidí aj malý Memito. Carlos Alberto sa zverí Raquel, že miluje Vanessu a preto sa mu prišla Virginia pomstiť. Všetci si myslia, že Carlos Alberto sa zbláznil. Junior sa prišiel ospravedlniť svojej mame Sagrario. Je dojatá, že ju nazve mamou.

96. Virginia navštívi Carlosa Alberta a pohrozí mu, že mu zoberie dcérku. Jeho reakcia, keď sa dieťa po krátkej neprítomnosti nájde v jeho posteli je taká neprimeraná, že mu Raquel navrhne vyšetrenie u psychiatra, ktorého mu odporučila Anabela, netušiac, aké má zákerné úmysly. Pomocou psychiatra chce Carlosovi Albertovi len ublížiť. Vanessa sa chystá vziať si cez víkend domov matku. Junior podľahne naliehaniu Sagrario a po prvý raz vidí svojho syna. Je dojatý.

97. Junior sa stretne s Lupitou a poprosí ju o odpustenie. Keď vidí svojho syna, je dojatý. Carlosa Alberta stále prenasleduje prízrak Virginie. Uvedomí si, že potrebuje psychiatra. Anabela sa chce prostredníctvom svojej bývalej lásky, Estebana, pomstiť Carlosovi Albertovi. Johnny odchádza do Salvadoru, pretože mu zomrela mama. Volá so sebou aj Violetu, no jej rozhodnutie odísť s Johnnym prekazí Aldo. Elena je už skoro zdravá. Prekáža však Maximiliane, pretože je vlastníčkou veľkej časti Roldanovského majetku. Maximiliana nahovorí Elene, že sa jej Vanesa chce zbaviť. Vanesa sa prizná Evelii a Edith, že miluje Carlosa Alberta.

98. Esteban sa vydáva za psychiatra, aby pomohol Anabele zničiť Carlosa Alberta. Elena utečie zo sanatória, pretože si myslí, že Vanesa ju chce odpratať na neznáme miesto. Od doktora Baeza sa Vanesa dozvedá o návšteve Maximiliany v sanatóriu. Tuší, že za zmenou matkinho správania je Maximiliana. Viktor prehovorí Juniora, aby požiadal Lupitu o ruku. Araceli sa zdôverí Sagrario, že podozrieva Vanesu, že sa preoblieka za Virginiu.

99. Carlos Alberto je v domácom liečení. Araceli podozrieva Vanesu, že je to ona, kto chce Carlosa Alberta pripraviť o rozum. Anabela nahovorí Danila, aby sa pokúsili dosiahnuť vyhlásenie Carlosa Alberta za nesvojprávneho. S tým súhlasí aj Raquel, ktorá by po ňom prevzala vedenie podniku. Maximiliana chce zničiť nielen Vanesu, ale aj svoju švagrinú Elenu a pretvárkou dosiahne, že Elena sa rozhodne odísť zo sanatória k nej a nie k dcére Vanese.

100. Danilo navrhne Vanese, aby sa presťahovala k nim. Vanesa uvažuje, že ponuku prijme. Sagrario prehovára Lupitu, aby sa za Juniora vydala. Tá však jeho zmenenému správaniu nedôveruje. Maximiliana sa správa k Elene kruto. Raquel oznámi súrodencom, že nechá vyhlásiť Carlosa Alberta za dočasne nesvojprávneho. S Danilom majú už pripravený dokument, v ktorom sa má Carlos Alberto vzdať svojho podielu vo fabrike, čo mu Raquel aj oznámi.

101. Raquel stále pracuje na tom, aby Carlos Alberto odstúpil z vedenia podniku, inak ho dá vyhlásiť za nesvojprávneho. Carlos Alberto je presvedčený o tom, že Vanesa je doňho zamilovaná, dôveruje jej. Ale keď si vypočuje rozhovor, v ktorom sa priznáva, že do domu Junquérovcov prišla len preto, aby sa pomstila Carlosovi Albertovi, jeho dôvera sa razom premení na nenávisť. V tejto situácii nezostáva Vanese nič iné ako odísť do domu Roldanovcov. Maximiliana je však kategoricky proti tomu.

102. Danilo a Raquel nútia Carlosa Alberta, aby podpísal dokument, že sa zrieka vedenia podniku. Otec Chema presviedča Vanesu, aby sa vydala za Carlosa Alberta. Ten však Vanesu odmieta. Elenu naďalej držia v dome Roldanocov v izolácii. Maricruz vysvetľuje Elene, že Vanesa sa jej snaží pomôcť a nie jej matka Maximiliana. Povie jej tiež, že jej patrí časť majetku Roldanovcov. Vanesa sa chystá odísť k Roldanovcom, no Carlos Alberto ju prosí, aby zostala.

103. Esteban presviedča Vanesu, že ju má stále rád a chce odčiniť minulosť. Maximiliana zakazuje navštevovať Elenu. Drží ju v izolácii a podáva jej lieky, ktoré jej stav ešte zhoršujú. Danilo presviedča Raquel, že je nevyhnutné, vzhľadom na zdravotný stav Carlosa Alberta, aby podpísal dokumenty, ktorými sa zrieka vedenia podniku. Carlos Alberto nalieha na Vanesu, aby vystupovala ako Virginia v jej oblečení a účese, čo Vanesa kategoricky zamieta.

104. Esteban chce, aby sa k nemu Vanesa vrátila, tá však tvrdí, že ľúbi iba Carlosa Alberta. Maximiliana chce Elenu zmiasť a tvrdí, že jej dcéra chce od nej len peniaze. Pri poslednej návšteve si Vanesa zabudne u Estebana kabelku. Nájde ju uňho Anabela a myslí si, že je medzi nimi niečo viac, ako jej tvrdí Esteban. Carlos Alberto podpíše dokumenty, ktorými sa vzdáva vedenia podniku. Danilo ubezpečuje Raquel, žeteraz bude mať majetok a aj vplyv. Nabáda ju, aby utrácala peniaze.

105. Esteban si vynúti návštevu u Eleny a zistí, aký je jej skutočný stav. Virginia sa Carlosovi Albertovi opäť zjavuje. Carlos Alberto ide do firmy zistiť, v akom stave sa nachádza, no stretne sa s Danilovým odporom. Vyhodí ho s tým. že nemá nárok tam chodiť. Esteban povie Carlosovi Albertovi, že Vanesa je jeho milenkou. Elena je veľmi zlom stave a zaútočí na Maximilianu.

106. Anabela naďalej spletá siete svojich intríg. Presvedčí Estebana, aby sa oženil s Vanesou, zobral si k sebe na doliečenie jej matku a jej prostredníctvom prišiel k peniazom. Maximiliana jej pri tom pomáha. Carlos Alberto žiarli na Estebana. Danilo si Raquel omotal okolo prsta a podporuje ju v utrácaní peňazí, s cieľom zruinovať ich rodinu.

107. Maximiliana povie Vanese, že si môže odviesť matku, ak sa vydá za Estebana Fernandeza. Medzičasom pracuje na tom, aby sa nikdy nezotavila. Junior požiada Lupitu o ruku a ona súhlasí. Carlos Alberto žiarli na Estebana a vyhodí Vanesu z domu. Ona sa však vráti a vyzná mu lásku. Carlos Alberto jej neverí. Malá Virchinita ochorie a obviňujú Vanesu, ktorá sa jej naopak snažila pomôcť.

108. Vanesa sa v nemocnici dozvedá, že malá Virchinita je mimo ohrozenia života. Raquel jej však neustále vyčíta, že za neterinu chorobu môže práve ona. Z domu Junquerovcov sa Vanesa rozhodne odísť a nasťahuje sa k Estebanovi Fernandezovi, ktorý ju priláka na to, že si zoberie do opatery Elenu, Vanesinu matku. Carlos Alberto je zúfalý, pretože Vanessu stále miluje.

109. Esteban Fernandez chce získať Vanesu a s ňou aj jej peniaze tak, že si zoberie k sebe do bytu Elenu. Takýmto spôsobom pritiahne do bytu aj Vanesu. Elena však po bitke s Vanesou odtiaľ utečie. Doktor Calderon sleduje ako Roldanovci začali rozhadzovať podiel Junquerovcov vo firme. Carlos Alberto vyzná Vanese lásku a chce, aby sa vrátila do ich domu. Maricruz chce otcovi Chemovi povedať o intrigách, ktoré snujú jej sestra a mama. Raquel sa rozhodne vydať sa za Danila.

110. Danilo a Raquel sa chcú zosobášiť. Esteban sa stále uchádza o ruku Vanesy, no tá je rozhodnutá vydať sa za Carlosa Alberta. Maricruz povie Vanese, že je jediná dedička Virginiinho majetku, za čo si vyslúži matkin a Anabelin hnev.

111. Vanesa sa presviedča, že Carlos Alberto ju miluje a svoje preoblečenie za Virginiu chce už zlikvidovať. Carlos Alberto na to príde a v duchu jej sľubuje pomstu. Raquel podpíše firemné dokumenty, ktoré jej podstrčil Danilo, a tým prechádzajú všetky peniaze rodiny Junquerovcov do rúk rodiny Roldanovcov.

112. Vzťahy medzi Vanessou a Carlosom Albertom sa komplikujú. Raquel je pripravená vydať sa za Danila, ten ju však, ako aj celú rodinu Junquerovcov, šikovne okráda. Johny navrhne Violete, aby sa vzali. Po civilnom sobáši chce Violeta požehnanie v kostole, a keď Johny časových dôvodov odmietne, Violeta s ním nesúhlasí odcestovať.

113. Advokát Diaz vybaví, aby Vanessa získala matkino dedičstvo. Junior sa ožení s Lupitou. Advokát Calderon prezradí Raquel a Carlosovi Albertovi, ako ich Danilo okráda. Tí ho udajú a Danilo skončí vo väzení. Vanessa preberie doklady o tom, že sa stáva dedičkou veľkého majetku.

114. Danilo napíše Raquel list. Prosí ju, aby sa zaňho vydala. Dúfa totiž, že Raquel potom stiahne žalobu a on bude opäť na slobode. Raquel súhlasí, len má podmienku: Danilo jej musí najskôr vrátiť akcie Junquerovcov, aj peniaze, ktoré od nej vylákal. Vanessa sa rozhodla odísť z domu.

115. Vanessa odišla z domu Junquerovcov. Zobrala svoju matku zo sanatória a obidve sa nasťahovali do domu Roldanovcov. Raquel úskokom získala od Danila späť akcie, takže Junquerovci už nie sú na mizine. Vanessa povie Carlosovi Albertovi, že plánuje odchod do zahraničia aj so svojou matkou a on jej vyzná lásku.

116. Carlos Alberto a Vanessa sa rozhodnú, že sa zosobášia. Danilo, ktorého prepustili z väzenia na kauciu, nešťastnou náhodou zastrelil Raquel Junquerovú. Maximiliana sa rozhodla konať - vymyslela to tak, že dievča zabila Elena, Vanessina matka. A potom presvedčila Vanessu, aby matkinu vinu vzala na seba.

117. Vanessa sa sama prihlási na polícii. Carlos Alberto odmieta uveriť, že by bola schopná vraždy. Osloví svoju dávnu priateľku Silvanu a požiada ju, aby obhajovala Vanessu, tá však aj pred obhajkyňou trvá na svojej výpovedi. Carlos Alberto sa rozhodne, že sa s Vanessou ožení vo väzení, i keď ešte nevie, aký trest ju čaká.

118. Anabella sa hlási k dávnej známosti so Silvanou a usiluje sa ju ovplyvniť ako obhajkyňu. Súčasne Vanesse naznačuje, že Silvana sa uchádza o priazeň Carlosa Alberta. Vo väzení sa Vanessa zoznámi so Zayrou, ktorá poznala Virginiu. Vyhráža sa Vanesse, že jej urobí zo života peklo. Pri roztržke ju zraní a Vanessa sa dostane na ošetrovňu, kde sa zoznámi s doktorom Eduardom.

119. Vanessa telefonuje Maximiliane a chce s ňou hovoriť o svojej matke. Medzitým má Esteban úspech so svojím vydieraním a od Roldanovcov dostane šek. Carlos Alberto sa nepriamo do Vanessy dozvedá, že ona vraždu nespáchala, vraha však stále nepozná. Doktorovi Eduardovi ochorie sestrička a vyžiada si ako pomocníčku väzenkyňu Vanessu.

120. Vanessu odsúdili na dvadsať rokov väzenia. Medzičasom Esteban na vlastnú päsť pátral po skutočnom vrahovi Rachel Junquerovej. Elena si spomenula, že vo sne počula, ako niekto niečo veľké dotiahol do jej izby. A to "niečo veľké" bolo telo Raquel. Esteban príde na to, že vrahom je Danilo.

121. Silvana spriada intrigy. Nahovorí Vanesse, že Carlos Alberto ju už neľúbi. Vanessa požiada Carlosa Alberta, aby sa s ňou oženil. On zaváha, a ona to berie ako dôkaz, že o ňu už nestojí. Povie o tom doktorovi Eduardovi, ktorý je do nej zaľúbený a je ochotný sa s ňou oženiť.

122. Doktor Eduardo del Bosque ponúkne Vanesse manželstvo. Danilo sa vracia do Mexika a cestou ho prenasleduje obraz mŕtvej Raquel. Vanessina matka a majordóm Roldánovcov Arnulfo na polícii vypovedajú pravdu o smrti Raquel, ktorú zavraždil Danilo. Danila zadrží polícia na mexickom letisku, a ten sa k činu prizná. Vanessa sa teší na slobodu. Do väznice za ňou príde Carlos Alberto, no ona ho odmieta.

123. Carlos Alberto prosí Vanessu o odpustenie, no ona ho odmieta. Po prepustení na slobodu odchádza do Eduardovho domu. Tam ju s láskou prijme jeho matka. Stretne sa s Anabellou, ktorá jej oznámi, že prišla o všetok majetok. Eduardo zoženie Vanesse prácu ošetrovateľky v nemocnici, kde pracuje aj on.

124. Vanessa sa aj s matkou nasťahuje do domu Junquerovcov. Myslí si, že dom patrí jej, no v skutočnosti patrí Carlosovi Albertovi. Vanessa sa dozvie, že Eduardo je nevyliečiteľne chorý. Ostáva mu necelý rok života. Aj napriek tomu sa rozhodne zaňho vydať. Carlos Alberto zas plánuje svadbu so Silvanou.

125. Doktor Colmenares povedal Eduardovi, že je nevyliečiteľne chorý a má pred sebou necelý rok života. Keď sa to Norma dozvie, ide za Colmenaresom a prezradí mu, že Eduardo je jeho syn. Eduardo sa pokúsi o samovraždu.

126. Carlos Alberto letí prenajatým lietadlom za svojou sestrou Violetou. Lietadlo z neznámych príčin havaruje. Pilot pri nehode zahynul, no Carlos Alberto sa zachránil. Pri záchrane však dochádza k zámene totožnosti a všetci sa domnievajú, že Carlos Alberto je mŕtvy.

127. Carlos Alberto leží zranený v nemocnici. Všetci sú však presvedčení, že zomrel a muž, ktorý v nemocnici bojuje o život, je pilot lietadla. Carlos Alberto povie Eduardovi, kto vlastne je, no žiada ho, aby to Vanesse neprezradil skôr, kým sa s ňou neožení. Je totiž presvedčený, že keby vedela, že žije, tak sa za Eduarda nevydá.

128. Ukázalo sa, že muž, ktorý zhorel v lietadle, bol pilot. Ten, kto sa zachránil, je teda Carlos Alberto. Nechce žiť, pretože vie, že Vanessa sa má vydať za doktora Eduarda. Esteban navrhol Anabelle manželstvo.

129. Carlos Alberto trpí. Jeho láska Vanessa sa ide vydať za doktora Eduarda. Nakoniec Carlosovi Albertovi prezradí, že sa za Eduarda vydáva preto, lebo je nevyliečiteľne chorý a má pred sebou len pár mesiacov života. Vydala sa aj Anabella - za Estebana.

130. Eduardo sa od Vanessinej matky Eleny dozvie, prečo sa zaňho chce Vanessa vydať, a veľmi ho to zlomí. Aj tak sa však rozhodne s Vanessou oženiť a odplatiť jej všetko svoje sklamanie i rozčarovanie. Carlos Alberto sa od Silvany dozvie, že Anabella a Esteban sa chcú zmocniť celého podniku, a to ho konečne preberie z letargie.

131. Vanessa sa vydala za Eduarda a odchádzajú na svadobnú cestu. Svadobná noc je však pre Vanessu veľmi trpká: Eduardo jej prejaví všetku svoju zlosť a sklamanie z toho, že si ho vzala len zo súcitu. Carlos Alberto sa rozhodne na Vanessu zabudnúť a venovať sa už len svojej dcérke a mladším súrodencom. Eduardo sa Vanesse ospravedlní za nepekné správanie. Zistí, že Vanessa napísala Carlosovi Albertovi list a bez jej vedomia sa ho zmocní.

132. Počas svadobnej cesty Eduarda a Vanessy sa začínajú prejavovať následky Eduardovej choroby, ktorá spôsobuje zmeny v jeho správaní. Žiarli na Vanessu a robí jej scény, preto sa rozhodne vrátiť sa do Mexika. Vanessa posiela zo svadobnej cesty Carlosovi Albertovi listy, v ktorých sa mu vyznáva zo svojich citov. Jeden z nich sa dostane Eduardovi do rúk. Doktor Colmenares prezrádza Carlosovi Albertovi, že Eduardo je jeho syn a preto ho žiada, aby mu nezničil šťastie. Je rozhodnutý povedať pravdu aj Eduardovi. Carlos Alberto sa vracia domov po plastickej operácii tváre.

133. Vanessa a Eduardo sa vracajú skôr zo svadobnej cesty zo Španielska, pretože jeho stav sa zhoršuje. Doktor Colmenares povie Eduardovi, že je jeho otec. Carlos Alberto a Vanessa sa majú stretnúť. Maximiliana, Anabela a jej manžel Esteban zisťujú, že nemajú možnosť sa dostať k svojim peniazom v banke. Účty sú zablokované, postaral sa o to Carlos Alberto.

134. Vanessa sa stretáva s Carlosom Albertom v byte Evelie. Silvana sleduje Carlosa Alberta a zavolá aj Eduarda, aby sa prišiel sám predvedčiť. Eduardo si vypočuje, ako si vzájomne vyznávajú lásku a v duchu sľubuje Vanesse pomstu. Anabela s Eduardom prídu do kancelárie Carlosa Alberta a chcú sa spýtať, prečo nemôžu disponovať peniazmi na účte. Počas jeho neprítomnosti sa pohádajú a zabudnú vypnúť diktafón, na ktorom sú dôkazy o tom, akým spôsobom firmu okradli, čo ich usvedčí aj na polícii. Violeta dostane list od Johnnyho, ktorý ju volá do Salvadoru. Od tej chvíle prestáva nenávidieť svoje okolie. Raymundo požiada Edith o ruku a ona to s radosťou prijíma. Inštektor Torres zatkne Maximilianu, Anabellu a Estebana na základe nahrávky. Eduardo zaútočí nožom na Vanessu.

135. Inštektor Torres obviní a zatkne Maximilianu, jej dcéru Anabelu a Estebana, ktorí sa práve snažia dohodnúť, ako si rozdeliť nakradnuté peniaze. Violeta odchádza za manželom do Salvadoru. Silvana sa chce vrátiť k Raymundovi, ale ten ju odmieta. Aj Carlos Alberto sa dozvie o Sivaniných intrigách a tiež ju odmietne. Maximiliana neznesie väznenie, zblázni sa a umiestnia ju na kliniku, kde je už hospitalizovaný jej syn. Eduardo umiera a Vanessa mu na smrteľnej posteli všetko vysvetlí. Carlos Alberto a Vanessa sa konečne zosobášia.