VE JMÉNU LÁSKY

 

1. Palomini rodičia Sagrario a Javier usporiadali pre svoju dcéru Palomu veľkú narodeninovú slávnosť. Sagrario rozpráva Javierovi, že Carlota sa do všetkého stará, čo sa jej nepáči. Romina sa pýta matky, key sa jej otec vráti domov. Sagrario a Javier nechajú ich dcéru Palomu u jej tiet, pretože idú na svadbu Cristóbala a Natalie. Macarena vyčíta Carlote, že je k neteri Palome veľmi prísna. Palome sa podarí zatelefonovať mame, a práve to Carlota rozzúri!

 

2. Sagrario a Javier majú ťažkú autonehodu. Carlota a Macarena za nimi idú do nemocnice a vezmú sebou aj Palomu.Javiera operujú a Sagrario je na jednotke intenzívnej starostlivosti. Sagrario chce ešte hovoriť so svojou dcérou Palomou.Sagrario aj Javier zomierajú.O maloletú Palomu a jej majetok sa má podľa otcovho testamentu starať Carlota.Carlota utopí psíka Sachaviho.Paloma utečie svojim tetám a cestou sa zoznámi s Rominou. Poprosí ju, aby neprezradila, kde sa skrýva. Carlota sa pýta Romini, či nevie, kde sa Paloma skrýva. Carlota zapíše Palomu do novej školy. Paloma a Romina sa tam znova stretnú a sľúbia si priateľstvo. Rafael informuje riaditeľa, že jeho syn Emiliano odchádza študovať do zahraničia.

 

3. Macarena a Carlota všade hľadajú Palomu.Carlota sa háda s Macarenou, dá jej facku a vyčíta jej smrť ich otca.Paloma sa ukrýva v dome, kde bývala spolu s jej rodičmi a s Rominou pochovajú psa Sachaviho na zahrade.Romina organizuje narodeninovú oslavu a očakáva svojho otca Samuela, ale ten nedorazí.Namiestotoho aby prišiel na oslavu si užíva s milenkou.Palome pošle tortu, ale ta žiadnu tortu nechce a je sklamaná.Opitého Cristobala, ktorý leží na lavičke v parku okradnú, ale pomôže mu otec Beníto.Romína prinesie Palome tortu, ale Carlota ju sledovala a Palomu opäť doviedla Carlota späť do ich domu.Paloma ide do novej školy a zisťuje, že do tej istej školy chodí aj Romina.Macarena prvýkrát vynadá Palome, hneď potom sa jej ospravedlní.Cristobal skončil v nemocnici s rozbitou hlavou a otravou alkoholom.Ubehnú roky a z Rominy a Palomy sa stali krásne slečny ktoré pred školou stretnú Emiliana.

 

4. Emiliano sa vrátil zo zahraničia a pred Palominou školou kupoval kyticu ruží pre svoju matku.Palome a Romine venoval 1 ružu.Carlota je naštvaná, že išla Paloma za Rominou.Z opitého Cristobala sa stal otec Cristobal.Emiliano vyzdvihol svoju matku, ktorá bola na návšteve u Romininej matky Camily.Carlota sa dohovorila s kamarátkou Ines, že jej bude pomáhať Paloma.Macarena povie Ines, že jej Paloma nemôže pomôcť, pretože má veľa písomiek.Carlota sa to dozvie a donúti Palomu, aby Ines zavolala a povedala jej, že jej teda pomôže.Macarena kúpila šaty Palome.Carlota hneď šaty zkritizuje a chce ich nechať predlžit.Romina donúti Palomu aby zavolala k Emilianovi domov, pretože vie, že telefón zdvihne matka Emiliana.Potom čo je Emiliáno pri  telefóne, tak Paloma odovzdala mobil Romíne.Romína si s Emilianom dohovorila schôdzku.Paloma pozoruje z okna Rominu a Emiliana a je z toho smutná.Emiliano sa lúči s Romino a na záver sa bozkávajú.Romína v škole rozpráva Palome, aký je Emiliano úžasný.Emilianov priatel German organizuje večierok pre Emiliana na privítanie. Emiliano pozve Palomu a Rominu na večierok.

 

5. Emiliano pozve Rominu a Palomu na oslavu jeho návratu domov. Natalia sa znovu stretne s Cristobalom. Romina prezradí matke, že chodí s Emilianom. Orlando požiada Emiliana , aby sa stal jeho spolupracovníkom. Romina presvedčí Palomu, aby s ňou šla večer na oslavu, ale Carlota to odhalí. Romina jej povie,že je zatrpknutá babizňa. Paloma sa nakoniec rozhodne na oslavu ísť. Tam sa zoznámi s Iňakim, španielskym hudobníkom. Ten ju chce pozvať na kávu. Macarena presvedčí Palomu, aby sa s Iňakim priatelila... 

 

 6. Carlota všade hľadá Palomu a nájde ju v kaviarni, ale školská psychologička Angelica ju zachráni a povie Carlote, že bola celý čas s ňou.Emiliáno začal pracovať vo firme  Orlanda Ferrera..Romína začala chodiť s Emiliánom, ale neukončila svoj vzťah s Emiliánovým kamarátom Germanom.Cristobala majú preložiť do Real del Monte.Paloma chce, aby Romina povedala Iňakimu, že jej už nikdy nemá volat.Romína mu odkaz odovzdá ale Iňaki stále túži Palomu znova stretnúť a Romina dá mu predsa  číslo na Palomu.Iňaki Palome ihneď zavolá.Iňaki ide za Carlotou a chce ju poprosit, aby sa mohol stretávať s Palomou.

 

7. Carlota Iňakiho vyhodila z domu s tým aby Palome dal pokoj a nestretával sa s ňou. Po škole čaká Palomu Carlota a jej rande s Iňakim jej Carlota prekazila. German sa stále nevie zmieriť so vzťahom Emiliana a Rominy a žiada od Rominy vysvetlenie. Macarena povie Carlote,že idú s Palomou do útulku a Paloma sa práve vtedy má stretnut s Iňakim. Avšak Carlota dá do čaju Macarene trocha jedu a Macarena v útulku omdlieva. Macarenu dovádzajú domov a Carlota zisťuje,že s ňou Paloma v útulku vôbec nebola. 

 

8. Paloma zaklame Emilianovi a povie mu, že Romina išla s matkou nakupovat.Romina však v skutočnosti šla na rande s milencom Germanom.Emiliáno volá Romine, ale ozve sa len záznamník.Rafael chce kúpiť Diane ten obraz, čo sa jej tak páčil.Emiliáno sa stretne s Germánom a idú spolu na obed.Paloma ide za Rominou a povie jej o Emiliánovi.Psychologička Angelika volá Carlote, že s ňou musí hovoriť o Palome.Paloma chcela ísť do papiernictva a stretnúť sa s Iňakim, ale Carlota ide s ňou.Diana  pozvala Rominu na obed a Diana od nej chce, aby Romina presvedčila Emiliana, aby opustil prácu a išiel pracovať ku Rafaelovi.Paloma a Carlota stretnú Inés a tá potrebuje pomôcť s účtovníctvom a preto prosí Carlotu, aby jej pomohla. Nakoniec ju Inés s Palomou prehovoria a Paloma sa stretne s Iňakim. Najprv idú spolu do papiernictva a potom ju Iñaki odprevádza domov.Carlota roztrhá Macarene fotku, na ktorej bola jej dávna láska.Carlota sa do toho muža čo bol na fotke tiež zamilovala, ale ten muž dal prednosť Macarene.Cristobal si myslí, že jeho dávna láska je mŕtva, vraj kvôli nemu spáchala samovraždu.Carlota sa stretne so školskou psychologičkou Angelikou a tá sa jej pýta prečo sa jej Paloma tak bojí.Carlota jej vynadá a odchádza s tým,že sa nemá miešať do ich rodiny. Rufi Macareninu roztrhanú fotku zlepí, navštívi fotografické štúdio a nechá urobiť kópiu zlepenej fotky.Macarena povie Carlote, že Paloma bude chodiť na hodiny kreslenia.Macarena sa konečne zoznámi s Iňakim a povie Palome, že nejako zariadi aby mohla ísť na piatkový večierok.Iňaki sa  objíma s Palomou a nakoniec sa pobozkajú.

 

9. Iñaki povie Palome, že ju miluje.Paloma sa zoznámi s učiteľkou, ktorá ju bude učiť na výtvarných hodinách.Macarena sa snaží postaviť  Carlote a zase sa pohádajú.Orlando Ferrer chváli Emiliana za jeho iniciativu.Iňaki stojí pod Palominým balkónom a vyznáva jej lásku a Paloma je šťastná.Rufi dala kópiu tej roztrhanej fotky Macarene.Carlota zisťuje ďalšie informácie o Iňakim.Emiliáno ide poďakovať Camile za to, že pomohla jeho otcovi.Germán ide za Rominou domov.Camila prišla domov s Emiliánom a stretli tam Germána.Emiliáno sa dohodol s Rominou a Germánom, že pôjdu do kina.Carlota vzala Macarene lieky a tá ich všade hľadá.Carlota si sťažuje na školskú psychologičku Angeliku.Macarena sa išla opýtať Camili, či s ňou nepjode v piatok do baru a tá súhlasí.Matka predstavená vynadala Agelike.Carlota monitorovala Iňakiho a rozprávala sa so slúžkou v jeho dome a dohodli sa, že ju bude o všetkom informovat.Macarena ide za doktorom pre nové lieky.Iňaki čaká na Palomu pred školou a Paloma sa s ním dá odfotiť na mobile a dohodnú sa ,že budú spolu chodiť a pobozkajú sa.Carlota to zase všetko vidí ked prechádza okolo nich na aute.

 

10. Paloma rozpráva svoje zážitky Macarene a odovzdáva jej ružu od Iňakiho.Carlota si vypočuje ich rozhovor a vie, že Paloma je do Iňakiho zamilovaná.Germán povie Iňakimu, že je zamilovaný do Romíny.Romíne sa nepáči, že jej matka pomáha Rafaelovi a Emilianovi vyčíta, že na ňu nemá čas.Rafael pošle Camile kyticu kvetov.Romína sa poháda s Emiliánom, pretože sa s ňou odmietol vyspat.Romína necháva odkaz na mobile Germánovi, ale ten ho vymaže.Carlota pridala do lieku Macarene nejaké prášky.Romíne sa nepáči, že ide jej matka Camila v piatok do jazzového klubu s Macarenou.Macarena sa z práškov necíti dobre.Diana ide za Camilou do obchodu a zisťuje, že jej manžel Rafael poslal Camile kvety.Paloma ide ku kaderníčke, aby mala pekný účes keď večer pôjde do jazzového klubu.Carlota jej dá peniaze . Macarena znova omdlie a Paloma ju nájde ležať v jej izbe.Carlota ju z izby vyhodí a tak Paloma beží do svojej izby a z rozrušenia sa nezamkne a volá Iňakimu zo svojho mobilu.V tom ju pristihne Carlota a pýta sa jej kde vzala mobil a komu volá!

 

 11. Carlota zamkla Palomu v jej izbe a rozbila jej mobil.Rufi išla povedať Romine a Camile čo sa stalo.Paloma má strach, že sa s ňou Iñaki rozíde.Romína vybaví odkaz Iňakimu.Romína vynadá Germánovi kvôli tomu, že priviedol Lilian.Carlota vynadá Macarene kvôli Palome a jej mobilu.Iňaki sa vyšplhal na Palomin balkón aby sa s ňou mohol vidieť a pobozkali sa.Přišla do jej izby Carlota, našťastie Iňakiho nevidela.Iňakimu pomohol zliezť Emiliano s Rominou, Germánom a Lilian.Romína žiarli na Palomu.Carmen, matka Iňakiho prišla do Real del Monte, Iňaki pre ňu prišiel na letisko.Rafael sa pohádal s Dianou a tak spal na gauči.Macarena s Palomou a Rufi pečú koláče pre Iňakiho, ale Carlota jej to vyčíta, našťastie nevie pre koho koláče pečú.Arcadia dáva Carlote ďalšie informácie o Iňakim a jeho rodine.Rufi odovzdáva Iňakimu koláče pre jeho matku Carmen a list od Palomi.Ten jej tiež posiela dopis.Rufi doma dáva Palome list, ale Carlota jej ho zoberie a číta ho nahlas a povie Palome, že je rovnaká ako jej matka, že tiež mala tajný románik, v tom sa objaví Macarena a na Carlota zakričí nech je ticho,

 

12. Macarena vezme list Carlote a dá ho Palome.Paloma povie Carlote nech jej odpovie prečo je ako jej matka.Nakoniec jej Paloma povie, že má chlapca.Carlota sa Palome prizná, že vedela o tom že chlapca má, ale že čakala až sa jej sama prizná.Carlota povie Palome, že ju Iñaki rovnako opustí, pretože je hudobník.Iňaki si číta Palomin list a je šťastný.Romína predvedie Emilianovi v reštaurácii hysterický záchvat.Iňaki preliezol plot susedov, aby sa mohol vidieť s Palomou.Rafaelov spoločník Pablo chce firmu zatvoriť, ale Rafael nechce, pretože by nemal z čoho žiť, inak by musel Rafael vyplatiť Pablov podiel, ale na to Rafael nemá peniaze.Carlota ide k Inés a zaujíma sa o Aarona, synovca Inés.Carlota išla s Palomou von do restauracie.Carlota posadí Palomu k stolu a zoznámi ju s jej budúcim manželom Aaronom.Zatial si ide si sadnúť s Inés inde a stále ich pozoruje.Macarena bude nadosmrti vďačná Sagrario a Javierovi za to čo pre ňu urobili.Aaron a Paloma sa stanú priatelmi.Paloma mu rozpráva o Iňakim.Rafael sa topí vo veľkých problémoch s firmou ale Diana ho nechápe.Paloma sa háda s Carlotou a povie Macarene že ju Carlota zoznámila s budúcim manželom.Carlota povie Macarene že si Iňakiho preverila.Carlota ide s Palomou na omšu.Cristobal sa do dvoch mesiacov musí presťahovať do Real del Monte, inak sa bude musieť vzdať povolania kňaza.Macarena si všimla že niektoré jej ampulky s liekmi nie sú zapečatené.Paloma je s Iňakim v spovednici a Carlota ich pristihne ...

 

13. Paloma a Iňaki sa bozkávajú v spovednici, keď zrazu vrazí Carlota a ťahá Palomu von. Častuje ju urážlivými slovami, Iňaki sa jej zastáva a Carlotu zastaví. Camila sa ospravedlní Diane za incident s kvetmi, neskôr ju Diana ubezpečí, že nikdy na ňu nežiarlila. Romina sa rozhodne hľadať svojho otca. Camily sa spýta či je jej otcom naozaj Samuel. Camila jej odmieta pomôcť s jeho hĺadaním. Carmen a Alonso trvajú na tom , aby si Iňaki dokončil školu. Carlota navštívi Carmen, aby jej oznámila ,že nedovolí svojej neteri zahadzovať sa s takým darmožráčom, ktorý je navyše synom rozvedených rodičov. Žiada ju, aby Iňaki prerušil s Palomou všetky kontakty...

 

14. Iňaki chce bojovať o Palomu.Otec mu nechce dať miesto v jeho firme kým nedokončí školu.Angelika dala Palome žiadosť o štipendium.Emiliáno sa stretol s jeho pestúnkou Meche.Rafael hľadá nejakého "tichého" spoločníka a Joel navrhne Camilu.Paloma je naštvaná na Macarenu . Emiliano skoro nachytal Rominu v Germánovej kancelárii.Paloma ide na 1.hodinu kreslenia a zavolá Iňakimu, zdvihne to Carmen, ale predstaví sa ako slúžka a povie,že Iňaki nie je doma.Emiliáno našiel prácu Meche, bude upratovať v galérii u Camily.Bývalý manžel Carmen príde z Mexico City do Real del Monte s manželkou Natáliou a dcérou Sagrario.Arcadia, slúžka Iňakiho, dáva ďalšie informácie Carlote.Romína zoznámi Carmen s Palomou a tá ju požiada aby sa s Iňakim už nestretávali.

 

15. Carmen prikáže Palome, aby dala jej synovi pokoj, pretože ohrozuje jeho budúcnosť. Emilianov postoj vyvolá v Rafaelovi presvedčenie,že s Rominou nič nemá. Angelika vystríha Rominu, aby sa viac venovala škole, lebo má samé zlé známky. pohrozí jej, že pozve jej matku na pohovor. Romina sa nahnevá a vykričí jej, že ona sa nemusí o nič usilovať, pretože je bohatá a môže mať každý deň nedeĺu. Iňaki si pripraví svoj životopis, aby si mohol hľadať prácu, keďže otec mu odmietol nejakú dať.

 

16.  Romina prepadá z niekoľkých predmetov a musi napísať testy.Snaží sa, aby sa Camila nedozvedela o jej zlých známkach. Zatiaľ sa pripravuje Rominina oslava k jej 18.narodeninám.Paloma utiekla z domu za Iňakim.Iňaki sa odsťahoval z domu jeho matky Carmen.Romína začala závidieť Palome.

 

17. Keď sa Emiliano prizná Meche, že je zaľúbený do Palomy, ktorá však chodí s jeho najlepším priateľom, Meche mu poradí, aby si Palomu vyhodil z hlavy. Emiliano tvrdí, že toho nie je schopný. Carmen zmení názor - povie Iňakimu,že súhlasí s tým, aby si Palomu zobral za manželku. Zároveň mu navrhne, aby sa vrátil do Španielska a môžu bývať v jej dome. Ruffi sľúbi Palome, že osobne odovzdá Iňakimu list, kde mu Paloma napísala. Keď ho však Iňaki číta, obsah ho šokuje, pretože v liste stojí pravý opak. Tuší,že zatým je niečo nekalé , okamžite sa vyberie do Palominho domu , vyšplhá sa na balkón, aby sa s Palomou osobne porozprával. Carlota ho však prichytí...

 

18. Emiliano v parku stretne Palomu a utešuje ju pretože za ňou Iňaki do parku neprišiel. Romína sa snažila zviesť opitého Iňakiho. Carlota zhadzuje Macarenino sebevedomie.Paloma dostane od Carloty list v ktorom sa píše že by urobili hlúposť keby sa s Iňakim vzali . Paloma je z toho nešťastná.Barman volal Germánovi, aby si prišiel pre Iňakiho a ten mu povie, že ho chcela Romina zviest.Ten ho nechá v bare a ide si to vybaviť s Rominou-nakoniec sa spolu vyspia.Emiliáno čoraz viac myslí na Palomu . Paloma je smutná a nechce ísť do školy.Orlando Ferrer chce zamestnať Iňakiho, ale ten odmietne pretože sa vracia do Španielska.Romína sa bojí, že by mohla otehotnieť s Germanom.

 

 19. Banka, nanešťastie, zamietne poskytnúť Rafaelovi úver a tak mu Joel radí, aby sa o tom porozprával s Camilou. Rafael to rázne zamietne, ale Camila cíti, že sa s ním deje niečo zlé, pretože zrušil kúpu obrazu pre Dianu. Iňaki sa rozhodne pre návrat do Španielska, kde chce na Palomu zabudnúť. Medzitým Carlota navštívi internátnu školu v inom meste a robí plány, aby tam Paloma nastúpila hneď, ako to bude možné. Angelica navštívi Macarenu a zmieni sa o tom,že Iňaki neakceptuje Palomino odmietnutie len prostredníctvom listu. Príde aj Emiliano a oznámi im, že Iňaki ešte túto noc odcestuje do Španielska. Trojica príde k záveru, že v celej veci niečo poriadne zapácha...

 

20. Rafael je naštvaný, pretože Diana zamestnala novú slúžku a on ju nemá  z čoho zaplatit.Diana to nechce pochopit.Romína sa zmieria s Palomou.Paloma nechce ísť do novej školy, Macarena jej sľúbila že jej pomôže, ale ak to nevyjde, tak utečie z domu . Iñaki sa dozvie, že chce Carlota poslať Palomu na internátnu školu.Germán si myslí, že sa Romina rozíde s Emiliánom, tá sa ho však vzdať nechce.Romína dostane vyvolané fotky, na ktorých je vyfotená ako sa bozkáva s Germánom.Carmen sa vrátila do Mexika.Carlota vie, že sa Paloma chce vziať s Iňakim aj to ze neodisiel.Germán sa rozišiel s Lilianou.Iňaki dal Palome mobil, preto aby si mohli volat.Macarena šla za advokátom a obvinila Carlotu, že zneužíva Palomu ako opatrovníčka.


21. Macarena konečne naberie dostatok odvahy postaviť sa Carlote. Nedovolí poslať Palomu do  žiadnej internátnej školy. Ak tak Carlota urobí, Macarena ju obviní z týrania netere. Cristobal po dlhom vnútornom boji oznámi otcovi Benitovi, že opustí kňažský stav a tak teda už nemôže odísť do diecézy v Real del Monte. Iňaki prisahá Palome, že nedovolí aby šla na internátnu školu. Paloma mu oznámi, že začne hľadať matkinu priateľku Natáliu, aby jej pomohla. Iňakiho prekvapí, keď sa Carmen vráti zo Španielska  a dá mu prsteň po starej mame , aby ho dal Palome. Neskôr si Paloma vypočuje, ako Carlota telefonuje do školy - oznámi,že ju z nej berie preč...

 

22. Diana sa chce rozviesť s Rafaelom, pretože ju nedokáže finančne zabezpečit.Romína je nahnevaná na Palomu pretože neprišla na jej oslavu narodenín, namiesto toho radšej utiekla s Iňakim.Liliana povie Emilianovi, že ho Romina podvádza s Germánom, ale tí to popierajú.Emiliáno ide domov. Paloma s Iňakim chcú nájsť matkinu priateľku Natáliu.Paloma si dá s Iňakim sľub v kostole.

 

23. Keď German ubezpečí Emiliana, že by mu nikdy neodlákal Rominu, Emiliano mu verí. Neskôr German ľutuje, že nepovedal pravdu a chce, aby sa s ním Romina rozišla. Ona však odmietne. Na Emilianov nátlak s ňou vzťah ukončí, Romina neverí, že za tým nie je nejaká iná žena. Paloma si robí starosti o Macarenino zdravie a pokúša sa zistiť, čo je za tým, ale celé jej úsilie vychádza nazmar. Camila sľúbi doktorovi Bermudezovi, že sa bude o Macarenu starať. Arcadia navštívi Carlotu, pretože ju chce prinútiť, aby jej dala viac peňazí. Carlota jej síce čo-to dá, ale potom ju vyhodí. Arcadia nie je so sumou vôbec spokojná , a tak sa Carlote vyhráža, že tak to už nepôjde. Carlota jej neverí. Neskôr Carlota navštívi Carmen a pohrozí jej, že Iňakiho obviní z trestného činu, že mal styk s maloletou a určite ho potom pošlú do väzenia...

 

24. Emiliano sa dozvedá, že Iňaki s Palomou mali nehodu.Emiliáno to šiel povedať Carmen a potom to išli povedať Macarene a Carlote.Camila sa zoznámila s Orlandom Ferrerom.Paloma bojuje o život a Emiliano daruje Palome krv.Natália sa stretne s Iňakim a chce jemu i Palome pomôcť.Carlota chce obviniť Iňakiho z pokusu o vraždu.Paloma bude v poriadku, Iňaki je šťastný.Paloma povie Carlote, že ju nechce nikdy vidieť a vrátiť sa do jej domu.

 

 25. Carlota sa chce zblížiť s Palomou a preto ju navštívi v nemocnici. Povie jej, že jej dovolí odísť z domu a ak si nebude želať, už nikdy ju neuvidí. V skutočnosti Carlota upozorní Macarenu, že ak sa Paloma nevráti domov, postará sa o to, aby Iňakiho poslali do väzenia. Alonso chce vedieť, nakoľko má jeho syn blízky vzťah s Palomou, on však odmietne na takú intímnu otázku odpovedať. Napokon ho prehovorí Natalia a Iňaki prizná, že Paloma je stále panna. Alonso potom povie Carlote, nech už nepokračuje vo svojich intrigách. Natalia neskôr nadhodí Iňakimu, že Sagrario a Javier boli veľmi bohatí a Palome nechali obrovské dedičstvo. Carlota pritom vždy presviedčala Palomu, aké veĺké finančné obete musí prinášať, aby ju uživila. Iňaki sa rozhodne všetko prešetriť.....

 

26. Rafael si balí veci a odchádza z domu.Romínu vyhodili zo školy.Paloma sa uzdravuje.Iňaki príde na to, že je Paloma bohatá.Carlota si kupuje Beladonu-je dobrá na spanie, ak sa dá v primeranom množstve, inak by sa človek už nikdy nemusel prebudit.Romína sa ide sťažovať Emiliánovi.Camila sa zbližuje s Orlandom. Uplynuli 3 týždne .... Paloma si skúša svadobné šaty a závoj jej donesie Carlota.Carlota chce aby Paloma pozvala Iňakiho a jeho rodičov na večeru a aby ju Iñaki požiadal oficiálne o ruku.

 

27. Carlota je sama v kuchyni a niečo robí s fľašou čaju. Potom požiada Palomu, aby pozvala Iňakiho a jeho rodičov na večeru, kde ju môže Iňaki požiadať o ruku. Carmen nemá radosť, že má stráviť večer v spoločnosti Carloty, napokon sa však rozhodne ísť aj keď Iňakiho otec odmietne. Iňaki získal informácie o Palominom dedičstve, ale rozhodne sa jej nič nepovedať, kým nedovŕši plnoletosť. Camila najme pre rominu súkromného učiteľa, aby ju pripravil na testy. Romine sa aj tak nedarí a tak Camila požiada o pomoc Emiliana. Romina, pravdaže, využije situáciu vo svoj prospech.  Rafael konečne uverí Joelovi, že získal tichého spoločníka, ktorý zainvestuje do novej linky na výrobu porcelánu...

 

28. Carmen nájde ráno Iňakiho ležať na zemi a volá záchranku.Paloma čaká za kostolom a ostatní čakajú na Iňakiho pred kostelom.Emiliáno volá Carmen prečo Iñaki ešte neprišiel a všetko sa dozvedá.Emiliáno to povie Palome a Paloma beží za Iňakim k nim domov.Iňaki umiera na zlyhanie srdca.Doktor odporúča urobiť pitvu.Paloma na malú chvíľu omdlela.Carlota presvedčila Carmen aby pitvu neurobila a dala Iňakiho spopolnit.

 

29. Ines a Romina špekulujú nad tým, prečo Palomu stíha jedno nešťastie za druhým. Carlota obviní Macarenu, že je na vine všetkému zlému, čo sa Palome kedy stalo a dievča pyká za Macarenine chyby. Alonso v pohrebnom ústave priamo pred množstvom ľudí obviní Palomu, že je príčinou Iňakiho smrti. Zúfalá Paloma vybehne von a Emiliano sa ponáhľa za ňou, aby ju odviezol domov. Paloma sa zamkne v spálni a keď zazrie svoje svadobné šaty, podľahne hlbokému zúfalstvo. Alonso dáva časť viny za synovu smrť aj Carmen, pretože mu dovolila prerušiť štúdium, aby sa mohol oženiť s Palomou. Carmen mu však úder vráti - podľa nej si len hľadá niekoho, koho by mohol obviňovať, pretože sám má výčitky svedomia, lebo syna neznášal...

 

30. Romine sa nezdá, že sa Carlota zmenila a myslí si, že ho Carlota zabila.Carmen dá Emilianovi medailón a fotku na ktorej je Paloma s Iňakim, ten ho odovzdá Palome.Camila zoznámila Rafaela s Orlandom.Natália a Alonso s ich dcérou budú na cestách . Natália prosí Cristobala, aby sa postaral o Palomu keď bude v Real del Monte.Emiliano si dáva vinu za smrt Iňakiho.Cristobal roztrhal fotku svojej mŕtvej lásky.Camila ide s Orlandom na večeru.

 

31.-32. Arcadiu mrzí, že s ňou Carlota nechce komunikovať. Romina navštívi Emiliana a bez obalu sa mu ponúkne. Emiliano jej však povie, že nechce robiť nič nesprávne. Romina potom zájde za Germanom a urobí to isté. Carlota sa rozhodne vyprázdniť svoj účet a nechať si peniaze v hotovosti. V banke jej však povedia, že sa to dá až na druhý deň. Navštívi právnika Rojasa a zaplatí mu, aby zmenil testament v tom zmysle, že Paloma získa dedičstvo až po dovŕšení 21 rokov. Súčasne sa pokúsi prekaziť návštevu Dr. Bermudeza u Macareny a začne mu rozprávať Macarenim skutočný príbeh, aby ho od nej odpudila. Rodolfo však zareaguje nečakane sarkasticky...

 

33. Rufina a Paloma sa dozvedajú od Macareny, ako bolo na rande s Rodolfom. Macarena tvrdí,že sú iba priatelia, hoci on by chcel viac. Ona ho však nemôže vnímať ako muža, pretože v srdci má stále Cristóbala. Carlota zabije Arcadiu a zanesie peniaze späť do banky. Paloma sa jej vypytuje, prečo sa Arcadia s nimi nerozlúčila a zmizla. Medzitým nájdu jej telo pohodené v priekope. Carlota požiada Inés, aby jej synovec Aaron nechal Palomu na pokoji, pretože drží smútok za snúbencom - napokon však dovolí, aby šla s Aaronom do kina. Macarena má sem-tam pocity úzkosti, ktoré si nevie vysvetliť...

 

34. Paloma ide s Aaronom do kina. Emiliano a Romina sa stretnú s Palomou a Aaronom.Camila ide s Orlandom na večeru.Emiliáno uvidel Palomu a šiel z kina von a Germán mu povedal že sa Emiliano do nej zamiloval, Romina to všetko počula.Romína a Emiliano idú preč z kina, pretože Romine prišlo zle.Arcadia má pohreb.Emiliáno sa rozchádza s Romínou.Paloma chce dať snubný prsteň, ktorý jej dal Iñaki Carmen.

 

35. Paloma zavolá Carmen, ktorá je v Madride, že jej poslala zásnubný prsteň, ktorý jej dal Iňaki. Dostáva veľa pozornosti od dobrovoľníkov na klinike, ale aj od mladého a sympatického farara, otca Juana, z kostola. Ines sa sama seba pýta , kde ho už videla. Carlota sa chystá doznač, ale keď začuje Cristobalov hlas, rýchlo odíde. Pred Dr. Bermudezom utrúsi Carlota štiplavé poznámky o tom, ako sa Macarena spustila s Cristobalom.  Tá trvá na svojom, že s Cristobalom sa nikdy nepomilovala. Paloma požiada Emiliana, aby ju nechal tak , pretože ho Romina miluje a ona odmieta zraniť svoju najlepšiu priateĺku...

 

36. Diana sa nedokáže zmieriť s tým, že ju Rafael opustil a myslí si, že ju opustil kvôli inej žene.Diana tlačí na Emiliana, aby sa vrátil k Romíne.Aaron sa zaujíma o Palomu a to sa Inés nepáči.Paloma je zmätená a nevie čo cíti k Emiliánovi.Carmen povie Palome nech si prsteň od Iňakiho nechá a naloží s ním tak, ako by chcel Iňaki.

 

37.-38. Liliana uráža Rominu a nakoniec si skočia do vlasov. Paloma sa pokúša ich uzmieriť, ale aj ju inzultujú. Napokon dobehne abatiša, aby ich rozdelila. Paloma vezme vinu na seba, aby Rominu nevylúčili zo školy. Výsledkom je, že jej znížia na polovicu štipendium a stratí aj šancu pokračovať v štúdiu na univerzite. Romina sa neprizná, že všetko začala ona, dokonca ani vtedy, ked ju Liliana prosí, aby urobila pre Palomu láskavosť. Carlota sa rozhodne, že jej neter si musí po zvyšok školského roku platiť školné sama. Macarena a Paloma chcú predať jej snubný prsteň a perlový náhrdelník, aby zohnali peniaze, pretože Paloma chce dokončiť strednú školu. Klenotník povie Aaronovi, že prsteň predá lepšie v hlavnom meste, pretože je to obrovská cennosť. Carlota sa ponúkne , že ho tam odvezie...

 

 39.-40. Angelica navštívi Camilu v jej kancelárii a vyhráža sa , že ak jej nezaplatí , oznámi, že jej dcéra je príčinou Palominých problémov v škole a prekazila šancu , aby sa dostala na vysokú školu. Camila je z toho veľmi sklamaná a radí sa s Orlandom, čo robiť. Ten si myslí, že Romina by mala za Palomu platiť školné a zafinancovať jej vysokoškolské štúdium. Keď Romina začuje, že by mala časť zo svojho dedičstva použiť na tento účel , kričí na matku , že ju nenávidí. S Dianinou pomocou vlezie Romina do Emilianovej postele. Ten je taký opitý, že si myslí že je to Paloma. Na druhé ráno mu Romina tvrdí, že ju v noci pripravil o panenstvo...

 

41-42. Rafael odovzdá Diane rozvodové dokumenty, ona ho znovu prosí, aby im dal ešte šancu, ale Rafael takú možnosť tvrdo zamietne. Camila, Orlando, Macarena a Rodolfo sú spolu v reštaurácii, čo sa Rodolfovi nepáči, pretože by bol rád s Macarenou len vo dvojici. Neskôr ju požiada, aby popremýšľala o jeho návrhu. Macarena sľúbi, že to urobí. Orlando si chce ísť umyť ruky a na svoj veľký údiv sa zrazí so ženou, ktorú pozná pod menom Gudelia. Kým sa stačí čo i len niečo spýtať, žena ujde. Camila po návrate domov nájde svoju dcéru v bezvedomí - spáchala pokus o samovraždu a v liste na rozlúčku tvrdí, že to urobila kvôli Emilianovi. Zúfalá Camila privolá záchranku, ale s jej dcérou to vyzerá veľmi zle...

 

43-44. Lilianina priateľka Sandra jej predstaví svojho bratanca Ericka. Po chvíľkovom rozhovore Erick zašepká Sandre, že by sa rád s Lilianou stretol aj v budúcnosti, pretože sa mu veľmi páči. Romina pozve Palomu aby ju navštívila a pokrytecky jej vykladá ako veĺmi ľúbi Emiliana, ale ak ho má Paloma rada, prepustí jej ho. Paloma sa jej zverí, že by rada išla študovať do Mexiko City a Emiliana vôbec neľúbi. Keď sa Diana dozvie, že Orlando je Emilianov šéf, chce, aby Rafael stopol partnerstvo ich syna s ním, ale manžel odmieta s tým čokoĺvek urobiť. Cristobal dlho diskutuje s Otcom Mateom o svojom povolaní a ako je vďačný za všetko otcovi benitovi. Keď sa Carlota dopočuje, že Macarena sa chystá akceptovať návrh Dr. Bermudeza, navštívi ho v kancelárii a povie mu, že jej rodina skrýva obrovské tajomstvo, ktorého protagonistkou je práve Macarena...

 

45-46. Po bozku s Rafaelom sa Camila zarazí a vyhlási, že sa to už nesmie nikdy stať, pretože ona randí s Orlandom a Rafael je stále ešte ženatý. Macarene neskôr povie, že Rafaelovo objatie a bozk ju veĺmi blažili a celá sa z toho ešte teraz chveje. Rufi poradí Macarene, aby navštívila právnika Rojasa a spýtala sa ho, čo má robiť vzhĺadom na Carlotino zamietnutie predaja domu. Romina donáša abatiši a presvedčí ju, že Angelica nemá žiadnu morálku, čím sa jej podarí dostať ju z jej postu. Dario chatuje s Angelicou a napíše jej, že vie kto je, ale vraj jej povie oveľa viac vecí pri osobnom stretnutí. Angelica však váha. Keď Macarena zavolá Natalii, aby jej pomohla nájsť miesto pre Palomu, Natalia namietne, že dievča vôbec nemusí pracovať, lebo ju čaká veľké dedičstvo. Zároveň povie, že Carlota o tom predsa vie a Macarena by sa mala poradiť s právnikom...

 

47-48. Macarenu, ktorú hospitalizovali zarazí, že ju tam Cristobal prišiel navštíviť. Konečne si navzájom vysvetlia, prečo nemohli pred rokmi spolu ujsť tak, ako plánovali. Potom vojde Paloma a osloví Cristobala ako otca Juana, čo jej tetu privedie do úžasu. Hildu poteší, keď sa dopočuje, že Dr. Bermudez miluje Macarenu. Orlando sa chystá chytiť Gudeliu, ale ona mu rýchlo ujde. Spýta sa Diany, čo má robiť. Diana jej poradí, aby sa presunula do iného mesta alebo sa postavila k situácii čelom. Angelica obviní Rominu, že zapríčinila jej vylúčenie zo školy a všetky problémy, ktoré teraz má. Paloma zdobí dom balónikmi na uvítanie Macareny a Dr. Bermudez jej dá pre tetu nádhernú kyticu... 

 

49-50. Keď Emiliano príde za Palomou, aby ju požiadal o pomoc pre Otca Juana, Romina ho zazrie a okamžite zavolá Aaronovi, aby ju navštívil. Vzápätí sa jej podarí prerušiť rozhovor Emiliana a Palomy. Cristobal nevie nájsť dôvod , prečo Carlota prekazila jeho vzťah s Macarenou. Rufi mu ho prezradí - Carlota sa doňho zamilovala a zo žiarlivosti zničila sestrin ľúbostný vzťah. Aaron vojde do domu s výhovorkou,  že priniesol kvety pre Macarenu a Palomu a trikrát pred Emilianom zopakuje , že Paloma je jeho priateľka, k čomu sa Paloma nevyjadruje. Keď neskôr osamejú, Aaron trvá na tom, aby s ním Paloma chodila. Chce ju pobozkať , ale ona sa odtiahne a povie mu, že nech s celo fraškou radšej hneď skončia...

 

51-52.Macarena a Cristobal vedú vážny rozhovor. Macarena mu síce povie, že ho miluje rovnako ako pred dvadsiatimi rokmi, ale teraz nemôže urobiť nič iné, len rešpektovať jeho kňažský stav a celibát. Inés premýšľa nad plastickou operáciou, pretože má tajného ctiteľa. Angelica si však myslí, že to nie je dobrý nápad, pretože ju má rád takú, aká je. Po 50-tich rokoch sa v Real del Monte objaví Rufinin priateľ, ktorý jej tvrdí, že on sa jej nikdy nevzdal. Očividne si želá, aby mu dala šancu. Joel predpokladal, že Sofia je vydatá, ale keď sa vráti do mesta oznámi mu, že je voľná a ak chce, môžu sa vziať. Cristobal začína rozmýšľať nad svojim kňažským povolaním a citmi k Macarene, Otec Benito mu poradí , aby poprosil Boha o pomoc. Len ten mu môže pomôcť, aby si urobil jasno...

 

53-54.Právnik Rojas zistí, že Cristobal žije v Real del Monte a dá Carlote jeho adresu a telefónne číslo. Carlota si povie, že nesmie dopustiť, aby sa Macarena a Cristobal za žiadnych okolností už nestretli. Neskôr zavolá na dané číslo a zistí, že je  to farský telefón, čo ju zarazí. Je presvedčená, že číslo nie je správne. Edmundo trvá na tom, aby sa s Rufi vzali, ale chce s ňou odísť do USA. Rufi si to však potrebuje premyslieť. Alonso sa spýta Natalie, či by nešli spolu na dovolenku. Rafael konečne odhalí, že tichým spoločníkom firmy  je Camila. a tak ju požiada, nech mu vysvetlí, prečo tak postupovala. Romina zúri a chce za každú cenu vidieť Emiliana, ale Angelica ju nechce vpustiť do kancelárie. Romina sa vyhráža, že sa postará, aby ju prepustili...

 

55-56. Keď Carlota konečne zistí, že Cristobal je teraz kňaz , pokúsi sa s ním porozprávať, ale Pedro jej oznámi , že je v tichom ústraní. Carlota si prisahá , že ho odláka od Boha. Paloma sa vyzvedá od Liliany, či je niečo medzi Emilianom a Rominou. Dievča jej povie, že ich videla, ako sa bozkávajú. Právnik Rojas žiada od Carloty ubezpečenie, že Macarena nikdy nepríde do jeho kancelárie, lebo by potom musel priznať, čo učinili s Javierovým závetom. Macarena však presne uvažuje nad návštevou právnika. Ines presviedča Dianu , že svet sa po rozvode nezastaví , práve naopak, má šancu ho začať odznovu. Keď sa Romina pokúša  dovolať otcovi, dozvie sa, že už tam nežije, čo ju rozzúri. Obviní z toho Camilu a zase jej vykričí, ako veľmi ju nenávidí. Paloma sa náhodne stretne s Emilianom a vyzná mu lásku...

 

57-58. Paloma sa dozvedela, že jej biologickou matkou je Macarena.Je nešťastná, mysli si, že sa za ňu Macarena hanbí.Cristobal musi ísť do Mexiko City za otcom Benitom.Paloma chce vedieť kto je jej otcom.Macarena jej povie, že jej otec zomrel . Carlota povie Palome, že sa jej chcela Macarena zbavit.Paloma povie Carlote, že Macarenu nenávidi  a Carlotu to teší.Angelice sa páči Orlando.

 

59-60. Orlando zisťuje, že Rafael nie je Camile ľahostajný. Java nájde Palomu v parku na lavičke.Omdlela.Java beží rýchlo za Emiliánom.Carlota sa dozvedela že Cristobal odišiel do Mexico City.Paloma sa preberie a ide s Emiliánom ku Germánovi. Macarena s Carlotou hľadajú Palomu a pritom zisťujú, že nebola vôbec v škole.Paloma sa zverí Emilianovi, že jej biologickou matkou je Macarena. Macarene povie Paloma slovko "mama" a odpúšťa jej. Carlota je z toho naštvaná.

 

61-62. Keď sa Cristobal modlí k Bohu, aby mu dal znamenie, čo má urobiť, svetelný lúč nakreslí na dlážke písmeno M a tak Cristobal urobí rozhodnutie, ktoré zmení celý jeho život. Gudelia strihá ozdobné stuhy v obchode so striebrom kam vojde Orlando. Romina odíde s Germanom do hlavného mesta , aby tam našla svojho otca. Paloma vyhlási, že necíti žiadnu vinu za to, že je Emilianovou vyvolenou. Carlota hľadá v kostole Cristobala , aby sa ho pokúsila zviesť. Macarena naňho narazí pred kostolom , on jej  povie o svojom rozhodnutí - vystúpi z kňažského stavu a vezmú sa. Macarena sprvoti odmietne, ale napokon súhlasí. Abatiša sa ospravedlní Angelike a potom oznámi Palome, že sa môže vrátiť do školy. pretože za ňu už Angelika zaplatila, ale nemôže nič spraviť s jej budúcnosťou ohĺadom vysokej školy. Carmen sa vráti do Real del Monte a zájde za Macarenou , aby jej dala niečo po Iňakim, čo by Paloma mala mať...

 

63-64. Carlota sa zavrela do svojej izby a akoby sa tam rozprávala s Cristobalom, čo počuje Macarena s Rufi. Carlota sa zaprisahá, že Cristobal doplatí na to, že ju odmietol. Rodolfo navštívi Macarenu, aby jej ukázal fotky domu, ktorý chce kúpiť v Mexico City , aby tam žili s Palomou a Rufi, keď sa vezmú. Cristobal oficiálne požiada Macarenu o ruku v parku a dá jej snubný prsteň, ktorý pre ňu ukrýval  celých dvadsať rokov. Potom si plánujú svoju spoločnú budúcnosť. Konečne sa vráti Otec Mateo a Cristobal sa pokúsi s ním prehovoriť o tom, že sa chce vzdať kňažstva. Musí však čakať , pretože kňaz je chorý. Joelovi sa na večierku veľmi zapáči Angelika, s ktorou sa tam zoznámil. Macarena si spomenie, že si neprečítala dokumenty, ktoré jej zanechala Carmen. Nikde ich však nevie nájsť...

 

65-66. Študentov školy informujú o Macareninej nehode, Liliana sa spýta Rominy, či s ňou pôjde do nemocnice, ale Romina odmietne. Aj Emiliano sa dozvie o Macareninom stave a okamžite ide do nemocnice . Carlote sa to nepáči, ale on aj tak zostane s Palomou. Za Macarenou dorazí aj Cristobal. Carlota sa ho štipĺavo opýta, či prišiel za Macarenou ako kňaz alebo ako muž. Dá mu jasne najavo , že si neželá jeho prítomnosť. Cristobal čelí jej hnevu a vyhlási, že Macarenu miloval celý svoj život. Carlota vstúpi do nemocničnej izby a zloží Macarene kyslíkovú masku. Macarena sa začne dusiť. Keď však  do izby vojde sestrička, Carlota jej masku znova nasadí. Carlota šepká Macarene, že musí zomrieť...

 

67-68. Scéna, keď Macarena zomiera, hlboko otrasie Palomou, Cristobalom a Rodolfom, kým Carlota sa zaujíma len o to, čo Macarena povedala tesne pred smrťou. Utrpenie iba predstiera. Cristobal nerozumie, prečo si Boh vzal Macarenu , keď mu dal znamenie, že sa majú vziať a byť šťastní. Ihneď sa však spätí a chystá sa znovu piť. Orlando mu v tom však zabráni. Rufi oznámi Camile, že nevie nájsť dokumenty , ktoré poslala Macarene Carmen a ktoré by zmenili Palomin život. Carlota tajne počúva a rozhodne sa ich nájsť skôr ako Rufi s Palomou. Diana poradí Romine, aby zostala čo najdlhšie s Palomou a zistila, prečo ju Emiliano tak hlboko miluje. Keď Cristobala požiadajú, aby odslúžil za Macarenu zádušnú omšu, odmietne, pretože nie je toho schopný. Jeho miesto tak prevezme otec Mateo...

 

69-70. Roberto informuje Samuela, že Romina a Camila ho navštívili a myslí si, že Camila má zase o neho záujem. Paloma nevedomky dá Carlote dokumenty , ktoré ju usvedčujú z vážneho trestného činu a Carlota ich rýchlo spáli. Rufi si myslí, že zvyšky , ktoré našla, sú listiny, čo Carmen poslala Macarene a odloží ich. Carlota si spomenie na Alonsove slová o tom, že dedičstvo by bolo motívom , aby zabila Iňakiho. Paloma sa rozhodne splatiť matkin perlový náhrdelník, Rufi jej na to požičia svoje našetrené peniaze. Romina a Aaron ťahajú za jeden povraz v tom, aby Palome a Emilianovi urobili zo života peklo. Romina tvrdí, že vždy keď Palomu zazrie, je jej na zvracanie. Po Macareninej smrti tvrdí jej dcéra na internetovom chate s Cristobalom, že v Boha neverí, odsudzuje jeho cirkev a háda sa s Cristobalom kvôli tomu, čo on prezentuje. Kňaz sa porozpráva s Emilianom o tom, ako pomôcť Palome opäť nájsť vieru...

 

71-72. Romina zostane šokovaná, keď uvidí svoju matku, ako sa bozkáva s Rafaelom. Vykričí mame, že je prostitútka. Palome povie, že jej matka je Orlandovou priateľkou a Rafaelovou milenkou. Emiliano a Paloma sa chcú porozprávať s Carlotou o ich vzťahu a plánoch na sobáš. Napokon Carlota dovolí aspoň to, že Emiliano môže navštevovať Palomu. Cristobal sa Palome ponúkne,že sa pokúsi presvedčiť jej tetu, aby vzala na vedomie ich lásku a porozprávala sa s nimi. Emiliano sa chystá prichytiť Germana s Rominou v posteli, jediné čo sa stane, je to, že sa Romina dozvie o jeho plánoch na svadbu. Právnik Rojas odmietne pokračovať v Carlotiných podlých plánoch. Ona mu však sľúbi zafinancovať výlet do cudziny. Keď Rodolfo zistí, že Javierovu poslednú vôľu môže vidieť, až keď Paloma dosiahne 21 rokov, vzdá to...

 

73-74. Ešte pred cestou právnik Rojas poverí Germana, aby za žiadnych okolností nikomu nepodával informácie o poslednej vôli. Zároveň mu oznámi, že bude v spojení s Carlotou a ak by German čokoľvek súrne potreboval, má to povedať jej. Gudelia sa bojí Orlanda, že ju nájde, a preto sa rozhodne odísť do Monterrey. Orlando ju však nájde skôr a otvorene sa jej spýta, či je Emiliano jeho syn. Gudelia to popiera, rovnako tvrdí, že neukradla žiadne Ignaciove peniaze. Orlando ju vystríha, aby sa nepokúsila ujsť. Ines jej poradí, aby požiadala o pomoc Rafaela. Joel súhlasí s Dianiným želaním získať z rozvodu s Rafaelom väčšie odstupné. Dr. Bermudez  sa pokúsi vyhľadať Carmen v Španielsku, ale dozvie sa, že je na výlete. Dá preto sekretárke inštrukcie, aby jej volala každý týždeň dovtedy, kým sa nevráti...

 

75-76. Romina je naštvaná, keď zistí, že je tehotná. Aaron ju upokojuje - veď je to príležitosť, na ktorú čakali, aby od seba oddelili Emiliana a Palomu. Liliana poradí Palome, aby Romine neverila. German, ktorý teraz pracuje pre právnika Rojasa, sa zoznámi s Rojasovým účtovníkom Erickom. Zistí, že je Lilianiným milencom. Rafael kvôli Gudelii tvrdí Camile, že Orlando nie je dobrý človek. Camila sa nahnevá a žiada ho, aby o Orlandovi pred ňou nikdy nehovoril v zlom. Keď Carlota navštívi kliniku, aby našla Cristobala, otec Mateo ju informuje, že tam nie je a jeho miesto prevzal on. Carlota je sklamaná. Emiliano vôbec nečakal to, čo mu Romina oznámi - vraj s ním čaká dieťa. Nemôže tomu uveriť, ale ona ho o tom presvedčí.

 

77-78. Paloma sa spýta Rominy, či je pravda, že je tehotná. Tá jej odvetí, že áno a dieťa je Emilianovo. Vraj sa s ním často milovala, keď nebola Diana doma. Dúfa, že Paloma chápe, že jej dieťa musí vyrastať s otcom a matkou, pretože nedopustí, aby vyrastalo ako ona - bez otca, ktorý ju opustil. Carlota znovu oklame Palomu , keď jej povie, že jej otec vedel o Macareninom  tehotenstve. Potom sa u Rufiny ubezpečí, že Paloma nevie o tom, že Cristobal je nažive. Sama seba sa pýta, čo by bolo lepšie, či by sa mal dozvedieť, kto je Paloma alebo by sa mala Paloma dozvedieť, kto je jej otec. Rafael neverí Orlandovmu tvrdeniu, že Gudelia kradla a poprie, že Emiliano je Orlandovým synom. Muži sa začnú hádať a pobijú sa. Emiliano sa zverí Germanovi, že Romina čaká jeho dieťa. Potom ju navštívi a chce vedieť, kedy sa to stalo. Romina mu pohrozí, že povie, ako ju zneužil, keď bola na mol...

 

79-80. Romina sa Emilianovi vyhráža, že nikdy neuvidí svoje dieťa, ak si ju nevezme za ženu. On sa však odmieta oženiť bez lásky, hoci ho chce k tomu Diana donútiť a Orlando ho presviedča, že pre zdravie dieťaťa to musí urobiť. Romina povie Palome, že pôjde kvôli Emilianovi na interrupciu, odmieta všetky pocity viny. Carlota afektovane pozdraví Nataliu a Cristobala, sama seba sa pýta, prečo ju Cristobal nechce, keď je predsa krajšia a inteligentnejšia. Otec Mateo sa obáva klebiet, pretože Natalia sa vrátila do Real del Monte a okamžite sa zblížila s Cristobalom. Angelica vyzná Orlandovi lásku a zostane z toho v rozpakoch. Skrývajúca sa Camila ich tajne počúva a neskôr Angelice povie, že ako psychologička by sa mala držať spiatky. German navštívi Dr. Bermudeza, ktorý mu vysvetlí, ako sa dá dokázať otcovstvo dieťaťa. Paloma je zúfalá...

 

81-82. Carlota chce presvedčiť Palomu, že jej otec je mŕtvy, a tak požiada Rufi, aby to odprisahala. Paloma aj tak neverí. Diana chce zistiť, kto je tá žena, kvôli ktorej ju Rafael opúšťa. Emiliano vojde do Germanovho domu a nájde tam Rominino tričko. Chce ju konfrontovať, ale Romina spí. Camila mu povie, že je jej. Emiliano vypočúva Germana, čo bolo medzi ním a Rominou. German tvrdí, že sa len bozkávali, aj to už dávnejšie. Emiliano mu neverí, strelí mu facku , German sa nebráni. Keď Camila povie Romine, že Emiliano sa s ňou chcel rozprávať a mal so sebou jej tričko, Romina je presvedčená, že jej chce niečo dôležité navrhnúť a tak sa začne chystať a líčiť. Zavolá Germanovi, ktorý jej povie, že Emiliano už vie všetko...

 

83-84. Keď Cristobal prezradí Natalii, že sa chcel vzdať kňažstva a oženiť sa s Macarenou, spýta sa ho, prečo jej spôsobuje toľkú bolesť, keď ho ona miluje už celých desať rokov. Rodolfo pokračuje v úsilí zistiť čokoľvek o poslednej vôli a tak požiada Germana, aby mu aspoň čo-to prezradil. German odmietne. Rodolfo pohrozí, že prezradí pravdu o jeho pravdepodobnom otcovstve Romininho dieťaťa. Camila, Romina a Emiliano idú na kliniku , aby Romina podstúpila vyšetrenie. Carlota tam príde až po nich a niekoho podplatí, aby tehotenský test dopadol pozitívne. Paloma sa chce dozvedieť, kto je jej otec a spýta sa na to Carloty, Rufiny a Camily. Ženy to odmietnu, ale Carlota konečne sľúbi, že ju zavedie za jej otcom. Neskôr zavolá právnikovi Salazarovi a chce od neho, aby buď on sám vystupoval ako Palomin otec, alebo aby našiel niekoho, kto by ho zahral...

 

85-86. Muž, ktorý sa Palome predstaví ako jej otec, vykladá, že Macarena mala hromadu mužských priateľov a vraj pochybuje, že je jeho dcérou. Paloma ho už nechce nikdy vidieť. Paloma nanajvýš týmito vecami trpí. Pre Cristobala už nie je dôležité stať sa biskupom, pretože nechce opustiť Real del Monte. Ines informuje Carlotu o tom, že čoskoro Cristobal bude biskupom a z mesta odíde. Joel oznámi Rafaelovi, že Diana ho chce okamžite vidieť. Rafael nájde u nej aj Orlanda, ktorého tiež pozvala. Orlando odovzdá Rafaelovi výsledok testu DNA. Hoci ho Diana prosí, aby tak neurobil, trvá na rozhodnutí, aby sa Emiliano dozvedel, že je jeho otec. Rufi sa už nemôže pozerať na to, ako Paloma veľmi trpí a tak jej chce povedať pravdu o jej otcovi, ale Paloma odmieta počúvať...

 

87-88. Aarona zadržia. Z väzenia zavolá Romine, aby mu pomohla a požiadala Germana, aby Aarona dostal spoza mreží. Keď odmietne, pohrozí jej, že povie právnikovi , že dieťa ktoré čaká, je jeho. Romina je donútená súhlasiť. Keď sa Ines dopočuje, že Angelica odprevadila Palomu na policajný okrsok, kde chce obviniť Aarona vyhlási, aby si okamžite našla iné miesto, kde bude žiť. Romina z terasy zazrie, ako sa Paloma s Emilianom pobozkali a želá si jediné - aby jej súperka bola mŕtva. Cristobal už spí, keď sa do jeho spálne vkradne Carlota a pohladká mu vlasy. Cristobal sa s prekvapením zobudí a prikáže jej, aby okamžite odišla. Carlota vyhlási, že odíde až keď sa pomilujú. Cristobal ju odstrčí a odíde z izby...

 

89-90. Keď Paloma odpustí Aaronovi, Carlota jej poradí, aby sa porozprávala s Rominou o jej vzťahu s Emilianom. Dievča sa rozhodne, že počká, kým sa zistí čie je dieťa. Keď Dr. Bermudez trvá na tom, aby mu German povedal obsah testamentu, naostatok sa ho na rovinu spýta, koľko peňazí za to chce. Rodolfo by to mohol urobiť, ale obáva sa, že právnik by nedodržal dohodu. Romina konečne znovu navštívi otca, Samuel ju ubezpečuje, že sa vždy chcel s ňou skontaktovať, ale Camila to odmietala. Zároveň povie, že stále Camilu miluje. Neskôr Romina matke vyhlási, že nikdy nebude schopná ich rozdeliť. Natalia sa zverí Cristobalovi so svojím postrehom, že Alonso si vždy myslel, že Carlota mala niečo spoločné s Iňakiho smrťou. Dodá, že ona a Ivonne sú presvedčené, že Carlota niečo prevádza s Palominmi peniazmi...

 

91-92. Otec Benito oznámi Cristobalovi, že sa na neho sťažovala Carlota, pretože ju obťažoval a dokonca ju pozval do svojej spálne. Vystríha ho, lebo je presvedčený, že táto žena predstavuje pre Cristobala veľké nebezpečenstvo. Emiliano sa konečne porozpráva s Orlandom a chce sa dozvedieť, prečo opustil jeho matku. Orlando to popiera a bez okolkov mu vysvetlí, ako sa s Dianou skutočne veci majú a dlho nevedel, že Emiliano je jeho syn. Emiliano mu aj tak povie, že preňho bude navždy otcom iba Rafael. Rominu teší, ako Paloma veľmi trpí, keď jej rozpráva, ako sa teší na manželstvo. Dokonca Palomu vyzve, aby bola jej hlavnou družičkou...

 

93-94. Orlando sa rozhodne zistiť, kto mu zavolal, aby šiel ku Gudelii. Myslí si, že to bola Ines, ale tá to popiera. Ines však klame, ale obáva sa, že ju prekuknú. Keď sa Paloma vráti do svojej izby cez balkón, čaká ju tam Carlota. Nenadáva jej, ale pokúša sa ju presvedčiť, že Emiliano si ju nezaslúži. Potom ju poprosí o odpustenie za to, že ju vyfackala. Romina si vyzdvihne výsledok krvného testu. Cestou stretne Palomu a obálku otvoria spolu. Samozrejme, že výsledok škodí Emilianovi a Romina znovu opakuje, že si želá, aby Paloma bola krstnou mamou jej dieťaťa a aby bola prvou družičkou na jej svadbe. Gudelia nechce dať súhlas s rozvodom a tak jej Rafael povie, že nebude ochotný zastaviť Orlanda, aby povedal synovi, čo sa pred mnohými rokmi stalo medzi ním a Dianou...

 

95-96. Liliana sa spýta Rominy, čo urobila, aby výsledok testu DNA vyšiel tak, ako chcela a nevyšlo najavo, že dieťa nie je Emilianovo. Emiliano navštívi Rafaela a oznámi mu, že Diana tvrdí, ako ju podvádzal s Camilou. Rafael si myslí, že to len háda. German navštívi Rominu, ktorá mu ukáže test DNA. Je si istý, že on je otec dieťaťa. Paloma sa rozhodne, že po takom obrovskom sklamaní sa už nikdy nezaľúbi a nechce sa už zoznamovať so žiadnymi novými mladíkmi. Carlota utešuje Palomu a sľúbi jej, že pôjdu na výlet do Cancúnu. Emiliano príde za Rominou, ktorá mu ukáže výsledky testu. Je na ňom vidno, že je to pre neho veľmi nepríjemné prekvapenie...

 

97-98. Carlota prezradí Diane, ktorá žena jej ukradla manžela. Samuel obviní Camilu, že sa nestarala dobre o dcéru, ktorá otehotnela skôr, ako sa vydala. Camila ho vyhodí. Romina cíti, že sa nechce v tomto veku stať matkou a tak požiada Carlotu o pomoc. Tá jej poradí, že pádom zo schodov by mohla potratiť, ale presviedča ju, že by to mala urobiť až po svadbe. Ines odplatí návštevu Orlandovi a povie mu, že vie, čo sa stalo Gudelii, lenže to vysvetľuje v Emilianovej prítomnosti. Emiliano sa tak dozvie, že to nebol Orlando, kto zviedol na Dianu ruku. Paloma navštívi Emiliana, aby mu dala zbohom pred jeho svadbou s Rominou. Oboch premôže obrovský smútok...

 

99-100. Fakt, že Carlota má niekoľko preliačenín na aute, presvedčí Rufinu, že Carlota zapríčinila Arcadiinu smrť. Alonso si je istý, že Carlotá má niečo spoločné aj s Iňakiho smrťou, pretože trvala na tom, aby Iňakiho hneď pochovali a nechcela dovoliť jeho pitvu. Cristobal zostane v úžase z toho, že Paloma je Macareninou dcérou. Spomenie si na minulosť a je presvedčený, že Paloma je jeho dcérou. Paloma mu tvrdí, že jej otec určite nie je mŕtvy a vraj to isté tvrdila aj Carlota. Tá neskôr zájde do banky a z bezpečnostnej schránky vytiahne niekoľko fotografií Cristobala a Natalie. Presviedča samu seba, že Cristobal musí urobiť to, čo si ona želá. V opačnom prípade dostane otec Calixto fotografie, ktoré zmenia jeho názor na Cristobala.

 

101-102. Cristobal sa vyzvedá od Camily, či Macarena jej niečo povedala o Palominom otcovi avšak tá mu len odvrkne. Súčasne však prezradí, že medzi oboma sestrami bolo veľké tajomstvo. Keď Orlando žiada Camilu, aby sa už konečne rozhodla, ona súhlasí so sobášom. Emiliano nalieha na Germana, aby mu povedal všetko, čo bolo medzi ním a Rominou. On zopakuje rovnakú lož, že šlo len o nočné zastavenie sa. Počas rozhovoru prídu k rozhodnutiu, že zabudnú na minulosť a znovu sa stanú priateľmi. Carlota sa pokúša presvedčiť Cristobala, že mu môže dať všetko, čo si len zaželá, ak budú mať milostný vzťah. Keď neuspeje, je rozhodnutá mu škodiť. Nová slúžka v dome Espiňozovcov si myslí, že pracuje u Carloty len dočasne, ale neskôr sa dozvie, že Rufi sa možno už nevráti. Paloma naberie odvahu a ide navštíviť Rominu...

 

103-104. Rozhovor medzi Juanom a Cristobalom naaranžovala Carlota tak, aby sa Paloma presvedčila, že je to tá istá osoba a že on, je jej otec. Romina sa chystá obliecť si svadobné šaty, keď si odrazu všimne, že krváca. Okamžite zavolá Carlote, ktorá zaobstará lieky bez receptu. Alonso príjme správu ohľadom Palominho dedičstva , z ktorého vyplýva, že Javier a Sagrario jej odkázali dom, kde žili a Carlota ho predala. Tiež sa dozvie o niektorých doležitých bankových účtoch a iných aktívach. To znamená, že Paloma nežije z Carlotiných peňazí, ako ju teta o tom presviedča. V okamihu, keď Romina a Emiliano uzatvárajú manželstvo, Angelica upozorní na škvrnu na jej šatách. Napriek protestom okamžite Rominu odvedú do jej spálne a privolajú doktora Bermudeza. Medzitým sa Paloma vyberie do galérie, kde vystavujú jej obrazy. Zoznámi sa tam s Eugeniom, ktorý jej ponúkne, že ju bude výtvarne školiť...

 

105-106. Po nepríjemnej scéne v Camilinom dome Gudelia oznámi Rafaelovi, že nepodpíše súhlas na rozvod. Tomu to vôbec neprekáža. Carlota povie Palome, že Rufine sa nedá zatelefonovať a prikáže Felipe, aby dievčaťu tvrdila to isté. Medzitým Rufi v Matamorose ochorie a musí zostať celý týždeň v posteli. Edmundo sa o ňu oddane stará. Emiliano strávi svoju svadobnú noc v aute pri Camilinom dome. Romina sa sťažuje,ale Emiliano sa jej zaprisahá , že už nikdy nebudú spať v jednej posteli a nebude sa s ňou milovať, pretože ju neľúbi. Rafael prosí Camilu, aby sa nevydávala za Orlanda, pretože miluje jeho. Camila odporuje, že Orlando je muž, s ktorým si želá prežiť zvyšok života...

 

107-108. Keď si Carlota overí, že Cristobal je totálne groggy, vstúpi do jeho spálne a začne ho bozkávať. Potom si dokonca z tejto scény urobí niekoľko fotiek. Cristobal nedokáže vstať a vidí ju veľmi nejasne a skreslene. Napriek tomu jej povie, že je to nechutné , čo s ním robí. Rufina sa spojí s Camilou a požiada ju, aby Palome povedala, že volala a za všetko môže Carlota. Lekár navštívi Rominu a ona ho požiada , že sa chce porozprávať s Camilou a Emilianom. Lekár súhlasí len v tom prípade, ak bude dodržiavať jeho inštrukcie...

 

109-110. Konečne sa podarí Palome telefonicky prehovoriť s Rufinou, ktorú ubezpečí, že v žiadnom prípade nepríde o svoje miesto. Alonso nájde list od Arcadie, v ktorom píše, že Carlota otrávila Iňakiho, keď šiel požiadať Palomu o ruku. Zároveň napísala aj to, že ak sa niečo stane jej, páchateľkou je určite Carlota. Alonso sa ponáhľa do Carlotinho domu, prichytí ju vonku a pritisne jej na tvár niečím napustenú vreckovku. Carlota upadne do bezvedomia. Naloží ju do auta a odvezie do skladiska v Pachuce, kde sa Carlota preberie. Alonso trvá na tom, aby konečne povedala pravdu nielen o Palominom dedičstve a Iňakiho smrti, ale aj o Arcadiinej, ktorú zabila, pretože vedela o jej činoch. Carlota sa snaží s ním koketovať, ale Alonso ju zabrzdí tým, že je mu z nej na zvracanie...

 

111-112. Lekár v nemocnici sa vypytuje Carloty, kto sa ju pokúšal zabiť jedom, ale ona popiera, že by sa niečo také stalo. O niečo neskôr ide okolo jej izby Samuel. Súhlasí, že sa nezmieni vo Valle de Bravo o ničom, čo videl v Pachuce. Orlando a Camila prídu na letisko v Mexico City, odkiaľ chcú odletieť do Houstonu. Pri odbavovacom pulte však vyjde najavo, že Camiline víza sú neplatné a tak nemôže odcestovať. Orlando na Camilino naliehanie napokon odchádza na výlet sám. Camila sa spojí s Monikou a požiada ju, aby šla do Valle de Bravo, kde sú už Joel a Rafael, aby sa zúčastnili na slávnosti keramiky... 

 

113-114. Carlota sa chce Cristobalovi pomstiť a tak napíše anonymný list, v ktorom obviní Nataliu a jej "milenca kňaza"  z Alonsovej smrti. German sa pýta Liliany, či by Paloma s ním šla na promócie, ona mu odvrkne, aby sa jej spýtal sám. German o to Palomu požiada, ale ona odmietne. Gabriel (foto) a Paloma majú medzi sebou ustavičné konflikty, pretože on je podľa Palomy veľmi požadovačný a chce, aby sa učila čo najrýchlejšie, ale ona nechápe prečo. Vždy keď sa Romina usiluje zblížiť s Emilianom , on sa jej vyhne, aby s ňou nemusel byť. Presviedča ju, že ju nikdy neľúbil, neľúbi a ani nikdy ľúbiť nebude. Natalia musí ísť do Pachucy, aby identifikovala nájdené telo , ktoré je možno Alonsovo...

 

115-116. Niekoľko policajtov vrazí do Nataliinho domu a oznámia jej a Cristobalovi, že ich musia predviesť na policajnú stanicu, pretože sú podozriví z Alonsovej vraždy. Prítomná je aj Carlota a teší ju, ako márne Natalia, Cristobal a Paloma protestujú proti krivému obvineniu. Paloma požiada Emiliana, aby im pomohol. Ten okamžite zavolá Germanovi, ktorý sa ich ujme ako právnik. Diana vo Valle de Bravo chce prekvapiť Luz a povie jej, že Rafael je jej manžel. Nevyjde to však tak, ako si plánovala. Romina oznámi Emilianovi, že dieťa je chlapec a dodá, že vie výsledky testu na DNA. Keď Carlota bráni Palome, aby šla na policajnú stanicu za Nataliou a Cristobalom , Emiliano jej pomôže ujsť cez balkón. Na polícii sa Natalia a Cristobal dozvedia, že z vraždy ich obvinil anonymný pisateľ...

 

117-118. Kňažský úrad oznámi Cristobalovi, že v ich očiach prestal byť kňazom a nemá žiadny zvláštny režim, ale nemá ani právo dostať nejakú výnimku a byť prepustený na slobodu. A tak ho spolu s Nataliou vezmú do väzenia. Gabriel povie kňazovi Benitovi , že jeho otec je veľmi dobrý právnik a určite ochotne Cristobalovi pomôže. Carlota sa usiluje v Ines zasiať zrnká podozrenia ohľadom vzťahu medzi Cristobalom a Nataliou, tvrdí , že kým sa stal kňazom, boli milencami. Orlando povie Camile, že je veľmi prekvapený z toho, že Paloma je Macarenina dcéra. Camila ho upozorní na to, že je možné, že je aj Cristobalovým dieťaťom, pretože Macarena nemala okrem Cristobala nikdy žiadneho iného muža. Cristobal počas telefonátu s Carlotou pojme podozrenie, že práve ona je páchateľkou všetkého, čo sa deje jemu a Natalii...

 

119-120. German sa dozvie, že jeho klientov teraz oficiálne uväznili a majú ich postaviť pred súd v Pachuce. Lišiacky Samuel dosiahne, že mu Romina dá šek na nákup nábytku do detskej izby. Camila a Emiliano sa dohodnú, že na ňu budú dohliadať, aby sa to už nestalo. Otec Benito proti svojej vôli musí ísť za biskupom Calixtom, aby mu podal hlásenie o svojom kňazovi. Dôjdu k smutnému záveru, že Cristobal stratí všetko, čo dovtedy dosiahol. Emiliano a Paloma zorganizujú demonštráciu pred policajným okrskom, aby podporili Cristobala. Zavolajú na ňu aj Carlotu. Keď Cristobala a Nataliu odvádzajú z polície , začnú po nich viacerí ľudia neslušne vykrikovať a urážať ich. Paloma netuší, že ich zaplatila Carlota...

 

121-122. Keď ide Cristobal do sprchy, Cannibal sa k nemu priblíži a pokúša sa ho dotýkať. Kňaz mu však ukáže, že je silný, zovrie mu ruku a vykrúti ju. Angelica sa pokúša dovolať Dariovi, on však nikdy nezdvíha a tak sa rozhodne odísť do Mexico City, aby ho našla. Až tam zistí, že z bytu odišiel a neudal žiadnu novú adresu. Rodičia žiadajú abatišu, aby Cristobal už nemohol na škole učiť. Paloma sa pobije so spolužiačkou, ktorá tvrdí, že medzi Palomou a kňazom k niečomu došlo. Luz prekvapí Rafaela, keď ho navštívi v kancelárii. Napokon jej Rafael ponúkne svoj byt. Šokuje ho, keď to bez problémov prijme...

 

123-124. Dario ubezpečí Lucilu, že nevie, prečo jej Angelica klamala. Angelica zistí, že má jej zápisník a žiada, aby jej ho okamžite vrátil. Dario odmietne. Diana je presvedčená, že Samuel je ideálny muž. On je zas presvedčený, že je bohatá. Medzitým už stihol utratiť všetky peniaze od Rominy, za ktoré mal nakúpiť nábytok. David ponúkne Orlandovi a Camile svoj dom v Houstone , aby v ňom žili. Orlando chce presvedčiť Camilu, aby s ním zostala žiť v USA, pretože manželia by nemali žiť oddelene. German chce byť s Palomou a je presvedčený, že mu v tom už Carlota nezabráni...

 

125-126. Luz poznamená pred Rafaelom, že dobre vie, že medzi ním a Dianou nič nie je, ale chcela by vedieť, či je niečo medzi ním a Camilou. Rafael ju ubezpečí, že Camila sa rozhodla žiť s Orlandom a on chce žiť len s ňou. Camila sa prizná Monice, že sa cíti veľmi zle, pretože Rafael je s inou ženou a pýta sa, kam sa podela láska , čo jej sľuboval. Carlota poprosí Germana, aby podplatil lekára , sestričku alebo kohokoľvek koho bude treba, len aby mohla vidieť Cristobala. German to vykoná a Carlota vstúpi ku Cristobalovi , ktorý je v bezvedomí. Carlota mu rozpráva , že je ochotná dať mu čokoľvek a urobiť ho šťastným , ak si to bude želať... 

 

127-128. German odovzdá Cristobalovi časť obrazu. Cristobal ho neskôr spojí s druhou polovičkou a sám seba sa pýta, kto a prečo ho vzal, kým on v ležal v nemocnici. Carlota sa so zlými úmyslami ponúkne Palome, že jej ožehlí šaty, ktoré si chce obliecť na promočný večierok. Potom ich prepáli a tak si Paloma nakoniec musí obliecť jedny z jej nemoderných a škaredých šiat. Paloma je z toho smutná, ale Rufina jej kúpi iné krásne šaty a  to Carlotu rozzúri, keď si ich Paloma oblečie. Keďže Sandra dostala hepatitídu, Gabriel odprevadí Palomu, čo samozrejme rozhodí Rominu. Carlota by rada uškodila Gabrielovi , ale on zmarí jej zlé úmysly...

 

129-130. Romina porodila cisárskym rezom chlapca.Ten je zatiaľ umiestnený v inkubátore. Romina chce aby sa volal Samuel.Ale zároveň Romina vie, že sa dieťa podobá na Germana. Liliana sa rozišla s priateľom. Cristobala zaskočila vo väzení jedna návšteva a to Madeleine, jeho matka . Ten ju ale nechce vidieť. Carlota ďalej ničí Cristobalovi šancu, aby sa dostal z väzenia.

 

131-132. Carlota ide navštíviť Cristobala do väzenia a ponúkne mu pomoc, ak bude súhlasiť, že sa stane jej mužom. On striktne odmietne. German vezme od Carloty peniaze výmenou za potopenie Cristobala a potom sa vášnivo bozkávajú. Pri bozkávaní ho však Carlota osloví ako Cristobala a keď ju German konfrontuje s jej citmi, vyhodí ho z domu. Gabriel oznámi Palome, že čoskoro odíde. Orlando príde za Cristobalom a ten mu dá list pre Nataliu. Camila sa dozvie od Melani o vzťahu Diany a Samuela. Romina jej zatelefonuje z nemocnice a spýta sa jej , či nechce vidieť jej dieťa. Doktor Bermudez pozve Germana do kancelárie a podelí sa s ním o pochybnostiach o teste otcovstva...

 

133-134. Gabriel a Emiliano pozývajú Palomu von, ale ona sa rozhodne, že pôjde s Gabrielom, pretože chce konečne zmeniť svoj život. Gabriel ju vezme na motocyklový výlet na vidiek. Madeline zavolá Eugeniovi a zistia, že spia obaja v Real del Monte, a tak idú spolu na obed. Počas obeda vyjde najavo, že Cristobal je jej syn. Ubezpečuje Eugenia, že Cristobal je nevinný a má podozrenie, že jeho prípad sa nerieši poriadne. Požiada Eugenia, či by neprevzal Cristobalovo zastupovanie. Eugenio jej pripomenie, že už roky nevykonáva advokátsku prax. Madeline ho upozorní aj na to, že Cristobal sa nesmie dozvedieť , že ho najala ona, pretože by Eugenia nikdy neakceptoval.

 

135-136. Carlota zúri, že by mala vypovedať na súde, ale German má ideu ako ju zbaviť akéhokoľvek podozrenia. Paloma a Emiliano sa dohodnú, že bude najlepšie, ak budú od seba čo najväčšmi vzdialení. Eugenio navštívi pred pojednávaním Gabriela. Gabriel z ničoho nič upadne do bezvedomia, a hoci sa rýchlo preberie , Eugenio zostane ustarostený. Paloma ide na cintorín navštíviť matkin hrob. Je smutná, nahnevaná a cíti sa osamelo. Rafael podotkne, že Emiliano by si mal spraviť test otcovstva, aby sa skončili jeho pochybnosti, a mal tak konečne šancu začať život s Palomou...

 

137-138. Emilianova bývalá priateľka Anamar príde na návštevu z Monterrey. Luz ukáže Rafaelovi, že vzala Yochtil domov, čo zapríčiní, že Rafael jej vynadá, že je príliš impulzívna. Romina navštívi Camilu a prekvapí ju svojim rozhodnutím, že dieťaťu dá meno Bernardo, po Camilinom otcovi. Camila chce, aby Romina začala spolu s ňou pracovať v galérii, čo Rominu rozčúli - kričí, že ona nebola stvorená pre prácu. Otec Benito zavolá Carlote a požiada ju , aby ho navštívila. Ak vraj neoľutuje všetky svoje hriechy a neprizná, čo urobila, nebude už v cirkvi vítaná. Carlotu to rozzúri. Gabriel navštívi Palomu a povie jej, že by rád s ňou oslávil jej narodeniny...

 

139-140. Paloma sa s Gabrielom zbližuje čoraz viac.Carlota sa nemôže zmieriť s tým, že chce Paloma odísť do Mexico City a preto urobí všetko nemožné, aby Paloma neodišla.Koná sa ďalší súdny proces a všetko sa vyvíja k lepšiemu, keď Cristobala a Natáliu začne obhajovať Eugenio.Carlota povie Rufi, aby pozvala doktora na večeru.

 

141-142. Eugenio sa snaží zlomiť Leopolda, ktorý tvrdí, že videl Cristobala , ako vraždí Alonsa. Eugenio trpezlivo a múdro vedie výsluch a napokon sa mu podarí Leopolda donútiť k protirečivej výpovedi a všetko sa skončí tým, že Leopold nemože jednoznačne povedať, že na mieste činu skutočne videl Cristobala . Carlota zúri, keď  jej German oznámi priebeh súdneho pojednávania . Emiliano sa rozhodne požiadať Rominu o rozvod. Luz poradí Gabrielovi , aby rozvíjal milostný vzťah s Palomou. Carlota znovu plánuje urobiť niečo proti Cristobalovi a preto zavolá Eugeniovi , ktorému povie, že mu musí oznámiť niečo veľmi doležité...

 

143-144. Rafael sa zverí Camile, že ho Orlando vydieral, aby neprezradil Emilianovi, čo za človeka je jeho matka. Keď sa Rodolfo rozhodne prijať Carlotino pozvanie na návštevu v jej dome, Carlota ide na trh na nákupy. Okrem iného kúpi aj veľké množstvo ľuľkovca zlomocného. Emiliano povie Gabrielovi, že sa chystá rozviesť a keď bude voľný, bude bojovať o Palomu. Gabriel ho však upozorní, že musí byť zodpovedný a ako sa dozvedel, Paloma chce spolu s doktorom odcestovať do Mexico City a chystá sa tam žiť. Len niekoľko minút pred obradom sa Camila spýta Orlanda , či to, čo jej Rafael povedal , je pravda. Orlando sa to snaží zahovoriť , vedie prázdne reči , aby nemusel Camile povedať pravdu...

 

145-146. Doktor Bermudez má problém dostať sa do Pachucy s Alonsovým listom, dokonca si od nejakého mladíka kúpi motorku. Keď však dorazí do súdnej siene a chce list prečítať , sudca ho neprijme ako dôkaz , pretože porota prijala rozsudok skôr, ako sa tam Rodolfo dostal. Rafael poznamená Luz, že je aj ďalšia alternatíva ako adoptovať Xochitl, ale ona sa nechce vydať , pretože jej rodičia mali veľmi zlé manželstvo, čo ju hlboko poznamenalo. Madeleine povie Rufine, že je Cristobalovou matkou, je teda jasné, že je Palominou starou matkou. Paloma sa rozhodne ísť na súd, Madeleine tvrdí Rufi , že jej pripomína niekoho blízkeho, ale nespomína si, o koho ide. Súd oslobodí Cristobala a Nataliu zo zločinov, z ktorých ich obžalovali. Carlotu to mimoriadne rozzúri a zaprisahá sa, že každý z jej nepriateľov za to poriadne zaplatí...

 

147-148. Gabriel daruje Palome počítač, aby sa mohla lepšie pripravovať na svoje lekcie maľovania. Carlota si však vďaka svojim predsudkom neželá, aby Paloma tento dar prijala. Gabriel jej však vysvetľuje, že Paloma mu ho zaplatí , keď  dostane svoje peniaze. Biskup Calixto oznámi Cristobalovi, že sa môže vrátiť k svojmu kňažskémi povolaniu. Cristobal je šťastný. Carlota vyhľadá Rodolfovu adresu, Odborník na zostavovanie portrétov pozorne Cristobala počúva a nakreslí portrét muža, ktorý by mohol byť Palominým otcom...

 

149-150. German presvedčí Rominu, aby ho pustila do domu, pretože potrebuje, aby ho utešila. Liliana ide okolo a všimne si jeho auto. Želá si, aby čím skôr vyšlo najavo, že Bernardo nie je Emiliánovým synom a German zaplatil za všetko zlé, čo kedy urobil. Eugenio požiada Cristobala , aby sa porozprával s matkou. Madeleine sa mu snaží vysvetliť, prečo sa ho vzdala, keď bol malý a prosí Cristobala, aby jej odpustil. Cristobal to zo srdca rád urobí. Diana odhalí, že Romina je s Germanom. Emiliano konečne oznámi Palome, že už nežije s Rominou a podal žiadosť o rozvod...

 

151-152. Diana posiela Samuelovi do telefónu zúfalé maily. Má obavy, lebo Diana riskuje, že príde o svoj dom. Carlota vojde oknom do domu Dr. Bermudeza a vyčíta mu, že má zlý vkus, pretože sa zaľúbil do jej sestry Macareny, čo rozhodne bol zlý krok. Carlota ľutuje, že Rodolfo nezostal mimo jej a Palominho života . Zároveň mu povie, že je to posledný večer jeho života. Keď  sa Camila dozvie, že Paloma je Cristobalovou dcérou, poteší ju to. Romina sa pokúša dosiahnuť, aby Emiliano odišiel z Palominej narodeninovej oslavy. On odporuje a povie jej , že ak sa jej nepáči, môže pokojne odísť, ale on chce zostať. German sa jej ponúkne, že ju odvezie domov. V aute sa začnú milovať...

 

153-154. Osoba, ktorá oznámi Palome a Carlote o zmiznutí a možnej vražde Rodolfa, je Rufina. Carlota z toho zostane perplex, pretože si je istá , že ho zabila a určite bol mŕtvy. Cristobal ju obviní z vraždy , ale ako zvyčajne , Carlota všetko popiera. Madeleine povie Palome, že ju Cristobal rozhodne nechcel raniť , potom ju požiada , aby mu odpustila a ubezpečí ju, že sa bude o ňu vždy starať a chrániť ju. Zúfalá Carlota prikáže Germanovi, aby okamžite zistil, čo sa stalo s Rodolfom, ale on jej pripomenie , že pre ňu nepracuje a nikdy už ani pracovať nebude. Keď o tom povie Eugeniovi , ten mu dá inštrukcie , aby jej zavolal a prijal jej príkazy...

 

155-156. Carlota sa pokúsi presvedčiť Eugenia , že to bol on, kto tvrdil , že na synovu chorobu neexistujú žiadne lieky. On to popiera, ale ostáva ohromený tým, akým drzým spôsobom dokáže Carlota klamať. Paloma a Gabriel si zaplatia autobusový výlet do Mexico City. Paloma tam nikdy nebola a fantasticky si to užíva. Keď sa rozhodne vrátiť do Real del Monte, Gabriel sa impulzívne rozhodne ísť s ňou. Carlota dostane anonymnú správu od Rodolfa a tak sa rozhodne, že sa musí za každú cenu dozvedieť, či je Rodolfo nažive alebo nie. Okamžite vydá Germanovi príkazy. Zúfalá Diana požiada Rafaela, aby ju odprevadil na návštevu Samuela vo väzení, ale on odmietne. Romina ustavične na Emiliana nalieha, aby ho presvedčila , že je Bernardov otec. Emiliano preto zájde za Cristobalom vyzdvihnúť si výsledok testu DNA...

 

157-158. Romina a German sa postupne učia, ako sa starať o ich dieťa. Romina je z toho frustrovaná a povie Germanovi, že nech s ňou radšej neráta a napokon ujde. Romina sa vyhráža Emilianovi, že Bernarda nikdy neuvidí, ak sa k nej nevráti. Emiliano jej pohrozí , že ak sa nebude o syna starať poriadne, vezme jej ho, pretože podľa zákona je jeho otcom on a nie German. Rafaelovi je jasné, že Luz odmieta manželstvo, pretože sa bojí spolužitia. Carlota na polícii tvrdí, že Cristobal by mohol stáť za Rodolfovým zmiznutím. Preto ho navštívia policajti a kladú mu otázky o tom, kedy a kde naposledy doktora videl. Camilu rozzúri, keď sa dozvie, že Orlando bude žiť v Houstone bez jej súhlasu...

 

159-160. Carlota napokon zostane sama vo svojom dome, pretože Paloma a Rufina sa rozhodnú odísť. Ešte pred odchodom im vynadá a obviní ich z nevďačnosti a zrady. Keď opustia dom, Carlota aj naďalej vykrikuje, že nechce zostať sama, ale nikto ju nepočuje. Madeleine chce, aby si kúpili dom, kde budú všetci žiť spolu. Len sa treba rozhodnúť , či to bude v Mexico City či Paríži alebo zostanú v Real del Monte. Camila navštívi vo väznici Samuela, ktorý jej vyzná lásku a tvrdí , že ju vždy miloval. Požaduje, aby si ho vzala, keď ho prepustia a tak budú navždy šťastní. Camila tomu však nevenuje pozornosť a opustí ho bez toho, aby mu čokoľvek povedala. Až teraz sa Diana Emilianovi prizná, že pomáhala Romine, aby ho uhnala do manželstva...

 

161-162. Lekár z nemocnice prezradí Emilianovi, že Romina chce dať Bernarda k adopcii. Camila sa pokúša presvedčiť ju, aby to nerobila. Romina oznámi Emilianovi, že jedine ak ju naučí byť dobrou matkou a vráti sa k nej domov, dieťa si ponechá. On, samozrejme, odmietne. Carlota sa naoko ospravedlní Eugeniovi, ktorého to poteší. Od Palomy sa neskôr dozvie, že jej teta pije čaj z ľuľkovca a nebola v Real del Monte v čase, keď Alonso zomrel. Biskup prináša dobré správy - Cristobala znovu prijali do služby. Romina sa spýta Palomy, prečo sa do nej zaľúbi každý muž a potom štipľavo dodá, že je asi dobrá v posteli. Paloma súhlasí so sobášom s Gabrielom a svadbu si naplánujú už o dva týždne. Chce, aby ich zosobášil jej otec...

 

163-164. Diana nemá kde bývať a tak požiada svojho syna o pomoc. Emiliano už dohodol, že odíde do Monterrey, kde jej vybavil prácu a strechu nad hlavou. Diana po riadnej hádke konečne súhlasí a odcestuje ešte v ten istý večer. Eugenio sa pokúša donútiť Carlotu, aby sa priznala, ale ona všetko popiera. Vzdá sa až vo chvíli, keď jej povie, že Rodolfo je nažive a obvinil ju z toho, že na neho strieľala. Carlota sa zaprisaháva, že si nebola vedomá toho, čo robila a až neskôr sa jej zobrazil rozmazaný obraz celej udalosti. Dodá, že to všetko robila len a len pre Palomu. Rufina upozorní Palomu, že ak sa vydá za Gabriela, raz a navždy stratí Emiliana...

 

165-166. Germana zatvoria do väzenia a on prosí Emiliana, aby kvôli nemu klamal. Len tak by ho prepustili na slobodu. Darmo však manipuluje, Emiliano kategoricky odmietne. Paloma a Rufina sa modlia za Carlotin život, hoci im vykonala toľko zlého. Operácia totiž nemusí dopadnúť dobre. Neskôr ich lekári informujú, že Carlota po páde ochrnula a bude mrzákom. Luz, Rafael a polícia sa snažia nájsť otca Xotchil, ktorý unesené dievča zviazal a ukryl na vozíku s rastlinami. Camila sa rozhodne získať späť svojho vnuka a uhovorí Leticiu, aby jej ho dala. Romina však nechce prevziať zodpovednosť za svoje dieťa...

 

167-168. Xochitla napokon nájdu. Cristobal ho ovalí bibliou a unesené dievča zachránia. Keď malý Bernardo zúfalo plače, Romina ho okrikuje, aby čušal. Dieťa však neprestáva nariekať. Napokon mu Romina na tvár pritlačí vankúš. Až v poslednej chvíli sa spätí a prosí o odpustenie, že si chcela zabiť vlastné dieťa. Paloma navštívi svoju tetu, aby z nej dostala vysvetlenie, prečo ju chcela zabiť. Carlota soptí a vyhráža sa, že budú raz a navždy stáť proti sebe. Camila sa bez ohľadu na to, či ju rozvedú alebo nie, rozhodne, že si konečne začne užívať života. Luz pred svojim odchodom z Real del Monte zájde za Camilou, aby ju informovala o tom, že sa s Rafaelom rozišla. Je rada, že Camila sa chce s Orlandom rozviesť. Biskup Calixto dovolí Cristobalovi vrátiť sa do Real del Monte ako kňaz a avizuje mu, že sa može stať biskupom, hoci má dcéru... 

 

169. Romina sa ešte raz pokúsi vysvetliť Palome, že sa s Emilianom nikdy nemilovala, ale to bola len pasca, ktorú mu nastavila, aby si ju zobral za ženu. Paloma sa jej poďakuje, ale uistí ju, že aj tak sa vydá za Gabriela. Lekár povie Carlote, že urobil všetko, čo bolo v jeho silách, ale aj tak musí ísť do väzenia, hoci je na invalidnom vozíku. Carlota si sama pre seba povie, že tam ju nikdy nedostanú. Gabriel je už oblečený v svadobnom obleku. Požiada Emiliana, aby s ním na chvíľu odišiel, pretože mu chce niečo doležité povedať. Začína sa svadobný obrad. Gabriel pred oltárom pobozká Palomu...

 

170. Paloma vchádza do kostola po boku s Cristóbalom, ďakuje Panne Márie Guadalupskej.Keď príde k oltáru, stretne sa s Milkom a obaja si povedia, že sa milujú.Gabriel im smutne želá len to najlepšie.Eugenio prosí Boha, aby jeho syn netrpel.Romina sa prizná Camile, že ju bolí vidieť Milka pred oltárom, pretože ho skutočne miluje, ale túži, aby boli šťastní.Rufi verí, že Macaren z neba pomôže Paloma, aby bola šťastná.Cristóbal začne slúžiť omšu.Carlota si vezme taxík a ide do kostola, práve v tej chvíli prichádza do jej domu polícia, aby ju chytili.Milko prisahá Palome, že ju bude milovať celý život, v dobrých aj zlých chvíľach, ona mu sľubuje, že sa bude o neho starať a milovať ho každý deň svojho života.Cristóbal ich prehlási za muža a žena, všetci pozvaní tlieskajú a svoju lásku spečatia bozkom.Carlota vystúpi z taxíka, pretože je veľká premávka.Paloma ďakuje Gabrielovi za všetko, čo ju naučil a povie mu, že ho má veľmi rada, on blahoželá novomanželom.Všetci blahoželajú novomanželom vonku pred kostolom.Rufi povie Palome, že Macarena bude na ňu dávať z neba pozor, ona jej odpovie, že cítila jej prítomnosť.Romina povie Palome, že židny muž nezničí ich priateľstvo a želá jej všetko najlepšie.Prichádza Carlota a pýta sa ich, či verili, že budú šťastní, vytiahne pištoľ a vystrelí na Palomu, Gabriel zareaguje a postaví sa pred ňu, Carlota ujde do kostola.Gabriel spadne, Paloma sa k nemu priblíži, Gabriel žiada Milka, aby ju strážil a urobil ju šťastnou, zomrie. Paloma je zarmútená, Eugenio cíti veľkú bolesť pri pohľade na smrť svojho syna.Carlota sa ukryje vo vnútri kostola, Cristóbal ju zúfalo hľadá.Carlota preklína Gabriela, lebo sa hodil do rany.Paloma sa pýta, prečo ho zabila, Milko ju upokojuje a sľubuje jej, že to bol posledný krát, čo niekomu ublížila.Carlota uteká po streche kostola, prichádza na zvonicu a zamieri na Palomu, Cristóbal v tom čase prichádza, ona mu povie, že jediné čo urobila bolo, že ho milovala, že mohli byť takí šťastní, a že mu mohla dať dcéru a nie Macarena. Povie mu, že ničoho neľtuje, zápasia, pištoľ vystrelí a zraní ju, ona spadne zo strechy, Cristóbal ju zachytí. Ona mu povie, že ho miluje a spadne.
Po niekoľkých dňoch...
Z Cristóbala sa stane biskup. Madeleine mu blahoželá a povie, že je naňho veľmi hrdá.Eugeni spomína na Gabriela spolu s Luz a malou Xóchtil. Povie im, že vytvorí nadáciu pre opustené deti ako poctu pre jeho syna.Orlando prichádza k Angélice, ona obdrží hovor, kde jej oznamujú, že vyhrala súd a vrátia jej knihu, ďakuje mu za jeho pomoc.Romine niekto volá, požiada pestúnku, aby šla s ňou spolu s Bernardom.Rufi ide do väzenia navštíviť Carlotu, ona prichádza na kolieskovom kresle a povie jej, nech odíde z väznice, Rufi jej povie, že to nejde pues le dieron cadena perpetua. Carlota ju žiada, aby sa nevracala, Rufi jej povie, že to neurobí, ale keď bude niečo potrebovať, tak jej má zavolať. Carlota zostáva sama a paralyzovaná vo väzení.Romina prichádza do parku pozrieť Germánovho otca, po chvíli príde on a obíjmu sa.Rafael a Camila si povedia, že sa milujú ešte viac.Germán povie Romine, že v tento istý deň vyšiel z väzenia, ona mu povie, že ju veľmi teší, že je voľný. On jej povie, že chce byť lepším rodičom pre ich dieťa, ona povie to isté.Germán sa vyjadrí, že ju miluje a žiada ju o príležitosť, ale ona nechce kvôli tomu, čo sa stalo v minulosti. On sa jej spýta, či k nemu niečo cíti, Romina mu odpovie, že vždy robila nemožné, čo veľmi ublížilo ostatním ľuďom. Eugenio navštívi Carlotu v base, ona mu povie, že on je posledná osoba, ktorú čakala, on jej vyčíta, že zabila jeho syna, ona mu odpovie, že ten koho chcela zabiť bola Paloma, že jej zámer nebolo zabiť Gabriela, hoci to bola lepšia smrť ako tá, čo ho čakala. Eugenio povie, sa bude kajať za všetko, čo urobila, že bude vykonaná spravodlivosť a on sa osobne postará o to, aby nikdy nevyšla z tejto väznice. Carlota mu povie, že urobí všetko pre to, aby sa dostala von. Eugenio povie, že samota bude jej trest.Rufi, Cristóbal, Paloma a Milko navštívia hrob Macareny. Paloma povie, že nakoniec sú všetci spolu a šťastní, Rufi povie, že nakoniec dobro zvíťazilo.Germán sľubuje Romine, že ak súhlasí zostať s ním, spraví ju veľmi šťastnou, obaja spomínajú na to, keď sa spoznali. Nakoniec ju presvedčí, hoci ona mu povie, že nevie, či ju vzťah bude fungovať, pobozkajú sa, Romina príde s Bernardom a konečne sú rodina.Carlota je na dvore väzenia, väzenkyne ju obťažujú a zhodia ju z vozíčka, ona volá o pomoc, aby ju dostali z väzenia, no nikto tam nie je.Paloma a Milko prídu na miesto, kde ju požiadal, aby bola jeho snúbenicou, kričí do celého sveta, že ju miluje a povie jej, že najšťastnejší muž, pretože ženu svojich snov. Paloma mu povie, že ich láska prekonala všetky prekážky. Pobozkajú sa na znak ich lásky.FIN.