OSUDOVÁ LÁSKA

díly sepsala Pearl. Díky

(1) Andrea Sanvicente je mladá budoucí právnička, která má před svatbou s Ramirem. Ramirovi rodiče, hlavně jeho otec Samuel, se bojí, že Andree jde jenom o peníze a nepřeje si, aby se svatba uskutečnila. Samuel by byl raději, kdyby se dal Ramiro dohromady se svou bývalou přítelkyní, lékařkou Sofií. Sofia se také snaží získat Ramira zpátky, ale ten jí odmítá, protože miluje Andreu. Andrea žije v domácnosti se svou přísnou tetou Zulemou a jejím manželem, jejich dcerou Magdou a svou sestřičkou Ginou. Zulema se stará o Andreu a Ginu jako o vlastní a neustále Andree připomíná, jaká rebelka byla její matka (Zulemina sestra). Magda sní o tom, že se vdá za milionáře, který jí všechno splní. Další příběh se točí kolem právníka, dr.Eduarda Rivadeneiry. Jeho žena Emma má milostný poměr, protože už ji hra na hospodyňku a maminku jejich dcery Jimeny nebaví. Samuel se snaží Ramirovi vymluvit svatbu s Andreou. Když neuspěje, jde za Andreou a nabídne jí peníze za to, že Ramira opustí.

 (2) Andrea nechá Samuela vypsat šek, ale pak ho roztrhá. Eduardo navštíví svou matku Nuriu a radí se s ní, jak má zachránit manželství s Emmou. Zulema zajde za Samuelem a vezme od něj peníze za to, že rozdělí Andreu a Ramira, i když to nemá v úmyslu. Andrea si dá schůzku s Ramirem a řekne mu, že se nemohou vzít, protože jeho rodina by ji nepřijala. Eduardo, který pracoval na žalobě pracovníků pro textilní podnik Mauricia a jeho otce Augusta Rodrigueze, oznamuje, že od případu ustupuje. Eduardo se totiž postavil na stranu pracovníků. Andrea se se vším svěří kamarádkám, které zinscenují její setkání s Ramirem na loďce, kde ji Ramiro znovu požádá o ruku.

 (3) Andrea nabídku přijme. Ramiro se pohádá s otcem kvůli svatbě s Andreou a rozhodne se, že se vzdá rodinného majetku. Eduardo se snaží usmířit se svou manželkou Emmou, která se chce rozvést. Při další hádce Ramira s otcem se Samuel omylem postřelí. Ramiro zavolá Sofii, která se o jeho otce postará. Andrea se rozhodla podepsat dokument, ve kterém se vzdává Ramirova majetku a donese ho jeho rodičům. Emma má v plánu odjet se svým milencem a opustit rodinu.

 (4) Emmina matka pošle za Emmou kněze, který se jí snaží rozmluvit románek s milencem Luisem. Ale marně. Andrea se v domě Ramirových rodičů setká se Sofií a dozví se, že se Samuel chtěl zastřelit. Konečně přichází Andrein svatební den. Samuel řekne na svatbě Ramirovi, že pokud se ožení, on se zabije. Ramiro ale jeho tlaku nepodlehne a Andreu si vezme. Při svatební hostině má Ramiro nehodu (Sofia mu podkopla stoličku) a uhodí se do hlavy. Chvilku je v bezvědomí, ale probere se. Mladí novomanželé se ubytují v hotelu v Miami, kde se ubytoval i dr.Eduardo. Po krásné svatební noci čeká Andreu kruté ráno – Ramiro je mrtvý.

 (5) Ramirovi rodiče jsou zprávou zdrceni. Andree pomáhá překonat zármutek dr.Eduardo. Emma odjíždí za milencem a má autonehodu. Mauricia navštíví jeho milenka Olga a oznamuje mu, že je těhotná. Slyší to i Augusto a nařídí Mauriciovi, aby donutil Olgu jít na potrat. Emma po operaci upadne do kómatu. Andreu v Miami zatkne na popud Samuela policie, je podezřelá z Ramirovy vraždy.

 (6) Andrea řekne Samuelovi, že za Ramirovu smrt může Sofia. Ten jí samozřejmě nevěří. Je provedena pitva a jako příčina Ramirovy smrti se jeví infarkt. Je tím vyloučena možnost vlivu úderu do hlavy. Andrea je následně zbavena podezření. O Emmu, která je stále v kómatu, se v nemocnici stará Sofia, které se zalíbí Eduardo. Olga zajde na kliniku kvůli potratu. Koná se Ramirův pohřeb. Andrea si moc přeje, aby se ukázalo, že je těhotná, ale marně Zulema se stane majitelkou salónu svých známých, kteří mají finanční potíže. Uběhne jistý čas a z Andrey je už právnička, která zastupuje bývalé dělníky textilky Rodriguezových.

 (7) Emma je stále v kómatu, ale v domácím ošetřování, kde se o ni stará její matka. V textilce tou dobou pracuje Eduardo. Augustově milence se přestává líbit, že je jejich vztah tajný, ale nedokáže Augusta opustit. Emmina matka se chce nastěhovat k Eduardovi domů, ale on to odmítne. Nuria radí své sestřenici Amparo, aby opustila svého manžela – Augusta. Ale Amparo je na něm příliš závislá. Andrea se na diskotéce setkává s Mauriciem.

 (8) Andreiny kamarádky Andreu pobízí, aby dala Mauriciovi šanci, aby se znovu zamilovala. Amparo prosí Augusta, aby dovolil jejich dceři Julianě pracovat, ale ten je jednoznačně proti. Raději by dceru provdal. Mauricio se opět setkává s Andreou.

 (9) Obyčejný mladík Marco uplatí kartářku, aby Zulemě vyčetla z karet, že po ní touží. Nuria odmítne, aby se její synové (Eduardo a Fernando) stýkali s jejich babičkou Asunción, matkou jejich otce. Nuria je pak ujistí, že oni nemohou za to, že je jejich otec opustil. Mauricio se dále snaží sbalit Andreu. Když jde nakupovat se svou sestrou Julianou,Andrea je uvidí, jak se objímají a bojí se, že jí Mauricio podvádí. Ale vše se vysvětlí. Sofia se vyspí s Eduardem. Augusto se pohádá s Julianou a ta se rozhodne odejít z domu. Magda se snaží zapůsobit na Fernanda. Eduardo se v Augustově kanceláři setkává se s Andreou.

 (10) Andrea řekne Eduardovi, že zastupuje nespravedlivě propuštěné dělníky a že si o něm myslí, že je stejně podlý jako Augusto Rodriguez, který ji chtěl uplatit. Marco hází očkem po paní Zulemě a lehce se jí dotýká. Juliana odchází z domu svého otce k Nurii, kde se vidí se svým přítelem Fernandem. Žádá ho, aby jejich vztah udrželi v tajnosti. Ve městě bude koncertovat slavný zpěvák Jerry, který se přátelí s Olgou. Olga se ho vyptává na Mauricia. Mauricio přijde za Andreou domů a seznámí se s její rodinou. Emmina matka se snaží dostat Jimenu na svou stranu. Amparo se opět opije. Eduardo šel navštívit dělníka, kterého zatupuje Andrea a střetne se s ní.

 (11) Eduardo řekne Andree, že jedná vždy fér a nepodporuje nespravedlnost, ale Andrea mu nevěří. Magda pozve Fernanda na Jerryho koncert. Jimena řekne Eduardovi, že se jí Sofia nelíbí. Mauricio pošle Andree velkou kytici růží. Eduardo řekne Emmině matce, že jí chce nechat převést do nemocnice.

 (12) Augusto se pohádá s Nuriou a zmíní se o tom, že kdysi byli milenci. Jimena prosí Eduarda, aby jí nebral její maminku a on souhlasí. Eduardo pak vynadá své tchýni, aby neštvala Jimenu proti němu. Magda ukradne lístky na koncert Jerryho, které vyhrála Gina. Marco dostává od paní Zulemy úkol sledovat salón krásy. Eduardo navštíví Sofii. Když se Magda vrací domů, její otec jí pořádně vynadá. Mauricio přijde před Andrein dům s kapelou a žádá ji o odpuštění.

 (13) Mauricio zazpívá Andree pod okny. Eduardo stráví noc se Sofií. Když se udělá Andreině strýci Anselmovi špatně po hádce s Magdou, Mauricio ho odveze do nemocnice. Pak se zeptá Andrey, jestli se chce stát jeho snoubenkou a ona mu řekne, že už byla jednou vdaná. Augusto uslyší mluvit Amparo po telefonu s Julianou, vezme jí telefon a zavolá zpátky. Tak zjistí, kde Juliana bydlí. Mauricio vyhledá Olgu. Andrea má schůzku s Eduardem v jeho kanceláři.

 (14) Andrea má schůzku s Eduardem v jeho kanceláři a tam se setkává se Sofií. Eduardo nemůže uvěřit tomu, že se obě znají. Augusto si přijde pro Julianu do Nuriina domu a vynadá Nurii, že kazí Julianu. Mauricio se vyspí s Olgou. Aby se Eduardo omluvil Andree za Sofiino chování, zastaví autobus, kterým jela Andrea domů. Andrea vystoupí a odjede s ním. V restauraci mu odvypráví svůj příběh. Paní Zulema koupí Marcovi košili. Mauricio nabídne Gině, že jí seznámí s Jerrym, Gina pak přemluví Andreu, aby šla s nimi. Je tam i Olga, která Mauricia na přivítanou vášnivě políbí před Andreinýma očima.

 (15) Andrea řekne Mauriciovi, že už se dál nebudou vídat. Augusto zakáže Julianě stýkat se s Fernandem. Sofia jde za Andreou a řekne jí, aby nechala Eduarda na pokoji. Augusto se pohádá se svou milenkou Isaurou, protože šla bez něj do společnosti. Samuel jde do advokátní kanceláře, kde pracuje Andrea, a naléhá na majitele, aby Andreu vyhodil. Ten se jí zastane a Samuel mu na to řekne, že jistě pro to, že jsou milenci (jak mu to nakukala Sofia). Fernando řekne Magdě, že mezi nimi nic nebude, protože má snoubenku. Eduardo poradí Augustovi, aby vyplatil dělníkům odstupné, protože nemají u soudu šanci vyhrát. I když se to Augustovi nelíbí, dojde k dohodě a případ se uzavírá.

 (16) Mauricio jde za Andreou, řekne jí, že Olga je jen kamarádka a prosí ji o odpuštění. Andrea mu řekne, že se k němu vrátí. Marco se vyspí se Zulemou. Přes Andreinu kamarádku Lupitu se Mauricio dozví, že Andrea vyhrála spor s textilkou Rodriguezových. Lupita Andreu odvede k nim domů, kde se slaví vítězství dělníků. Nuria dostane dárek od Hectora, Fernandova spolufinančníka. Mauricio jde za Eduardem  a prosí ho, aby neřekl Andree, že je synem Augusta Rodrigueze, Eduardo odpoví, že Andree nebude lhát. Fernando a Juliana se dohodnou, že se vezmou co nejdříve. Rodina Lupity chce odkoupit zpátky svůj salón od Zulemy, ale ta jim ho hodlá prodat za dvojnásobek. Fernando řekne matce, že se chce oženit s Julianou. Eduardo donese Andree dárek – zarámované poděkování z novin od Lupitiny rodiny.

 (17) Nurii se nelíbí, že si chce Fernando vzít Julianu. Isaura se naštve, že ji Augusto nechce poslat do Los Angeles na školení. Augusto daruje dceři mateřskou školku (kde Juliana dříve tajně pracovala) ale má podmínku: musí tam pracovat i Amparo. Obě mu poděkují. Juliana ale raději pomlčí o svém záměru říci rodině, že se bude vdávat. Eduardo víc a víc myslí na Andreu. Andreina kamarádka Vivi se zamiluje do Eduarda a chce po Andree, aby jí zjistila, zda má nějakou přítelkyni. Emma má být převezena zpět do nemocnice, ale Jimena z toho jde otřesená, a tak nakonec Emma zůstává doma. Mauricio řekne Olze, že ji může mít jen jako milenku a ona to přijme. Dává jí náhrdelník, který předtím chtěl dát Andree, ale ta ho odmítla. Eduardův kolega Daniel se zmíní, že se mu líbí Vivi. Lupitin otec Evaristo sežene nové prostory pro salón.

 (18) Eduardo vidí Andreu na schůzce s Mauriciem. Isaura si nechává prověřit Andreu. Juliana přizná matce, že je zamilovaná, ale neřekne jí do koho. Evaristova rodina řekne Zulemě, že mají nové prostory a salón od ní nekoupí. Fernando přijme Magdu do své textilky. Andrea řekne Vivi, že se líbí Danielovi. Marco si vymůže u Zulemy, že bude zaměstnán jako vedoucí salónu. Zulemin manžel Anselmo si najde práci. Augusto chce uspořádat oslavu ke 30.výročí svatby s Amparo. Eduardo pozve Andreu na schůzku, ta má ale schůzku s Mauriciem v jeho bytě. Mauricio se ji snaží svést.

 (19) Andrea řekne Mauriciovi, že s ním spát nebude a odejde. Marco představí Zulemě svou sestřenici, která má pracovat v jejím salónu. Hector pozve Nuriinu rodinu na svůj ranč. Amparo jde za Nuriou, pozvat ji na oslavu výročí svatby. Magda se ve Fernandově kanceláři setkává s Julianou a Fernando jí řekne, že je to jeho snoubenka. Isaura jde za Zulemou, baví se o minulosti a Zulema jí řekne, že Andrea nezná svou minulost – její matka byla coura a otec vrah, který zabil Isauřina manžela. Isaura také řekne, že Zulema má mít něco společného se smrtí jejích (Isauřiných) rodičů. Gina řekne Andree, že vyhrála casting na modelku. Eduardo přizná Danielovi, že ho Andrea přitahuje. Mauricio opět stráví noc s Olgou. Rozhovor Zulemy a Isaury se omylem nahrál na Andrein diktafon a ona si pásku pustí.

 (20) Zulema řekne Andree, že před ní chtěla tajit minulost, ale nakonec přizná, že její (Andreina) matka Alicia podváděla svého manžela, který pak zabil ji i jejího milence, který byl manželem Isaury. Andrea propukne v pláč, poté řekne Zulemě, že se to Gina nesmí dozvědět. Juliana pozve Andreu na oslavu. Mauricio přijde za Andreou a přizná jí, kdo je jeho otec. Diana s Lupitou si otevřou vlastní salón. Anselmo řekne Andree, že její otec zemřel, když byl sražen autem. Koná se oslava výročí svatby Augusta a Amparo, což je velká společenská událost. Mauricio představí Andreu svým rodičům, když přichází Samuel a udělá skandál: řekne, že Andrea zabila jeho syna.

 (21) Augusto si zavolá Mauricia k sobě a řekne mu, že nechce Andreu ve svém domě (a rodině). Isaura zavolá Augustovi a řekne mu, aby za ní přišel. Augusto jí to slíbí a přísahá přitom na jejich syna Césara. Andrea odejde s kamarádkami z oslavy v doprovodu Eduarda. Augusto násilím políbí Nuriu, ta mu řekne, že ho ze srdce nenávidí. Marco v noci navštíví Zulemu a dostane z ní peníze, které pak předá jistému Genarovi. Eduardo s Andreou se jdou projít a Andrea mu řekne, co se dozvěděla o svých rodičích. Eduardo ji utěšuje a nakonec Andreu políbí.

 (22) Andrea řekne Eduardovi, že jsou jen přátelé a že se neměli políbit. Augusto pošle Isauře vzkaz, že nemůže přijít a že nemá dělat hlouposti, protože on hodlá Cesara (kterému je 21 let) zabezpečit. Andrea jde na hřbitov navštívit hrob svých rodičů, ale nemůže najít hrob svého otce. Sofie jde za Eduardem, protože si jí nevšímá a navrhne mu, aby se rozvedl s Emmou, aby mohli jejich vztah ohlásit veřejně. Eduardo jí řekne, že jí nemiluje. Isaura vyčte Augustovi, že je to ona, kdo má patent (důležitý pro textilku) po manželovi a že z textilky odejde. Mauricio pošle Andree květiny, aby mu odpustila, ale jde za Olgou.

 (23) Mauricio zakáže Eduardovi, aby se vídal s Andreou, ale toho to nezajímá. Eduardova tchýně zakáže Sofii krást Emmě manžela. Zulema řekne Andree, že popel jejího otce rozprášili. Genaro jde za Olgou a nabídne jí své služby, Olga ho vyhodí. Asunción vyzvídá od Nurie, proč ji opustil manžel, ale ona o tom nechce mluvit. Mauricio navštíví Sofii a ptá se na její vztah k Eduardovi. Řekne jí, že by z nich mohli být spojenci. Isaura se domluví se Zulemou, že musí zařídit, aby se Andrea rozešla s Mauriciem. Andrea má odjet na kongres do Las Vegas. Eduardo ji vezme na večeři, kde si oba zatančí.

 (24) Amparo se zlobí na Augusta, že ji podvádí. Ginina fotka vyjde v časopise, Andrea proti tomu nic nemá, ale řekne Gině, aby nejprve vystudovala. Andrea potká Sofii s Jimenou a Sofia jí řekne, že Jimena je Eduardova dcera, že Eduardo je velký donjuán a ona je jeho milenkou. Nuria, Fernando a Juliana jedou na Hectorův ranč. Diana s Lupitou si otevřou kosmetický salón a Andrea je jeho „kmotrou“. Isaura řekne Augustovi, že Cesar chce přijet a to se Augustovi nelíbí. Ve vězení, kam se Augusto vydá, sedí Andrein otec Enrique a Augusto mu řekne, že když nebude mlčet, tak ublíží Andree. Eduardo jde za Andreou, ale ona mu vynadá, že jí blbne hlavu, když má závazky. Andrea jde do vězení za Esterou, kterou před lety nemohla obhájit, ale nabízí jí, že znovu otevřou proces. Eduardo jde za Mauriciem a najde tam opilou Amparo. Augusto jde za Andreou, a řekne jí, že je dcerou vraha.

 (25) Augusto Andree hrozí, že pokud se nerozejde s Mauriciem, všem řekne, že její otec je vrah. Sofia navede Jimenu, aby požádala Eduarda, aby se k nim Sofia mohla nastěhovat. Amparo se dozví od služky, že ji našel Eduardo. Vyjde najevo, že Marco a Irma jsou milenci. Eduardo řekne Jimeně, že Sofia se k nim nikdy nenastěhuje. Augusto řekl Amparo, že jestli bude pít, pošle ji na léčení. Eduardo řekl Sofii, že chce, aby se rozešli, že miluje jinou. Andrea přizná Gině, že je zamilovaná do Eduarda. Elena zažádá o svěření Emmy do poručnictví. Andrea dál pátrá po spisu o smrti svého otce Enriquea. Andrea obviní Eduarda, že řekl Augustovi, že je její otec vrah.

 (26) Andrea s Eduardem se ale záhy usmíří. Augusto má schůzku s Hectorem, nabídne mu, aby se spojil s jeho firmou, jenže Hector už je společníkem Fernanda. Elena si odveze Emmu k sobě. Juliana vidí Fernanda a Magdu s dortem, ale on jí poprosí, aby nežárlila. Eduardo s Andreou mají schůzku a Eduardo jí řekne, že jí miluje. Andrea mu také řekne, že ho miluje. Eduardo jí také řekne, že je jeho žena v kómatu, že měli před rozvodem a že se Sofií skončil. Amparo jde za Eduardem, aby pomlčel o tom, v jakém stavu ji našel. Zulema vzpomíná – ona kdysi Enriquea velmi milovala.  

 (27) Eduardo jde za Sofiou, aby mu jako její ošetřující lékařka potvrdila, že je Emma poslední dva roky v kómatu a on se mohl rozvést. Mauricio se líbá s Andreou a uvidí je Eduardo, který žárlí. Zulema s Ginou jdou za malířem Francisecem, ze kterého ale Gina nemá dobrý pocit. Juliana chce jít na Nuriinu benefiční večeři, ale Amparo se bojí jít s ní. Andrea řekne Mauriciovi na obědě, že ho má ráda jen jako kamaráda. Augusto jde do vězení za Enriquem a sdělí mu, že už se ven nedostane. Augusto nakonec Amparo dovolí jít na benefiční večeři. Mauricio Eduardovi namluví, že s Andreou chodí a že spolu spali. Andrea ale vše Eduardovi vysvětlí. Mauricio požádá Andreu o ruku.

 (28) Andrea Mauricia odmítne. Zulema řekne Isauře, že je vina jeho smrtí. Olga odmítne Genara, ale ten se nevzdává. Vivi chce po Andree, aby Eduarda nechala na pokoji, jestli stojí o přátelství mezi nimi. Mauricio jde za Olgou a zjistí, že má dítě. Olga mu řekne, že je to dítě její služky. Nuria pořádá benefiční večeři o trpících dětech. Eduardo vezme Andreu na noční projížďku po městě, kde oslavují svou lásku. Amparo se opije a Nuria ji musí vzít domů. Eduardo jde za Augustem a ptá se ho, odkud ví, že Andrein otec je vrah. Andrea řekne Eduardovi, že nechce být jeho milenkou.

 (29) Andrea Eduardovi vysvětluje, že nechce jejich vztah uspěchat. Marco zbije Ricarda kvůli Magdě. Hector jde navštívit Nuriu, i když noc před tím strávil s Claudií. Eduardo řekne Andree, že mluvil s Augustem, který mu vysvětlil, že si Andreu prověřoval, když se o ni ucházel Mauricio. Enriqua zbili ve vězení na Augustův příkaz. Eduardo řekne Sofii, že miluje Andreu. Ricardova sestra řekne Gině pravdu o Marcovi a Zulemě. Gině zavolá malíř, aby mu přišla pózovat. Mauricio přistihne otce líbat se s Isaurou. Andrea jde za Samuelem a hrozí mu žalobou, pokud ji nepřestane očerňovat z Ramirovy smrti.

(30) Andrea se pohádá se Sofiou. Eduardo Andree navrhne výlet do Las Vegas. Olga dostane padáka, protože zmeškala představení kvůli nemoci svého synka. Vloží se do toho ale Genaro a Olga o práci nepřijde. Zulema vynadá Andree, že má poměr s ženatým mužem (že je celá matka). Isaura zavolá Amparo, že se s ní Augusto rozvede. Enriquemu zamítnou žádost, a tak musí zůstat ve vězení ještě dva roky. Isaura řekne Augustovi, že ona nikdy Amparo nevolala. Juliana začíná žárlit na Fernandovy kolegyně. Andrea kvůli Zulemině nadávání chce Eduarda opustit.

 (31) Celia Andree radí, aby se s Eduardem nerozcházela, protože on je její osudová láska. Fernando podlehne Magdě a v kanceláři se s ní vyspí. Gina přistihne Zulemu s Marcem. Samuelova manželka María je už unavená jeho chováním a hrozí mu, že od něj odejde. Eduardo s Andreou jdou na večeři a Andrea mu říká, že nechce být „tou druhou“. Amparo se opět zdá sen, ve kterém autem srazila nějakého opilce.

 (32) Eduardo si u Sofie ověří, že mu Emma byla nevěrná a prosí ji, aby to nikomu neříkala. Ve vězení někdo Enriquovi řekne, že Alicia zemřela při porodu a že Gina není jeho dcerou. Andrea odjíždí do Las Vegas. Eduardo vezme Jimenu k psycholožce – Vivi. Textilka Rodriguez vstupuje na burzu. Augusto dostane infarkt po hádce s Mauriciem.

 (33) Mauricio zavolá záchranku a Augusta převezou do nemocnice. Magda vydírá Fernanda. Eduardo také odjíždí do Las Vegas, už jako svobodný. Burza padne, Eduardo připomíná, že došlo na jeho slova, že Augustovi radil, aby tam nevstupoval. Mauricio zavolá Andree, co se stalo Augustovi. Ale Andrea si spíše užívá romantických chvilek s Eduardem. Do nemocnice přichází Isaura, kterou Amparo přistihne v Augustově pokoji.

 (34) Amparo se opije v restauraci. Nuria uklidňuje Jimenu, kterou rozrušila zpráva, že se její rodiče rozvedli. Magda hrozí Fernandovi, že řekne Julianě, co mezi nimi bylo. Juliana všude shání matku, která se mezitím opila do bezvědomí. Nuria s Hectorem ji odvezou domů.

 (35) Nuria s Hectorem odvezou Amparo domů. Nuria si vyčítá, že Amparo vůbec s Augustem seznámila. Když chce Hector vědět, co Augusto kdy Nurii udělal, odmítá o tom mluvit. Isaura volá Augustovi, aby si ji pozval do nemocnice, ale on to zamítne. Enrique dostává nového advokáta, chce otevřít svůj případ. Přiznává se, že zabil Gustava Bekra (manžel Isaury), ale omylem a že ho soudce Ignacio Rivadeneira poslal na příliš mnoho let za mříže. Eduardo požádá Andreu o ruku. Ta přijímá a oba se hned v Las Vegas vezmou. Obřad mají na lodičce. Mauricio se dozví, že textilka musí najít společníka, jinak jí hrozí exekuce. Andrea s Eduardem prožijí romantickou noc.

 (36) Magda opět hrozí Fernandovi, že pokud si ji nevezme, o všem řekne Julianě. Advokát řekl Enriquemu, že k jeho případu neexistuje žádná dokumentace. Augusto přikáže Genarovi, aby zařídil Enriqueovu smrt. Andrea řekne Eduardovi, že by s ním chtěla mít dítě. Za Isaurou přijede její (a Augustův) syn Cesar a Isaura řekne Mauriciovi, že tam s nimi bude pracovat. Cesar přijde za Augustem do nemocnice a Amparo ho vyhodí. Emma nabyde vědomí.

 (37) Amparo se diví, že je Cesar Augustovým kmotřencem. Mauricio vidí u Olgy doma malého Santiaga a Olga mu přizná, že je to její syn. Eduardo zavolá Nurii, že se s Andreou vzali. Claudia se svěří Hectorovi, že by s ním chtěla mít dítě. Fernando se přizná matce, že Julianu povedl s matkou. Zulema chce vydírat Isauru (že je Isaura vražedkyně). Isaura pověří Genara, aby jí Zulemy zbavil. Andrea s Eduardem se vrací domů a Zulema chce Andreu kvůli nemravnosti vyhodit z domu. Magda hrozí Fernandovi, že ho může zažalovat za zneužití, když je Andrea dobrá právnička.

(38) Andrea řekne Zulemě, že už je Eduardovou manželkou a bude se stěhovat do jejich nového bytu. Emmu odvezli do nemocnice, aby jí provedli různá vyšetření. Jimena přivítá Eduarda a poví mu, že se Emma probudila. To Andreu moc nepotěšilo. Andrea řekne Sofii, že si vzala Eduarda. Ta to v zoufalství řekne Mauriciovi, který ze žárlivosti napadne Eduarda v garážích. Eduardo jde Emmu navštívit a řekne jí, že se o ní postará, ale má už svůj nový život.

 (39) Andrea řekne Mauriciovi, že ho nepodvedla, protože ho nikdy nemilovala. Malíř  Francisco po Gině chce, aby mu opět stála modelem pro další obraz. Nuria chce Amparo pomoci v léčení se z alkoholismu, ale Amparo ji vyhodí z domu. Sofia prozradí Jimeně, že se Eduardo oženil s Andreou. Když se chce Andrea s Jimenou spřátelit, holčička jí řekne, že ji nikdy nebude mít ráda. Andrea si s ní promluví a Jimena se trochu uklidní.

 (40) Genaro nabídne Olze manželství. Augusto vynadá Isauře, že přivedla Cesara do podniku. Eduardo vyčte Sofii, že prozradila Jimeně, že se oženil s Andreou. Vivi řekne Andree, že už se nemohou dále kamarádit. Ignacio Rivadeneira (Nuriin tchán) přijde do vězení za Enriquem. Enrique mu potvrdí, že na Gustava Bekra mířil, ale nechtěl ho zavraždit. Rivadeneira slíbí, že ho dostane z vězení. Amparo přistihne Augusta s milostném objetí s Isarou. 

(41) Andrea řekne Mauriciovi, že se už nebudou vídat. Gina uteče z domu a nastěhuje se k Andree a Eduardovi. Gina se Andree svěří, že viděla Zulemu líbat se s Marcem. Zoufalá Amparo jde za Nuriou a žádá ji o pomoc. Augusto si pro Amparo přijde (ta má strach, že Augusto všem prozradí, že Amparo kdysi zabila člověka). Nuria na něj vytáhne pistoli a Augusto odejde. Zulema si přijde pro Ginu, ale Andrea ji nepustí. Magda si vyrazí s nějakým mladíkem na piknik.

 (42) Zulema se pohádá s Andreou, ale po dlouhém rozhovoru se usmíří. Mladík Magdu omámí, přijde tam Marco a Magdu zneužije. Malíř slíbí Zulemě velké peníze, když Ginu přesvědčí, aby mu opět stála modelem. Nuria řekne Hectorovi, že spolu nemohou být, protože on žije s Claudiou. Zulema řekne Marcovi, že s ním končí, aby nekolovaly pomluvy. Mauricio se snaží rozdělit Eduarda a Andreu. Anselmo, Magdin otec, je v šoku, v jakém stavu přijde Magda domů. Magda mu řekne, že ho má ráda a mrzí ji, jak se k němu chovala.

 (43) Eduardo se pohádá s Andreou kvůli Mauriciovi. Eduardo Andree ale odpustí a přinese jí květiny a přivede kapelu. María vyzvídá u Nurie, co se kdysi stalo mezi ní a Augustem. Nuria jí vypráví, že se spolu kdysi vyspali, ona přišla o panenství, protože ji Augusto opil. A poté se seznámila se svým mužem Sergiem. Amparo je uslyší a vynadá Nurii, že Augusta obviňuje ze znásilnění jen ze zhrzené lásky.

 (44) Emma se rozruší, když uvidí Andreu a slyší Sofii, jak říká, že Andrea je nová Eduardova žena. Amparo odvezou do léčebny, děti se postaví na její (a Nuriinu) stranu proti Augustovi. Vivi se usmíří s Andreou. Isaura před Augustem řekne Cesarovi, že Augusto je jeho otec. Andrea zjistí, že její otec stále žije a je ve vězení ve městě.

 (45) Cesar odchází od své matky, protože ho zklamala. Emma po mnohých rehabilitacích už chodí. Sofia jí řekne, že si Eduardo Andreu vzal v Las Vegas. Andrea obviní Zulemu, že jí lhala o otci. Ona se hájí tím, že pro Andreu a Ginu chtěla bezstarostné dětství. Emma řekne Eduardovi, že už jí pustí z nemocnice a že by chtěla, aby se dali opět dohromady (už si totiž nepamatuje, že ho před nehodou chtěla opustit). Olga přizná Mauriciovi, že mají spolu dítě. Augusto řekne Isauře, že jsou stále spojenci – Isaura přivedla do textilky patent, který její manžel, Gustavo Bekr, ukradl Enrique Sanvicenteovi.

 (46) Andrea jde do vězení navštívit svého otce, ale zjišťuje, že on už je na svobodě. Emma odchází z nemocnice a chce žít s Eduardem. Eduardo Emmě řekne, že se oženil, protože už před nehodou bylo jejich manželství v troskách a chtěli se rozvést. Emma se ale nehodlá vzdát.  

(47) Isaura dá Zulemě peníze. Emma musí zpátky do nemocnice, kde ji navštíví Andrea. Emma jí vyčítá, že jí zničila život. Amparo se pohádá s Nuriou, protože brání Augusta a tvrdí, že ho Nuria vyprovokovala. Isaura hrozí Augustovi, že si vezme zpět svůj patent. Malíř Francisco omámí opět Ginu bylinkovým čajem a kreslí ji nahou. Enrique je na svobodě a jde bydlet ke svému příteli – malíři Fransiscovi. Když vidí spící Ginu, připomene Franciscovi, že byl kdysi ve vězení za malování mladistvých v erotických pozicích. On mu tvrdí, že už je vyléčený a Ginu maluje se souhlasem její tety.

 (48) Enrique se seznámí s Ginou. Emma nakonec řekne Andree, že ustoupí a nechá ji a Eduarda na pokoji. Po Andreině odchodu si vzpomene na svého milence. Genaro řekne Augustovi, že už byl Enrique propuštěn. Hector políbí Nuriu a slíbí jí, že opustí Claudiu. Nurii v tu chvíli zavolá zmizelý manžel Sergio. Mauricio chce opět rozdělit Andreu a Eduarda, čímž vyprovokuje u Eduarda žárlivou scénu. Zulema se usmíří s Marcem.

 (49) Andrea řekne Eduardovi, že ví, že se líbal s Emmou, ale nebude mu dělat scény. Magda jde na vyšetření a zjistí, že je těhotná. Olga jde přihlásit svého syna Santiaga do Julianiny školky. Gina odhalí Franciscův obraz a je v šoku, že je na něm nahá. Enrique se snaží Ginu utěšit.

 (50) Amparo řekne Julianě, že se pohádala s Nuriou a nechce, aby si vzala Fernanda. Juliana s tím nesouhlasí. Eduardo domlouvá dceři, aby neútočila na Andreu. Magda se svěří Andree, že je těhotná, ale chce jít na potrat. Jméno otce tají. Isaura řekne Mauriciovi, že je Cesar jeho nevlastní bratr. Gina řekne Zulemě, že ji Francisco maloval nahou. Emmina matka řekne Emmě, že Sofia měla s Eduardem poměr. Sofia zaplatí mladíkovi, aby svedl Emmu. Nuria přizná Maríi, že Eduardo kvůli znásilnění může být Augustovým synem.

 (51) Magda je přesvědčená jít na potrat. Emma se chce Sofii pomstít. Isaura odchází z firmy.  Hector opouští Claudiu. Andrea navštíví Nuriina tchána, soudce Rivadeneiru a přesvědčuje ho, aby se smířil s rodinou. Zulema vynadá Franciscovi a chce obraz vidět. Ale Francisco už ho prodal (Genarovi). K soudci přichází i Enrique a seznamuje se s Andreou.

 (52) Enrique se chce spřátelit s Andreou. Rivadeneirovým přizná, že Gina není jeho dcerou, ale dcerou Gustava Bekra. Augusto jde za Amparo do léčebny, ale ona ho odmítne. Emma se stane spojencem Mauricia. Hector řekne Eduardovi, že miluje jeho matku. Edu jde na slavnostní večeři s Andreinou rodinou, Magda chce jít také. Všichni dorazí do Nuriina domu. Eduardův kolega Daniel si vyjde s Vivi.

 (53) Fernando je proti tomu, že přišel i jeho děda. Eduardo se zastává Andrey, která je přivedla. Nakonec se rodina smíří. Mauricio chce udělat Santiagovi krevní testy. Juliana na večeři oznámí brzkou svatbu s Fernandem. Isaura přicestuje do Miami za synem. Magda omdlí a Andree pak řekne, že otcem jejího dítěte je Fernando. Genaro ukáže obraz Giny Augustovi.

 (54) Genaro a Augusto chtějí díky obrazu zdiskreditovat Andreu a chytit Enriqua. Andrea řekne Eduardovi, že Magda čeká dítě s Fernandem. Za Emmou přichází její bývalý milenec coby její nový terapeut. Sofii přepadnou v garážích.

 (55) Zločinci strčí Sofii do kufru. Emma chce mít s Luisem dál milostný románek. Eduardo řekne Fernandovi, že je Magda těhotná. César se usmíří s matkou. Claudia jde navštívit Nuriu a když ji vidí s Hectorem, řekne jim, že jim přeje štěstí. Mauricio získá Isauřino místo v podniku. Enrique jde navštívit Eduarda.

 (56) Enrique vyzvídá informace o Andree. Fernando řekne Magdě, že dítě zaopatří, ale brát si ji nebude. Emma zaplatí zločincům peníze a řekne jim, ať Sofii dál drží. Augusto řekne Andree, že její otec zabil Gustava Bekra kvůli vynálezu. Soudce Rivadeneira řekne Eduardovi, že svou kariéru udělal díky Augustovi, když odsoudil Enriqua. Enrique totiž vlastnil vynález, se kterým vstoupila Isaura do Augustovy firmy. Magda řekne Julianě o dítěti.

 (57) Eduardo Andree nabídne výlet do Acapulca s Ginou a Jimenou. Juliana jde za Fernandem a vrátí mu zásnubní prsten. Zulema vidí Ginu s Enriquem a zakáže jí se s ním stýkat. Emma navede Jimenu proti Andree, aby s nimi nejela do Acapulca. Augusto zmlátí Enriqua.

 (58) Zulema uslyší Magdin telefonát a zjistí, že je těhotná. Jimena při přípravách na výlet uteče z bytu. Napíše vzkaz, že se nevrátí dokud Eduardo nebude s Emmou. Všichni tedy Jimenu hledají. Vivi začne chodit s Danielem.

 (59) Emma přijde Andree vynadat, že může za zmizení Jimeny. Jimena bloudí venku v dešti ale schová se k nějaké pouliční holce mezi kartóny. Anselmo při hádce Zulemy a Magdy dostane záchvat. Andrea uvažuje, že Eduarda opustí, aby ustaly problémy s Jimenou. Marco řekne Magdě, že když mu zaplatí, pomlčí o tom, že je otcem jejího dítěte. Anselmo je v diabetickém kómatu. Jimena dostane horečku.

 (60) Enrique se stěhuje od Francisca do domku, který mu nabídl soudce Rivadeneira. Amparo odchází z léčebny. Augusto jde vynadat Fernandovi, že podvedl Julianu. Andrea řekne v nemocnici Anselmovi, že ho vždy měla ráda jako svého otce. Poté odejde hledat Jimenu a uvidí, jak nějaké děvčátko srazí auto.

 (61) Andrea si oddechne, že to není Jimena a ihned zavolá sanitku. Andrea rozdává letáky, přitom jí nějací mladíci ukradnou kabelku. Když Andrea hledá dál, dostane se až do podivného klubu, kde jí obtěžuje banda chlapů, kteří jí chtějí i znásilnit. Andree se díky pomoci několika dětí z ulice podaří utéct. Nakonec najde i Jimenu.

 (62) César odmítá žít s Augustem. Andrea odveze Jimenu do nemonice, tam jí zjistí zápal plic. Andrea nabídne dětem z ulice bydlení v Nuriině dětském domově. Jimena dál hraje divadlo, že nechce žít s Andreou, jinak se opět pokusí o útěk. Amparo se vrací domů, ale už nechce být jen Augustovým otrokem. Andrea chce opustit Eduarda kvůli problémům s Jimenou.

 (63) Juliana zvažuje odchod do Cancúnu. Magda hrozí Fernandovi, že pokud si ji nevezme, své dítě už neuvidí. Eduardo se opět pohádá s Mauriciem. Amparo se naplno pustí do práce ve školce. Eduarda navštíví detektiv kvůli Sofiině zmizení. Andrea řekne Emmě, aby učinila Eduarda šťastným.

 (64) Emma řekne Andree, že Eduarda miluje a budou šťastní i s Jimenou. Enriquovi se nelíbí, že Gina je zapsaná jako jeho dcera, i když jejím pravým otcem je Gustavo Bekr. Mauricio řekne detektivovi, že Sofia měla problémy s Eduardem a že byli milenci. Jimena, jak jí Emma nařídí, řekne Eduardovi, aby se vrátil k nim domů. On odmítá. Andrea se s Eduardem rozchází. Augusto si chce vzít Amparo násilím, ale nakonec ji nechá být. Amparo se poté chce znovu napít, ale vyruší ji Mauricio. Jimena odchází z nemocnice.

 (65) Marco na Augustův příkaz zmlátí Fernanda. Andrea přivede opuštěné děti do Nuriina dětského domova. Emma zavolá únoscům, aby Sofiu pustili. Enrique navštíví Zulemu, ta mu nabízí lásku (jako už kdysi), ale on jí řekne, že jí nikdy nemiloval a milovat nebude. Eduardo se popere s Augustem a ten na něj vytáhne zbraň. Do kanceláře přiběhne Nuria a prosí Augusta, aby Eduarda nezabíjel, protože to může být jeho syn.

 (66) Eduardo žádá vysvětlení, ale Nuria uteče s pláčem. Eduardo Augustovi řekne, že ho nikdy za svého otce nepřijme. Amparo vylije všechen alkohol z domácího baru. Isaura přizná Claudii, že Alicia nikdy neměla poměr s Gustavem. Učitelka si stěžuje Andree, že Gina nechodí do školy. Nuria poví Eduardovi o svém znásilnění.

 (67) Nuria řekne Eduardovi, že neví, jestli je Augustův syn. Andrea slíbí, že Gině domluví, ale učitelka jí zruší prospěchové stipendium. Augusto se dostane k odposlechu Isauřina rozhovoru se Zulemou, kde Isaura říká, že může za smrt svého muže. Gina se přizná Andree, že dělala místo školy modeling. Hector se jde zastat Nurie k Augustovi. Sofia řekne Eduardovi, že za její únos může Andrea.

 (68) Eduardo Sofii nevěří. Samuel si pustí svatební video svého syna a zjistí, že Sofia stáhla Andreu a zavinila tak Ramirův pád. Pak jí to ukáže. Asunción má větší a větší výpadky paměti. Enrique v archívu zjistí, že Alicia zemřela po porodu následkem pádu ze schodů. Chce to předat Andree jako důkaz, že Aliciu nezabil. Isaura řekne Andree, že Gina je Gustavova dcera a autorem vynálezu je také Gustavo. Augusto řekne Eduardovi, že chce podstoupit DNA testy.

 (69) Augusto tvrdí, že Nuriu neznásilnil, Eduardo ho přesto vyhodí. Amparo řekne Augustovi, že své akcie daruje Mauriciovi. Andrea vynadá Gině, že šla na večírek (kde se setkala s Césarem). Augusto jmenuje Mauricia viceprezidentem společnosti (místo Isaury). Isaura následně odebírá společnosti svůj patent a výroba se zastaví. Enrique přichází do firmy Fernanda a Hectora.

 (70) Enrique s Eduardem jdou za Andreou a řeknou jí, že je Enrique jejím otcem. Ona z něj není nadšená, protože si myslí, že je vrahem její matky. Enrique se brání a tvrdí, že mu Bekr ukradl patent. A že mu nezáleží na Gině, protože není jeho. César pozve Ginu na oběd, ale nakonec jí pomáhá s učením. Luis chce po Emmě peníze na nové fitness centrum a nebojí se ji vydírat. Marco vykrade Zulemin dům a odnese si spoustu peněz.

 (71) Emma uvidí Eduarda s Andreou, když se líbají. Emma poté volá Eduardovi, že jí není dobře. Eduardo se mezitím opije, protože se neshodne s Andreou, a jde za Emmou, která ho svede. Andrea řekne Zulemě, že to byl Marco, kdo je vykradl. Isaura řekne Amparo, že César je Augustův syn. Eduardo vysvětlí Andree, jak to bylo s Enriquovým obviněním z vraždy. Emma dá Sofii revolver, kterým má zabít Andreu.

 (72) Andrea s Eduardem se usmíří. Amparo uvidí Marca a vzpomene si, že to je ten muž, kterého měla jako opilá přejet. Genaro hrozí Olze, aby mlčela o jeho „podnikání“, jinak se jí pomstí na synovi. Claudiu odveze sanitka do nemocnice, Hector jde s ní. Operují ji nádor na vaječníku. Olga jde říci Augustovi, že Santiago je jeho vnuk (aby ho ochránil před Genarem). Eduardo slíbí Andree, že nebudou jejich vztah tajit. Marca zatknou za ohrožování mravní výchovy mladistvých. César se stane novým viceprezidentem textilky a Mauricio podává výpověď. Marco řekne Andree, že je otcem dítěte, které Magda čeká. V Zulemině domě se koná svatební obřad, který přeruší Andrea, když se ptá Magdy na otce dítěte. A Magdina kamarádka Rosa jí prozradí pravdu.

 (73) Magda se nakonec přizná, že ji Marco znásilnil a přivedl do jiného stavu. Fernando práskne dveřmi. Nurii opět zavolá Sergio, ale hned zavěsí.  Pak se překvapivě objeví v Nuriině domě. Andrea vezme Magdu na policii, aby obvinili Marca ze znásilnění a krádeže. Mauricio se popere s Augustem. Emma si najme pár chlapů, co poškodí Andree brzdy.

 (74) Nuria  přesvědčuje Magdu, aby nechodila na potrat. Andree selžou brzy a havaruje. Naštěstí má jen odřeniny. Magda přesto navštíví kliniku, kde jí provedou potrat. V domě Olgy dojde k výbuchu plynu (na svědomí ho má Genaro), při kterém Olga umírá, ale Santiago přežije. Eduardo se Sergiem se domluví, že si nechají udělat testy DNA. Magdě je po návratu z kliniky zle. Claudia odjíždí. Sofia chce zastřelit Andreu, ale trefí Eduarda.

 (75) Amparo se jde Nurii omluvit. Nuria jí řekne o možnosti, že je Augusto Eduardovým otcem. Eduardo je v nemocnici a potřebuje dárce krve. Jeho skupinu mají Augusto a Mauricio, který mu nakonec krev daruje. Sergio popere s Augustem.

 (76) Sergio Augusta poraní a poté mu řekne, že má AIDS a nakazil ho. Enrique přizná Andree, že Gustava zabil, ale poté, co do něj Augusto strčil. Marca ve vězení skupina chlapů znásilní. Augusto jde do nemocnice, chce si nechat udělat testy DNA kvůli Eduardovi a test na AIDS. Amparo identifikuje v nemocnici Santiaga a rozhodne se, že bude platit jeho léčbu. Asunción diagnostikují Alzheimerovu nemoc. Magda umírá. 

(77) Magda umírá na nedbalost lékařů na potratové klinice. Andrea řekne Anselmovi, že kliniku obviní. Sergio řekne otci, že má AIDS. Enrique se schází s Amparo, zamilovává se do ní. Augusto a Genaro nechají zabít Hectora. Kazetu, co měl dát Isauře, zničí. Koná se Magdin pohřeb.Augusto podle testů zjistí, že je Eduardovým otcem. Andrea představí Anselmovi otce. V Zulemině domě proběhne exekuce nábytku.

 (78) Exekutoři tvrdí, že Andrea nezaplatila upomínku. Andrea nechápe, kde vzali její podpis. Zulema se v afektu přizná, že byla Marcovou milenkou. Anselmovi je oporou milá sousedka Irena. Andrea se dostává do čela Asociace advokátek. Na slavnostním večeru odhalí obraz, na kterém je ale nahá Gina. Kvůli tomu je její jmenování odloženo. Eduardo odchází z nemocnice domů k Nurii. Enrique řekne Gině, že je dcerou Gustava Bekra. Ta se poleká, že je César její bratr, ale ten jí vysvětlí, že jeho otcem je Augusto.

 (79) Emma si žije vlastním životem a Jimeně se nevěnuje. Ignacio jde identifikovat Hectorovu mrtvolu, Nuria jde s ním. Augusto se vyspí s Isaurou. Je chycen jeden z únosců, Emma mu řekne, ať z únosu obviní Andreu. Zulema chce vydírat Augusta s Isaurou, ale Augusto má proti ní nahrávku.

 (80) Andrea je zatčena a obviněna ze Sofiina únosu. Musí zůstat ve vazbě. Sergio Nurii přizná, že má AIDS. Enrique navrhne Amparo, aby adoptovali Santiaga. Eduardo chce dokázat Andreinu nevinu, ale ona se chce hájit sama. Jimena přistihne Emmu s milencem Luisem. Andrea v ženské věznici omdlí a na ošetřovně se dozví, že je těhotná.