NAVZDORY OSUDU

 

 

1.

Ana Cristina Rivera Gil je krásná bohatá dívka, jejíž charakter ale kazí tvrdohlavost, nafoukanost a rozmazlenost. Žije v Los Arrecifes s otcem Marcelem a matkou Clemenciou. Má se vdát za Damiana Montoru, kterého nemiluje, ale takový vztah jí vyhovuje, protože nemá v úmyslu se citově vázat - chce být milována a poroučet. Marcelo prohraje veškeré peníze v ruletě a jedinou možností, jak je získat zpět je zařídit sňatek Damiana a Any Cristiny. V Mexico City dostává mladý inženýr Emiliano Hernandez za úkol projektovat výstavbu hotelu a musí odjet do Acapulca. Bydlet má u Riverových, což jsou známí jeho šéfa, Diega Pereiry. Emiliano žije v San Lázaro se svou matkou Clarou, dceruškou Angelitou a Clařinou kmotřenkou Ritou, se kterou ho pojí jakýsi vztah. Clara svému synovi tají, že jeho otcem je jistý Octavio, který ji před lety znásilnil. Ana Cristina jde se svou sestřenicí Paolou na diskotéku. Místo zábavy ji tam ale čeká šok: uvidí svého snoubence v objetí Odette a ještě uslyší, že si ji (Anu Cristinu) chce vzít jen kvůli dohodě. Následujícího rána řekne Ana Cristina otci, že si Damiana nevezme, protože má milenku. Emilianův pravý otec, Octavio, žije v New Yorku a je nemocný. A také otec Odette. Emiliano přichází do svého nového domu a potkává Anu Cristinu.

 

2.

Emiliano přichází s doporučením za Marcelem Riverou. Náhodou potkává Anu Cristinu, která se chová velmi povýšeně, vysmívá se mu a považuje ho za nikoho, protože nemá peníze ani není z bohaté rodiny. Emiliano si ale nenechá nic líbit. To Anu Cristinu překvapí a je ještě více naštvaná. Marcelo zve Emiliána na večeři. Všichni se k němu chovají hezky až na Anu Cristinu. Ana Cristina trvá na tom, že si Damiana nevezme, čímž se dostane do křížku s otcem. Netuší, že otec kvůli gamblerství přivedl rodinu do tíživé situace.

 

3.

Kuchařka Graciela si myslí na Marcela Rivertu, ráda by se stala paní na Los Aresifes. Marcelo vyčítá Aně Cristině, jak se chová k Emilianovi. Poté žádá účetního Evarista, aby Aně Cristině vymluvil koupi bytu na Miami (nemá prostě peníze). Ana Cristina v afektu rozstříhá své svatební šaty. Clemencia přistihne Marcela se vynuceném objetí s Gracielou a dostává srdeční záchvat. V kritickém stavu ji záchranka odváží do nemocnice.

 

4.

Emiliano se v nemocnici snaží utěšit Anu Cristinu, ale ona je opět protivná a oba se hádají. Řezník Narciso zpívá paní Claritě serenádu, což neunese Evangelina a vylije na něj kyblík studené vody. Clarita ale nemůže otevřít své srdce, protože stále myslí na Octavia Fuentese, Emilianova otce, který ji před lety velmi ublížil (měl s ní románek a přitom byl ženatý). Stav paní Clemencie se zhorší a dostává druhý srdeční záchvat. Ana Cristina chce potrestat Damiana za nevěru a Emiliana za jeho drzost: začne se k Emilianovi chovat velmi mile. A otci řekne, že se provdá za Damiana. Když přichází Damian do nemocnice, Marcelo mu začne nadávat. Rita se zmíní Claritě, že by se ráda vdala za Emiliana, což se vůbec nelíbí Emilianově dceři Angelitě.

 

5.

Paní Clemencia se rozloučí s Anou Cristinou a umírá. Almudena řekne Zeusovi, že ho miluje, on ji však chce pouze do postele. Emiliano zavolá Paule smutnou zprávu o smrti paní Clemencie. Uplyne několik dní. Emiliano telefonuje s Ritou a jak se začne zmiňovat o Aně Cristině, Rita mu telefon položí. Má opět konflikt s Angelitou. Clarita řekne Ritě, že se Emiliano nikdy nedozví, kdo je jeho otcem, i kdyby měl zdědit jeho majetek. Ana Cristina je na Emiliana velmi hodná a laskavá a slibuje mu, že už nebude pyšná. Emiliano se do Any Cristiny zamiluje. Odette chce svést Marcela.

 

11.

Rita hodila Angelitu do bažiny. Holčička se tam ztratila. Celé město ji zoufale hledá. Svědkem Ritina zločinu je Salome, „královna“ bažin. Ana Cristina zve Emiliana na jachtu poblíž rezidence. Emiliano ji marně varuje, že se blíží bouře. Tvrdohlavá Ana Cristina vezme  Emiliana  na výlet. 

 

12.

Salome nachází v močálu Angelitu. Dívka utrpěla šok. V San Lazaru jsou všichni šťastní, že se našla. Rita má vztek, že její plán nevyšel. Vyhrožuje Salome, aby neprozradila její tajemství. Ana Cristina a Emiliano se před bouří ukrývají v jeskyni. Bouře smete jachtu, takže jsou nuceni trávit noc společně. Ana Cristina to využívá, aby se s Emiliánem sblížila. Ráno je nachází pobřežní stráž.

 

13.

Damián dostává šílený záchvat, když zjistí, že Ana Cristina a inženýr díky nehodě na moři spolu strávili noc. Ana Cristina ženicha nenávidí a rozhodne se získat si Emiliána. Ten se do koketní dívky zamiluje. Isabela říká Marcelovi, že je do něj zamilovaná.

 

14.

Emiliáno jde požádat Marcela o ruku Any Cristiny. Je u toho Damián, kterého to rozzuří. Anu Cristinu jejich rivalita těší. Rita uvažuje o odjezdu do Acapulca, aby zjistila, kdo je Ana Cristina. Odette cukruje s Marcelem, protože chce, aby se s ní oženil. Objevuje se Laiza, Damiánova „mrtvá“ manželka. Damián tomu nemůže uvěřit, protože si byl jistý, že ji zabil. Mario řekne Ritě, že zjistí, co se Angelitě stalo v močálech. Clarita pozve klauny, aby Angelitu rozveselila. Marcelo Aně Cristině oznámí, že se zasnoubí s Isabelou, Damiánovou sestřenicí.

 

15.

Laiza se vrátila. Damián ji kdysi shodil do propasti, ale ona přežila a je tu. Chce Damiána odhalit. Marcelo řekne Emilianovi, že když s ním Ana Cristina bude šťastná, nemá nic proti jejich vztahu. Rita se snaží svést Maria. Damián se hodlá Aně Cristině pomstít tak, že ji nechá na mizině. Damián se setkává s Laizou a řekne jí, že se chce oženit. Emiliáno se ukázal doma. Clara mu řekne, že Angelita oněměla.

 

17.

Marcelo nakonec souhlasí s tím, aby si Ana Cristina vzala Emiliána, a to navzdory skutečnosti, že Damiánovi nemá čím zaplatit a tím pádem je Damián přivede na mizinu. Damián se těší, jak nechá Marcela zavřít.

 

18.

V San  Lazaru Emiliáno oznamuje matce, že je zamilovaný a bude se ženit s Anou Cristinou. Rita o tom ještě neví, protože odešla do bažin vyhrožovat Salome. Po návratu ji Emiliáno sdělí, že se bude ženit. Rita se velmi zlobí.

 

19.

Rita dělá celé rodině ze života peklo kvůli Emiliánovu plánovanému sňatku s Anou Cristinou. Clara si o syna dělá také starosti, vzhledem k tomu, že každý pochází z jiné společenské vrstvy. Rozhodne se říci Emiliánovi pravdu o jeho otci.

 

20.

Clara vypráví Emiliánovi, že jeho otec není mrtvý. Je to bohatý muž, který ji opustil, když byla těhotná. Emiliáno je jeho dědicem, ale jméno otce mu odmítá říct. Emiliáno dává své vyvolené zásnubní prstýnek a vrací se znovu do San Lazara. Chce překvapit Anu Cristinu a podstupuje v Mexiko City operaci očí, aby se zbavil brýlí. 

 

21.

Octavio vypátral Claru v San Lazaru a přichází na návštěvu. Ta ho pohrdavě po pětadvaceti letech přijímá. Emiliáno se po operaci tajně vrací do Las Aresifes, aby Anu Cristinu překvapil. Je svědkem rozhovoru Any Cristiny s Paulou. Ana Cristina říká Paule, že Emiliáno je se svými dojemnými slůvky lásky směšný a že až si ho vezme, hned ho požádá o rozvod. Věří, že Emiliáno vezme její finanční odškodnění, které mu hodlá dát. Je přesvědčená, že to Emiliánovu lásku umlčí. Paula si myslí, že Ana Cristina dělá chybu. Emiliáno se vrací do San Lazara a říká matce, jakého z něj udělala Ana Cristina hlupáka. Přesto je rozhodnutý se s ní oženit a udělit ji lekci.

 

23.

Emiliáno se vrací do Los Aresifes. Ana Cristina má radost, že ho vidí, ale Emiliáno se k ní chová chladně. Ana Cristina otevřeně Paule přiznává, že je do Emiliána zblázněná. Koná se svatba Any Cristiny a Emiliána. Na obřad přicházejí všichni dokonce i Damián. Ten chce svatbu překazit, ale přichází Laiza a zabraňuje mu v tom. Damián Laize vyhrožuje, že ji zabije, svědkem jejich rozhovoru je Isabel. Po obřadu novomanželé okamžitě odjíždějí, Ana Cristina se spokojí s vysvětlením, že má pro ni Emiliáno překvapení. Už během cesty do domu, co Emiliáno najal na líbánky, přestává předstírat nadšení ze svatby. Ana Cristina je zmatená, nechápe, co to znamená. Emiliáno říká Aně Cristině, že její intriky prokoukl a zná důvod jejich sňatku, že ji nenávidí, protože mu zničila život a zahodila jeho lásku. Ana Cristina se pokouší Emiliánovi vysvětlit, že tak to bylo ze začátku, ale teď je do něj doopravdy zamilovaná. Emiliáno ji nevěří a říká jí, že za všechno ponížení, co mu připravila, bude trpět.

 

24.

Emiliáno si najal nenáročný dům má krátké líbánky. Emiliáno je k Aně Cristině neobvykle krutý. Damián zaměstnává Chenteho a hned mu dává úkol – zabít Zeuse. Ana Cristina je zoufalá z Emiliánova chování. Ana Cristina marně Emiliánovi dokazuje, že se změnila a opravdu ho miluje. Emiliáno ji nevěří.  


25.

Emiliáno zavřel Anu Cristinu doma a odjel do Los Aresifes. Vypráví Marcelovi, jak je Ana Cristina šťastná. Marcelovi dělá starosti dluh, který má u Damiána. Emiliáno slibuje Marcelovi, že to vyřídí. Jde za Damiánem a nabízí mu vyrovnání dluhu. Damián nemůže pochopit, kde by ubohý inženýrek vzal peníze, ale protože má od Emiliána šek na dlužnou částku, musí mu vrátit Marcelovy směnky. Emiliáno vrací Marcelovi směnky. Octavio se znovu objevuje v San Lazaru, chce zde žít, aby mohl poznat syna a spřátelit se s ním než zemře. Rita mu nabízí pomoc výměna za to, že ji pomůže zničit Emiliánovo manželství.

 

26.

Paula oznamuje Marcelovi, že Odette zmizela a ptala se na cestu do San Lazara. Damián nařídí Chentovi, aby ukradl zpět dlužní úpisy Marcela. Clara chladně přivítala Anu Cristinu a taktéž i Rita, která neskrývá svou nenávist k Aně Cristině. Damián byl zatčen na základě obvinění z pokusu o vraždu. Říká Laize, co udělal s jejich dcerou. Maria Elena porodila a stěhuje se ke strýci do San Lazara. Otcem jejího dítěte je Mauro. Podvodník, co vypadá přesně jako Emiliáno.

 

27.

Ana Cristina přesvědčuje Claru o své lásce k Emiliánovi a prosí ji o pomoc, aby mohla Emiliánovu lásku získat zpět. Rita násilím políbí Emiliána, Ana Cristina je toho svědkem. Laiza doufá, že najde své dítě, když stáhne obvinění proti Damiánovi. Odette a Ana Cristina na sebe narazí v ulicích San Lazara.

 

28.

Ana Cristina se popere s Odette. Její situace se stává nesnesitelnou. Rita dělá Aně Cristině ze života u nich peklo, ale paní Clara do ní už začíná vidět. Maria Elena začíná učit Emiliánovu dceru Angelitu. Chente se vloupá do Marcelova domu a ukradne směnky. Paula zloděje přistihne, ale on ji omráčí.

 

29.

Ana Cristina se usmiřuje s Emiliánem. Nicméně jejich vztah je ohrožen novou láskou. Maria Elena se zamiluje do Emiliána. Laiza přichází do města a Emiliáno ji zaměstnává. Laiza vypráví Emiliánovi o její ztracené dceři, kterou Damián nechal v osamělou v parku, když jí byli dva roky. Emiliáno cítí, že je jedná o Angelitu.

 

30.

Emiliáno je v Mexiko City u svého zaměstnavatele. Rita tajně roztrhá jeho výkresy, které měl připravené. Laiza má podezření, že Angelita je její ztracená dcera. Rita volá Damiánovi a souhlasí se spoluprací na zničení Any Cristiny. Rita obviňuje Anu Cristinu ze zničení výkresů. Emiliáno věří Ritě. 

 

31.

 Nová Angelitina učitelka Maria Elena těžko skrývá své zaujetí Emiliánem. Rita se hádá s Anou Cristinou kvůli Emiliánovi. Junior a Vladimír se rozhodnout získat zpátky od Damiána Marcelovy odcizené směnky. Při krádeži je Damián s Chentem chytí a kluci musí utéct.

 

32.

Junior a Vladimír utíkají před Chentem a Damiánem. Útěk se mění v zoufalé Damiánovo pronásledování. Rita podává Aně Cristině šílený čaj. Damián přísahá Aně Cristině pomstu. Vladimír a Junior nakonec vyhrávají a získávají směnky. Laiza si je jistá, že Angelita je její dcera a chce ji získat pro sebe.

 

33.

Stav Any Cristiny se po Ritině léčbě nelepší. Ariel předpovídá Almudeně, že její manželství skončí krachem, protože se vdává z nesprávných důvodů. Odette dává Zeusovi prášky na spaní, aby zmeškal svou vlastní svatbu. Angelita nedopatřením objeví Ritino tajemství.

 

34.

Ana Cristina se díky Angelitině péči začíná uzdravovat. Emiliáno nechápe proč si Angelita nebere nic pro Anu Cristinu z rukou Rity. Zeus mluví s Marcelem o Odette a přiznává se mu. Marcelo vyhazuje Odette z domu. Clara opět odrazuje Octavia od setkání se synem. Ana Cristina a Maria Elena objeví modřiny na těle Angelity. 

 

35.

Damián se nečekaně objevuje v San Lazaru. Vidí ho Evangelina, která o tom informuje Emiliána. Rita lže Emiliánovi o Damiánově návštěvě. Angelita má zvláštní příznaky. Krvácí ji nos a objevují se podlitiny na celém těle. Angelita musí na testy. Výsledek je zdrcující a lékař rodině oznamuje, že Angelita má leukémii.

 

36.

Doktoři okamžitě zahajují Angelitinu chemoterapii. Emiliáno je zničený. V restauraci se potkává Damián s Anou Cristinou a před hosty ji prohlašuje za svou milenku. Rita, Odette a Damián se spojí, aby zničili Anu Cristinu.

 

37.

Emiliáno chce na návštěvu k Angelitě pozvat Grilla, ale jeho žena je proti. Ana Cristina přistihne Ritu objímat se s Emiliánem. Ten se jí ani neomluví, protože ona je sice Emiliánovou ženou, ale také Damanovou milenkou, takže nemá právo jeho skutky kritizovat. Mauro se rozhodl zjistit, kdo je jeho otcem.

 

38.

Laiza navzdory varování své sestry říká Angelitě, že Emiliáno není její otec. Dívka to nese špatně. Ana Cristina se rozhodne už dále netolerovat opakované urážky a odchází z domu. V noci se sbalí a rozloučí se s Angelitou. Angelita se rozhodla odejít s Anou Cristinou.

 

39.

Angelita následuje Anu Cristinu do Acapulca. Emiliáno je hrozně naštvaný na Anu Cristinu a kvůli zmizení Angelity. Volá Marcelovi a oznamuje mu, že se jeho žena a dcera mají do dvou dnů vrátit domů. Odette navrhuje Damiánovi další ďábelský plán proti Aně Cristině. 

 

40.

Ana Cristina se od otce dozvídá o dluhu otce, co měl u Damiána a že dluh velkoryse vyrovnal Emiliáno. Ana Cristina si chce celou záležitost vyjasnit s Damiánem a spolu s Angelitou ho jdou navštívit. Damián zamkne Anu Cristinu a Angelitu u sebe v ložnici. Rita pracuje na plánu, jak zabít Salome.

 

41.

Damián hýbá událostmi. Angelitě je zle, Aně Cristině se podaří utéct a Damiána zranit menšími škrábanci. Přesto na ni zavolal policii a udal ji. Ana Cristina se stěhuje do vězení. Ukazuje se, že jediný způsob, jak zachránit Angelitu, je transplantace kostní dřeně. Laiza je rozhodnutá udělat vše, co je potřeba pro záchranu své dcery. Bohužel, jedině biologický otec by mohl být dárcem. Damián zatím navštěvuje Anu Cristinu ve vězení a předkládá ji svou nabídku.

 

42.

Damián nabízí Aně Cristině, že stáhne svou stížnost, když podá žádost o rozvod s Emiliánem a vezme si jeho. Ana Cristina zprvu odmítá, ale když se dozví, že Damián je jedinou možností, jak zachránit Angelitu, výměnou za operaci souhlasí.

 

43.

Na klinice v Acapulcu operují Angelitu. O pár dní později se vrací spolu se svou rodinou do San Lazara. Angelita se díky operaci uzdraví. Všichni z rodiny z toho mají radost. Ana Cristina je nešťastná, protože si uvědomuje, že Emiliáno a Maria Elena se navzájem milují. Rita se obává toho, že Angelita bude mluvit a vyhrožuje jí.

 

44.

Rita vyhrožuje Angelitě, aby mlčela, nebo se jí povede zle. Maria Elena a Emiliáno před sebou nemají žádné tajemství. Mauro využívá podobnosti s Emiliánem a příležitostně se za něj vydává. Tak poznává Ritu a uzavírá s ní spojenectví.   

 

45.

Rita se na ulici pohádá s Paulou, kterou strčí ze schodů. Paula je převezena do nemocnice, kde přichází o své dítě. Emiliáno a Maria Elena už nemůžou dát skrývat svou lásku a žádají Anu Cristinu o souhlas s rozvodem. Damián a Odette v autě střetnou na ulici Angelitu a lákají ji k ní do auta.

 

46.

Damián a Odette ukradnou na ulici Angelitu a vezmou ji k sobě do hotelu. Emiliáno děvčátko v hotelu najde a vyhrožuje Damiánovi. Rita použije Angelitu proti Aně Cristině. Aby se Maria Elena vyhnula budoucím problémům, říká Emiliánovi o její společné minulosti s Maurem.

 

47.

 Dochází k několika neočekávaným setkáním Emiliána a Maura. Paní Clara se setkává s Maurem a má podezření, že je to její syn, protože porodila dvojčata, ale doktor tvrdil, že jeden chlapec zemřel. Emiliáno a Ana Cristina navštěvují právníka kvůli rozvodu.

 

48.

Damián trvá na svém. Chce se přihlásit jako Angelitin otec a dostat ji do péče. Mauro pronásleduje Marii Elenu na každém kroku. Žárlivě sleduje každý její krok a Maria Elena to nevydrží a nakonec Maura napadne. Maria Elena je obviněná z útoku na Maura.

 

49.

Ana Cristina se rozhodla odstěhovat z domu. Angelita se rozhodla žít s Anou Cristinou. Mauro je postřelený. Ana Cristina svědčí ve prospěch Marie Eleny. Angelita konečně všem řekla, že Rita je ta zlá. Ritu vyhodili na ulici. Emiliáno si přisel za Anou Cristinou sypat popel na hlavu. Ana Cristina ho posílá pryč, aby byl šťastný s Marií Elenou, protože ona mu dá to, co ona nikdy nebyla schopná.

 

50.

Felicia, Maurova milenka je obviněna z vraždy. Rita řekne Maurovi o Emiliánově dědictví, co zdědil po otci. Mauro se rozhodl naučit se pohybovat a chovat jako Emiliáno, aby si mohl převzít Emiliánův majetek. Rita mu nabízí pomoc. Ana Cristina a Emiliáno jsou rozvedeni, Emiliáno žádá Marii Elenu o ruku. Damián se vrací a zkouší Anu Cristinu přesvědčit, že se změnil a měla by mu dát šanci.

 

51.

Mauro kuje pikle s Ritou, chce se vydávat za Emiliána a sebrat mu veškeré dědictví, Rita domluví domek v bažinách a tam ho chtějí odklidit. Damián začíná novou taktiku, všem se omlouvá, Emiliánovi nechce vzít Angelitu. Kluci natočí svojí první desku.

 

52.

Koná se svatba Emiliána a Marie Eleny, ale Mauro uskuteční plán a přijde pro něj s tím, že Rita je zraněná v bažinách a nemůže se hýbat. Když tam oba doběhnou, zjistí, že Ritě nic není a s Maurem Emiliána omráčí a Mauro se začne vydávat za něj. Mezitím všichni čekají na obřadě na Emiliana. Přijde tam Mauro, ožení se s Marií Elenou jako Emiliáno. Na oslavě se opije a začne se předvádět. Ana Cristina se jde tajně s Almužnou podívat na obřad a je z toho smutná. K ní domů přicházejí kluci z kapely, aby ji přišli zazpívat a zvednout jí náladu. Damián si dál hraje na polepšeného, říká Aně Cristině, že zajde za Emiliánem, aby mu řekl, že mezi nimi v Acapulcu k ničemu nedošlo. Ana Cristina říká, že je pozdě, Emiliáno už patří jiné ženě. Ana Cristina je odhodlaná si vzít Damiána, Rita se chce pomstít a slibuje Emiliánovi, že ho zabije.  

 

53.

Pokračovalo uvěznění Emiliána, Mauro začal být na Marii Elenu hrubý a ta poznala, že to není Emiliáno, Ana Cristina šla za Damiánem a řekla mu, že když se rozvede s Laizou tak si ho vezme. Mauro unesl dítě Marie Eleny, ta všechno řekla své matce a matce Emiliana, obě šly Emiliána hledat. Mauro mezitím s Ritou zahodili dítě v bažinách, kde ho našla paní Clara. Emiliáno se mezitím osvobodil a našel Marii Elenu, která ho mezitím hledala. Mauro a Rita shodili paní Claru do propasti.

 

54.

Emiliáno s Marií Elenou najdou dítě i zraněnou paní Claru, která je na tom moc špatně. Mauro a Rita utečou do města. Junior a Isabel se spolu sblížili. Marie Elena v nemocnici řekla Aně Cristině, že se od Emiliana odstěhovala, protože není jeho manželkou a že je tedy volný a může se k němu Ana Cristina vrátit. Ta řekla, že se zasnoubila s Damiánem a Emiliáno je její. Zeus přijel udělat Almudeně žárlivou scénu a odvezl si jí zase do města. Rita volá domů, aby zjistila, jestli je paní Clara mrtvá nebo ne. Odette koupila kyselinu s tím, že musí Aně Cristině znetvořit obličej, ale právě když se prali tak tam přisel Damián a začal zasahovat. Přitom se Odette polila kyselinou sama. Ana Cristina a Damián vidí Odettinu znetvořenou tvář.

 

55.

Odette je znetvořená a Damián se jí naprosto štítí a odmítá jí pomoct, Odette se uvidí a ačkoli se jí v tom Ana Cristina snaží zabránit a uteče pryč. Odette zůstává u bývalé ošetřovatelky otce, začíná zpytovat svědomí, ale Anu Cristinu stále nenávidí, protože jí prý vzala Damiána. Maria Elena se moc trápí kvůli Emiliánovi, její matka do ní hustí ať o něho bojuje, Narciso zase opak -ať na něj zapomene. Clara leží v nemocnici a Emiliáno je skoro pořád tam. Ana Cristina mu tam jde říct o Odettě a Emiliáno jí políbí, v tu chvíli tam přijde Maria Elena. Mauro chce odjet ze země, ale Rita je posedlá pomstou - vydá se do nemocnice v převleku za sestřičku a chce udusit Claru, naštěstí jí vyruší pravá sestřička - Rita uprchla. Narcisco domlouvá Emiliánovi aby konečně začal hrát čistou hru a řekl Marii Eleně pravdu, aby se nevymlouval na nemocnou matku. Marie Elena jde za Anou Cristinou a říká jí, že ji Emiliáno miluje. Damián stále nadbíhá Aně Cristině a říká, že má schůzku s Laizou a právníkem, že se už brzy budou moct vzít. Marie Elena mluví s Emiliánem. Ten jí říká, že mu dává klid a že u ní může být šťastný, ale Marie Elena říká, že už ho nechce vidět a když to bude nutné tak se odstěhuje. Potom odchází a je moc smutná a pláče, protože ho moc miluje. Angelita má nového kamaráda ve škole a kvůli němu nepůjde odpoledne ven s Griem. Grillo si v duchu říká smutně, že ho Angelita vyměnila za jiného a je moc smutný. Rita je s Maurem hotelovém pokoji a přijde policie. Mauro jim zabouchne před nosem a snaží se utéct s Ritou oknem. Na římse je honí policie, která vyrazí dveře. Když už je skoro mají tak Rita a Mauro skočí dolů.

 

56.

Mauro a Rita utekli před policií. Všichni radí Aně Cristině, aby se vrátila k Emiliánovi, ta odmítá a tvrdí, že s Marií Elenou bude šťastný. Emiliáno požádal Marii Elenu o ruku a ta po dlouhém váhání souhlasila. Skupině Kairo vyšlo nové CD a začnou ho propagovat. Emiliáno se oženil s Marií Elenou. Damián pořád naléhá na Anu Cristinu, aby si ho vzala. Ta mu řekla, že až bude rozvedený s Laizou tak si ho vezme a odjedou spolu.  

 

57.

Pokračovala svatební oslava. Emiliáno a Marie Elena vyrazili na líbánky, jenomže Emiliáno celou dobu myslel na Anu Cristinu, takže nic spolu neměli a spali každý v jiném pokoji. Rita se začala vydávat za jinou ženu, aby okrádala muže a měli s Maurem z čeho žít. Pan Narcisco se snažil svádět paní Claru a pozval ji do cirkusu i s Angelitou, kde se nechal jako dobrovolník vystřelit z děla a skončil u doni Evangeliny v ložnici. Chente navštívil Mária a s úsměvem mu řekl, že to on udělal z Pauly ženu a jak se jí to líbilo. Aby si Mário zapamatoval, že Chente byl její první. Mário mu nevěří. Ana Cristina hledala Angelitu u paní Clary a zvedla telefon, když volal Emiliáno, oba vzpomínali na jejich manželství. Emiliáno netuší, že rozhovor vyslechla Maria Elena. Ana Cristina zavěsila Emiliánovi s tím, aby byl šťastný s Marií Elenou, že ona se bude vdávat za Damiána.

 

58.

Emiliáno mluvil s Anou Cristinou a říkal jí, že kdyby mu řekla, že ho miluje, tak se může rozvést s Marií Elenou, protože jejich manželství ještě nebylo naplněno. Ana Cristina, se ovšem zatvrdila, a říkala mu, že už ho nemiluje a miluje Damiána, kterého si bude brát. Ana Cristina to později obrečela. Ritu a Maura odhalil mladík, kterého pak omráčili, okradli a zase utekli někam jinam. Marie Elena a Emiliáno se vrátili z líbánek a paní Clara ihned věděla, že se něco s nimi děje. Marie Elena, řekla Emiliánovi, že jestli pořád miluje Anu Cristinu, tak že mu dá volnost. Juanita řekla Marii Eleně, že rozbila manželství Emiliana a Any Cristiny. Ať se s ní Emiliáno rozvede a vrátí se k Aně Cristině, že se milují, že takhle jen se všichni tři trápí. Mario se nechce bavit s Paulou, protože se o ní dozvěděl, že spala s Chentem. Paula, byla z toho všeho zklamaná. Řekla Máriovi celou pravdu o tom, jak jí Chente využil, jak jí ublížil a i to, že přišla o dítě. Paní Clara, měla návštěvu. Přišla za ní zdravotní sestra, která asistovala při jejím porodu. Řekla paní Claře, jak nemohla mít děti, a tak že jí s manželem jedno dítě vzali. Pak ovšem měli své vlastní dítě, a Maura odložili. Paní Clara, to řekla i Emiliánovi, a ten tomu taky nechtěl vůbec věřit. Ana Cristina pořád vzpomíná na Emiliana, a Emiliáno na ní. Ana Cristina se setkala s Marií Elenou, a říkala jí, že by chtěla, aby byly kamarádky, ale Marie Elena se chovala chladně a řekla jí, že se uvidí časem. Rita je s Maurem, a chtěla ho v jednu chvíli zastřelit, ale pak si to rozmyslela. Emiliáno řekl Marii Eleně, že Mauro je jeho bratr. Ana Cristina zavolala Emiliánovi, ale v telefonu se neozývala, Emiliáno na ní přesto mluvil.

 

59.

Ana Cristina volala Emiliánovi, ale celou dobu se neozvala a potom položila. Odette si nechala zavolat Almudenu se Zeusem a ukázala jim svůj obličej, Almudena jí nabídla své přátelství. Odette poprosila Almudenu, aby našla a zavolala Emiliána, že ho potřebuje. Marie Elena začíná žárlit. Více a více se s Emiliánem hádá a ten jí pořád uklidňuje, že se k Aně Cristině nevrátí. Emiliáno vypráví Mariovi celou pravdu o Maurovi a o tom, jak pořád miluje Anu Cristinu. Paní Clara pořád pláče a vzpomíná na Maura. Juanita vymyslí pro Anu Cristinu, jak by se mohla jako jiná žena potkat s Emiliánem. Mauro a Rita spolu pořád okrádají lidi a vidí svoje fotky v televizi. Valentino, muž, kterého předtím okradli, je jde udat. Mauro neváhá a posílá na něj rváče, s tím, že je to dárek od Rity. Marie Elena pořád nemůže skousnout, že Mauro je Emiliánův bratr a paní Clara by ho chtěla zpátky, dokonce se kvůli tomu Clara s Marií Elenou pohádá.

 

60.

Marie Elena stále více žárlí na Anu Cristinu, což vyvolává hádky s Emiliánem hádá. Ana Cristina přistoupila na Juanitin návrh. Juanita zavolala Emiliánovi s tím, že se sejdou večer v 9 hodin večer v jeho kanceláři, ale musí mít zavázané oči. Ana Cristina se učesala jinak a taky nenavoněla. Když tam přišla, začali se spolu líbat, ale Emiliáno měl pořád zavázané oči. I tak byl přesvědčený, že je to Ana Cristina, ale ta mu to nepotvrdila a v čas utekla. Marie Elena hledala Emiliána. Paní Clara jí řekla, že je u Mária, ale Mário jí řekl, že Emiliána celý den neviděl. Když přišel Emiliáno domů, pohádali se s tím, že Marie Elena odejde i s miminkem z domu. Ana Cristina se rozhodla, že si nevezme Damiána a šla mu to říci, ale nejprve poslala po Juanitě svatební šaty. Kluci ze skupiny Kairo, mají obrovský úspěch a koncertují všude.

 

61.

Ana Cristina řekla Damiánovi, že si ho nevezme a on dostal hysterický záchvat, začal brečet. Emiliáno stále myslí na tu ženu a říká si, že to byla určitě Ana Cristina a všechno řekne Laize. Kluci z kapely jsou obklopeni fanynkami a všude se s nimi fotí. Damián slibuje Aně Cristině pomstu. Domluví se s Chentem, aby ji přivedl na skály nad řeku s tím, že se chce zabít. Paula mu nevěří a utíká za Emiliánem. Ten začne Anu Cristinu hledat. Damián unáší s Chentem Anu Cristinu, ta se snaží bránit a Damián přitom spadne do řeky. Emiliáno najde Anu Cristinu v šoku a ubrečenou, odvede ji domů, kde ji s pomocí Pauly uklidní. Marie Elena se nadobro odstěhovala od Emiliána a nechtěla s ním vůbec mluvit. Chente přichází k Aně Cristině s tím, že jí udá na policii. Narazí na Emiliána, který mu vyhrožuje, že to neudělá, v tom přijde Ana Cristina s tím, že se sama půjde udat na policii za vraždu. Rita začala pracovat v rodině jako chůva dětí s tím, že svede bohatého manžela své zaměstnavatelky.

 

62.

Ana Cristina se stále obviňuje ze smrti Damiána, přemluví Emiliána, aby šli na policii, kde všechno řekne komisaři. Ten ji, ale vystraší s tím, že jestli bude nalezeno tělo, hodně si to odskáče. Damián se mezitím objevil v pokoji u Chenta s tím, že Ana Cristina musí zaplatit za jeho údajnou smrt. Najdou nějakou chatku a tam se schová, aby ho nikdo nenašel. Kluci ze skupiny Kairo se vrátí z turné. Ana Cristina volá Isabel, že Damián je mrtvý, ta se rozhodne odjet do San Lazara. Isabel přijede za Anou Cristinou. Ta jí objasní situaci, ale Isabel ji z toho neviní. Řekne jí, že jak zná Damiána, tak je určitě naživu. Paní Clara byla za Annou Cristinou s tím, ať nechá Emiliána na pokoji a odjede pryč. Rita se stále pokouší o manžela své zaměstnavatelky. Ana Cristina stále myslí na Emiliána a vybavují se jí staré vzpomínky.

 

63.

Ana Cristina dostala dopis od Damiána, kde píše, že ho chtěla zabít.  A jaká je hrozná žena a že se na jeho smrti domluvila s Emiliánem. Dopis je datovaný 10 dni zpět. Damián jí zavolal, Ana Cristina ho poznala, ale nikdo jí nechce věřit. Myslí si, že si ten hlas s někým musela splést. Ana Cristina byla za Marii Elenou, a říkala ji, aby se vrátila k Emiliánovi. Maria Elena je i nadále rozhodnutá se s Emiliánem rozvést. Za Anou Cristinou přišla Berenice, a namluvila jí, že Marie Elena je těhotná, a že je to Emiliánovo dítě. Ana Cristina jí slíbila, že udělá vše, aby se Marie Elena vrátila zpět k Emiliánovi. Marie Elena nakonec souhlasila s návratem k Emiliánovi. Pani Clara odjela do Mexika za Maurem, do vězení. Chtěla mu říct, že je jeho máma, ale on ji neposlouchal. Marie Elena se usmířila s Emiliánem, a nastěhuje se k němu zpět. Ana Cristina šla na komisařství, aby jim ukázala Damiánův dopis, a řekla jim, že Damián volal. Komisař ji moc nevěřil, ale dopis si nechal. Paula se snažila o usmíření s Máriem, ale ten ji pořád odmítá. Damián má nový plán na zničení Any Cristiny. Ana Cristina s Paulou a Juanitou se rozhodly, že až se vyřeší záležitost s Damiánem, vrátí se to Las Aresifes.

 

64.

Ana Cristina opět vzpomínala na chvíle, kdy byla s Emiliánem. Paní Clara byla za Marií Elenou s tím, aby se vrátila k Emiliánovi. Isabel a Junior šli za Chentem, aby jim řekl o Damiánovi pravdu. Damián se zamaskoval a vydal se do vesnice. Ana Cristina opět volala Emiliánovi a nic neřekla, ten jí poprosil, aby zase přišla do kanceláře s tím, že bude mít zavázané oči. Ana Cristina se nechala přemluvit a šla tam. Policii se podařilo zatknout Maura a uvěznit. Damián pošle po Chentovi Aně Cristině dopis, ta si ho přečte ve chvíli, kdy je u ní Emiliáno.

 

65.

Aně Cristině se začíná zdát o Damiánovi, který za ní ve snech chodí. Marie Elena se rozhodne začít s Emiliánem znovu od začátku, ale on stejně v každé volné chvíli myslí na Anu Cristinu a na tu záhadnou zenu z kanceláře. Paní Clara je stále ve městě, chce navštívit Maura. Tam jí sdělí, že ho navštívit nemůže, protože bude převezený do vazební věznice. Grillo pořád brečí, protože chce Paulu jako za svou mámu, Mário mu to slíbí. Ana Cristina se rozhodla, že půjde znovu za Emiliánem do kanceláře. Paní Evangelína vidí, jak Emiliáno i Ana Cristina odcházejí po sobě stejnou ulicí a běží to hned říct Marii Eleně. Ta utíká ven, kde potká Anu Cristinu, ta jí řekla, že se prochází, protože je horko. Marie Elena jí nevěří a jde za Emiliánem do kanceláře, kde ho vidí se šátkem na očích. Ten si myslí, že je to jeho záhadná zena a chová se jako vždycky. Marie Elena to nevydrží a promluví, Emiliáno je udivený a Marie Elena odchází k Aně Cristině, kde jí dá facku.

 

66. Maria Elena vrazila k Aně Cristině, kde ji uhodila zato, že ji lhala a scházela se tajně s Emiliánem. Přichází Emiliáno a zjišťuje, že se scházel s Anou Cristinou. Maria Elena udělá u Any Cristiny skandál. Chce, aby se Emiliáno rozhodl. Buď zůstane s ní nebo s Anou Cristinou. Emiliáno si neumí vybrat a zklamaná Maria Elena odchází. Mario přišel za Paulou. Chce, aby byla Grillovou matkou. Paula nesouhlasí, protože nemiluje jen Grilla, ale i Maria a on ji nedokáže zapomenout, že není panna. Ana Cristina se rozhodla spolu se zklamanou Paulou odjet. Na ulici potkává Emiliána s Angelitou. Sotva se s nimi pozdraví, přichází Maria Elena a znovu ji osočuje. Emiliáno s Angelitou odcházejí naproti na zmrzlinu, zatímco hádka mezi Anou Cristinou a Marií Elenou pokračuje. Damián sedí s Chentem v autě a čeká na svoji příležitost. Ana Cristina přechází ulici a Damián sešlápne plyn. Emiliáno zaznamenává auto a zachraňuje Anu Cristinu před přejetím. Sám však zůstává bezvládně ležet na silnici. Paní Clara se vrátila z Mexiko City a dozvídá se o tragédii jejího syna.

 

67.

Emiliáno byl převezen do nemocnice, kde doktor řekl Claře, Marii Eleně a Aně Cristině, že zřejmě budou muset Emiliánovi amputovat obě nohy. Paní Clara se z toho zhroutila, Marie Elena ji uklidňovala a Ana Cristina byla tak v šoku. Později šla za Emiliánem do pokoje a hladila mu tam nohy, mluvila na něj a říkala, že mu přece ty nohy nemůžou amputovat, že on by se s tím nikdy nesmířil. Mezitím se paní Clara na chodbě ptala Marie Eleny, jestli neviděla toho, kdo Emiliana srazil, anebo jestli si aspoň nepamatuje auto. Marie Elena řekla, že se to všechno seběhlo moc rychle a že byla v šoku, že nic neví. Marie Elena přišla do pokoje k Emiliánovi a byla naštvaná, že tam je zase Ana Cristina. Chtěla ji vyhodit, ale Emiliáno Anu Cristinu pořád volal a tak jí tam Marie Elena nechala. Damián volal k Emiliánovi domů, aby zjistil, kdy bude mít Emiliáno pohřeb, ale dozvěděl se, že Emiliáno stále žije. Emiliáno se probudil, zase volal Anu Cristinu, ale byla tam jen Marie Elena a ta mu řekla, že Aně Cristině je on ukradený a že je bůhví kde. Mezitím Ana Cristina byla sama na chodbě a vzpomínala ne její svatbu s Emiliánem i na to jak se pak rozešli. Clara se doma setkává s Laizou a Vladimírem, kteří si chtěli Angelitu vzít k sobě, když je Emiliáno v nemocnici. Clara na to po dlouhém přemlouvání kývla. Rita volala domů a Clara jí řekla, aby na ně už nebyla zlá, protože je potkalo neštěstí, Rita chtěla vědět, co se děje a tak jí Clara řekla o Emiliánovi. Emiliáno je při vědomí, u něj v pokoji zazvonil telefon. Byla to Rita a řekla Emiliánovi, že mu chtějí amputovat ty nohy.

 

68.

Rita napovídala Romanově manželce, že jí je manžel nevěrný a nabízí, že ho bude sledovat. Rita za ním přišla do kavárny a sváděla ho. Valentino, bratranec Romanovy manželky a rodinný přítel, Ritu prokoukl. Je přesvědčený, že Meche je vlastně Rita. Sledoval ji a všechno viděl. Emiliáno prosil Anu Cristinu, aby s ním porad byla a neodcházela. Marie Elena to slyšela a obrečela to. Doktoři pořád řeší, zda amputovat nebo ne. Emiliáno chtěl po Aně Cristině, aby mu řekla, že ho miluje. Snaží se u něj pořád být. Marie Elena udělala na pokoji hroznou scénu, hrozně ječela, že nechce, aby Ana Cristina na pokoji zůstávala. Damián se vrátil do Acapulcu spokojený, že i když Emiliáno nezemřel, bude mrzák. Řekl to Isabele, ta ho spolu s Juniorem podezírá, že Emiliána přejel.

 

69.

Ana Cristina je neustále u Emiliána, který má velké bolesti. Paula přijde říct do nemocnice Aně Cristině, že volala Isabel, že Damián je na živu. Paní Clara šla na policii udat Damiána pro podezření, že přejel Emiliána on. Mário nechá Paule zahrát serenádu, ale ona ho posílá pryč. Odette přijela s Arielem do nemocnice za Emiliánem, a když zůstala s Anou Cristinou o samotě, za všechno se jí omlouvala. Mauro ve vězení brečel a vzpomínal na Marii Elenu a na svého syna. Damián zavolal Emiliánovi a smál se mu. Ana Cristina řekla Marii Eleně, že je nerozdělí, protože ví, že Maria Elena čeká dítě. Ta byla velice překvapená a šla všechno vytknout matce. Emiliáno dostal obrovské bolesti a musel být převezen na jednotku intenzivní péče a dostal větší dávku léků. Marie Elena se synem v ruce vzpomínala na to, jaké to bylo, když potkala Maura. Ana Cristina šla za Emiliánem na jednotku intenzivní péče a slibovala mu, že s ním zůstane, i když nebude mít nohy. V tom se Emiliáno probudil, měl velké bolesti. Začal Aně Cristině říkat, že umírá, aby zůstala s Angelitou, že jí má jako svojí matku, Ana Cristina mu slibovala, že nezemře.

 

70.

Emiliáno měl strašné bolesti nohou, byl si jistý, že mu nohy uříznou, protože musel okamžitě na operaci. Clara a Ana Cristina se celou dobu za Emiliana v kapli modlili. Doktor oznámil rodině, že se jim podařilo znovu Emiliánovi nohy prokrvit a tak mu je zachránili, ale Emiliáno už zřejmě nikdy nebude chodit. Damián musel jet na policii do San Lazara, protože ho chtěli zatknout za to, že předstíral, že je mrtvý. Ten se z toho vymluvil tím, že když spadl dolů, ztratil paměť a ta se mu vrátila, až když se znovu vrátil do Acapulca. Valentino zatím nechtěl říct Romanovi, co o Ritě ví. Je rozhodnutý ji odhalit. Rita volala Claře do nemocnice a posmívala se Emiliánově situaci. Emiliáno se probudil. Byl šťastný, že má nohy a snil o tom, jak bude zase běhat po pláži s Angelitou. Nikdo mu zatím neřekl, že bude už navždycky ochrnutý. Matka Marie Eleny šla za Anou Cristinou a řekla, aby odjela a nechala Emiliána a Marii Elenu na pokoji a znovu jí opakovala, že Marie Elena je těhotná. Ana Cristina jí slíbila, že se mezi ně nebude plést, ale že Emiliána nenechá bez podpory, když je ochrnutý. Mezitím se Odette v nemocnici snažila přemluvit Marii Elenu, aby se nepletla mezi Anu Cristinu a Emiliana, protože ti dva se stále milují. Marie Elena nechtěla poslouchat. Odette řekla Emiliánovi, že se nechovala jako sestra. Emiliáno ji odpustil a řekl jí, že pro něj už bude sestra navždycky. Ana Cristina a Emiliáno zůstali v pokoji o samotě a Emiliáno jí znovu vyznal lásku. Ana Cristina to odmítla se slovy, že u něj byla, když mu bylo zle, ale teď, když Marie Elena bude chtít ji vyhodit, půjde. Emiliáno o tom nechtěl slyšet, prosil Anu Cristinu, aby o Marii Eleně nemluvila.  Emiliáno má telefonát. Je to Damián a se škodolibostí mu oznamuje, že zůstane až do smrti ochrnutý.

 

71.

Damián řekne do telefonu, že už nebude nikdy chodit. Emiliáno je na každého naštvaný, nechce s nikým mluvit. Angelitě řekne spolužačka, že její otec je ochrnutý a ta s pláčem běžela do nemocnice, kde jí našla Ana Cristina a všechno jí řekla. Rita zatím ve městě dál vydírá svého zaměstnavatele, ale Valentino řekne své sestřenici, že Rita je ta žena, která jí chce svést manžela. Paní Clara odjela za Maurem do města, ale venku jí přepadli a okradli o všechny peníze, co měla u sebe. Marie Elena se stále snaží naklonit si Emiliána na svou stranu tím, že s ním odjede do Mexika, aby se tam mohl vyléčit. Ana Cristina vzpomíná na dobu, kdy poznala Emiliána a Emiliánovi se zdá o jejich svatbě a o tom, jak se k ní choval. Ana Cristina oznámí, že když Emiliáno odjede do Mexika, tak ona se vrátí do domu, kde bydlela předtím. Emiliáno se vzbudil a řekl si, že všem ukáže, že určitě může chodit. Pokusil se vstát z postele, ale upadl na zem a nemohl vstát.

 

72.

Emiliáno upadl a nemohl vstát. Maria Elena mu pomáhal a přišla tam Ana Cristina a Maria Elena na ni křičela, aby došla pro doktora a nechala je být. Almudena si uvědomila, že miluje Ariela a řekla to Odette, ta to řekla zase Arielovi. Junior se popral s Damiánem a Chentem. Damián zavolal nějaké ředitelce psychiatrické kliniky v Mexiku, že se chce pomstít Aně Cristině, za to že ho nechala a ona mu pomůže. Valentino odhalil Ritu. Rita vzala nůž a pod hrozbou, že zabije Sandru, Romanovu manželku. Roman ji musel dát všechny peníze a šperky, aby mohla utéct. Claru přepadli a druhý den šla za Maurem a dala mu řetízek. Byl velice dojatý a říkal, že všeho lituje. Maria Elena chtěla odvést ihned Emiliána do Mexika. Doktor s tím nesouhlasí, Ana Cristina taky ne a Emiliáno tedy zůstal. Maria Elena křičela na Emiliána, že je jen chudinka a zbabělec a že se změnil od té nehody. Pak šla za Anou Cristinou a řekla, že ji nenávidí. Angelita má problémy se spolužačkami ve škole. Narcisco pozval Claru do baru a jeho slavná kamarádka zpěvačka jim zazpívala, nakonec se k ní připojil i Narcisco. Emiliáno si nechal zavolat Anu Cristinu a Marii Elenu. Řekl Aně Cristině, aby ho už nechala na pokoji a odjela.

 

73.

Emiliáno řekl Aně Cristině, aby ho nechala být, až ho pustí z nemocnice. Ana Cristina s pláčem odešla. Doma řekla, že na Emiliána chce zapomenout. Po té si Emiliáno sám pro sebe říkal, že to dělá jen proto, aby byla šťastná s někým jiným, kdo může chodit. Zpěvačka řekla Claře, aby se dala dohromady s Narciscem, aby nezůstala sama. Laiza přišla za Marií Elenou. Maria Elena jí řekla, aby už nenavštěvovala Emiliána, protože je při Aně Cristině. Ana Cristina řekla, Laize že je Maria Elena těhotná. Matka Marie Eleny se trochu podřekne a naznačí Evangelině, že Maria Elena je těhotná. Ana Cristina dala výpověď a přišla se rozloučit s Emiliánem. Ten jí řekl, proč to udělal. Pak jí řekl, že jestli chce, rozvede se okamžitě s Marií Elenou. Ana Cristina to odmítá. Damián už všechno dohodl v blázinci, kam chce zavřít Anu Cristinu. Paní Martina řekla, že už bude jenom čekat na Damiánův příjezd s Anou Cristinou. Ana Cristina už si sbalila věci a dohodla se s chůvou, že se sejdou v Mexiku. Doktor řekl Emiliánovi, že nohy má "uvnitř" už zdravé, že když bude chodit na terapii a rehabilitaci, mohl by se uzdravit. Pak ho vzala Maria Elena ven, Emiliáno na vozíčku. Měl deprese a dlouho venku nevydržel. Ana Cristina zavolala Emiliánovi, aby se s ním rozloučila.

 

74.

Ana Cristina se s Emiliánem rozloučila, Emiliáno odmítá léčbu a jídlo, aby Ana Cristina přišla. Doktor vola Aně Cristině aby přišla. Ana Cristina přišla do nemocnice, kde Marie Elena udělá skandál. Ana Cristina sdělí Emiliánovi, že na jejím odjezdu se nic nemění a zítra odjíždí. Almudena si tajně vezme Ariela a jsou oba šťastní.  Zeus má o ní strach a je u ní doma, v tu chvíli vola Almudena domů. Její matka zvedne telefon, ale Zeusovi zatají, že Almudena se vdala. Vymyslí si. Almudenu teprve teď napadá, co tomu řekne Zeus a jak se asi zachová. Potkává kamarádku, se kterou měla být Almudena údajně v Mexiku. Mauro a jeho spoluvězni se chystají na útěk. Mauro touží po Marii Eleně. Claře nechá Narcisco zahrát serenádu a zrovna tam potakají Almudenu s Arielem. Vladimír vola Laize, že si Ariel vzal Almudenu a že by byl rád na jejich místě, Laiza to přijímá chladně. Ana Cristina se jde rozloučit s Angelitou, ta jí nechce pustit. Laiza řekla Emiliánovi, že je slaboch a díky tomu Anu Cristinu už nikdy neuvidí. Marie Elena pak říká Emiliánovi, že Ana Cristina na něj zapomene díky nějaké nové lásce a ona mu pomůže zapomenout na ni. Doktor oznamuje Emiliánovi, že jestli léčba bude úspěšná jako doteďˇ, tak za chvíli nebude potřebovat vozík. Clara byla za Maurem, ale stále mu neřekla, že je jeho matka. Rita vola Damiánovi, že ji musí pomoci, jinak ji chytí. Ten jí nabízí pomoc při pomstě Aně Cristině. Sledují Anu Cristinu při odjezdu ze San Lazara a na odpočívadle ji honí, až Ana Cristina omdlí. Chentem a Damiánem je odvezena do léčebny, kde je přivázaná k lůžku a sestřičku jí dělá Rita.  

 

75.

Ana Cristina je zavřená v blázinci, kde se o ni stará Rita. V blázinci se seznámí s paní, která je na rozdíl od ostatních normální a kterou tam před 20 lety zavřela její snacha. Emiliáno si už pomalu začíná zvykat na kolečkové křeslo. Mauro utekl z vězení a později zavolal Marii Eleně. Angelita utekla spolu s Grillem do Mexika s tím, že najdou Anu Cristinu, ale chytne je nějaký tulák. Grillovi se podařilo utéct, ale Angelitu nutí žebrat. Laiza se rozešla s Vladimírem, protože je pro něj kariéra přednější víc jak ona. Isabel slyšela Damiána s Chentem mluvit o nějaké pomstě, ale neslyšela to celé. Emiliáno se dozvěděl, že Angelita utekla. Byl naštvaný, že je na vozíku. Marie Elena se snažila všechny přesvědčit, že Ana Cristina unesla Angelitu, ale nikdo jí nevěřil.

 

76.

Angelita dál žebrá nad ulici pod dohledem člověka, co jí našel, ale jeho žena se jí zastává a pomáhá jí, aby jí nemlátil. Ana Cristina je stále zavřená v blázinci, ale když za ní přišel Damián, nařídil, aby jí odpoutali. Laiza přinesla dopis Emiliánovi od Angelity, ve kterém píše, že jela za Anou Cristinou do Mexika. Marie Elena ho stále přesvědčuje, že Ana Cristina donutila Angelitu, aby ten dopis napsala. Almudena se vrátila domů s Arielem. Přišel za ní Zeus s tím, že je zrádkyně. Almudenu všechno hrozně trpí. Damián stále zkouší přemluvit Anu Cristinu, aby si ho vzala, že jí pak pustí. Ta to ale odmítá a on nařizuje, aby jí zničili. Zřízenci pak všechny naženou do kouta a pouští na ně studenou vodu. Emiliána už pustili domů, ale ten je neustále zoufalý, protože neví kde je Angelita.

 

77.

Rita spolu s Martinou pokračují v mučení Any Cristiny a stříkají všechny studenou vodou. Emiliáno říká své matce, že by se měl Mauro přihlásit na policii. Vesnicí se začínají šířit pomluvy, že Ana Cristina odvezla Angelitu a nikomu nic neřekla, ale Emiliáno tomu nevěří. Angelita je pořád ve městě a je zlatým dolem pro žebráka. Emiliáno oznámí policii, že mu zmizela dcera a chce všude otisknout její fotku. Ana Cristina se chce za každou cenu dostat ven ze sklepa. Nakonec se jí to daří, uhodí Ritu a utíká pryč do zahrady, kde hledá východ. Bohužel jí dostihnou a uvězní jí do malé místnosti s krysami. Mauro se objeví v San Lazaru a potká Marii Elenu. Říká ji, že se změnil a políbí se.  Producentka se dozvěděla od Zeuse, že se Ariel oženil a protože se to nehodí do image skupiny, musí ji opustit. Emiliáno neustále myslí na Anu Cristinu a Angelitu. Mario vzpomíná na Grilla a stýská se mu po něm a v tom se objeví právě Grillo a říká, že ho našla policie, ale že Angelitu odvedl zlý chlap. Ráno se Ana Cristina probudí a přijde Rita a Ana Cristina se ptá, kde jsou ty krysy. Rita povídá, že tu žádné nikdy nebyly a Ana Cristina si začíná myslet, že je doopravdy blázen.

 

78.

Rita dá Aně Cristíně prášek, aby byla otupělá a dřív se zbláznila. Angelita pořád žebrá pro Plugase na ulici. Anu Cristinu pustí z malé kopky ven. Paula se konečně usmíří s Mariem a Grillo je šťastný. Emiliáno se rozhodne, že dá do novin inzerát a nabídne za Angelitu 20 milionů. Rita dovolí Aně Cristině zavolat Emiliánovi po chvíli přeruší spojení a pak se poperou a Rita zavolá ochranku. Ochranka ji znovu strčí do sklepa a Rita jí chce vnutit další dva prášky. Maríe Elena pomlouvá neustále Anu Cristinu, že odešla s Angelitou. Plugas vidí inzerát v novinách a chce získat peníze, co se za Angelitu nabízí. Emiliáno neustále myslí na dceru a Anu Cristinu. Chonita zjistí, že chce Plugas shrábnout odměnu za Angelitu. Ana Cristina se modlí za Angelitu.

 

79.

Plugas zavolá Emiliánovi že má Angelitu a že za ní chce těch slibovaných 20 miliónu. Emiliáno mu je slibuje. Ředitelka léčebny řekne Ritě, že má Anu Cristinu umýt a převléct a že ji dají do zahrady, Rita odmítá, ale ředitelka ji přesvědčí, že jim utéct nemůže, protože dostává prášky od Rity. Ana Cristina je v zahradě a skutečně o sobě neví. Přichází Alessandro se svou matkou za jejich tetou. Uvidí Anu Cristinu v zahradě a chtěl, aby mu seděla modelem a on mohl podle ní udělat sochu. Vyptává se Rity na ni a ona mu navykládá, že se jmenuje Ana Cristina a nemá žádnou rodinu, že se zbláznila právě proto, že její rodina zahynula při nějaké nehodě. Emiliánovi řeknou na rehabilitaci, že za čas by mohl chodit. Paní Clara objevila v močálech Maura. Plugas zase volá Emiliánovi. Rita odvede Anu Cristinu do normálního pokoje, kde má odteď bydlet. Ana Cristina stále předstírá, že o sobě neví. Když za ní Rita přijde ráno s jídlem, Ana Cristina jí praští, sebere jí boty a zamkne jí v pokoji a uteče. Venku přeleze hradbu, takže se dostane ven. Ředitelka, Rita a ochranka hledají Anu Cristinu, ale nemůžou ji najít.  Je nucena to zavolat Damiánovi a tajným svědkem jejich telefonátu je Isabel. Odette navštíví Zeus a Odette se nakonec rozhodne postoupit operaci, den nato to sdělí Almudeně s Arielem. Alessandro narazí na Anu Cristinu před kostelem, kam zavezl svou matku na mši. Zastaví ji, pozná v ní dívku z blázince, uvěří, že není blázen a chce ji pomoci. Alessandro nabízí Aně Cristině práci modelky, je sochař a rád by udělat bustu podle ní. Ana Cristina telefonuje Emiliánovi, ale zvedne to Maria Elena.

 

80.

Ana Cristina volá Emiliánovi, ale vezme to Marie Elena a ta jí řekne, že se Angelita se už našla, a že tedy nemusí jezdit. Ana Cristina tedy přijme Alessandrovu nabídku dělat mu modelku, ale odmítne stát mu nahá. Ana Cristina si najde s chůvou byt, ve kterém budou spolu bydlet. Marie Elena vyčetla paní Claře, že byla s malým za Maurem. Ana Cristina volá Paule a zjistí, že Marie Elena si všechno vymyslela a že Angelita se ještě nenašla. Angelita uvidí venku chůvu Any Cristiny. Ta ji pozná, snaží se jí pomoct, zavolají policii, která Pulgase chytí a s jeho ženou ho zavřou. Chůva vzala Angelitu k Aně Cristině. Damián strašně zuří, že ještě Anu Cristinu nenašli. Emiliáno dělá pokroky a zkouší na cvičení chodit. Marie Elena byla za Maurem, a když se jí snažil políbit, pokusila se utéct, ale on jí chytil a začali se spolu líbat. Nakonec se spolu vyspali. Marie Elena utekla domů, kde nemohla přestat plakat, paní Clara k ní zavolala její matku. Marie Elena jí řekla pravdu, matka jí za to nafackovala s tím, že je coura. Emiliáno, Laiza a paní Clara byli spolu a bavili se o Marii Eleně, když přišla Ana Cristina s tím, že má pro Emiliána překvapení. Přivedla mu Angelitu.

 

81.

Emiliáno, Laiza i paní Clara jsou strašně šťastní, že se Angelita vrátila domů. Emiliáno se zeptal Anny Cristiny, jestli byla Angelita celou dobu u ní, ale Angelita všem vyprávěla, co dělala a kde celou dobu byla. Pak se objevila Marie Elena a snažila všechny přesvědčit, že je ráda, že je Angelita doma a odehnat Anu Cristinu, ale viděla, že Angelita jí nechtěla pustit a Emiliáno jí také nabídl, aby tam přespala. Ana Cristina odmítla s tím, že tam již nemá co dělat. Ana Cristina šla navštívit Paulu, kde byla také Juanita a Mário s Grillem. Řekla jim, že se už nemůže pokoušet o Emiliána, protože bude mít dítě s Marií Elenou. Mário byl překvapený, že se mu Emiliáno nesvěřil, myslí si, že není pravda. Jakmile Ana Cristina odešla, šel za Emiliánem a řekl mu, že už o té novince ví, ale Emiliáno nevěděl, o čem mluví. Emiliáno se hrozně rozčílil, že to je výmysl paní Berenice a Marie Eleny. Chtěl od ní vysvětlení, ta mu s pláčem řekla, že to je pravda, snažila se za každou cenu udržet manželství. Ana Cristina začala pracovat jako společnice paní Pamely. Ta jí pozvala do divadla, kde zjistila, že Alessandro je její syn. Marie Elena celý večer přemýšlela a po návratu domů řekla Emiliánovi celou pravdu o ní a Maurovi. Není si jistá láskou k Emiliánovi, strávila s Maurem noc a chce dát Emiliánovi svobodu, aby mohl jet za Anou Cristinou. Emiliáno se vydal do Mexika, kde na ulici potkává Alessandra, svého starého kamaráda. Alessandro chtěl vědět, co dělá v hlavním městě, Emiliáno mu vysvětlil, že hledá ženu svého života a že jí musí najít. Paní Paloma chce vzít Anu Cristinu na večírek. Na ten stejný večírek zve Alessandro i Emiliána. Mauro se přišel rozloučit s paní Clarou a Marií Elenou. Chce se udat a potom chce být zase jenom se synem a Marií Elenou. Rita přestala pracovat v blázinci.

 

82.

Emiláno je stále v Mexiku a hledá stále Anu Cristinu. Paní Clara se opila s paní Berenice a vylévali si svá srdce. Ana Cristina s pomocí paní Pamely udá ředitelku blázince a dostane ven paní, která je tam zavřená již 20 let. Ubytuje jí u sebe doma, kde se o ni s chůvou stará. Alessandro se rozejde se svou přítelkyní a ta se s ním domluví, že jí pomůže získat Emiliána a ona jemu Anu Cristinu, která jím stále opovrhuje. Všichni jdou na večírek, ale Alessandro stále dělá vše proto, aby Emiliáno Anu Cristinu nepotkal. Mauro stanul před soudem, kam také přijel Emiliáno, Marie Elena i paní Clara. V průběhu soudu se Mauro ke všemu přiznal a dostal 6 let vězení. Když ho odváděli, tak paní Clara začala křičet, ať jí ho neberou, že už jí ho vzali po narození a že je to její syn, Mauro se otočil a zíral na ní. Emiliáno pomohl Pulgase ženě z vězení a donesl všem opuštěným dětem, které jsou u ní nějaké jídlo a věci. Bonita mu na oplátku slíbila, že už nebudou žebrat.

 

83.

Mauro je na jednu stranu moc šťastný, že má rodinu a na druhou stranu nešťastný, že jim tak ublížil a že je dlouho neuvidí. Marie Elena mu slíbí, že na něj bude čekat. Alessandro při rozhovoru s Emiliánem zjistí, že Ana Cristina je ta žena, co Emiliáno hledá, ale nic mu neřekne. Claru požádal o ruku inženýr Diego. Clara je zmatená a odjíždí do San Lazara. Kluci dají v agentuře ultimatum, buď budou hrát všichni, nebo jako skupina končí. Odette se po operaci obličej hojí dobře, je u ní na návštěvě Zeus. Berenice tvrdí Claře, že by si Maria Elena měla najít někoho jiného a nečekat na Maura. Emiliáno jde na návštěvu k Alessandrovi. Potkává tam Iris, která když zůstane s Emiliánem o samotě ho začne svádět. V tu chvíli zvoní zvonek, Alessandro jde otevřít a ve dveřích stojí Ana Cristina s Alessandrovou matkou. Ana Cristina uteče, Alessandro jí dohoní a řekne jí, že se mu Emiliáno svěřil, že se do Iris zamiloval. Alessandro vymodeloval nahou Anu Cristinu a hodlá ji představit na výstavě. Emiliáno se snaží sehnat adresu Any Cristiny, kterou nakonec získává od Pauly. Chůva Chaio ho nechce pustit dál. Paní Pamela se za něj přimluví. Nakonec od nich dostane i telefon k Aně Cristině do práce, ale ta mu telefon zavěsí. Emiliáno při dalším pokusu vymámí z Pamely a Chaio adresu, kde Ana Cristina pracuje. Zajde za ní a ona mu vmete do tváře, jaktože opouští Marii Elenu, když s ním čeká dítě. Emiliáno jí řekne, že to není pravda a že s Marií Elenou nikdy nic neměl. Ana Cristina je zmatená, ale o tom co viděla jeho a Iris u Alessandra si už vymluvit nenechá. Naštvaný Emiliáno si usmyslí, že když ho Ana Cristina posílá k čertu za Iris, natruc si s ní začne. Inženýr Diego mu to marně vyvrací. Emiliáno chce od Iris, aby mu pomohla zapomenout na Anu Cristinu. Evangelina řekne Claře, jestli si myslí, že Narcisso je její životní láska, měla by si ho vzít. Vladimír přijde za Laizou a řekne jí, že už není v Kairo a že si jí chce vzít. Nakonec si řeknou, jak moc se milují a usmíří. Na ulici zahlédne Rita Anu Cristinu a Alessandrovu matku a sleduje je. Emiliáno jde za Alessandrem a svěřuje se mu se svým plánem na chození s Iris, což mu Alessandro samozřejmě schvaluje a svěřuje Emiliánovi, že Ana Cristina není tak čistá a nevinná jak se zdá a chystá se mu ukázat sochu.

 

84.

Emiliáno stále nabádá Alessandra, ať nechá Anu Cristinu na pokoji, ale Alessandro mu řekl, že Ana Cristina není taková jaká si myslí a ukazuje na zahalenou sochu. Emiliáno chce, aby ji odhalil, ale Alessandro, že až na výstavě. Paní Clara se nemůže rozhodnout, jestli chce pana Narcisca nebo inženýra Diega. Rita viděla Anu Cristinu a sledovala jí až k paní Pamele a potom zavolala Damiánovi, aby mu řekla adresu. Damián nařídil Ritě zabití Any Cristiny, ale Ritě selhala zbraň a Ana Cristina se dovolala pomoci. Skupina Kairo může pokračovat i s Arielem, který je ženatý a Vladimír říká manažerce, že jí nemůže milovat a odešel. Ana Cristina šla s paní Pamelou i s Alessandrem do restaurace na večeři a narazila tam na Emiliána s Iris. Šla ke stolu a začali se s Anou Cristinou hádat a ta jí polila vodou a ztropila skandál. Probíhá večírek a dochází na odhalení sochy. Emiliáno řekl Aně Cristině, že je nestoudná žena a paní Pamele se to také nelíbilo. Marie Elena byla u právníka a začala rozvod s Emiliánem, aby mohla čekat na Maura, který jí píše zamilované dopisy z vězení.

 

85.

Alessandro se hádá s Emiliánem, proč to udělal a Ana Cristina uteče pryč. Alessandro vyhodí Emiliána. Ten venku potká Anu Cristinu a všechno jí vyčte. Paní Pamela vyčte Alessandrovi, že modeloval Anu Cristinu bez jejího svolení a jestli nepřestane, spálí se.  Diego odjel za paní Clarou, aby mu dala odpověď na jeho nabídku k sňatku. Najde u ní Narcisca, začnou se spolu dohadovat a paní Clara řekla, že si nevezme žádného. Mauro volá Marii Eleně.  Ta na něj pořád myslí, a chce za ním přijít do vězení, což Mauro odmítá. Emiliáno šel za Maurem a všechno si vyříkali. Ana Cristina šla za Alessandrem, ale neměla na něj štěstí. Damián odjel s Chentem do Mexiko City a spolu s Ritou plánují a sledují Anu Cristinu. Paula s Mariem řekli Grillovi, že půjdou podepsat první papíry k adopci. Paní Pamela zavolala Aně Cristině, aby k ní přišla a Ana Cristina se divila, protože si myslela, že přišla o práci. Alessandro přišel za Emiliánem a řekl mu pravdu o tom, že mu Ana Cristina nestála nahá, že jí podvedl a Emiliáno hned volal k Aně Cristině domů, ale zastihl jen chůvu. Rita s Damiánem se vloupali do domu k paní Pamele a svázali ji s tím, že bude Ana Cristina trpět.

 

86.

Rita s Damiánem stále drží paní Pamelu a Anu Cristinu, když v tom tam přijde Emiliáno rozhodnut, že tam počká a poprosí Anu Cristinu o odpuštění, ale protože mu nikdo neotevíral, odjel domů. Allesandro se udobřil se svojí bývalou přítelkyní Iris a šli to oznámit jeho matce. Překvapil je Damián s pistolí v ruce a vyhodil je. Alessandro zavolal policii. Isabel s Juniorem zjistili díky penězům, co Damián chystá a dali to vědět Emiliánovi. Volal Alessandrovi a sháněl Anu Cristinu, ale Alessandro o ní nevěděl a došlo mu, kde Ana Cristina je. Emiliáno okamžitě odjel za ním, také tam přijela Isabel s Juniorem. Damián stále s Ritou ohrožovali Anu Cristinu a paní Pamelu. Almudena se vrátila se Zeusem do Acapulca a když se dozvěděla, co Damián chystá, tak se tam také rozjela. Damián se pokusil vzdát s tím, že zajal jednoho policistu a požadoval auto. Když se k němu chtěl dostat, tak ho postřelili.

 

87.

Pokračuje únos Anny Cristiny a paní Pamely. Ana Cristina přemluví Ritu, aby paní Pamelu pustila a ta souhlasila. Damiána převezli do nemocnice, kde později zemřel s tím, že Ana Cristina nebude s Emiliánem šťastná. Ana Cristina se dokázala vysvobodit z provazů a napadla Ritu. Povedlo se jí Ritu praštit tak, aby stihla utéct ven, kde omdlela Alessandrovi v náručí. Všemu přihlížel zoufalý Emiliáno. Junior volal Vladimírovi, aby řekl Laize, že Damián je mrtvý. Na pohřbu byli také Ariel s Almudenou, Odette se Zeusem a Simonou, a Vladimír. Emiliáno doprovodil Anu Cristinu domů, ta mu ale řekla, že si nechce promluvit, že se musí vyspat a Emiliáno tedy odešel. Alessandro se rozhodl se svojí přítelkyní jít za Annou Cristinou a omluvit se jí. Iris chtěla říct Aně Cristině, že s Emiliánem nic neměla. Inženýr Diego přišel za paní Clarou a ta mu řekla, že se teď stalo mnoho věcí a proto si ho nemůže vzít. Pan Narcisco prodal řeznictví a chystá se s Marií Elenou a Berenice odjet do Mexika a začít tam nový život. Mauro dostal dopis od Marie Eleny a vzpomínal na ní s láskou. Emiliáno začal zase vzpomínat na Anu Cristinu a ona na něj také, ale řekla, že si už ublížili tolikrát, že nemůžou být spolu. Další den přišel Emiliáno za Anou Cristinou s kyticí růží.

 

88.

Emiliáno přišel za Anou Cristinou, přinesl ji kytici růží a omlouval se jí, že jí opět nevěřil. Pak za ni přišel Alessandro i s Iris, a omluvil se ji za vše, co udělal. Ana Cristina mu odpustila. On i Iris chtěli, aby se vrátila k Emiliánovi, ale Ana Cristina je rozhodnutá odjet do LA za otcem. To samé řekla i paní Pamele, která ji rovněž přemlouvala k návratu k Emiliánovi.  Ana Cristina zašla za Emiliánem, aby mu řekla, že pro ně dva už je pozdě, protože ji opět nevěřil a tím jí ublížil. Po polibku na rozloučenou odešla. Rita se snaží utéct z vězení tak, že chce uplatit jednu dozorkyni šperky, co ukradla. Pani Clara se stale nemůže rozhodnout, kterému muži dá přednost. Nakonec odmítá inženýra Diega. Všichni ji stále radí, aby se rozhodla pro Narcisca, který prodal řeznictví a je rozhodnutý odjet se sestrou a Marii Elenou. Těsně před odjezdem za ním k autobusu přijde Clara.

 

89.

Narciso neodjel do Mexiko City nakonec neodjel, ale zasnoubil se s paní Clarou. Za několik měsíců. Emiliáno už se postavil na nohy a chodí o holi. Rozhodl se, že napíše Aně Cristině dopis, aby se vrátila. Ana Carina také napsala paní Natalii a chůvě. Obě dopisu poznaly, že není šťastná. Laiza se těší na návrat ke své holčičce. Almudena je těhotná a oznamuje to všem přátelům u stolu, včetně nastávajícího tatínka. Rita pohořela s podplacením dozorkyně a v předvečer soudu se oběsila.

 

90.

Rodině bylo oznámeno, že se Rita oběsila. Konal se její pohřeb. Emiliáno poslal dopis Aně Cristině, ve kterém ji prosí, aby se vrátila. Ana Cristina si myslí, že na návrat je brzy. Uplynuly 2 roky a Maura propustili za vzorné chováni z vězení. Všichni mu jeli naproti, a u té příležitosti požádal Marii Elenu o ruku. Mezitím se vrátila Ana Cristina do San Lazara, kde našla Angelitu. Ana Cristina ji řekla, že se od nich už nikdy nechce odloučit a vrátila se navždy. Vrátili se všichni z Mexiko City, a Angelita poslala Emiliana k Mariovi. Emiliáno u Maria našel jen Anu Cristinu, by dojatý, že se k němu vrátila. Usmířili se a nakonec se rozhodli, že obnoví svůj svazek před Bohem. Damiánova sestřenice Isabel se rozhodla, že vyslyší Juniora a vezme si ho za muže. Laize byl navrácen všechen majetek, který ji Damián vzal. Konala se dvojitá svatba. Marie Elena si brala Maura a Ana Cristina Emiliána. Před kostelem na ně čekal vrtulník s nápisem novomanželé.  Emiliáno a Ana Cristina nasedli a odletěli na střechu hotelu, který Emiliáno naprojektoval. Na střeše bylo připevněné plátno s nápisem alma rebelde. FIN