CESAR EVORA

NAROZEN: 4.11.1959 na Kubě  

OBLÍBENÉ JÍDLO: mexické speciality 

OBLÍBENÉ SPORTY:  plavání, volejbal

OSOBNÍ ŽIVOT:  ženatý a má tři děti

 

  TELENOVELY: 

DIVOKÉ SRDCE (1993)

                          Agujetas de color de rosa (1994)

                         Si Dios me queta la vida (1996)

                          Luz Clarita (1996)

                           Cańaveral de Pasiones (1996)

                         Gente bien (1997)

                               PRÁVO NA LÁSKU (1998)

                              LABYRINTY VÁŠNĚ (1999)

                            Abrázame muy fuerte (2000)

                        PRAMEN LÁSKY (2001)

                           Asi son ellas (2002)

                                MEZI LÁSKOU A NENÁVISTÍ (2002)

                              Mariana, KRÁLOVNA noci (2003)

                             MACECHA (2005)

                               NEDOTKNUTÁ MANŽELKA (2005)

                          Mundo de Fieras (2006)

Amor sin maquillaje (2007)

Al diablo con los guapos (2007)

VE JMÉNU LÁSKY (2008)

Llena de Amor (2010)

Triunfo del Amor (2010)

 

 

Marcelo (Divoké srdce)

 

Charismatický muž, který přijíždí do města i se svou rodinou, aby zde vykonával povolání nového soudce. Zabývá se Juanovým případem. Je čestný a spravedlivý a i když Andres má snahu ho zmanipulovat a získat na svou stranu, odolá. Monicu obdivuje za její odhodlání začít znovu a nevzdát se. Juana respektuje, ale za přítele by ho nechtěl, protože má pocit, že povzbuzoval Marianu, aby se do něj zamilovala, i když Juan popírá, že by ji nějak vyhledával.

 

 

Juan de la Cruz (Právo na lásku)

 Ctihodný, všemi milovaný, vždy ochotný každému pomoci. Než se stal knězem, zapletl se se služkou Lucianou a ta jedné noci otěhotněla. Jeho matka však z něj chtěla mít kněze a tak Lucianu vyhodila na ulici bez toho, aby Juanovi řekla o dítěti. Po letech svou dceru nachází, ale ani Cristině ani Lucianě nemůže říct pravdu, protože ta mu byla svěřena jako zpovědní tajemství. 

 

Gabriel Almada (Labyrinty vášně)

 Gabriel je malířem a jako mladý byl zamilovaný do Sofie. Když si vzala Genara Valenciu, opustil městečko. Po několika málo letech se vrací do městečka a znovu se setkává se Sofií. Zjišťuje, že ta ho nikdy nepřestala milovat, ale byla ke sňatku s Genarem donucena svým otcem. Rozhodnou se pro útěk, ale Genaro se o tom dozví a Sofii při hádce u řeky, kde se mají milenci sejít, zabije. Z její smrti je obviněn Gabriel, ale nic ho neusvědčuje a Gabriel může odjet. Sebou si bere malou Julietu Valderamovou, které Gaenaro zabil dědečka a protože to byl jediný příbuzný, musela by do sirotčince. Oba se po letech vrací do městečka a Gabriel začíná Julietu vnímat jako ženu. Když své city Julietě přizná a její vztah s Pedrem Valenciou nevyjde, rozhodne se Julieta pro sňatek s ním. U oltáře však zůstává sama. Gabriel se dozvěděl, že je biologickým otcem Pedra a svému synovi by nikdy nebyl schopen přebrat jeho lásku, když sám tak trpěl pro Sofii.  

 

Rigoberto Valdes (Pramen lásky)

 Hodný, čestný, přitažlivý a neskutečně zamilovaný do své ženy Francisky, která ho podvádí s Justem Ramirezem, nepřítelem Rigoberta. Jednoho dne chytne Franciscu s Justem a popadne sekeru. Justovi usekne ruku a chce ho zabít. Francisca je nucena Rigoberta zastřelit, aby zachránila sebe i Justa.

 

Octavio Villareal (Mezi láskou a nenávistí)

 Je synovcem dona Fernanda a žije mimo městečko. Kdysi se pohádal se strýcem, který zaplatil jeho snoubence Fridě, aby odešla a Octavio mu to neumí odpustit. Přísahal, že se nikdy nevrátí, ale po smrti Fernanda je nucen převzít jeho majetek. Při návratu pozná Anu Cristinu a hned se do ní zamiluje. Marcial mu namluví, že to bývala milenka jeho strýce a Octavio ji začne nenávidět. Po přečtení závěti je Octavio, aby mohl převzít majetek, nucen se oženit s Anou Cristinou a žít s ní jeden rok. Do města se vrací i ex-snoubenka Frida, která sice znovu vyznává lásku Octaviovi, ve skutečnosti jí jde pouze o jeho dědictví.

 

Atillio Montenegro (Mariana, královna noci)

 Je nejmocnějším mužem v kraji, ale noční můry ho pořád pronásledují. Nemůže zapomenout nato, jak od něho jeho žena Alysa utekla k Lugo Navarrům a jak jedné noci vyvraždil celou rodinu až na jednoho malého chlapce, který ho může pořád ohrozit. Aspoň že má u sebe Alysiinu dceru Marianu, která nemá nejmenší tušení, že není jeho dcerou a že ji nemiluje jako dceru ale jako ženu. Jedné noci se Mariana doví pravdu a uteče. Ztratí se a přichází o paměť. Atillio, kterému hrozí vězení se nechá prohlásit za mrtvého a stěhuje se do města, kde narazí na Marianu a namluví ji, že její manžel a ona že je Alysa. Mariana je těhotná a Atillio ihned po porodu nařizuje dítě zabít. Jeho největší nepřítel Ignacio Lugo Navarro je mu však v patách a on rozhodnutý ho zničit za každou cenu, i kdyby se prokázalo, že jeho vlastním synem...  

 

Esteban San Roman (Macecha)

 Esteban je mocný, charismatický muž, otec tří dětí. Je vdovcem, aspoň na první pohled. Dlouhá léta skrýval před dětmi pravdu o jejich matce. Myslí si, že zemřela, ale matka jeho dvou dětí je ve skutečnosti zavřená na doživotí ve vězení za vraždu, kterou nespáchala. Esteban se s ní rozvedl, ale nikdy ji nepřestal milovat. Kromě tohoto tajemství, skrývá pravdu i o svém třetím dítěti. Maria je však po 20-ti letech propuštěna na svobodu za dobré chování a hodlá se všem pomstít bez ohledu nato, že Estebana nikdy nepřestala milovat, ale také mu nikdy neodpustila, že jí nevěřil ... 

 

Loco Serenata (Nedotknutá manželka)

Prohlašuje se za kronikáře města. Nikdo si nepamatuje, odkud přišel ani kdy začal s kytarou vyprávět, co se v této dědině událo. Je to žebrák a přítel všech. Většina lidí ho má rádo a pomáhá mu kvůli jeho velkému srdci. Jeho život ale skrývá obrovské tajemství.

 

Eugenio Lizarde (Ve jménu lásky)

Je to zachovalý, čestný, loajální, podnikavý, pracovitý muž a významný podnikatel. Jeho inteligence a důmyslnost ho přivedla na dráhu právníka a jednoho z nejlepších znalců oboru trestní právo v zemi. I přes peníze, kterých měl vždy dostatek, stojí nohama pevně na zemi. Eugenio je muž jedné ženy. Oženil se s Lorenou velmi mladý a byl s ní velmi šťastný. Jejich štěstí trvalo krátce, protože jeho žena po porodu syna zemřela. Narozenému synovi s těžkou srdeční nemocí dal jméno po archandělovi Gabrielovi.

 

                    FOTKY