AZELA ROBINSON

NAROZENA: 26.8.1965 ve Velké Británii

OSOBNÍ ŽIVOT: rozvedená s hercem Robertem Ballesterosem, má syna Alexandra

 

  TELENOVELY:   

Ultima Esperamza (1995)

          Pobre Nińa Rica (1995)

         Cańaveral de pasiones (1996)

         La Usurpadora (1998)

           LABYRINTY VÁŠNĚ (1999))

        OSUDOVÁ LÁSKA (2000)

          PRAMEN LÁSKY (2001)

           La Otra (2002)

         Bajo la misma piel (2003)

           Contra viento y marea (2005)

         Amor mio (2006)

Mundo de fieras (2006)

Sexo y otros secretos (2007)

KOUZLO LÁSKY (2009)

Mujeres asesinas (2009)

Tiempo final (2009)

Llena de amor (2010)

 
 

 

 

Carmína (Labyrinty vášně)

 Carmína je sestřenicí Sofie. Je také milenkou Genara Valenciho a touží se stát jeho ženou. Po smrti Sofie si ji Genaro vezme, ale manželství není šťastné. Carmína nemůže mít děti a Genaro o ní po sňatku ztrácí veškerý zájem.

 

Isaura (Osudová láska)

 Isura je dlouholetá milenka Alberta Rodrigueze. Pracuje jako jeho sekretářka a chce se stát jeho manželkou. Je intrikářská, ale nelze jí upřít zájem o svého syna Cesara. Pro něho je ochotná obětovat všechno. Vždy svému synovi tvrdila, že jeho otec zemřel a za žádnou cenu nechce připustit, aby vyšlo najevo, že Alberto je jeho biologickým otcem. 

 

Francisca Rivero (Pramen lásky)

 Manželka Rigoberta Valdese a matkou Alfonsiny. Manželství ji nevyhovovalo a tak začala hledat dobrodružství. Zamilovala se do Justa Ramireze, ale ten si s ní jen pohrál a opustil ji. Otěhotněla, tajně dítě porodila a odložila. Rodinu Ramirezů začala nenávidět. Když ji a Justa Rigoberto přistihl na dostaveníčku, roztržka mezi oběmi muži skončila smrtí Rigoberta. Carmína se s Alfonsinou do letech vrací do městečka. Když Justo znásilní Alfonsinu, obě odchází do města. Carmína slibuje Justovi pomstu a na smrtelné posteli si vynutí na Alfonsině slib, že se Ramirezovým pomstí za ni.

 

Elena Miranda de Kruger (Kouzlo lásky)

Matka Marie José, Sandry a Pauly. Opustila Pedra a nechala mu dvě dcery – Marii José a Paulu. Vdala se za Christophera Berancourta a objevuje svou dceru Sandru. Po smrti Christophera se bere vědce Georgie Krugera. Zajímá ji jen bohatství jejího ex-tchána. Nakonec skončí ve vězení.

 

                    FOTKY