ARLETH TERAN

NAROZENA: 3.12.1975 San Luis Potosi, Mexiko

 

  TELENOVELY: 

  Aqujetas de color de rosa (1994)

                           Tu y yo (1996)

                              Mi pequena traviesa (1998)

                            NAVZDORY OSUDU (1999)

                            Tres mujeres (1999)

                               Primer amor ... a mil por hora (2000)

                           De pocas, pocas pulgas (2003)

                             Corazones al limite (2004)

                          NEDOTKNUTÁ MANŽELKA (2005)

Yo amo a Juan Querendon (2007)

LÁSKA NEUMÍRÁ (2008)

Zacatillo, un lugar en tu corazon (2010)

Rafaela (2011)

Como dice el dicho (2011)

 

 

Odette Fuentes Cano (Navzdory osudu)

Odette je krásná, smyslná a rozmazlená kráská, miláček tatínka, který vždycky získá po čem touží. Závidí Aně Cristině Damiana a tak ho svede a udržuje s ním milostný poměr. Je šťastná, když to Ana Cristina zjistí, protože je přesvědčena, že si ji Damian vezme. Damian ji však sdělí, že si ji nehodlá vzít, a nemá zájem o prodlužovaní jejich vztahu. Odette je naštvaná a svou zlost obrátí proti Aně Cristině, protože je viní ze svých neúspěchů. Rozhodne se ponížit Anu Cristinu tím, že se vdá za jejího otce. Stárnoucímu muži je lichocení mladé dívky vhod a to i přesto, že je zasnoubený s jinou. Otec Odette ji vyhazuje z domu, protože se mu nelíbí, co jeho dcera vyvádí a urychluje tím koloběh událostí. Marcelo, otec Any Cristiny si bere Odette za ženu...

 

Olga Castillo (Nedotknutá manželka)

Kmotra Marisol. Neměla zábrany, aby svedla Jose Guadalupeho a stala se jeho milenkou a dychtivě očekávající Blančinu smrt, aby se za něho mohla vdát. Když se Jose Guadalupe zamiluje do Virgine, Olga se spojí s Federicem, aby je oddělila.

 

Priscila Alvear (Láska neumírá)

Manželka Anibala Elizalde, nejstaršího Gonzalova syna. Manžel o ní však nejeví velký zájem. Na svatbě Fernandy a Damiana se sblíží s Damianovým přítelem Vladimírem a otěhotní s ním. Prisila si dítě nechá, protože zjistila, díky testům, že manžel, který o tom neví, je neplodný, a rodina potřebuje dědice firmy. Netuší, že i Vladimír je o této situaci informován a když vyjde ve známost její těhotenství, je mu jasné, že se jedná o jeho dítě. A o své dítě hodlá bojovat …..

 

FOTKY