ANA MARTIN

NAROZENA: 14.5.1946 Mexiko City, Mexiko

 

 

  TELENOVELY: 

 

Tu eres mi destino (1969)

El milagro de vivir (1975)

Mundos opuestos (1975)

La llama de tu amor (1979)

Muchacha de barrio (1979)

Gabriel y Gabriela (1982)

La pasion de Isabela (1983)

El pecado de Oyuki (1988)

La culpa (1996)

Gente bien (1997)

Angela (1998)

NAVZDORY OSUDU (1999)

Altrevete a olvidarme (2001)

Navidad sin fin (2001)

Mujer, casos de la vida real (2002)

OPRAVDOVÁ LÁSKA (2003)

RUBI (2004)

Amar otra vez (2004)

MACECHA (2005)

SOUBOJ VÁŠNÍ (2006)

ČISTÁ LÁSKA (2007)

La rosa de Guadalupe (2008)

LÁSKA NEUMÍRÁ (2008)

Un gancho al corazon (2008)

Soy tu duena (2010)

 

 

Clara Hernandez (Navzdory osudu)

Je prostá žena, matka Emiliana, kterému pomáhá vychovávat Angelitu. Nestojí o muže, protože se s Emiliánovým otcem spálila a nestojí o další bolest. Před synem však tají jedno tajemství - vlastně spíš dvě. První, že jeho otcem je bohatý Octavio Fuentes, a druhým tajemstvím je, že Clara porodila dvojčata. Clara byla přesvědčená, že druhý syn po porodu zemřel a nemá tušení, že její druhý syn Mauro, žije. Osudu se však nedá uniknout a Octavio chce poznat svého syna, zvlášť, když sám umírá a on konečně po dlouhých letech dokázal Claru vypátrat ...

 

Rosario (Opravdová láska)

Je Manuelovou matkou. Pracovitá žena z chudého prostředí, kterou svedl a opustil zámožný statkář. Své dítě by neuživila a tak dala na slib Joaquina Fuentese Gerry, že Manuela vychová, dá mu potřebné vzdělání a opustila ho jako novorozeně. Po letech se vrací a chce být na blízku svému synovi a velice trpí, když zjišťuje, že Joaquin Manuela dal do sirotčince a syna jen ponižoval, týral ho a ubližoval mu. Manuelovi později přizná, že je jeho matka a on ji odpouští. Rosario následuje svého syna až k povstalcům, kde zachraňuje svou smrtí Manuelův život. 

 

Refugio Ochoa (Rubi)

Těžce pracující matka Rubi a Cristiny. Je švadlenou a žije se svými dcerami v bytě, což se Rubi vůbec nelíbí a dává matce za vinu, že nejsou bohatí. Obě své dcery vychovala Clara v pokoře a víře, ale podpory a vděku za vše, co pro ně dělala dostala jen od své dcery Cristiny. Přestože Refugio vidí všechny Rubiiny chyby a špatné vlastnosti, její ziskuchtivost a účelové přátelství s bohatou Maribel, nikdy ji nepřestala milovat a omlouvat za omyly, kterých se dopustila na ni i na jejích nejbližších  ....

 

Socorro Montes (Macecha)

Výřečná DaVinciho manželka je matkou Greca a Lupity. Upřímně miluje svou rodinu a své malé květinářství v Chocimilku. Postupně se stane Mariinou přítelkyní. Je schopna Marii vyslechnout aniž by ji soudila a to Maria právě potřebuje. Když si Maria chce otevřít zlatnickou dílnu ve čtvrti, kde Socorro žije, vydatně ji pomáhá. Sama bude potřebovat přítelkyni, když ji lékař oznámí podezření na vážnou nemoc.

 

Luba (Souboj vášní)

Luba je známá léčitelka v kraji, která žije se synem Gasparem v jeskyni a každý se jí bojí. Právě k Lubě přichází Alina žít, poté co ji otec zavrhl a nařídil ji odejít z domu, aby tak potrestal svou ženu. Alina dostává jméno Flor a i když se zpočátku Luby bojí, časem si ji získá a Luba ji zasvětí do tajů léčitelství bylinkami.

 

Clara Hernández (Čistá láska)


je matkou Gavioty. Šlechetná, štědrá, dcera rolníků, kteří zemřeli než dospěla. Přežila díky práci sběračky na mexickém venkově. Má tajemství spolu s donem Amadorem Montalvem, který k ní cítí velkou náklonnost. Je hrdá na svoji dceru Gaviotu, se kterou má výborný vztah i když trochu s komplikacemi.

 

FOTKY