ALFONSO HERRERA

NAROZEN: 28.8.1983 Mexiko City, Mexiko

FAKTA: byl členem skupiny RBD, jeho přezdívka je "Poncho"

OSOBNÍ ŽIVOT: během roků 2002 až 2005 střídavě chodil a rozcházel se s herečkou a spolu členkou skupiny RBD Dulce Marií. Po definitivním rozchodu spolu víc jak rok nepromluvili.

  TELENOVELY: 

Clase 406 (2002)

REBELOVÉ (2004-2006)

RBD: La Familia (2007)

REBELOVÉ NA STŘEDNÍ (2009)

Mujeres asesinas (2009)

El Equipo (2011)

El Diez (2011)

El Encanto del Aguila (2011)

 

 

Miguel Arango Cervera (Rebelové)


Inteligentní velmi přitažlivý a sympatický mladý muž se na prestižní školu EliteWaySchool dostal díky stipendiu. Jeho matka a sestra žijí v malém městečku Monterrey. Díky tomu, že Miguel je stipendista a tím se dostává do hledáčku místního elitního tajného spolku zvaném Sekta, jehož jediným posláním je týrat a donutit stipendisty opustit školu. Migel chtěl na tuto školu hlavně proto, aby so dostal blíže k Colucciovým a mohl tak pomstít smrt svého otce. Netušíc, že se sám zamiluje právě do dcery muže, kterého viní zodpovědným za smrt jeho otce. Jeho nejlepší kamarádkou se stává rebelka Roberta a osudovou láskou krásná Mia. Než bude moci být s Miou šťastný, bude muset překonat spoustu překážek a nedorozumění, včetně jeho domnělé nevěry s manažerkou skupiny RBD Sabrinou, která je jím úplně posedlá nebo neštěstím, po kterém Miguel upadne do kómatu a když se probere, na nikoho a na nic, kromě Diega, si nepamatuje ….

 

 

Sebastián Jaramillo (Rebelové na střední)

 

Velmi sympatický a charismatický mladý muž. Sebastian vyrůstal s otcem Armandem, který ho učil k lásce k umění a tak není divu, že všechny formy umění jsou Sebastianovou vášní. Jejich štěstí skončilo, když byl Armando nespravedlivě obviněn a nakonec uvězněn za krádež vzácných uměleckých děl na dvacet let do vězení. Od té doby nemá Sebastian klid a snaží se najít způsob, jak otci pomoci dokázat jeho nevinnu, protože bez toho by nikdy nedokázal být opravdu šťastný a spokojený. Bohužel ani po osmi letech nekonečného pátrání se mu nepodařilo dokázat nevinnu jeho otce. I právě proto je Sebastian nucen krást. Při jeho poslední krádeži se seznamuje s jinou zlodějkou krásnou Valentinou a oba musejí spojit své síly, aby dosáhli, po čem touží …

 

 

FOTKY