ADELA NORIEGA

NAROZENA:   24.10.1969 v Mexiku

 

  TELENOVELY: 

Principessa (1984)

Juana Iris (1987)

Quinceańera (1987)

Yesenia (1988)

Dulce desafio (1988)

Guadalupe (1994)

Maria Bonita (1995)

María Isabel (1997)

PRÁVO NA LÁSKU (1998)

PRAMEN LÁSKY (2001)

OPRAVDOVÁ LÁSKA (2003)

 NEDOTKNUTÁ MANŽELKA (2005)

Fuego en la sangre (2008)

 

 

Cristina (Právo na lásku)

Je dcerou Luciany Duvalové a otce Juana de la Cruz. Jako sirotek nemá na růžích ustláno, ale přesto je velmi milá a hodná. Zamiluje se do Victora Manuela, ale Luciana lásce nepřeje. Když vyjde najevo, že je dcerou Luciany, nenese to moc dobře a nehodlá matce odpustit.

 

 

Alfonsina Valdes (Pramen lásky)

Je dcerou Francisca a Rigoberta Valdese. Zamiluje se do Alejandra Ramireze, který patří do znepřátelené rodiny. Alfonsinu po smrti rodičů vychovává teta. Je krásná, ale také tvrdohlavá a umíněná. Je těžké ji něco vymluvit a proto si velmi pro svou lásku k Alejandrovi vytrpí.

 

Matilde Penarveal (Opravdová láska)

Matilde patří k bohaté vrstvě a proto je nemyslitelné, že by se zamilovala do chudého vojáka. Přesto se to stane. Adolfo je poručíkem a hodlá generála požádat o ruku jeho dcery. Matilde je však od Adolfa odloučena a donucena si vzít přitažlivého mladého statkáře Manuela. Adolfo se však nevzdává a tak si Matilde musí vybrat. Vášnivého Adolfa, který byl její první láskou nebo spravedlivého a čestného Manuela, kterého během manželství opravdu poznala a získal si její náklonost ?

 

Virginia Alfaro (Nedotknutá manželka)

Virginia je mladá žena, která se rázem stává i vdovou. Kvůli svému malému bratrovi si na smrtelné posteli vzala starého generála a teď přijíždí na jeho pohřeb, kde se seznamuje s celou rodinou. Virginii se líbí Jose Guadalupe, starosta města, který je zároveň i doktorem. Bohužel je ženatý a jeho manželka je těžce nemocná. Je-li Virginiím vyvoleným Jose Guadalupe, proč ji tolik zraňují škodolibosti pohledného Fernanda, synovce jejího zemřelého manžela?

 

FOTKY